New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 1 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aiden && Kai
TémanyitásAiden && Kai
Aiden && Kai EmptyHétf. 11 Nov. - 5:15
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Én a magam részéről elsőkörben képtelen voltam eldönteni azt, hogy mit kéne tennem annak érdekében, hogy a húgommal rendeződni tudjak. Olyan mélyre elástuk már a családi kötelékeket, hogy konkrétan bármi történt, kínosan viselkedtem... Illetve lényegében kínos volt úgy csinálni, mintha törődnék azzal, ami körülöttük történik.
Alapvetően tudtam, hogy apáméknak lényegében csak a pénzem kéne meg az, hogy Chachat helyrehozzam. Ez tiszta sor volt a legelejétől fogva, ezért az öregekkel nem is kifejezetten akartam találkozni. Aicha viszont más volt. Ő az én szememben még mindig egy ártatlan kislány, aki nem tehet erről az egész kialakult helyzetről, viszont nem tudom hogyan kéne közelednem hozzá. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán mit kéne tennem, amivel ténylegesen a javát szolgálnám. Talán csak ki kéne fizetnem a műtéteket és hazamenni, nem? Lényegében a nemkívánatos családomon kívül nincs itt senkim, ami miatt talán jobb lenne visszatérni a „természetes élőhelyemhez”.
Viszont volt néhány elvarratlan szál ezen kívül is, amit rajtam kívül lényegében senki sem tudott megoldani. Nem tudom, hogy pontosan mi történt a szüleimmel, de engem személy szerint veszettül büszkének neveltek, éppen ezért is történt az a bizonyos incidens pár nappal ezelőtt. Mert azért az öregeket sem lehet minden helyzetben elkerülni, a béke és Aicha érdekében én pedig hajlandó voltam arra, hogy néha – nagyon néha – részt vegyek a vasárnapi, közös családi ebéden.
És minő meglepetés, pont a legutóbbi „rúgdossuk Kaident” szegmens során merült fel a srác neve, akihez most igyekszem. Aki lényegébe a húgomat egész eddig segítette – nem mondom, hogy nem vagyok hálás érte – és ezért jaj de jó srác, meg hát milyen jó, hogy annak idején együtt jártak és még mindig vigyáz rá... Mindezzel pedig nem is lenne probléma, ha a szüleim nem törődtek volna abba bele, hogy a srác mennyi pénzt ölt abba, hogy a húgomat kezelni tudják a baleset után. Eléggé meglepett, hogy elfogadták a dolgot, bár nagyon más választásuk nem volt... Viszont az már inkább felfoghatatlan, hogy ezt így közölték velem ahelyett, hogy a fejemhez lett volna vágva, hogy „ja, amúgy hülyegyerek, van valaki, aki gecisokat gondoskodott a húgodról, szóval minimum egy tábla csokit oda kéne tolnod az orra alá”. Nem mintha nekem ez lenne a szándékom, de ez már részletkérdés.
Pont ezért is döntöttem úgy rögtön hétfőn, hogy a darab várhat egy kicsit, mert bőven határidőben vagyok, és ha más nem lehetséges, akkor legalább egy ebédre meghívom a srácot, miután kísérletet tettem a teljes kórházi ellátás kifizetésére. Egyelőre jobb ötletem nem volt, szóval csak gyorsan összekaptam magam reggel, lenéztem a kórház címét Cha papírjairól, aztán elindultam, hogy túleshessek ezen a kifejezetten kínos tiszteletkörön.
Nyilvánvalóan nem ártott volna bejelentkezni hozzá előre, de mivel se telefonszámot, se hasonlót nem tudtam, csak egy recepciós hölgyben bíztam, aki elhitte nekem, hogy fontos találkoznom az Aiden nevű sráccal. Reménykedtem benne, hogy azért nem fog órákig tartani a várakozásom, egy kórházban ezeket a dolgokat sosem tudni, szóval kikértem magamnak egy kávét. Nem mintha elmaradt volna a reggel, de tudtam, hogy nagyjából hajnal magasságában fekszem majd le, szóval a koffeinre szükségem volt. Várakozás közben elkezdtem szelektálni az emailjeim között, mivel jobb tevékenység éppenséggel nem jutott eszembe. Így is csak addig jutottam, hogy ismét becsillagoztam vagy húszat, ami a maradék negyven olvasatlan üzenetem mellé került. Aki tényleg komolyan akar velem dolgozni, az majd a menedzsmenttel is felveszi a kapcsolatot. Lényegében mire leteszem a seggem a gép elé és elkezdem pötyögni a válaszokat, addigra általában már minden kinyomtatva az asztalomon van, szóval csak szelektálnom kell a munkák között.
- Mr. Dubois – szólalt meg a hölgy, mire felkaptam a fejem, és a mellette álló, fiatal srácra pillantottam. Lényegében a hajszínünkön kívül első pillantásra semmi közös nem volt bennünk, de jelen esetben ez nem lényeges... Mondjuk annak kéne lennie, ha még mindig ilyen jó kapcsolatot ápol a testvéremmel, de én magam sem bíztam második találkozásban. Alig várom, hogy lelépjek New Yorkból.
- Kaiden Dubois – nyújtottam neki a kezem, miközben kíváncsi pillantással szemléltem meg a vonásait – Aicha bátyja vagyok.
Nem volt szerencsénk találkozni korábban, mert túl hamar léptem le otthonról. Nyilvánvalóan más szemmel néztem volna akkor rá – meg amúgy ha otthon maradok alapvetően máshogy néztem volna bármelyik pasijára – viszont alapvetően a szituáció és a családi helyzetem miatt sem éreztem jogosnak a szúrós pillantásokat. Elég laza testtartással álltam előtte és nem állt szándékomban eljátszani a mintatestvért, mert nem vagyok az... A képmutatás pedig nem kifejezetten a kenyerem.
- Ha van egy kis időd, valamit mindenképp meg kéne beszélnünk – intettem a szék felé, jelezve neki, hogy ez nem feltétlenül lesz rövid beszélgetés, ugyanakkor engem nem fog zavarni az sem, ha elutasítja a dolgot és megbeszélünk egy számára kényelmesebb időpontot. Kettőnk közül nem én vagyok az, akinek nehéz beosztania az idejét.

ruha || 764 ||  Aiden && Kai 1471401822  Aiden && Kai 1735856013  Aiden && Kai 1159569709  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyHétf. 11 Nov. - 17:27

Kaiden & Aiden
Mikor két fiú kötődik egy lányhoz, nehéz helyzet áll elő.
Reggel hatkor indultam el otthonról, akkortájt apám többnyire még csak pislákolva nyitogatja álmos szemeit. Kezdem megszokni az öt órai kelést így nyár beköszöntével, holott máskor ilyenkor egy jó kis üdülővárosban szopogatnám a koktélom szívószálát, de úgy döntöttem, hogy elég a henyélésből és ideje hasznossá tennem magam a szakmámban is, vagyis a jövőbeli szakmámban, hisz még nem vagyok orvos, csak annak készülök jó sok időn át. Nem akartam protekcióra játszani és remélem sikerült is úgy bejutnom a kórház neurológiára, hogy ahhoz csak az én érdemeim vezettek el és nem családom pénzének hírneve. Örülök, hogy a ma reggelem is nyugodtan telt, már azon kívül, hogy Christopher személyét a párnámhoz képzelve jól megölelgettem a puha hatalmas anyagot, ha már őt mostanság nem is tudom. Aggaszt, ami az apjával történik, pedig én aztán tényleg nem látok bele abba, hogy mi folyik náluk, holott már fél éve együtt vagyunk és mondanom sem kell, fél éve titkosan, még ha ehhez az is kell, hogy - csak úgy, mint ma - lényegében fussak szüleim elől és sugalljam feléjük, hogy bár otthon lakok még, ne nagyon akarjanak már gyerekként kezelni.
Én még mindig hiszem, hogy Aicha meggyógyítható. A neurológián vagyok, hozzáférek a legkorszerűbb eszközökhöz, a fejlett tudományos kutatások eredményeihez a világ bármely pontjáról. A kórházi hipo-szag is már beleivódott a ruhámba, de megszoktam. Nyár közepe felé már igenis jól sikerül éreznem magam ezen a helyen, a hatalmas számítógépek mellett, amiken bogarászom a pár napja Aicha agyáról készült CT felvételeket, hogy összehasonlítsam azokat az előző kezelés előtti állapottal. Sosem gondoltam volna, hogy valaha is ennyire tisztán fogom látni Aichat belülről és szívem szerint jobban örülnék, ha nem kellene a fejében járnom szó szerint, nem elvont értelemben. Ugyanakkor már most nagyon sokat tanultam és a többi orvos látván elhivatottságomat, enged érdemlegesen is dolgozni és nem csak a felmosó nyelét fogom, mint első hetekben.
Két aranyos tollal fehér köpenyem felső zsebében ülök a monitor előtt és nagy kerek szemüvegem lencséin keresztül fókuszálok a kényes pontokra, mikor megszólal a kutatószoba telefonja. Időközben barátommá vált orvos-kollégám egyből gurul is érte székével együtt, én nem különösebben veszem észre hogy közben hívás van, szüntelenül koncentrálok a károsodott részek beszínezésére.
- Igen? - Míg a vonal vége beszél, addig én kattintok kettőt az egérrel, ugyanakkor legnagyobb meglepettségemre az orvos felém fordul és meghallom nevemet.
- Aident? Jó, leküldöm - azzal le is teszi a telefont a középkorú férfi, mire hatalmas aggódó szemekkel pislogok felé. Még sosem kerestek engem.
Csakis Adam lehet! Vagy Aida? Beindult a szülééés? Áh, nem, akkor nem engem hívnának, legfeljebb a férje küldene nekem egy sms-t, hogy nézzek le hozzá, de még van egy hét hátra a kiírt időpontig, az rengeteg idő.
Tuti Adam az! Szorongva, izgatottan lépegetek tökéletesen álló köpenyemben a liftig, aminek tükrében egy kicsit megigazítom magam. Hirtelen megállok, pedig még csak a második emeleten vagyok, nyílik is az ajtó, s belép két kisírt szemű nő a liftbe. Hátra kúszok a falhoz, hogy teret adjak neki, a szívem kezd kifacsaródni a látványtól, mert érzem, hogy baj történt velük, vagyis nem is pont velük, de valaki hozzátartozójukkal. Nem ez az első eset, hogy ilyet tapasztalok, de azóta sem lett könnyebb feldolgoznom. Bátorkodok a két kezemet gyengéden a remegő hölgy felkarjára rakni, ki hirtelen hátranéz rám, s tekintete hálásan találkozik az én együtt érző, ugyanakkor bátorító arcommal. Ilyenkor annyira nem tudom, hogy mit mondhatnék, vagy mit kellene tennem, nagyon szeretnék segíteni rajtuk, pedig tudom, hogy nem lehetséges, nekem biztosan nem.
A lift viszont leér a földszintre, kiszállok én is a két nő után és némileg feszülten a recepció mellett szétnézek elsőként Adam arcát keresve, de nem lelek rá, így kérdőm pillantok a recepciósra.
- Elnézést, szóltak, hogy várnak a recepciónál. Aiden Lee vagyok... - kérek útbaigazítást azzal kapcsolatban, hogy mit kellene most tennem, de a nő egyből tudja mi a helyzet, úgyhogy oda is lép mellém és jelzi, hogy kövessem.
Odakísér egy fiatal férfihoz, látszólag velem egykorú lehet, még néhány gén is stimmel, bár ennek most nagyon nem tulajdonítok jelentőséget, csak tudni akarok, hogy ki ő és miért kellek neki én, mikor még életemben nem láttam.
Aztán nevén szólítja, s bennem megfagy a vér. Hogy érti, hogy Dubois?
Elkomolyodott - noha eddig sem voltam túl játékos kedvemben - arccal nézek rá, egy apró sokk hatása alatt vagyok, míg próbálom feldolgozni, hogy ez a srác csakis Aicha bátyja lehet. Kezet fogok vele, nem vártam mást egy elfranciásodott, pontosabban franc se tudja már hogy ő milyen kultúrában nőhetett fel, nem is ismerem, nagyon Aicha sem, a génjei pedig önmagában semmit sem jelentenek. Szóval ilyen lenne ő most így kétezer tizenkilencben?
- Tudom, hogy ki vagy - felelem egyből a bemutatkozására, miközben kicsit kihúzom magam. - Én Aiden Lee, és akkor ezek szerint feltételezem pontosan tudod, hogy ki vagyok a húgodnak. - Mások tán szégyellnék magukat az exük bátyja előtt, én nem teszem. Én igenis büszke vagyok az együtt eltöltött éveinkre és arra, hogy mennyire jó kapcsolatot ápolunk máig. Nem csak szerelme voltam, hanem legjobb barátja és igen, bátyja helyett is a bátyja.
Leülök mellé továbbra is komoly, kissé tán fáradt arccal. Itt van Aicha bátyja, akivel még sosem találkoztam, mert elment mielőtt megismerhettem volna. Aicha sokat mesélt róla, arról, hogy milyen volt régen és, hogy mennyire mérges, amiért csak úgy elment és azóta nem találkoztak. Ez pedig magával vonja, hogy egész eddigi ismeretségem során Aicha érzései ivódtak belém, amik hát nem vajmi szépek, s azt kell mondanom, ez az alak nekem nem szimpatikus. Nem tudom kedvelni, mert nem szépen bánt Aichaval, noha nem is célom a vádaskodás, mindössze csak nem tudom elfojtani az előismeretek okozta érzéseket.
Halvány fogalmam sincs, hogy ennyi év távlatából mi lehet az az indok, amiért eljött ide hozzám a kórházba ő maga, Aicha nélkül és kikér a munkaidőmből. Bizonyára elég fontos lehet, úgyhogy hát hallgatom.
- Rendben, figyelek - mondom meglepően szűkszavúan, de mivel nem is ismer, nem tudhatja, hogy általánosságban nagyon nem ilyen komoly és visszafogott férfi szoktam lenni. Enyhén előre dőlök és lábaimon megtámasztva alkarjaimat felé fordulok testtel.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aiden && Kai 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aiden && Kai E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aiden && Kai 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aiden && Kai 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aiden && Kai 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyHétf. 16 Dec. - 12:13
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Kellemetlen volt az egész szituáció, amit számomra is nehéz volt kezelni... Így lényegében fogalmam sem volt arról, hogy miként kéne úgy egyáltalán viselkednem a sráccal, aki egykor a húgom pasija volt.. És valamilyen oknál fogva még mindig fontos neki annyira, hogy gondoskodjon róla. Emiatt egyrészről kifejezetten hálás voltam neki, azonban ugyanakkor egyszerre éreztem magamban szégyent is. Mert mindezt nekem kellett volna testvéreként megtennem.
Takarózhatnék amíg világ a világ azzal a ténnyel, hogy lényegében a családom hagyott el engem... A magam részéről én magam is tudtam, hogy lényegében ez nem csak rajtuk múlott. Attól függetlenül, hogy a szülők nem támogatták a döntésem és csendbe burkolóztak, én sem töröm össze magam – megjegyzem egészen a mai napig – hogy valahogy kezelhessük ezt a helyzetet. Illetve a húgom, aki mindig próbált segíteni engem és támogatta a döntéseimet... Egyáltalán nem érdemelte meg azt a bánásmódot, amiben végül részesítettem őt. Arról nem beszélve, hogy kvázi idejöttem rendezni a kórházi számlákat, ami nem igazán fog megoldani semmit a kapcsolatunkban, de... Ezt nevezhetem részletkérdésnek, vagy az egy kicsit erős lenne? Mindenesetre én azért magamban a mai napig kötöm az ebet a karóhoz a témával kapcsolatban, és egyelőre teljességgel képtelen vagyok elengedni mindazt, ami akkoriban történt. Viszont ugyanakkor a múltra sem akarok gondolni, mert az túlságosan fájdalmas lenne... Így egyszerűbb tekernem magamnak egy füvescigit és a jelenben tartani a testem és a lelkem... Még ha ezzel lényegében be is söprök minden problémát a szőnyeg alá. Egyelőre azt érzem, hogy nem állok készen arra, ami rám várna. Pont ezért is illetődök meg egy kicsit, amikor végül ténylegesen helyet foglal velem szemben az a srác, akit eddig nem igazán tudtam a szemeim elé képzelni.
Arra sem számítottam, hogy egyáltalán bármelyik exét megismerhetem a húgomnak... Így pedig még inkább kínosnak éreztem a szituációt, amitől szinte éreztem, ahogyan a füleim egy kicsit elvörösödnek. A tökéletesen beállított hajam pedig mindebből semmit sem takart így... Mondhatni úgy ültem előtte, mint kezdőbuzi a gőzfürdőben. Igyekeztem mondjuk mindezt nem kimutatni, ami talán össze is jöhetett, ha nem feltétlenül a füleimet kezdte el bámulni.
- Akkor lefutottunk egy felesleges kört – bólintottam a bemutatkozására, miközben nyugtáztam, hogy igen... Ténylegesen ez történt jelenleg. Mivel mind a ketten tökéletesen tudtuk azt, hogy ki a másik fél. Ettől függetlenül én nem tartottam mindezt egyértelműnek, mert lényegében semmi hasonlóság nem volt köztem és a húgom között, viszont ez már megint csak részletkérdés. Szerencséje volt a lánynak, hogy nem ő örkölte apánk hatalmas orrát, füleit, meg a szögletes áll is engem talált be... Így lényegében ő szép és törékeny, mint anya, én meg... Vagyok valamilyen, mint apa. Bár nem tudom, a szüleimet valószínűleg ismerhette Aiden is, viszont ettől függetlenül sem mondta volna meg bárki, hogy apám fia vagyok a vágott szemeim miatt.
- Sok kérdésem és mondanivalóm lenne – kezdtem bele egy hatalmas sóhaj után, de végül csak a számomra legfontosabbat böktem ki – Őszintén azt érzem, hogy álszent dolog lenne tőlem megköszönni, hogy vigyáztál a húgomra... Régen is és most is, viszont ettől függetlenül hálás vagyok neked. Te pedig mindezt vagy elhiszed, vagy nem.
Nem éreztem szükségét a magyarázkodásnak, mert lényegében senkik sem voltunk egymás számára. Lényegében nem is ismertük a másikat így sógorzni sem tudok annyira neki. Persze ez a dolognak talán még a könnyebb része volt, mert a többit amúgy sem tudom, hogy miképp kéne kiböknöm... Szóval végül arra a következtetésre jutottam, hogy csak mondom a dolgokat, általam kronológiailag állított sorrendben.
- Viszont... Annyival azt hiszen tartozom a húgomnak és neked is, hogy az eddigi kezeléseinek az árát lerendezzük – kezdtem bele, de én magam is éreztem, hogy ez így önmagában nem fogja megállni a helyét – Nem perkálni jöttem. Viszont mivel megszedtem magam, rohadtul önző dolog lenne figyelmen kívül hagynom az állapotát és azt hagyni, hogy a te számládra menjen a kezelése, így... Egyrészt szeretném neked visszaadni mindazt, amit a húgom kezeltetésére áldoztál. Másrészt pedig szeretném, hogy ha lenne esély a gyógyulására, szóval a további kezelések számlájának a terhét át szeretném vállalni tőled.
Nem említettem olyasmit még véletlenül sem, hogy például rendezni akarnám a viszonyomat Chacha-val, mert ez igazából nem csak rajtam állt. Neki pedig szíve joga eldönteni azt, hogy mit akar velem kezdeni. Igazából én a magam részéről ugyanazt éreztem, amit ő... Hogy bár szeretem őt, az évek alatt annyira elidegenedtünk egymástól, hogy lényegében már azt sem tudom, hogy honnan kéne folytatnunk. Talán jobb lenne, ha az egészet előről kezdenénk? És egyáltalán van még minderre lehetőség? Én csak azt tudtam, hogy egyelőre nem állok készen megválaszolni ezeket a kérdéseket... Csak egyszerűen szeretném ha egyenesbe jöhetne a testvérem és normális életet élhetne, ha van erre esély.

ruha || 751 ||  Aiden && Kai 1471401822  Aiden && Kai 1735856013  Aiden && Kai 1159569709  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyPént. 20 Dec. - 11:59

Kaiden & Aiden
Mikor két fiú kötődik egy lányhoz, nehéz helyzet áll elő.
Egészen eddig csak a tudatomban létezett egy személy, aki Aicha bátyja és mindössze a lány párizsi szobájában láttam egy bekeretezett képen. Első, vagy tán második alkalommal, mikor náluk voltam, felemeltem a képet és megkérdeztem, hogy ki van rajta. Aicha mindent elmesélt róla, ahogyan azóta többször is szóba került a fiú és bár semennyire sem ismerem őt személyesen, kialakult róla egy elég erős véleményem, amit a húgáért érzett szeretetem miatt nehezen tudok megváltoztatni, így szinte első pillanattól kezdve látszik tekintetemben, hogy fenntartásokkal kezelem.
Hogy miért tudom, hogy ki az? Bemutatkozott, a vezetékneve adott, az arca bár sokkal másabb, mint anno a már félig elfeledett képen volt, de azért biztos vagyok benne, hogy kihez van szerencsém. A nagyobb kérdés az, hogy miért van itt és miért hivatott pont engem? Idegösszeroppanása lenne? Mit tudnék én adni, segíteni neki itt és most, főleg, hogy még sosem találkoztunk ezidáig.
Leülök mellé, miután a bemutatkozást lerövidítjük. Enyhén felhúzom szemöldökeimet és várakozva figyelem, hogy máris megcáfol, holott fogalmam sincs, hogy mi lehet az a sok mindent, amiről két teljesen idegen embernek beszélnie kellene egymással. De csupa fül vagyok, még úgy is, hogy egy icike-picikét aggódok, hogy így utólag felül akarja bírálni a húga barátját, mint egy jó báty, de bárhogy nézem, semmi joga hozzá és nem fogom hagyni, hogy szálkát keressen bennem. Ezt az érzésemet valamelyest enyhíti a köszönete, amire bólintok, ha nem lennék makacsul ellenszenves, akkor még kedves mosollyal is fogadnám a vállveregetést, ám ez nem az a kategória. Ez nem egy olyan dolog, amit meg kellene köszönni, viszont nem akadok mi, mert apám társaságában már megedzőttem annyira, hogy egyre jobban tudjam kezelni ezeket a helyzeteket és magamban tartsam a nemtetszésemet, holott amúgy még tetszene is. Bólogatni kezdek.
- Én elhiszem, sőt, meg is értem, miért mondod ezt - felelek talán kedvesen is, de igazából ezt úgy értem, hogy ha már ő nem foglalkozott vele, én meg igen, akkor érthető, hogy hálás. Vagy valami ilyesmi...
Aztán persze kiderül, hogy mi böki ennyire a csőrét. Pénz. Ebben a világban minden a pénz. Tévedés! Szerintem nem, nagyon nem számít, hogy ki mennyit fizet, mivel az nem törődés.
- Van esély a gyógyulásra, csak nagyon nehéz az az út, mivel ez egy igen ritka betegség és még nincsenek meg rá a megfelelő lépések, nincs egy kidolgozott út, amin végigmenve meggyógyulhat és visszaszerezheti az arclátását - kezdek bele inkább az állapotának ismertetésébe, én, mint lényegében az egyik orvosa, sőt, hivatalosan nem, de gyakorlatilag én vagyok a főorvosa, mivel én foglalkozok legtöbbet az állapotával és én is kutatok időmet nem sajnálva, hogy jól kidolgozzuk azt az utat, amit említettem is. Nem teljesen a választ adom arra, amit ő mondott, de én úgy gondolom, hogy úgy a természetes, ha egy testvér - ha már találkozik a húga orvosával, akkor - nem a pénzt helyezi előtérbe, hanem érdeklődik, hogy pontosan milyen állapotban van a lány. Ez nagyon nem szimpatikus nekem, lehet neki sem az, hogy lényegében úgy kerültem meg a mondandóját, mintha egyenesen azt hallottam volna tőle, hogy az egészségére kérdezett rá.
- Mint mondtam, tényleg van rá lehetőség, hogy meggyógyuljon, noha egyelőre még az a fontos, hogy megbizonyosodjunk afelől, hogy nincs más tünete, olyan, amit nem lehet érezni, vagy látni, csak tapasztalni. Gondolok most például olyanra, mint személyiségzavar, poszttraumás tünetek, különböző ingerekre való reflexválasz és hasonlók, amikből szintén láthatjuk, hogy hol történtek elváltozások az agyában - mondom tovább, majd felé fordulok és rá nézek. - Ezért is szükséges, hogy egy őt jól ismerő személy vele töltsön minél több időt, jelenleg ez a legfontosabb, hiszen amíg meg nem győződünk afelől, hogy nincs más elváltozás, addig nem kezdhetünk bele semmilyen műtétbe. - De bizonyára csak untatom őt. Igen, tudom, a pénzért van itt, szóval nem akarom sokáig húzni az agyát és olyan felesleges dolgokkal zaklatni, mint a húga állapota és a gyógyuláshoz vezető út.
- Visszakanyarodva a pénzre. Nem tudom összeszedni neked, hogy mennyibe kerültek eddig a kutatások és a kórházi ellátás. - Hazugság, ha akarnám, össze tudnám szedni, de se időm, se energiám erre, így is nagyon keveset aludtam napok óta, szóval ne kérjen tőlem ilyet. - Ha ez minden vágyad, ám legyen, nem fogok azon vitatkozni, hogy mostantól ki fizesse a kezeléseket. De azért ne hidd, hogy ezzel hirtelen nagyon jó testvére lehetsz. Értem én, hogy mindenki azt adja, amit tud nyújtani a másiknak és csak reménykedek abban, hogy talán mégis van valamennyi jogom ezt mondani neked, de a törődést semmilyen formában nem lehet pótolni pénzzel. Már, ha valami ilyesmi szándékkal vagy itt. - Ezt nekem elhiheti, bár feltételezem nem ismer. Mindegy is, tulajdonképpen nem állítom, hogy nem törődik a húgával, én csak azt tudom, hogy ezidáig nem tette.
A kávés automata irányába nézek ásítva. Szerintem iszok még egy pohárral, hosszú még a nap. Elég rossz a minősége, noha a legjobbnak tartják az összes többi automatához képest, de azért nem prémium minőség. Nekem igazából megteszi, csak hasson.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aiden && Kai 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aiden && Kai E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aiden && Kai 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aiden && Kai 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aiden && Kai 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyHétf. 23 Dec. - 15:25
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Nem kifejezetten töltött el örömmel, hogy hallgatnom kellett egy nálamnál fiatalabb srác kioktatását, de az a szerencsétlen helyzet állt fenn jelenleg, hogy neki ehhez minden joga megvolt. Mert bár Aicha nem az ő testvére – lényegében az exe, és ki tudja milyen élményekkel váltak el – és helyettem sokkal inkább ő volt úgy mellette, ahogyan azt nekem kellett volna megtennem. Itt jön ki az, hogy az ember lényegében a szeretteiért bármit megtesz, nem? Szar érzés volt nekem beismerni ismételten, hogy nem vagyok egy mintatestvér...
Viszont azt már kissé nehezen kezdem viselni, hogy mindenki mindenért engem tesz felelőssé. Nem mintha a dolog valóságalapját kérdőjelezném meg, egyszerűen csak nem állok készen arra, hogy mindezt még a helyén tudjam kezelni. Sok év munkája volt megtanulnom bezárni a negatív dolgokat... Most ezt tönkre kéne tennem arra az időre, amíg Aicha meggyógyul? Mert elég kiborító önmagában az is, ami vele történt... Tovább kéne ezt azzal fokozni, hogy mellé én is elveszítem az eszemet? Szerintem nem.
Viszont az emberek nem tudják könnyen venni azt, ha valaki esetlegesen hibázik, főleg ha akkorát vét, mint amekkorát nekem sikerült. Egyáltalán nem vártam megbocsátást, egyszerűen csak nehezen tűrtem most, hogy mindenki mindent a szememre vet. Mert ennek fényében én magam is éreztem, hogy nehezebb lesz majd visszamennem Sydneybe, és folytatni a korábbi normális életemet.
Ahogy viszont a további szavaira figyeltem, hirtelen értelmet nyert az is, hogy a húgom miért nézett teljességgel hülyének az ajtóba. Nem vagyok egy idegbeteg típus, de most kedvem lett volna földhözvágni az asztalt. Apámra valahogy mindig jellemző volt az, hogy pont a lényeges információkat valahogy mindig elfelejtette közölni velem... Illetve a családdal is. Vagy talán csak úgy érezte, hogy megérdemlem a sokkhatást? Kicsit kegyetlen volt tőle szerintem mindenképp, hogy így nem tolt be valami „amúgy a húgod nem fog felismerni” féle szöveget nekem.
- Azt el tudod mondani nekem, hogy nagyjából a gyógyulás folyamatában hol tart jelenleg? Vagy egyáltalán mennyit javult az állapota és előreláthatólag mennyi idő, amíg ténylegesen ismét meg tudja majd különböztetni az arcokat? – tettem fel az első kérdéseket neki, amik így megfogalmazódtak bennem. Én a magam részéről nem akartam magamra hagyni a lányt, viszont mivel csak dolgozói vízummal jöttem ide, én magam sem tudom, hogy miként kéne elintéznem az ittmaradásomat, ha esetlegesen kitolódna az ideje a kezelésének.
- Ez esetben valamennyit talán tudok segíteni a magam módján – bólintottam egyet arra, amit mondott nekem. Végülis voltak emlékeim arról, hogy a húgom annak idején milyen volt... És ha más nem, legalább kapaszkodó lehetek a számára... Legalábbis szerettem volna az lenni. Most már én magam sem voltam teljes mértékben biztos abban, hogy mire van szüksége. Mivel segítek rajta a legtöbbet. Ha megint eltűnök és nem akarom a mintatestvért játszani, vagy ha egyszerűen csak igyekszem ráakaszkodni... Kezdtem érezni, ahogyan lassan zúnig kezd a fejem a saját gondolataimtól.
- Tisztában vagyok azzal amit mondasz – dőltem hátra a székemen, egy pillanatra sem szakítva meg a szemkontaktust – Nem azért jöttem, hogy hencegjek a pénzemmel, vagy ezzel építsem a személyi kultuszomat saját magam előtt. Egyszerűen csak nem lettem teljesen beavatva az ügybe és jobbnak láttam, ha én magam nézek utána annak, hogy mennyire komoly a helyzet azon túl, hogy nagyon. Ezt a dolgot az elején azért akartam tisztázni mert az a húgom, aki az emlékeimben él nagyon büszke és rosszul érezné magát, ha az anyagi része a dolognak esetlegesen egy barátját, exét vagy ismerősét terhelné, szóval... Egyszerűen csak ezt akarom megelőzni, mert van elég baja. Én pedig tartozok neki annyival, hogy ha másban nem is, legalább ebben a segítségére leszek.
Nálam mindez így csapódott le jelenleg. Nem akartam arra gondolni, hogy itt maradnék-e vagy hazamennék miután meggyógyul... mert magam sem tudtam már, hogy mivel szolgálnám azt, hogy neki jó legyen.
- Én helyre akarom rázni a kapcsolatomat vele – néztem rá, és magam sem tudom, hogy mindezt miért közöltem vele. Mert lényegében nem kéne, hogy számítson a véleménye az esetben – Szóval szeretném, ha innentől kezdve a kezeléseire én magam is eljöhetnék és tarthatnám az orvosaival a kapcsolatot. Viszont ezen túl ha nem kíváncsi rám, nem szívesen erőltetném azt, hogy a fejemet nézze, ha nem szeretné. Mert joga van hozzá, hogy elutasítson.
Az, hogy mindez nekem mennyire tetszik már egy másik kérdés... Nyilvánvalóan fájdalmas volt az első találkozásunk, én magam pedig azóta csak még szomorúbb vagyok a családi helyzetünk kialakulása miatt. Mert egész eddig gyakorlatilag a homokba dugtam a fejem és képes lettem volna így leélni az egész életemet, ha nem történik meg a baj. Emiatt pedig voltak nehéz pillanataim, viszont pont nem a húgom pasija előtt akartam kiborulni.


ruha || 744 ||  Aiden && Kai 1471401822  Aiden && Kai 1735856013  Aiden && Kai 1159569709  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyPént. 27 Dec. - 17:28

Kaiden & Aiden
Mikor két fiú kötődik egy lányhoz, nehéz helyzet áll elő.
Igazából nem tudom, hogy mire számítsak tőle, hiszen nem is ismerem őt, fogalmam sincs, hogy kicsoda és milyen mentalitással bír, lehet valami karate bajnok, akivel nem is szabadna packáznom, de én csak mondom és mondom a magamét, amit megérdemeltnek gondolok, akár az akár nem, ezt majd ő eldönti. Én csak egyet tudok, hogy kinek a kije ő és Aicha hogyan vélekedik róla, vagyis hogyan vélekedett az elmúlt időszakban és egyik tulajdonságom, hogy akiket szeretek, azoknak az érzéseit nagyon át tudom érezni, tehát a képlet egyszerű, Aicha rossz érzéseket táplált hosszú időn keresztül iránta, úgyhogy én is.  
Ha tetszik, ha nem, én Aicha állapotáról kezdek el neki mesélni, hisz számomra úgy a normális, ha előbb érdeklődnek arról és csak aztán jön szóba a pénz. Nem tudom miért, de kicsit meglepődök, hogy ahelyett, hogy összeakasztanánk a bajszunkat, partner a dologban és pontosan azt teszi, amire én éröltettem. Oké, ez egy piros pont, de attól még nem leszünk pajtik.
- El kell, hogy szomorítsalak, még sehol sem tart. Jelenleg még csak a kivizsgálások zajlanak és ahogy mondtam, muszáj meggyőződnünk minden elváltozásról ahhoz, hogy az operáció megtörténhessen, ami a kulcsa mindennek. Ez nem egy olyan értelemben gyógyítható betegség, mint a például a megfázás. Kell egy műtét, ami után vagy visszajön az arclátása, vagy még rosszabbra fordul minden, ezért is ennyire kockázatos. - Ahogy az agyi műtétek mindegyike borzasztóan kockázatos, arról nem is beszélve, hogy ez egy ritkábbnál is ritkább betegség, ezért kevés orvos van, aki el merné vállalni a műtétet. Én megpróbálok minél több kutatást végezni, ezzel is alájuk dolgozni és meggyorsítani a folyamatot.
- Tudsz, talán tényleg tudsz. Fontos, hogy Aicha el tudja fogadni ezt az állapotot és teljes életet tudjon élni a nehézség ellenére is. Haj szegénykém, de szörnyű lehet neki! A környezetének is meg kell tanulnia, hogy mielőtt közel mennek hozzá, előbb meg kell szólítani, hogy felismerje a hangjukat, és ha nem ismeri közvetlenül az illetőt, akkor be kell mutatkozni neki. Persze mások nem tudhatnak a betegségről, ezért én amikor csak tudok, vele vagyok és irányítom a társaságban lévő személyeket, közvetítek neki, hogy ki kicsoda, ha nem ismeri őket. - Nem kötelezhetem a testvérét, hogy legyen vele amikor csak tud, mert hát nem így ismertem meg őt, de talán az jó ösztönzés számára, hogy én mit teszek Aichaval, holott az exe vagyok hivatalosan. Persze nem hivatalosan is, de mégsem annyira fekete-fehér a mi történetünk, mint feltételezem a testvére gondolná azt egy átlagos fiú-lány szakítást követően.
Laza csávónak tűnik, ahogy így hátradől a székében. Én most nem tudok így ellazulni, pedig szívesen otthon lennék már, hogy beledőljek az ágyikómba és végre aludhassak egyet.
Több dolgot is leszűrök abból, amit mond. Egyrészt azzal hogy nem lett beavatva és tőlem értesül, hogy pontosan milyen is ez a betegség, az sokat elárul a testvérek jelenlegi kapcsolatáról, az pedig, hogy Aicha egy elég büszke lány, nos igen, ez tény. Mégis kicsit elmosolyodom. Ha tudná, hogy én is Aicha ezt a pénzes dolgot már párszor megbeszéltük magunk között...
- Szerintem már jócskán megszokta, hogy mennyire önzetlenül vagyok hajlandó pénzt költeni rá. Nem csak a betegségére, hanem előtte is. - És nem ruhákra gondolok. Nem láttam én őt el sosem csecsebecsékkel, én teljesen másra gondolok, amit persze neki nem kell tudnia, nem is várom el tőle, hogy többnek lásson holmi ex-nél. - Mondom, ha ezt szeretnéd, vedd át a költségeket, nem tiltakozok ellene. - vonom meg vállamat és bár még mindig nem tudok szimpatizálni vele, csak azt próbálom kifejteni, hogy nem ellenzem és nem is küzdök azért, hogy bármit bizonygassak.
Kap tőlem még egy piros pontot. Örülök, hogy megpróbál házat építeni a deszkákból és én teljes mértékben támogatom is. Aicha is olyan makacs mit én. Anno mi nagyon egymásra találtunk és ha nem változtak volna a dolgok, biztosan még mindig együtt lennénk.
- Nagyon szeretem a húgodat, úgyhogy szurkolok, hogy sikerüljön, bár nagyon nehéz lesz megbékélnie, ennyi év kihagyás után. Nagyon rossz volt neki, hogy nem vagy mellette, de épp ezért talán hajlandó lesz új fejezetet nyitni. - Igen, szeretem. Értse ahogy érteni akarja, gondolhat mögé bármit, de ez így van és így is lesz.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aiden && Kai 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aiden && Kai E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aiden && Kai 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aiden && Kai 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aiden && Kai 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyHétf. 10 Feb. - 10:44
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Magam sem voltam benne biztos, hogy egyáltalán mit kéne kezdenem azzal a helyzettel ami előállt a család tájékán. Tény és való, hogy a lázadásom az ellen, hogy esetlegesen orvost vagy ügyvédet csináljanak belőlem, jogos volt. Mivel világ életemben zenélni akartam és már egész kicsi koromban elkezdtem a dolgot – tehetségem is volt hozzá mindig – így számomra fiatal felnőttként teljesen logikusnak tűnt az, hogy az egyetlen járható utam az a zene világába vezet.
Viszont talán még magamnak is nehéz volt beismerni – sőt az esetek nagy részében erre gondolni sem voltam hajlandó – azt a tényt, hogy túlreagáltam, ahogy a szüleim fogadták a dolgot. Nem bíztam a saját családomban, így nekik sem volt okuk ugyanezt megtenni. Viszont számomra azt kimondani, hogy elkúrtam, jelenleg túl nehéz volt.
Annak ellenére is, hogy Aicha helyzetében elég egyértelmű volt a dolog. Lényegében az egyetlen, amit a világnak mutatni akarok annyi, hogy engem igazából az állapota nem érdekel, csak pénzelni akarom, aztán amikor meggyógyul, tiszta lelkiismerettel hazamenni és építeni a karrierem.
Durvának hangzik? Számomra nem. Tisztában vagyok azzal, hogy képes lennék ezt a jelen helyzetben megtenni, mert profi vagyok a menekülésben és abban, hogy ne merjek szembenézni a problémáimmal. Mindez pedig csak azért van, mert saját magamat magányossá tettem.
- Érdekelne – kezdtem bele egy kis sóhajban, miután figyelmesen végighallgattam a srác magyarázatát – Hogy mit gondolsz a műtétről orvosként, és Aicha hozzátartozójaként. Megéri a kockázatokat? Mennyi esélye van annak, hogy a húgom ezek után nem lesz rosszabbul?
Mert ez volt az, ami engem jelenleg ténylegesen foglalkoztatott. Lehet, hogy igyekszem minden érzelmemet visszafojtani a dologgal kapcsolatban, de ettől függetlenül is elég egyértelmű, hogy elsősorban a legfontosabb – legalábbis nekem – hogy a megfelelő döntést hozzam ebben a helyzetben. Az biztos, hogy nem maradhat így a lány és neki van a legnagyobb beleszólása ebbe az egészbe, de ettől függetlenül is úgy éreztem, hogy ismernem kell mind a két oldalt. Én magam elég nehezen fogok tudni álláspontot foglalni a helyzetben a húgomnak pedig ténylegesen szüksége lenne arra, hogy valaki tudjon rajta segíteni... Bár kötve hiszem, hogy mindezt tőlem várja.
- Lehet, hogy ez butaság, de én a magam részéről szeretnék a háttérben maradni – sóhajtottam fel végül, és megejtettem felé egyet a kifürkészhetetlen pillantásaimból – Mármint elég rossz neki így is. Ha szüksége van rám, én itt leszek neki. Igyekszem majd keresni, de nem akarom magamat ráerőltetni. Ennyi elcseszett évet nem két hét alatt fogok rendbehozni, már ha egyáltalán lehetséges ez... De bármit tehetek érte, vagy bármikor szükséged van rám miatta, akkor csak szólj nyugodtan. Az esetek nagy részében egész nap kereshetsz.
Mivel elkezdtem dolgozni a színháznak szánt darabok dalain, elég egyértelműen sokáig fenntvagyok. Mert bár van a nagy családi drámánk, meg minden egyéb, viszont ettől függetlenül is dolgoznom azt kell, ha már a nyakamba sózták a dolgot. Igazából szarul érezném magam, ha most mondanám vissza a dolgot, pedig még mindig a frászt hozta rám a feladat. Nyilvánvalóan a száraz elmélet megy, de ettől függetlenül jelen helyzetben a tökéletes alkotás eredményét elég nehéz elérni.
- Köszi – nyugtáztam végül a pénzkérdést. Lényegében eléggé rosszul éreztem magam, hogy elsősorban ez az, amit tenni tudok a húgomért. Igazából valahol mélyen én magam is szerettem volna újra jó viszonyt ápolni a családommal, ám túlságosan is makacs és keményfejű voltam a kezdeményezéshez. A testvérem lényegében más kérdés, mert tisztában vagyok azzal, hogy mennyi mindent vétettem ellene. A szüleimre még mindig haragudtam, de ez más kérdés. Tény és való, hogy én a magam részéről sem voltam elég kitartó, mivel egy dolog megírni a leveleket, megvenni az ajándékokat. Ha nem beszélem tele a saját fejem azzal, hogy úgysem számítok már a családnak, akkor minden bizonnyal lett volna elég önbizalmam és bátorságom ahhoz, hogy mindezt megtegyem.
- Őszintén, nem igazán kéne magyarákodnom – temettem az arcomat a kezembe – Mert nyilvánvalóan téged sem érdekel, és nekem is kellemetlen a szituáció. Talán sosem találkoztunk volna, ha ez a jelenlegi helyzet nem áll fenn. Viszont mindenki aki azt hiszi, hogy számomra ezt az egészet könnyű elfogadni és feldolgozni, az téved.
Még az elején le akartam szögezni. Tisztában voltam vele, hogy ez az egész nem rólam szól és baromi önző dolog elvárni azt, hogy bármiféle támogatást kapjak másoktól, amikor a húgom betegeskedik. Egyáltalán nem haverkodás céljából jöttem ide vagy azért, hogy éppenséggel a saját lelkiismeretemet kezdjem el mosdatni. A magányosságommal meg tudok birkózni, mivel azóta ez köt le, hogy elmentem otthonról, én pedig bőven ráérek majd akkor foglalkozni a saját lelki problémáimmal, amikor Chacha jobban lesz.
- Nem tudom ezt rendesen kimutatni de – egy nagyot nyelve igyekeztem összeszedni a hatalmas masszában álló gondolataimat, hogy legalább értelmesen elé tárhassam azokat – De én azt szeretném, hogy testileg-lelkileg rendben legyen a lány. És mivel közös a célunk, szerintem végig tudjuk csinálni együtt. Csak dolgozzunk együtt azért, hogy jobb legyen neki. Utána pedig én készen fogok állni az ítéletére, viszont most nem szeretném magára hagyni... Mikor lesz a következő alkalom, amikor be kell jönnie?
Mert talán az mind a kettőnk számára természetesebb lenne. Egyszerűbb megjelenni itt és utána elvinni enni vagy kávézni, vagy akármi, mint elhívni. Talán szegényes és szánalmas próbálkozás tőlem, de jelenleg tőlem is csak ennyi tellett.


ruha || 835 ||  Aiden && Kai 1471401822  Aiden && Kai 1735856013  Aiden && Kai 1159569709  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyKedd 25 Feb. - 21:15

Kaiden & Aiden
Mikor két fiú kötődik egy lányhoz, nehéz helyzet áll elő.
Tisztában vagyok saját magam negatív tulajdonságaival, jobban is, mint a pozitívokkal, sajnálatos módon, ám ettől függetlenül ebben a helyzetben nem szándékozok erőlködni sem azon, hogy jobb ember legyek. Makacsul elraktároztam Aicha bátyját abba az emberkategóriába, ahova szerintem megérdemelten kerül a szívemben, s jelenleg a pokol karmai sem lennének képesek kiragadni őt onnan. Karikákkal a szemem alatt mondom a saját szövegemet és meglepő reakciókat próbálom ignorálni, de nehezemre esik az, hogy engedékeny. Már amennyire tényleg az és nem csak én fújtam nagyra az ezt az ügyet vele kapcsolatban.
Rá pillantok, mikor belekezd vélhetően kérdésébe, ez idő alatt végigmérem újra és újra vonásait, s bizony egyből kiszúrom azokat, amik egyeznek Aichaval, hiszen a lány olyannyira ismerem, hogy minden egyes nap csukott szemmel fel tudnám idézni arcának minden pontocskáját. Nehezet kérdez, ugyanakkor jó érzéssel tölt el maga a kérdés, kicsit azt sugallja felém, mintha csak egy páciens rokona érdeklődne a beteg orvosától, hogy milyen eredmények várhatók. Bár... egy kicsit tényleg ez a szituáció, még ha hivatalosan nem is én vagyok Aicha kinevezett orvosa, csak amolyan kutató és védőbácsija.
- Hát... - nah szép orvoshoz méltó mondatkezdés! - Orvosaként azt mondanám, hogy ha kellően elő tudják készíteni a műtétet, amihez még azért idő kell, de vélhetően sikeres lesz és ezután ismét visszanyeri az eredeti látását, úgyhogy igen, megérné, de... mint hozzátartozó, be kell vallanom, hogy aggódom. Aggódom és inkább nemet mondanék a műtétre, mert az agysebészek is emberek, ők is hibázhatnak és mindig ott van az a bizonyos "ha". Úgyhogy én mint egy személy, aki Aichát nagyon-nagyon szereti azt mondom, hogy ha Aicha meg tudna barátkozni ezzel az úgymond betegségével, akkor nem szeretném, hogy megkockáztassa. - Igen, egy kicsit ezért is reménykedem abban, hogy hozzászokik és elfogadja az új életét ezzel a rendellenességgel együtt.
Tök jó lenne, ha a bátyja végre rájönne, hogy van egy húga és megpróbálna úgy is viselkedni, de én már nem reménykedem. Ha eddig nem jelentkezett, nem most fogja megváltani a világot, mégis szomorúan tapasztalom, hogy ő is pont ezt mondja ki. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy nekem mi közöm lenne Kaihoz, vagyis miért keresném őt bármikor, de elegánsan bólintok egyet és még büszke is vagyok magamra, hogy hangos szó nélkül ezt le tudtam reagálni, holott nem jellemző rám az ilyesmi. Remélem kezdek felnőni, most már azért szerintem is jó lenne.
- Tégy, ahogy érzed, te tudod, hogy hogyan lenne jó. - Ebben egyébként nem hiszek, tehát most egy hatalmasat füllentettem, mert szerintem meg épp hogy keresnie kellene, de ez az ő dolguk. Nekem sosem volt kishúgom, pedig mindig is nagyon akartam egyet. Nővérem van, de rá nem kellett vigyáznom, hiszen sok évvel idősebb, mint én, úgyhogy főként ő vigyázott rám és itatta kiskoromban a könnyeimet, mikor mezítláb rohangáltam a kertben és hiába óva intettek, hogy bele fogok lépni valamibe, én nem hittem nekik, aztán persze megnyomta a lábamat egy éles kavics, s úgy sírtam mintha világ tragédiája történt volna. Legalábbis öt percig, után újra rohangáltam, ismételten mezítláb.
Sokan úgy gondolják, hogy akinek sok pénze van, az imád is beszélni róla. Lehet valakire ez a sztereotípia tényleg igaz, de rám nem. Számomra a pénz nem kérdéses, nem alku tárgya. Nem lehet vele megvesztegetni - mivel van -, de én sem csinálom belőle presztízskérdést. Ha Kaiden fizetni akarja a költségeket, ám legyen, nem szándékozom keresztbe húzni a terveit, ahogy minek csesznék ki vele, mikor ő sem bántott engem. Persze, megvan a véleményem, meg kicsit félek is, hogy ennyivel ő meg is elégszik és úgy gondolja, hogy ezzel hirtelen jó testvérré változott. Hát a nagy pikulát!
Úgy érzem, egy kis lazább beszélgetés kezdődik közöttünk, mármint ami túlmegy azon, amiért eredetileg ő megszólított engem. Én is hátradőlök ezúttal a fotelben, így talán kényelmesebb.
- Nem feltételeztem, hogy magasról teszel az egészre. Ha másért nem, akkor azért, mert még nem igazán tudtad feldolgozni azt a tényt, hogy a húgod majdnem meghalt egy kereszteződésben. Jól gondolom, hogy azért egy kis tű szurkálja a szíved és te valóban próbálnád helyrehozni, ami talán helyrehozhatatlan, csak épp kellemetlen, összetett, meg vegyes érésekkel teli a helyzet? - Miről beszélek pontosan? Arról, hogy talán tudom, mit érez. Szeretem Adamot? Igen, mert a testvérem. Akarok vele együtt időt tölteni? Nem, mert kellemetlen vele lennem, de közben meg mégis csak jó lenne és a szívem mélyén valahogy nagyon szívesen megpróbálnék újrakezdeni vele mindent, hogy a felszínes, igazából "alig ismerlek" kapcsolat helyett kiépítsünk valamit közelebbi viszonyt. Nagyon akarnék végre egy jót beszélgetni vele, hogy mit érez a mindennapokban, hogyan éli meg mindazt min keresztülmegy, egyáltalán tényleg azt gondolja-e, amit kimutat, vagy az mindössze csak a látszat... nem tudom, mert nem ismerem. Ha pedig valahogy kezdeményeznék felé, fogalmam sincs hogyan kellene csinálnom. Meg hát, kínos az egész. Azt gondolná, hogy a pici öcsikéje már megint lelki nyavalygásba akarja hívni, pedig nem. Én csak tudni akarnám, hogy ki a testvérem valójában. Vagy Kaiden is valami hasonlót érez, vagy totál mellélőttem.
Nem tudom biztosra, hogy kire gondol a többesszám második személy alatt, rá és a húgára, vagy esetleg ránk? Inkább talán az utóbbi, de annyira hihetetlen lenne számomra, hogy velem akar bármit is kezdeni a jövőben, hogy bemagyarázom magamnak az előbbit. Ettől függetlenül aranyos amit mond. Egy kicsit el is mosolyodom, de csak mert tényleg örülök ezeknek a szavaknak, majd észreveszem magam és rájövök, hogy amúgy én mérges vagyok rá, úgyhogy gyorsan el is tüntetem aranyos kis mosolyomat.
- Öhm, csütörtökön - vágom rá egy pillanatnyi gondolkodás után. - Csak nem eljössz vele?




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aiden && Kai 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aiden && Kai E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aiden && Kai 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aiden && Kai 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aiden && Kai 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyPént. 3 Ápr. - 8:22
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Ahogy a fiatal srác szavait hallgattam, egyre inkább éreztem a vállamon növő terhet. Tudtam, hogy valamilyen szinten igaza van, de ettől függetlenül volt egy kicsikét makacs énem, aki nem akarta azt, hogy a húga olyan állapotban maradjon, amilyenben most van. Persze lehet itt azzal jönni, hogy az agysebészek hibázhatnak, léphetnek fel komplikációk. Én, mint mezei ember ehhez a részéhez nagyon nem értek, és nem is tudom pontosan, hogy mi idézheti elő a dolgokat. Van ott viszont egy másik oldal, ami miatt kínomban már én is csak egy halk sóhajt tudtam elengedni, majd csak azután emeltem a fiúra a pillantásom, miután gondosan átgondoltam, hogy mit fogok mondani.
- Nem akarom, hogy a húgomnak nagyobb bántódása essen – határozottan mondtam a szavakat, szinte már-már leszögeztem őket – Viszont nem tudom. Tény és való, hogy én nem ő vagyok és a távol töltött idő nagy éket vert közénk de... Mit gondolsz, ezzel a dologgal meg lehet barátkozni?
Nekem valószínűleg nem menne. És szerintem Chachanak is nehézségei lesznek vele, ugyanis mostantól abban a tudatban kell élnie az életét, hogy lát, de közben meg mégse. Soha nem láthatja majd a jövendőbeli párjának, az esetleges gyerekeinek az arcát. Nem fogja látni már anyáékat sem, és elkopik az emléke róluk. Mindenki és minden ugyanolyan lesz egy örökkévalóságon át. Szerintem ez bőven kimeríti már az őrület határát.
Kezdett viszont számomra egyre inkább kényelmetlenné válni ez a társalgás. Nem mintha Aiden bunkó lett volna velem, mentségére szóljon, hogy remekül állta a sarat a felbukkanásommal kapcsolatban, és valószínűleg sok dolga is van, így nem akartam feltétlenül hosszabb ideig feltartani. Nyilvánvalóan én vagyok az a személy, akire egyáltalán nem vágyik, főleg nem egy nehézkes munkanap mellé. Ezt én tiszteletbe szerettem volna tartani, szóval nem kifejezetten zaklattam volna a szükségesnél tovább. Nem akartam az értetlent játszani akkor sem, ha ténylegesen nem volt minden egyes információ világos. Idővel tudtam, hogy az lesz, már csak a húgommal kéne rendezni a kapcsolatot lehetőség szerint anélkül, hogy csatateret teremtenék és kettéosztanám a tábort. Mert nyilvánvalóan vagyok én az egyik oldalon, és mindenki más, aki ellenem van... Ezért sem voltam biztos benne, hogy egyáltalán van-e értelme próbálkozni. Egészen hozzászoktam már a magányhoz és teremtettem magamnak lényegében egy megértőbb környezetet a barátaimtól, akiket végül... Ugyanolyan galádul hagytam el, mint a családom. Tehát még ha nem is merem beismerni magamnak, ebben a szituációban egyetlen faszfej létezik, aki én vagyok.
- Egy újabb meglepő információ – jelentettem ki egy szomorú mosollyal az arcomon – Azt sem igazán tudtam, hogy mit kéne feldolgoznom. Apánk eljött hozzám és annyit mondott, hogy szükség lenne a pénzemre, ha már olyan ügyesen megcsináltam a szerencsém. Szó sem esett kifejezetten a részletekről. Igazából tudta, hogy Aicha miatt úgyis jövök majd, de elég nehéz úgy kezelni a helyzetet, hogy nem vagyok beavatva a részletekbe.
Én magam úgy jártam körül a témát, mintha tojáshéjakon lépkednék. Nem igazán szeretem kimutatni a gyengeségeimet és valójában elég erősen a szívembe mart a tény, hogy meg is halhatott volna a testvérem, én pedig nem is tudtam volna a dologról. Mert egyszerűen csak építettem magamnak egy homokvárat, ahol minden szép meleg és kényelmes volt, ezt pedig féltem elhagyni. Még akkor is, ha az élet nem feltétlenül arról szól, hogy minden egyszerűen megy. Ha nevezhetem magam hercegnek, akkor végül pont a király rúgott ki a saját kényelmemből és az egészben az a legijesztőbb, hogy titkon hálás voltam neki. Annak az embernek, aki egykor eltaszított és most is olyan helyzetbe kevert, amivel nem szívesen foglalkoztam volna. Hogy miért? Szimplán azért, mert fájdalmat okozott. De később sokkal jobban fájna, ha most annyiban hagynám a dolgokat.
- Alapvetően nem én vagyok azt, akinek ezt az egészet fel kell dolgoznia – jelentettem ki végül határozottan – Legalábbis nem nekem a legrosszabb ebben a helyzetben. Ez így jó most, nem szeretek hisztériázni.
Alapvetően nagyon ritkán vagyok dühös, de állítólag akkor elég ijesztő is a helyzet. Sírni meg még annyira sem szeretek mások előtt – sőt önmagam előtt sem – szóval igyekszem tartani magam még ha baromi nehéz is. Ha valamim, akkor büszkeségem már legyen. Másrészről meg Aicha esetét pont nem az könnyítené meg, ha a földön fetrengve picsognék, mint valami idióta. Nem is lenne túl hiteles azok után, ahogyan elhagytam őt.
Értetlen pillantást vetettem rá, amikor először rám mosolygott, aztán pedig ismét pókerarcot vett fel. Kicsit már kezdtem úgy érezni, hogy én magam is lassan becsavarodok ettől az egésztől, de ennek csak egy kis orráncolás és értetlen pillantás fejében adtam a jelét. Semmi több.
- Megmondom őszintén, hogy van egy dolgozói vízumom itt – sóhajtottam fel halkan – Ami egészen addig szól, amíg van munkám itt. Tehát ha esetleg nem sikerülne a nagy karrierépítési vágyam, akkor haza kéne menni, szóval talán hasznosan kéne töltenem a szabadidőm és a lehető legtöbb irányból körbe kéne járnom a húgom betegségét.
Előre tudtam, hogy teszetoszáskodni fogok és kényelmetlen lesz a szituáció, de már rájöttem, hogy kicsengetni a műtét árát nem lesz elég. Ebben a helyzetben a döntéshozatal sokkal nehezebb és mivel a testérem gyógyulásáról van szó, így határozottan az a legjobb, ha némi információval is rendelkezem és úgy lehetek a segítségére.
- Nem akarlak viszont nagyon feltartani – mondtam neki végül, előre dőlve a székemben – Szóval ha valami dolgod van, akkor már itt sem vagyok. Azért a számomat viszont itthagynám.
Egyrészt egy orvosnak határozottan lehet dolga egy kórházban, mivel rengeteg a beteg, főleg New Yorkban. Ami meg a többit illeti, nos... Nyilvánvaló, hogy nem kellett magyaráznom. Lefirkantottam a számomat egy papírcetlire nem kifejezetten erőlködve a betűkön. Egyértelműen azon férfiak egyike vagyok, aki rácáfol a „pasik márpedig csúnyán írnak” sztereotípiára. Ahogy átnyújtottam neki az asztal alatt én már lényegében készen is álltam az indulásra, de azért még megvártam, hátha ő maga akar mondani nekem valamit.



ruha || 930 ||  Aiden && Kai 1471401822  Aiden && Kai 1735856013  Aiden && Kai 1159569709  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptyPént. 17 Ápr. - 20:33

Kaiden & Aiden
Mikor két fiú kötődik egy lányhoz, nehéz helyzet áll elő.
Nagyon hosszan el lehetne töprengeni a műtét pozitív és negatív hatásairól, napok óta ezen agyalok mellesleg, mert mire odakerülünk Aichaval, akkor szeretném, hogy tisztán lássa a dolgokat és nem csak a szíve vezérelné őt. Akarat és vágy nélkül persze lehetetlen meggyógyulni, de én őt egy nagyon erős lánynak gondolom, aki le tudja győzni a rendellenesség okozta depressziót. Tudom, mit érez most Kaiden, ugyanazt, amit én is, viszont úgy gondolom, hogy hogy ez a dilemma végére nem nekünk kell pontot rakni elsősorban, mi csak támogató, illetve, ellenző szerepben vagyunk.
- Nem tudom - mondom szinte suttogva a szavakat, hiszen azt meg tudom fejteni, hogy mik állnak a betegség mögött biológiailag, de a lelki vonzatáról nekem speciel jelenleg még nincs fogalmam.
- Viszont ezt a döntést, mármint hogy legyen-e műtét, vagy sem, neki kell meghoznia, én mellette leszek és minden érvemet el fogom neki mondani, amit mérlegelnie kell, de a választás az ő kezében van. - Egy betegség nagyon meg tudja változtatni az embert és még nem telt el annyi idő, hogy látszódjanak Aichan a hosszútávú trauma jelei, így még nem feltétlenül aktuális a műtét, én így gondolom. Nem szabad ezt elkapkodni Aicha miatt is, illetve az orvosok részéről is.
Vannak, akik vakon élik le az életüket, mások egy kerekesszékben, szegény Stephen Hawkingről nem is beszélve, s mégis sok esetben össze kell tenni a két kezünket, hogy csak ennyi baj történt.
- Hmm, vagy úgy. - Ennyire nem vagyok mindennapi kapcsolatban Aicha családtagjaival, az anyukájával beszélek sokat mostanság, vele mindig is jól kijöttem. Szegények, tényleg nagyon megijedhettek, mikor megtudták, mi történt a lányukkal. Pokoli érzés lehet egy szülőnek - is - átélni mindezt. Azt azonban nem igazán értem, hogy Kaidennek miért nem egyből a hírrel kezdték, viszont úgy érzem, ehhez abszolút semmi közöm sincs. Ha megosztja velem önként, örömmel meghallgatom, de rákérdezni nem szeretnék, még a végén tolakodónak tűnnék.  
Nem tudom mit mondhatnék, csak ülök szomorú arccal az asztalt bámulva magunk előtt. Tudom, hogy megvan az a képességem, amivel több órán keresztül képes lennék a családjukról beszélgetést folytatni és tényleg kíváncsi is lennék Aicha bátyjának a szemszögére, de még túl idegen nekem ő és nem szabad elfelejtenem, hogy mérges vagyok rá. Illetve, két órám sincs a seggemen ülni, lehet már rég vissza kellett volna mennem a laborba.
Kissé fájó szívvel bólintok egyet, mikor hallom, hogy ő is arra a következtetésre jutott, mint én, ezt a döntést Aichanak kell meghozni és mi támogatjuk őt, bárhogy is érzi jónak.
- Fontos, hogy erősnek és vidámnak mutatkozzunk mellette, vagy legalábbis pozitív energiát sugározzunk, úgy neki is könnyebb lesz kezelni a kialakult állapotát.
Meglepetten nézek rá, oké, eddig is mondogatta, hogy szeretné megérteni a húga betegségét, de nem feltételeztem róla, hogy ennyire. Vagyis hát felmerül bennem a kérdés, hogy pontosan milyen szempontból érdekli, már amíg van itt munkája természetesen. - És milyen módon szeretnéd ezt megtenni? Vagy... kezdeni? - kérdezem, mivel nem tudom eldönteni, hogy csak mint gondolatot megosztotta velem, vagy esetleg szüksége lenne a közreműködésemre. Nagyon szívesen elbeszélgetek vele a neuronokról, de lehet nem pontosan így értette ő ezt. Nem szoktam ilyen, "csapjuk fel a tankönyvet" megbízásokat kapni az egyetemen kívül, ott persze sokszor összeülünk a többiekkel, hogy közösen készüljünk fel egy vizsgára, vagy ha igénylik, szívesen korrepetálok bárkit, ha úgy érzik, hogy én jól tudom a tananyagot. Kaiden viszont nem tűnik ennyire... hogy is mondjam csak, okostojás típusnak, aki élvezettel töltene el tizenegy órát egy könyvtárban.
Megszokásból egyből nyitom is ajkaimat, hogy mondjam, nem zavar engem, de most, hogy belegondolom, lehet tényleg fel kellene már mennem, még a végén seggbe rúgnak, hogy egy velem egykorú sráccal dumcsizok ahelyett, hogy a munkámat végezném nem is kevés fizetésért. Én egyébként nem kértem volna sokat, csak apám hisztizett, hogy neves helyre kerüljek, ha már állást vállalok és egyik napról a másikra a főnököm mondta, hogy többet fogok kapni a megbeszéltnél és én ennek nagyon nem örültem. Szóval igen, meg kellene dolgozni azért az összegért, amit nem is én könyörögtem ki.
- Hát, igazából dolgom az lenne, de... - miért nem akarok visszamenni? Lehet csak szerénykedek, ami fura az ujjamat tördelve, pedig a beszélgetés elején egyből lecsaptam volna egy ilyen lehetőségre és köszönést követően eltűntem volna mellőle. - Izé, lehet nem a mostani a megfelelő alkalom arra, hogy elmerüljünk a részletekben, de ha valamelyik nap visszajössz, vagy valahol találkozunk, akkor szívesen beavatlak, amibe csak akarod. - És amennyire csak akarja, már most látom magam előtt a jelenetet, hogy vagy bealszik az unalmas monoton szövegelésem miatt, vagy szól, hogy ennyire részletesen nem érdeklik a mini szinapszisok, feltéve, ha a betegség biológiai része érdekli, pszichológus viszont nem vagyok, úgyhogy arról csak a személyes elmélkedéseimet tudom megosztani vele.
Elveszem a papírfecnit, két kezem ujjai közt tartva megnézem, hogy el tudom-e olvasni, mivel jártam már úgy, hogy nem bírtam kibogozni a betűket, pedig fontos hívást kellett volna intéznem és négy órán keresztül toporzékoltam, meg mindenki orra alá odanyújtottam, hogy ő szerinte mi a második és az ötödik betű, illetve szám. De ezt most gond nélkül el tudom olvasni, így hát bólintok.
- Oké. Majd hívsz, mikor úgy érzed, hogy aktuális? - kérdezem, miközben felállok a székből, ám hirtelen megszédülök. Megmasszírozom szemeimet és veszek néhány mély levegőt, így már jobb, úgyhogy ki is egyenesedek. - És most amúgy te és Aicha... együtt laktok? - Ez nem volt nekem még egyértelmű eddig, pedig sok mindent befolyásol ez az aprócska dolog. Többek között azt is, hogy én nem vagyok ott mellette esténként, pedig néha szívesen megtenném, ellenben ha ő ott lenne...




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
Aiden && Kai 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
Aiden && Kai E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd Aiden && Kai 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
Aiden && Kai 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
Aiden && Kai 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai EmptySzer. 8 Júl. - 16:23
aiden && kai
Igazából senki sem tudja, mit csinál. Mindannyian útközben találjuk ki.
Letagadhatatlan tény, hogy rengeteg időt töltöttem külön a testvéremtől. Nem mondanám ki hangosan ezt, de szentül meg voltam győződve arról, hogy ennek ellenére még mindig ismerem őt. Talán az életében egy olyan szakaszban voltam távol, amikor nagyon fontos lett volna, hogy mellette legyek azonban a húgom nem olyan személynek számít, aki gyakran megváltozna a környezete miatt. Pontosan tudtam bizonyos dolgokat vele kapcsolatban, és csak azért, mert olvastam az arcából. Bizonyos kifejezései az évek során sem változtak meg, így könnyű volt kitalálnom, hogy mire gondol, majd ahhoz olyan jelentéstartalmat társítani ami igaznak bizonyul. Így hibáztam rá bizonyos helyzetekre is vele kapcsolatban.
- Nem annyira nehéz kitalálni, hogy most min mehet keresztül lelkileg. – jegyeztem meg talán egy kicsit túlságosan is szárazon – Minden bizonnyal ki van készülve attól a ténytől, hogy ki van szolgáltatva az embereknek.
Ez szerintem amúgy is adta magát. Hiába erős lány a húgom, egyszer mindenkinél elszakad az a bizonyos cérna, ő pedig elég egyértelműen adta a tudtomra, hogy ez a pont nála eljött. Én magam sem tudom, hogy miként fogjuk átvészelni ezt az időszakot. Mindenesetre nem lesz egyszerű, én pedig nem tudom hogyan mondom meg neki azt, ha esetlegesen valami félresikerülne.
Hogy az én akaratommal mivan? Bízok az orvosokban, bízok a csodákban, mert lényegében ennyi az, amit tehetek. És bármennyire kockázatos ez a dolog... Bármennyire is nehéz lesz, valahogy rá kell vennem a húgomat, hogy próbáljuk meglépni. Nem fogom erőszakosan rátukmálni az akaratom. Ugyanakkor ha elég erőt tudok adni neki, akkor majd talán tényleg neki mer futni a dolognak.
Igyekeztem nem kimutatni azzal szemben az ellenszenvet, hogy úgy beszélt a húgom esetéről, mintha bármi beleszólása lenne a dologba. Talán erős ezt gondolnom ebben a helyzetben, viszont mivel nem hozzátartozó, amúgyse nagyon lenne joga Aicha döntését befolyásolni. Viszont az a Cha, akire én emlékeztem, képtelen lenne hosszútávon megbarátkozni ezzel a rendellenességgel. Ha van rá lehetőségünk és pénzünk arra, hogy a műtétet elvégeztessük, akkor egyszerűen csak meg kell tennünk a dolgot. Hiába cseperedett egy érett és gyönyörű nővé az évek során, ha én csak magamból indulok ki... Nem igazán hiszem azt, hogy a húgom a továbbiakban könnyen meg fog tudni ismerkedni valakivel. Ha ez mégis megtörténik, a későbbiek során hogyan dolgozza fel azt, hogy csak hallomásból tudja azt, ahogy kinéznek a gyerekei? Egyáltalán maga elé fogja tudni képzelni az arcukat? Mi van, ha pár hónap múlva már senki arcára nem fog emlékezni? Ha egyszerűen az agya elfelejti azokat a jellegzetességeket, amivel bír egy-egy személy, emiatt pedig még több zavaros helyzetbe kerül? Hogyan fogja feldolgozni ezt hosszútávon? De leginkább... Mi van akkor, ha azt mutatja, hogy jól van, közben meg belül tönkremegy? Nekem az a tisztem ebben a szituációban, hogy segítsek neki és mellette legyek annak érdekében, hogy tényleg jó döntést hozhasson. Amit a későbbiek során sem fog megbánni.
- Tudom – húztam egy szomorkás mosolyra az ajkaim – Elég jó vagyok ebben.
Azt már nem tettem hozzá, hogy lényegében egész életemben azt mutattam mindenkinek, hogy rendben vagyok. Egyáltalán nem volt annyira könnyű nekem elfelejteni a családomat, és erre máig nem voltam képes. Lényegében még most is fáj az a seb, amit a szüleim okoztak nekem és még mindig nem állok készen arra, hogy megbocsátsak nekik. A húgom miatt kénytelen leszek majd találkozni velük, de nem akarok a kötelezőnél több időt eltölteni velük. Pont attól félek, hogy ennek hatására majd kiborulok és erre van most a legkevésbé szükség.
- Elsőkörben terveznék vele összeköltözni – jegyeztem meg, gondosan elhallgatva azt, hogy talán így a legkönnyebb szemmel tartani őt – Azon túl nem akarom nagyon megbonyolítani a dolgot. Beszélgetek vele, amikor csak tudok. Ha nekem nem mondja el a dolgokat, akkor senkinek sem fogja.
Persze az, hogy a múltkori találkozásunk kifejezetten jól sült el, nem jelenti, hogy minden múltbéli hibám meg lett bocsátva. Ugyanakkor én vagyok az egyetlen ember, aki mellett nem szorul rá arra, hogy erősnek kelljen álcáznia magát. Legalábbis erre merek következtetni abból, hogy valamilyen szinten mégiscsak megnyílt nekem a múltkor.
- Akkor menj csak, nem is tartanálak fel – mondtam neki egy barátságos mosollyal az arcomon. Én a magam részéről kifejezetten utáltam, ha munka közben zavartak, azonban itt ésszerűbb volt megkeresni, mint mondjuk az otthonában. Illetve kevésbé kínos. Arra talán még inkább dühös lettem volna, ha a kevés szabadidőmben zaklat valaki, legyen szó bármiről. Nyilván a húgom más téma volt ilyen esetben, de alapvetően ebben a helyzetben logikusabb  volt itt beszélni.
- Persze, majd hívni foglak. Örültem – először csak nyújtottam neki a kezem, majd el is kaptam a karját, amíg szédelgett. Soha nem voltam az a farokméregető fajta, de ahogy a saját, jóval eresebb és erősebb kezemben néztem a srác karját, kicsit elgondolkoztam azon, hogy mennyire élhet egészséges életmódot és mennyi időt tud fordítani az edzésre. Valószínűleg sokat nem.
- Nem lakunk együtt még – jegyeztem meg, erősen megnyomva az utolsó szót majd egy vizslató pillantást vetettem a srácra – Ne pattogj ennyire hirtelen. És próbálj meg pihenni egy kicsit. Most már én is itt vagyok, szóval Aicha terhét akár át is adhatod. Végtére én vagyok a bátyja.
Nem rossz szándékból jegyeztem meg a végére a dolgot, csupán nem ártott tisztázni az erőviszonyainkat. Én a legjobb tudásom szerint akarom helyrehozni a húgommal a viszonyomat, hogy aztán mellette lehessek ebben a helyzetben. Ehhez pedig szükségünk volt arra, hogy időt tudjunk tölteni. Ő amúgy is túl van terhelve, szóval hálás voltam az erőfeszítései miatt, de innentől kezdve kész voltam én gondoskodni tovább Aicharól.




ruha || 883 || köszöntem Aiden && Kai 4146035580  


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Aiden && Kai UXJCFyN
Aiden && Kai MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Aiden && Kai Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aiden && Kai YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Aiden && Kai RfFLdgU
TémanyitásRe: Aiden && Kai
Aiden && Kai Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aiden && Kai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aiden & Audrey
» Aiden && Aida
» Aiden && Elayna
» don't want to acknowledge ♦ Aiden & Kai
» Aiden Maddox

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: