New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aiden && Elayna
TémanyitásAiden && Elayna
Aiden && Elayna EmptyHétf. 22 Jan. - 0:03
Aiden & Elayna
Nem kellett nagyon megerőltetnem magam, mikor visszajöttem az ügyben, hogy találjak egy dílert magamnak. Olyan ismeretségi körökben vagyok mostanra jártas, hogy a bulikon alapjáraton előkerül mindig a füves cigi. Talán nem én vagyok az egyetlen, akinek néha túl sok a feszkó ebben a munkában? Sosem kérdeztem rá a többieknél, hogy miért is szoktak rá, vagy, hogy esetleg csak hobbiszinten tolják, csak bulikon. Nem tudom, valahogy nem éreztem úgy, hogy ez egy olyan téma, amiről lehet beszélni, mert én se mondanám el akárkinek, hogy én miért szorulok rá ilyen szerekre. Hiszen még a legjobb barátnőmnek sem mondtam ki hangosan, pedig biztos rájött már! Csodálom a kitartását és azt, hogy ő végül is elvégzi az egyetemet, ami elkezdtünk, biztos vagyok benne, hogy sikeres lesz a munkájában. Egyébként most is suliban van, azt hiszem... Csak most költözött hozzám, nem szoktuk faggatni a másikat, hogy hova megy meg kivel találkozik, majd megmondja, ha úgy érzi. Most se tudja, hogy itt vagyok a High Line Parkban és Aidenre várok. Na igen, szóval az egyik stylist srác adta meg az elérhetőségét, hogy tőle biztos be tudok szerezni bármit, amire szükségem van. Még húzogatta a szemöldökét is, hogy jó pasi, de ő megszívta, mert úgy vette ki, a lányokra bukik. Nem tudom, én eddig egyszer sem néztem meg magamnak annyira, csak az érdekelt, hogy megkapjam, amit kértem, s szerintem ez neki is feltűnt. Hetente kétszer találkozunk mióta ő a dílerem és mindig más helyeken, most ezt a parkot beszéltük meg és muszáj lesz mondanom, hogy legközelebb valami melegebb helyre menjünk, mert szétfagy mindenem, ez egy baromira huzatos hely... Leülök egy padra, de öt perc után felállok, mert mégiscsak hideg. Nem izgulok és nem vagyok ideges, mert a nyugtatókat már bevettem mielőtt elindultam, egy cigire is rágyújtok várakozás közben, s érzem, ahogy a szokásos jóleső érzés, a boldogság kezdi átjárni a testemet. Mosolygok, nem tudom, miért de mosolygok és ez így most tökéletes.

     Aiden && Elayna 2624752903  Aiden && Elayna 3673325056    ● ● coded by elena
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Aiden && Elayna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Megan & Elayna
» Elayna Anne Townsen
» Elayna & James: We rule the night
» Jae Min Aiden Lee
» Aiden && Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: