New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

A night with you in Manthattan ~
TémanyitásA night with you in Manthattan ~
A night with you in Manthattan ~ EmptyKedd Júl. 02 2019, 20:03
Ingrid && Riley

Amíg fiatal vagy, addig mindent akarsz, azonnal. Ha veszítesz, utána rögtön pályára akarsz lépni, hogy ne égessen a kudarc, hogy azonnal ki tudd törölni az emlékét. Ez a hozzáállás téves. A revanshoz ugyanis idő kell.

Magam sem voltam biztos abban, hogy jó ötlet elindulni az éjszakába iszogatni, de mivel holnap szerencsére vasárnap, és így a heti egyetlen szabadnapomat kivéve lényegében semmit sem kell majd tennem... Ez pedig egyszerre volt megnyugtató, és nyomasztó is. Hiszen a Tommyval elkövetett horgászásnak is csak az lett a vége, hogy mind a ketten beleborultunk csónakkal együtt a vízbe, ő pedig az orrom alá dörgölte, miután egész este tüszögtem, hogy talán hozzá hasonlóan „alkalomhoz illően” kellett volna öltöznöm. És mivel talán ő az egyetlen olyan ember, akit ténylegesen a barátomnak mernék nevezni sem mondtam ki a véleményemet arról, hogy miként mutatott abban a túlméretezett búvárruhában.
Pont ezért is lepett meg az sms, ami végül a telefonomra érkezett, miszerint nekem ma este halaszthatatlan programom van... Elkövettem azt a hibát, hogy lényegében nem néztem meg a feladót, de legszívesebben az üzenetet sem olvastam volna tovább, mert pontosan tudtam, hogy ebből semmi jó nem fog kisülni. Már majdnem süllyesztettem is vissza a zsebembe a telefonom, de pont akkor tudatosult bennem, hogy bizony sajnos egy helyen dolgozok az illetővel, akit éppen le akarok rázni, ezért kifejezetten nehéz lenne kimagyaráznom magam... Hiszen a kis galád pontosan tudja, hogy teljesen lehetetlenség az, hogy engem éjszakára itt fogjanak... Ráadásul szombaton, amikor a dokik folyamatosan rugdosnak el minket mondván, hogy éljük ki magunkat, amíg megtehetjük, mert amint gyakornoki státuszban lépnek páran, onnantól kezdve életük sem lesz, nemhogy idejük bulizgatni... Persze ilyen téren én egy kicsit más vagyok, de ugyanazt hallgatom, amit mindenki más. A kedvenc, ötvenes nővérkénk szokta a következőket mondani nekem: Riley szívem, ne legyél már ennyire besavanyodva. Elég lesz majd akkor bedobnod a törölközőt és pszichopatává válnod, ha már tényleg komolyan fogsz foglalkozni a bolondokkal.
Mindezt persze én egy kicsit szofisztikáltabb szövegkörnyezetben képzeltem volna el, de inkább ráhagytam a dolgot, és csak mosolyogva bólogattam mindenre, mert ilyenkor talán ez a legjobb magatartás, ha az ember nem akar felesleges vitákba bonyolódni.
Szóval végül egyetlen mély sóhaj kieresztése után olvastam tovább az egyik orvostanhallgatótól kapott üzenetet, aki valamiért elhitte, hogy nem vagyok annyira rossz arc, mint amennyire mutatom... És hát kisebb nagyobb sikerrel, de általában sikerül elrángatnia egy olyan helyre, amire alapvetően én a lábamat sem tenném be, ha rajtam múlna. A szemöldököm viszont apró ráncokba szaladt, ahogyan a következő sorokat sikerült kivennem a telefonom kijelzőjén:

Na szevasz Papa!
Gondolom még mindig bent punnyadsz abban a fülledt, klórszagú kórházban, szóval egy olyan ajánlatom van számodra, amit biztosan nem fogsz kihagyni. Te, én, és a többiek néhány gólya orvostanhallgatóval. Szeded már a lábaidat, mi?


Magam sem voltam biztos abban, hogy erre mi a faszt kéne válaszolnom, szóval csak egy mély sóhaj kíséretében a következőket véstem le a srácnak:

Nem kifejezetten hoz lázba egy orgia veled, és a többi zacskószagú sráccal... Legalábbis amikor az öltözőben tartózkodunk, nem kifejezetten élvezem a társaságotokat, szóval csak akkor vagyok hajlandó kitenni innen a lábam, ha a nadrágotokban tartjátok a farkatokat, és ezúttal egyikőtök sem hányja le a cipőmet.

A kocka gyerek pedig néhány másodperc múlva a következőt küldte vissza:

Ugyan Lie, ne legyél már ennyire faszfej! Amúgy van itt egy kurva jó szőke bula, őt neked tartogatjuk. Van fél órád ideérni, én pedig állom az első köröd.

Erre már megeresztettem egy kis félmosolyt, és attól függetlenül, hogy amúgy kibaszottul gyűlölöm ha becéznek, gyorsan összepakoltam az előttem heverő papírdarabokat, beletuszkoltam őket egy mappába, majd felkaptam a zakómat, amibe lazán akasztottam bele a jobb kezem mutatóujját, és a vállamra vetve indultam meg kifelé, miközben párszor még áttúrtam a tökéletesen beállított tincseimet. Le kéne kukáznom a hajfixálóm, mert a nap végére néha hajlamos vagyok úgy kinézni, mint akit legalábbis megtéptek, de ettől függetlenül valamennyit segített rajta az, hogy az ujjaimmal átfésülgettem a kissé hosszúra nőtt tincseimet.
Be is pattantam rögtön az autómba, és én magam is tudtam, hogy maximum alkoholmentes sört ihatok így, mert egy ennyire drága, oldschool Chevrolet-t nem fogok otthagyni egy szórakozóhely előtt. Tartok tőle, hogy másnapra vagy elkötnék a kocsit, vagy pedig szarrá lenne karcolva... Pont ezért is döntöttem el, hogy pár háztömbbel arrébb is fogok leparkolni, és inkább gyalogolok majd, hogy ne essen baja a kocsimnak.
Mivel annyira hatalmas forgalom nem volt, csak tíz percet kellett várakoznom a dugóba, mielőtt a megírt cím melletti kis utcában elcsakliztam valaki parkolóhelyét egy lakóterületen, kipattantam az autóból és a törzshelyünk felé kezdtem lépdelni... Már, ha egyáltalán nevezhetem így a bárt, ahol nagyjából szökőévente egyszer fordulok meg.
Még mielőtt beléphettem volna a helyre, már el is kapta a nyakamat az egyik részeg srác, aminek hatására majdhogynem kiugrottam a bőrömből, annyira megijedtem.
- Te fasz – toltam el a tenyeremmel az arcát, még mielőtt a képemhez illeszthette volna az ajkait – Ha megpuszilsz, az életemre esküszöm, hogy feldarabollak, és egy folyóba hajítom a testrészeidet! Hol ül a többi?
Ezzel pedig még némi röhögcsélés és értelmetlen gagyogás után ráfogott a csuklómra, és becipelt a helyre, ahol természetesen a legnagyobb asztalnál foglaltunk helyet.
- Meghoztam! – szólalt meg diadalittas hangon – Itt van a tékozló fiú. Ha nem egy Gucci övet viselne, fel sem ismerném már Mr. Őeleganciáját! Hát nem jóképű?
A többi srác persze rögtön röhögni kezdett, mire én csak kikaptam a kezemet a markából és eltoltam magamtól a gyereket.
- Van aki dolgozik is, és nem csak a faszát veri éjjel nappal, mint egyesek – morogtam, miközben helyet foglaltam az első széken, amit találtam, történetesen az egyetlen lány mellett, aki szőke volt a a társaságból. Ennek hatására egy picit meg is szemléltem a vonásait, és igyekeztem elvonatkoztatni a megnevezéstől, amit az sms-ben használtak rá.
-Szia. Riley vagyok, és lefogadom, hogy már hallottál rólam ezt azt, de ezeknek azt sem hidd el, amit kérdeznek – nyújtottam végül neki kezet, megengedve magamnak egy hamiskás kis mosolyt – Nem mellesleg ne haragudj, de ha nem akarsz idegen testekkel találkozni a mai este során, akkor azt javaslom, hogy vesd be azt, amit anyukád tanított neked azzal kapcsolatban, hogy hova kell rúgni a srácoknak. Ne finomkodj, talán jobb is, ha ezek az állatok nem nemzenek kölyköket a világra.

• 977 szó • ruha • remélem tetszik A night with you in Manthattan ~ 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
A night with you in Manthattan ~ UXJCFyN
A night with you in Manthattan ~ MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
A night with you in Manthattan ~ Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A night with you in Manthattan ~ YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
A night with you in Manthattan ~ RfFLdgU
TémanyitásRe: A night with you in Manthattan ~
A night with you in Manthattan ~ EmptyCsüt. Júl. 04 2019, 14:44

Nem mondom azt, hogy olyan sok kedvem volt a mai bulihoz, mint általában, de nincs az a pénz, hogy egy ilyen estét otthon töltsek magányosan vagy sorozatot nézve. Ezeknek az ideje mindig délután van, mikor vége a sulinak és még nem kezd besötétedni. Ilyenkor mindenkinek van ideje egy kicsit regenerálódni. Még fiatalok vagyunk, szóval muszáj kiélveznünk ezt, hogy bírunk pörögni, amíg csak kell. Egyszerűen nem értem azokat az embereket, akik ezeket az éveiket felelősségteljesen végigcsinálják és sosincsenek benne semmi rosszban. 
Sajna az orvosi nekem nem jött úgy be, mint a szüleimnek vagy a bátyámnak, így a nemtörődöttségemből kifolyólag nem is igazán sikerült igaz barátokat szereznem. Viszont van három lány, akik valamiért már az első perctől fogva jöttek utánam és egy percig sem hagynak egyedül a kampuszon. Így esik meg minden olyan buliban, ami az egyetem szervezésében áll, hogy odajönnek hozzám és nem tudom levakarni őket. Ha dohányozni kimegyek is visszatalálnak hozzám. Mára ehhez már hozzászoktam és elég csúnya módon ki is használom. Italokra hívatom meg magam és elég sokszor hamar kiüttetem őket, hogy minél előbb bealudjanak vagy hazamenjenek és akkor újból élvezni tudom az estét. Hogy ez az én hibám lenne? Kellene lelkiismeret furdalást éreznem emiatt? Valószínűleg kellene, de a szüleim mindig azt akarták, hogy mindenben őket kövessem. Végülis ők sem érzik rosszul magukat, hogy egy olyanba kényszerítenek bele, ami nem én vagyok. Az rosszabb, mint eljátszani pár lány előtt, hogy jóban vagyunk.
A ma este sem telt hasonlóan, a lányokért éjfel körül taxit hívtam, természetesen ki is fizettem, mert annyira szörnyű még én sem vagyok. Miután visszajöttem a helyre láttam, hogy pár srác befoglalta az asztalt, ahol eddig én voltam, de kicsit sem zavartatva magam visszaültem oda. A két lány, a barna és a vörös elég csúnyán néztek rám, de én csak mosolyogva odaintettem nekik.
- Szóval ki akar meghívni egy sörre? – kérdezem hátravetve magam a széken, mire a lányoktól döbbent arcot kapok, míg a fiúktól egy perverz mosolyt. Jól tudom, hogy mire gondolnak és nem is zárom ki, hogy bármi megtörténhet, de ahhoz még fiatal az este.
- Ha már ennyire szépen kértél – nevet fel az egyik srác, majd megragadja az előtte fekvő pénztárcáját és a pult felé indul. Nem tudom hogyan, de ez a duma általában beválik.
- Mi a helyzet srácok?
A kérdésem után egyre több beszédtéma kerül terítékre.Kiderül, hogy ők is orvosisok, mint én. A lányok nem sokat reagálnak arra, amit én mondok, többnyire ignorálnak, de engem nem zavar egyáltalán. Sorra kerülnek elém a megtöltött poharak és már egyáltalán nem csak sörözésről van szó. Volt olyan is, amiről azt sem tudtam, hogy mi, mégis megittam. Odahaza Osloban többnyire csak sör és bor került az asztalra, néha egy kis rövid is tequilla formájában, de a norvégok inkább a hosszú italokért vannak oda. A pezsgőt is szeretjük, de azt inkább ha megfelelő alkalom is van hozzá. Mint a Russ időszak, amikor az összes fiatal elereszti magát és az érettségi vizsgák előtt – van, aki közben is folytatja – még bulizik egy utolsó nagyot abban a pár napban, legtöbbször megállás nélkül, majd a következő hétfőn elég szar állapotban ugyan, de képes levizsgázni, hogy aztán kezdődhessen az egyetem.
A beszélgetés alatt többször feljön egy srác neve, poénkodnak vele a fiúk, hogy őt nekem szánják, de már olyan szinten kezd beütni az alkohol, hogy ha belementem volna sem biztos, hogy most bármi többre is képes lennék vagy de. Nem tudom, sok hülyeséget tettem már életemben, amit nem kellett volna. Fiúkkal, lányokkal egyaránt, s ez a nagy lázadozás nem akkor kezdődött meg, amikor megérkeztem Amerikába. Már Norvégiában is rengeteget buliztam, ittam és még sorolhatnám, de akkor csak egyre mélyebbre ásnám magam mások szemében.
Egy kis idő múlva viszont ténylegesen is megjelenik a Riley nevű srác, akiről már olyan sok dolgot hallottam az este folyamán. Felidézni ugyan nem tudom őket, de azt pontosan tudom, hogy róla van szó. Az összes fiú felocsúdva üdvözli, mint akik nem hitték el, hogy idejönne. Nem is tűnik úgy, mintha olyan sok kedve lenne az egészhez, de lehet csak én látom rosszul. Egyből mellettem foglal helyet, ami egy kicsit sem lep meg. Valószínű neki is szép dolgokat mondhattak rólam, mint ahogy nekem róla.
De, valóban jóképű, ahogy az egyik csávó is mondja, de nem mondom ki hangosan, inkább belekortyolok az italomba, ami valószínűleg már vodka szóda. Legalábbis remélem, hogy az. Csak elnevetem magam, amikor Riley beszól az egyiknek és talán mégsem olyan zárkózott, mint amilyennek tűnt, amikor besétált a bulihelyre.
- Szia Ingrid vagyok – mosolygok rá és én is kezet nyújtok neki. – Nekem semmi bajom sincs az idegenekkel és ha már felhoztad azt az érzékeny testrészt és nem éppen megrúgni szoktam, hanem inkább hogy is mondjam... kényeztetni. Ezek csak hülye barmok, akiknek a szája jár és közben meg sehol semmi. Nem igazán tartom tőlük, ahogy tőled sem.
Gondolom nem erre a válaszra várt, de én már csak ilyen vagyok. Elsőre sem vagyok hajlandó eljátszani a kis szende szűzet.
- Mit iszol? – kérdezem, de már oda is tolok elé egy shotot. – Egészségedre, cica – emelem fel a poharam és a számhoz emelem, de még nem húzom le, be akarom várni őt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: A night with you in Manthattan ~
A night with you in Manthattan ~ EmptyCsüt. Júl. 11 2019, 01:13
Ingrid && Riley

Amíg fiatal vagy, addig mindent akarsz, azonnal. Ha veszítesz, utána rögtön pályára akarsz lépni, hogy ne égessen a kudarc, hogy azonnal ki tudd törölni az emlékét. Ez a hozzáállás téves. A revanshoz ugyanis idő kell.

Magam sem voltam teljesen biztos abban, hogy mire kéne számítsak ezzel a bizonyos estével kapcsolatban. Ami 100% volt, hogy nem fogom megúszni józanul, mert a sok faszfej ígyis úgyis rám fog erőltetni valami piát, amit nem feltétlenül akarok lenyomni a torkomon... Alapvetően sem vagyok egy nagy iszákos, és ennek egész egyszerűen egyetlen oka volt: nem bírom túl jól az alkoholt... Gondolok itt arra, hogy négy pohár bor már megárt, és sajnos két liter sörnél többet képtelen vagyok meginni. Pont azért, mert a flancos partikon kívül, amikre hivatalos voltam, soha nem jártam bulizhatni, holott lehet rám fért volna valami hasonló, hogy legalább azzal ne legyen problémám, hogy mennyi alkoholt vagyok képes ledönteni a torkomon.
Mert ugye nyilvánvaló tény, hogy ha tinédszerkoromban a filmekben látható, hardcore amerikai partikat részesítettem volna előnyben, akkor most nyilvánvalóan jobb ivó lennék, viszont valahogy az egésztől elment a kedvem, ahogyan megfigyeltem a családomat a fogadásokon.
Már 11 évesen eldöntöttem, hogy én nem válok olyanná, mint amilyen az apám. Nem fogom segg részegre inni magam, miközben nyalom a befektetők seggét, mert „az üzlet erről szól”. Igazából pont leszartam a nagy vállalkozásunkat, és egyáltalán nem érdekelt az, hogy ha a cég miattam idegen kézre kerül majd... De ettől függetlenül valamiért a fater ezt képes volt elfogadni, és úgymond szeretettel fordulni felém, csak én ebből nem feltétlenül kértem.
Lényegében nem is ezzel van a probléma, hiszen egyáltalán nem okozott nekem lelki traumákat az, hogy az öreg annyit ivott, amennyit nem szégyellt. Inkább az volt a vészes, ahogyan részegen viselkedett, én magam pedig kifejezetten hiúnak tartom magam ahhoz, hogy ezt a szintet megengedjem magamnak... Hiszen ártana a fene nagy hírnevemnek, vagy mi faszom.
Ettől függetlenül akármennyire nevezem magam introvertáltnak és unalmasnak, vannak bizonyos emberek, akiknek valamiért annak ellenére sem tudok nemet mondani, hogy alapvetően amúgy kurvára szeretnék. Pontosan ilyen a Yale Egyetem orvosi karára járó kis közeg, akikkel egészen összetartó társasággá nőttük ki magunkat. Alapvetően semmi közös nem volt bennem, meg azokban a faszpörgetőkben, de ettől függetlenül... Valamiért jóban tudtunk lenni, és ennek az oka számomra is egy rejtély volt. Bármennyire próbáltam letagadni, kedveltem őket elég sok dolog miatt, de ettől függetlenül a csajozási szokásaikat még mindig a világ legrosszabb dolgának tartom.
Most sem a „kurva jó szőke bula” volt az, ami végül meggyőzött, szimplán csak tudtam, hogy a holnapi nap folyamán össze fogok futni Jamie-vel, és egyszerűen nem volt kedvem hallgatni, hogy megint mit hagytam ki... Mert ilyenkor valamiért szokásuk bemászni az irodába, amit kaptam, és amikor éppen szabad vagyok egyszerűen csak úgy fárasztanak, mintha muszáj lenne.
Viszont a tény, hogy sajnos kénytelen leszek alkoholt fogyasztani, egy kicsit sem dobott fel... Mert akkor nincs mese, ott kell hagynom a kocsit valami olyan barátságtalan helyen, ahol nem szívesen tenném. Még egy normális bemenetelt sem voltak képes intézni, mert a barmok közül egy már kint várt... Még jó, hogy egyáltalán útnak indultam... Csak az kellett volna, hogy a kórháznál parádézzanak és kirúgják őket.
A nagy tervem pedig pontosan ott dőlt össze, amikor helyet foglaltam végül a lány mellett, és az egyik fasznyakú meg is indult, hogy akkor ő most hoz nekem valami ihatót... Szóval jobb híján szóbaelegyedtem a nőnemű szőkeséggel – feltételeztem, hogy őt említették nekem az sms-ben – hátha értelmes társaságra lelhetek a személyében az este folyamán.
- Az korrekt – válaszoltam a szemeimet meresztve neki – De legalább őszinte vagy, kedves Ingrid. Nem mintha nekem bajom lenne a csinos hölgyek társaságával, de azt hiszem ehhez a beszélgetéshez nem ittam eleget.
Mert alapvetően én magam sem tagadom meg a szépet, főleg nem akkor ha az ennyire nyilvánvalóan tárulkozik elém... Gondolok itt arra, hogy nem túl szépen kifejezve magamat mondhatnám azt, hogy „pinára nem mondunk nemet”, és a szemben ülő lány kifejezetten helyes arccal volt megáldva. Legalábbis nekem tetszett a félhosszú, világos hajkorona, a kékes árnyalatú szemével, és a kissé pufi arca... Valahogy bájos volt, ami szöges ellentétben állt azzal a lánnyal, aki végül megszólalt belőle. Legealábbis az utolsó kifejezés, ami vele kapcsolatban az eszembe jutott volna, az a „rebel csajszi” volt, de magamban egyet kellett értenem Jamievel...
- Gondolom nem vagy idevalósi... Legalábbis az Ingrid errefelé nem elterjedt név – próbálkoztam meg egy kevésbé veszélyes témával. Tény és való, hogy régen dugtam utoljára egy jót, de ettől függetlenül nem volt célom mindenképpen ilyen kimenetellel zárni az estémet.
- Lie, nézd milyen finomat hoztam neked, drágám – lökött elém valami lónyálat időközben a fentebb elmlített szamár – Olyan vagy, mint egy kurva. Folyamatosan csak fizetek neked.
- És ki kérte? – tettem fel a kérdést – A következőért már vetkőzzek is, vagy mi van? Hülye fasz... Különben is, ha már így bepromóztad a csajokat, hadd foglalkozzak már velük! Vagyis pontosabban vele...
Itt a mellettem helyet foglaló lányra böktem, mire a többiek egyetlen hangos „úúúúúúú”-val reagáltak, én pedig határozottan azt a piát fogadtam el végül, amit a lány lökött elém a szövegelés után pár másodperccel.
- Cica? Úgy érzem gyorsan haladunk az ismerkedéssel – itt megengedtem magamnak egy hamiskás vigyort. Kifejezetten szórakoztatónak tűnt részegen, szóval végül némi mérlegelés után az elém lökött pohárka felé nyúltam és a magasba emeltem azt – Egészségedre, Ingrid!
Amúgy sem vagyok egy nagy becézgetős fajta, a neve pedig kifejezetten tetszett, szóval el is döntöttem, hogy az este folyamán így fogom szólítani akkor is, ha a végén már meg fogom kérni a kezét... Amire mondjuk kicsi az esély, de úgy érzem, hogy most bármi megtörténhet. Végül vele egyszerre húztam le a piámat, majd felkaptam azt is, amit Jamie tolt elém, és azt is utána küldtem.
- Szólj amúgy ha már unod őket – intettem a többi srác felé a fejemmel – Akkor szívesen kimegyek veled rágyújtani, ha cigizel. Ha nem, akkor nem messze innen parkolok, és amúgy egy kicsit fosok, hogy el fog tűnni a kocsi, mint a kámfor mire kiérek, meg ezekből a pöcsökből is elég volt már most... Szóval nyugodtan leléphetünk majd, ha észrevétlenül összejöhet a dolog.
Igazából nem kifejezetten akartam menni, hiszen egy pillanatra úgy éreztem, hogy jól esik kiengedni a gőzt, de ettől függetlenül mgé mindig Ingrid tűnt a társaság fénypontjának, és ha már mindenképpen ide lettem kényszerítve, egy jó menet reményében talán tényleg le kéne lépnem vele... És igen, itt jön ki az, hogy mennyire nem bírom az alkoholt. A harmadikért már ténylegesen lehet, hogy vetkőzni fogok.

• 1 020 szó • ruha • remélem tetszik A night with you in Manthattan ~ 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
A night with you in Manthattan ~ UXJCFyN
A night with you in Manthattan ~ MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
A night with you in Manthattan ~ Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A night with you in Manthattan ~ YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
A night with you in Manthattan ~ RfFLdgU
TémanyitásRe: A night with you in Manthattan ~
A night with you in Manthattan ~ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
A night with you in Manthattan ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The bad night
» dark of the night | rae x mac
» Sunglasses at night
» another night ruined
» Balmy at night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: