New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Remington Castee
TémanyitásRemington Castee
Remington Castee EmptyHétf. 19 Márc. - 1:11

Remington Castee

help me take my medicin


Karakter típusa: saját
Teljes név: Remington Blaise Castee
Becenevek: Remmie
Születési hely, idő:Washington DC, 1995. 07. 23.
Kor: 22
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: emotionally restricted
Csoport: Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia University ;; installed arts ;; még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás: bartender on weekdays
Ha dolgozik// Munkahely: The Scrappy Bird
Hobbi: festészet, szobrászat, istalled art
“Remington Castee? Ő nem az a fura srác, aki mindig megbújik a sarokban minden órán; úgy néz ki, mint aki mindjárt leharapja a fejed, de ha hozzászólsz olyan, mint ha te akarnád leharapni az övét? Ja, tudom ki az, mért kérded? ” – Jessica Schnapp, 21, csoporttárs
“Tudom, melyik a Castee fiú. Hihetetlenül tehetséges, talán még sosem láttam ilyet, de nem lehet kihúzni a csigaházából. Nem teljesíti ki a potenciált, ami benne van, mert úgy tűnik fél a visszautasítástól. Az ég szerelmére, ösztöndíjas a Columbián és azt hiszi véletlen került be. Nem, nem szerénységből mondja… meggyőződése, hogy tehetségtelen és csak pocsékolja mások idejét. Furcsa fiú.”  Professzor Mark Hollows, 51, tanár
“Emlékszem, mikor Remmie először jött állásinterjúra. Pont úgy nézett ki, mint, akit sose vennék fel. Szakadt nadrág volt rajta, kócos volt és az a rengeteg tetkó… Biztos voltam benne, hogy csak a baj hozza rám. Sose gondoltam volna, hogy ennyire nyugodt és csendes lesz. Furcsa is, mert a legtöbb pultos srác, aki tényleg a hátán viszi az üzletet nagyon bőbeszédű, de Remmie… ő csak hallgat és bólogat és úgy látszik ennek is megvan a kereslete.”  Sarah, 34, főnök
“Remmie egy seggfej… Elhiteti veled, hogy ő az ártatlan kis szendeszűz, hazamész vele mert megsajnálod, aztán reggel kirak valami ostoba indokkal, hogy neki nem kell kapcsolat, mert nem tudna mit nyúltani bla, bla. Mármint, oké, tudom, egyéjszakás meg minden… de azért legalább csinálhatna úgy mintha érdekelném.”  Claire, 20, egyéjszakás kaland
“Azt hallottam, régen teljesen partiarc volt, mindig csajozott, vagy pasizott, mittomén, meg benne volt a drogbizniszbe. Elég szar alak lehetett, úgy tudom onnan vannak a tetkói is. Mondjuk nehezen hiszem el, mert szerintem senkihez nem láttam, hogy két szót szólt volna magától. Még válaszolni se tud rendesen. Nem tudom mi a baj a fejével, mert azzal az arccal, istenem, ő lehetne az egyetem legnagyobb fuckboy-a. De ő csak ül csöndben mindig a sarokban.”  Matt, 22, csoporttárs
“Sose menj Remington Castee közelébe. Bajt hoz rád. Amikor a nyugati parton élt állítólag leégette az egész házát és meghalt a kishúga. Nem tudom biztosan, csak hallottam. Bár csak rá kell, nézni, elég szociopata feje van. Szóval én inkább nem keresem a társaságát, ki tudja. A filmekben is mindig a csendes, szenvedő művészekből lesznek a sorozatgyilkosok.”  Micky, 26, szomszéd


lay it on your fingertips

Esik. Ez az univerzum legnagyobb tréfája. Hónapok óta nem esett Los Angelesben, nem igazán. Nem is emlékszem mikor zuhogott utoljára ennyire. Ez egy vicc.
„Remington, menjünk.“ Hallom anyámat, ahogy a ravatalozó fedett teraszáról odakiabál. Emlékszem még, két évvel ezelőtt még sütött volna a hangjából a melegség, amikor velem beszél. Eléggé ahhoz, hogy felmelegítsen az esőben. De nem ma, és talán soha többet nem. Ma csontig fagyok a hangjától. Még tízméter távolságból is érzem a feszültséget és meg sem próbálok elbújni előle. Megérdemlem, megérdemlek mindent. Bárcsak most agyoncsapna egy villám.
„Egy pillanat és megyek, várj meg a kocsiban.” Szólok vissza és anyám csak szúrós tekintettel bólint. Azt sem akarta, hogy jöjjek, és szerintem semmi baja nem lesz azzal, ha itt kell hagynia. Nem sajnálna, ha szakadó esőben kellene hazasétálnom és erős a gyanúm, hogy azt sem, ha közben elütne egy autó. Őszintén? Én sem.
Ahogy anyám eltűnik a perifériámról, visszafordulok a sírhoz. Fájdalmasan friss, fekete és mindent magába emésztő. Új lakójának neve büszkén virít a fehér márványba vésve és érzem, hogy hányni fogok.
Zoey Marie Castee
Szerető lány, unoka, barát
Élt 12 évet
Érzem, ahogy kihagy a szívem egyet. Tudom, hogy nem érdemlem meg, de elképzelem, hogy ott szerepel, hogy testvér. Nyilvánvalóan elvesztettem minden jogomat, hogy a testvérnek tartsanak. Szörnyeteg vagyok.
Térdre rogyok a nedves földön és szinte érzem, ahogy bekoszolódik a ruhám. Nem foglalkozom vele, megérdemlem.
“Zozi” Sírni akarok. Ordítani és tombolni. Ki akarom adni magamból az elmúlt egy hát minden fájdalmát. Talán az elmúlt két évét. De nem megy. Nem érdemlem meg, még a testem is úgy érzi, hogy nincsen jogom a sírásra. Szúr a szemem, de könnyek nem jönnek, bármennyire is akarom. A saját börtönömbe vagyok zárva, ahol én vagyok a börtönőr.
“Annyira sajnálom Zozi… Hinned kell nekem… Sosem akartam… Nem tudtam… Azt hittem anya magával vitt… Azt mondta…“ Egyetlen mondatot sem tudok befejezni, de tudom, hogy ha a húgom most valahogyan hall engem tudja mire gondolok. Mindig tudja. Tudta…
Felpattanok a földről. Nem érdemlem meg, hogy itt legyek. Nem vagyok méltó senki bocsánatára. Egy szörny vagyok.
“Szeretlek Zozi. Annyira szeretlek, úgy hiányzol.” Sóhajtom. Nem tudok többet mondani. Ezer dolog van, amit még meg akartam vele osztani. Az egész élet például. El akartam vinni Disneylandbe, Londonba, vagy csak a strandra. Ott akartam lenni az esküvőjén, látni a gyerekeit, nevetni velük. De közben semmit mást nem akartam, csak, hogy boldog legyen.
Ránézek a sírra. Gyűlölte, ha Zoeynak hívta valaki. És a testvérem volt.
Elrohanok.
Ha az ember benn ragad egy égő házban, jó esetben először megfullad a füsttől. Ha szerencséje van. Ha nincsen, akkor először a hús olvad le a csontjairól kínzóan lassan, és vagy attól ájul el, vagy a szénmonoxidtól. Zoziak nem volt szerencséje. A pszichopata, önző idióta bátyja hagyta meghalni.
Kirohanok a temetőből, szinte beesem az autóba és erővel becsapom magma után az ajtót. Anyám a limuzin másik felében ül és úgy néz rám, mint egy darab koszra a cipője talpán.
“Remington. Jövőhéten New Yorkba utazol. Apád elintézte, hogy felvegyenek a Columbiára. Vettünk neked egy lakást Staten Island-en és csináltattunk neked egy bankszámlát. Még nem beszéltük meg pontosan mennyit, de rendszeresen fogunk utalni rá neked. Egy feltétele van.” Anyám hangja olyan mint a jégszilánk. Hideg és éles.
Ez volt az álmom, két héttel ezelőtt bármit megtettem volna érte. El akartam kerülni itthonról, New Yorkban élni. Művész lenni és annyi pénzt elszúrni designer ruhákra, amennyit nem szégyellek. Most, hogy megfizettem az árát rosszul vagyok tőle és a hideg futkos a hátamon. Tudom, mi anyám feltétele.
“Soha többet nem látsz.” Suttogom.
Mióta megtörtént az incidens anyám először néz a szemembe. Ugyan az a kék szempár néz rám, mint amit minden nap látok a tükörben. És ez épp úgy gyűlöl, mint a sajátom.
Csak néz és bólint. Nem beszélünk többet. Számára megszűntem létezni és azt kívánom, bárcsak én feküdnék a nedves földben most Zozi helyett.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Remington Castee
Remington Castee EmptyHétf. 19 Márc. - 10:13

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Remington! Very Happy
Megszaporodtak a művészeink mostanában úgy látom és én ennek kifejezetten örülök, mert nagyon is művészet párti vagyok Remington Castee 2624752903
Tetszett a jellemkifejtésed, hogy mások szemszögéből mutattad be a karakteredet, így több szögből is rávilágítást kaptunk arra, milyen is vagy. Nem éreztem ellentmondást a vallomások között, sőt, ahogy olvastam, egye biztosabban kezdett összeállni számomra, milyennek is ismerhet meg valaki manapság. Remington Castee 2624752903
Sajnálom azt, ami a húgoddal történt. Nem ismerem a körülményeket, így látatlanban nem dobálózok azzal, hogy nem a te hibád, de azért kicsit meg mégiscsak nem a tiéd, mert nem tudtad, hogy otthon volt. Ettől függetlenül értem, hogy miért van lelkiismeret furdalásod, s azt is, hogy az anyád miért viselkedik veled úgy, ahogy. Tökéletes példát hoztál arra a mondásra, hogy pénzzel és befolyással mindent el lehet érni, hiszen az apád is ezen eszközöket használhatta arra, hogy bekerülj a Columbiára. Ezt egyébként a történeted végén szomorúan olvastam, mert a jellemedben éreztem a lelkesedést és az elismerést a tanárodtól, hiszen ő tényleg tehetségesnek tart. Gondolom nem tudja, hogyan kerültél be, te meg biztos azért nem látod magadban azt a bizonyos pluszt, mert te meg tudod. Ördögi egy kör ez... Remington Castee 2624752903
Mielőtt alkotásba kezdesz, még feltétlen látogasd meg a foglalókat, aztán már nem tart vissza semmi, üdv nálunk! Remington Castee 3673325056


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Remington Castee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nevada Remington
» Remington Fellowes
» To be who you want to be | Pernille & Remington
» Remington Hart
» Remington||Marlie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: