New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Admin
tollából
Ma 21:22-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 21:17-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:17-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:14-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 21:03-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 20:53-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 20:44-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 20:43-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Connor Marshall
TémanyitásConnor Marshall
Connor Marshall EmptySzomb. Feb. 24 2018, 18:14

Connor Marshall

A tűz ugyanúgy nem tesz különbséget jó és rossz ember között, akár a puskagolyó.


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Connor Marshall
Becenevek: Meg se próbálj tegezni.
Születési hely, idő: Boston, 1987.08.04.
Kor: 30
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: biszexuális, de még heteronak vallom magam
Családi állapot: lyukatlan, páratlanul szép az élet
Csoport: Bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Boston Fire Department -Training Academy
Ha dolgozik//Munkabeosztás: firefighter, lieutenant
Ha dolgozik// Munkahely: FDNY
Hobbi: Scrabble, sörpingpong, vakvezető kutyák oktatása (mellékállás)
Gyűlölöm a mellébeszélő embereket, az állandóan magyarázkodó eseteket. Nem rejtem véka alá a véleményemet, de kellő tisztelettel adózom a feletteseim irányába, hiszen ezt az egyet jól megtanultam a kiképzésem alatt, hogy hallgatni arany, és csak akkor felelj, ha kérdeznek. Otthonról semmilyen mintát nem hoztam magammal, hiszen normális légkörről nem is beszélhettünk. Gyerekkoromban a szüleim bent égtek a családi fészekben a három évvel idősebb nővéremmel együtt, ezért az apám testvére nevelt fel, de miután kezelhetetlen kiskamasz vált belőlem, egyszerűen továbbadott a távolabbi rokonoknak, és ez egészen tizennégy éves koromig így is működött, majd bekerültem a rendszerbe. A felnőtté válás még váratott magára, a négy év hosszúnak bizonyult, és a nevelőim szerint nem sok esély lett volna rá, hogy örökbe fogadjanak, mégis megtörtént a sokak általi „csoda”. A Marshall házaspár tisztességesen bánt velem, de ha lázadtam, akkor keményen meg is lakoltam érte. Durván visszahúzódó, némiképp antiszociális jellemmé avanzsálódtam. A logikai gondolkodásomat a biológiai édesapámtól örököltem meg, miután a birtokomba jutott, hogy kiváló hackerként tevékenykedett, és segített be a hivatali szerveknek is. Az elfojtott düh csak táplálódott bennem, és a legjobb helyre sikerült bekerülnöm, ahol megtanultam kezelni az agressziót. A bostoni tűzoltó akadémián sajátítottam el a tudásom legjavát, és a kitartásomnak köszönhetően hamar kerültem fel a ranglétrán.

A munkám megszállottja vagyok, a terveim között szerepel a katasztrófavédelem is a jövőben, de egyelőre beérem a hadnagyi tisztséggel. Az áthelyezésem könnyedén ment, már félig-meddig sikerült is beilleszkednem New Yorkban. A fizetésem kiegészítéseként szívesen foglalkozom speciális kutyák kiképzésével, és otthon tartok egy fekete labradort, Marlee-t.

Kedvelem:

- esti sörözés, vagy reggeli a napszak mindegy egy nehéz műszak után
- baszogatni Ethant, ha tanulni akar
- Scrabble-t játszani Mercedes-szel
- délig aludni, ha szabadnapom van
- kutyákkal edzeni
- életet menteni
- tüzet oltani

Nem kedvelem:

- ha más a cuccaimhoz nyúl
- ha a magánéletemről kérdeznek
- párkapcsolatban létezni, nem szükséges számomra
- fecsegő lánykákat
- piromániás emberek seggébe tömlőt dugni



Ide jön az idézet



Connor utazás pillanatokban:


Mercedes Blomquist

Connor Marshall Tumblr_om7hucyiJE1umgezno3_250

Már a napját se tudom, hogy mikor, és hogyan ismertem meg ezt a szőkeséget, aki idestova nyolc éve a legjobb barátom, és miattam jött át New Yorkba is. A kívülállók számára egy meg nem értett kapocs van közöttünk, nem is kívánom ragozni…tűzbe mennék érte.
- Hozzad már azt a fagyit, mert nem fogom megnézni veled a Supermant. – bevallom az egyik kedvenc időtöltésünk a sorozatbámulás, és a szereplők kifigurázása. Minimum hetente egy alkalommal összegyűlünk a lakásába, vagy az enyémbe (ha Ethan nem hisztizik, mondjuk a második otthona a kórház), és akkor agysorvasztásig nézzük a televíziót. A modernkornak köszönhetően már elegendő egy kis pendrive, és éjjel-nappal lóghatok a kanapén.
- Hozom, de figyelj nem lesz sok a három doboz? – tanácstalanul támaszkodom rá a pultra, és nézek farkasszemet a kis némberemmel.
- Dehogy…tudod hány rész van még hátra? A régi klasszikusokat még be sem fejeztük. – teszi mellé egy laza vállrándítással, és a fejét hátradöntve ölti ki rám a nyelvét.
- Con cica…ne várasd meg a bendőmet, mert így soha nem lesz együtt Louis és Clark. – fennkölt módon adja elő, hogy mennyire áhított neki a be nem teljesült szerelmi dráma, és nem akarom megakadályozni benne, hogy könnyektől meghatódottan boruljon rám, és ecsetelje nekem, hogy neki miért nem jutott egy ilyen klassz pasi. Mondhatni szerencsétlen a kapcsolatokban, egyszer már férjnél volt, de annak nem lett jó vége. Bizalmatlan, és kényelmesnek véli a barát zónát. Megértem, ha nem akar belebonyolódni egy jövőtelen viszonyba, én már csak tudom, hogy mennyire rémisztő az elköteleződés is.
- Akkor legyen, és hozom. – egyet a hónom alá csapok, kettőt meg egyensúlyozva szállítok át a bázisunkra. A pillantásom ráfut, és úgy döntök, megviccelem. Leteszem az egyiket, és felnyitva a tetejét túrok bele az ujjammal, és az orrára kenem.
- Connor neee… - sikolt fel, és már ugrana utánam, de gyorsabb vagyok, mint ő, és egy perc alatt illanok el a fürdőszoba irányába.
- Nem érsz utol, gyenge vagy Mer… - bevetődöm, és bezárnám az ajtót, de még időben rekeszti be a tenyerével, és besurran, aztán már a mellkasomat püföli.
- Gyönyörű vagy ezzel az eszkimó orral. – nevetem ki, és azon se lepődöm meg, hogy a pólómba törli a hűsítő édességet.

Ethan Keating
Connor Marshall Tumblr_onuijxG4Av1v0ossco1_r1_400

Laposakat pislogok, mert valami duruzsolás hallatszik az ajtóm felől, de még nem azonosítottam be a hangforrását. Mennyi lehet az idő? Este nagyon berúgtam a kollégákkal, és sok minden kiesett, de most olyan érzésem van, mintha a fejemben kitört volna a harmadik világháború. Nem készültem fel arra, hogy valaki felkelt, de mit is vártam? Lassan emelem meg a zűrös kobakom, és fordítom a lakótársamra.
- Te…Ethan soha nem alszol? Mi olyan fontos, ami nem várhatott mondjuk délutánig? A péniszed megtisztítása, vagy a hajad megfelelő beállítása? – mormogok az orrom alatt, mikor végre belép, és ezzel nagy piros pontot szerez nálam, mert becsukja maga mögött a nyílászárót, és a fény is elhal. Kritikusan ügyelek rá, hogy a redőnyök le legyenek húzva, és a vámpír üzemmód lépjen életbe, ha már késdobálás zajlik az elmémben éppen.
- Te eltüntetted a sebfertőtlenítőmet? – akad fenn valami érthetetlenségen, de nem is figyelek rá. Az arcomat belenyomom a párnába, és azon imádkozom, hogy komolyan ne ezért verjen fel az álmomból.
- Hol volt az a mit is mondtál…vibrátorod? – tartom fel a kezemet, és ezzel sikerül zavarba hoznom, és meg nem értett figurává tennem. Néma csend telepszik ránk, és most a rajtaütés, mert bele fog menni a részletekbe, és kurvára nem akarom, hogy elmagyarázza nekem az összetevőit, így megelőlegezem a bajt.
- Volt benne alkohol? – érdeklődöm szimplán, és újabb hatásszünet következik.
- Igen…magas, mivel megöli a baktériumokat. – az rémlik, hogy Carlos végighányta az éjszakát, de az már nem, hogy miért.
- Talán megittam…mi lehet a legnagyobb bajom? – fordulok át, és most szemügyre veszem. A szokásos mackó, és póló együttes, meg az a hülye szemüveg rajta.
- Megőrültél?! Belehalhatsz, vagy rosszabb… - akad ki, én meg most érzem elérkezettnek az időt arra, hogy felálljak, és odamenjek hozzá.
- Már találkoztam a halállal, és nagy spanok vagyunk. – simítom a lapockájára a kezemet, de ettől megmerevedik, és lecövekel.
- Na menj és kockulj egyet, amíg a nagyok alszanak. – tolom ki, és mikor megszólalna, simán rávágom az ajtót. Ne zavarj dél előtt…mit nem lehet ezen megérteni?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Connor Marshall
Connor Marshall EmptyVas. Feb. 25 2018, 13:30

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Connor! Very Happy
Nagyon tetszik a munkaválasztásod, biztos nagyon jó érzés, mikor segíthetsz másoknak, hogy megmeneküljenek a tűztől. Connor Marshall 2624752903
Érdekes választás volt az életutadon keresztül bemutatni a karakteredet, ettől függetlenül viszont nagyon szépen felépítetted és így jobban megismerhettük az életed miért? és hogyan?-jait. Egyáltalán nem mondanám könnyűnek a gyerekkorod, túl fiatalon estél át túl sok mindenen. Biztos nehéz volt feldolgoznod a családod elvesztését, s érthető is, hogy elkezdtél lázadni, csak az apád testvérének a viselkedése nem érthető. Emiatt árvaházba dugni valakit? Borzalmas egy ember... Sad
Jó volt olvasni viszont azt, hogy örökbe fogadtak, s azt hiszem mondhatom, hogy onnan az életed kezdett rendes irányba terelődni. A családi trauma adta talán a legnagyobb löketet neked a munkaválasztásban, s emiatt is lettél a munkád megszállottja, de úgy gondolom, hogy ez nem feltétlen gond, ha az ember tűzoltó Connor Marshall 2624752903
Aranyos pillanatokat ragadtál ki az életedből, jó volt megismerni belőlük a viszonyodat a legjobb barátoddal és a lakótársaddal is. Kíváncsian várom, hogy mi is lesz veled a jövőben, mert amikor olvastam, hogy még heteronak vallod magad, már ott elhintetted bennem az izgalommanót. Miért érzem úgy, hogy Ethan lesz az, aki megváltoztatja a véleményed? És miért akarom én őt és Mercedest is jobban megismerni? Remélem mielőbb találkozunk velük is, addig is hódítsd meg a játékteret, de előtte persze látogasd meg a foglalókat! Connor Marshall 2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Connor Marshall
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charity B. Marshall
» Kaylee Jane Marshall
» Evelyn Marshall
» marshall hewson
» come as you are | marshall & simon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: