New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Fotó vagy festmény?
TémanyitásFotó vagy festmény?
Fotó vagy festmény? EmptyKedd Jan. 22 2019, 21:19
Colin and Carmela ©



Fotó vagy festmény? Tumblr_naxu0hdoGQ1r0cjp7o1_500

Mélyet szusszanva veszem magamhoz a pezsgőt ahogy a pincér elmegy mellettem a tálcával a kezében. Kezdenek a képeim valóban felhúzni a mélyből. A kiállítások egyre többek és a galéria egyre több embert csábít magához. De most nem vagyok a galérián. Hivatott lettem a szervezők által rendezett magán bulira. Persze ide is a sznob, gazdag nagy fiúk bekerülnek ahogy szokás. Én meg csak azért lehetek itt mert festő vagyok. Valamiért most ez sem tud undorral eltölteni, hogy milyen emberek vesznek körül éppen. Már egy ideje csak a műhelyem és a lakásom között mozogtam a bátyám látogatása után. Mély sebek szakadtak fel és nehéz küzdelem után mindketten eldobtuk egymás ellen a fegyvert. Én nem tudtam örökre elkergetni, ő pedig őszintén bocsánatot kért. Ugyan még nem egy biztos hídon áll a kapcsolatunk de merem azt mondani, hogy a héten egyszer beszélgetek vele telefonon és talán tudunk együtt is reggelizni vagy ebédelni esetleg vacsorázni. Ahogy az élet dobja már és ahogy mi alakítjuk. Megemelem a pezsgőt ajkaimhoz és bele kortyolva hunyom le kicsit a szemeim. A zene kellemesen lengi körbe a helyiséget és a hölgyek finoman teszik magukat ahogy ilyenkor egy buliban szokása a legtöbbnek. Pár tincsemet félre tűrve sétálok beljebb és pár szervezőnek akiket magam is jól ismerek kedvesen köszönök és udvarias beszélgetésbe elegyedek ahogy ilyenkor szokás. Bár pozitív oldala, hogy több galéria vezető is felfigyelhet így rám ahogy egymásnak ajánlják. Hiszen az ő helyszínük is kap azért a pénzből nem keveset... Fekete blúzom finoman simul rám és a térdig érő piros szoknya kellemesen veri lábaimat széleivel ha sétára indulok. A nyakamban finoman leng a nyakláncom és a fények olykor finoman csillannak meg a fülbevalóimon és a hajcsatom díszén ami egy oldalon tartja világos barna fürtjeimet. Ahogy a kényszer beszélgetőim egymásra hangolódnak lassan ellépek a körből és ismét a pezsgőbe kortyolok körbe hordozva a meghívottakon.  Talán találok valami kellemes társaságot.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Fotó vagy festmény?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Festmény galéria
»  Mrs. Brooks, a nejem vagy nem nejem - vagy?
» Mrs. Brooks, a nejem vagy nem nejem - vagy?
» Testvér vagy nem testvér?
» Kutyus vagy nem kutyus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: