New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Testvér vagy nem testvér?
TémanyitásTestvér vagy nem testvér?
Testvér vagy nem testvér? EmptyKedd Jún. 16 2020, 22:39


Carina && Bethany


A sok keresgélés után, kissé fáradtan és elcsigázva ülök a kávézó egyik eldugott egy személyes asztalánál miközben a teát szorongatom kezeim között és kifelé bámulok az üvegen. A nyílt utca forgalma elvonja a figyelmem és nem érzem magam annyira idiótán, hogy éppen egy ember után kukkolok. Mert végül is azért jöttem nem igaz? Kifigyeltem ami elégé úgy sütött rám, mint valami utcai tolvajra.  Mondjuk néha a régi időben ez sem állt messze tőled, Beth nem értem miért csinálsz úgy mintha annyira nagy dolog lenne. Pedig az. Annyira próbálom ezeket a hibákat eltüntetni és úgy viselkedni ahogy igazából kéne. Mert azt már nem lehet mondani, hogy ahogy neveltek..."anyám" a szembesítés pillanatában nem tudta elájuljon vagy sokkot kapjon. De végül egy adag kiabáláson a részemről az övéről pedig egy adag zokogásnál tovább nem jutottunk. Dühös és kiállhatatlan lettem amíg próbáltam rendezni soraimat és nem teljesen elhagyni azt amit eddig összekapartam magamból a börtön után. Nem gondolom, hogy teljesen kiborult nálam a bili, és azt se érzem, hogy túl toltam volna a kiakadást. Egyszerűen nem tudom ki várja el, hogy higgadtan lehessen ezt kezelni. Kiderül, hogy amúgy nem is az vagy akinek hiszed magad, mellé pedig lesz egy testvéred. Aki híres, sikeres és csodálatos a címlapok szerint. A táskámban pihen egy újság amit még Diana hozott fel nekem a lakásomra amin Carina szerepel. Többször elolvastam a cikket és talán ezért hajtott végül a kíváncsiság, hogy valami úton módon láthassam őt élőben. Így kezdődött az, hogy pár lap és közösségi oldalak segítségével olyan helyek keresésébe kezdtem, hol könnyen találkozhat vele az ember. Az első találkozásunk...nem is nevezném annak, hiszen bátorságom nem volt arra, hogy közelebb férkőzzek hozzá. Persze nem is olyan könnyű mint minden sztárt, színészt úgy őriznek néha mint valami hét pecsétes titkot. Úgyhogy bármikor a lábaim arra vittek, ahol alkalmam lehetne vele beszélni, nem tudtam rá venni magam. De mai nap 2 hét kukkolás után, (mert ezt nem lehet szebben mondani) eldöntöttem, hogy beszélni fogok vele ha törik ha szakad. Ismerve magam nem vonulhatok vissza ennyitől. Muszáj beszélnem vele mielőtt a rendőrök felkeresnék... Nem vettem most annyira nőiesre a figurámat öltözködés szempontjából, de nem is nézek ki úgy mint aki 3 hete ugyan abba a ruhába járna. Egy fekete farmert vettem magamra mellé egy inget ami ugyan ilyen fekete, és egy bőrdzsekit. Az arcomra most nem kentem igazából semmit, feleslegesnek találtam a napszemüveg miatt is. A bakancsommal enyhén dobolok az asztal alatt, és a teámra pillantok miközben várakozón futtatom végig tekintetem a helyiségbe. Még nem ért ide de nem is baj, próbálom a gondolataimat sorakoztatni, hogy mindent elmondhassak neki minél pontosabban és ésszerűen, hogy ne nézzen teljesen hülyének vagy egy őrült rajongónak. De reménykedem nem fogom teljesen kiborítani ahogy engem sikerült kiborítani a kapitányságon.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Testvér vagy nem testvér?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» egy testvér nem testvér
» Fotó vagy festmény?
» Brooke & Zachary - Te vagy a bandavezér?!
»  Mrs. Brooks, a nejem vagy nem nejem - vagy?
» nem vagy a bátyám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: