New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jasper Whitmore
tollából
Ma 02:21-kor
Katherine Warren
tollából
Ma 01:52-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 00:11-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 23:54-kor
Jerome Whitlock
tollából
Tegnap 23:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:18-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:47-kor
Jerome Whitlock
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Se veled, se nélküled
TémanyitásSe veled, se nélküled
Se veled, se nélküled EmptyTegnap 22:22-kor
Karaktered Neve
Szabad

Play by
Alice Braga
Születési hely
Virginia
Kor
29-30 éves
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Rajtad áll (bár velem sűrűn vagy együtt)
Csoport
Egészségügy
Történetünk

A testvéred az én barátnőm volt évekig. Bár eleinte feléd kacsingattam, mégis a testvéred nyerte el a szívemet hosszú távon. A háta mögött mégis lopott csókok és mélyebb érzéseink találták meg egymást.
Fény és sötétség. Jó és rossz. Élet és halál. Örök táncot járnak az ellentétek. Mindennek kell egy ellenpár. Szabad akarat. A választás gyönyörűsége. Nappal és éjszaka. Néha elfog egy olyan bosszantó érzés, hogy te azért létezel, hogy engem vagy így, vagy úgy néha csak úgy bosszants. Hogy kizökkents, hogy belefeledkezzek a dolgokba, hogy hagyjam ott az egészet. Nem éri meg.  
Valóban ennyi lenne? Elfogadtad, hogy a nővéred már nem létezik? Hogy nem lehet megmenteni? Tisztában vagy vele, vagy csak jók a megérzéseid? Bármi is van, nem tudom elengedni a kezed.
Még számomra is nyilvánvaló, többet tudsz rólam, mint én, kell lennie indoknak cselekedeted mögött, valaminek, mit fel nem foghatok, miről tudomást csak úgy szerezhetek, ha hajlandó leszel végre beszélni velem, magyarázattal szolgálni, mert eddig nem vetted a fáradtságot egyikhez se. Annyit mondtál csak, megvédesz, ellenségemtől, önön ostobaságomtól, megtanítod, hogyan kell élni.  De vajon meddig tart még ez az állapot? Mikor hagysz magamra? Az egyre közeledő időpont puszta gondolata is nehéz súlyként ereszkedik mellkasomra, hisz tudom, ha elfordulsz tőlem, menthetetlenül egyedül maradok. Mindent megteszek, hogy kizökkentselek, mert úgy érzem, másképp sose jön el a pillanat, mikor leülsz komolyan beszélni velem. Nem akarom, hogy elhagyj, nem akarok egyedül maradni, te vagy az én mindenem. Szeretlek! Ide s tova 8 éve ismerjük egymást. Te vagy az, aki ha lesérülök, akkor megpróbálsz segítségemre lenni, lelki vagy épp testi problémáimra vigaszt nyújtani.
Az élet eléggé megedzett és sokszor forrófejű tudsz lenni, de nagyon okos vagy és megbízható. Nem vagy kimondottan hisztis, de hangot adsz a nem tetszésednek. Keménységed ellenére, nagyon jó vagy és segítőkész. Komoly kapcsolatnak nem mondható a miénk, inkább se veled se nélküled, de mindketten inkább a szerelem és a kötődés irányába húzunk és várjuk, hogy beteljesedhessen.


Nagyon fontos karakter lenne Jerome életében, szóval ha megfogott a kis drága, ne habozz, regisztráld be. PM-ben, Discordon további kérdésekre válaszolok.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jerome Whitlock
Új tag
ranggal rendelkezem
★ :
Se veled, se nélküled Tumblr_inline_p8xvruBIp51qabofq_540
Se veled, se nélküled Tumblr_inline_p8xv6djj1R1qabofq_540
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
Dél-Bronx
★ :
Se veled, se nélküled Tumblr_inline_p8xuwmWU8M1qabofq_540
★ foglalkozás ★ :
Exjárőr
★ play by ★ :
Peter Gadiot
★ szükségem van rád ★ :
Se veled, se nélküled Tumblr_inline_pi0o1d37pK1v7dwos_400
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Se veled, se nélküled Tumblr_inline_p8xvrzOEbL1qabofq_540
 
Se veled, se nélküled
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ismét veled
» A jó percek, amit veled töltöttem el – TJ & Vio
» Stacie & Matze | Én veled, te velem!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: