New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kit & Finn - Chill out
TémanyitásKit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyHétf. Nov. 04 2019, 01:02

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Egy újabb péntek este, ami nálam egyet jelent a bulikkal általában. Eredetileg mostanra mást terveztem, de Kit nem ért rá valami halaszthatatlan dolog miatt, úgyhogy jobb program híján marad ez. Nagyon ajánlom neki, hogy jövő hétre szabaddá tegye magát, mert elvárom, hogy velem jöjjön a kiállításra. Nem érdekel, hogy mennyi kedve van hozzá, nekem mennem kell és nincs kedvem egyedül vigyorogni ott minden jött-mentre, akik próbálják elemezni a művészetemet. Kell valaki, aki visszafog, illetve akivel elpezsgőzhetem ott az időt, hogy ne unjam szét magam. Majd, ha megveszik az egyik művemet, akkor még talán kap is valamit hálából, csak legyen ott!
Valamiért most különösen felhúzhattam magam, ugyanis nem tudom elengedni azt a tényt, hogy nem ért rám a legjobb barátom. Jó persze, neki is van élete, de miért pont most?! Lehet titokban lecserélt valamelyik jogis majomra? Áh, az nem lehet… Kit nem olyan unalmas, mint ők, ennyire meg csak nem mentem az agyára. Általában egy buliban mindig a csajok körül forog az eszem, most viszont valahogy nincs kedvem egyhez sem, így csak a pultos zsebét tömködöm a pénzemmel és a telefont forgatom a kezemben. Írjak, vagy ne írjak neki? Néha hagyhatnék neki időt is pihenni, amennyi dolga van szegénynek… Mondjuk maga vállalta akkor viselje a körülményét!
Beletelik pár pohárba, mire arra az elhatározásra jutok, hogy felhívom. Szarok bele, hogy hajnal van, nem az első eset. Tolja ide a pofáját, most rögtön, míg szépen mondom! Kicsit homályosan, de azért megtalálom az ő nevét a névjegyek között. Türelmetlenül kopogok a pulton, mi az istenért nem veszi fel egyből? Ne aludjon! Már kezdem feladni, mikor végre mintha felvette volna, bár ebben a zajban nem vagyok ebben annyira biztos. –Hahó, Kit-kat, hallasz?! – ordítom bele a telefonba, hiszen a saját hangomat is alig hallom, biztosra akarok menni, hogy ő mindent értsen a dübörgő zene mellett. – Unatkozom, told ide a képed, de izi…beh! –csuklom el a mondat végét és valamelyest próbálok érthetően beledünnyögni a telefonba, de nehezen megy már az artikulálás ennyi pia után. Amúgy szokva van hozzá, biztos megérti. – Van 5 perced, érted?! 5, nem több…. Ha, nem érsz ide, akkor… -akadok el fenyegetésem közepette, mert komolyan el kell gondolkoznom azon, hogy akkor mi lesz. Végül egy perc hatásszünet után folytatom is a mondandómat. –Csak gyere! – Azzal le is teszem, nem merítem tovább a telefonomat. Kitudja, mennyi idő mire összeszedi magát és idefárad. Lehet gyűjtenem kéne neki egy kocsira, csak, hogy ne legyen kifogása akkor, ha hajnalban nincs metró. Hm, túl drága a kocsi, megérdemli egyáltalán? Na, majd holnap fontolóra veszem, addig kapaszkodom a pultban, mert húz a fejem. Vagyis hát, a gravitáció húzza és nem a sok tudás miatt, úgy őszintén.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyHétf. Nov. 04 2019, 22:54


Finn & Kit
I doubt vodka is the answer, but it's worth a shot

Sejthettem volna, hogy megállíthatatlan balszerencse-sorozatot zúdítok a nyakamba azzal, ha megtöröm az egész heti rutint és hagyom magam rábeszélni, hogy anyám "apa-promotáló" vasárnapjait áttegyük péntekre. De olyan kiállhatatlanul mondogatta egész héten, hogy csak néhány óráról és egy vacsoráról lesz szó (nahát, mégis ismeri ezt a szót?), ráadásul ez a hapsi, ez, na ez most már az igazi, hogy kénytelen voltam elutasítani Finn meghívását és végigszenvedni három óra tömör gyönyört George-dzsal, az amerikai üzletemberrel, akinek yachtja van, szabadidejében vitorlázik, a fogorvosa Iránból jött, de a városban a legjobb, és sosem lesz barátnőm, ha nem mutatok fel "némi attitűdöt", jelentsen ez bármit. Igen, ennyi mindennel lettem gazdagabb az este folyamán, meg egy kisebb migrénnel, így alig vártam, hogy hazaérjünk és korán véget vethessek a napnak.
Akkor még nem sejtettem.
Elalvás előtt csak vakon ledobtam a mobilom valamerre, még azzal sem fáradoztam, hogy ébresztőt állítsak, így amikor az éjszaka közepén megszólal az a rohadt buzuki, egy örökkévalóságnak tűnik, mire a paplantengerben sikerül megtalálnom és elhallgattatnom.
- Nem, beszélj már kicsit hangosabban, kérlek... - morgom bele a telefonba, amit fél méterre el kell tartanom a fülemtől, hogy Finn üvöltése ne okozzon maradandó halláskárosodást.
- Rendben, 5. El ne felejtsd számolni. - Egyértelmű, hogy részeg, így merek kicsit szarkasztikusabban beszélni, meg amúgy is ő hívott fel hajnalok hajnalán, lazán megérdemli, hogy bunkózzak. - Akkor? - Szívem szerint rácsapnám a telefont, de érdekel, mire jut. Természetesen semmire, viszont ahogy megérzem a hangszínén, hogy le fogja tenni, kissé pánikba esem.
- Várj már, és mégis hova...? - Sípszó szakít félbe, morranva eltartom a telefont. A hátamra fordulok, a csipát kezdem törölgetni a szememből és igyekszem visszarendezni a vérnyomásom normál értékre, aztán két perc agónia után kigurulok az ágyból, összekapom magam és lenyúlom a slusszkulcsot az étkezőasztalról, ahová anyám leszórta.
A szórakozóhelyre belépve elfog az érzés, hogy idetalálni könnyebb volt, mint itt megtalálni Finnt. Bevetem magam a tömegbe, átvergődöm a táncolók hadán, egyenesen a pulthoz, és láthatóan megkönnyebbülök, mikor kiszúrom őt. A bőrdzsekim kezd rám melegedni, úgyhogy sietősen Finnhez masírozok.
- Na, jó a buli? - Üdvözlőn megveregetem a vállát, majd fejemmel a kijárat felé bökök. - Gyere, elviszlek. - A telefonhívásából arra következtettem, fuvar kell neki, így csak egy farmert és egy pólót kaptam magamra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyKedd Nov. 05 2019, 18:34

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Sosem voltam híres a türelmemről és a megértésemről. Mindig elvártam ezt másoktól, de én magam valahogy képtelen voltam másokkal szemben így viselkedni. Tudom, így aztán nem csoda, hogy kevesen és nem olyan sok ideig bírják ki mellettem, de ez van. Megszoksz vagy megszöksz, te döntésed. Bár bevallom, még nekem is fura, hogy így 16 év után Kit egyszer sem választotta az utóbbit. Egyszerűen csak bele törődött volna? Hiszen annyi barátja van velem ellentétben, simán le is válthatna. Mondjuk, most lehet éppen ezt teszi és ezért mondta le egyből a pénteket, anélkül hogy végig hallgatta volna, hogy mit terveztem magunknak. Sosem csinált ilyet, mindig előtte szólt és nem akkor mikor már kitaláltam valamit. Egyszerűen, csak lekoppintott… Hát jó, ha ő így játszik, akkor legyen. Majd én sem veszem figyelembe mikor híres neves festő leszek.

Duzzogva támasztom is a pultot, az egyik kedvenc báromban. Hiába ezt szeretem a legjobban, most valahogy még unom is. Se a lányok, sem pedig a zene nem köt le, és még most valahogy fel is baszom azon magam, mikor szitkozódásomból néha kibillent egy-egy csinos lány. Lehet, hogy feszült vagyok, de egy dugás most nem segít rajtam. Furcsa, de még ilyen sem volt. Tuti beteg vagyok, na akkor meg pláne szükségem van Kitre, hogy főzzön nekem valami csoda levest, ami kigyógyít a nyavalyából. Nem mellesleg, férfi létére egész jól főz. Hozzám képest ő nem robbantja fel a konyhát és az ő főztje nem hogy ehető, még finom is. Szigorúan csak emiatt engedem meg, hogy nálam aludjon, mikor szabad a lakás és nincs ott nőnemű, mert legalább tudom, hogy nem nekem kell kínlódni a kajával és még nem is mérgezem meg magam.

Fogalmam sincs mi lehet most velem, hiszen végig csak rajta rágódom és tulajdonképpen a semmiért morgolódom. Tisztára olyan mintha féltékeny lennék. Pff, én, hogy rá… Hát hogyne. Már miért is? Mire is kéne nekem annak lennem? Csak mert egyszer lekoppint? Komolyan elkéne mennem egy dokihoz, mert ha már én se találom a probléma forrását, ott már gond lehet. Pedig már van bennem alkohol rendesen, őszintének kellene lennem magam előtt is. Vagy nem?

Alig várom, hogy végre felvegye azt a nyavalyás telefont. Minek van neki, ha nem lehet utolérni? Mikor úgy sejtem, hogy felvette ordítok is bele merő szeretetből, na meg én is alig hallom a hangomat, akkor ő is értsen belőle valamit, erre meg flegmázik itt velem, na jó van, ezt megjegyzem. -Adok én neked olyan számolást, ha ideérsz… - mordulok rá, mert ő csak ne szórakozzon itt velem, meg rajtam! Amiért ilyen vicces kedvében van nem is hagyom, hogy végig mondja a mondanivalóját, úgy sem hallom tisztán. Meg majd megoldja azt, hogy rám találjon. S, láss csodát, egy pillanatba került, hogy ide teleportáljon! Jó, lehet csak nekem esett ki röpke 10 perc, vagy több, de az most jelentéktelen. - Kitieeeeeeee, de rég láttalak! - vigyorodom el és keblemre ölelem, míg meg nem hallom, hogy haza akar engem vinni. - Nyem megyek! - durcásan felfújom az arcomat, mert hát mit képzel ez? - Gyere, meghívlak egy körre… - rántom közelebb a pulthoz és adom is le a rendelést, miszerint, kérünk 2 vodkát.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptySzer. Nov. 06 2019, 21:53


Finn & Kit
I doubt vodka is the answer, but it's worth a shot

A baj nagyobb, mint az elsőre kihallatszódott a telefonból. Ha egyszer elértünk a "Kitie" becézéshez, onnantól már nincs visszaút, az este csakis bokorba hányással végződhet, meg egy görcsbe állt karral nekem, mert én fogom a hátát paskolgatni egész éjjel, míg ki nem jön belőle minden és el nem alszik. Nagy és fáradt sóhajjal konstatálom az előttünk álló programot, amit teljesen elnyom a zene, és úgy látszik a fejem sem elég álmos és morcos, mert Finn úgy von magához, mintha egész héten erre a bulira vártam volna. Hajnali nemnéztemazórát hánykor.
Igazából tényleg vártam, amíg anyám keresztbe nem szervezett nekem, de ez már egy másik kérdés.
Valahogy minden tiltakozásom és rosszallásom a torkomon akad, ahogy átölel. Gyűlölöm, amikor ennyit iszik, mert könnyedén átragad rám; már most úgy érzem, mintha valami fűtene belülről, így a mozdulataim kissé gépiesek, ahogy megpaskolom a derekát.
- Igen-igen, tizenkét teljes órája... - motyogom bele a vállába, bár valószínűleg meg sem hallja, ezt a helyet nem igazán a meghitt beszélgetésekre találták ki. Ahogy végre elhúzódik tőlem, mintha felszabadulnék a beképzelt pia hatása alól, már amíg újabb lapát szart nem dob a már így is terebélyes kupac tetejére a tiltakozásával.
- Akkor viszlek, nekem mind... - Befejezni se hagyja, egyből a pulthoz vontat, de én vagyok a hülye, mert hagyom. Morogni azt nagyon tudok, a lábaim bezzeg cserben hagynak, mikor cselekednem kéne. Sőt, mire feleszmélek, már a kabátomat bontogatom, beletörődve abba, hogy úgysem tudnék ellentmondani neki (vagy talán nem is akarok? Á, kuss.).
- Anyám kocsijával jöttem. - jegyzem meg inkább a pulthoz, mint Finnhez beszélve, de azért elfogadom azt a poharat. Egy még nem árthat meg, ha meg mégis árokba hajtunk, az teljességgel Finn hibája lesz és majd behajtom a hülye fején.
- Hogy tudsz itt unatkozni? Csak mióta bejöttem, legalább három lányt kiszúrtam, aki örömmel szétdobná neked a lábát. - Széles mosollyal oda is integetek annak a szőkének, aki minket bámul a pult túlsó feléről, mire kacarászva összesúg a barátnőivel. Nagyon érett.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyCsüt. Nov. 07 2019, 19:00

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Őszintén, nem szeretem, ha a Finnen kívül máshogy becéznek, és nagyon én sem aggatok másra ilyeneket. Kivéve, ha részeg vagyok, mert akkor megindul a kreativitás és akkor nincs megállj. Pedig elég sok kell nekem ahhoz, hogy a becézgetésre áttérjek. Sajnos Kit-kat is eléggé megváratott most, így kénytelen elviselni ezeket a csodás megszólításokat tőlem, illetve azt, hogy nem engedem sehova! Nem - nem. Ha fuvar miatt hívtam volna kint vártam volna meg, de mivel eszembe sincs távozni, így el sem hagyom a pultot. Unatkozom és hiányzik a cimbim, ennyi.

Sosem szoktam szagolgatni, de most, hogy így magamhoz ölelem, van valami furcsa az illatában. Nem, nem a parfümre és nem az izzadtságra gondolok, hanem a bőre illatára. Egész kellemes, ami fura így bele gondolva. Hisz bioszról, mintha az rémlene, hogy csak annak az embernek az illata fog meg aki tetszik nekünk. Vagyis valami hasonló volt a lényege. Csoda, hogy egyáltalán még ilyenekre emlékszem. De most valahogy megcsapta az orromat és eszembe jutott. Mondjuk józanul annyira nem ölelgetem, meg szagolgatom, lehet ezért nem tűnt fel. De amúgy is hülyeség, a lányokat szeretem. Már az orrommal is baj van.

Nem érdekelnek a kifogásai, akkor is inni fog ha kocsival jött! Majd max hívok egy taxit, a kocsit meg majd reggel intézi az anyja, de nem engedem csak úgy elhúzni minden nélkül. -Nem tudom, most valahogy idegesítenek… Elegem van minden nő neműből, csak a baj van velük. Egyszer megdöntesz egyet és már azt hiszi jártok ezért teper utánad. - horkantok fel, majd lehúzom a piát. Vagyis csak húznám, de aztán "jobb" ötletem támad. -Egy love shot? Uh, vagy rendeljünk egy tequilát és akkor lenyalom rólad a sót, na? - nevetve pillantok rá, bár igazából végig se gondolom azt amit mondok. Nem is értem hogy honnan jött ez az ötlet. Mondjuk a csajok lehet örülnének a látványnak, vagy végre leszállnának rólam. Mindenesetre kíváncsian várom a válaszát, bár szívem szerint az utóbbi játékot választanám. Nem mintha ez a kettő nem a szerelmesek játéka lenne…Fuh, tényleg részeg lehetek! - Felejtsd el, ezt megiszom és mehetünk. - módosítom a tervet, míg valami hülyeségbe bele nem viszem magam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyPént. Nov. 08 2019, 14:33


Finn & Kit
I doubt vodka is the answer, but it's worth a shot

Hazudnék, ha azt mondanám, nem várom évek óta a Mikulásnál is jobban, hogy Finn szájából elhangozzon az a bizonyos "meguntam a nőket" mondat, úgyhogy inkább meg sem szólalok, csak bámulok rá nagy, értetlen szemmel. Nem pont egy szórakozóhely közepén, éjnek éjén, meglehetősen ittasan vártam tőle ezt a fajta vallomást, hanem mondjuk fényes nappal, józanon, egymás szemébe nézve... Uhh, egyáltalán nem kéne innom, ha már pia nélkül ilyen giccses gondolataim támadnak.
- Jól vagy? Nem verted be a fejed, vagy ilyesmi? Hívok orvost, ha akarod - Igen, pontosan ekkora csajozógépnek tartom. Vagy inkább megingathatatlan heterónak - mindkettő szívás rám nézve, úgyhogy mindegy. Inkább lehúzom a piát, a vodka egyből végigperzseli a torkom, így az ötlete sajnos csak késve jut el hozzám. Jobb is, mert kis híján félrenyeltem tőle.
- Bocs. - Sajnálkozón meglebegtetem az orra előtt a kiürült poharamat. - Nem tudok ma kiigazodni rajtad. De kezdhetted volna azzal is a telefonban, hogy nyalakodni akarsz. Hamarabb ideértem volna. - Szórakozott mosollyal figyelem, hogyan őrlődik az itala felett, addig én visszaszolgáltatom a poharat a pultos csajnak. Közelebb intem magamhoz és leadom neki az újabb kör rendelést, ügyelve rá, hogy Finn ne hallja, mi az, és amíg a lány elkészíti, mindentudón vigyorgok a haveromra.
- Már késő, nem szabadulsz ilyen könnyen. Idd meg azt, mindjárt jön a következő. - Két ujjammal a pohara alá nyúlok, megemelem a szája felé, noszogatva, hogy hajtsa le. Ha már kirángatott az ágyból azért, mert hiányoztam neki, akkor ne higgye, hogy ilyen hamar véget vetek az estének.
Közben megkapjuk a tequilát, a lime-ot meg a sót. Egy odaröffentett, gyors "köszi" után rögtön nekilátok összerakni az italomat.
- Add a kezed! Vagy inkább a csuklód. Nem bízom benne, a kezed hol járt. - Akár adja, akár nem, elveszem magamnak, talán van annyira részeg, hogy ne ellenkezzen nagyon. Szabaddá teszem a csuklóját bármiféle kiegészítőtől vagy ruhadarabtól, közelebb húzom magamhoz, hogy rendesen hozzáférjek, és mielőtt bármelyikünk fejében megszólalhatna bármiféle vészharang, megnyalom a csuklóját. Egyetlen vodkával a gyomromban elég különös érzés. Hintek rá sót, és ha még nem szabadult a fogságomból, akkor lenyalom a csuklójáról a szemcséket, aztán felhajtom a tequilát és bekapom a lime szeletet. Szinte érzem, ahogy fejbe vág, mintha a gyomrom helyett fölfelé indult volna el, bódulttá tesz és elzsibbaszt.
Egészen kihívóra sikeredik a vigyorom, bár némileg tompít rajta az, hogy egy szelet lime lóg ki közben a számból.
- Te jössz. A testem készen áll. - Drámaian széttárt karokkal jelzem, bárhol kiszolgálhatja magát.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptySzomb. Nov. 09 2019, 21:08

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer azt mondom, hogy elegem van a csajokból. Bár most is csak tuti a pia beszél belőlem. Tény, hogy eddig még nem találtam egy igazán fogamra valót sem, de ez még nem jelent semmit. Csupán azt, hogy válogatós vagyok, de egyszer majd meglesz a tökéletes. De most egyelőre úgy érzem, hogy idegesítő mind és nem is akarom, hogy most megkörnyékezzen egy. Ezért is hívtam ide hajnalok hajnalán Kit haveromat. Na meg valamiért ma végig ő járt a fejemben. - Jól… Csak most valahogy nem indít be egyik sem. Nem érzem azt a "fuh, de meg tudnám dugni" érzést egyiknél sem. Lehet csak meguntam ezt…Úristen, kezdek felnőni, hívd a dokit! - az elején még csak morogtam az orrom alatt, de a végére, egészen kétségbe estem.

Kétségeimre azok a fura gondolatok is rátesznek, amik Kitről jutnak eszembe. Egy pillanatra meg is nyugszom, mikor látom, hogy lehúzta az italát. Szuper, akkor ezt megúsztam. Kijelentésére viszont felhorkantok. - Most ugye viccelsz? Mi az, hogy akkor jobban sietsz? A csókomra palyázol? - vonom fel a szemöldökömet. Még viccnek is rossz volt. Ám mire kettőt pislogok már kapom is a kezembe a poharamat. Máskor sosem itatott így, mint most. De ám legyen, le is húzom. Kicsit érzem, hogy ezt talán nem kellett volna, főleg, hogy most jön a lényeg. Most tényleg belemegy a játékba? - Ch, ma még egy lányba sem, nyugi - szemet forgatva nyújtom is neki és hagyom hogy oda szórja a sót.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem remegtem meg a művelet alatt. Nem tudom miért, ilyen még nem volt. Az biztos, hogy nem az undortól, vagy a csiklandóssága miatt lett volna. Fura, az egyszer biztos. De az talán még furább, hogy mikor rám kerül a sor olyan helyet szemelek ki magamnak, ami nem normális. Mármint két fiú között. De akárhogy merem végig, mindig ott akad meg a szemem rajta. Kicsit vacillálok, hogy megtegyem e, de valahogy az alkoholnak nagyobb hatása van felettem, így közelebb lépek hozzá és megbillentem kicsit a fejét. Talán nem a leghigénikusabb terület, de az a fenét érdekli most. Megfogom a citromot és csurgatok egy keveset a nyakára, majd jöhet rá a só is. Végig sem gondolom mit csinálok, csak egyszerűen lenyalom róla a mixet majd lehúzom a tequilat és bekapom a maradék citromot. De arra a következtetésre kell jutnom, hogy ez fejben sokkal jobb ötlet volt, most ugyanis minden bajom van. De tuti a tequila hibája, az már nem kellett volna nekem. Melegem van, érzem hogy ég az arcom és nehezen kapok levegőt. Olyan furcsán szorít a mellkasom. - Menjünk haza… - hunyom le egy pillanatra a szemem, hátha jobb lesz egy kicsit.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptySzer. Nov. 13 2019, 22:39


Finn & Kit
I doubt vodka is the answer, but it's worth a shot

Látni, hogyan esik Finn kétségbe, engem is kétségbe ejt. Nem mintha annyira figyelemmel követném a szerelmi életét (á, dehogy!), de ha tényleg nem kívánja a nőket, még részegen sem, ott valami gáz lehet. Na mindegy, egy vállvonással elintézem a dolgot, mert hát orvost hívni mégsem fogok hozzá, ellenben ez a különös fordulat még a javamra válhat. Aljas dolog kihasználni valakinek az állapotát, de sosem mondta senki, hogy talpig becsületes vagyok.
- Pff, ha meg akarnálak csókolni, már rég megtettem volna. - A vibráló fények miatt talán nem látja, hogy kicsit belevörösödtem a kérdésbe, vagy sokkal inkább a hazugságba, mert nyilván gondoltam már rá, hogy ő meg én... De hát más gondolni valamire és más megtenni, ezzel próbálom mindig nyugtatni magam, amikor arra hajlanék, hogy ő meg én...
Túl sok itt a lógva hagyott dolog. Meg az ő meg én...
- Kösz, ez megnyugtató. - morgom, mikor arról biztosít, hogy ma még nem turkált könyékig vaginákban. Nyilván egyből elképzeltem a dolgot és basszus, egyáltalán nem tetszik a látvány. Az íze azonban kárpótol, sós és furán fűszeres, mármint a tequila, nyilván, mert miért élvezkednék azon, hogy a haverom bőrét nyalogatom? Az alkohol fejbe vág, szerencsére, tompítja kicsit a zavaromat és segít ellazulni. Ősrégi haverok vagyunk, nincs ebben semmi gáz.
Gondolom én. Neki persze rá kell cáfolnia, amikor eldönti a fejem.
- Ugye nem a fülemből akarod kiinni? - Reflexből felhúzom kicsit a vállam, de hagyom neki, hogy kedvére cselekedjen. A nyelvét érezve az egész testemben szétrobban a forróság, pedig esküdni mertem volna, hogy levettem már a kabátom. Azon kapom magam, hogy ez a nagy meleg lekúszik az alhasamba, én meg némán káromkodok azon, mekkora bajok lesznek még ebből.
- Aha. - Fogalmam sincs, mit mondott, csak megszokásból helyeslek. Kissé elvarázsolódva bámulok rá, mintha most mentett volna le egy kiscicát a fáról. Ha nem itt lennénk, a következő kört a hasfaláról innám... Majd szavainak késleltetett értelme végre fejbe kólint. - Ja. Jó. Menjünk. - A vállamba törlöm a maradék lime-ot a nyakamról, aztán a dzsekimet felkapva kifizetem az utolsó két körünket. A pultossal folytatott, rövid eszmecsere ad néhány pillanatot rá, hogy összeszedjem magam.
- Tudsz járni, vagy vigyelek ölben a kocsiig? - fordulok vissza Finnhez, karomat a vállai köré fonva. Fél karral magamhoz ölelem, nyilván azért, nehogy elkallódjon a tömegben (nyilván!), és kifelé indulok vele, terelgetve, ha kell. Úgy érzem, nekem nagyobb szükségem van a friss levegőre, mint neki, talán még nagyobbat is sóhajtok örömömben, mikor végre kilépünk a szórakozóhely ajtaján, ki a friss, hajnali sötétségbe.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyCsüt. Dec. 12 2019, 17:31

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Nem tudom mire vélni a mai viselkedésem, de úgy őszintén Kiten sem tudok nagyon eligazodni. Mármint, mik ezek a fura megjegyzések tőle? Tény, hogy máskor is vannak érdekes hozzászólásai, de ezek most tényleg nem a szokványos kategória. Persze, lehet én képzelek bele már többet mindenbe. -Igen, lennél olyan tökös? Akkor miért vagy még mindig szingli? – bökdösöm meg picit az oldalát, elvégre még nem láttam túl sok lánnyal. Jó, persze, nem kell mindenkinek az én életformámat követnie, de azért fura, hogy nincs senkije, pedig annyira nem is vészes a srác.

Igazából nem is tudom, honnan jött az ivós játék gondolata, azt meg végképp nem, hogy én miért a nyakát tűztem ki célul. Mármint, azért mégis csak a haverom nyakáról van szó, szóval ez egyáltalán nem túl baráti kategória már… Szerintem ez tökéletesen jelzi azt, hogy mennyire is sokat ittam. Ideje is menni, még mielőtt nagyobb hülyeséget nem csinálok. Egyébként sem érzem már magam olyan jól. Melegem van és csupa olyan tünet kerül elő, ami még nem volt egy buli alkalmával sem. Szólok is Kitnek, hogy most már mehetünk, elvégre úgy is azért jött, hogy haza vigyen, most már megteheti. Ennyi alkohol amúgy sem árthatott meg neki. Bár a bamba tekintetét látva, nem igazán látom így. Szólok neki még egyszer, hátha akkor mutat némi működőképességet. Türelmetlenkedve várom, hogy fizessen és haladjunk, mert nem várok rá félórát, annyi idő alatt taxival is haza jutok.

-Részeg vagyok, nem halott. –horkanok fel a kérdésére. Még, hogy ölbe vigyen engem… Milyen kérdés ez? Morogva karolom át a derekát, hogy azért mégse szédüljek ki mellőle, és alig várom, hogy kiérjünk a hidegre. Az kell most nekem, mert úgy érzem, hogy menten lángra kapok. -Hol a kocsi? – nézek körbe, remélve, hogy azzal jött, mert most egy örökké valóság lenne gyalog haza mászni, hiába nem lakom olyan messze.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyPént. Jan. 24 2020, 15:20


Finn & Kit
I doubt vodka is the answer, but it's worth a shot


- Merttenemvagyolyan... - A szám sem mozog, csak valami érthetetlen, artikulálatlan mormogás tör fel a torkomból, amit egy köhintéssel tompítok utána, hogy még véletlenül se érthesse, mit szóltam be éppen, és hogy pont neki. - Mert az edzők sosem játszanak! - vágom inkább a képébe, mert ez legalább igaz is. Aki a legjobb tanácsokat adja, annak általában a saját udvara mindig gazos. Vagy kertje. Vagy mi. Bár erősen úgy érzem, nincs is ilyen mondás, csak összekuszálódott gondolataimból kreáltam valamit, de szerencsére nem mondtam ki hangosan, így nem is kell aggódnom a következmények miatt.
- Biztos? Elég bamba képet vágsz. Szerintem a biztonság kedvéért csak ölbe kéne vennem - Szándékosan ugratom tovább, hiszen látni rajta, hogy nem jött be neki a poénom. Egy legjobb barát ilyenkor még többet dörgöl belőle a haverja orra alá, én pedig nem csúszhatok le erről a címről. Nagy nehezen sikerül átvergődni a tömegen és kiérünk végre a friss levegőre; úgy tüdőzöm le, mintha napok óta nem jutottam volna hozzá. Kicsit Finntől is elhúzódom, nem mintha baj lenne, hogy összekapaszkodtunk, hiszen én kezdeményeztem, de itt kint már nem érzem szükségét, annyira nem tűnik gázosnak, hogy eltaknyoljon, ha meg mégis, majd figyelek. Nem tetszik a közelsége, pont azért, mert túlságosan bejön. Nem kéne, hogy valami meggondolatlanságot műveljek csak azért, mert felöntött a garatra.
- Ahol hagytam. - Mielőtt még mellre szívhatná, vigyorogva elbökök a kocsim felé. Elbattyogok vele odáig és kinyitom neki az anyósülés ajtaját, de ahelyett, hogy beszállnék, elkezdem áttapogatni a kabátom zsebeit. Az öngyújtómat keresem és egy szál cigit. - Mindjárt mehetünk, csak hadd szívjak el egy szálat. - Általában nem dohányzom, tipikus divatmajom vagyok, aki csak nagyon stresszes időben vagy társaságban kap elő egy-egy szállal, most viszont úgy érzem, jól esne. Nem kellett volna innom, és bár nem érzem annyira gáznak a fejem, a cigi jó ürügy lesz, hogy pár percig még szellőzhessek, mielőtt hazavinném Finnt. - Öt percet még kibírsz. - teszem hozzá, nehogy leálljon velem vitatkozni ezen. Eleve ő rángatott ide hajnalok hajnalán, úgyhogy veheti ezt egyfajta sztrájknak a részemről. Közben ajkaim közé csippentem a cigi végét, a másikat pedig meggyújtom az öngyújtóval, egyből letüdőzve az első slukk füstöt.
- Kérsz? - Zsebre dugom a gyújtót és nekitámaszkodom a kocsi oldalának. Bárhol is van Finn, nem tágítottam mellőle, úgyhogy ha kér, oda tudom neki adni a csikket, ha meg nem, magamban füstölgök tovább.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out EmptyVas. Márc. 15 2020, 00:13

Kit and Finn
Then came the night of the first falling star.

Na, már… legalább a szád elé tennéd a kezed! – mordulok rá. Hihetetlen, hogy neki nem tanították, hogy nem illik csak úgy köhögni a semmibe, még ha csak a nyálát is nyelte félre ez a szerencsétlen. – Ühüm, hát, ha te ezzel nyugtatod magad… - na, nem mintha olyan szarul nézne ki a másik –gondolom én – de azért javítana a dolgon, ha néha kicsit több töke is lenne. Akkor talán még valaki fel is figyelne rá. Bár biztos van olyan is akinek a nyuszi fiúk az esetei, ki tudja?  -Csak merj a lábamhoz érni és addig éltél! – pff, még hogy ölben…. jól néznénk már ki. Mi vagyok én, egy 40 kilós, 150 centis csaj, hogy emelgetni kelljen engem? Törném le a kezét annak, aki ilyet fontolgat ellenem.

Nem túl egyszerű kitántorogni ennyi ember között, de lassan már feltűnik a fény az alagút végén, ahol már levegőhöz is jutni. Egyből ki is ráz a hideg, amint kiléptünk az utcára. Mégis mióta van itt ilyen hideg? Kicsit átmelegedhettem odabent, remélem legalább kocsival jött ez a féleszű. Szerencsémre legalább a járművet nem hagyta otthon, ha már az eszét igen. Igyekszem követni is, de nem könnyű belőni sem a kocsit, sem a nyitott ajtót. Mármint, látom én, hogy hol van, csak nem úgy érzékelem a térbeli távolságot, így néha neki-neki ütközök a kocsi oldalának, de meglesz az! Huppanok is be, várva, hogy végre hazavigyen, erre még elkezd itt tökölni nekem. –Mégis mióta cigizel? – horkanok fel rajta, hiszen velem ellentétben úgy tudtam, hogy ő mindenben tiszta. Valamit csak tanul tőlem a gyerek, már ideje volt ennyi év után. Az öt percére meg már csak szemet forgatok. Egyáltalán tudja, hogy működik a cigi? Mármint, hogy a meggyújtása után, hogy szokás ezt letüdőzni? Egészen megvagyok lepve a fejlődőképességén.

Csak lustán az ülésnek dőlve figyelem és várom, hogy végre tisztuljon annyira a fejem, hogy ne gondolkozzak olyan abszurd dolgokon, mint azon, hogy egész helyesnek mondható ez a tökfej. Cigivel a kezében egész nagyfiús a srác. – Fű van benne? – pillantok rá reménykedve, bár úgy is tudom előre a válaszát, ami lelombozó. Jó, mondjuk, akkor aztán sosem jutnánk haza, szóval most ez esetben jobb is, hogy nincs. – De csak azért, hogy haladjunk… - veszem is el tőle, hogy besegítsek neki és egy jó nagyot szívok belőle, majd a magam szórakoztatására fújom is Kit arcába. Had füstölődjön, azt mondják, az szépít is meg tartósít is. – A szüleid nem panaszkodtak még rám, hogy rossz hatással vagyok rád? Gondolom nem magadtól szoktál a cigire. Mindenesetre, az enyémhez ne nyúlj kérdezés nélkül, nem tudhatod, hogy mi van nálam…. Mondjuk, sokszor még én sem tudom – vigyorodom el, majd egy újabb slukk után adom is vissza a tulajdonosának.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kit & Finn - Chill out
Kit & Finn - Chill out Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kit & Finn - Chill out
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lorelei & Russell - Chill Out
» Nick & Finn - Cserebere
» Better Now ☾ Abby & Finn
» Finn & Rea || Chitchat
» Go flex | Braylen & Finn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: