New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Rosalie & Valentina - Az alapok
TémanyitásRosalie & Valentina - Az alapok
Rosalie & Valentina - Az alapok EmptyHétf. Márc. 09 2020, 21:22
Rosalie & Valentina


A bulizás, mint stresszlevezető nem igazán jött be. Nem vetem el teljesen a kikapcsolódás e típusát, mert ha látható szeretnék lenni az emberek számára, akkor olyat is kell csinálnom, amit a velem egykorúak többsége is szokott. Ők pedig általában házibulikba járnak. Nekem viszont jobban tetszik az a fajta időtöltés, amit csendben, kellemes környezetben lehet végezni. Épp ezért szeretek kirándulni és fényképezni vagy olvasni. Ha marad a tanulás mellett egy kis időm, akkor általában az utóbbit szoktam csinálni. Nagy rajongója vagyok a romantikus irodalomnak. Vannak olyan férfi karakterek, akik jó lenne, ha a való életben is léteznének. Tudom, hogy ez lehetetlen, de álmodozni végül is szabad, nem?
Megint csalódtam egy férfiban… Illetve nem is az ő hibája. Én kértem, hogy játssza el, hogy ő a pasim, szóval magamat kevertem bele a helyzetbe. Ő csak tette a dolgát, az már más kérdés, hogy akkor sem zökkent ki a szerepéből, amikor már nem voltak jelen azok, akiket meg akartam vezetni. Elhittem, hogy kedvel, ezért esett rosszul, amikor hirtelen kikelt magából, és a fejemhez vágta azt, amit egyébként én is tudtam magamról. Elég sokkoló tud lenni, ha az ember képébe vágják az igazságot – hogy naiv.
Szeretném visszanyerni a lelki békémet, ezért kattintok rá a lovas hirdetésre. Egész kicsi korom óta meg szerettem volna tanulni lovagolni. Csodálom ezeket a hatalmas állatokat. Nagyok és erősek, de egyben békések is. Sokan félnek tőlük, mondván, hogy veszélyes, mert „elöl harap, hátul rúg, középen meg kényelmetlen”. Szerintem egy kutya sokkal veszélyesebb, de kinek mi.
Ültem már lóháton, de akkor még nagyon kicsi voltam, nem is emlékszem, hogy milyen érzés volt, de biztos vagyok benne, hogy nem összehasonlítható azzal, mint amikor te irányíthatod.
Elolvasom az oldalon található információkat. Nemcsak oktatással foglalkoznak, hanem terápiás gyakorlatokat is folytatnak. Ahogy idősödtem a lovak iránti szeretetem nem múlt el, sőt volt egy olyan időszaka az életemnek, amikor lovasterapeuta szerettem volna lenni. Az az öröm, ami kiül a beteg gyerekek arcára, mindent megér. Ez igaz a kutyás terápiára is. Érdekes látni, ahogy egy állat segítségével reakciót váltunk ki a gyermekből vagy akár felnőttből. A foglalkozások során a felelősségérzetüket, a türelmüket és az érzelmi kötődésüket fejleszthetik.
Egy kicsit még gondolkozom, mielőtt felhívnám, de végül a kezembe veszem a telefont, és beütöm a számokat.
- Jó napot kívánok, Valentina Delon vagyok. Rosalie Silvera-t keresem. – Nem tudom, hogy közvetlen hozzá fut be a hívás, vagy esetleg valaki más kezeli a telefont. – Időpontot szeretnék kérni egy lovasoktatásra – ismertetem a hívásom okát. Míg a válaszra várok, végiggondolom, hogy mit is szeretnék megkérdezni az oktatással kapcsolatban.
- Mire kell számítanom az első alkalommal? – érdeklődöm. Szerintem csak ismerteti az alapokat, meg felméri a tudásomat. Eszembe jut, hogy lehet be kell szereznem néhány felszerelést már az első oktatásra.
- Mi az, amit vinnem kell az órára? – kérdezem, mert fogalmam sincs, hogy működik egy ilyen oktatás. – Milyen ruhát vegyek fel? – Biztos, hogy nem a farmer lesz a megfelelő öltözet, mert a szabad mozgást nem nagyon teszi lehetővé, legalábbis én így gondolom.
- Rendben, köszönöm a tájékoztatást. Ott leszek a megbeszélt időpontban. Viszonthallásra! – búcsúzom, majd leteszem a telefont. Úgy néz ki, hogy megtanulok lovagolni…

○○○

Úton vagyok Staten Island felé. Eljött a nap, hogy nyeregbe pattanjak. Egy kicsit ideges vagyok, de szerintem a legtöbben azok, amikor ismeretlen terepre tévednek. Az izgulás is megbújik az idegesség mellett, ezért nem tudom eldönteni, hogy az izgatottság váltja ki belőlem az idegesség tüneteit, vagy tényleg ideges vagyok.
Leszállok a buszról, majd beütöm a telefonomba a címet. Nagyon remélem, hogy odatalálok, mert néha képes vagyok gps-szel is eltévedni - ez egyfajta adottság.
Úgy látszik, hogy ma a jobb napjaim egyikét élem, mert sikeresen megérkezem a lovasközpontba. Kicsit bátortalanul, de átlépem a kaput. A következő feladat, hogy megtaláljam Rosalie-t.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rosalie & Valentina - Az alapok
Rosalie & Valentina - Az alapok EmptyKedd Márc. 31 2020, 15:16

Valentina & Rosalie

Fiatalabb koromban még nem volt annyira egyértelmű számomra, hogy mivel is akarok pontosan foglalkozni. Most sem mondanám, hogy örökre szólóan a családi vállalkozást akarom erősíteni, habár tény, hogy nagyon is közel áll hozzám az, amit csinálok. Egy irodában napi nyolc órában a négy fal közé zárva valószínűleg pár hónap alatt teljesen megőrülnék. Csodálom azokat akik nem csak hogy képesek irodai munkát végezni, de még élvezik is valamelyest. Egy munkánál nem hátrány, ha nem csak muszájból végezzük a dolgunkat, hanem valamelyest feltöltődést is jelent, vagy szeretjük, amit csinálunk. Nyilván akadnak olyanok, akik nem válogathatnak, vagy akiknek nincs meg a lehetősége például arra, hogy továbbtanuljanak, ami a későbbiekben az álom munka megszerzéséhez jelent kihagyhatatlan lépcsőfokot. Mindenesetre egy ideális világban igenis mindenkinek élveznie kellene, amit csinál.
Sosem volt kérdés számomra, hogy szeretni fogom-e a sportokat, vagy egészen konkrétan a lovaglást és az állatokkal való elfoglaltságokat. Mióta csak az eszemet tudom, itt voltam a szüleimmel a központban és bár volt némi kihagyás, amikor Skóciában választottam egyetemet, de mondhatni minden nap töltök egy kis időt nyeregben. Skóciában pedig hála annak, hogy a család egy fele helyi, simán volt lehetőségem a hagyományos turisztikai látványosságokon kívül megismerni a környéket. Rengeteget túráztunk, és még lovagolni is eljártunk. Kifejezetten fájt, amikor búcsút kellett intenem a környéknek, ugyanakkor New York is hiányzott. Ennek persze már jó pár éve.
Nyilvánvalóan ahogyan az idő telik, mi magunk is átértékeljük a szüleinkkel fenntartott kapcsolatunkat. Jobb esetben mindig is fontosak lesznek számunkra, de fiatalon hajlamosak vagyunk arra, hogy félvállról vegyünk az esetleges távolságot, amit mi magunk harcolunk ki. Persze az sem helyes, ha a gyerekek örökké az anyukájuk szoknyája mögé bújnak, s tévesen abba a hitbe ringatják magukat, hogy majd örökké élnek és egyfajta biztonsági hálót nyújtanak. Ellenben idővel valahogy mindenkiben elkezd feléledni az az ösztön, ami arra motiválja, hogy vissza is adjon az embereknek, akik felnevelték és gondoskodtak róla. Szóval ez a másik oka, hogy olyan szívesen dolgozom itt, a szüleimmel.
Épp a recepción támasztom a pultot, mert Ira még ebédel, én pedig nem igazán tudok mit kezdeni magammal a társasága nélkül, amikor megcsörren a telefon, én pedig lelkesen kapom fel. - Silver Stables Lovasközpont, miben segíthetek? - Ezer meg egyszer elmondtam már ezt a szöveget, de még mindig képtelen vagyok megunni. - Én vagyok - felelem jókedvűen a Valetinaként bemutatkozó lánynak, vagy hölgynek - nem tudom megállapítani a hangja alapján a korát, de tippelnem kellene, egy fiatalabb lányról lehet szó.
- Lássuk csak... A kedd, vagy csütörtök délután, esetleg a szombat délelőtt közül valamelyik időpont esetleg megfelelne? - Kérdezek vissza, miközben a gépen a saját beosztásomat nézegetem, amin lássuk be még lovasközpont létünkre is ezerszer egyszerűbb vezetni az alkalmakat. Ráadásul a technika csodájának hála még a telefonos naptárunkban is frissülnek az időpontok, amikor egy-egy alkalom beírásra kerül, szóval biztosan nem felejtődik el.
- Az első alkalom általában legfőképp az ismerkedésé. Egyrészt a lovakkal, másrészt számomra is jó alkalom felmérni az előzetes tudást, ha van. - magyarázom készségesen a hasznos kérdésre. - Érdemes lovaglónadrágot venni, csizmát, vagy csizmaszárat. Pulóvert, mellényt, vagy kabátot attól függően, hogy mennyire fázós. Kobakot tudunk biztosítani, de ha van saját az sem hátrány. - Igyekszem még egyszer, gyorsan végiggondolni, hogy kell-e még valami, ami az öltözködést illeti. - Ha akad otthon alma, vagy répa, a lovak boldogan fogadják az óra végén. - Ezt már természetesen nem az öltözékkel kapcsolatban mondom.
- Rendben, én is köszönöm! Viszhall'. - Mosolyogva rakom le, s jókedvűen könyvelem el, hogy újabb tanítványom lesz. Mindig öröm, amikor valaki teljesen újjal kezdhetünk bele az órákba, mert az csak azt jelenti, hogy egy emberrel több lesz, aki számára kikapcsolódást nyújt ezekkel a nemes állatokkal foglalkozni.


Jellemzően nem izgulok az óráim előtt, hiszen épp elég tapasztalat van a hátam mögött - nyilván vannak nálam sokkal jobbak és tapasztaltabbak, de elég otthonosan mozgok a saját központunkban és saját állataink között -, hogy már ne izguljak azon, hogy hogyan is zajlik le az óra. Bízom benne, hogy az új lánynak is tetszeni fog, akit hamarosan várok, ugyanis az órát mostanra beszéltük meg. Arról persze fogalmam sincsen, hogy pontosan hogyan érkezik majd, autóval, vagy a tömegközlekedést választja, mindenesetre direkt úgy foglalom csak el magam, hogy nem merülök bele túlzottan a dologba. S pár percenként a kapu felé pillantok.
A biztonság kedvéért azonban még az óra kezdete előtt teszek róla, hogy inkább én fogadhassam a lányt, s előre indulok, ahol meg is pillantok egy alakot a kapu közelében. Megszaporázom a lépteimet, s amikor közelebb érünk egymáshoz, elmosolyodom, úgy teszem fel a kérdést: - Valentina?



Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
Rosalie & Valentina - Az alapok 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
TémanyitásRe: Rosalie & Valentina - Az alapok
Rosalie & Valentina - Az alapok EmptyKedd Júl. 14 2020, 10:37
Rosalie & Valentina


Miután telefonon beszéltem Rosalie-val rögtön kerestem egy áruházat, ahol lovas felszereléseket árulnak. Megnéztem az online boltot, hogy ne felkészületlenül menjek az üzletbe. Nem igazán szeretek vásárolni, meg bolyongani a boltokban, ezért általában céltudatosan megyek be az üzletekbe. Nagyon sok választék volt az egészen olcsótól a meglehetősen drágáig. Nyilvánvaló, hogy az alacsonyabb árú termékek közt válogattam. Rosalie javaslatára egy fekete nadrágra és cipőre, valamint egy világoskék pólóingre esett a választásom. Kobakot és lábszárvédőt nem szerettem volna addig venni, míg nem kötelezem el magam teljesen a lovaglás mellett. Ahogy vásárolni nem szeretek, úgy a pénzt sem szeretem felesleges dolgokra elkölteni. Másnap elmentem az üzletbe, és megvásároltam az öltözéket.
Egyszerre voltam izgatott és ideges az út során, de amikor megpillantottam Rosalie-t egy kicsit enyhült a feszültség.
- Igen, én vagyok – mosolygok rá. Ránézésre barátságosnak tűnik, ami nem hátrány, mert az első benyomás nagyon fontos. A későbbiekben fog kiderülni, hogy tényleg olyan kedves-e, mint amilyennek látszik; bár szerintem igen, mert már a telefonos beszélgetésünk után, ezt gondoltam – de, mint tudjuk néha rosszul ítélem meg az embereket.
- Nagyon örülök – nyújtom felé a kezem. – Remélem, nem baj, hogy egy kicsit korábban érkeztem. – Szeretek mindenhova időben elindulni, mert útközben bármi történhet, valamint arra számítottam, hogy nekem kell megkeresnem Rosalie-t, ami lehet, hogy nem lett volna olyan egyszerű.
Ahogy az istálló felé sétálunk egy kicsit jobban szemügyre veszem a lovas központot. Impozáns egy hely, és a pajtáról is ezt tudom mondani, amikor odaérünk. A boxok között haladva elolvasom a névtáblákat, és az is ki van írva, hogy mennyit kell adni az egyes lovaknak etetéskor.
Ha az istállóban van a ló, amelyiken lovagolni fogok, akkor odamegyek hozzá, és megsimogatom.
- Hé, ennek még nincs itt az ideje – mondom kedélyesen, amikor a fejével közelebb hajol ahhoz a kezemhez, amelyikben a répát tartom. Emlékszem, hogy Rosalie azt mondta, az óra után adjam oda jutalomként a hozott finomságot.
Amennyiben nincs felszerszámozva a ló, és Rosalie sem kérdezi meg, hogy segítek-e neki, akkor figyelmesen nézem, hogyan is csinálja. Nem szeretném hátráltatni, de szerintem ez is hozzátartozik a lovagláshoz, ezért mindenképp szeretném majd megtanulni ezt a folyamatot.
Azt követően, hogy a ló felnyergelésre került, elindulunk a pályára. Ezzel egy időben megint kezdek ideges lenni, mert nemsokára fel fogok ülni ennek a csodás állatnak a hátára. A pályára érve elmagyarázza, hogyan kell felszállni, én pedig megpróbálom kivitelezni.
- Sikerült! – kiáltok fel visszafogottan, mert nem akarom megijeszteni a lovat. Az első akadály leküzdve. Néztem erről videót, de azokban minden olyan könnyűnek tűnik, ezért is tartottam ettől egy kicsit. Kellemetlenül éreztem volna magam, ha nem tudom megcsinálni elsőre, habár nem lett volna okom rá, hiszen nem sikerülhet minden első próbálkozásra. Belehelyezem a kengyelbe a lábam, és igyekszem úgy tartani, ahogy mondja.
- Így jó lesz? – kérdezem. Némileg kényelmetlen ez a lábtartás, de amint hozzászokom, biztosan jobb lesz.
Amikor leszállok, érzem, hogy holnap lehet, egy kis izomlázzal kell szembenéznem, pedig nem csináltunk annyira megerőltető feladatokat. Igazából nem nagyon kellene meglepődnöm azon, hogy a testem így reagál, mivel a sport és én nem ápolunk szoros kapcsolatot, így természetes, hogy élvezhetem a testmozgás következményét – bár lehet, hogy nem igazán lesz élvezetes. Mindenesetre ez nem tántorít el attól, hogy legközelebb is jöjjek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rosalie & Valentina - Az alapok
Rosalie & Valentina - Az alapok EmptySzomb. Aug. 01 2020, 22:19

Valentina & Rosalie

- Remek! Én is nagyon örülök - mosolyogva fogom meg a kezét, s szorítom meg finoman, hogy hivatalossá váljon a bemutatkozásunk. Mindig kifejezetten izgatott vagyok, amikor új embert köszönthetek az első óráján és csak remélni merem, hogy a másik fél is legalább annyira izgatott, mint én magam vagyok. Sokan talán azért nem választják a lovaglást, mint rendszeres sportot, mert kifejezetten költséges elfoglaltság, a ruházattól kezdve a felszerelésen át minden részletre oda kell figyelni. Arról pedig nem is beszélve, hogy az, hogy valakinek saját lova legyen, már egészen más kategória, mint 'hétköznapi hobbi'.  
Ebből a szempontból persze kifejezetten szerencsésnek érezhetem magam, mivel nem csak hogy kicsi koromtól kezdve kivehettem a részem a lovaglásból és annak öröméből, de beleszülettem egy olyan családba, akik a karrierjüket építették arra, hogy lovaik vannak. Így számomra mindig inkább csak a motiváció kellett, nem pedig a piszkos anyagiak, amiért hálásabb nem is lehetnék, ugyanis tudom, hogy van, aki nem ilyen szerencsés.
- Ugyan, dehogy probléma! Így nyugodtabban el tudunk készülni az órához. De akár ismerkedhetsz is előtte a lóval. - Előfordul persze olyan is, hogy valaki az óra után tölt el még egy kis időt a lova közelében, hiszen az egész egyik legjobb része, amikor meg van jutalmazva az állat. - Legelőször megkeressük a megfelelő lovat, aztán azt javaslom, amíg én felszerszámozom, próbálj fel néhányat a kobakok közül. Ha odaértünk elmagyarázom pontosan mitől is lesz tökéletes a méret. - Szemöldökeimet felvonom, habár tény, hogy nem számítok nemleges válaszra. Igyekszem nem túl feltűnően szemrevételezni Valetinát, hiszen mindig fontos része az óráknak a ló kiválasztása, legalábbis részünkről, az oktatók részéről nagyon is. Mi ismerjük annyira az állományt, hogy nagyjából be tudjuk lőni, melyik ló lehet megfelelő. A lánynál nyilvánvalóan nincs helye túlzott dilemmának, ugyanis gyakorlatilag bármelyik ló elbírná.
Ahogyan a boxok között sétálunk, szinte automatikusan jut eszembe az egyes lovaknál, hogy mikor voltak utoljára megjáratva, melyiküknek fáj esetleg a lába és van esetleg kezelve, és melyek azok, amelyeket bátran kiválaszthatunk. Pán Péter boxa előtt állok meg, s a lány felé fordulok, hogy elmagyarázzam neki, hogyan is kell kiválasztania a megfelelő kobakot, milyen módszerrel próbálja fel és hogyan ellenőrizze, hogy a tökéletes méretet választotta-e, hiszen ez egy fontos része az órának abból a szempontból, hogy a felszerelése azt tegye, amire hivatott: megvédje őt. - Máris a nasit várja! - nevetve nyugtázom a történéseket, s hozzá is fogok a felnyergeléshez. - Arra még várni kell egy kicsit, barátom - mosolyogva magyarázok a lónak, miközben megpaskolom az oldalát is.
Innen kezdődik már igazság szerint az egész legjobb része, a tényleges lovaglás. A pályán elmagyarázom és megmutatom neki, még a földön, hogy mire is kell számítania. Szánok egy kis időt arra is, hogy megbarátkozzanak Pán Péterrel, aztán pedig figyelem, ahogyan az elmagyarázottaknak megfelelve ül fel a lóra, habár tény, hogy fog ez még menni könnyedebben is.
- Nagyon szuper! Ugye, nem is olyan nehéz? - Mosolyogva pillantok egészen fel Valentinára. Mindig érdemes az első órát úgy tartani, hogy teljesen egyedül legyen a vendég, hiszen sokkal jobban tudunk mindannyian koncentrálni, mintha tábor jelleggel, több emberrel közösen vennék az óráikat. Én egyébként is jobban szeretem az ilyen jellegű oktatást.
Igyekszem mindent eléggé részletesen, de nem túlzottan szájbarágósan magyarázni ahhoz, hogy élvezhetetlen legyen a dolog, jelenleg talán sokkal inkább az a lényeg, hogy Valentina ne féljen ettől az első lovagló órától, mert igenis félelmetes tud lenni, amikor egy akkora állat hátán ül, mint most is. - Szuper! Az első és legfontosabb dolog, hogy a kezek és lábak megtanulják hogyan kell irányítani a lovat. Ő érezni fogja, amikor megfelelő a mozdulat és te is ráérzel majd. - Jellemzően csak sétából áll az első óra, ilyenkor tényleg csak az alapokat rakjuk le egy későbbi tudáshoz. Ha lesz legközelebbi alkalom, nyilván megyünk majd tovább is.
- A végén azért fontos a séta, hogy a ló is érzékelje, hogy most már megnyugodhat, és hogy lehűljön, habár nyilván most nem erőltettük meg annyira - magyarázok készségesen, habár az egész folyamat sokkal több lépésből áll, aminek a nagy részét - csak úgy, mint a felnyergelést is -, én fogom elvégezni.
- Mit szólsz, odaadod neki a répát? - kérdezem, mikor visszaindulunk az istállóba. - Hogy tetszett az első óra? Nagyon félelmetes volt először lóra ülni?



Tattoo your name on me
So I can wear it on my sleeve Make sure that everyone knows it 'Cause, baby, you're the one thing that I can't live without You kiss me and there ain't a doubt · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Rosalie A. Silvera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok 4f3b33c0dbb8f5b884f1c6be23560779bb7c86e5
Rosalie & Valentina - Az alapok 0d85050afcd97c8564fa504bd9d6dcf1adfbd800
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I've not always been the optimist
For you I've always tried To pick my head out of the sand See colour through your eyes Always see the bright side Make clouds turn into blue sky
♫ :
~ I wanna drive you... wild, wild, wild
I wanna love you
for miles and miles ~
★ családi állapot ★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok 2a9da9b04af0e7a16fe3928fb2833d79bc8c42db
I'm glad I found someone like you
To see the sadness and the truth I feel your touch deeper than my skin Every chemical rushing in Now I've found your love Like serotonin
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok D87ed44414cd031df9f0f062bd2ac6f75e826497
★ idézet ★ :
I never fully realized what it meant to hurt [ to truly hurt ] until I wanted you to such a great extent, only to have no other choice but to convince myself that I didn't.
★ foglalkozás ★ :
lovász, lovasoktató
★ play by ★ :
Emeraude Toubia
★ szükségem van rád ★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok Tumblr_ol1rfti7rP1v0duxko5_500
★ hozzászólások száma ★ :
72
★ :
Rosalie & Valentina - Az alapok F19a40b1cff4ac569591a638c6bfa23c3f6a9f86
TémanyitásRe: Rosalie & Valentina - Az alapok
Rosalie & Valentina - Az alapok Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rosalie & Valentina - Az alapok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valentina & Connor
» Valentina & Trenton
» Rosalie Silvera
» Be wise ; Armand & Rosalie
» A megmentő - Valentina&TJ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: