New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 147 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 136 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Finn & Jess - Tinder
TémanyitásFinn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptySzomb. 9 Nov. - 18:48







Hien, 20
Dreamer
Egy galaxissal arrébb




NŐ, Ravenclaw, egyetemista (CU), #geek,  #aliens
Igazából nem is tudom ide mit kéne még kódolnom.






recommend Hien

to a friend



XOXO







Finn


Szia! Látom, hogy matcheltünk és meg kell mondjam, hogy nagyon jól nézel ki! Annyira, hogy upgradelnem kellett a gépem grafikus kártyáját, hogy még jobban lássalak.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptySzomb. 9 Nov. - 20:03







Finn, 22
Artist
Brooklyn




Festő/fotós, NYU - művészet, 188 cm. Tökéletes randitárs és miegyéb. Ugyanitt fotózást és festést is vállalok, a költségekben kiegyezünk  Finn & Jess - Tinder  87422597 #alkalmisportoló, #édesszájú, #mindahatkockamegvan, #outgoing






recommend Finn

to a friend



XOXO







Hien


Szia szépségem Finn & Jess - Tinder  87422597 Hűha, még ilyen egyedi bókban sem volt részem. Ahogy látom egy nagy mesterrel van dolgom. Pedig meg kell mondanom, hogy előben 1000x jobb a hatás. Bár lefogadom, hogy ha ilyen szép vagy a képeken, akkor a valóságban is leversz mindenkit a lábáról.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptySzomb. 9 Nov. - 20:57




Finn


Először próbálkozok a Tinderrel, erős külső nyomás hatására, szóval... Elsők szerencséje? Finn & Jess - Tinder  3673325056
De igazából ez az egész eléggé tudományos kísérlet.
Azért ott még nem tartok, hogy embereket szabadítsak meg a lábuktól. Viszont azt kijelenthetem, hogy a szívem most lelaggolt egy pillanatra a tudattól, hogy visszaírtál. Finn & Jess - Tinder  2451935670


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyHétf. 11 Nov. - 21:52




Hien


Oh, igen? Remélem akkor én vagyok a legelső alanyod  Razz Amúgy csak óvatosan, sok itt az őrült is ám, nehogy bajod essen  Finn & Jess - Tinder  1556694851

Kísérlet? Önbizalom növelés?  szemöldök

Jajaj, csak óvatosan, nehogy beálljon tőlem a kékhalál  Finn & Jess - Tinder  3673325056


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyCsüt. 14 Nov. - 19:25




Finn


Igen, hát persze, hogy te vagy az  Razz Kikérem magamnak, tudok én vigyázni! Amúgy akkor magadat nem sorolnád az őrültek közé?
Nem egészen önbizalom növelés, inkább csak érdekel, hogy a társadalmunk melyik fele az aki ide regisztrál annak fejében, hogy bízik bármiben, ami e kapcsán történhet.  Finn & Jess - Tinder  2703332305
Na, mielőtt beállna az az emlegetett kékhalál, megoszthatnál velem olyan infót ami nincs kiírva a profilodba  Finn & Jess - Tinder  3398899094 Szóval mit érdemes még tudni rólad?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyVas. 8 Dec. - 17:04




Hien


Kikérem magamnak! Csak azért mert művész vagyok, még nem vagyok őrült!  Razz
Hát, ha a fiúk részéről kell nyilatkozni, akkor elmondhatom, hogy ők a szexben bíznak, nem a kapcsolatokban. A lányok már kissé naivabbak ezzel kapcsolatban Rolling Eyes Én meg csak unalomból töltöm le időközönként...Mint a többi rendelős appot is. Na meg hogy kicsit fényezzem magam a virtuális szívek miatt.

Hát, nem vagyok egy annyira izgalmas személy, hogy újat tudjak mondani, de ha kérdezgetsz szívesen válaszolok. Na meg amúgy is a hölgyeké az elsőbbség és én adtam meg több infót, szóval szívesen átadom a szót  szemöldök


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyVas. 8 Dec. - 19:33




Finn


Rendben, nem vagy őrült. Zseni vagy! Ennek most örülsz?  Finn & Jess - Tinder  2451935670

Oké, akkor mesélek egy kicsit magamról: Informatika szakra járok a Columbián, programozni tanulok. Szabadidőmben a saját kis játékomat fejleszgetem, ilyen basic verekedős, a választható karaktereket a családomról és a barátaimról mintázom. A pályákat és a karaktereket én rajzolom, szóval mondhatni, hogy a digitális rajz hobbi szinten érdekel. Ha már család, van egy tucatnyi testvérem és szülőknek 2 szerető anyát tudhatok magamnak (apa nincs képben). Hobbijaim: videójátékok, könyvek, sorozatok. Szeretem a fantasyt, de a sci-fi a kedvencem, pl. Mass Effect, meg Star Wars/Trek/Gate. Rajongok a világűrért és ha engem kérdezel az űrlények léteznek és Bébi Yoda a legcukibb közülük. Finn & Jess - Tinder  1404455205

Most te jössz! Razz Fotózás és festés a hobbid, ugye? Miket fotózol/festesz?  Finn & Jess - Tinder  2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyVas. 8 Dec. - 21:48




Hien


Ejha, hát te sem vagy egy szokványos csaj  Finn & Jess - Tinder  1556694851 Elég okos lehetsz akkor, ha ennyire vágod az informatikát, és még saját játékod is van. Én meg örülök, ha nem kell veszekednem a Google mappel.... Na meg nem sok olyan csajt ismerek, akit érdekelnek az ilyen klasszikusok és még szép is legyen...  Finn & Jess - Tinder  2451935670 Akkor a srácok nagy kedvence lehetsz. Bár gondolom egyeseknek meredek lenne a két anyuka dolog. Tényleg, akkor hogy hívjátok őket, ha mindketten otthon vannak, hogy tudják is, hogy kit szólítotok?  Finn & Jess - Tinder  3719483937  

Hát én az NYU-ra járok művész szakra, szóval ja, egyfajta hobbi is, de a leendő munkám is. Néha szobrászkodok is, de azt inkább az órákon, a másik kettő valahogyan jobban leköt. Általában azt fotózom ami megfog, de gyakran a női akt fotók és festmények is megjelennek a palettán. Néha igazából csak ahhoz keresek bevállalós lányokat itt.
De persze zsebpénzért bárhova bármit szívesen pingálok, vagy fotózok, ebből tartom fent magam, az ösztöndíjam mellett.
Hozzád képest én egyáltalán nem vagyok ilyen izgalmas. Van egy nővérem (régebben volt bátyám is), a szüleim egy közeli tanyán élnek, van egy flúgos haverom, aki elég fura dolgokat mozgat meg bennem mostanában és így ennyi a mesélhetni való rólam. Egyébként egy szokványos nagyvárosi srác vagyok, akik bulikba jár, csajokat fal, és élvezi az életet, míg fiatal, hogy később aztán kidolgozhassa a belét. Mellesleg én inkább thrillerekért és a bűnügyi sorozatokért vagyok oda és szeretem, ha valami kicsit elgondolkodtat és kiszakít a hétköznapból. Egy ideje azért az ázsiai mitológiába is beleástam magam és szeretek a múlt után is kutatni, szóval nem is értem miért nem régésznek vagy történésznek mentem, de majd talán legközelebb  Finn & Jess - Tinder  3673325056  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyHétf. 9 Dec. - 16:27




Finn


Nyugi, a Google Maps-et én is használom, mert a térbeli tájékozódásom nem az igazi Finn & Jess - Tinder  3673325056
Á, köszönöm! A kábeleim kifognak sülni, hogy ha még ennél több bókot kapok tőled Finn & Jess - Tinder  2451935670 Amúgy nem tolonganak értem a srácok.
Nos, az egyik az én biológiai anyám, ázsiai és hát ez nem csak külsején, a szigorú nevelésén is meglátszik. A másik anyukám kaukázusi/europid/fehér amerikai, ő a kedvesebbik, én Anyu 2.0-nak hívom. De a bátyám pont fordítva, mert neki a "fehér" anyuka a biológiai anyja. A többi testvérem mind fiatalabb nálam (húgok és öcsik), innen-onnan lettek örökbefogadva. Ők is úgy nevezik őket, mint a bátyám, illetve még a keresztnevükön szoktuk őket szólítani, de alapjáraton a jó öreg "Anyu!" nálunk igen sokszor elhangzik egy nap Very Happy

Ja, akt művekhez keresel itt alanyokat? Akkor azt hiszem jobb, hogy ha most okozok csalódást: e célból hiába matcheltünk és üzengetsz velem, én ilyenre nem vagyok vevő Finn & Jess - Tinder  2081954265
A haverod, ha szabad kérdeznem, milyen "fura dolgokat motgat meg benned"? Csak nem... Tudod, elkezdtél rá... Úgy nézni, mint egy nő/nőre? Szóval, hogy te az LMBTQ sprektrumban mozogsz? Persze ezzel nincsen baj szerintem, mielőtt megsértődnél. Támogatom őket, hiszen mint írtam a szüleim leszbikusok.

Nem gondolom, hogy nem lennél izgalmas, azok alapján amiket megosztottál magadról. Azért a thrillerek, bűnügyi sorozatok, meg az ázsiai mitológia iránti érdeklődés és maga a festészet/fotózás is érdekes meg klassz hobbiknak hangzanak. Finn & Jess - Tinder  4146035580


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptySzomb. 4 Jan. - 15:45




Hien


Mi az, hogy nem tolonganak érted a fiúk? Finn & Jess - Tinder  1556694851 Egy ilyen gyönyörű és okos nőért...Nem lehet, hogy inkább csak te nem veszed észre a közeledési szándékukat? Valahogyan nehezen képzelem el azt, hogy egy srác sincs a sarkadban.
Áh, gondolom akkor az anyukák is akkor örülnek, mikor üres a ház és végre csend van. Anno a suliban nem néztek ki érte? Mármint, most már ez egy tök elfogadott dolog, de azért nem olyan rég óta van ez így. Meg nem zavaró, hogy nincs apukád? Mármint, gondolom a biológiai apádat nem is ismered akkor.

Nyugi, rád kifejezetten nem ezért írtam, csak szimpatikusnak tűntél, aztán gondoltam, hogy miért ne.  Finn & Jess - Tinder  4146035580

Őszintén nem mondanám magam mindjárt melegnek, hiszen mindig is a csajok után csorgattam a nyálam és a haverommal is pisis korunk óta jóba vagyunk, szóval, ha tényleg olyan lenne, akkor már rég rá kellett volna jönnöm, vagy nem? Igazából sosem voltam egy gátlásos ember, mindig azt csináltam amihez kedvem volt, anélkül, hogy megbánást éreztem volna utána. A múltkor viszont...mikor hazarángatott a buliból, akkor megcsókoltam. És azóta elég kínosan érzem magam vele és már mindenféle dolgokat beképzelek, így elkap a hőség érzet, mikor valami olyanról van szó...Levegőt is alig kapok és a szívem is hevesen ver, tisztára, mintha szerelmes lennék, pedig nem vagyok, főleg nem belé! De a vicc az egészben, hogy ő meg tényleg szerelmes belém már évek óta és most azt hiszi, hogy zöld utat kapott a csókkal, pedig az csak egy meggondolatlan részeg tett volt, minden érzelem nélkül. De persze, ő ebbe annyira beleélte magát, hogy az istenért se tudom ezt neki elmagyarázni, mert csak azt hiszi, hogy szégyellős vagyok és félek beismerni.

Oh, köszi  Embarassed Sosem tartottam magam túlzottan izgalmas személynek, túl sok érdekes dolgot sosem csinálok, és olyan kirívónak se nevezném a hobbimat, vagy az érdeklődési körömet. Te viszont nem vagy egy tipikus lány, sokkal izgalmasabbnak tűnsz. Mondjuk mielőtt megijednél, nem tervezek semmi rosszat az irányodba, csupán egy srácnak sokkal könnyebb hozzád közelebb kerülni, mert csupa olyan témában mozogsz mint a fiúk többsége. Ezért se értem miért vagy egyedül.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  EmptyVas. 5 Jan. - 10:08




Finn


Most hátranéztem és meglepő módon senki sem tapassa a sarkamat  Finn & Jess - Tinder  3673325056
Igen, sirtka pillanat amikor csend és nyugalom van otthon Finn & Jess - Tinder  2451935670 Igen, kicsit kinéztek érte. Mármint nem emlékszek annyira, de szerintem oviban és kisiskolásként azért kaptam pár furcsa nézést, amiért ázsiai vagyok, két anyukám van és a testvéreim tőlem nagyon eltérően néznek ki... Volt egy idő, amikor ez zavart és rosszul esett. De most ez már nincs így. Ó, és igen, egy időben zavart, hogy nincsen nekem apukám: egy ideig el is hittem, hogy akkor engem most robotok vagy űrlények nevelnek  Finn & Jess - Tinder  2081954265 A biológiai apámat nem ismerem igen, semmit nem tudok róla. Talán jobb is ez így.

Akkor nem lehet, hogy egész életedben biszexuális voltál, csak erre nemrég eszméltél rá? Így világos akkor, miért vonzottak eddig is a nők téged és, hogy most miért kezdtél el érdeklődni a legjobb haverod iránt. De az is lehet, hogy ez csak egy fellángolás, amiért most érzel iránta és amiért megcsókoltad és majd elmúlik ez az érzés.... De ha nem múlik akkor szerintem te mindkét nemhez vonzódhatsz és... Hát talán adhatsz neki esélyt. Ez meg egy nagyon bátor lépés lenne még a mostani időben is. Finn & Jess - Tinder  4146035580

Awww, köszi  Finn & Jess - Tinder  1404455205 Te is szimpatikusnak tűnsz nekem, de úgy látszik, hogy neked sincsen sok önbizalmad. Hiszen nem hiszem, hogy ha kimennék a Times Square-re, minden második vagy harmadik ember aztmondaná, hogy a festészet a hobbija.
Ami engem illet, igen, fiús témákban mozoghatok, mert még a szakom is fiúk, teli van fiúkkal, hobbijaim egy része is fiús, amik miatt persze vannak fiú barátaim is. De ez most klisés lesz, de még sem én vagyok az a lány, aki az átlag fiúknak kell: 1. nem érdekel engem ahhoz eléggé a divat, hogy én kiöltözzek másnak/kihívó öltözetemmel felhívjam magamra férfiak szemeit, 2. nem vagyok az a (sajnos tipikus) lány, aki ha meglát egy szingli férfit máris elkezdi csorgatni a rá a nyálát és megakarja magának kaparintani mert "ez szerelem első látásra".


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Finn & Jess - Tinder
Finn & Jess - Tinder  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Finn & Jess - Tinder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tinder guy
» Jesus & Millie •• tinder date
» Finn&Brodie • let's disappoint each other
» Better Now ☾ Abby & Finn
» Kit & Finn - Chill out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: