New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sebastian Nolan
tollából
Ma 21:16-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:14-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 20:54-kor
Charles Holmes
tollából
Ma 20:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 20:43-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 20:41-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 20:41-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 20:41-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 20:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Benson J. Mitchell
TémanyitásBenson J. Mitchell
Benson J. Mitchell EmptyHétf. Júl. 22 2019, 20:21
Benson J. Mitchell


Karakter típusa:
Saját
Teljes név:
Benson Jonathan Mitchell
Becenevek:
Ben, Johnny, Mitch, Sony
Születési hely, idő:
Manhattan, New York, 1998.07.15
Kor:
21
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Gépészeti szakközépiskola + Technikum
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Árufeltöltő
Ha dolgozik//Munkahely:
Szupermarketek
Hobbi:
Gitározás,kosárlabda
Play by:
Michael Yerger

Jellem
Sosem vetem el a sulykot. Sőt, az esetek túlnyomó részében tökéletesen tudom, hogy mit is csinálok pontosan. Ott és akkor fogalmam sem volt, mégis hogy jött a főnököm szájára az a szó, hogy haszontalan, vagy épp az, hogy bizonytalansággal teli. Hogy miért? Mert egyik sem volt jellemző rám. Mégis Steven volt olyan pofátlan, hogy ilyen időkben, ilyen lelkiállapotban úgy gondolta, pont ma és pont akkor szeretne elbocsájtani már a hatodik munkahelyemről. Na szép.. és akkor így akarjon megfelelni az elvárásoknak az ember.
Világéletemben próbáltam a legjobb oldalamat adni az embereknek, a maximumot hozni, úgy teljesíteni ahogy szerették volna. Szörnyű környéken nőttem fel, megtanultam azt, milyen küzdeni a céljaim érdekében és akár vért is izzadni azért, hogy elérjem, amire igazán vágyok. Az Isten nem áldott meg egy nagy koponyával, számomra csak az izmaim voltak amiket felhasználhattam a siker érdekében, így mindig próbáltam olyan helyeken mozogni, ahol a fizikai erőnlétem éppen elég volt egy jókora fizetséghez. Így jött az árurakodás, az árufeltöltés, a kamionvezetés és még miegymás. Mindez csak ideiglenes, stabilnak nem nevezhető pénzforrás. Csak azért, hogy tudjam miből fizetni a rezsit meg a kaját Maxnek, aki annak ellenére, hogy a többi kutyához képest csak egy -anyám szavaival élve- "töpszli kis corgie" igencsak beles jószág, nekem pedig nagy hibám, hogy mindig engedékeny leszek, ha állatokról van szó.
Régóta nem voltam már sportolni, nincsen időm a barátaimra és kezdem elhanyagolni a saját jólétemet is. Az egészségem hanyatlóban, manapság már ha elfogy egy doboz cigaretta egy nap teljesen általánosnak számít, ahogy az alkoholt sem vetem meg egy sötét, komor délutánon. Nem tudom mégis hova tűntem, hova tűnt az az optimista, vigyorgó srác aki egykor még hitt magában. Nem tudom miért lettem begyepesedett, rideg és távolságtartó, miért lökök el mindenkit akit csak lehet. Talán egyszer majd képes leszek újra megtalálni önmagam.
Múlt
Már esteledett. Az utcán lekapcsolták a közlekedési lámpákat, így az autók szabadon jártak keltek a négysávoson. Minden kiürült, teljes csend költözött az utcákba. Ez volt a kedvenc időszakom, ilyenkor volt időm gondolkodni és kicsit magammal tölteni azt a pár szabad percet, amit a főnök cigiszünet gyanánt adott a dolgozóknak. Az apró, félig elégett szál már teljesen haszontalanul lógott az ajkaim között, jelentéktelen jelenléte most szinte semmissé és láthatatlanná vált, ahogy a töprengésem átvette a főszerepet. Nem tudom, Anya most mit gondolna rólam, ha még velem lehetne. 13 éves voltam, amikor elkezdődtek az alkohol problémái, leginkább amiatt, mert apa szörnyű balesetet szenvedett egy éjszaka az autójában és onnantól kezdve deréktől lefelé teljesen megbénult. A kerekesszékkel járó hátrányok és problémák kifogtak az egész családon, semmi sem volt már ugyanolyan mint még hajdanán és ezt mindenki érzékelte. Nem tudtunk megoldást találni.
Évek teltek el, mire ott találtam magam, hogy teljesen egyedül maradok. Egyke gyerekként nőttem fel, sosem tudtam senkire sem számítani a szüleimen és a barátaimon kívül, de ott és akkor körbeölelt a magány és megmutatta milyen is az, mikor valakit hátrahagynak. Egy éven belül két embert kellett eltemetnem.
Nem tudtam folytatni azt, amivel addig töltöm az időmet: a tanulással. Pénzhez kellett jutnom, mégpedig tüstént, a családom pedig nem sokat hagyott hátra rám ahhoz, hogy teljes életet tudjak élni. Azzal a minimális szakmai tudásommal munka után kezdtem nézelődni, így kaptam meg a béka segge alatti fizetést biztosító állásokat, amik ideiglenesen kitöltötték azt a pénzhiányt amit maguk mögött hagytak. Hiányoznak, igen, azt hiszem még mindig erőteljesen érzem a hiányukat. De az fáj a legjobban, hogy már képtelen vagyok bármit is tenni annak érdekében, hogy valahogy visszahozzam őket.
Ez pedig az, ami a legjobban fáj az egészben. Ami tönkretesz lelkileg. Ami miatt sosem fogom megvetni azt az egy pohár martinit vagy azt a plusz szál Red Marlboro-t. Csak tudnám, hogy érhetne ez az egész véget, hogy léphetnék ki a monoton hétköznapokból és kezdhetnék új életet. Csak tudnám, hogy szűnhetne meg ez az egész...
Eldobtam a haszontalannak kihirdetett csikket, amit bármennyire is bántam, kifejezetten fontosnak és nélkülözhetetlennek tartottam az életemben, majd visszamentem rakodni. Ez volt az egyetlen dolog az életemben, ami állandónak számított és biztos támaszt jelentett. Nem volt rajta kívül senkim és semmim.
Szinte éheztem a változásra azon az estén. A fejem nem járt más körül, csakhogy változnom kell, feje tetejére kell állítanom mindent, újra önmagamnak lenni. És próbálkoztam, annyira őszintén próbálkoztam, hogy szinte belehaltam már az örökös küzdelembe. De sikerült.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Benson J. Mitchell
Benson J. Mitchell EmptyPént. Aug. 09 2019, 22:26
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Benson!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A szülők által nyújtott biztonság elvesztése már éppen elegendőnek bizonyul ahhoz, hogy padlóra kerüljön az ember, azonban neked mellé még korán kellett azt is megtanulnod, hogy milyen, amikor csak és kizárólag magadra számíthatsz az életben. Nem könnyű egy ekkora felelősségnek megfelelni főleg úgy, hogy szinte soha nem volt lehetőséged még arra sem, hogy megpróbáld megélni az álmaidat és azt tedd, amit a korodbeliek is. Mindezek ellenére úgy látom, hogy egy percig sem engedted magadat mélyebbre kerülni annál, mint amilyen mélyen már amúgy is benne vagy a dolgokban, hanem küzdöttél azért, hogy a felszínre keveredj és olyan életet biztost magadnak, ami elegendő ahhoz, hogy átvészeld a napot és ne kelljen tartanod a holnaptól sem. Nem meglepő, hogy te magad is változásra vágysz ebből a monoton életből, de ahogyan azt szokták mondani: Semmi sem tart örökké, és ez ha nem tévedek, nem csak a rossz irányba működik, hanem akár számodra is pozitív változásokat hozhat, még ha most rettentő kilátástalannak tűnik is az egész abból a helyzetből, amiben vagy. Mindenesetre kíváncsian várom miképpen alakulnak tovább a dolgaid és hogy kikkel hoz össze a sors. Meglehet összeakadsz valakivel, aki tudtod nélkül is, de a kezdőlökést szimbolizálja majd a változás felé. Én szurkolok neked.! Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Benson J. Mitchell A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Benson J. Mitchell D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Benson J. Mitchell 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Benson J. Mitchell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daisy Mitchell
» Minnea Mitchell
» Sierra Benson
» Robert Benson
» Marcus Nakamura-Mitchell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: