New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

HARPER; Sydnee Rae
TémanyitásHARPER; Sydnee Rae
HARPER; Sydnee Rae EmptyPént. Aug. 24 2018, 14:01
Sydnee Harper

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Sydnee Rae Harper
Becenevek:
Syd
Születési hely, idő:
14. május 1989.,NYC
Kor:
Huszonkilenc
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Hajadon
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
Végzett; NYU Manager
Munkabeosztás:
Tulajdonos és üzletvezetõ
Munkahely:
Bumble Bites cukrászda és kávéház
Hobbi:
Szeret utazgatni, táncolni, és nem veti meg a görbe estéket.
Play by:
Bridget Satterlee

Jellem
Nehéz szavakba önteni, ki is õ. Sokan hiszik, hogy ismerik, hogy tudják ki õ. De, a legtöbben tévednek. Egy álarcot látnak csupán. Azt láttatja velük, amit õk látni szeretnének. Azt az erõs, független nõt. Ôt, akinek nem okoz gondot, ha az éjszakai forróságot követõen a reggel jéghidegbe fordul áll. Azt a cserfes, életvidám lányt, aki mindenhez optimistán áll. Azt, aki megpróbálja mindenbõl a legjobbat kihozni. Ha õt látod, sosem gondolnád, hogy valójában hányan is átkozzák a nevét. Nem gondolnád, hogy az egész cukormáz csak látszat, mások szemüvegén átnézve mintha egy idegen lenne. Egy keserű, és önzõ nõt lâtnak, akinek semmi sem fontos a saját, nyugodt életén kívűl. Nehéz megmondani, mi is az igazság. A helyes arc valójában mit is rejt? Egy lányt, aki próbál erõs maradni, egyedül helytállni a világban. Egy lányt, akinek személyisége ezerféle, aki ide oda cikázik az életben. Keresi a helyét, s ezzel együtt önmagát. Az évek alatt minden álarc a részévé vált, a személyiségének kis darabkái lassan összeálltak, s mostanra rájött, hogy ki is õ pontosan. Tudja, hogy mi kell neki és megtudja szerezni.

Múlt
Volt egy álmom.
Álmomban a takaróm pillekõnnyűnek hatott, magába zárt, mellettem pedig ott szuszogott Ô. Szemeim minduntalan testét kémlelték, amelyet épp csak annyira világított meg az éjjeliszekrényen pihenõ lámpa vöröses fénye, hogy figyelemmel kísérhettem mellkasának emelkedését, és süllyedését. A takaró hanyagul pihent a csípõjén, egyik karjával eltakarta szemeit, miközben a másik feszes, meztelen mellkasán pihent míg õ nyugodtan aludt. Végtelenül lassan csúsztam mellé -  ügyelve rá, hogy ne ébresszem fel-,  míg olyan közel nem értem  hozzá, hogy megérezzem a testébõl áradó forróságot, ami tetõtõl talpig felmelegít. Karomat lassan emelem ki a takaró védõ borítása alól, ujjbegyeim megérintik a sima, izmos mellkasát, ujjaim lassan kezdenek felfelé csúszni testén, és... az utolsó szuszt is kiszorítom belõle.
Rendben, ez tulajdonképpen nem is egy álom. Inkább minden, a lelkem mélyén megbúvó legsötétebb vágyam. A fantáziám örökös része. A gyógyszertárban, a boltban, a tárgyalásokon, gyakorlatilag mindenhol a nap minden percében. Bár szó sincs róla, hogy ezt a vágyamat valaha is átvezetnem a valóságba. Igaz, társasága kellemes, s ha mondhatom így, barátságunk tökéletes megrontása volt az a pár hét, míg nálam lakott. A lakása vízben úszott, nem volt hova mennie, így mit is tehettem volna? Befogadtam. Tetszett, hogy nem az üres lakás várt rám. Tetszett, hogy mindig fõzött, mikor elsõként ért haza. Elmondhatatlanul imádtam, hogy minden éjszakát végig horkolt. Na de, nem aranyosan, mint ahogy más pasik. Nem. Ô már szinte fulladozott. Ezzel vissza is kanyarodtunk a mondókám elejéhez, s bár tulajdonképpen megõrjített, azért tetszett. Tetszett, hogy az elsõ filmezõs este után a karjaiba zárt. Tetszett, ahogy csókolt, ahogy hozzám ért. Kevésbé tetszett, sõt már-már megrémített az érzés ami elfogott a közelében, és végképp utáltam, mikor napközben csak úgy eszembe jutott. Mindez tartott addig, míg a felismerés, mint villám csapott belém. El kellett tűnnöm. El a közelébõl, messze azoktól, akik ismernek. Messze kell mennem, mielõtt teljesen becsavarodok, és az álmaimat, a céljaimat feladva két éven belül maguk alá temetnek a koszos pelenkák, és a mindennapos házi asszonyi teendõk. Mert hát,  ez lett volna a vége. A fejemben akkor legalábbis ez lett vége. Így rövid gondolkodás után összecsomagoltam és leléptem. Egy cetlit hagytam csak a hűtõn, miszerint maradhat, ameddig csak szeretne, de nekem el kell mennem. Elmenekültem egy mások által valószínűleg valamifajta kapcsolatnak nézett fojtogató helyzetbõl. A kötöttségek nem nekem valók.  Bevallom élveztem a szabadságot. Szerettem a nyugalmat, ami körül vett. Mindeközben rengeteget dolgoztam azon, hogy a régóta dédelgetett, cukormázzal borított álmom valóra váljon. S, bár messze voltam, a terveim New York-ba repítettek vissza. De, visszazökkenni már nem olyan könnyű, mint amilyennek elsőre gondoltam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: HARPER; Sydnee Rae
HARPER; Sydnee Rae EmptyVas. Aug. 26 2018, 19:29
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sydnee!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Már ez a név és arc is igazán megkapó, mindkettő különleges, mellettük a leírásod, amely kissé rejtélyesre sikeredett, máris igazán érdekes indításnak mondható. De leginkább a szerepjáték-példával nyertél meg magadnak. Álomként kezdted leírni, amitől olyan misztikus színezetet kapott a bevezetésed, és ez a hangulat aztán meg is maradt a végéig. Nagyon tetszett, a soraid olvasatták magukat. Bár nem tudtam meg belőle, hogy ki is ez a titokzatos férfi, de annál is inkább várom, hogy láthassalak kibontakozni a játéktéren! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
HARPER; Sydnee Rae Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
HARPER; Sydnee Rae Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
HARPER; Sydnee Rae Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
HARPER; Sydnee Rae Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
HARPER; Sydnee Rae
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Little secrets - Harper & Harper
» Sylvia Harper
» Harper Fox
» Lily Harper
» Harper Grace Ward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: