New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Tinder guy
TémanyitásTinder guy
Tinder guy EmptyKedd Jún. 04 2019, 21:17
Cole Terner


Play by:
Your choice
Születési hely:
Írország, Waterford
Kor:
19-20
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló még
Csoport:
munkások
Történetünk:

Cole Terner. Ismerjük már egymást pár éve, lévén az egyik jó barátnőm, Faith  bátyja vagy. Mindig is volt egyfajta szikrának mondható dolog kettőnk között, tudod, az a tipikus, amikor úgy érzed, hogy egy értelmes mondatot se tudsz kinyögni a másik mellett. Azt nem tudom, hogy csak én érzem magam ilyen hülyén melletted vagy te is érzékeled a vonzalmat. Mikor elhívtál a szilveszteri házibuliba, tökre felspanoltam magam, talán ez volt az első lépés az irányomba? Kár, hogy anyám addig sulykolta belém, hogy nem enged el, míg azt is feladtam, hogy kiszökök otthonról. Helyette egy hónapig sztrájkoltam és nem mozdultam ki a házból, csak a suliba mentem el.
Van egy srác, aki rám írt a Tinderen. Nem tudom ki az, de rá fogok jönni, hogy Te lapulsz a profil mögött.  A húgod és én, ha összefogunk, akár csak Sherlock és Watson, úgy nyomozunk!  Tinder guy 2451935670
Az apád autószerelő műhelyében dolgozol, az egyetemre gyűjtesz. A szüleid válófélben, az anyádnak elege lett, az apád pedig az autószerelő műhelyben illegálisan buherálja az elkötött autókat, hogy aztán továbbadja őket külföldre. Az én apám kocsiját is ő lopta el, de ez rejtély, hogy az övé, viszont ott pihen a garázsban, várja a sorát... Így keveredhetsz majd egy kis félreérthető helyzetbe, amikor majd felismerem az autót...
Személyiségileg olyan srácnak képzelem Cole-t, aki azon van, hogy egyben tartsa a családját. Tisztában van az apja bizniszével, de mivel az anyja már lelépett az életükből, így eszében sincs keresztbe tenni neki. Emellett a húga, Faith seggét is menteni kell párszor, mert bizony, bele tud keveredni olyan dolgokba, amibe nem kellene. Cole népszerű srác, sok baráttal, viszont kifelé nem teljesen azt mutatja, amilyen. Nagyon fontos, hogy ha bele is folyik az apja bizniszébe néha, ne ez legyen a fő tevékenysége, ne akarjon illegális dolgokba keveredni, ha nem muszáj. Mivel Genna anyja és apja tisztában van azzal, hogy Ternerék nem éppen egy minta családnak számítanak, így már annak sem annyira örülnek (vagyis leginkább Genna anyja, az apja megbízik benne), hogy Faith-tel barátkozik, nemhogy még kiderült, hogy Genna érzelmeket táplál Cole iránt is.
Nagyon fontos, hogy ne olyan személyiségű karit hozz, aki túlzottan rosszfiú! Lehetnek dolgok, amikbe belekeveredik, de abba is inkább azért, mert jót akar tenni a családjának, tisztázni akarja őket. Inkább a munkások csoportját erősítsd, mintsem a törvényszegőkét.
Play by választásban szívesen segítek, ha kell!  Tinder guy 1404455205
Többen is várunk, csupa izgalmas játékkal. A húgod Faith, az apám, Russel, illetve ééééén, nagyon-nagyon! Tinder guy 3874598021 Ha megjöttél, dobj egy PM-et!  Tinder guy 4142114136
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tinder guy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Finn & Jess - Tinder
» Jesus & Millie •• tinder date

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: