New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Ma 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:58-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 21:52-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Amelia Carter
TémanyitásAmelia Carter
Amelia Carter EmptyCsüt. Aug. 09 2018, 21:25
Amelia Carter


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Amelia Carter
Becenevek:
Lia
Születési hely, idő:
December 11. 1993.
Kor:
24
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
International Center of Photography School/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Fényképész
Ha dolgozik//Munkahely:
Szabadúszó
Hobbi:
Fényképészet, futás, bulizás
Play by:
Claire Holt

Jellem

Mindig igyekeztem helyesen cselekedni. Kicsit nehéz volt úgy felnőni, hogy az édesanyám lelépett, és egyetlen női példa sem volt előttem, csak apáim különféle női. A többségüket pedig nem igen mondanám példaképnek. Volt egy felesége, nem sokkal anya eltűnése után, de sajnos vele sem jöttem ki igazán jól.
Közelebb álltam a dajkámhoz, és a házban szolgáló emberekhez, mint a saját családomhoz. A bátyám eleinte még szeretett, de aztán ott is megváltozott valami. Kapzsi lett, és csak az üzlet számított. Édesapám pedig alig látom az útjai miatt. Szóval ez  az életstílus nagyban meghatározta azt is, akivé váltam...
» Szeretek a saját erőmből elérni dolgokat.
» Igen makacs természetem van. Én mondom ki az utolsó szót.
» Elítélem azokat, akik csak saját magukkal képesek törődni.
» Alapvetően kedves embernek tartom magam.
» Türelmes ember vagyok, de ha ezt elveszítem, jobb, ha mindenki fut.
» A fotózás már gyerekorom óta szenvedélyem. Nagy álmom, egy saját galéria.
» Vonzódom az egyenruhás férfiakhoz. Tudom, kicsit klisé, de ez van.
» A kedvenc filmem a Több, mint testőr és a Micsoda nő.Igen, szeretem a 80-as és 90-es évek filmjeit.
» A kedvenc színem a zöldeskék.
» Állatbarátnak vallom magam, van egy macskám, Lucy.
» Szeretek karaokézni a barátaimmal, de főleg részegen.
» Ami a szerelmi életem illeti, említésre sem méltó. A pasik disznók. Ennyi.
» A humorérzékem, ott van, de tényleg.
» Imádom New Yorkot tavasszal, mikor a Central Park kivirágzik.
» Ha már a park, edzésképpen futom. Nem rossz relaxációra sem.
» ... Tudnék még mesélni, de felesleges, inkább ismerj meg Wink
Múlt

Ahogyan a fentiekben említettem, az édesanyám elhagyott, még gyerekként. Én öt voltam, a bátyám tíz. Édesapám nevelt fel minket, pontosabban a személyzet, amit felbérelt erre, mert túlságosan elfoglalt volt a munkahelyén.
Van egy mostohatestvérem apám házassága által,  Lola, akivel szeretném felvenni a kapcsolatot. Nem lesz könnyű, hiszen a bátyám sokat ártott neki. Én mégis reménykedem abban, hogy meglátja, én más vagyok, mint ő.
Az életem ugyan jó volt, hiszen sosem szenvedtem semmiben sem hiányt, mégis kimaradtak a családdal kapcsolatos jó érzések. Lehet éppen ezért szeretném felvenni a kapcsolatot Lolával, és ugyan ezen okból vágyom nagy családra is egy napon.
Nem könnyű, hiszen sosem tudhatod kiben bízz, mégis eljárok ismerkedni, hiszen hinni kell benne. Még ha a férfiak disznók is. Néha persze én is lázadtam, kiosontam otthonról, eljártam a barátnőimmel bulizni, szórakozni, és pasikat felszedni. Ezek az úri ficsúrok a magániskolából annyira szánalmasak voltak, hogy sosem volt kedvem egyikkel sem összejönni, semmilyen módon. Csak a pénzköltés ment, és, hogy hová mennek nyaralni, na meg a flancolás, kinek miből van drágább, meg több. Hát emberségből szegények voltak, az biztos.

Szóval én hamar elfordultam ettől az élettől, és igyekeztem saját lábra állni. Nem fogadta éppen jól az apám, hogy nem valami sikeres - legalábbis szerinte - szakmát választok, mint ügyvéd, orvos, üzletember, űrhajós, vagy tudom is én. Nála nagyon magas volt a mérce, és nehéz volt felérni ehhez, de én nem is akartam. Nekem csak egy mérce létezett, méghozzá a sajátom. Így tehát fotósnak tanultam az International Center of Photography School-ban. Apám nem volt hajlandó fizetni az iskolát, így alkalmi állásokból tartottam el magam. Lett egy lakótársam, Fabe, akit a mai napig imádok, és jó barátnők vagyunk. A szakmáját tekintve van egy sejtésem, de nem firtatom soha, az ő élete. Tiszteletben tartjuk a határokat.
Szó, mint száz jó életem lett, a saját erőmből, és tényleg boldog voltam, de aztán egy napon rossz helyen és rossz időben voltam, egy fényképpel, aminek köszönhetően az életem hatalmas fordultatott vett, ahol már nem holmi karrier volt a tét, hanem az, hogy életben e maradok...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Amelia Carter
Amelia Carter EmptyPént. Aug. 10 2018, 19:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Amelia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kevés gerinctelenebb dolog létezik annál, mint amikor egy szülő úgy dönt, hogy magára hagyja a gyerekét. Ez a fajta törés azon dolgok közé tartozik, amit az ember amíg él nem tud majd kiheverni, bármit is érezzen - vagy ne érezzen - az adott személy iránt. Lényegében téged is, - mint ahogyan azt említetted is -, ez formált azzá, aki vagy. A fotózás jó dolog. Megvan a maga varázsa azoknak a dolgoknak, ahol olyat fejezhetsz ki a tehetséged által, melyeket szavakban sosem tudnál visszaadni. Érzelmeket és azoknak különböző mélységeit és magasságait egyaránt, közben pedig önmagad egy részét is a végeredményben hagyod. Másrészt viszont hasznos, ha valamilyen formában kiadhatod magadból mindazt a zűrzavart, amely az évek során halmozódott fel benned. Kevés embernek szavazhatsz bizalmat, de az alkotásaidban megbízhatsz. Bármilyen furán is hangozzék ez! Very Happy
Mindezek ellenére úgy veszem észre te élvezed az életet és a magad kis világát, amiből igyekszel kihozni a maximumot, ahogyan csak tudod. Nem ellenkezel az élet kalandosabb oldala ellen és attól sem mászol falra, ha netalántán szórakozásra invitálnak. Ugyan a te életed sajnálatos módon nem így alakult, de talán egyszer megkaphatod azt a nagy családot, amire vágysz. Ki tudja, az is lehet, hogy egy egyenruhás segít ebben. Smile Ebben viszont az kell, hogy befogjam a számat és utadra engedjelek.
[Mellesleg a macskád neve miatt most egy zene jár egyfolytában a fejemben, így örömmel fogom kikészíteni a körülöttem élőket vele.  Twisted Evil  Very Happy ]


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Amelia Carter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Amelia Carter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Amelia Carter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Amelia Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amelia Watts
» Amelia Adler
» Amelia Sabrine Barrington
» Carter Bates
» Elias & Amelia - Please save me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: