New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:26-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:21-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 11:20-kor
Eloise Brown
tollából
Ma 11:15-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 10:10-kor
Rebecca Shaw
tollából
Ma 09:11-kor
Lyall Bradbury
tollából
Ma 09:04-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 07:57-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

by your side ⤙ Vance & Beatrix
TémanyitásRe: by your side ⤙ Vance & Beatrix
by your side ⤙ Vance & Beatrix EmptyTegnap 11:58-kor

If you meet a loner, no matter what they tell you, it’s not because they enjoy solitude. It’s because they have tried to blend into the world before, and people continue to disappoint them.

Amikor az ember azt gondolja, hogy a dolgok már úgysem fordulhatnak ennél is rosszabbra, hát persze hogy a univerzum bemutatja a középső ujját és bebizonyítja az ellenkezőjét. Tehát a legokosabb ha megtanulom... bármilyen körülmények között, mindig és minden lehet rosszabb is. Aztán hiába próbálom a csávókám ruházatát meglesni, nem teljesen sikerül, főleg nem anélkül, hogy szabályosan felmásznék a pultra, hogy megnézzem, annyira kíváncsi meg nyilván nem vagyok. Így aztán jobb ötlet híján elhiszem neki, hogy nem okoztam túl nagy károkat, még ha az első reakciója nem is volt túl bíztató. Mondjuk én sem kifejezetten örülnék annak ha a tequilám odalenne valami ügyetlen nő miatt, szóval megértem, hogy nem örül, de majd az ingyen pia meghozza a kedvét. A ház ajándéka, ami tulajdonképpen az én ajándékom, hiszen nyilván nem a ház fogja állni, erről pedig a mögöttem bébiszitterkedő Levi is meg fog bizonyosodni, de mindegy. Nem halok bele egy tequilába. Abba halnék bele ha egy tequila miatt kirúgott volna a fapofa. Szerencsére úgy ítélte meg, hogy jól kezeltem a helyzetet és ez nem történik meg, aztán megy is végezni a dolgát.
- Szülést? Gratulálok? - Kérdezem, nem mondom. Nem tűnik túl boldognak. Márpedig ha apa lett belőle, nyilván nem itt sopánkodna egymagában. Bár lehet csak simán nem akarta a gyereket? Kissé értetlenkedve nézek rá, egyértelmű lehet számára, hogy nem feltétlen értem amit mond, ugyanakkor nem is feltétlen tartozik rám, hogy miért iszogat itt egy szál magában éppen azután, hogy apa lett belőle. A következő kérdése hallatán a szemöldökeim szinte az egekbe szaladnak, ha Levi nem lenne látó és hallótávolságon belül, talán még le is pofoznám, hogy helyretegyem az eltévedt fejét.
- Az újszülött gyereked anyja is egyezne ezzel? - Kérdezem végül egy egész emberbaráti módon, igyekezve arra, hogy kivonjak szavaimból minden ítélkezést, mert nem tudhatom, hogy mi van náluk otthon. Az egyetlen dolog amit tudok, hogy én biztosan nem leszek az akivel megcsalja a nőjét, a gyereke születésnapján meg főleg nem. Még egészen büszke is vagyok magamra amiért ezt sikerült ilyen szépen, burkoltan a tudtára adnom, általában harapósabb vagyok azért.
- Trix. - Javítom ki, mivel a Trixie-t csak barátok érdemlik ki. Amikből nyilván nem túl sok van. Bizonytalanul nézek én is a kézre, még mindig nem teljesen tudom eldönteni, hogy megfoghatom-e azt egyáltalán. De kézfogás még nem megcsalás szóval... - Szóval Vance, aki ma már túl van egy szülésen... - A kézfogás után nézek egy pillanatra a pult mögé, hogy megérintsem a telefonom kijelzőjét. - Pontosan hat perc múlva hívhatsz meg egy körre. De erős legyen! - Adom végül be a derekam, mert vagyok elég csóró ahhoz, hogy elfogadjam az ingyen piát, amire valljuk be, valóban szükségem is van, nem tévedett ebben. Legfeljebb aztán a mosdó ablakán át menekülök el tőle. Apropó, menekülés! Talán jobb ötletem is van ennél. - De csak ha megígéred, hogy aztán segítesz kimenekülni innen. Esélyesen kidobattam ma az egyik barátnőmet innen, aki azóta is odakint vár rám és nem hiszem, hogy túl boldog. - Meghív egy italra és cserébe még meg is dolgoztatom. Jó üzletasszony lenne belőlem, az már tuti. Azért az arcomra erőltetek egy kedvesnek tűnő vicsorgás-féleséget, hogy bemutassam, tudok én meggyőző lenni. Hát ami azt illeti, tény, hogy az ő mosolya sokkal megnyerőbb. Még majdnem tetszik is.
by your side

mind álarcot viselünk
Beatrix Lafayette
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix F8b67e7fa0d63a856c668e0bae7ba64315f06720
by your side ⤙ Vance & Beatrix 48fcbd9e93175e91d521a13027db44ddd4fd9b74
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
If you think it's going to rain,  it will.
♫ :
||||||| | 0:10
★ családi állapot ★ :
You had me at hello.
by your side ⤙ Vance & Beatrix 6aa387d0b5f5c658b7abf55b62c1dc8f8f9839c9
Because of you, I laugh a little harder,
cry a little less, and smile a lot more.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix Fdcd453cf470163bdd5918e015b35a26f1094d15
★ idézet ★ :
I used to think that the worst thing
in life was to end up alone. It's not.
The worst thing in life is to end up
with people who make you feel alone.
★ foglalkozás ★ :
Bartender
★ play by ★ :
Emma Mackey
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix 3a14f84d3f5564ed3dce8682aed973bcf0c9ecf3
TémanyitásRe: by your side ⤙ Vance & Beatrix
by your side ⤙ Vance & Beatrix EmptyTegnap 00:01-kor
by your side
Nem igazán kellett indokokat keresni arra, hogy Matt, Hugh meg én beüljünk meginni valami erőset. Ma mindhárman túléltük életünk első szülését. Nem mondom, hogy sétagalopp volt, de volt ott minden… Az apát úgy kellett összekaparnunk a padlóról, mert ő tízperc bentlét után úgy döntött, hogy köszöni szépen, neki majd elég lesz ha látja a gyereket akkor, ha már pólyában a nővér odaviszi hozzá. Az anyának meg segíteni kellett – pontosabban nyújtsam oda a kezemet, hogy legyen mibe kapaszkodnia -, hát basszameg, úgy megszorította, hogy a csillagokat láttam. Szerintem lett is egy-két véraláfutásom, de nem nagyon volt még időm alaposabban megnézni.
Tehát a srácokkal kemény napunk volt ma, és igazából egyikünk sem volt teljesen felkészülve erre, leginkább azért, mert pénteken még azt mondták, hogy szemészet gyak lesz ma, erre tessék… Azt mondják a profok, hogy csak az eleje nehéz, utána már tök jól megszokja az ember. Hát, bízom benne.
Tehát ezek után baromi jól jött bármi pia, ami üt. De úgy istenesen.
Betértünk hát az Emperorba, mert már épp nyitva volt akkor, mikor hazafelé tartottunk. Bulizni nem akartunk, csak inni. Remélem, hogy ez a meló nem olyan lesz később, hogy csak akkor élem túl, ha piálok, mert különben rohadt gyorsan alkoholista lesz belőlem; ez a megtisztelő pozíció pedig az ikremet illetné meg, mert ő viszont folyton vedel – legalábbis nekem úgy tűnik. Tuti veszettül stresszes a melója – viccelek, persze, hogy nem az.
Ma is az a tökös csajszi a pultos, akit már láttam néhányszor. Észrevettem, hogy felváltva szoktak lenni egy másikkal, meg néha az az unott fejű gyerek is beáll a pult mögé, ha sokan vannak, Levi talán, vagy a franc se tudja.
Hugh és Matt elmennek a tánctér irányába én pedig odamegyek a pulthoz, hogy kikérjek még egy kört magamnak. Én nem akarok táncolni, így is rohadt fáradt vagyok már, meg amúgy sincs kedvem csajozni most, nekik meg mindig van, úgyhogy hadd menjenek.
A pulthoz ülök, kérek is egy dupla tequilát, de még gyűjtöm az erőt, hogy magamba döntsem, már ittam kettőt, lehet mondani, hogy nem annyira vagyok szomjas, de azért eszemnél vagyok, csak mondjuk már kicsit jobb a kedvem.
Egyik pillanatban észreveszem, hogy valami konfliktus van kibontakozóban a pultos lány meg valami idióta közt, de mire feleszmélek már kiszabadítja magát a csaj – meg is állapítom magamban, hogy milyen kis tűzrőlpattant. Szikrát szór a pillantásával, instant gyilkosságot tud elkövetni a csaj azokkal a szemekkel, az tuti. Nem is tudom hirtelen, hogy mi a neve, pedig biztosan hallottam már… Trixie?
Aztán hiába jön a felismerés, azonnal el is felejtem, hogy min gondolkoztam egy másodperccel korábban, mert a dupla tequilám az ölemben landol. Igen, tökéletesen lesöpörte a csaj a pultról poharastól az egészet – Faszom – ja, szó szerint, bár jelenleg képtelesen értem inkább jelen pillanatban. Már csak ez hiányzott. Reggel a szülés, most meg ez… - Ugyan már, rá se ránts… mármint… semmi gáz - vigyorodom el s először rápillantok, majd a mögötte ácsorgó Levira.  – Áh, dehogy! – legyintek, s visszateszem az üres poharat a pultra. Tulajdonképp csak úgy nézek ki, mintha aki összehugyozta magát, de lehetne ettől rosszabb is, nem? Remélem, hogy nem ültem csokiba, hogy még szarosnak is tűnjön a gatyám… Azt végképp nem akarom, hogy a lánynak bármi problémája legyen ebből, az a csávó meg amúgy is úgy néz folyton, mintha bármelyik pillanatban ki akarná rúgni szegényt, pont nem hiányzik, hogy miattam az utcára tegyék.
Az ajándék piát nyilván elfogadom. – Kösz – vigyorgok rá vissza. Ingyen piára hülye lennék nemet mondani. Mondjuk elég lúzernek tűnhetek, hogy egyedül iszom.
- A tiéd sem? - húzom el a számat. - Huh akkor én mit mondjak, láttam ma egy szülést… - forgatom meg a szemeimet, még mindig alig fogtam fel a történteket.
Meghívhatlak én is egy körre? Úgy látom, rád férne – állapítom meg a tök nyilvánvalót. – Vagy inkább úgy kérdezem, hogy mikor hívhatlak meg egy körre? – Fogalmazhattam volna úgy is, hogy mikor végzel, de így jobban hangzik. – Amúgy, hello, Vance vagyok. Te pediiiiiig… Trixie? – sandítok rá kissé bizonytalanul, és nyújtom a jobb kezem felé.


and in the middle of chaos there was you.
outfit

Beatrix Lafayette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Vance Denoir
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix Tumblr_ob29d5sOlm1rz101bo4_250
by your side ⤙ Vance & Beatrix Tumblr_ob2bn86koO1rz101bo4_250
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Mr. Living-in-the-moment
★ családi állapot ★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix B12761c8ed5af1ff158be322aedbcc31
The Girl I Said Hello To
★ lakhely ★ :
NY
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix Tumblr_ob2bn86koO1rz101bo6_250
★ idézet ★ :
Do Something Good Today That Your Future Self Will Thank You For
★ foglalkozás ★ :
wannabe doctor
★ play by ★ :
adam gallagher
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix 75519d958b3ca1bc93cf3912052c5f288cccbffa
Témanyitásby your side ⤙ Vance & Beatrix
by your side ⤙ Vance & Beatrix EmptyKedd Szept. 17 2024, 20:20

If you meet a loner, no matter what they tell you, it’s not because they enjoy solitude. It’s because they have tried to blend into the world before, and people continue to disappoint them.

A pultban heverő telefonom kijelzőjére pillantok. Aztán újra. Majd pedig mégegyszer. Újra és újra megteszem ezt a mozdulatot, nagyjából minden kiadott ital után, mintha abban reménykednék, hogy az idő gyorsabban fog telni ha minden tíz másodpercben megbizonyosodunk arról, hogy amúgy kurvára nem. Még a vak is levághatja rólam, hogy mennyire nincs kedvem már itt lenni... még húsz perc. Fellélegzem, majd ki is fújom, ezzel nyugtázva magamban, hogy oké, az nem sok. Azt még ha fogcsikorgatva is, de bizony, hogy kibírom. Aztán... nem tudom. Tisztában vagyok azzal, hogy Eve odakint vár rám, láttam őt, és a dohányzó kollégák is megbizonyosodtak már erről nekem. És őszintén? Hazugság lenne azzal etetnem magam vagy éppen bárki mást, hogy nem aggódom egyáltalán. Nincs kedvem és egyben erőm sem szembeszállni vele. Minden erőmmel azon vagyok, hogy eltereljem a figyelmem. A bárpultot kezdem el törölgetni, mintha most az lenne a legfontosabb. Szinte már egészen robotiasan végzem a munkám, nem is figyelem, hogy mit csinálok, fejben már mérföldekkel arrébb vagyok, legalábbis addig, amíg egy kéz vissza nem rángat a jelenbe, amelyik a csuklóm köré fonódik.
- Ha nem veszed le rólam a kezed nagyjából fél másodpercen belül, esküszöm, hogy pofán váglak! - Szólalok meg hangosan, mindenképpen túlordítva a zenét, hogy biztosan meghallja a kezemet szorongató fickó, akire ebben a pillanatban gyilkos tekintettel meredek. Mi jogosít fel egyáltalán idegen férfiakat arra, hogy bárkihez is hozzáérjenek?!
- Hé, Trix... nyugodj le! - Szólal meg mellettem a kolléga. Hitetlenkedve fordítom felé a tekintetem. Most komolyan?! ÉN vagyok az akinek le kell nyugodni? Miközben ez a faszkalap fogdolózik itt?
- Te nyugodj le! - Kiáltok vissza nem túl frappánsan, majd ha már a pofozkodást nem szívlelné a mini-főni, akkor azt kihagyva rántom meg a karomat, hogy kitéphessem a pasas szorításából. - Húzz innen, mielőtt hívok valakit! - Mondom végül, majd pedig már nagyban kezdem is keresni a biztonságinkat, immáron másodszor a mai este folyamán, bár azért reménykedem egy kicsit benne, hogy ezúttal hallgat a szép szóra.
Még mindig némileg ingerülten folytatom, vagyis folytatnám a bárpult tisztogatását, de az ingerültségből folyó figyelmetlenségnek köszönhetően az egyik még színültig lévő poharat is elsodrom és egyben felborítom.
- Basszus! - Ha ebben a maradék alig húsz percben még sikerül ki is rúgatnom magam, eskü felakasztom magam egy szögre. Szinte már érzem ahogy a főni megindul felém, valószínűleg meghallotta a nem túl szép felszólalásomat, így aztán magamra erőltetek egy bocsánatkérő mosolyt és a srác felé fordulok, aki esélyesen károsodhatott az ügyetlenkedésemből. - Sajnálom! - Nyögöm ki a bocsánatkérést elég hangosan ahhoz, hogy a főni megálljon mögöttem és azonnali kirúgás helyett, egyelőre figyelni kezdjen, hogy mégis hogyan is kezelem a helyzetet. - Remélem nem okoztam semmi kárt... - Próbálok is áthajolni némileg a pult felett, hogy megnézzem magamnak a srác ruháinak állapotát, remélhetőleg nem kell még azt is nekem fizetni. Aztán a bocsánatkérő mosolyom némileg kiszélesedik ahogy újra is töltöm a férfi poharát, majd pedig elé tolom azt.
- A ház ajándéka. - Bólintok ügyetlenül, miközben a főni is elégedetten bólint és abbahagyja a bébiszitterkedést. - Hát nem az én napom... - Mormogom még idegesen, megpróbálva egy hülye magyarázatot adni arra, hogy miért is történt ami történt, holott nem mintha valós magyarázat is lenne.
by your side

Vance Denoir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Beatrix Lafayette
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix F8b67e7fa0d63a856c668e0bae7ba64315f06720
by your side ⤙ Vance & Beatrix 48fcbd9e93175e91d521a13027db44ddd4fd9b74
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
If you think it's going to rain,  it will.
♫ :
||||||| | 0:10
★ családi állapot ★ :
You had me at hello.
by your side ⤙ Vance & Beatrix 6aa387d0b5f5c658b7abf55b62c1dc8f8f9839c9
Because of you, I laugh a little harder,
cry a little less, and smile a lot more.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix Fdcd453cf470163bdd5918e015b35a26f1094d15
★ idézet ★ :
I used to think that the worst thing
in life was to end up alone. It's not.
The worst thing in life is to end up
with people who make you feel alone.
★ foglalkozás ★ :
Bartender
★ play by ★ :
Emma Mackey
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
by your side ⤙ Vance & Beatrix 3a14f84d3f5564ed3dce8682aed973bcf0c9ecf3
TémanyitásRe: by your side ⤙ Vance & Beatrix
by your side ⤙ Vance & Beatrix Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
by your side ⤙ Vance & Beatrix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» side by side ♣ Timothy & Nikolina
» Cale & Shane || Side by Side
» Side by side - Jordan & Jonah
» Beatrix Lafayette
» Come on and sit here by my side

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: