New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Adam
TémanyitásAdam
Adam EmptySzer. Dec. 18 2019, 22:29
Adam Tropowsky

Play by:
Választható, a képen pedig Taylor Kinney szerepel ötletként
Születési hely:
rád bízva
Kor:
40+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Egészségügy
Történetünk:

Csupán egyszer találkoztunk az sem volt épp megszokott vagy előre eltervezett. Egy váratlan személyiség botlás lévén keveredtem a Manhattani Presbyterian kórház egyik gyermek rendelőjébe, természetesen gyerek nélkül. A labilisságom és a pánik miatti újabb személyiség váltások miatt telefonáltak neked, hogy nagy a baj. Odaérve - s két ápolóval felfegyverkezve - aztán nagy meglepetésedre úgy tűnt problémának nyoma sincs, azon felül, hogy egy felnőtt férfit láttak el az osztályon. Így hát diszkrét megfigyelésbe kezdtél. Nem tudtam pontosan mi a szakmád, de már akkor sem csíptelek. A hangok - avagy a többiek - bogarat ültettek a fülembe, misszerint azért jöttél, hogy bezárj, s ez lényegében ígyis volt. A megjelenésed frusztráltságott okozott, így agresszívá váltam. Pontosabban Darius. A dolog kisebb ráijesztésbe torkollott, - szerencsére csak abba - és csak is Mirabellnek köszönhetem, hogy akkor ott szabadon és ellátva sérülésem, távozhattam. Ha rajtad múlt volna, már akkor az általad vezetett pszichiátriai osztályra kerültem volna, mint különleges beteg. De nem kerültem. Téged pedig bosszantott mindez. Egyrészt, mert tudtad, hogy a többszörös személyiségzavar roppant veszélyes magára a betegre és másokra is nézve, másrészt eme ritka számba vett betegséget előszeretettel vizsgálják és te jó szakember lévén nem hagynál ki egy ilyen alkalmat a "fejlődésedre". Nem én volnék az első ilyen beteged, de szívesen szorítanál nekem helyet köztük. Hát még mikor kiderült, hogy nem sokkal később találkoztunk is a doktornővel. Óvva intetted tőlem, de mind hiába. Nem hagyott téged nyugodni a dolog. S bár úgy tűnt nem találsz rajtam fogást, Darius óriási hibát vét és miután elrabol egy lányt, amaz megszökik és csakhamar rendőrségi, majd azt követően pszichológiai ügy lesz belőle. Így kerülök az osztályodra.

/Igazából szinte minden alakítható. A névnek csak azért örülnék, mert ahol meg lettél említve néhány reag erejéig, így hívtunk, de nyilván szemet hunyhatunk felette, ha nem tetszik. Nem csak Teddy, de Mirabell is nagyon vár. Ha megérkeztél írj pm-t, vagy ha már itt vagy és úgy gondolod belefér egy efféle szál az életedbe, akkor se félj pm-el dobálni./
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Adam
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Rain
» Adam Rogers
» Adam von Reutern
» Friedrich & Adam
» Adam & Tiana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: