New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

We were in California
TémanyitásWe were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 12:40


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Tudtam, hogy ez nem mindennapi alkalom, még a megszokott céges és egyéb üzleti vacsoráknál is sokkal különlegesebb és nagyobb jelentőséggel bíró alkalom, olyannyira, hogy San Diego városába utazunk egy nap erejéig. Csakugyan, mint ezidáig, most is nagyon gyomorgörcsben szenvedek, ám ahogy tudomásomra jutott, egy nagy kertben lesz megrendezve a találkozó, ami mindenképpen enyhít a feszességen. Magánrepülővel megyünk odáig, kényelmesen utazok, a gép is egész nagy, úgyhogy nem kell szorosan egy légtérben lennem vele, ha egy repülőn fogalmazhatok így.
A rendezvény előtti órákban öltözök csak át csinos ingbe, illetve öltönybe, melynek a megszokottnál is csinosabb szegélyei vannak, de nem túlzóan.
Nem tudok teljesen ellazulni, azonban a fákkal teli, gyönyörű nagy szökőkúttal a közepén kialakított helyszín ad egy kellemes hangulat nekem is. Nővéremben gyönyörködök mielőtt belépnék a kertbe, igazán jó idő van a New Yorkban lévő időjáráshoz képest, bőrömnek is jól esik a szép napsütés.
Ahogy beérünk és becsöppenünk a közösségbe, én is természetesen kezet fogok mindenkivel akivel apám, Adam és édesanyám is, noha beszélgetésben nem tudok részt venni, nem is kifejezetten szeretnék, azért egész békésen eliszogatok és a kert benyomásairól társalgok Aidaval.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 13:43


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Meghívó érkezett egy San Diego-ban élő kereskedőcsaládtól otthonukba, hol partit tartanak. Édesanyám természetesen kapva kap az alkalmon, hogy ismételten a legpompásabban fessen az egész család.
Mielőtt azonban indultunk volna, még egy fontos bejelentéssel tartoztunk Samantha-val. Rengeteg teendőm miatt Aiden-nel nem tudtam mostanában beszélni, de a nekem szánt nővel igen. Vacsora mellett vallottam be neki, hogy szeretném, ha boldog lenne, mellettem sosem lesz az, bár szeretem, csupán nem olyasféle érzelmekkel amire szükség lenne ebben a kapcsolatban. Könnyen fogadta, bár meglehetősen megleptem, mikor megemlítettem, hogy ennek tulajdonképpeni oka, hogy van célja, meglépjem fel a szakítást, hogy mély érzelmeket táplálok valaki iránt. Örül nekem és bevallotta, hogy találkozgat egy étteremlánc tulajdonosának fiával.
Természetesen barátok vagyunk és megkérdeztem lenne-e kedve velünk tartani a partira, amire igent mondott. Szüleinknek közösen mondtuk el a hírt és magára vállalt mindent, hiszen gondolkodás nélkül felvállalhatja, hogy új kapcsolatban gondolkodik, ám az én esetemben még időre van szükségem, hogy bevalljak nekik mindent.
Apám nem örült a hírnek, de nem neheztel egyikőnkre sem és tiszteletben tartja döntésünket, mindenesetre azóta mélységesen felhívta a figyelmem, hogy minél hamarabb bekell házasodnom egy gazdag családba. Erre nem mondtam semmit, csupán alázatosan bólintottam.

Samantha-val az oldalamon lépek be, Sophie egy fontos vizsgája miatt nem tud most jelen lenni, de inkább boldogan ecsetelte ezt a tragikus hírt szüleinknek. Mivel viszonylag a maga útját járhatja, így elnézik neki, hogy most nem lesz jelen.
Üdvözlök mindenkit udvariasan egy kézfogással, Samantha is így tesz, a sok éves ismeretséggel bíró hölgyekkel még arcot is csókol. Koromfekete zakót és vörös inget viselek fekete nyakkendővel, Samantha pedig ugyanilyen vörös színű kisestéjit. Kihúzott háttal nézek körbe, lényegében egy bizonyos szeméjt keresek.
Megakad pillantásom Aiden-en, nem is pásztázom tovább a kertet. Türelmesnek kell lennem, meg kell várnom míg hozzájuk terelődünk. Szívem majd kiugrik és szaladna egyenesen hozzá, de nem teheti meg, most egyáltalán nem. Samantha-val való szakításomat személyesen szeretném elmondani neki, így nem tudhat róla.
Megkeresem apámat szememmel és reménykedem, hogy hamar a Lee család felé vezeti útját, akkor a hivatalos körökön túlleszünk. Szerencsémre így is történik és már szorítok is kezet sorjában mindenkivel, de engem csakis Aiden érdekel.
-Had mutassam be Samantha-t, legutóbb üzleti út miatt kellett nélkülözni jelenlétét-nézek az említett nőre, ki gyönyörűen ragyog túl mindenkit és szép mosollyal köszönti a többieket.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 14:38


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Nem mondom, hogy merő boldogság jár át, de legalább az idő kellemes és a látkép hoz némiképp nyugalmat szívemnek. Azt hiszem, örülhetek, hogy apám mindenkivel hosszasan kezd beszélgetni, addig pedig mi többiek, pontosabban főként én és nővérem együtt próbáljuk élvezni az ittlétet és persze a finom pezsgőt. Többek között szó esik a virágokról, majd Aida ruhájáról is, mely csodaszép királykékben emeli ki vonalait a maga szolid megjelenésével. Épp a felénél járok italom kortyolgatásának, mikor a kapunál megpillantom a Nam családot, leszámítva legnagyobb sajnálatomra Sophie, akit ezúttal egy másik hölgy helyettesít, nem nehéz kitalálnom, hogy ki lehet. Megfeszülnek nyaki izmaim, valamint teljes törzsem és zavartan fordítok részlegesen az érkezőknek hátat, s nézek leszegett fejjel nővéremre.
- Nem tudtam, hogy ők is itt lesznek... - jegyzem meg kicsit sem feltűnő hangulatváltozással, mire Aida igyekszik elrejteni az enyémhez egyébként nagyon is hasonlító huncut mosolyát, hogy felelősségteljesen simítson végig vállamon.
A következők percekben szinte imákat mondok, hogy ne jöjjenek ide. Nem tudom miért, csak nem akarom, félek, hogy nem tudnám leplezni érzéseimet, se Christopher iránt, se Samantha felé, lehet ez őrülten hangzik, mivel még sosem találkoztam menyasszonyával, de tudom, hogy kellemetlen a találkozás. 
Nem csak Aida tekintetéből látom, hogy mögöttem közelednek felénk, de aurámban is érzem, hogy egyre gyorsabban ver a szívem. Végül pedig meghallom hangját, miként üdvözli egymást a két család. Megfordulok és azt teszem, amihez nem értek: maszkot húzok. Sorra váltjuk a kézfogásokat, természetesen kezet fogok Christopherrel is és igen, megremeg kézfejem tenyerében, de nagyon erősen teszek az ellen, hogy ne sok látszódjon furcsa állapotomnak. Nem tudom, hogy örülök-e a találkozásnak, Christopher jelenléte nagyon hatással lesz rám végig ez biztos, ugyanakkor Samantha pedig hozott jelenlétével pár nagy gombócot a torkomba.
- Szia! Aiden Lee vagyok - mosolygok aranyosan, mikor bemutatkozok Samanthának, de ez műmosoly. Vajon tudja, hogy mit műveltem a vőlegényével? Á, ugyan, biztosan nem. Össze kell szednem magam és inkább Chrisre nézek, de ez pont a rossz ötlet volt. Arcomon az idegeneknek nem látszik a kétségbeesett segélykiáltás, de szerintem Christopher érzékeli.
- Kellemesen utaztatok? - hozok fel egy témát, de ezzel akár magamra is húzhatom a koporsó fedelét. Biztosan egymás mellett ültek és csendesen fogták egymás kezét. Állj már le Aiden! Ő a menyasszonya.  




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 15:02


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Izgatott vagyok, hogy ismételten találkozhatok Aiden-nel. Mióta apámék visszatértek utazásukból, valahogy több munka tornyosul előttem, mint mikor egyedül végeztem mindent. Fáradtabbnak tűnik a szokásosnál én pedig igyekszem minden terhet levenni válláról, ennyi pihenés megengedett neki a több ívtizednyi munkával töltött életében. Ez természetesen azt eredményezi, hogy semmi másra nincsen időm.
Samantha ragyog mellettem, kedves a kisugárzása, teljesen más, mint az enyém, tűz és víz vagyunk. Kettőnk esetében azonban nem igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, bár szeretjük egymást, de más utat választottunk mind a ketten.
Óvatosabban fogok kezet Aiden-nel, neki nem férfias és domináns üdvözlést szeretnék adni, hanem odafigyelőt, ezt azonban csak a kézrázásban fejezhetem ki.
Biztos szokatlan lehet Aiden-nek Samantha-val találkoznia. Igazából örülnék, ha semleges, de semmiféleképpen nem ellenséges magatartást mutatnának egymás irányába, hiszen mind a ketten részesei életemnek. Elgondolkodom rajta, hogy jobb ötlet lett volna a parti előtt megejtenem a beszélgetést Aiden-nel, mely kapcsolatom végéről szól.
Nem látom a csillogást szemében, ez valamiért nagyon kellemetlenül érint, ám nem tudok egyebet tenni, mint figyelni az eseményeket és a lehető legkisebb feltűnőséggel nézni Őt. Nem biztos, hogy olyan hatást gyakorol ez a találkozás, mint amire számítottam.
A kérdésre némileg késlekedve igyekszem válaszolni, de Samantha megelőz.
-Kellemesen, habár a repülés részét sose szeretem-ejti ki puhán, elegánsan és lágyan a szavakat, majd felnéz rám és megérinti karomat. -Christopher persze mindig élvez az égben lenni-emlékeztet ezzel, hogy hozzám szokott bújni, ha egy kisebb légörvénybe kerülünk.
-Az autók töltik ki életem nagy részét, mégis szívesen távolodom el a magaslatokba-adok neki igazat, majd azonnal Aiden-re nézek, hisz elsősorban róla beszélek, még ha ezt nem is lehet tudni. -Régóta tartózkodtok itt? -folytatom a szokásos és sokszor bejárt köröket, de nem annyira fesztelenül, mint szoktam, mert fejben azon gondolkodom, hogy hogyan lehetnénk kettesben, hogy beszélhessünk.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 15:33


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Nem tudtam, hogy eljönnek a Hyundai alapítócsaládja is, azonban eme kicsit sem apró tény mellett még az is csavar egyet így is kicsavart szívemen, hogy Samantha is itt van. Lehet ha előbb tudom, kellően fel tudtam volna erre készülni érzelmileg.
Kettős érzésekkel vagyok teli, elsőként kiugrok örömömben, hogy itt van Christopher és van rá esély, hogy szép legyen ez a parti, egy másik oldalról nézve viszont éppen megnehezíti a dolgom és esélyt ad rá, hogy katasztrófává változzon minden ezen üzleti alkalommal. És természetesen Samantha... nem tudom, hogyan kellene kezelnem, de ha a szememre hagyatkozok, nagyon is menyasszonyt és vőlegényt látok, illetve egy hatalmas kerti bohócot mellettük, jómagamat. Vagy csak borzasztóan gyönyörűek együtt és ezt fáj bevallanom, mert az elmúlt napokban már elhittem, hogy van egy párom. Nincsen párom, még nincsen.
Azért minden megy, ahogy a protokoll megköveteli, bemutatkozok, Christopherrek is kezet fogok, nem tudom, mit érez rajtam és mit szeretne, hogy tegyen, hogyan viselkedjek, hisz mióta megláttam, én már csak neki akarok megfelelni és nem apám elvárásainak. Látom, hogy ő tökéletesen viszi az örökös szerepét a maga maszkja mögött, s félek hogy ezt én már most sem bírom sokáig folytatni.
- Akkor biztosan szorosan fogtad a kezét - mosolygom Samanthára, de belül érzem, hogy mindjárt elkezdek bőgni és még mindig nem tudom miért. Csak szeretnék innen eltűnni.
Hallok Chris szavaiban némi kettős tartalmat, bár nem igazán tudom összerakni, hogy ez mit jelenthet. Zavartan pillantok nővéremre, hogy segítsen.
- Alig negyed órája. Aidennel terveztük körbesétálni a kertet míg nem kezdődik a hivatalos köszöntő, volna kedvetek csatlakozni? - ment is meg Aida, aki jól olvasta a helyzetet. Nem is beszéltük, hogy sétálni indulunk, épp ezért zseniális tőle, hogy mozgósítja a társaságot, van lehetőségem eltávolodni, leszakadni.
- Öhmm, én lehet inkább hozok magamnak még egy pezsgőt. Kicsit kiszáradtam az utazásban - Próbálom magam kihúzni, de észreveszem, hogy még van valamennyi a pezsgőmből és ez eléggé ellentétben van szavaimmal, ezt észlelve gyorsan lehúzom a maradék italt, hogy legyen lehetőségem újratölteni. Aida bólint, majd megindul a társaság bizonyos tagjaival a szökőkút felé, miközben én ezt kihasználva gyorsan és udvariasan meghajolok tiszteletemet kifejezvén, majd reagálást sem hagyva a többiek részétől, gyors tempóban környékezem meg a pezsgőkkel kezükben, vigyázva álló pincéreket, kik már töltenek is üres poharamba.
Vagy flúgosnak, vagy iszákosnak néznek most, nagyszerű. Hajj miért kellett így történnie? Miért vannak itt? Kicsit magamba roskadok és nem követem a körülöttem lévő társaságot.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 15:52


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Valami nagyon rossz történik és biztos vagyok benne, hogy ennek Samantha és Aiden egy légkörben történő találkozása az oka, de biztosan közrejátszik az is, hogy senki nem tudja még, már nem vagyunk egy pár. Gondolkodom a megoldáson, hogy hogyan lenne lehetőségünk kettesben maradni, így megoszthatom vele ezt az egyre inkább fontosabb tényt.
Samantha mindig is olyan személy volt, kinek fontosak az érintések, szeret másokat megtapintani és ezzel a közvetlen és egyszerre nagyon tapintatos viselkedésével könnyen megkedvelteti magát. Semmi különös nincs a beszélgetési témában, illetve nem lenne, ha nem lennék egy légtérben volt menyasszonyommal és a férfival, akit szeretek.
-Mindig így szoktam, de alig veszi észre, még utazás közben is dolgozik-emel a téten még egy hatalmas mosollyal, Aiden arca számomra pedig mindent elárul. Bűntudatot érzek amiért kellemetlenül érzi magát és megakadályozhattam volna.
Mikor megértem, hogy mit is mond az oldalamon álló nő nagyot nyelek és feszülten pillantok rá, amit természetesen észre is vesz olyas valaki, aki már több évet eltöltött mellettem. Kérdőn tágítja ki szemeit, de legfőképpen meglepetten. Ez alig egy pár másodpercet felölelő mozdulatsorozat kettőnk között, de remélhetőleg elgondolkodtatja annyi ideig, még valami menekülő utat találok.
Kérdésemre egy újabb merül fel és úgy érzem itt a lehetőség, hogy ebbe bele is kapaszkodjak.
-Ami engem illet, nem tartozom a kertek és növényzet szerelmesei közé, azonban Samantha mindig is szívesen sétál közöttük a kellemes illatjuk és színük végett-nézek rá jelentőségteljesen és meglátom megértő mosolyát, hogy bizony most jobban örülnék, ha távolság telepedne közénk. Aida mellé lép, jelezve, hogy bármikor kész a távozásra.
Aiden hangja szinte segélykiáltásként hangzik fel. A következő pár mozdulatsorozat nagyon gyorsan történik meg és vissza is kell fojtanom egy kósza mosolyt. Nekem is eszembe juthatott volna valami hasonló.
Lényegében egyedül maradok, hisz mindenki megy a maga útján. Rövid várakozás után magabiztosan indulok el arra, amerre Aiden is vette az irányt, ügyelve, hogy ne legyen feltűnő. Párszor meg is állok egy hosszabb üdvözlére, pár szó megejtésére, míg mögé nem érek.
-Kissé korai még ennyit inni-kezdem magamhoz hűen szinte már bántóan, bár nem ez a szándékom. -Van rám pár perced? -kérdezem és ha felém fordul, akkor kissé oldalra fordulva jelzem merre mennék, ahol kevésbé zsúfolt a légkör.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 17:08


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Még csak egyszer utaztam együtt Christopherrel és akkor nem dolgozott, de tudom, hogy nagyon is igaz, amit Samantha mond. Nem nézek közvetlenül senkire sem, de szemeim elégedettséget tükröznek. "Tudom..." válaszolok magamban Sami szavaira, de valójában meg se rezzennek ajkaim, mindössze mosolygok rá. A lány még nem tudja, hogy meglehetősen jól ismerem kettejük kapcsolatát és őt is, lehet sosem fogja megtudni, de az biztos, hogy nem én és nem itt fogom neki elmondani, hogy mennyire jól, szó szerint testi- és lélekközelből ismerem vőlegényét, úgyhogy nekem nem kell bemutatni általános szokásait, bár tény hogy lehet ő még jócskán előttem jár e téren, ebbe persze nem akarok belegondolni.
Természetesen nem kerüli el figyelmemet a pár közti tekintetváltás. Most bizonyára több mondatnyi tartalmat váltottak egymással, ami igazolja, hogy mennyire jól ismerik egymást. Ellep a féltékenység és ezzel együtt érzem, hogy egyre kevésbé tudok ura lenni kavargó érzéseimnek.
Szóval Christopher le akarja rázni Samanthát. Értem. Én is egyértelműen kinyilvánítom szándékaimat, gyorsan lehúzom a maradék pezsgőt is, majd amint elindulnak a női tagok, én úgy lépek is le, akárcsak egy nyúl. Nem akarok senkivel sem lenni, meg akarok nyugodni, vagy csak engedjenek kicsit magamban lenni. Azt érzem, hogy nővérem átlát rajtam, ami egyrészről ijesztő és megnyugtató is, hiszen rá bármikor számíthatok.
Félek, hogy megint leégettem magam, de még jobban félek attól ami lesz az elkövetkező órákban. Hogy fogom kibírni Christopher mellett? Eltávolodok a pincérektől és egy fásabb helyen torpanok meg. Iszok egy kortyos az újabb adagból, szinte észre sem veszem, hogy gondolataimba merülök, s csupán bámulom kecses poharam fenekét. Kétségbeesetten érzem magam.
Valósággal megijedek, mikor hátam mögül egy hangot hallok. Mindig megijedek ilyenkor, de most nem azért, mert élesen érte el füleimet, hanem mivel másodperc alatt azonosítom a hangot és nem kell megfordulnom ahhoz, hogy tudjam ki van itt. Sőt, lelkem mélyén számítottam rá, szívem mélyén pedig vágytam is, hogy megtörténjen. Kétségtelenül megvan számomra a parti fókuszpontja.
Természetesen megfordulok. Ha valaki, akkor Ő a leginkább megérdemli a tiszteletemet. Bűntudóan pillantok rá pezsgőmre, majd némán nyújtom át neki.
- Ha jól láttam, te még nem ittál - szólalok meg nem túl határozottan, mintha csak meggyötört volna a rengeteg érzés. Tényleg nem tudom, hogy kellene viselkednem nekem Samantha jelenlétében, ám nem akarok berúgni, nem azért jöttem ide és nem akarom, hogy félreértsen. - Csak egyetlen egyszer ittam bele, senki sem látta, szóval ha csak nem zavar... - próbálom kinyögni, hogy nyugodtan vegye át, mert legfeljebb az ajkaim lenyomata lehet rajta, de úgyse tudja meg senki, persze megértem azt is, ha ilyen körökben nem fogadja el tőlem. Igazából már annak is nagyon örülök, hogy ide jött hozzám. Most jól észreveheti rajtam, hogy anno náluk nagyon is jogosan mondtam utána, hogy elveszi az eszemet.
- Persze! - vágom rá kérdésére, úgy ahogy sok másik alkalommal: gyorsan és lelkesen, noha most nem épp mosolyra húzódik az arcom. Szégyellős vagyok és továbbra is bűntudattal teli. Rossz érzésem van Samantha miatt.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 17:32


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Tudom, hogy nem engedhetem el magam és azt is, hogy a győzelmet, miszerint sikerült kikeveredni a társaságból, melynek tagjai közül csak egy ember jelenléte érdekel -valójában az egész partin csak Ő érdekel- nem mutathatom ki, de belül nagyon örülök.
Aiden mögé lépve szólok hozzá és legnagyobb örömömre felém fordul, ez azt jelenti, legalábbis az én olvasatomban és remélem, hogy így is van, hogy nem neheztel rám annyira, mint azt eleinte gondoltam. Félénknek, elesettnek, de legfőképpen nem jó kedvűnek találom, ami elszomorít és bár nem tölthetem vele az egész napot, mert kötelezettségeim vannak, a lehető legtöbb időt igyekszem rászánni.
Fáradtságom és kimerültségem igyekszem leplezni, valóban sok a teendőm mostanában, ahogy azt Samantha is mondta, a gépen is dolgoztam. Elhalmoz a munka, de attól még a kiállásomra ügyelnem kell.
Először nem értem miért nyújtja a poharat, majd egyenesen meglepődöm az okán, hisz a mi világunkban mások után inni nem éppen előkelő. Sok partin ugyanazt a poharat sem szokás kétszer használni, amit persze túlzásnak vélek.
Felemelem egyik kezem mellkasom alá és tenyerem mutatva jelzem, hogy köszönöm nem kérek. Nem igen vagyok alkohol fogyasztó, az szervezetem se bírja igazán és bár nem szeretném megsérteni, de nem is illendő elvennem kezéből azt a poharat. Ha nem éreznék iránti úgy ahogyan, akkor biztosan szóvá tenném ezt a neveletlen viselkedést, de bizonyára reakciómból is érzékelheti, hogy nem helyénvaló, amit tesz, szavakkal mégsem nyomatékosítom, tudom, hogy nehéz neki egy ilyen közegben lennie.
Kérdésemre egy hangosabb és igen lelkes választ kapok, ilyen az én Aiden-em. Melegség jár át végre látva szemeiben a csillogást. Oldalra lépve kerülök mellé és vezetem a ház felé.
-Tudod, már sokszor voltam itt. Apám rengetegszer ját ide, míg fiatalabb voltam, mondhatni barát a két család-kezdek bele, majd megállok a bejárat előtt, már nem igen láthatnak minket sokan, de azért szem előtt vagyunk. -Ne haragudj, hogy az elmúlt napokban nem igazán voltam elérhető. Rengeteg munka tornyosult fel, apám pedig úgy tűnik most ért a kimerülés határához és pihenésre van szüksége-tudatom vele hangomban bánattal, hogy miért nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot mostanság. -Remélem mihamarabb bepótoljuk az elvesztegetett időt-jelenik meg egy alig látható mosoly számon. Szándékosan használtam az elvesztegetni szót, mert valóban úgy érzem, hogy minden pillanat, amit Aiden nélkül töltök, az semmit sem ér.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 18:15


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Nem értem, miért teszi ezt velem, mikor tudja, hogy így is nehezen viselem az üzleti találkozókat. Nem akarok inni, sosem voltam iszákos, most is csak egy kifogás volt számomra, viszont ha már ez mentett ki a társaságból, akkor muszáj meg is tennem. Kicsit, sőt nagyon is reménykedtem benne, hogy ha már megszólt az ivásért, legalább kiment ebből a szorult helyzetből és nem kell meginnom, ám ahogy látom, hogy elutasít többszörösen összetörik bennem valami és ez szememben is tükröződik.
- Értem... - felelem szomorkodva, alig hallhatóan, belül már abszolút sírva a bánattól, mert egyszerre érzem, hogy csalódást okoztam neki, hogy neveletlenül viselkedem, hogy nem akarja ajkaihoz venni azt a poharat, amit én is ajkaimhoz emeltem az imént, irtózik tőlem. Kénytelen leszek meginni, holott gyomrom már nem csak hogy az alkoholt, de semmilyen ételt nem képes befogadni.
Valamit mondani akar, ez biztos. Örülök neki, ám ahogy arrébb sétálunk, elfog a rettegés. Most akarja megmondani, hogy ez így nem fog menni, igaz? A napokban alig válaszolt az üzeneteimre, holott nem bombáztam sokkal, mert tudtam hogy dolga van, ezért sem hívtam fel, csak üzenetet küldtem, de mindig úgy éreztem, amellett, hogy sok-sok idő után érkezett csak üzenet, még meglehetősen gyér, érzelemmentes és tömör volt. Chris is ilyen, tudom, csak... eléggé gyomorgörcsöm van így összerakva a képet. Ember nem megy a kontinens másik felén zajló partira azzal a személlyel, akit már nem szeret és épp szakítani tervez vele. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy Christopher meggondolta magát velem kapcsolatban, vagy történt valami, ami miatt így döntött. Kényszerítették volna mégis a házasságra? Úgy tudom őt nem cölöpölik le ennyire, bár akkor ez azt jelenti, hogy saját maga döntött így. Annyira rosszul vagyok, hogy mindjárt elhányom magam! Nem akarom elveszíteni, nem bírnám ki, ha elutasítana azok után amik történtek velünk és kicsit félek, hogy ez most fog megtörténni.
- Szerintem hatásosabb lenne, ha ezt Adamnak mondanád és nem nekem. - Nem bánom, ha villog az ismeretségeivel, de tudja jól, hogy utálom ezeket a szóbeli játszmákat, akkor meg miért csinálja? Vagy már észre sem veszi, hogy mennyire reflexből örökös. Biztosan nagyon büszke rá az apja!
Nem kerüli el a figyelmemet, hogy olyan helyre érkeztünk, ahol nem látnak minket. Feltűnő, de mégis örülök neki, a következményekkel nem számolok még, mert nagyobb bajom van, mint apám haragja, hisz minden izmom feszes, szemeimet is erőltetem, hogy ne induljanak meg könnyeim, nem akarom, hogy Christopher kimondja... Utálom, hogy ennyire gyengének érzem magam.
Kerülöm tekintetét mikor elkezd beszélni, de csak mert nem akarom, hogy lássa szemeim csillogását, ha egyáltalán elkezdtek már csillogni a fájdalomtól. Szorongatom még teljesen teli poharamat, amire szintúgy nem merek ránézni, mert felfordul a gyomrom. Lábam hegyét bámulom, majd csak akkor nézek fel rá, mikor abbamaradnak szavai, s bólogatni kezdek, hogy tudassam vele, megértettem, mennyire nehezek a napjai.
Majd ismét megszólal és én ekkor vagyok képes arra, hogy mélyen szemeibe pillantsak teljes meglepettségben.
- Micsoda? Úgy érted... - pillantok le egy másodpercre és megnyalom ajkaimat. - ... nem is akarsz sza..., mármint nem akarod, hogy kihátráljak az életedből? - kérdezem félve és reménykedve, próbálok úgy fogalmazni, hogy ne okozzak több csalódást Christophernek, amiért nem helyénvalón viselkedek.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 18:50


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Nem örülök Aiden hirtelen hangulatváltozásának, mintha egy dombos vidéken autóznék és hol lent, hol fent járok ahogyan próbálom megérteni mi is járhat a fejében. Megérti, hogy nem fogadhatom el az italt, de nem azért döntök így, hogy Őt bántsam, már többször is tudattam vele, hogy mindig igyekezni fogok vigyázni rá és ez az érzéseit is jelenti.
Szinte meg sem hallom hangját, de hogy mégis, az csakis azért lehetséges, mert minden figyelmemet rá koncentrálom. Megfeszülök amiért ennyire lemondóan viselkedik, de meg kell értenie, hogy nem tehetem meg.
Igyekszem elterelni a rossz hangulatát miközben odébb sétálunk, hisz érzem ahogyan rá és ezáltal rám is kezd hatással lenni. Bár alig hallható más szín a hangomban, de gyakorlott fül kihallhatja, hogy mennyivel lágyabban formálom a szavakat, mikor Aiden-nel beszélgetek.
Kishíján megtorpanok kijelentését hallva. Nem értem, hogy miért emlegeti fel a bátyát és mi köze van neki ehhez az emlékhez, melyet csakis Aiden-nek osztottam most meg. Gondoltam egy kis emlékezés idillikusabbá és fesztelenebbé teheti ezt a várakozással teli pár percet, míg meg nem állunk.
Nem mondok még egy szót sem, hallgatásomnak oka pedig, hogy visszaszerezzem viszonylag jó kedvem, melyet csakis neki köszönhetek, bár rendesen megnehezíti a helyzetemet. Végül egy nagy és kerek mondatban indoklom az elmúlt pár napon mutatott viselkedésem okát. Nem panaszkodni szándékozom, csupán beszélgetni és nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjem.
Megrémít, hogy nem néz rám, kezdem azt hinni, hogy Samantha itt léte nagyobb port kavart, mint azt eleinte hittem és megint ellep a bűnösség érzete. Nem ragadhatok azonban benne, bár szemeimben a fáradtság mellett a megbánás és végtelen szomorúság is fellelhető, melyet a döntésem súlyossága hozott elő.
Egyenesen Őt nézem, figyelve vonásait, nem vagyok benne biztos, hogy hallja, amit mondok, mintha nem lenne most itt. Félve nézek kezére és az abban tartott pohárra, olyan erővel szorítja, mintha kész lenn szilánkjaira roppantani. Egyik kezemmel a pohárért nyúlok és ha engedi, akkor elveszem tőle, aggódva, nehogy kárt tegyen magában, ha mégis ragaszkodik hozzá, akkor még pár másodpercet várok, ujjaimmal a poháron, majd elengedem azt.
Veszek egy nagyobb levegőt, majd megosztom vele azt, ami a sok munka és teendő mellett mégis a leginkább aggaszt, hogy rég láttam és hogy hiányzik.
Azonnali reakciót kapok, mégpedig kikerekedett és kissé könnyes szemeit, melyeket az előbb nem fedezhettem fel, hisz képtelen volt rám nézni. Halvány, ám annál igazibb mosollyal nézek rá, nyugtázva, hogy végre láthatom gyönyörű íriszeit, azokban pedig valamiféle reményt csillanva.
Fejem enyhén oldalra billentem, állam kissé lejjebb és ezzel a várakozó tekintette figyelem, hogy vajon mibe is kezdett bele az imént.
-Már miért döntenék így? -kérdezem meg leplezetlen meglepettséggel hangomban. A döbbenettől egy pillanatra megfeledkezem magamról. -Mi miatt jutottál erre a badar következtetésre? -kérdezem, de azonnal visszafogom a szóáradatot, melynek végén biztosan csak félreértés lenne és még mindig nem szeretném bántani, így gyorsan folytatom. -Aiden-mondom ki nevét simogatóan-Ami azt illeti nagyon is azt szeretném, hogy a lehetőségekhez mérten a lehető legnagyobb százalékban részese legyél az életemnek-pontosítok szavaimon és kimondom a nyilvánvalót, orcám be is pirosodik, de nincs itt módom takargatni vonásaim, így csak megnyalom alsó ajkam és veszek egy mély levegőt.
-Ilyenek miatt pedig kérlek ne is idegeskedj. Mikor megtudtam, hogy te is itt leszel, csak arra tudtam gondolni, hogy végre látni foglak, lényegében semmi más miatt nem vagyok most itt-mondom határozottan, de folyamatosan halkabban beszélve, míg őt figyelem és arcát, hogy vajon mit gondol.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 11 Jún. - 20:12


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Egy üzleti összejövetelen vagyunk, sok apámhoz hasonló kaliberű emberrel és ez eleve ad nekem egy rossz érzést, amellett, hogy talán már magamat is gerjesztem természetesen nem tudatosan, hanem ez már nálam valami berögződött etológiai ösztönös reflex, egyszerűen tudja a szervezetem is, hogyha hasonló a közeg, akkor neki máris nyüszítenie kell, különösképpen az idegeimnek és a hormonjaimnak. Ingerlékeny vagyok a környezetemre, különösen a számomra legeslegfontosabb személy szavaira, hangjára, és mozgására, fontos nekem a véleménye és úgy érzem már azzal csalódást okoztam neki, hogy eljöttem pezsgőért, majd rögtön azzal is, hogy megkértem burkoltam, vegye el tőlem.
Nagyon félek attól, hogy véget akar vetni kapcsolatunknak, jelenleg minden jel arra mutat és ezért agresszívebben reagálok meséjére, pedig semmi rosszindulat nem vezérelt. Meg is torpan, mire bocsánatkérő pillantást vetek felé, hogy bocsásson meg nekem, megnyikkanni azonban nem bírok.
A szemek részéről árnyékosabb helyre érkezve hallgatom őt, noha nehezemre esik rá néznem. Tisztában vagyok vele, hogy ez neveletlenség, úgyhogy megerőltetem magam amikor a leginkább szükségét érzem, hogy megpillanthassam az imádott szemeit. Éreztem, hogy le sem veszi rólam a szemét és ezt általában imádom, igazából most is, csak kicsit perzseli bőröm.
Egy pillanat erejéig bennem ragad a levegő, mihelyst látom és érzem is, hogy megfogja poharamat és elvenni készül azt tőlem. Ekkor jövök rá, mennyire görcsösen szorongattam ezidáig és természetesen egyből el is engedem, így ujjaim is kiegyenesednek, ezzel is enyhítve megfeszült izmaimon. Kérdőn tekintek rá, nem igazán értem, hogy mi történik, mert az előbb pont hogy nem akarta tőlem elvenni. Csak mert most nem látnak minket?
Teljes ledöbbenéssel nézek rá, mert nem olyasmiket hallok, amiket hittem hogy mondani fog. Sőt, épp ellenkezőjét. Össze-vissza kezdek makogni megint, kezdem magam borzasztóan röhejesnek érezni és csoda, hogy nem nevet ki Christsopher, bár minden bizonnyal zokon venném. Válaszreakciójából elég rendesen hallatszik a meglepettség, ezek szerint tényleg meg sem fordult a fejében, de akkor ez nagyon-nagyon jó, bizonyára beképzeltem mindent, bár a tények attól még nagyon is léteznek.
- Hát, tényleg elég szűkszavúan válaszoltál az üzeneteimre, már kezdtem azt érezni, hogy eleged van, amiért folyton zaklatlak, úgyhogy ezért inkább nem küldtem többet, aztán ahogy megláttalak karöltve Samanthával... nem tudom miért, lehet őrültnek tűnök most, de tényleg azt hittem, hogy meggondoltad magad vele kapcsolatban - vallom be neki érzéseimet igencsak nagyon szaporán, szinte egy levegővétellel, aztán egy másodpercre beharapom ajkaimat, mert nem akarok túl sokat fecsegni, ám egyből el is engedem fogaimmal húsomat és ismét teljesen szemeibe néznek valahol a kíváncsiság és az ijedtség közti tekintetemmel, mikor meghallom nevemet. Sosem tudom megszokni azt, amilyen szexiséggel Chris kimondja, annyira határozott, tudatos és mégis lágy, hisz maga a név is meglehetősen lágy csengésű.  
Hatalmas Aiden-mosoly kerekedik arcomra. Még szemeim is beleszűkülnek és tán az eddig éppen csak nem felszínre bukkanó könnycseppjeim most megnedvesítik szemeimet. Egy boldog és érzelmes sóhajtással egyszerre vállövem süppedni kezd, ahogy fokozatosan engednek ki megfeszített izmaim.
- Akkor jó! Bocsi az előbbiért, én csak... - válaszolok boldogan, majd rájövök, hogy mit mondtam. - Mármint neeem, nem bocsi... - kapom már üres kezeimet magam elé, hogy ezt törölje az emlékezetéből, mert nem mondtam ki semmi bocsit. - Eleve egy kicsit feszült vagyok ettől az összejöveteltől - fejezem be mondanivalómat, bár pontosan tudja, hogy ilyen alkalmak rám mindig rossz hatással vannak.
Ha legközelebb is ilyen szexin fogja megnyalni a száját, szólni fogok neki, hogy a közvetlen közelemben nem tehet ilyet!
- Tudtad, hogy itt leszek? - kérdezem meg megdöbbenten. Mondjuk persze, nem különösebben lepődöm meg azon, hogy tudta, azon sem, hogy én nem.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyPént. 14 Jún. - 19:04


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Megkönnyebbülve nyugtázom, hogy elereszti a poharat, mely kezemben már biztonságban érezheti magát, Aiden pedig a lehető legmesszebb kerül attól, hogy kárt tegyen magában.
Ez a megkönnyebbülés azonban átvált egyféle megdöbbenésbe, hiszen nagyon félreértette viselkedésem, aminek nyilvánvalóan meg is van a maga oka. Így azonnal megértem, hogy miért viselkedik úgy, ahogyan.
Nagyot nyelek, mikor befejezi a gondolatmenetet, kissé meg is feszül nyakam, mert éreztem, hogy Samantha lesz a fő oka és ezt bizony én rontottam el.
-Egyáltalán nem zaklatsz, sőt, mindig nagyon jól esik, mikor látom, hogy írtál. Az a napom fénypontja-vallom be és dobban egy hatalmasat szívem, pontosan úgy, mint mikor azokat a kis üzeneteket is megszoktam látni. -Nem szokásom levelezni, mármint baráti szinten, jobb szeretem megvitatni személyesen a dolgokat. Ám a jövőben erre figyelni fogok és igyekszem megfelelően válaszolni-nem szeretném, ha bármiben is hiánya legyen, részemről pedig egyáltalán nem nagy erőfeszítés válaszolni neki. Tény és való, hogy a csekély időmből csak röpke másodpercek jutnak magamra, hogy kitekintsek a munkából, de Aiden-re minden időt érdemes rászánni.
-Ami pedig Samantha-t illeti, nagyon sajnálom-kezdek bele. -Személyesen szerettem volna elmondani neked, nem telefonba való és az igazság, hogy szeretném látni a reakciódat, mikor elmondom-folytok el egy mosolyt, mely nem éppen sikerül. Egy hosszabb pillanatra el is nézek oldalra, majd vissza a szemeibe. -Tegnap mindent megbeszéltünk, majd közösen bejelentettük mind a két családnak a döntésünk. Hivatalosan is felbontottuk az eljegyzést-ahogy kimondom, hatalmas boldogság lep el, szívem majd kiugrik helyéről, arcom kisimul, jobban, mint valaha és teljes nyugalom jár át, szeretettel fűszerezve.
-Samantha nagyon jól fogadta. Kiderült, hogy van valaki, akivel mostanság szorosabban tartja a kapcsolatot, így ezt használtuk indokként, míg nem vagyok kész elmondani az igazság másik felét is. Ma pedig barátként van jelen, semmi neheztelés nincsen bennünk-olyan könnyedséggel beszélek, amivel csak képes vagyok, hiszen minden rendben van, már teljesen Aiden-é lehetek.
Az iménti ajak harapásnak már nincs nyoma, nevét kimondva tovább vezetem bele abba, hogy mi is történt valójában, hogy miért vagyok itt. Elmúlik a kétsége és előjön széles mosolya, ez hiányzott már nagyon.
Felszökik szemöldököm, az előbb egy megkönnyebbült sóhajt hallottam, majd megint felgyorsulnak szavai, melyeket igyekszem követni. Tehát bocsánatot kér a félreértésekért, az igazság, hogy ezt nekem is megkellene lépnem.
-Tudom-szólalok mely mélyebb hangom, mintha csak védelmezni igyekezném mind ettől, de van, amire még én sem vagyok képes, azt viszont megtehetem, hogy mellette vagyok, amennyit csak lehetséges és a pozícióm engedi.
Még egy vallomás és zavarom ismét jelen van, kérdésére pedig úgy nézek rá, mintha nem érteném, hisz miért ne tudnám.
-Természetesen. Utánajártam a vendéglistának és szerencsére megtaláltam, amit kerestem-szögezem le, hogy miatta volt ez is, ahogy lényegében minden, ami csak lehet. A munkát nem érte végzem, bár ez sem igaz így hiszen, ha minél gyorsabban és hatékonyabban dolgozom, akkor annál hamarabb és több időt tölthetek vele.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyPént. 14 Jún. - 20:10


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Elmondom, kimondom, mert megbeszéltük, hogy ez lesz kettőnk között a járható út, s egyben a legegyenesebb egymás megértése iránt, még ha kissé zavarban is érzem magam tőle. Elég nyominak tűnhetek a szemébe, nem nagyon szoktam szóvá tenni, hogy ki mikor és hogyan ír nekem üzenetet, igazából most is csak a magyarázkodás miatt szökik ki belőlem, ám ez is jól mutatja, hogy Chris mennyire kitüntetett pozícióban van az én szememben és nem mint örökös. Az én fejemben ő trónon ül és nem igazgató széken, mert ő szívem kiskirályfia, akinek megengedem, hogy példát mutasson számomra és akit követhetek, akiért rajonghatok, nem utolsó sorban pedig szerethetek. Nagyon szerethetek!
- Akkor jó, köszönöm, hogy néha időt szakítasz rám! - mosolygom már, mert nem tudtam, hogy nem szokott baráti szinten levelezni, pedig az nagyon király dolog, én naponta rengeteg üzenetet váltok a Párizsban élő barátaimmal.
- Neem kell megfelelően válaszolni, írj úgy ahogy csak szeretnél, én csak tényleg megijedtem, hogy valami gond lenne és épp nem volt rá lehetőségünk, hogy találkozzunk, mert sok dolgod volt. - Próbálom kinyögni, hogy ha christopheresen ír, azt én imádom és ezt nem befolyásolja az a tény sem, hogy a telefonomban a nevét már rég átírtam Yesolra.
Samantha nevét hallva egy kicsit megfeszül a testem, azonban amit az uraság mond, az meghatja szívemet.
- Köszönöm! - húzom ki magam, hogy ismét egyenes legyen a hátam, nem tudom miért, de dicsőséggel tölt el, hogy Christopher személyesen akarta velem megosztani, ezzel úgy érzem, már vagyok valaki, egy chaebol tekintetében már biztosan, Aidat leszámítva. Szerintem Chris nem is sejti, hogy mennyire szép dolog ez számomra.
Tény és való, hogy eléggé kellemetlenül érzem magam úgy összességében a partin, érthető, hiszen úgy kell szemébe néznem Samanthának, hogy én már azelőtt jókat smároltam a vőlegényével, mielőtt még szakítottak volna. Na nem mintha ők bármikor is jártak volna, mert ez elrendelt házasság, de úgy vettem ki Chris meséjéből, hogy Sami nagyon is szerette Christ. Így állok hozzá, azonban meghallom, hogy tegnap már meg is beszélték a szakítást, majd' kiugrok örömömben.
- Igen? - hatalmas örömmel és lelkesedéssel mosolyodom el, aztán rájövök, hogy csúnyán viselkedem, mert ilyennek nem szabadna örülnöm. - Mármint ööö, értem - mondom már semleges arccal, sokkal higgadtabban. Tulajdonképpen bűnös vagyok, hogy tönkretettem egy kapcsolatot. De azért egy kicsit koronát is tudnék a fejemre helyezni pimaszul sunyin... el tudtam csavarni egy ezidáig hetero menő örökös fejét, aki ráadásul házasság előtt állt és két irtó befolyásos család hozta meg a döntést. Álmodoztam Chrisről és most itt áll előttem, immáron teljesen erkölcsileg az én barátomként.
Hirtelenjében tűz lobban szemeimben és elfog a sötét aura, amiért felmerül bennem a gondolat, hogy esetleg Samantha megcsalta volna az én megcsalhatatlan Christopheremet, mert ilyet nem tehet vele, aztán rájövök... hogy Aidennek jobb, ha inkább csendben és reakciómentesen marad. Ehhez már tényleg semmi közöm, meg ahhoz sincs, hogy ezt hogyan tálalták a szülőknek, azonban örülök, hogy gond nélkül megejtették. Ez egészen jó jel, talán nyitottak a szülei egy kis turpisságra.
- Ez nagy szerencse... - sóhajtok megkönnyebbülten, mert akkor így nincsenek senkiben sem szálkák, talán.
Tudja, hogy ezeken az alkalmakon én nagyon rosszul szoktam magam érezni. Ennek a partinak két kimenetele lehet, vagy hányok a vécén, mert megőrül a hasam, vagy nagyon jól fogom érezni magam, vagyis jobban, mint eddig bármikor hasonló körülmények között. Lágyan, szerényen, boldogan mosolygok, mert jó érzés, hogy valaki jól ismer egy ilyen közegben.
- Ohh - hangzik belőlem, bár nem szomorodom el jobban, mint ezidáig a téma miatt. - Az valamiért engem elkerült... - Pontosan tudom, miért, igazából miért is került volna a szemem, a fülem, vagy a kezeim közé? Lee vagyok, Aiden vagyok, meghívtak, nekem pedig az a dolgom, hogy jöjjek, nem azt, hogy értesüljek, hova és miért. Ha apám módja, úgysem lényeges tudnom, mivel mit kezdenék ugyan az információkkal? Teljesen más a két család világa.
- Engem kerestél - vigyorodom el, ahogy tovább értelmezem a szavait.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyPént. 14 Jún. - 21:11


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Megüti fülem, amit mond, kissé el is keserít. Olyan ezt hallani, mintha azt hinné, nem elég fontos nekem ahhoz, hogy időt kelljen szakítanom. Ahhoz, hogy vele legyek, nem csak egy röpke pillanatot szeretnék lopni, hanem igazinak kívánom és kiteljesedettnek az együtt töltött időszakot. Elgondolkodom rajta, hogy vajon milyen lehet neki, hogy túl sokat dolgozom és eszembe jut anyám, aki mindig hangoztatja, hogy túlzásokba esem. Igyekszem leplezni aggodalmaim és szerencsére sikerül is, ám annak nem örülök, hogy elkell rejtenem ezt az érzést Aiden elől. Félek, hogy egyszer elfogom veszíteni, mert elege lesz abból, hogy kevés időm van rá, amit sajnos bekell magamnak vallanom.
Szerencsére hamar eltűnik ez a rossz érzés, majd értetlenül állok, hogy akkor most mit szeretne. Ne írjak keveset, de írjak úgy, mint eddig. Nem is Ő lenne, ha nem zavarna ennyire össze, mindenesetre igyekszem megfogadni kérését, valahol középúton. Bólintok csak egyet válaszként, hogy tudja megértettem, arcom már mosolyog, ám éppen annyira, hogy azt más ne láthassa, csak akinek köszönhető.
Örülök, hogy megérti miért szerettem volna személyesen elmondani, bár köszönetet nem igényel, teljesen természetesnek érzem, hogy így cselekedtem. Jól esik végül elmondani és túl lenni ezen a lépésen, amitől egyébként a legkevésbé tartottam, nagyon jó kimenetele lett a Samantha-val való kapcsolatomnak.
Nem tudja elrejteni örömét és pontosan ez az, amit látni szerettem volna. Mindent megbeszéltünk Samantha-val, el is mondtam neki nagyvonalakban, hogy mik történtek, mert megérdemli, hogy tudja az igazságot. Megértette és ezzel semmiféle rossz érzés nem maradt bennem, hisz benne sem, bár azért hallom hangján, hogy egy időszak lezárása szomorúsággal tölti el
-Nem bűn, ha örülsz neki, én is így tettem-mondom még neki, hogy ne érezzen bűnt, vagy bármit, hisz mindenki megy az útján és mindenki boldog.
Ismét csak bólintok látva megkönnyebbülését és hallva ezt szavain keresztül is. Nem éppen a szerencse szó, amit használnék, bár minden úgy történt, ahogyan szerettük volna, mindenkinek jó és akár azt is mondhatjuk, hogy valakinek benne van a keze, ez pedig a mi szerencsénk.
Azt hiszem, értem, hogy miért nem találkozott a vendéglistával, bár nem szokták külön kiküldeni, de ha valakit érdekel, akkor könnyedén megtalálhatja ennek a módját, valamint bizonyos családok bőven szeretnek kérkedni az ilyesfajta kiváltságaikkal és hangoztatják.
-Mert hiányoztál-támasztom alá állítását és lassan bekell látnom, hogy nem elég, ha én figyelek a viselkedésemre, ha Aiden közben úgy mosolyog előttem, mintha a világ legjobb ajándékát adtam volna neki. Ebbe belegondolva megint érzem azokat a bizonyos lepkéket a gyomromban, melyeknek jelenléte már teljesen természetesség vált. Talán tényleg így érzi? Mégis kőrbe nézek, ami bizonyára nem esik majd jól neki, de kénytelen vagyok leellenőrizni, hogy valaki figyel-e minket, illetve keresem apám is szememmel, de nem lelem. Mindenki magával van elfoglalva az ilyen partikon, vagy pedig valakinek igyekszik rosszat tenni, remélhetőleg az előbbi dominál ma. A kisebb kitérőm után, mely alig volt pár másodperc, végül visszanézek Aiden-re, nála van legjobb helyen minden figyelmem.
-Lassan vissza kell mennem, hogy lássanak, de nincs kedved mellettem maradni amennyire csak lehetséges? -kérdezem meg félve attól, hogy mit gondolhat és attól is, hogy bizony felkeltheti a figyelmet, hogy mi ketten együtt töltünk sok időt, bár apám természetesen nem bánja, még nem mondtam neki, hogy miként döntöttem Aiden kihasználásával kapcsolatosan.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyPént. 14 Jún. - 21:55


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Egyből korrigálom mosolyomat, mert tudom, hogy nem illik bárki szakításán örülni, főleg ha az miattam történt, de a pokolban fogok elégni, hiszen rettenetesen boldog vagyok, hogy elcsavartam a fejét. Chris megjegyzését és leplező mosolyát látva ismét megjelenik elfojtott mosolyom és örülök, hogy velem együtt rosszalkodik, örülök, hogy ő sem egy szent lélek és ebben a pillanatban is együtt rosszalkodunk elbújva mások elől, mert nekünk ezt a beszélgetést meg kell tennünk, olyan nincs, hogy egy közegben vagyunk és nem váltunk pár szó, esetleg csókot egymással. Ezt szegényebb és mezeibb közegben úgy szokták, hogy elbújnak a zuhanykabin függönye mellé, hát most én is nagyon betuszkolnám őt oda.
Szerintem kezdi megszokni a helyzetet és az érzéseit, mert sokkal nyíltabban és őszintébben kimondja a hozzám főződő érzelmeket és én erre természetesen nagy kis boldog krumpliként csak pirulok és ámulok, nem voltam igazság szerint felkészülve ennyi szép szóra, de Chris hatásaira nem is lehetne.
Most jön az a rész, hogy odabújok hozzá és magamhoz ölelem őt, egy kicsit nyújtózik is testem felé, majd mikor rájövök, hogy tényleg majdnem megölelem, visszahelyezem testsúlyomat sarkaimra és inkább hátrakulcsolom kezeimet.
- Te is nekem! - felelem így mint ahogy azt megszokhatta, mosolyogva, majd követem tekintetét és én is szaporán körbenézek, hogy kik láthatnak és ha valakinek ez megadatna, mennyire érez kényszert, hogy felénk is nézzen. Örülök, hogy eddig még nem igazán vettek észre minket, vagy ha valaki tudja is, hogy itt vagyunk, nem követ minket tekintetével se. Ez erőt ad, biztatást, hogy egy kicsit merjek bátrabb is lenni, csak nem történik belelő baj. Visszanézek Christopherre, végigmérem vállövétől kezdve feje búbjáig és amilyen öltözékben van, csak még jobban gerjeszti bennem a vágyat. Némán sóhajtok egyet, s megnedvesítem ajkaimat, vagyis csak harapdálom és gyurmázgatom őket. Nem tudom, hogyan fogalmazhatnám meg, hogy mit szeretnék, főleg, hogy tudom, nem lehet, ilyen helyen nem, amilyen emberek itt vannak eléggé végzetes lenne, de majd megőrülök Christopherért és az, hogy mennyire tilos körülmények között vagyunk csak még jobban hajt, hogy megtegyem, lázadó lennék szívesen, s nem magam miatt toporgok még mindig, hanem mert Christophernek ez az alkalom igenis fontos és neki nem akarok ártani a jelenlétemmel. Végezetül pedig ő szólal fel, pont úgy, ahogy nem akartam, bár jól tudom, hogy neki van igaza, mint az esetek többségében. Kettőnk közül ő a jófiú, amíg meg nem ízleli...
- Dehogynem, szívesen! - válaszolom elszántan és ezzel magam koporsóját készítem elő, de hát hogy mondhatnék erre nemet, nem akarok, vele szeretnék lenni, aztán majd este a hotelben lesz egy szép kis elbeszélgetés, de addig próbálok valami alibit találni. De még mielőtt elindulhatnánk, vagy éppen azzal egy időben megcsap a "most vagy soha" érzés és tudom, nem engedhetem elmenni ezt a pillanatot. Közelebb lépek Chrishez, igazán közel, de még nem ér össze testünk, majd végigsimítok orcájától kezdve, át az állkapcsánál, a nyakán végig, míg végül vállövén is, s megállnak kezeim a mellizmán, eközben pedig ajkaimmal hajolok közelebb hozzá, bár kellő távolságot hagyva köztük.
- Borzasztóan hiányzol - suttogom ajkaiba, aztán szemeibe nézek csillogó szemekkel, ám ez most nem a boldogságtól van, hanem valami mástól. Arcom komoly, szinte lángol tekintetem, sőt, egész testem, s érzem, el kell távolodnom, mert itt helyben megragadom és falhoz nyomom, vagy épp magamra húzom és nem engedem el soha sem. Nem tudom, érti-e, hogy mire akarok utalni, de szándékosan nem egyértelműen mondom ki, mert nem sürgetésnek szánom, csak egy aprócska testi helyzetjelentés.
Eltávolodok tőle, hajamba túrok, rendezem hajszálaimat, s menetirány felé fordulok, hogy ilyen szép és őrjítő pillanatok után megpróbáljak megjelenni Chris oldalán a sznob társaságban.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyHétf. 22 Júl. - 11:44


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Nyugalom jár át, hisz így, hogy kimondja, én is hiányzom neki, sokkal jobb, mintha szavak nélkül tudnám ezt. Ezzel a rám szállt megkönnyebbüléssel nézek mégis kissé feszülten körbe és konstatálom, hogy bizony senkit sem érdeklünk. Ennek nagyon örülök, egyrészt, mert nem keltünk gyanút, másrészt, mert Aiden-re senki ne vessen érdeklődő pillantásokat, senkinek nem fogom ezt megengedni.
Komoran nézek vissza rá és ejtem ki a fájdalmas szavakat. Az igazság, hogy kötelességem azok között az emberek között lennem és csevegnem velük, ugyanakkor megígértem Aiden-nek, hogy mellette igyekszem a legkevésbé a munkáról beszélni, illetve belevonni abba. A neki tett ígéretem pedig fontosabb és lényegében, ha bárki ránk néz majd, csakis arra gondolhat, hogy a rivális cégek egymást kóstolgatva társalognak az üzletről. Apám is boldog lesz, bár egyre inkább kerülget a bűntudat, hogy nem mondtam neki, hogy nem veszek részt ilyen aljas játszmákban.
Lépésre készül minden porcikám, ahogy kimondja a várt választ, ám azonnal megszűnik a mozdulat és egész testem megfeszül helyette, mikor megérzem közelségét. Szinte hihetetlennek tartom és teljesen abszurnak, hogy egyetlen érintéssel milyen testi reakciókat tud belőle kiváltani. Átjár a forróság és bekell látnom, hogy túl sokat voltunk egymástól távol és bizony nehezen türtőztetem magam mellette. Bár mentálisan nem vagyok felkészülve, de a testem üvölti magából, hogy IGEN.
Olyan…, olyan szenvedéllyel szólal meg, hogy elhagyja számat egy sóhaj, míg szemeimet az övéibe mélyesztem. Megérzem, hogy távolodna, de helyette megragadom derekánál, hátrébb lépek egyet, hogy teljesen takarva legyünk minden szempártól és átadva testem könyörgését csókolom meg, míg egyik kezem fenekére vándorol és így húzom magamhoz.
Végül megálljt kell parancsolnom kettőnknek és kezemmel óvatosan tolom el magamtól mellkasánál.
-Aha-nyögök csak ennyit válaszként és eleresztem a görcsös szorításból ingjét és zakóját, majd simítok egyet még rajta és zavarodottan lépek oldalra, hogy kikerüljek útjából. Teljesen megőrültem. Megint. De ez most más, más környezet és itt nem tehetek ilyet, egyáltalán nem, de… Fájdalmasan nézek még Aiden-re, miközben megigazítom még mindig tökéletesen álló öltözetem, mikor elkapom, ahogy hajába túr. Ez az a pillanat, mikor úgy döntök, hogy most kell nyílt színre lépnem, különben a sorsom fogom kísérteni, még inkább.
Ott hagyom, hogy egy kicsit eltávolodjunk egymástól és így indulok meg az italok felé, mert bizony valamivel oltanom kell legalább ezt a szomjamat. Remélem, hogy jön utánam, mert jelenleg képtelen vagyok hátra nézni rá, majd megállok egy pincér mellett és leveszek egy pezsgős poharat, ami tőlem igen szokatlan, mivel nem szokásom alkoholt inni, főleg, hogy hamar van rám rossz hatással, de ezt most megengedhetem magamnak.
Anyám pillantását kapom el, aki érdeklődve néz rám, őt is meglepi az itallal kapcsolatos döntésem, de hátat fordítva neki nem veszek róla tudomást.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyHétf. 22 Júl. - 18:35


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Egész biztosan neki se néz minket, ha így van, ha nem, én szeretném ezt hinni. Ám még ez sem elég, hogy összeszedjen a bátorságomat, ugyanis már egy ideje, pontosabban, ahogy kimondta, hogy szakított Samanthával, csak egy dolgot akarok nagyon: őt. Meg akarom ölelni, érezni akarom ajkait, feszes testét az irtószexi inge alatt, mert pazarul jól néz ki és egészen rég találkoztunk már ahhoz, hogy csak így visszafogottan ácsorogjak mellette, előtte. De nem támadom le, mivel tudom, hogy egy ilyen társaságban nekem hol a helyem és egy kicsit azt érzem, hogy itt Christopher a híresség, míg én csupán egy rajongója, aki nem érhet hozzá, pedig annyira nagyon akarna.
Egy pillanat alatt változok lelkes rajongóból azzá az idegesítő valamivé, ami folyton követi a hírességeket kezében flakonnal és mindennel, amire a uraságnak szüksége lehet, bár az én esetemben egyedül magamat látom a nyomában meglehetősen üres kezekkel, ráadásul nekem nagyon nem is szabadna mellette lennem egész idő alatt, azonban jelenleg annyira nem érdekelnek apám csúnya pillantásai. Majd behúzódom ellenük Christopher mögé, mondjuk őt sem akarom veszélynek kitenni, se nem ráfogni, hogy azért vagyok, vele, mert megkérdezte, mikor mindenki tudja, hogy hát nem csak azért.
Mielőtt elindulnánk, megmakacsolom magam és kapok az utolsó lehetőségen, hogy kifejezzem Chrisnek, mit is érzek iránta, azon túl, hogy mennyire szeretem. Teljesen hozzá simulok, végighalad kezem orcájától egészen mellkasáig, ahol megáll, míg ajkaiba suttogok mocskos szavakat. Érzem, hogy huncut és szenvedélyes hangomra megfeszül teste, pont valami ilyesmi reakciót akartam tőle kicsalni, vagyis reméltem, hogy nem csak nekem hiányzik ő, hanem fordítva is. Ahogy belesóhajt számba, össze kell szorítanom fogaimat, hogy ne essek neki ajakkal és végtagokkal, egymásra nézünk és a szemeim ordítanak, miközben távolodom, hogy mentsem mit nem is akarok menteni, illetőleg, hogy jobban befókuszálhassak Christopher csillogó szemeit. Ekkor megragadja először csak derekamat és én kíméletlenül elmosolyodom. Igen, pontosan ezt akartam elérni!
Mikor megérint, már tudom, hogy elvesztünk. El fog kapni és meg is teszi, igyekszem halkan belenyögni a hirtelen váltás okozta kéj- és elégedettség rohamot ajkaiba, ohh, igen, azokba a csodálatos és édes ajkaiba, amiket minden percben csókolni akartam, de nem volt velem, nem érezhettem, s most Nam Ye Sol önként, saját vadságával együtt nyújtja át őket nekem.
Megszorítom vállánál, egyik kezemet átfonom nyakán, hogy ne tudjon menekülni, de miért is akarna, hisz a fenekembe markol és én kifutok egy levegővétellel a világból is, ám legyen, megadom neki, csak vegye már el!
Nem tehetek róla, teljesen beindít a fiú kiléte mellett az is, hogy a lehető legrosszabb helyen rosszalkodunk mi ketten, két srác, két nagyon példaértékű sarj és bárki bármikor megláthatna minket, hisz lényegében közterületen, a ház falának esve faljuk egymást, ex és sznob szülők társaságában. Szinte perzsel a bőröm, bizsereg mindenem, annyira imádom, egyszerűen imádok ennyire rossz lenni Christopherrel. Hozzányomom magam, mert bár még nem érzem, de belül nagyon is tudom, hogy ez most itt hamar véget fog érni. Hiába ment el az eszem, hülye azért még nem vagyok mellette.
Lihegve nyalom meg nyelvem hegyével alsó ajkának azon részét, amit még épp elérek, mikor eltol magától. Mellkasomon, pont szívemnél érzem kezét és nem ellenkezek, olyannyira nem, hogy így egyenesen hátam a ház falának ütközik és ideiglenesen kielégült rókaként kenődök fel rá.
Fogalmam sincs, mire válaszol, már rég nem érdekelnek az ezt megelőző kérdések, ha voltak is olyanok egyáltalán. Magam mellé ejtem kezeimet, miközben is lefejti meggyőrt ingemről ujjait, s még utolsó érintéseivel is érezhető szívem irtó heves dobogását. Pimaszul sunyin elmosolyodom, bár ezúttal kissé szolidabban, mint máskor, nem is nézek rá, hogy lehetőségem legyen megnyugodni, hajamat is igazítom ezalatt, de tudom, hogy visszanéz rám. Na jó, nem bírom ki, muszáj ránéznem. Még mindig mosolygom egyenesen rá, mikor ő egyszerűen csak fogja magát és hátat fordít nekem, majd mint aki jól végezte dolgát, elsétál. Már nyílnak ajkaim, hogy megkérdezzem: "Az ágyban is ilyen lazán fogsz majd otthagyni?", de végül nem mondok semmit, elnézem neki, csak minden alkalommal kicsit fáj, hogyha így hátat fordítanak nekem, számtalanszor megtörtént már ilyen közegben. Legalább ez segít, hogy visszanyerjem higgadtságomat és a megszokott "valami nem oké" arcomat, megigazítóm bánatos sóhajjal együtt ruhámat és Christopher utána szaladok. 
Nem néz rám, ami ugyancsak kicsit rosszul esik, de úgy fogom fel, hogy ez már az álarca és hát megértem, ha nem akar nagyon rám nézni a történtek után, nem akarja látni ami történt. Én megértem, hogy nehéz neki, tényleg.
Én az utóbbi pezsgő után már inkább nem is veszek el egy újabbat, mondjuk egy kicsit kérdő pillantással állok meg a velem szembeforduló fiúnak.
- Kissé korai még ennyit inni, nem? - intek a pezsgőre és ismétlem meg konkrétan az ő szavait, hiszen alig tíz perce még én is a második pezsgőmért nyúltam, most ha jól számolom, ő is a másodikat vette el. De nem számít, csak nem értem. Igazából sok lépését máig nem értem, annyira mások vagyunk.
- Azért legközelebb hasonló alkalmakkor ne fordítsd kérlek nekem hátat és ne hagyj ott magamra. Nem valami jó érzés, meg eléggé... tudod. Olyan ágyas játékfiú érzetet kelt, mint a filmekben, mikor pénzt hátrahagyva elmegy az egyikük - mondom koreaiul egész lassan és könnyű szavakat használva, miközben egy angol pincér felkínál nekem egy hűsítő gyömbért. Nem csak a pincér miatt váltok hirtelen koreaira, jól szétnéztem és nincsenek a közelben koreaiak, se olyan személyek, akik tudtommal beszélnék a nyelvet, viszont talán hallótávolságra már vannak vendégek és a témára való tekintettel jobb vigyázni. Ha megérti, akkor jó, ha nem... nos, igazából akkor is jó, mert sokat hezitáltam, hogy kimondjam-e, vagy sem, de végül is megfogadtuk egymásnak, hogy mindig beszélünk az érzéseinkről és ezt nem akarom megszegni. Hangom teljesen kérlelő, szomorkás és eléggé zavart állapotban lévő fiúját mutatja, nem is merek nagyon közben rá nézni, így is csoda, hogy ki tudom mondani a szavakat.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 23 Júl. - 11:15


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Nem szabadul. Nem engedem. Elhúzta előttem a mézes madzagot azzal, hogy végig simít vonásaimon és bizony nem vagyok elég erős, hogy most megengedjem neki távolodását. Ahogy növekszik közöttünk a távolság és megpillantom szemeit, melyek gyönyörűen csillognak, rákell eszmélnem, hogy sokkal inkább van szükségem ajkaira, hiszen szemeinek mélységét lopva is láthatom, ám ízlelni már nehezebb feladat.
Jóllakott mosoly jelenik meg rajta és felkell ismernem, hogy nagyon is várt valami hasonló mozdulatra. Ennyire kiismerhető lennék? Ennyire könnyen lehetne irányítani? Ha róla van szó, akkor igen. Függök a drótjain és kedvére rángathat, ehhez pedig nem kell mást tennie, csak rám néznie és lépni egyet felém.
Könyörgő mozdulattal kapom el és csókolom, mintha sose tettem volna, mintha az első csók lenne, melyért úgy sóvárogtam ez idáig. Felkúszik keze a nyakam köré és imádom, hogy irányíthatom ezt a pillanatot, hogy ha érzéseimnek nem is, de vágyaimnak ura lehetek és megkapom Aiden-től ezt a csodálatos pillanatot.
Szorosabban és szorosabban érzem Őt, de nem eléggé, ennél többre vágyom, ennél több kell…, de nem lehet.
Feleszmélve, hogy mi is történik és igazából, hogy hol is történik pontosan lököm el magamtól, talán erősebben, mint azt megérdemelné. Még mindig meglep, hogy milyenné tudok válni mellette és ilyenkor felkapcsol egy kapcsoló bennem, ami megszüntet mindent, mintha csak észhez térnék. Bár ne tenném.
Nem ereszteném nyelvét, fejjel még nyúlok is a próbálkozás után, de kezeim győzedelmeskednek, míg végül már viszonylag biztonságos távolságban tudhatom magamtól, már ha ez egyáltalán lehetséges.
Kissé aggódva nézek rá, hogy túl erősen toltam el, hiszen hangja is van a fallal való találkozásának, majd arcát meglátva megnyugszik bennem ez a feltevés, ám megint érzem, hogy mindjárt elrabol magával egy veszélyes útra. Kezeim alatt mellkasának heves dörömbölését tapintom még egy ideig, de ebben most én győztem, hiszen a szenvedély mellett félelemmel is gyűlik szívem és így még az övénél is nagyobb munkában van.
Mindjárt végem és agyam egy hátsó részében motoszkál egy gondolat, hogy hogyan tudnám kimenekíteni magunkat, hogy kettesben lehessünk, de elnyomom és elkapom tekintetem a huncutul édes Aiden-ről és elindulok, el mellőle, ki a nyílt terepre, reménykedve, hogy jön utánam és nem hagy magamra. Valamiért úgy érzem, hogy nagy szükségem van rá, most ebben a pillanatban, ebben a közegben, mert kezdek megint megbolondulni. Ha nem lenne itt, könnyebb lenne, de megéri a nehézség, ha Őt láthatom. De mégis…
Anyám gyanakvó szemeitől egyenesen Aiden felé fordulok, akinek hangját meghallva megkönnyebbülten fújom ki a levegőt. Felismerem saját szavaim visszacsengését az övéiben és bekell vallanom, hogy a másik oldalról hallani felettébb rossz érzés és kissé bosszantó is. Bűnbánóan nézek rá emiatt, majd leeresztem a már félig üres poharat a testem mellé.
Sokkal komolyabb vagyok most, mindenem megfeszül, nyakamon az erek majd szétszakadnak, annyira igyekszem figyelni a külsőségemre, túlságosan is. Egyáltalán nem sugárzok magamból kellemes hullámokat.
Megint úgy érzem magam, mint mikor először találkoztunk, mintha csak egy gyerek lenne, én pedig a felnőtt és felemelt fővel figyelem Őt, hogy mennyire más. De most nem tölt el ez elégedettséggel, sőt, egyenesen szégyenlem magam, amiért megteremtettem egy hasonló szituációt.
A koreai szavak eleinte meglepnek, az utolsó mondatot értelmeznem kell és nem örülök neki, ha tényleg azt jelenti, amit gondolok, bár valószínűleg igen.
Hosszabbra nyúlik a némaságom, szomorkás vonásai lyukat fúrnak szívembe és emiatt elnézek válla felett. Pontosan tudom, hogy miért tettem, amit, de Aiden szemszögéből egy hihetetlenül fájdalmas tett volt részemről.
Felemelem szabad kezem és megszorítom felkarját, végtére is ez egy baráti gesztus is lehet, nem vonja magunkra senki kíváncsiságát sem. Legszívesebben magamhoz ölelném, most annyira kicsinek és félénknek tűnik. Én tettem vele.
-Soha többé nem teszek ilyet-felelem szintén koreaiul, ügyelve a szavak helyes kiejtésére, hangom kissé mélyebbé válik. -Megijedtem-teszem még hozzá, majd elengedem és zavartan belekortyolok a pohár tartalmába.  Bár nem jó kifogás, de még csak én is tapasztalom, hogy mire hogyan kellene reagálnom. Egész testemmel felé fordulok, jelezve, hogy csak is rá figyelek, bár arcommal és tekintetemmel körbe kémlelem az embereket. Abban reménykedem, hogy nem látja majd szükségét apám, hogy beszéljek mindenkivel, ha Aiden mellettem van, mivel még nem tud a dolgok változásáról. Nem kihasználni szeretném Aiden-t a munkából való meneküléshez, hanem mellette szeretnék lenni, még ha csak távolságtartóan tehetem is.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyKedd 23 Júl. - 17:27


Sznob parti
San Diego | Leek és Namok | RT-féleség

Akarok valamit, de én nem vehetem el, így érzem legalábbis magam, hiszen félek, hogy Christophernek csalódást okoznék, vagy mérges lenne rám és legközelebb már azt se hagyná, hogy megöleljem. Így hát túl félénk maradok, hogy lépjek, ugyanakkor azt minden erőmmel és csábításommal megpróbálom elérni, hogy ő tegye meg, mert ha ő kezdeményezi, akkor nem én leszek a hibás, magára pedig sokáig csak nem lehet mérges, majd kiengesztelem, sőt mi több, így egyre inkább rá fog eszmélni, hogy mennyire vágyik rám, talán ez az érzés majd felülmúlja a félelmét és akkor gátlások nélkül vethetjük bele egymást a másik karjaiba, meztelenül.
De nem vagyok olyan személy, aki semmivel se tudná beérni, sőt, szexfüggő sem vagyok, még, hisz lehet első alkalom után Chris annyira meg fog őrjíteni, hogy... nagyon. Viszont pontosan én voltam az tíz perccel ezelőtt is, aki még azt hitte, hogy barátja látni sem akarja és rövidke kapcsoltunk gyorsan véget is fog érni, nem így lett, így én már boldog vagyok, de hogy ráadásul még csókot is kapok, azt hiszem, kimaxoltam a vágyaimat mára, a túlzás határain belül.
Egy kicsit megijedek, mikor erősen lök el magától, de egyben bevadít durvasága, ezért is lapulok a falhoz, ami megvédhet saját magam energiájától.
Nagyon rosszul esik, hogy mindezek után egyszerűen hátat fordít és elsétál, akaratlanul is olyan érzést vált ki belőlem, mintha csak egy kikötött kutya lennék, akinek itt a helye és néhány perc játszadozás után a gazdája minden gond nélkül menne a dolgára, vagy akár az ágyasa akit időnként használ, de ennyi. Viszont nem akadok ki, nem támadok rá, noha szokásom nagyon megmondani másoknak a sérelmeimet, ugyanakkor ismerem őt már annyira, hogy tudjam: egyáltalán nem tudom egyszerűen értelmezni a dolgait és most is tisztában vagyok vele, hogy nem rossz szándék vezérelte, csak... nem tudom, talán azt gondolja, hogyha hátat fordít nekem, akkor könnyebb lesz lenyugodni, mely tán igaz, csak közben kellemetlen érzést bújtat el bennem, talán egy kicsit jogosan is.
De utána szaladok, hogy utolérjem őt és mellé kerüljek ismét. Meglátom, hogy most ő veszi el a pezsgős poharat, szóval akkor lehet csak tőlem nem nézi jó szemmel, ha sokat iszok, neki pedig szabad? Hékás, ez azért nem így működik, még akkor sem, ha ő az örökös és én meg.... én meg nem vagyok az. Megváltozik arca, s érzem, hogy pontosan érti mire akarok utalni, mire elmosolyodom aranyosan még mielőtt azt gondolná, hogy szándékosan piszkálom. Nem járok sikerrel mosolyommal, így inkább elsimulnak vonásaim és összehúzva magamat komorodok el vele együtt. Már-már olyan érzésem kezd lenni, mintha lenézően tekintete rám és mindenkire, de próbálom ezt elhessegetni és mielőtt még megijednék a kisugárzásától, erőltetve gondolok vissza azokra a pillanatokra, mikor olyan békésen és bújósan kuporodott az ölembe. Nagyon hiányzik az a Christopher, bár ezt is szeretem, csak még meg kell tanulnom, hogy ne úgy érezzem magam mellette, mint valami kidobott szemeteszsák.
Próbálom is megemberelni magam, míg nem úgy döntök, hogy erős leszek és beszélek neki az érzéseimről, azokról, amiket nemrégiben ő okozott, bár ez a nagy bátorság mindössze annyiban merül ki, hogy felhozom a témát, ahogy mondom az már inkább hasonlít könyörgésre. Valójában arra kérem őt, hogy ne kezeljen úgy, ahogy szüleim, hanem teljes értékű ember akarok lenni végre, amit mellette szerintem el tudok érni. Igazából nem értem mindig Christophert. Vagyis, ő egy örökös, nyilvánvalóan megköveteli a protokoll, hogy nem lehet csak úgy faképnél hagyni az üzlettársat. A szerelemnél ezt tán elfelejti, pedig a mi esetünkben sem lehet ezt megcsinálni, tiszteletet kell lennünk a másik iránt. Pont mint a golfos kérdése... biztosra veszem, hogy ha nem én lettem volna ott, akkor nem ejtette volna meg azt a hibát, amit Sophie is elismert hibaként. Csak tudnám, miért teszi ezt velem...
Koreaiul mondom és ahogy kimondom a szavakat, s meglátom arcát, kissé bízok benne, hogy nem értette. Szeretném, ha visszavonhatnám, mert lehet mégsem vagyok olyan erős, hogy erről beszéljek, vagy félek, hogy támadni fog és félreért, vagy... nem tudom. Hogyan vonhatnék felelősségre én egy megbecsült örököst? Sokáig hallgatni, mialatt én belülről megemésztem magam.
- Áhhh, izé, felejtsd el - mondom zavaromban, műmosollyal, hátha oldani tudom az elrontott hangulatot, még legyintek is egyet, aztán csak hogy csináljak valamit a rám törő pírral szemben, iszok az alkoholmentes italomból.
Ekkor mozdul Christopher, s én természetesen egyből rá pillantok. Megfogja felkaromat, mire megfeszül testem az izgalomtól és egy kicsit a félélemtől is, hisz még mindig annyira komor az arca, annyira úrias, míg én leplezni sem tudom megszeppent vonásaimat.
Ahogy fülembe jut hangja, érzem, hogy ajkaimon áramlik be egy nagyobb levegőadag. Szóval értette.... és ami több, én is értem amit mond. Hirtelen nem is tudok koncentrálni arra, hogy milyen tartalmat közölt velem, teljesen ámulatba ejt a koreai hangja, ahogy formálta anyanyelvem szavait, természetesen tökéletesen, de mégis rettentően különlegesen csengnek azok az ő szájából. Második felszólalására egy csettintésre kerülök vissza a földre és egyben mondanivalójára is. Meglepetten pislogok rá, nem olyan meglepetten, mint aki mondjuk ajándékot kap, most valóban teljesen elcsodálkozom, hogy nem támadt rám, ráadásul bevallott valamit, amit ritkán vallanak be az emberek, különösen olyanok, amilyen ő. Alkalomról alkalomra egyre jobban lenyűgöz és egyre jobban szeretem.
Nehezen jönnek szavaim, legszívesebben megölelném és ezzel mindent elmondhatnék, ám erre most nincs lehetőségem.
- Köszönöm, hogy megérted. Nem akartam tőled eltitkolni az érzéseimet, se a félelmeimet - kortyolok még egyet, hogy ezzel mentsem magam tekintetétől. - És ne haragudj azért ami... tudod, ami ott történt - bökök szememmel a helyre, ahol az előbb voltunk. Én tényleg próbáltam higgadt maradni társaságában, csak nem sikerült, de dolgozom rajta, hiába tudom, hogy sose fog menni. Most is szívesen adnék orcájára egy szeretettől teljes lágy puszit.




Right
here
Right
now
mind álarcot viselünk
Aiden Lee
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California Cbf24bf8d0426c5b7d1fc5e0442bd6257cef7a89
We were in California 0f85d7fb9a734be75755adbf7707f1263cece25e
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I sit beside the fire and think of all those
meadow flowers and butterflies I have
seen near the beautiful Paris.
We were in California E4326ef1d3c6999bb645a7d303c75b9f393772dd We were in California 4873a755fb6d8dc1c605ed4fff90f11840f4290d
● ● Hidden Diary ● ●
♫ :
I got this feeling inside my bones
Can't Stop the Feeling! - J . T .
★ családi állapot ★ :
I gave my heart to the most dangerous
person but I did well. Christopher!
We were in California 9ee291e43b6545c33d41c7f35241196d891f99b9
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Neurológus rezidens - transzlációs kutatások
★ play by ★ :
Yoon Jeong Han
★ hozzászólások száma ★ :
279
★ :
We were in California 1d17d24da03fcf6c823a46d8f61354b80f9b7973
TémanyitásRe: We were in California
We were in California EmptyCsüt. 25 Júl. - 13:06


Újabb hivatalos közeg
˝How beautiful is it that
someone could make your heart
beat so fast when you don't want it
to beat at all."
-
Bár apai ágon koreai vagyok, mégis az angolt tartom anyanyelvemnek és az a természetes számomra, ha mások is ezt használják, persze könnyedén váltok több nyelv használata között is. Mégis a koreaim eléggé kopottas és elkell gondolkodnom, hogy vajon jól értettem-e félénk szavait.
Gondolkodom, hogy mit mondhatnék. Lényegében bűnösnek érzem magam, amiért folyamatosan előtérbe kerülnek a hibáim és ezekre felkell hívnia a figyelmemet. Lehetnék mérges, ám rá képtelen vagyok, helyette magamat okolom, amiért ismételten valamit meggondolatlanul rosszul tettem. Ugyanakkor némelyest bennem van, hogy talán örökké így fogok hasonló helyzetekben reagálni, mert már szinte lehetetlen átformálni viselkedésemet annyira, amennyire arra Aiden-nek szüksége lenne, amennyire megérdemelné. Ez valahol elrettent és egyszerre szomorít el, ugyanakkor van, amin nem lehet változtatni, csupán nem tudom még, hogy nálam mi tartozik ebbe a kategóriába.
A kedvéért elfelejtenék bármit, de ezt most nem tehetem, főleg, hogy arra jutok, bizony hibáztam és ez olyas valami, amin igenis lehet változtatni. Így bár megkér, én mégsem veszem semmisnek az elhangzottakat.
Megérintem karját, ennyit még megtehetek. Az Ő arca természetesen többet mutat, mint az enyém, de aki számít és ismer minket, tudja, hogy ennek nem kell semmilyen különösebb jelentést tulajdonítani.
Eddig gondolkodtam, hogy mit is mondhatnék, de végül a legőszintébb választ választom és adom tudtára. Nem szokásom magyarázkodni, vagy hosszan kifejteni a dolgokat, csakis a tények számítanak és ebben az egy szóban minden benne van, amit mondani szeretnék.
Egy ideig olyan, mintha nem figyelne rám, mintha teljesen máshol járna, de ez annyira rövid ideig tart, hogy nem tulajdonítok neki komolyabb jelentőséget. Rólam van szó és Aiden-ről, teljes mértékben előfordulhat, hogy valamit félre értelmezek.
A meglepettségét már jól ismerem, talán ez az egyik legsűrűbben látott arckifejezése, amin megint csak ellehetne gondolkozni, hogy vajon mi miatt lehet.
Lehunyom hosszabban szemeim és így rázom meg lassan fejem, mintegy nem történt semmi gond jelzésként, utalva a csókra, az érintésére és a heves pillanatra. Annak pedig természetesen csak örülök, ha megosztja velem érzéseit, hiszen még csak tanulom, hogy hogyan működnek, ezt nem érzem szükségének, hogy kifejtsem, hiszen már beszéltünk róla.
Kissé átjár a forróság ahogyan azonban eszembe jut az érintése, mely még azóta is bizsergeti az érintett felületeket, de csak annyit tehetek, -amit meg is teszek-hogy mélyen és eléggé hosszan a szemébe nézek szinte már sóvárogva.
-Megőrjítesz JaeMin Aiden Lee-mondom a cipőm orrára pillantva zavartan és még mindig koreaiul, majd megnyalom ajkaim és gyorsan megiszom a pohár tartalmát, mert tényleg kezdek megőrülni, érte, mert vele szeretnék lenni, senki mással sem.
Aiden | kerti parti |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
We were in California 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
We were in California Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: We were in California
We were in California Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We were in California
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» California feelin'
» California Live
» California Dreamin' - Sound of the 60's
» Adriana&Darren - California Dreamin'
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: