New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Posy Forrester
tollából
Ma 00:00-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:50-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 23:36-kor
Sacha Blackhood
tollából
Tegnap 23:32-kor
Meilin Mercier
tollából
Tegnap 23:21-kor
Posy Forrester
tollából
Tegnap 21:56-kor
Michael K. Wilde
tollából
Tegnap 21:23-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 21:02-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Tegnap 20:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
35
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
19
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
210

sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine
TémanyitásRe: sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine EmptyTegnap 19:11-kor



Az anyaság fogalma számomra mindig is annyira távolinak hatott. Nem mondom, hogy egy-két pillanatomban nem merengtem el a jövőmnek ezen részén, de amikor körülnéztem akkor egyedül voltam a lakásomba és nem éreztem, hogy annyira stabil lennék érzelmileg amire egy gyereknek szüksége van. Jaket megismerve viszont sokszor felmerült ez a téma és bár kettőnkben biztos voltam, de abban, hogy én milyen leszek anyaként már nem annyira. Két példa volt előttem életem során: az egyik Alyssa, a másik pedig Mrs. Linard. És amíg az egyik csupa jó dolgokra nevelt és minden nehezebb pillanatomban számíthattam rá, addig a másik egy katasztrófa volt. Alyssa mellett nevelkedni olyan volt mintha egy folyamatos hullámvasút élményre fizettem volna be. Hol jelen volt, hol nem, de mindkét verzióban annyira távolinak hatott. Amíg velünk lakott akkor tepert, hogy behozza a kimaradt időszakot. Közös programokat szerveztünk, beszélgettünk és úgy éreztem tényleg törődik velem és érdekli mi zajlik az életembe. Úgy gondoltam, hogy most ez más lesz és tényleg velünk marad. Aztán egyik nap arra ébredtem, hogy Alyssa sehol, csak egy bocsánatkérő levél az íróasztalomon.  Az első alkalmakkor nehéz volt megélni a csalódást és Hankbe kapaszkodtam, mert ő legalább ott volt, de vele se lettem szerencsésebb. Egy idő után azonban Alyssa újabb jelenléte már nem volt rám hatással. Ott ültünk egymás mellett, ő lelkesen csicsergett egy újabb tiszta pillanatában, de nem éreztem semmit. Mindig úgy gondolta, hogy nekem ennyi elég. Az együtt töltött idő meg hogy bármit megvesz nekem amit csak kiejtek a számon. Nem volt, de sosem jött rá. Aztán mikor Hank apai szerepét betöltve már nem engedte a közelembe, akkor őt hibáztatta. Alyssa sosem akart felelősséget vállalni az ő részéért és talán mèg a mai napig is úgy gondolja, hogy azért nem találkoztunk többet, mert Hank megtiltotta. Részben így volt, de a miértekről ő tehet.
Amióta kiderült, hogy terhes vagyok, azóta sokszor eszembe jut anyám meg a vele kapcsolatos időszakok, ami után fura aggodalom kúszik a bőröm alá. A félelmeim nem alaptalanok, mert megvan az esély rá, hogy én is ilyen anya leszek majd, mint ő. Hisz mit csináltam eddig is? Minden jót ami az életem részese lett egyből szabotálni akartam és aki nem volt elég kitartó, az nem is maradt a közelemben. Jake-el beszéltünk már ezekről a félelmekről, de úgy érzem ez sosem tűnik el majd teljesen. Ennyire az elején meg főleg nem.
A rendelőbe csak később kell bemennem, mert Dorotheaval a munkája után lesz egy ülésünk. Most már három hete, hogy folyamatosan találkozunk, azóta pedig úgy érzem sikerült összhangba kerülnünk. Nem bízom el magamat, van még munkánk bőven, de úgy érzem jó úton haladunk.
Az ismerős út helyett ezért beugrok a kávézóba, viszont most jobban átgondolom a választékokat. Vissza kell fognom a koffein bevitelt, viszont napi egy kávé még nem tilos és a délutáni adagot majd elhagyom. De talán egy sütemény jöhetne még mellé, hàtha Dorothea is szereti. Nem megvesztegetni akarom ezzel vagy hatással lenni rá, de egy kis édesség sosem árt. Épp csak arrébb mozdulok a sorban, hogy megnézzem a tábla további választèkait is amikor nekiütközök valakinek és már csak a kávé ismerős illatát érzem a karomon végigfolyni, amely kellemesen meleg még. Az élmény ezzel szemben nem éppen a kedvenceim közé tartozik. A pult mögött az egyik lány már indul is meg felénk, hogy feltörölje a kiöntött italt, habár jeleztem felé, hogyha kapunk törlőt én is megoldom.
- Nem, nem történt semmi gond. De helyes döntés volt a részemről reggelről nem fehéret felvenni. - mosolyodom el, hogy enyhítsem ezzel a lány idegességét, aki nem győz bocsánatot kérni miután egy kicsit arrébb lépünk a 'baleset helyszínétől.' A felsőm csak egy keveset kapott, leginkább a karom bánta az ütközést, de azt a beszélgetésünk közben a korábban kapott törlővel sikerül is felitatnom.
- Ugyan már, velem is megesik. Az ilyen esetek miatt hordok magammal plusz felsőt a kocsiba. - utóbbi szavakat halkabban adom tudtára mintha titoknak szánnám őket. A jelenlévők egy részének figyelme már így is ránk terelődött és még nem állok készen arra, hogy ilyen érzékeny vallomásokat tegyek.
Az ismeretlen lány persze tovább szabadkozik és nem akarok én lenni neki az sem, aki tovább fokozza az idegességét. Szavai miatt körül tekintek a helyiségben, majd az általa említett asztal felé siklik tekintetem.
- Az asztalodhoz való meghívást elfogadom és segíthetsz nekem kiválasztani melyik süteményt lenne érdemes kipróbálnom. - fordulok oldalra a tábla felé és fejemmel abba az irányba bökök. - Általában csak egy kávéért ugrok be, de most jól esne valami plusz is mellé. - a neveket figyelem és őszintén össze vagyok zavarodva. - Régebben mindennek annyira egyszerű nevet adtak, hogy könnyen kikövetkeztethettem milyen ízű is lehet. De most..? - ráncolom össze homlokom, aztán tenyeremet is oda simítom. - Mégis a mókus csapda mi lehet? Valami mogyorós? - tanácstalankodok, aztán a lány felé fordulok. - Te ismered valamelyiket? - faggatózom tovább tőle amíg nem állunk vissza újra a sorba. Legalább a kávé választék egyértelmű.

seramaddie








Seraphine Murphy imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 8073195a7d983132782e31e7c05867b432221347
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
412
Témanyitássisterhood ♡ Madelaine & Seraphine
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine EmptySzer. Szept. 18 2024, 15:04

Madelaine && Seraphine
“Sometimes all you need is your sister.”

Hiába váltották egymást a napok, akkor is dühös voltam Jasperre, amiért megszívatott a beadandóval, aminek a felével se voltam még meg, pedig alig akadt már csak pár napon a határidőig, de akkor is meg fogom csinálni. Ha szükséges, akkor következő pár napban nem fogok egy fikarcnyit se aludni. Tökéletesnek kell lennie, hiszen mindig is ügyeltem arra, hogy mit adok ki a kezeim közül, másrészt nem akarom megadni neki azt az elégtételt, hogy lásson elhasalni. Nem és nem!
De most nem akartam rágondolni, még ha a süteményt elnézve, amit agyon szurkáltam a villámmal egészen mást hatást is keltett. Mentségemre szóljon, hogy kivételesen alapból is feszült voltam és kicsit elveszett, ami még számomra is merőben új érzés volt, hiszen régóta nem éreztem már ezt. Általában pontosan tudtam mit akarok és miként érhetem el a céljaimat. Határozott voltam és vakmerő is, ha arra volt szükség, de most valahogy minden hasonló érzés elhagyott, ahogy újra felpillantottam, amikor belépett valaki a kávézóba. Továbbra se ő érkezett meg.
Az elmúlt hetekben többször is jártam már itt, kétszer szerencsém is lehetett volna, de még se mentem a közelébe, csak figyeltem őt. Fürkésztem a vonásait, hallgattam a hangját, elnéztem őt egy másik szőkeséggel, hogy milyen jóízűen cseverésznek, mintha legjobb barátnők lennének és őket elnézve még inkább elfogott a kétely, hiszen ők akár testvérek is lehetnének, mert hasonlítanak, de mi? Talán. Egy egészen picikét. De vajon, ha ilyen barátnője van, akkor vajon egy kicsit bajos húgra szüksége lehet? A Disney mesékben is a hercegnők egyedül vannak és nincs szükségük igazán senkire se, maximum törpékre, vagy állatokra, de barátokra vagy testvérek nem, így nála ez miért is lenne másként? Kire hasonlít igazán, Aranyhajra, vagy inkább Csipkerózsikára?
Előhalásztam a gyűrött fényképet a pénztárcámból, amit még anyától hoztam el és egy pillanatra elmerengtem. Nem tudom meddig ülhettem ott a gondolataimba merülve, amikor is meghallottam az ismerős hangot, sietve kaptam fel a fejemet és megpillantottam őt a pultnál állva.  
Most vagy soha.
Nem tökölhetek tovább, muszáj megismernem egy kicsit, még akkor is, ha esetleg többé nem látjuk egymást. Tudnom kell, hogy milyen is ő, még ha anya valami oknál fogva el is hagyta. Miért tetted ezt? Ki vagy valójában? Ismerem egyáltalán az anyámat? Velem mindig is törődő, gondoskodó volt és a szeretetével elhalmozott. Vajon a féltestvérem, a nővérem ezért utálna, mert nekem volt anyám, de neki nem?
Eltoltam magamtól a tányért, elraktam a fényképet, majd felálltam a csészémmel, mintha csak a pulthoz akarnám valami miatt visszavinni, ő pedig pont akkor készült távozni. A szívem egyre hevesebben dobogott, ahogy egyre közelebb értem, aztán arcára siklott a pillantásom. Már majdnem meggondoltam magam, amikor tényleg sikerült valamin megcsúsznom és a szerencse mellém szegődött, mert őt öntöttem le, ahogy eredetileg terveztem, de legalább meg se kellett játszanom az ügyetlenkedést, mert ténylegesen baleset történt.
- Bassszus! Nagyon sajnálom! – sietve szólaltam meg, aggódva pillantottam rá és ahogy arcára siklott a pillantásom a szavak belém fagytak. Eskü, ha ezt megneszelné Jasper, akkor lehet élőnagyságú papírszobrot beszerezne róla. Fogalmam sincs, hogy meddig bámulhattam őt, mire sikerült kapcsolnom és végre meglelni a hangomat. – Jól vagy? Nem égettelek meg? – bár utóbbira nem igazán volt esély, hiszen már egészen kihűlt a kávém, de az agyam még mindig részben kikapcsolt állapotban maradt. Sietve hajoltam le a csészémért, ami szerencsére nem tört össze, majd ahogy felemelkedtem véletlennek álcázva, valójában szándékosan úgy mozdultam, hogy kiverjem a kezéből a poharát, ha korábban ez nem történt meg.
- Ne haragudj! - aggódva csendült a hangom. - Tényleg nagyon röstellem! Ez nem az én napom! Nem szoktam ennyire ügyetlen lenni! – mentegetőztem egyből, majd amikor az egyik pincér odaért hozzánk, akkor bocsánatkérően pillantottam rá, amiért miattunk most takarítania kell. – Meghívlak egy kávéra, vagy nagyon sietsz? – kedvesen, ártatlanul és barátságosan csendült a hangom. – Ott van az asztalom is. – a tekintetem megállapodott a süteményen, ami úgy festett, mint aki most tért vissza a kivégzéséről. Szóval nem éppen bizalomgerjesztő volt.





Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seraphine Murphy
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 3fdc35b44ec61221093e9ffbaf8c74c1dcd40a8c
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
no way,
it's enough for me to live

with an annoying man

sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine E291c6ab6bfb1117d24bc43fdf90e87040f3ebb6
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine 8e22ae347d89e2c5ba2807cb5a8a501bdd3a790c
★ idézet ★ :
Some people are like Ads, just skip them.
★ foglalkozás ★ :
student & modell
★ play by ★ :
★ Cindy Mello ★
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine Ea5510e384af3aa5e8531db7ed2d070e56a5acfe
 
sisterhood ♡ Madelaine & Seraphine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» underneath the lemon trees
» underneath the lemon trees
» i can't see the forest for the trees [Daniel&Kaylee]
» six feet underneath my misery || jacob & valerie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: