New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Risky. Samuel x Eden
TémanyitásRe: Risky. Samuel x Eden
Risky. Samuel x Eden EmptyCsüt. Júl. 25 2024, 11:39


Life is short.

the Crazy and the Beast


A kocsi ajtajának dőlve bámulom a telefonom kijelzőjét, miközben kezdek egyre idegesebb lenni. Már egyébként is az voltam, mert jól tudom, hogy őrültség az amit csinálni készültem, de... a tény, hogy húsz perc múlt el és ez az őrült még mindig sehol sincs, megőrjít. Idegesít, hogy az időmet pazarolja, ugyanakkor valahol talán még örülnék is neki ha végül meg sem jelenne. Jobban járnék, elvégre pontosan tudom, hogy Rafe egyszerűen csak ki fog herélni ha megtudja, hogy megtanítottam a dinkáját lőni. Faszom! Kellett nekem erőfitogtatósat játszanom vele. Nem vettem elég komolyan a mások róla alkotott véleményét. Ez tipikusan az az eset, amikor addig játszottam a tűzzel amíg meg nem égetett. Pontosabban... meg fog égetni amikoris Rafe rájön erre az incidensre. Ami remélhetőleg soha nem fog bekövetkezni.
Már éppen elpöckölöm a cigicsikket és készülnék visszaülni az autómba, mikor meghallom a kerékcsikorgást és ebből már bőven tudom, hogy megérkezett a dilinyós. Ellököm magam a kocsitól és felé kezdek el sétálni.
- Még semennyire. - És a lényeg itt a "még"-en van, merthogy - sajnos - mindketten tudjuk, hogy bizonyára be leszek szarva. - Van egy olyan megérzésem, hogy a kocsiért még kapni fogsz. - Vonom meg a szemöldököm, mert ha jól sejtem Rafe soha nem adná oda neki a kincsét. Na már csak azt remélem, hogy nincs benne valamiféle nyomkövető és nem fog itt ránk találni. Rafe-t ismerve esélyes, hogy van benne, de remélhetőleg hamar végzünk aztán az már nem az én bajom lesz, hogy Eden miként magyarázza meg az autólopást.
- Azt ugye mondanom sem kell, hogy erről Rafe kurvára nem szerezhet tudomást? Akkor sem ha piszkavassal kínoz meg! Nem ejtheted ki a nevem a csinos kis szádon! - Nézek rá szigorúan és nagyon remélem, hogy érteni fog a szóból, bár jól tudom, hogy csak idő kérdése amíg kiderül majd a dolog. Nem titkolhatjuk örökre. Meg hát őszintén szólva kétlem, hogy Eden tud is titkot tartani, elég baj ez, hogy a kezében lesznek a golyóim. Szó szerint.
- A késést pedig lecsapom az időnkből. - Tehát a megbeszélt egy órából már csak... harminchét perc maradt. - Na gyere, te... - Inkább elharapom mondat végét, úgy döntök jobb nem kimondani a jelzőt amivel megilletném őt. Ezután pedig megindulok a dokk felé, remélve, hogy nem akar ennél is több időt pazarolni, különben ma szart sem fog tanulni.
- Van saját fegyvered? - Őszintén kétlem, hogy van neki, dehát ki tudja mit lopott még Rafetől. Bármit kinézek a nőből. - Az alapoktól kezdjük? - Egy kis helyzetfelmérés, hogy tisztában legyek azzal, hogy mennyit is tud a fegyverekről.
BEE



My only life tip: Do you!

Eden Lennox imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Risky. Samuel x Eden Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Risky. Samuel x Eden Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Risky. Samuel x Eden 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Risky. Samuel x Eden 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
56
★ :
Risky. Samuel x Eden 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRisky. Samuel x Eden
Risky. Samuel x Eden EmptyKedd Júl. 23 2024, 13:13


samuel and eden

don't worry... i'll keep your balls safe.

A szerencse nem véletlen. Ezt a nevelőapám korán megtanította és ha nem veszed észre, hogy ki a palimadár a társaságban, akkor minden bizonnyal te magad vagy az. Samuel nem gondolta át teljesen, amikor fogadást kötött velem. Nem ismer még elég jól annak ellenére, hogy Rafe-nek köszönhetően egy körben mozgunk és valahogy abban sem tudok kételkedni, hogy óvatosságra intették velem kapcsolatban. Minden bizonnyal túlságosan magabiztos lehetett a dolgában, hogy végül le bírtam csábítani a nyúlüregbe, ahonnan esélytelen volt, hogy győztesként jöhessen ki. Az alku pedig szent, így nem volt más lehetősége, mint megadni magát a szeszélyemnek és rábólintani, amikor megérkeztem a várva várt kérésemmel. Tanítson meg lőni. Pontosan tudom, hogy mi Rafe álláspontja ezzel kapcsolatban... csak a holttestén keresztül... de amiről nem tud az nem fáj ugye? Tudom, hogy nem szereti, amikor fegyver van a kezemben, még akkor is látványosan megfeszül, amikor kés van a kezemben, de a lőfegyverek egyszerű említésével már konkrétan elvetem a sulykot nála. Egyéb lehetőségek híján pedig muszáj voltam addig trükközni, amíg valaki mást rá bírtam venni... vagy éppen kizsarolni a dolgot, mindegy, hogy minek is nevezzük.
-Elmentem.-közlöm Harryvel felkapva a táskám és a kocsikulcsot a műhely recepcióján.
-Mi? Hova? Miért?-kapja fel hirtelen a fejét a telefonjáról, amibe egy jó órája teljesen bele van esve. Az esküvős csaj úgy tűnik rendesen elkapta a tökeit.
-Mi nem, csak én. Oda megyek ahol dolgom van és azért, mert dolgom van.-mosolygok rá angyalian.
-De ez... Eden! Rafe tudja, hogy viszed a kocsit? Mit mondjak neki, ha kérdezi?-instant pánik  Harry arcán. Imádom.
-Tudni fogja, amikor látja, hogy nincs itt és majd szépen megmondod neki, hogy elvittem és puszilom. Pá!-dobok felé egy csókot a levegőben.
-EDEN!-kiabál utánam teljes kétségbeeséssel, de mire kiér a járdára már indítom a kocsit, amit egyébként nem lenne szabad elvinnem, hiszen Harry, aki egyébként nyugodtan és stabilan vezet még ő is csak szigorú feltételekkel kaphatta kölcsön.
Át kell jutnom Brooklynba az egyik kikötőbe, ahol senki nem lehet sem szem-, sem pedig fültanúja annak, amire készülök. Egy bő negyed órát kések a megbeszéltekhez képest csak, hogy meglegyen az alaphangulat, bár van egy olyan érzésem, hogy Sam tökei már így is rettenetesen izzadnak, amiért ilyesmibe keveredett velem Rafe háta mögött. Na nem mintha ennyiért kiherélné... mármint lehet, hogy megpróbálja, de majd megvédem..
-Szia, nagyfiú!-kap egy tündéri mosolyt miközben becsukom magam mögött a kocsi ajtaját.
-Mennyire vagy beszarva?-érdeklődök a szemöldökeimet vonogatva miközben már felé sétálok.


BEE × OUTFIT




cold as hell
Yes, we are pond that has dried up A place nobody will come by

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eden Lennox
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Risky. Samuel x Eden 5da8cbc92c9637cfcb9c252f48d8e922ea2f46df
Risky. Samuel x Eden 860d76a137566226f29d3d5cf4d4ae94
★ kor ★ :
24
★ családi állapot ★ :
he drives me crazy
Risky. Samuel x Eden 79cef1e0dcb449f8d59f293ba4d5403b3a0e0435
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Risky. Samuel x Eden NPTUNDE-41
★ idézet ★ :
Thats a terrible idea..
What time?
★ foglalkozás ★ :
Professional wild card.
★ play by ★ :
Nicola Peltz
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Risky. Samuel x Eden NPTUNDE-145
 
Risky. Samuel x Eden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eden Lennox
» Talk dirty to me. Matteo & Eden
» Drive fast, play hard. Rafe x Eden
» No matter where I go, it's a good time, yeah -Eden&Evelyn
» Eden Venice Summers - DM me your credit card info

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: