New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 132 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lesters at the lake house
TémanyitásLesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyKedd Ápr. 16 2019, 00:06






mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Lesters at the lake house Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyKedd Ápr. 16 2019, 00:19

to the boys
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt
Ma reggel anyu bejött a szobámba, és azzal ébresztett, hogy megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha suli kezdete előtt még egyszer utoljára kiélveznénk a nyarat, és elutaznánk valahová a hétvégére? Én igazából nem bánom, hogy pár nap múlva kezdődik az iskola, inkább izgatott vagyok, mert végre már nem elsős leszek, ráadásul újra láthatom majd a barátaimat. De ettől függetlenül nagyon megörültem az ötletnek, rögtön ki is ugrottam az ágyból, hogy segítsek összeválogatni azokat a ruháimat, és más holmikat, amiket szeretnék magammal vinni. Közben anyu elmondta, hogy egy tóhoz fogunk menni, ahol lehet úszni majd, labdázni, akár csónakázni is, vagy nagyokat sétálni, vagy mondjuk sátrazni, ha szeretnék, bár egyébként lesz egy ház is ott, ahol aludhatunk, meg lehet, hogy hinta is lesz, és lesz ott majd egy-két barátja is, akivel szeretné, ha megismerkednék. A végére teljesen bezsongtam. Nagyon ritkán utazunk el valahová. Párszor már voltunk Coney Island-en, vagy csak úgy a parton, amit nagyon szeretek, de messzebbre kirándulni vagy kempingezni még sosem mentünk. Igaz, az elmúlt évben megígérték a szüleim, hogy jövőre elmehetek majd az osztályommal Washingtonba én is. Azt is nagyon várom.
Reggeli után már útra készen is álltunk. Néhány dolgot én is segítettem bepakolni az autóba, hátamra vettem a hátizsákom, és kivételesen magammal hozom a macimat is, bár öt éves korom óta már nem szokásom mindenhová magammal cipelni, de arra gondoltam, hogy ha végül tényleg egyedül fogok aludni egy sátorban, azért még jól jöhet. Apu mondta, hogy az út hosszú lesz, sokat fogunk kocsikázni, de akkor még nem is sejtettem, hogy mennyit. Útközben egy út menti büfénél meg is álltunk egyszer ebédelni, de utána már nem, mert apa mielőbb oda akart érni. Aztán a szüleim egyszer össze is vesztek, elég sokáig vitatkoztak, párszor még kiabáltak is, de nem nagyon értettem, mi miatt, mert anya szinte azonnal feljebb tekerte a hangerőt az autórádión. Úgyhogy végül inkább csak hallgattam a zenét, magamhoz szorítottam a macimat, és néztem ki az ablakon. Egy idő után egyre szebb és szebb tájakon haladtunk át, ami sokáig lefoglalt, de végül, azt hiszem, elszundíthattam, mert arra eszmélek, hogy anya guggol előttem a nyitott kocsiajtónál, és a hajamat simogatja.
- Nor... Norie, drágám, megérkeztünk... - álmosan nyújtózom először, aztán hirtelen kitágulnak a szemeim, és felkapom a fejem. Egy nagyon szép tóparton vagyunk, kisebb faházakkal, amelyek viszonylag közel épültek egymáshoz. Apa már nagyban pakolja ki a csomagokat, én meg anya kezét fogva sétálok közelebb.
- Gyere, szeretnék neked bemutatni valakit – mondja, miközben egy idegen férfihoz irányít. - Ő egy régi barátom, Harvey. Ő is itt tölti a hétvégét a fiaival, a másik házban – magyarázza, a megnevezett pedig közelebb lépked, majd kicsit lehajol hozzám, hogy üdvözöljön.
- Szia, Eleonora! Milyen szép nagylány vagy már. - Kicsit elmosolyodom, de anyára sandítok, mert nem nagyon tudom, mit válaszolhatnék erre. Mindig kicsit zavarba jövök, amikor ilyeneket mondanak nekem.
- Helló – nyögöm ki végül picit szégyenlősen, de igyekszem udvariasan viselkedni. Ekkor a bácsi leguggol hozzám, és megölel. Ettől még furábban érzem magam, megint anyára lesek.
- Nézd csak, ők a fiaim: a magasabb Jake, a kicsi pedig Jason – mutat a férfi felegyenesedve a part felé két fiúra. - Ha szeretnél, nyugodtan menj oda hozzájuk játszani. - Megnézem magamnak először a két másik gyereket, mielőtt felelnék. A nagyobb tényleg elég magas, ő pár évvel biztosan idősebb, de a kisebb nagyjából pont olyan korúnak tűnik, mint amilyen én vagyok. Lehet, hogy ő is épp most lesz másodikos. Bólintok. Inkább a korombeliek, mint a furán viselkedő felnőttek. A macimat a lábánál fogva lóbálva sétálok el a partig. Ott kellett
volna hagynom a plüsst az autóban, most azt fogják hinni rólam, hogy egy kis pisis vagyok, de útközben már csak nem dobhatom félre.
- Sziasztok. Norie vagyok. Apukátok azt mondta, hogy idejöhetek hozzátok játszani. Mit csináltok? - kíváncsiskodom, majd hirtelen a hátközépig érő hajamba belekap a szél, és szinte az egészet az arcomba fújja, én meg prüszkölve próbálom kiszedegetni azt a látóteremből.





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Lesters at the lake house Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyPént. Ápr. 26 2019, 19:36

to the Lester's
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt

A nyarakat akkor még szerettem, amikor az öcsém nem létezett. Apa gyakran vitt el a tóhoz, hogy együtt legyünk, és amolyan kettecskén töltsük el az időnket. Imádtam vele lenni, anya mindig azt mondta, hogy jobban szeretem apát, pedig ez nem volt igaz, csak sokkal kevesebbet láttuk odahaza, mert elszólította a munka. Tisztában voltam vele, hogy sokat dolgozik, és nem szabad zavarni akkor sem, ha bezárkózik a dolgozóba, de most úgy örültem volna, ha csak ő és én vagyunk. - Jake…mit mondott anyád, amikor eljöttünk ide? – pillantott rám apa oldalasan, miközben még mindig duzzogva meredtem kifelé az ablakon, és arra vártam, hogy odaérjünk már, mert akkor nem kell az idegesítő szopott gombóc rinyálását hallgatnom arról, hogy mennyire várja a halakat. Ez az én időm…nem az övé. Rezignáltan hagytam figyelmen kívül, hogy apa mit akart elérni, mert tudtam, ha most beadom a derekamat, akkor rám fogja sózni Jason-t, és még a délutánomat is vele kell eltöltenem, és nem mehetek el mondjuk egyedül a partra, vagy éppen ismerkedni. A suliban már tetszett egy lány. Melanie-nak hívták. Minden angol, és irodalom órán egymás mellett ülünk, és néha úgy mosolyog, mint anya. Nem mondanám tipikusan szépnek, az egyik osztálytársam Billy azt mondta rá, hogy attól olyan pöttyös az arca, hogy kiskorában elkapott valami betegséget. Engem nem érdekelt, hogy mit gondolnak róla a többiek, mert akkor és ott…na szép volt. Nem értettem, hogy miről beszél, csak néztem őt egész órán, és otthon anya szóvá is tette, hogy miért nem jegyzeteltem. Nem mertem elárulni senkinek sem, hogy mit műveltem, mert akkor tuti beégettek volna, és anya elhívta volna hozzánk vendégségbe.
- Jake hozzád beszélek az isten szerelméért. – apa türelmetlen hangjára már én is megrázkódtam, a hátul kuksoló öcsém meg egyenesen frászt kapott, mintha rossz fát tettünk volna a tűzre. Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe? Kaján vigyor terült el az arcomon, és szendén, már-már angyalian pillantottam fel apára. – Hogy ne veszekedjek Jason-nel, és fogadjak szót neked. Én csak jobban… - elharaptam a mondat végét, mert ekkor érkeztünk meg a szokásos faházunk elé, és a drága pöcsfej úgy döntött, hogy visítva adja a tudtunkra, hogy mennyire boldog. Egyedül csatoltam ki a biztonsági övet, és a szemeimet megforgatva szálltam ki a kocsiból, hogy megkerüljem azt, és átvegyem a táskámat. Apa kiemelte Jason-t hátulról, aztán már engedte is mellém. – Hagyj békén….olyan ragadós vagy, mint egy pióca. Nem érdekelsz. – hajoltam lejjebb, hogy egy szintmagasságba kerüljek vele. – Fiúk..ezt most fejezzétek be. Itt van a táskád Jake, menj előre. – nem maradt időm, hogy jobban kioktassam a potyautast, így inkább odaballagtam, és a faház oldalának dőlve vártam, hogy apáék is megérkezzenek. Szinte még le sem pakoltunk, de már azon fújtunk Jason-el, hogy ki aludjon az ablak mellett, amikor apa szólt, hogy vendégek jönnek, ezért menjünk ki a tópartra. Előrefutottam, hogy véletlenül se érjen utol a tökmag, de már hallottam a hátam mögött, hogy rinyál. Esküszöm, hogy ezen a hétvégén még átbaszom, és úgy fog iskolába menni, hogy megemlegeti a napot is, hogy megszületett. Az első követ kaptam fel a földről, hogy kacsázzak vele, amikor a pillantásom az érkező autóra siklott. Idegenek. Még sosem láttam őket. A nő, és apa úgy köszöntik egymást, mintha régi ismerősök lennének. Most először merül fel bennem, hogy anya miért nincs velünk. – Nézd… - mutattam előre az öcsémnek, és akkor mind a ketten arra a kislányra néztünk, aki megszeppenve állt apa előtt. Vajon ki lehet ő? Nem mozdultam, a markomba szorítottam a kis kavicsot, amikor elindult felénk a kislány. Szép barna haj, talán pár évvel fiatalabb, mint én. Jason sem mert megszólalni mellettem, amikor odaért, és egy félkört bezárva alkottunk immár egy triót. Nora…hmm. – Én Jake vagyok, ő meg az öcsém Jason. – mutattam az utálatos puffancs felé. – Én kacsázok. – fűztem még ennyit hozzá.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Lesters at the lake house Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Lesters at the lake house Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Lesters at the lake house 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesters at the lake house A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptySzomb. Május 11 2019, 22:40

mini Lesters

25 évvel ezelőtt
Izgatottan leskelődök kifelé az ablakon, homlokomat pedig egy pillanatra a hideg felületnek tapasztom, hogy még inkább elbűvöljön a kocsi sebességétől elmosódott fák alakja. Nagyon szerettem, amikor mentünk valamerre, bár a mellettem ülő bátyám már kevésbé értett ezzel egyet és biztos vagyok benne, hogy megint azon töri a fejét milyen rosszat csináljon majd, amibe engem is belevon majd. Mindig is ezt csinálta, pedig csak párszor vittem oda neki a szétesett játékaimat vagy kértem meg őt, hogy legyen a másik játékkal, mert egyedül unatkoztam. Jake viszont ettől mérges lett és nem szerette, ha zavarom őt, így valószínű most is azért ilyen, mert ugyanezt csinálom vele, amit nem értek, hiszen most nem is beszélek hozzá. Apa hangjára leszek figyelmes, de mivel nem felém szólt a kérdés, ezért továbbra is csendbe maradok és inkább azt a Batman figurát forgatom, amit a szülinapomra kaptam. Volt hozzá köpeny és az autója is, de apa azt mondta azt nem hozhatom el, így mivel választanom kellett, ezért inkább Batman jött velem. Szerinte elhagytam volna, de én tudom, hogy ez nem így van, mert nem akartam, hogy másnak legyen ilyen és nekem nem. Bár legutóbb a másik figura is elveszett, de biztosan Jake volt az. Mindig azt mondta, hogy dedós vagyok és szerintem azt is ő vette el. Annyira elbambulok a kezemben lévő játékkal, hogy szinte összerezzenek, amikor apa hangosabban szólal meg és kissé riadtan pillantok körbe az autóban, Batmant pedig szorosabban fogom, miközben lejjebb kúszok az ülésben, hátha így nem lesz semmi baj. Nem szerettem, ha apa veszekedik, de Jake mindig csinált valamit és most is ő miatta mérges. Anyát sem szerettem, ha mérges és mikor elmondtam neki, akkor csak azt mondta, hogy nem is az és nem érti miért mondom ezt neki, pedig láttam rajta. Amikor rajta van a szemüveg, sokkal jobb kedvűnek tűnik, de ha leveszi, akkor mindig félek, hogy veszekedni fog velem.
Tekintetem ide-oda cikázik közöttük és próbálom megérteni mi lehet a baj, de abban a pillanatban el is veszítem érdeklődésemet, amikor az autó lassítani kezd és meglátom hova is érkeztünk. Boldog ujjongásomat Jake nem értékeli, ez viszont nem szegi a kedvemet abban, hogy tovább örüljek amiért itt vagyunk. Nem értem, hogy miért mondja azt, hogy ragadós vagyok és abban a pillanatban össze is érintem a kezeimet, mert nem egyszer volt már rá példa, hogy túl sok cukrot ettem és olyankor tényleg összeragadt, de most nincs ilyen. Ezért ahelyett, hogy teljesíteném a kérését, inkább megpróbálok felsorakozni hozzá, hogy ne maradjak le. Felmászok az egyik ágyra, ahol majd én szeretnék aludni, de Jake egyből elküld onnan, mert azt mondja az az övé, én meg értelmesen visszavágom, hogy nincsen ráírva a neved, de ha elgondolkozok, akkor az enyém sem. Már éppen szeretnék kiabálni apának, hogy Jake nem hagy megint békén, de ő inkább arra kér minket, hogy tartsunk vele és emiatt nem mondhatom el mi bánt engem. Jake néha olyan gonosz velem, pedig én mindig odaadom neki a csokim másik felét vagy szétszóróm az ágyán az összes cukromat, hogy ő is ehessen belőle.
- Várj már meg Jake.. - kiabálok neki gyorsabban szedve a lábaimat, de biztosan nem hallotta, mert már távolabb jár és én alig bírom őt utolérni, azonban mikor sikerül, egyből a nevét mondom és a karját bökdösöm, hogy figyeljen már rám végre, őt viszont teljesen más köti le. Én is odanézek és nem igazán tudom mi történik vagy hogy a kislány aki előbb ott volt apa közelében most miért jön felénk. Jake háta mögé rejtőzök egy kicsit, mert nem szerettem az idegeneket és apa is mindig azt mondta, hogy ne beszélgessünk vele, de a kislány biztosan nem akar rosszat, mindenesetre nagyobb biztonságban érzem magamat Jake közelében. Már csak akkor merészkedek elő, amikor elmondja, hogy apa megengedte neki azt, hogy idejöjjön és ha ő engedte, akkor biztosan nem lesz baj.
- Kaptam egy Batmant apukámtól. Megnézed? - nyújtom felé, bár nem olyan, mint a macija, de szerintem tök menő és ettől én is annak érzem magamat.

   Lesters at the lake house 1735856013   





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lesters at the lake house D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lesters at the lake house 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyVas. Jún. 02 2019, 15:21

to the boys
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt
Még mindig alig hiszem el, hogy végre kirándulunk. Én már tavaly is szerettem volna, de a szüleim azt mondták, hogy nincs rá pénz. Mindig mindenhez pénz kell, és legtöbbször nincs. Ha valami új játékot szeretnék, akkor azt is általában inkább a nagyitól kérem. Aztán előző évben meg azért nem tudtunk menni sehová, mert anya beteg volt. De most végre minden jó, és hihetetlen, de olyan szép minden. A fák, a tó, a fű, a faházak, még az ég is valahogy más. Meg az illatok. Én szeretek a városban is lenni, vagy ha a parkba megyünk, ott is jó, de itt sokkal szebb. Szeretnék majd sétálni is menni, és fürdőzni, bár úszni még nem tudok, de a part közelében ez biztos nem lesz baj. És remélem, lesznek más gyerekek is, akikkel játszhatok, vagy legalább egy kutyus. Régóta szeretnék egy kutyát.
Az érkezés után anya bemutat Harvey bácsinak, aki egy kicsit fura, főleg ahogy megölel, mintha a nagybátyám lenne, vagy nem is tudom... Általában akik csak most ismertek meg, nem szoktak megölelni, de igazából annyira nem zavar. Csak várom már, hogy én is közelebb mehessek a parthoz, szétnézhessek, vagy láthassam legalább az ágyamat, ahol a hétvégén aludni fogok. Szóval amikor Harvey és anyáék megengedik, hogy odamenjek a másik két gyerekhez, sietve meg is indulok feléjük. Legtöbbször kicsit szégyenlős vagyok, amikor új emberekkel vagy gyerekekkel találkozom, és ez most is így van, de próbálom ezt nem annyira kimutatni, és hát inkább ezekkel a fiúkkal vagyok, mint a felnőttekkel. A nagyobb fiú, Jake, bemutatja magukat, aztán meg szeretném kérdezni tőle, hogy mi az a kacsázás, vagy esetleg a kacsatáncra gondol-e, mert olyat én is tudok, de akkor Jason közelebb jön, és elvonja a figyelmem.
- Batman, az olyan, mint Superman, ugye? - kérdezem a homlokomat ráncolva, és a figurát nézegetem, amit a kezében tart. - Van az osztályomban egy Tommy nevű fiú, aki nagyon szereti Supermant, mindig arról beszél, meg van Superman-es pólója és hátizsákja is, meg hasonló babája, amit párszor el is hozott a suliba megmutatni, csak az kék és piros – magyarázom meg a feltételezésem eredetét. Tommy biztos említette már Batmant is valamikor, de amúgy én nem sokat tudok a szuperhősökről. - Batman is tud repülni meg átnézni a dolgokon? - érdeklődöm, közben át is veszem tőle a sötét köpenyest, hogy jobban megvizsgálhassam. Nem éppen olyan, mint az én Barbie babáim, mert a maszkjától még csak nem is látszik az arca rendesen.
- Ha szeretnéd, te is megnézheted a macimat – ajánlom fel Jasonnek, és felé nyújtom a játékot. - Nem szoktam amúgy mindig magammal vinni, csak most véletlenül nálam maradt – jegyzem még meg szégyenlősen. Azt hiszem, menőbb lett volna, ha a plüss helyett a szivárvány szín sörényű játékpónit hozom el, amelyet fésülni is lehet, de most már mindegy. Aztán megint az idősebb fiú felé lesek.
- Jake, hogy kell kacsázni? Az a kacsázás, hogy kavicsokat dobálsz a tóba? - billentem oldalra a fejem érdeklődve figyelve a dolgot, aztán Jasonra pillantok, hogy ezt ő is tudja-e?

Towards The Sun




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Lesters at the lake house Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptySzomb. Jún. 22 2019, 11:11

to the Lester's
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt

Morcos vagyok, hogy az apás hétvégémet éppenséggel az öcsém jelenléte teszi tönkre. Már reggel azon veszekedtünk, hogy el akarta venni az autómat. Minden helyzetben az kell a kis pöcsnek, ami nekem, és rohadt idegesítő. A sarkamban liheg, anya már többször rászólt, de csak finoman, aztán engem is megkért rá, hogy az állandó ellenségeskedés helyett játsszunk együtt. Apa nem szeretné, ha rossz testvérek lennénk. Már számtalan alkalommal elmondtam, hogy nekem nem kell Jason. Nyávog, és ráadásul még a papáék is őt tartják a legaranyosabb kisfiúnak a világon. Most már nemcsak én kapok a mama sütijéből, mint régebben, ha vasárnap átmentünk ebédelni, most már az öcsém a sláger. Anya mostanság nem dolgozik, velünk tölti a legtöbb idejét…de apa. Olyan ritkán látom, a legtöbb esetben bent van az irodában, vagy otthon is a saját szobájában ül a számítógép előtt, és nem zavarhatjuk meg. Minek kellett még ide is elhozni? Durrogok a kiszállás pillanatában, nem hat meg a tóvidék sem, pedig régebben imádtam idejönni. A többi gyerekkel játszottam, a vízbe ugráltunk, és a közelben a fák takarásában van egy gumihinta is. Mekkora poénok voltak…és most mi lesz velem? Nincs egy értelmes srác sem, akivel pokémonozhatnék, vagy megbeszélhetném, hogy mi volt a Yu Gi Oh legújabb részében. Anya még nem engedte meg Jason-nek, hogy ilyeneket nézzen…szerencsére, bár már elgondolkodtam rajta, hogy a frászt hozom rá. Ne kelljen minden egyes percben a nyomomban lennie. A házig pufogva teszem meg azt a néhány lépést, és ledobom a hátitáskámat az előtérben. Apa mondott valamit, hogy mások is jönnek erre, de nem nagyon értettem, hogy miért olyan fontos neki. Jason megint itt lábatlankodik, úgy döntök, hogy kimegyek a partra kacsázni, de jön utánam, mint egy kiskacsa. Az első követ veszem fel a földről, amikor megáll egy autó, és mindketten odakapjuk a tekintetünket. Mi a fene? Egy kislány száll ki belőle a szüleivel együtt…anya vajon tényleg annyira elfoglalt? Már most hiányzik…de amint a kékjeim végigszántanak az ismeretleneken, valami fura érzés kerít a hatalmába. Apa nem szokott más gyerekeket öleléssel üdvözölni.
- Nézd, Jason…az kicsoda? – mutatunk a közelünkben lévő események sorozatára, de kellően távol állunk, hogy halljanak bennünket a felnőttek. Még van egy kis időm, de aztán észreveszem, hogy az előbbi kislány felénk tart. A kaviccsal a kezemben állok meg, és mérem végig. Szép, nem tűnik nyávogósnak, de ez még nem jelenti azt, hogy kedvelni fogom, egyelőre a semleges terepen hagyom. A bemutatást én végzem el, mert az öcsém csak tátog mellettem, vagy megint bepisilt…az utóbbi jobb lenne, mert akkor apa kiakadna. Elmosolyodom…és a nevét ízlelgetem a lánynak. Nora...még életemben nem hallottam róla, és apa sem mesélte, hogy lennének ilyen barátaink. A kavicsot bedobom a tó tetejére, és mókásan kísérem végig a kéklő lélektükreimmel, ahogyan a fodrozódás szekundumában eltűnik a mélyben. A háttérben valami eszmefuttatás megy a figurákról, én már kinőttem Superman-ből, most Thor a nagy kedvenc…apa mutatta meg a képregényét. Nem foglalkozom velük, amíg Nora rá nem kérdez, hogy mit csinálok, így feléjük fordulok. Remek alkalom, hogy az öcsémet kizárjam.
- Megmutassam? Gyere közelebb. – intek neki, és leguggolok, hogy felvegyek egy tetszőleges kavicsot. – A lényeg, hogy lapos legyen, mert akkor siklik jól a víz felszínén. – magyarázom, és ebben a testhelyzetben maradva mutatom meg, hogyan fogja meg a mutató és hüvelykujjával, majd lendületből elhajítom, és kettőt bukdácsol a tetején. Jason is mellettem áll, és látom, hogy kíváncsi rá. – Nem próbálod meg? – érdeklődöm a lánytól.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Lesters at the lake house Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Lesters at the lake house Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Lesters at the lake house 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesters at the lake house A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyVas. Jún. 23 2019, 03:51

mini Lesters

25 évvel ezelőtt
Csak kapkodom a fejemet, mert annyi minden történik egyszerre. Szeretek kocsiban ülni, azt ha megyünk valahova és most is ugyanolyan izgatottan kémlelem a tájat és adom apa és Jakey tudtára, hogy mennyire lelkes vagyok, ahogyan azt tőlem már megszokhatták. Ugyan nem hozhattam magammal a többi szuperhősös figurámat, de apa megengedte, hogy Batmant elhozhassam, így legalább ő itt van velem. Jake biztosan kiröhögne, ha azt mondanám neki, hogyha itt vannak velem a szuperhőseim, akkor úgy érzem, nem bánthat senki és bár ugyanezt érzem a bátyám közelében is, ő nem nagyon szeret velem lenni. Én ennek ellenére szeretek ott lenni, ahol ő és azt csinálni, amit ő. Steven a suliban mindig azt mesélte, hogy az idősebb testvérei mennyire okosak és hogy sok mindent tanult tőlük, így sokszor én is azt csinálom, amit Jake. Bár amit a tónál csinál, nem nagyon értem, azért megfigyelem miképpen csinálja, megpróbálni viszont nem fogom addig, amíg figyel. Nem akarom, hogy megharagudjon.
A kezemben lévő figurát forgatom és megpróbálom a lépést tartani a bátyámmal, ha már így ketten maradtunk. Ez viszont nem tart sokáig, mert egy kislány csatlakozik hozzánk, akivel még sosem találkoztunk, de nagyon aranyosnak tűnik a macijával a kezében, amit próbál a háta mögé rejteni. Jake kérdésére a fejemet rázom és inkább azt figyelem, ahogyan egyre közelebb sétál hozzánk és elmondja hogy hívják. Egyszer a bátyámra, egyszer pedig Norára nézek, akinek végül büszkén mutatom meg a szuperhősömet és mikor megemlíti Supermant, bólogatni kezdek.
- Igen, olyan. - válaszolok, bár én mindig jobban szerettem Batmant. Én nem tudtam olyanokat csinálni, mint Superman és nem is foglalkozok vele ezért. Az emberek nem tudnak repülni, hiszen kipróbáltam, de csak leestem az ágyról és nagyon megütöttem magamat. Anyáéknak azt mondtam véletlenül estem el, de a doktor bácsinak már nem hazudhattam. - Nekem nincsen olyan táskám, de szeretnék majd. - osztom meg vele, de a kérdésére megrázom a fejemet.
-  Batman nem tud olyat, de ő is nagyon ügyes. - húzom ki magamat, nehogy azt higgye, hogy az én választott szuperhősöm gyenge és én is béna vagyok. Jake biztos azt mondaná rám, és én nem szeretném, mert nem vagyok az, csak még nem vagyok olyan magas, mint ő, ezért nem tudok sok mindent megcsinálni.  
Bólintok egyet, amikor felém nyújtja Nora a macit és meg is forgatom a kezemben párszor a sokkal puhább játékot. - Szép. - mondok csak ennyit és szégyenlősen és egyben gyorsan vissza is adom neki, mert nem szeretem elvenni azt, ami nem az enyém.  
Ezek után Jake dönt úgy, hogy megtanítja Norát játszani a kövekkel, amikkel ő is játszik, én pedig kíváncsian figyelem miképpen is csinálja, majd én is a kezembe veszek egy követ, de amikor Jake felém fordul, egyből elrejtem a hátam mögé, végül viszont odanyújtom neki. - Ez jó, Jake? - lehet nem az, csak próbálok segíteni neki, mert nagyon sok kő van és biztosan sokáig tart választani közülük, ezért Norának is adok egyet, amit találtam, de én még mindig nem akarok próbálkozni vele. Én tudom mennyire nehéz, amikor nem tudok dönteni a sok játék közül és egy csomó idő elmegy, utána meg menni kell aludni és nem játszottam semmit. Én nem szeretném, ha szomorúak lennének miatta, amiért este lesz, mire találnak köveket.

   Lesters at the lake house 1735856013    





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lesters at the lake house D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lesters at the lake house 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptySzomb. Jún. 29 2019, 19:03

to the boys
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt
Nem igazán tudtam, mire is számítsak majd ezen a kiránduláson, mert még sosem voltunk így együtt sehol messzebb a szüleimmel, de azt hiszem, nekem máris nagyon tetszik itt. Annyira szép a hely, amilyet még nem is láttam eddig élőben, csak képeken. A tó főleg, meg körülötte minden, az erdő, a part, a dombok a háttérben, a faházak is. Azok nagyon másak, mint New Yorkban a lakásunk, és ezért is tetszik annyira. Amiatt is izgultam kicsit, hogy lesz-e majd kivel játszanom itt, bár anyáékkal is mindig jól elvagyok, meg egymagam is, de azért az úgy sokkal jobb, ha vannak más gyerekek is, akikkel együtt lehetek. Nem is habozok sokáig a rövid, de fura bemutatkozás után, hogy a két fiú után menjek-e a partra, és csinálhatunk valamit. Egyelőre kedvesnek is tűnnek. A kisebbik, Jason, hamar közelebb is jön, hogy megmutassa nekem a denevéres babáját, és ez szerintem nagyon rendes tőle. Meg is vizsgálom, majd hozzáfűzöm az észrevételeimet.
- Áá, nekem is csak sima narancssárga, napraforgós iskolatáskám van, de szeretnék majd Power Rangers mintásat már nagyon, csak még anyát meg kell győznöm – közlöm csacsogva. - Azok szerintem olyan jók. Én a rózsaszín és a sárga rangert szeretem a legjobban. - Ha nem lenne egyértelmű, azért, mert ők a lányok a csapatból. Bár lehet, hogy Jason nem is nézi a sorozatot, ezért nem is tudja, miről beszélek, és akkor mindegy. Nekem is csak hétvégén engedik meg a szüleim, hogy nézzem igazából.
Mivel a macimat hamar visszakapom, gyorsan magamhoz is szorítom. - A nagymamámtól kaptam, még elég régen – árulom el csendesen, mielőtt a másik fiúhoz fordulnék. Eléggé kíváncsi vagyok erre a kacsázásra, hogyan is kell csinálni, és nem bírom ki, hogy ne kérdezzek rá. Szerencsére Jake nem bánja. Sőt! Fel is ajánlja, hogy megmutatja, hogyan kell, ezért közelebb merészkedek hozzá, hogy jobban lássam, milyen köveket válogat. Aztán megfigyelem azt is, hogyan dobja el.
- Hű, ez tök jó! - csillan fel a szemem, amikor a köve kettő is pattan a vízen. Leteszem a macimat a fűbe, hogy ne legyen útban, aztán leguggolok, hogy követ válasszak, olyan laposat, mint amilyet Jake is mondott, de mielőtt egyet is találnék, Jason már nyújtja is nekem, amit talált.
- Köszi! - mosolygok fel rá lelkesen, és átveszem tőle, majd a víz felé fordulok, és eldobom. Szerintem mindent jól csináltam, de akkor sem sikerül. Egyet sem pattan, csak beleesik a tóba. - Aaah! - sóhajtok fel csalódottan. Ismét lehajolok, és ezúttal több kavicsot is összeszedek, de a második, sőt, a harmadik próbálkozásra sem jön össze.
- Nekem valamiért nem megy – közlöm a nagyobb fiúval enyhén lebiggyedő szájjal. - Lehet, hogy tényleg nem jók a kövek. Te már tudod, hogy kell ezt csinálni? - az utóbbi kérdéssel ismét Jasont célzom meg. Talán csak én vagyok ilyen béna, hogy nem sikerül. Mindenesetre nekifutok még egyszer, még nem adtam fel.
- Ti is itt lesztek egész hétvégén? - kérdezem meg közben a fiúktól.

Moment of Truth




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Lesters at the lake house Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptySzomb. Júl. 06 2019, 09:22

to the Lester's
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt
Köztudottan unatkozom, egy kicsit szerepet játszik a rosszkedvemben az is, hogy anya nem jött velünk, és Jason miatt már apa sem figyel rám akkora mértékben. Régebben én voltam az egyetlen, mindig azt csináltuk, amit én akartam, és nem kellett osztozkodnom a szüleimen. Anya párszor mesélt már arról, hogy mennyire jó, ha van az embernek testvére. Számíthatnak egymásra, játszhatnak együtt, de nekem az a különleges erő jutott, hogy az öcsémre ügyeljek. Nem mondhattam el Jason-nek, mert anya megígértette velem, hogy ez a kettőnk titka marad. Sose tévesszem szem elől, még akkor sem, ha haragszom rá, mert eljön majd az az idő, ha felnövünk, hogy csak én leszek neki (ezt nem tudom, hogy mire értette anya), de azt mondta, hogy ő is örült volna neki, ha születik mondjuk egy húga. Nos, ezzel egyet tudtam volna érteni. Egy kislánnyal jobban kijöttem volna. Peternek az iskolában most született meg a húga. Egy sírós csomag, mint annak idején Jason is volt. Nem tudtam vele mit kezdeni, de a felnőttek körberajongták, és úgy tettek, mintha ez lenne a világ legszuperebb dolga. Még trükköket sem tudott, mint a videókban, nem csinált egyebet csak sírt és aludt. Át tudtam érezni a barátomnak a helyzetét, és elmeséltem neki, hogy idővel jobb lesz, csak ne engedje, hogy a fejére nőjön a kisebb ivadék. Ezt a szót most tanultam az egyik számítógépes játékból, ahol a vikingharcosokkal meg kell hódítanom a világot. Szigorúan csak akkor használhattam, ha apa nem volt otthon, mert erőszakos volt, bár én ennek az igazi tartalmát sosem értettem, de anya azt mondta, hogy mivel jó lett a bizonyítványom ennyit megérdemlek a szünetben. Egy szó, mint száz, de az új kislány, akit már észrevettünk a kocsinál álldogálva immár a mi társaságunkban időzik. Egy ideig csak egyedül dobálom be a köveket, és fél füllel hallgatom, hogy miről beszélgetnek az öcsémmel. Nem szeretem Batmant, nem király, nekem már az érdekesebb szuperhősök jönnek be, de ezt sosem mondanám Jason előtt.
Végül én győzök, és a kisebbek is felém fordulnak, hogy meg tanuljanak kacsázni. Nora kedves kislány, még mindig nem értem, hogy apa miért ölelget egy idegent, de majd megkérdezem tőle, ha nem lesz ott senki. Már megjegyeztem, hogy vannak helyzetek, amikor érdemes csendben maradni, ha nem akarok kikapni.
- Szerintem is az. – mosolyodom el, aztán elindul a nagy kővadászat. Megy mindenki mindenfelé, én már találok is egy megfelelőt, de rájuk bízom a sajátok kiválasztását.
- Ezt még gyakorolni kell, de nem olyan rossz. – teszem mellé, aztán rápillantok az öcsémre. – Annak éles a széle Jason, nem lesz jó. – közlöm vele tényként, de nem adja fel, és makacsul ragaszkodik az elképzeléseihez. – Igen, apa hozott el bennünket, az a bácsi, aki átölelt. Nem ismeritek egymást? – nézek Nora szeme közé, hátha tud valamit, de nem úgy tűnik, mintha sikerülnie elmondania az igazságot, vagy nem is tud róla. – Jason…az nem jó. – rázom meg a fejemet, és most a kezemben lévő követ adom át neki, aztán leguggolok közéjük. – Nézzétek meg milyen lapos, ez az egyik alap. A másik, hogy a csuklódat elfordítsd dobás közben. – lassan csinálom meg a mozdulatot, és behajítom a kavicsot a tóba. – Menni fog, törpe? – kokizok rá a tesómnak a fejére.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Lesters at the lake house Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Lesters at the lake house Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Lesters at the lake house 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesters at the lake house A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyVas. Aug. 04 2019, 12:43

mini Lesters

25 évvel ezelőtt
Az iskolában voltak olyan osztálytársaim, akikkel nem szerettem beszélgetni, mert mindig ideges lettem tőlük és a bátyám arcán is ugyanezt látom, amikor túl sokat beszélek neki. Nem értem, mert most nem vettem el semmilyen dolgot a szobájából vagy bújtam be az ágya alá, amikor valami rosszat csináltam otthon, hogy ne találjanak meg a szüleink, de úgy tűnik Jake mindig mérges, ha csinálok valamit, ha nem, ezért úgy döntök, hogy inkább a játékommal foglalkozok és akkor biztosan többet mosolyog majd. Nem szerettem, hogyha ilyen mérges és veszekedik, mert akkor mindig csúnyákat mond rám vagy nem foglalkozik velem, pedig én szívesen odaadnám neki a kedvenc szuperhősömet is, hogy ő lehessen vele, ha nem akar a többi béna játékommal játszani.
Az új kislány neve Nora és ő sokkal beszédesebbnek tűnik a testvéremnél. Kedvesen megmutatja a maciját és arról mesél milyen táskát szeretne magának. - Azt nem ismerem. - a fejemet csóválom, de ha rózsaszín meg sárga, akkor biztos valami lányos dolog és olyannal nem nagyon foglalkozom. Engem a fekete meg a kék dolgok jobban érdekeltek mindig is, de Norához illenének azok, amiket felsorolt. - Biztosan megkapod majd, csak sokszor kell mondani. Én is ezt szoktam csinálni. - mosolyodok el büszkén, bár úgy vettem észre, hogy apáék nem nagyon kedvelték, amikor így viselkedek, de lehet csak azért nem, mert még gyakorolnom kell. Miután Norának visszaadom a maciját és én is visszakapom a szuperhősömet, Jake felé fordulok, hogy megnézzem mit csinál és ha megengedi, akkor még segítek is neki a kövek keresésében, bár nem biztos, hogy pont ilyenek kellenek. Annyi különböző kő van itt, mégis hogyan lehetne választani? Párat fel is marok a tenyerembe és odatartom neki, hátha egyik majd elnyeri tetszését, de elsőre nem sikerül eltalálnom, ezért újra lehajolok, hogy jobban odafigyeljek. Pedig azok a kövek is szépek voltak, de mivel Jakey jobban ért ehhez, ezért gondolom nem csak ez számít most.
Gyermeteg kíváncsisággal figyelem mit csinálnak és közelebb is araszolok, hogy többet lássak, majd elámulva követem a kő útját, ami csak pattan meg pattan a vízen. - Hűűű.. - szólalok meg, de csak a fejemet rázom, amikor Jake azt a hülyeséget csinálja rajta és inkább visszaszaladok még egy kőért, mielőtt újra megtenné.
- Én is akarom most. - akaratoskodok, de mivel úgy tűnik az előbb megengedte Jake, hogy utánozzam őt, ezért elrugaszkodok és eldobom messzire a követ, ami egyet pattan, majd elnyeli a víz. - Ez nem sikerült. Nora biztos ügyesebb. - lépek hátra, hogy odaengedjem őt a helyemre és hogyha sikerül neki, ő tőle is tanulhassak. Azért remélem később sikerülni fog, hogy majd mikor lehetőségem akad rá, megmutassam az osztálytársaimnak, hogy én is vagyok olyan menő, mint ők és akkor nem fognak csúfolni sem, amiatt, hogy múltkor elestem tesi órán. Néha olyan szemtelenek, de nem mondom el otthon, mert ők is nevetnének rajtam és az nem esik jól. Bár szerintem anya észrevette már a horzsolást a kezemen meg a térdemen, mert beütöttem, de mindig eltakarom, amikor beszélek velük és mivel a tanárnéni azt mondta, hogy nagyfiú vagyok és gyorsan rendbe jövök, ezért nem akarom, hogy otthon idegeskedjenek emiatt. Egyszer azt mondta anya, hogy a nagyfiúk megoldanak egyedül is mindent és én is ezért maradok most csendbe, hátha nekem is sikerül.

   Lesters at the lake house 1735856013    





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Lesters at the lake house D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Lesters at the lake house 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyCsüt. Aug. 29 2019, 00:11

to the boys
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt
- Nem ismered? Pedig nagyon jó film. A színesek kell, hogy legyőzzék a szürkéket, akik rosszak – ennél jobban nem tudom leírni, de úgy gondoltam, valamilyen magyarázatot azért kéne adnom. - Gondolod, hogy akkor nem felejtik el, ha sokszor mondom nekik? Majd kipróbálom. Ha sikerül olyan táskát kapnom, majd egyszer megmutatom neked is – ajánlom fel a kisebbik fiúnak. Így lenne igazságos, ha az ő tanácsára hallgatva sikerül majd kicsikarnom a vágyott ajándékot a szüleimtől. Hű, de nagyszerű lenne!
A játékokról, filmekről és képregényekről végül átterelődik a szó a kacsázásra, amikor rákérdezek Jake-nél, és ő hajlandó is elmagyarázni nekünk annak módját. Jason és én először csak kövekre vadászunk, próbálunk megfelelőket válogatni, hiszen elvileg ez az egyik titka a feladatnak. Ám vagy nem sikerül elég jókat találnunk, vagy valamit nem jól csinálunk – én legalábbis biztos nem –, mert az a vízen pattogás csak nem jön össze.
- Nekem sem megy – ingatom a fejemet Jason megjegyzésére, hasonló csüggedtséggel. De akkor Jake megmutatja, hogy kell a csuklót tartani hozzá, én pedig először csak figyelek, majd dobás nélkül próbálgatom a mozdulatot.
- Harvey bácsi? Én nem ismerem, csak most találkoztunk, de anya ismeri. Azt hiszem, barátok – vonom meg a vállam. - A ti anyukátok nem jött? – érdeklődöm, hisz nekem mindkét szülőm itt van, de velük nem láttam mást. Amúgy kedves apukájuk van, csak egy kicsit fura volt, hogy megölelt. Bár ha anyával régen barátok voltak, lehet, hogy látott engem, amikor pici baba voltam, és ismer, csak én arra nem emlékezhetek. Nem sok mindenre emlékszem abból, amikor olyan kicsi voltam.
Picit már kezdek ráunni erre a kacsás dologra, mert egyszer sem sikerül, és ettől kicsit szomorú is leszek. Aztán már egyre unottabban dobálom a köveket, de végül az utolsó hanyagul elhajított kavics egyszer csak pattan egyet a víz felszínén, és erre felkapom a fejem.
- Juj, ezt láttátok?! Egyet pattant! De tényleg! Egyet pattant! Ez biztos! – ugrálok egy helyben örömömben. Aztán újabbakat dobok, és a következő nem, de az azutáni ismét sikerül, ettől pedig hamar újra jó kedvem lesz. Azt hiszem, ráéreztem. Már kezdem érteni, hogyan kell. És bár a tó felé vagyunk fordulva, egyszer csak megérzek egy ismerős illatot a szülők felől, majd arra kapom a fejem. Grillfüstöt hoz felénk a szél.
- Ó! Nézzétek, grillezni fogunk! Nagyon szeretem a grillt – csapom össze a két tenyerem. - Odamegyünk? Lehet, kell segíteni majd megteríteni, vagy valamit... - kérdezem a fiúktól, mert nem szeretnék egyedül visszamenni a szülők közé. Úgyhogy nekem úgy is jó, ha itt maradunk, még úgysincs kész semmi. – De nem muszáj, ha nem akartok. Szerintetek ebben a tóban szabad fürdeni? - tűnődöm el aztán hangosan. Persze csak ha nem túl mély, mert úszni nem tudok.

Moment of Truth




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Lesters at the lake house Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house EmptyVas. Szept. 22 2019, 11:26

to the Lester's
Lesters at the lake house
25 évvel ezelőtt

Fogalmam sincs, hogy mennyire jó ötlet ez a kacsázás, mert nem találnak a többiek megfelelő követ hozzá, és valamiért fogy a türelmem is. Apa azzal az idegen nővel beszélget, anya nem jöhetett el, és Nora is aranyos, de apa miért ölelte meg? Nem mondok semmit, elveszem a felém kínált, vagy éppen szedett köveket, és újra megmutatom, hogy miképpen kellene helyesen elhajítani a kavicsot, hogy a víz felszínén maradjon, és ne süllyedjen el azonnal.
- Anyukád és a papa barátok? – megállok a tópart szélén, és zsebre dugott kézzel fürkészem a tőlünk nem is annyira messze lévő jelenetet. Apa magyaráz valamit a néninek, és lecsukja a csomagtartót, majd felénk mutat, és ha nem csal a tekintetem, akkor el is indulnak hozzánk, amivel megszakítják a szórakozásunkat, és tulajdonképpen az ismerkedésünket is.
- Nem jött el. Apa azt mondta, hogy ez apás hétvége, és elvisz minket a tóhoz, de arról nem volt szó, hogy mondjuk más anyukával lesz itt, mondjuk a tiéddel. – a hangomban érezhető egy kis irigység, mert én is azt akarom, hogy itt legyen anya, vagy pedig Jason ne legyen itt, mert akkor lenne igazán apás hétvége, ha az öcsém ne lógna rajtunk. Ezeket a gondolatokat most nem mondom ki, mert folyton bajba kerülök, és nem hiányzik, hogy szobafogságban töltsem a nyár utolsó hétvégéjét. Nora eközben gyorsan elsajátítja a kacsázást, és mosolyogva figyelem őt, na meg az öcsémet, aki még mindig a megfelelő kavicsot keresi, hogy a nyomdokaimba tudjon lépni.
Apa közeledik felénk, így csak későn felelek a kislány által feltett kérdésre. – Szabad, azt hiszem, vagyis mi szoktunk. – mondom, de apa belém fojtja a szót. – Na, látom, hogy kezdtek összeismerkedni. Nem jöttök segíteni? Éppen most állítjuk fel a grillt, és kellene zöldséget pucolni, meg lehet a mályvacukrokat is előkészíteni. – kacsint ránk, de engem ez már hidegen hagy. Nagy vagyok ahhoz, hogy egy kis édességgel le lehessen kenyerezni, de úgy tűnik, hogy a többiek nyitottak rá, szóval kénytelen vagyok csatlakozni. Némán ballagok hátul, nem akarok odamenni a többi felnőtthöz. Megállok sután a faházunk előtt, aztán gondolva egyet hátat fordítok mindenkinek, és az erdő felé veszem az irányt. Jobb mókát csinálok egyedül, mint ezzel az unalmas bandával.





If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Lesters at the lake house 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Lesters at the lake house Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Lesters at the lake house Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Lesters at the lake house 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lesters at the lake house A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Lesters at the lake house Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Lesters at the lake house
Lesters at the lake house Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Lesters at the lake house
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sun Woo & Ah In | house of cards
» Kershaw house
» Cat-mouse game - like house of night ☾
» a little house party - Zeph & Maxim
» glass house

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: