New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 1 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 7:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 5:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Juliet Brewster
TémanyitásJuliet Brewster
Juliet Brewster EmptyVas. 8 Júl. - 23:11
Juliet Alexis Brewster


Karakter típusa:
nézőpont kérdése
Teljes név:
Juliet Alexis Brewster
Becenevek:
Jules
Születési hely, idő:
Baltimore, 1990. 09. 02
Kor:
27
Lakhely:
költözés alatt (Manhattan)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
semmi izgalmas
Csoport:
Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
általános iskolai tanár - ének, leendő osztályfőnök
Ha dolgozik//Munkahely:
Central Park East 1 Elementary School
Hobbi:
Manuel, jóga
Play by:
Melissa Benoist

Jellem
Már egészen kislány korom óta nagy rajongója voltam a személyiségteszteknek.
Emlékszem milyen vad izgatottsággal lapoztam fel egy sztárokkal és miegymással telepakolt újság hasábjait, hogy eljussak a hetente változó kérdéssorozathoz, amelynek végén egy pár soros jellemzésben volt szerencsém megismerkedni önmagammal, azzal a lánnyal, akivel naponta egy testben élek viszonyban állunk egymással. Felbecsülhetetlennek hatott az érzés, amikor meglepetten fedeztem fel a leírtak között hasonlóságot vagy éppenséggel a teljes lényem tárult elém a sorok mélyén megbújva. Őszintén megvallva, ha arra került volna a sor, hogy tisztázzam a ki vagyok-mi vagyok kérdéskört, valószínű még mindig a bukástól szégyenében elmenekült darabjaimat szedegetném össze. Így, hogy egymás lelkivilágának felbolygatása nélkül essünk túl az ismerkedési fázison, maradok a már jól bevált módszernél, hogy méltó módon bemutatkozzak.
1.) Melyik az a három tulajdonság, ami leginkább illik rád?
a) magabiztos, egy istennő leszármazottja, állandóan összeszedett
b) szórakozott, sokat beszél, a hülyeségfaktora kiveri a biztosítékot
c) azt se tudja hol áll a feje, állandóan problémákba ütközik, listát vezet mindenről
2.) A tökéletes jövőkép számodra...
a)...átmeneti kapcsolatok, kötődések nélkül
b)...ismerkedés-szerelem-házasság-család
c)...ugorjunk egyből a család részre
3.) Egészítsd ki a mondatot! Nekem több ________ lenne szükségem!
a) utazásra
b) pénzre
c) szabadidőre
4.) Legnagyobb pozitív tulajdonságod!
a) türelem, kitartás
b) jószívűség, kedvesség
c) őszinteség, jó titoktartás
5.) Rossz tulajdonságaid!
a) akaratos, türelmetlen
b) szétszórt, néha gyerekes
c) indulatos, megbízhatatlan
Ha a legtöbb válaszod C volt, akkor te igazán vékony jégen táncolsz a totális őrület és a teljes józanság határán. Szereted az életedet, még akkor is, ha néhanap úgy érzed kicsúszik a lábaid alól a talaj. Kellő mértékben összpontosítasz arra, hogy milyen fontossági sorrend szerint épüljenek fel a napjaid és sokat segít, ha egy bizonyos rendszer határolja be  azokat. Élvezed a boldogságot, de a komoly viselkedés sem áll tőled messze, azonban jobban vágysz a nyugalomra, mint az adrenalin fűtötte érzelmekre.
Jó tanács: Always Forward, Never Back;

Múlt
10 óra, 33 perc, 45 másodperc - szombat - Észak-Baltimore környékén egy jóga óra közepette;
Mindig is csodával töltött el Lea Hennings rugalmas mozdulatsorainak követése, ahogyan ismétlésre késztet minket ezen a hétvégi, borús napon. Belégzés, kilégzés. A terem megtelik nyugodtsággal, az én gondolataimhoz viszont már nem jutnak el. Már csak fél óra és mehetek Manuelért a szüleim házához. Anya vacsorára hívott a ma estére, és nem ártana valami felsőt vásárolnom erre a jeles alkalomra, mert szinte az egész ruhatáramat már kifigurázta. Szerinte az öltözködési stílusom visszanyúlik az ötvenes évek környékére és ott sem a divatos részére. Kösz anya! Előtte viszont egy kitérő a mosodába, mert ma reggel a mosógép is felmondta a szolgálatot, pontosan úgy, ahogyan azt egy hónappal ezelőtt tette. (Csak hogy jól induljon a nap) Így első körben mosoda, majd Manuel, aztán vásárlás. Vagy vásárlás és utána Manuel? Legyen abból a fél órából inkább egy óra és így talán anyával sem kell hadakoznom a rossz döntéseimről. Az egyke gyerekek kiváltsága ez. Duplán vagy rosszabb esetben triplán bezsebelni a több oldalról is sántító bókok összességét.
Oktatónk újabb mutatványra készül, én pedig félrebiccentem a fejemet, hátha mozgásra tudom bírni fáradtságtól eléggé szegényesen funkcionáló végtagjaimat. Csendben számolok magamban, a gondolataim viszont ismét a valósághoz kanyarodnak vissza. Manuel két hét múlva betölti a négyet, pedig mintha tegnap lett volna, hogy az életem hátralévő része örökre megpecsételődött általa. Akkoriban a Meglátni, megszerezni, megbűnhődni elv szerint keveredtem egy férfi karjai közé, melynek következménye később pedig azt taglalta kisebb-nagyobb beiktatásokkal, milyen okosnak nem nevezhető lépés módján végeztem el a kikészülni-tagadni-elhagyni témát. Közel sem egyszerű, ámbár ettől függetlenül részben csodálatos évek, amiket már-már varázsütésszeren hagyok magam mögött, mint ahogyan annak a csaknem idegennek a gondolatát is, akinek Manuelt köszönhetem. Szinte már túl egyszerűnek hangzik, nemde? Bárcsak gyakorlatban is ennyire könnyedén lehetne félrelökni mindent, ami egykoron zavaróvá vagy kellemetlenné vált. Mégsem tilthattam el Manuelt tőle teljes mértékben, így ami felejtésnek induló gondolatként támadt fel bennem, az pusztán gondolat is maradt, egészen addig, amíg nem maradt más lehetőség, mint elszakadni attól a férfitől, aki csak a gondot vonzza magával és amelynek következményét a saját bőrén tapasztalta meg. Akkor már tudtam, hogy mindannyiunknak az lesz a legjobb, ha feladjuk ezt az egész helyzetet, amibe sodortuk magunkat.
Összeszedem magamat, már megközelítőleg hasonló pozitúrát veszek fel a héten egyszer bekövetkező egy órás nyugalmam érdekében, mint amelyet pár sorral magam előtt látok. De csak majdnem, mert az érzést, hogy idillévé alakítsam ezt a hatvan percet, erősen elnyomja annak az utóhatása, miszerint szeretnék egyszerűen csak lekuporodni a földre és mély álomba zuhanni. A kettő azonban kizárja a másikat, így amíg elfojtom az álmosságomra utaló jeleket, gondos mosolyt ejtek Lea Hennings felé, akivel összeakad a tekintetem azon pár másodperc erejéig, amíg felméri tanítványai teljesítményét. Bárcsak észrevenné a szemeimben tükröződő segítségkérést, de mintha félreértelmezné annak jeleit, hiszen ösztönzősképp szintet lépünk az együtt eltöltött percek érdekében. Apró sóhajtás hagyja el ajkaimat és ahogyan megnyújtóztatom lábaimat és karjaimat egyaránt, ismét visszaesek napi teendőim nyomasztó valójába. Valahol az íróasztalom környékén találom magamat és a papírhalmok toronyba rendezettségével szemezek, amik a tanári kötelezettségeimből maradtak rám. Kérdéses sem volt mivel szeretnék tanulmányaim után foglalkozni és bár a dolgok nem éppen a terveim szerint alakultak, sikerült kiskaput találnom, hogy a Baltimore-ban lévő általános iskola tárt karokkal fogadjon, mint énektanár - vagy helyettesítő tanár, amire éppen szükségük volt aznap. Nem tartozott azon állások közé, amik anyagilag sínen tartották volna bárki életét is, de a fontos kiadásokra futotta, ez pedig sokat számított kettőnk számára. Tudtam jól, hogy történjen bármi, a sorrendem legtetején Manuel fog állni és az a cél, mely biztosít számára mindent, mire szüksége lehet élete során. Korán felismertem hogyan boldoguljak a pénzemmel úgy, hogy legyen egy kis félretett tartalékunk is, ha netalántán bármi történne. Mert bármi jöhet, és a szüleim szórakozott, olykor hanyag hozzáállása a dolgokhoz nem segíthetett ki a nehéz pillanatokban, bármennyiszer is hangoztatták az ellenkezőjét.
A végszóra felszólító szavak rántanak vissza a jelenbe és azokba a percekbe, ahol a teendőim már nem csak gondolatként léteznek, hanem valós problémaként. Cuccaimat magamhoz ölelem és megállok egy szekundumra, hogy felmérjem lelkiállapotomat, de a változás nem meglepően nincs jelen testem egy pontjában sem. Veszek egy beletörődő sóhajt és felkészítem a gondolataimat az egy héttel későbbi időpontomra, amikor is újabb próbát tehetek nyugalmam helyreállítása érdekében. Addig pedig nincs más dolgom, mint tovább nem áltatva magamat önmagamnak lenni!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Juliet Brewster
Juliet Brewster EmptyVas. 8 Júl. - 23:23
                                     
                           
                           
                                 Gratulálok, üdv nálunk!                            

Kedves, drága Jules! Juliet Brewster 2624752903
Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Imádnivaló módon ötvöződik benned a gondos édesanya, a bájos tanítónő és a szétszórt, még mindig kicsit a saját útját kereső fiatal nő. Tapasztalatból tudom, milyen nehéz anyaként folyton a harmóniára és az egyensúlyra törekedni, de újra és újra arra eszmélni, hogy a hétköznapjaim az ősrobbanás utáni káosszal egyenértékűek. Szerintem az előtörténeted, a kiragadott jelenet tökéletes példa is erre, hogy még a jógaóra közepén is, aminek célja az lenne, hogy magad mögött hagyd egy kicsit a mindennapok gondjait és terhét, a gondolataid még akkor is csak úgy csaponganak. A leírásod leleményességét pedig végtelenül imádom. Juliet Brewster 1404455205

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

                           
                       
                                 




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Juliet Brewster Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Juliet Brewster Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Juliet Brewster Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Juliet Brewster Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Juliet Brewster
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joseph Brewster
» Juliet to my Romeo
» Odette&Juliet - To infinity and beyond
» Flor & Juliet - Like the cool kids

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: