New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 136 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

goodbye childhood || Sel and Salva
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptyKedd Ápr. 30 2024, 09:01

A plan is only as good
as those who see it through.

Most komolyan egy olyan kaliberű lány, mint Sel kérdezi meg, hogy mi bajom van a nagyjából estélyivel egy kerti partin? Nők, és az ő igazán tetszeni akarásuk mindenkinek, én értem, hogy nem tudott ellenszegülni, de vannak észérvek, ami nem emellett a ruha mellett szólt aztán tessék ott van rajta. Nekem aztán hiába forog vele, csak elnevetem magam és megvonom a vállam. Nem szoktam neki hazudni, ilyenben sem fogok, csak azért, hogy ne bántsam meg, bár lehet nem ez lenne az amivel a lelkéig hatolnék.
- Ja semmi, ha te egy ilyen kényelmetlen izében akarsz feszíteni felőlem nyomjad. - tényleg az ő dolga, de nem hinném, hogy sokáig fogja bírni, lehet elég is lesz ha most viseli az anyja is látja, majd később beközli, hogy leitta, vagy a fogadott bátyja bedobta a vízbe, de ez még csak egy egészen mókásnak ható terv a fejemben, akkorra amikor már nagyon unom magam.
Nem tudom titkolni mennyire imádom, amikor egy kicsit makacs és visszaszólogatós énje előbújik, bár velem az a fura ha az vissza tud húzódni, mégis hamar hagyja abba, amit szerint Ciara jelenléte okoz. Nem megszokott, hogy én is hozzak valakit, ráadásul nem is szóltam róla senkinek, még én sem igazán terveztem el, csak kipattant az ötlet, ha már amúgy is egy nyugger bulin vagyunk, akkor legyen valami izgalmas is benne. És ha csaj van a közelemben az mindig izgalmas.
- Milyen kedves ez a lány. - kacsintok rá, amint a bikini ötlete testet ölt a fejemben és nem is tudom tagadni, hogy lelki szemeim előtt megjelent a csajom és Sel, amint a vízben mozgolódnak, de elég hamar el kell tüntetnem onnan, hogy ne legyen eredménye ezeknek a képzelgéseknek.
- Hát ez tényleg elég öreges volt. - nevetem el magam, miközben már a medence mellől még mindig Ciara derekát fogva nézem ahogy Sel savanyú fejjel húzza le Wild italát. Én is hasonlóan gyorsan iszom meg az italom, de a fejem nem torzul el, azért az már gáz lenne az én szintemen, mondjuk ez annyira talán nem nagy dolog.
Míg én csak felvont szemöldökkelhallgatom a tini korának visszahozását Ciara szinte kapva nyúl a kis pohárkáért. - Én téged kedvelni foglak! - kacsint Selre és lehúz egyet. Baszki ez a csaj tök kedves, lehet meg kellene tartanom, még akkor is ha tudom, hogy nem egy nagy kapcsolatmániás ő sem, csak talán intelligensebb nálam érzelmileg.
- Jajj ez de aranyos. - mondom Selnek lebiggyesztett ajkakkal reagálva a kedves megnevezésre, amivel  Wildot illeti, ennyire nyálas talán sosem tudnék lenni. Aztán csak sikerült elrabolni a vártnál hamarabb, ami persze nem baj, ott is hagyom a két másik felünket, barátkozzanak, ha Ciara annyira laza marad, akkor talán be is tudna illeszkedni a bandába. Fura gondolatok ezek, talán nem is kellene annyira a fejemben tartani őket.
A kert másik végében ülünk le, a sövény tökéletesen eltakar mindenkit tőlünk, csak akkor nézek ki egy kicsit mögé,amikor a fura kérdéssel kezdi az egészet és egy kicsit bizonytalan tekintettel néz rájuk majd rám. Nagyot kell nyelnem, mert tudom, hogy Wild nem csalná meg, vagyis eddig nem tette, de valóban elég közel van ahhoz már, ahogy Ciarára néz és ahogy néha hozzáér. De nekem a féltékenykedés nem a kedvenc elfoglaltságom, és mivel Sel is annyiban hagyta, jobb ha nem én feszegetem tovább a dolgot.
- Tudod, hogy Wild az egyik legjobb barátom, de azt is tudom, hogy mekkora tuskó tud lenni néha, biztos vagy ebben? - kérdezem a cigivel a kezemben mutatva a nagy felhajtásra, ami min csak azért van, mert elköltöznek. - Lassan jön a lánykérés és az esküvő és tuskó gyerekeitek lesznek, akinek én lehetek majd a keresztapja. - már ha a bátyja nem orozza el előlem ezt az egészet. - Gyere ide! - nyúlok egy nagyot a nem messze elhelyezkedő asztal felé, ahol egy szépen megkezdett vörösbor árválkodik és nemes egyszerűséggel öntöm le vele a csodás ruháját. - Mehetünk átöltözni. - vonom meg a vállam és a hátsó rész felé indulunk, hogy senki ne vegyen észre, viszem be felkapva a vállamra könnyű testét, mintha ez egy játék lenne, de az igazság az, hogy nekem nem igazán van kedvem itt lenni és talán tényleg menekülök. Még pár slukkot szívok mielőtt elnyomom és beérünk a házba, ahol visszateszem a talajra. - Majd kapsz ebből újat. - mutatok a ruha felé és elindulok az emeletre, szinte már hazajárok ide.



outfit || to:


mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 2qtcf5kkbqub1

goodbye childhood || Sel and Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
18
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptySzer. Ápr. 24 2024, 01:56
Igen, igen, persze, üres szavak, túl régóta ismerem már ahhoz Salvadort, hogy tudjam egyikünk anyjával sem szállna vitába, mert tudja, hogy úgy is alul maradna, olyanok ők, mint a kártya lapokban a dámák, elegánsak, gyönyörűek és nem tudsz vitatkozni az erejükkel. Ilyen anya mellett nem tudsz kimondottan lázadó kamasz lenni, így én sem voltam az a piercinget, tétovált lány, hülye frizurával és hat kiló sminkkel. Az én apró húzásaim fő felbujtója általában Salva volt, így szereztem az egyetlen test ékszerem is, ami a köldökömben van, és mai napig igyekszem erőteljesen titokban tartani.
- Biztos, hogy alul maradtál volna, ahogy én is. Mert miután kifejtettem ellen érveim, tíz percig győzködhettem, hogy nem kell mentő és nincs is szív rohama, így inkább csak felvettem. Amúgy mi bajod vele?
Még lassan meg is pördülök benne, azon kívül, hogy nem kerti partira való.
Gyorsan rendeztem a zavarom az arcomon, ahogy megjelent ez a feltűnően csinos lány, egyrészt nem kellene meglepnie, hogy Salvador mellett van, másrészt mégis, mert ha itt van, akkor már elég komoly ez a viszony.
- Miért? Neked van valami belül is?
Vonom fel nevetve a szemöldököm.
- Én azt hittem, hogy csak ez az összetákolt halom létezik amit látunk.
Lehet, hogy nem ártana lassan fékeznem a nyelvem és tudnom hol a helyem, ha már vendégünk van.
- Ha nem, adok kölcsön, így ránézésre egy méret lehetünk.
Jegyzem meg, miközben Wildba karolva követjük őket.
- Igen, én ismerem őket. Azok a partnereink, a támogatóink és az igazgatóság. Oh, ettől most öregnek éreztem magam.
A felismerés, hogy én ezeket az embereket mind ismerem, szinte gyomron vágott. Hirtelen felindulásból kaptam ki Wild kezéből az italát és húztam le, majd eltorzult az arcom.
- Mi volt ez a förmedvény? Még a hideg is kirázott.
Megállítottam egy pincér lányt aki épp arra járkált.
- Kérlek, a konyhában a hűtőben egy tálcán találsz kis műanyag poharakat, azt így egyben hozd ki. Köszönöm. Ne nézzetek így rám, tegnap este csináltam zselé vodkát, és mivel ma anya túl elfoglalt volt, így nem vette észre. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem a tini korom hozza vissza.
Veszek le kettőt és összeroppantva a poharat engedem a számba.
- Ühüm, persze. Szívem, addig kérlek foglalkozz a vendégünkkel.
Egy kedves mosoly kíséretében léptem Salva után, nem tudom mit akarhat mondani, vissza pillantok a vállam felett és egy pillanatra úgy tűnt, mintha...
- Te, Wild nem túlontúl foglalkozik a barátnőddel?
Megrázom a fejem.
- Á, biztos csak rémeket látok, hosszú hetek állnak mögöttem. Hallgatlak Salvador kedves.
Hessegetem el a kétely apró gondolatait is.
mind álarcot viselünk
Selena Blaine
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Margarida-corceiro-magui-corceiro

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

goodbye childhood || Sel and Salva Gif-margarida-corceiro-44171009-300-300
★ play by ★ :
Magui Corceiro
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Friendship-losliya

You are my best friend
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptyKedd Ápr. 23 2024, 10:22

A plan is only as good
as those who see it through.

Mindenki aki itt van egy valamit ünnepel, a hogyan az már más kérdés. Sel anyja szerintem képes lenne a csillagokat lehozni, hogy maradjon a kicsi lánya a családi fészekben, de közben meg azt is akarja, hogy majd egyszer legyenek unokái, amihez elkerülhetetlen, hogy elköltözzön. De pont ezért érthető rongyrázás, amit itt csinál, bezzeg az apja, na vele aztán nagyon jóban lettünk az éves során, bár azért kicsit komolyabb és talán jobban kijön apámmal, mégis valamiért ő az akivel inkább el tudok beszélgetni, apám néha túlságosan is szigorú. Bár aki itt van, mindenki azt hiszi, hogy Salvador Ario egy viszonylag tisztességes férfi, talán még Sel sincsen tisztában azzal, hogy a túléléshez, ami néha kell nekem olyan dolgokba vetem bele magam, ami az adrenalint vagy olykor a mámorban úszást illeti. Jobb is ha a normális keretek között maradok egy kicsit lázadó a családom számára és nem ismerik milyen is vagyok, amikor elszabadul az éjszaka.
- Azért lehet megpróbálnám, de valószínűleg alul maradnék. - vonom meg a vállam miközben beleiszok nevetve az italomba. De azért néha igazán a talpára állhatna, amikor az anyja ilyen hacukába zavarja bele. Dögös kislány ő, de ezek a szarok túl sokat takarnak, és ezt a hülye pasija észre sem veszi. Most is legszívesebben elindulnék egy kis füvet elszívni, hogy legalább leengedjek kicsit, de Ciara és anyám visszatalál hozzánk. Ami talán jókor is jön, mégis szinte egy pillanatra zavartan nézek rá Selre, miközben a másik lányra kellene így rá lesnem. Anyám teljesen oda meg vissza van, nem szokta meg, hogy lányt hozok haza, de ma kellett, muszáj volt, hogy valaki mellettem legyen. Tudtam, hogy ha Sel továbblép, akkor anyám majd rám fog ülni és zaklatni fog, hogy én mikor jutok oda, mint a szöszi. Na nem köszönöm, ebből nekem nem kell, és Ciara valóban elég jó csaj és okos is, intelligens és talán ő eddig a legközelebbi akivel tudok valamit az ágyon kívül is kezdeni.
- Nagyon vicces, miért annyira meglepő, hogy vannak lányok, akik nem csak arra hajtanak ami kívül látszik? - kérdezem felhúzva a szemöldököm és ahogy átkarolom a csajom már indulok is ela medence felé.
- Mondjátok, hogy hoztatok bikinit lányok. - nézek Ciarára, le sem tagadhatom mennyire imádom,amikor bikiniben nyomják a nem is tudom, mondjuk bármit, de mondjuk a szülők előtt. - Azt hiszem anyámék elvannak egymással és csupa öreget hívtak ide. Sel egyáltalán ismeritek az ott lévőket? - ahogy körbenézek mindenki annyira messze esik azoktól, akikkel mi lógtunk bármikor is,leginkább azok szülei vannak itt. - Azt hiszem ez egy négyes buli lesz srácok. - veszem elő a kis füves zacskóm, hogy ha kell valakinek adjak belőle. Ciara kapásból ki is vesz egyet a kezemből, lehet,hogy a lány egy zseni és értelmes, de bulizni szeret, a drogot megveti de ez csak fű, ma nem akartam mindenféle szart idehozni.
- Selena tudunk dumálni majd? - kérdezem tőle, miközben rágyújtok az enyémre. Nem tudom mit akarok neki mondani, de azt hiszem ezt a ruhát gyorsan fogjuk lecserélni, annyira hivatalos és a hivatalos dolgoktól kiráz a hideg.



outfit || to:


mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 2qtcf5kkbqub1

goodbye childhood || Sel and Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
18
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 17:05



Salva & Sel




original.gif



E

gyetlen dologért vártam a mai estét, hogy végre vége legyen, hogy túl lehessek rajta, a nagy puccos estén, amire nem vágytam, a sok emberrel akiket nem akartam, de mondjatok nekem egy embert aki szembe mer szállni az anyámmal? Mi már sok éve megtanultuk, hogy nincs értelme, igazi dráma királynő. Tudom, csak szereti a családját, de néha túlzásba viszi, főleg mikor egy egyszerű összejövetelre számítasz és helyette egy bál lesz, csak épp grillen sül a hús, igazából olyan ez az egész, mintha két világ vegyülne, anya aki mindig elegáns és koktélokat szürcsöl, és apa, aki a grill mellett áll, szivarozik és sörös üveg van a kezében, egy laza hawaii ingben, és sortban, Ők vagy nem találkoztak még ma este, vagy anya ráhagyta...
Hálás vagyok Salvanak azért, hogy ma este eljött, minden könnyebb ha itt van a legjobb barátom is, akkor biztos, hogy nem lesz unalmas az este. Amint átölel tudom, hogy Ő az, szó szerint megcsapott az illata, még mindig ugyan azt a parfümöt használja, elég jól ismerem, mondhatni túl jól is.
- Köszönöm szívem, de nem kell, meg tudom védeni magam. Mintha te szembe mernél szállni az anyukáddal, ugye Salvador kedves?
Még imitáltam is egy kicsit az anyukáját, majd vihogtunk rajta Wild-el, úgy érzem ennek lesz még böjtje, de nem hagyom, hogy csak úgy büntetlenül beszólogasson, attól, hogy sosem tudnék nélküle meglenni még csíp a nyelvem.
- Ah, pont annyira, mint egy három napos migrén.
Nyújtom rá a nyelvem, a valóság az, hogy tényleg hiányzott, nem is tudtam mennyire amíg meg nem jelent.
Egy pillanatra találkozott a tekintetünk ahogy anyukája megjelent a karján egy igen csinos leányzóval, azt sem tudtam, hogy most van valakije, de ha a családunkhoz elhozta elég komoly lehet, ez most miért is zavar engem?
Gyorsan felvettem a szokásos mű mosolyom és nyújtottam a kezem felé.
- Üdvözöllek nálunk, te aztán nagyon csinos vagy, mit keresel pont mellette? Pislogj kettőt ha elrabolt.
Öleltem át Wild-ot nevetve, fejem hajtom a vállára, tudom, hogy úgy is megvéd. Így követjük Salvat és a barátnőjét, nagyon fura ezt még gondolatban is kimondani.




mind álarcot viselünk
Selena Blaine
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Margarida-corceiro-magui-corceiro

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

goodbye childhood || Sel and Salva Gif-margarida-corceiro-44171009-300-300
★ play by ★ :
Magui Corceiro
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Friendship-losliya

You are my best friend
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 10:02

A plan is only as good
as those who see it through.

Igazi minte gyerek, akár még barátnak is jó alapanyagnak tettem magam a mai bulin, hogy Sel anyja ne bukjon ki és az enyém sem. Ők olyan szinten össze vannak nőve, az a sok együtt töltött nyár, a szerintük együtt való felnövésünk, ami abból állt, hogy ameddig nem fedeztük fel Sel bátyjával az alkoholt na meg a nőket, addig voltunk a családi villában összezárva, közös programokra kárhoztatva. Aztán jtt az a bekattanás, amikor nem akartam csajozni, de rá kellett ébrednem, hogy Sel nem más, mint egy lízingelt tesó, akivel foglalkozom kell és ez sosem volt teher, csak nehéz volt belátni, hogy Wild oldalán találta meg a boldogságot. MOndjuk elfogadtam, hogy ne tettem volna, örülök annak, hogy bolond és talán ő és most Ciara az a két lány az életemben, akivel nem voltam paraszt amióta rájöttem, hogy nem kell nekem a hosszú kapcsolat.
Meglátom a kis alkatát és azonnal lecsapok rá, ha már az én csajomat lenyúlta anyu, akkor viszem Wildét, aki lepacsizik vele, miután megölelgettem a barátnőjét. Sosem volt féltékeny, mindegy mennyire közeli volt a viszonyom ezzel a csajszival, nem számított, mert az ő kis félresiklásai is elviselhetőek voltak, kb annyira, mint az én viszonyom a csajával.
Nem akarom észrevenni azt a ruhát rajta és nem akarok bunkó lenni, de azért amikor ital van a kezemben csak odafordulok Sel felé.
- Minek a báli hacuka, nem egy grillparti lesz? - nézek végig rajta már kicsit nyitottabb szájjal, mert nincsen a közelben egy szülő sem, akik ilyenért még a felnőtt gyereket is simán tockossal jutalmaznák.
- Mi ez a laza szerelés, anyád nem baszott még le érte? - néz rám Wild visszavágva megvédve a nőjét. Már nem zavar, ahogyan a derekára teszi a kezét, ahogy néz rá és ahogy Sel nézi őt. Egyszerűen elviselem őket együtt, nem fogadtam el. A legrosszabb, hogy tudom mindkettő stiklijét, mindegyik mély titkát, és nehéz köztük így lavírozni, főleg, hogy Sel majdnem a hugom, ha bármi lenne őt választanám, hába Wild a legjobb srác barátom.
- Nem de hiányoztam neki ugye Sel, majdnem annyira, mint neked. - kacsintok rá, mire egy éles pillantás érkezik rám Wild felől, aki néha még simán féltékeny tud lenni, de már csak látszatilag, mert tudja, hogy nekem tabu a barátnője, nyilván.
- Nagyon aranyos. - támad le anyám, Ciarával az oldalán, de csak úgy, hogy én halljam. Valamiért a tekintetem Ciara megjelenésekor Selre siklik, de csak egy pillanatra, majd átkarolom a csajom derekát és ahogy illik, na meg ahogy anyu elvárja bemutatom. - Srácok ő Ciara, Sel, és a seggfej barátja, a legjobb barátom Wild. - lököm vállba a srácot, akivel nem is lehetnénk együtt idiótábbak. A kezébe nyomok egy italt és elindulunk a csapattal a medence mellé, hogy a még éppen tavaszias időben élvezzük a kellemes napsütést és a meleg által okozott gyorsabb lerészegedést.



outfit || to:


mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 2qtcf5kkbqub1

goodbye childhood || Sel and Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
18
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptyPént. Ápr. 19 2024, 13:32
Egyszer mindenki felnő, hallottam ma már többször is ezt a kifejezést, pedig még csak az első kávémon se vagyok túl, értem én, hogy anya egész nap szipog és zsebkendőkkel tele a ház, de csak elköltözöm, és nem is olyan messzire, de hát magyarázhatom én ezt egy érzelemdús Spanyol nőnek, Ő csak annyit lát, hogy a pici lánya holnap kirepül, ma viszont ezt ünnepeljük.
Sose értettem egyet a felhajtással, a nagy családi banzájokkal, én most is csak szépen, csendben szerettem volna távozni és összeköltözni a férfival, akit sok éve választottam, hisz ez a következő lépés, nem? És én szabálykövető vagyok.
Már reggel hemzsegtek az udvarban, díszek csüngtek mindenhol, és esküszöm jobban hasonlított ez az egész egy kerti esküvőre, mintsem egy búcsú bulira, az előbbire még nagyon nem állok készen, nem vagyok benne biztos, hogy valaha is kész leszek.
- Lena!
Sipítozik anya a földszintről.
- Itt a sminkes és a fodrász!
Sóhajtottam egy nagyot, még csak reggel kilenc van, szerettem volna valami ehetőt is magamba tömni mielőtt egész nap Barbie baba leszek és koktélt is csak szívószállal ihatok.
- Egy perc és megyek.
Csak előbb megpróbálok belógni a konyhába, porcukros fánkokat láttam az asztalon amikor kávéért mentem.
Fogalmam sincs hány óra telt el, de lassan elalszom ülve a székben, még készítenek elő, ismétlem csak egy kerti parti lesz, nem bál...
- Lena, kikészítettem a lila ruhát az ágyra.
- Anya, nem akarok túl öltözni, ez csak egy kis összejövetel...
- Kis összejövetel?
Szinte láttam ahogy anyám ereiben megfagy a vér, és már kezdi is a drámát, szeretem őt, nagyon, de néha túlzásba viszi.
- Jó, jó, felveszem, csak hagyd abba.
Egyre többen érkeznek, eleinte még mindenkit köszöntöttünk, de egy idő után már kezdett nagyon fájni az a mű mosoly, így inkább csak kézen fogtam Wild-et, és elindultunk a bár felé, amikor érzem, hogy valaki átölel.
- Salva! Micsoda meglepetés. Hát ha néha felvennéd a telefont, akkor tudtad volna hamarabb is.
Csúsztatom az ujjaim a karjára és bújok bele az ölelésébe.
- Épp oda indultunk. Anyukád már nagyon várta, hogy megérkezz.
Vihogtam halkan, rég nem bosszantottam már a legjobb barátom, és bevallom, ez azért hiányzott.
mind álarcot viselünk
Selena Blaine
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Margarida-corceiro-magui-corceiro

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

goodbye childhood || Sel and Salva Gif-margarida-corceiro-44171009-300-300
★ play by ★ :
Magui Corceiro
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Friendship-losliya

You are my best friend
Témanyitásgoodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 17:25

A plan is only as good
as those who see it through.

Mintha egy nagyon fontos esemény előtt lennénk, bár már a modern kort éljük, így meghívó nem a postaládában landolt, amiről nem is tudok, hogy van e nekem, hanem az üzeneteim között. Már majdnem a kurva eljegyzés is lehetne ennyi erővel, de nem az, szerencsére. Nem állok készen arra, hogy a legjobb barátom elvegye Selt, szeretem őket, akár együtt is el tudom őket képzelni, de nem akarom. Anyám szerint én vagyok a legjobb mostoha báty, akit kívánhat ez a lány, hiszen élete szerelmét nekem köszönheti. Ja, de az a barom nem becsüli meg, én meg csak simán szemet hunyok, minden szarság felett, amit csinál, ameddig nem tesz olyat, amivel véglegesen megbánhatja, a hogy is mondják a szüleink, ja igen lízingelt húgom.
- Bébi, mennyire kell kiöltöznöm? - jön ki a fürdőből a lány, akit végre valamennyire megviselek magam mellett, de csak azért mert olyan mellei vanna és olyan segge, amit tökéletesen hasznosít ott ahol annak helye van.
- Semennyire, ez a kerti parti lesz, legyél dögös nekem a többi nem számít. - kacsintok rá a sörrel a kezemben ülve a kanapén, ugyanis már egészen 30 perce ott kellene lennünk, de nem sietjük el. Ciara aza lány, aki tipikusan többet készül, mint amennyit kellene, de most különösen hálás vagyok neki. Nem fűlik a fogam ehhez, jópofizni, amikor nem akarok ott lenni, de a családi összejövetelek anyámnak szentek és én szeretem az anyámat, az már más kérdés, hogy anyám nem fog örülni annak, hogy olyan lányt viszek magammal, aki nem olyan, mint mi. Szerencsére Ciara merőben más, mint a családunk, dögös, de mellette intelligens és okos is és nagyon művelt, így jogos a kérdés, hogy miért pont mellettem akar megállapodni. Mondjuk nem fog, mert nekem sokáig sosem elég egy lány, vagyis egy lány elég lenne.
Megrázom a fejem, amikor kilibben elém, felállok az asztalra teszem a söröm és magamhoz húzom. - Irány az Ario szenvedés. - csókolok bele a nyakába és elindulok le, a taxihoz, hogy a csodás esemény, csodás résztvevője legyek pillanatokon belül.

A hely már nyüzsög a pénzszórástól, de ez nálunk megszokott, Ciara toppan meg egy kicsit, de megfogom a kezét, hogy ez csak a látszat, belül mégrosszabb lesz de ezt csak a gondolataimban ejtem ki.
- Salvador! - köszönt anyám mosolyogva és meglepően ölelkezősen fogadja Ciarát is, akit kézen is fog, hogy elrabolja mellőlem és a lány máris simul a hangulathoz és vele tart, ami erősen meglep, de tetszik. Körbenézek, nyilván egy embert keresve, és meg is látom a szőke fürtöket, ahogy vidáman lóbálóznak a lány vállán. Mögé lopakodok és hátulról ölelem meg. - Egy rohadt üzenetből kell megtudnom, hogy te meg a tökfej pasid összeköltöztök? - mondom neki halkan a fülébe és nyomok egy puszit az arcára, miután elengedem és köszönöm Wildnek is. - Italt gyerekek? - indulok el a pult felé, amit alaposan a kidekoráltak a búcsúbulira. Rongyrázás, de ez az életünk, ebben nőttünk fel, és már meg sem kellene lepődnöm rajta.





mind álarcot viselünk
Salvador Ario
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 2qtcf5kkbqub1

goodbye childhood || Sel and Salva 111164e25c794c604f89e78659c75bfead977e3e

★ elõtörténet ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva Tumblr_pcehu72LeP1qafbb8o4_400my story
★ lakhely ★ :
-
★ :
goodbye childhood || Sel and Salva C82aa931a64a75918f77f34911cc967c01a4bb40
★ play by ★ :
Taylor Zakhar Perez
★ szükségem van rád ★ :
goodbye childhood || Sel and Salva 59191734589f12dc007703224180cb86
★ hozzászólások száma ★ :
18
TémanyitásRe: goodbye childhood || Sel and Salva
goodbye childhood || Sel and Salva Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
goodbye childhood || Sel and Salva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» surprise me - Melody & Salva
» Travis & Gyda || Time to say goodbye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek-
Ugrás: