New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Aster Kyrah Lakelin
TémanyitásAster Kyrah Lakelin
Aster Kyrah Lakelin EmptyKedd Júl. 16 2024, 15:20
Aster Kyrah Lakelin
I’m not heartless, I’ve just learned to use my heart less.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Aster Kyrah Lakelin
Becenév
Denver
Születési hely
Denver, Colorado
Születési idõ
2006. január 7.
Kor
18
Lakhely
Murray Hill, Manhattan
Szexuális beállítottság
pánszexuális
Családi állapot
Mint a kisujjam.
Tanulmányok
Eleanor Roosevelt High School, aztán a Crossroads Juvenile Center-ben szereztem érettségit, végeztem főzőtanfolyamot és nővérképzőt, végül a nevelő anyám bejuttatott a Trinity Gimnáziumba, hogy jobb esélyeim legyenek a tovább tanulásra
Foglalkozás
go-go táncos, gimnazista, díler
Munkahely
Marquee Nightclub
Hobbi
főzés, fotózás, tánc, olvasás, bajkeverés

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem

Aster valaha kedves, felelősségteljes és gondoskodó volt, folyton tele energiával, álmokkal, kíváncsisággal. A céljai, a rajongásának tárgya gyakran változott, de általában úgy képzelte, majd lesz egy jól fizető állása, ami mellett sokat utazhat, világot láthat, és közben szórakozhat, fotózhat. Örömmel tanult nyelveket, földrajzot, ismerkedett már távolról is más kultúrákkal. Szeretett táncolni, a pom-pom csapat kapitánya volt, de bármilyen jellegű táncot szívesen kipróbált, illetve rendszeresen készített videókat a barátnőivel instagramra. A bulik lelke volt, mégis képes volt mértéket tartani, és annak ellenére, hogy sokszor teljes lángon égett, ugyanolyan kielégítő időtöltésnek találta azt is, ha csendben és nyugalomban félrevonulhatott egy könyvvel a kezében. Összességében egy élettel teli, átlagos kamaszlány volt... egészen a szülei hirtelen bekövetkezett haláláig. Egy autóbaleset végzett mindkettejükkel. Az apja már a helyszínen életét vesztette, az édesanyja azonban két napnyi szenvedés után távozott, de tőle legalább még volt lehetősége elbúcsúzni a kórházban.  
Ezután Aster a keresztanyjához került New Yorkba, az anyja gyerekkori barátnőjéhez, ő lett a gyámja. Hátra kellett hagynia Denvert, és az egész addigi életét, majd előröl kezdeni mindent. Azt talán nem mondhatjuk, hogy a nulláról, hiszen az új családja meglehetősen tehetős volt, de nagyon más elveket képviseltek és máshogyan élték az életüket, mint amihez Aster hozzászokott. A keresztanyja mellett jóval nagyobb szabadság és kevesebb figyelem jutott neki, mint korábban a szülei mellett, ő pedig nem találta a helyét, és lassan fokozatosan elkallódott. Rossz társaságba került, majd ő maga is rossz dolgokat tett, aminek végeredményeként a brooklyni Crossroad Javítóintézetben végezte drogbirtoklás és -terjesztés vádjával. Kicsit több, mint egy évet töltött ott, és ezek a hónapok közel sem voltak egyszerűek, de legalább bizonyos értelemben megkapta azt a támogatást és terelgetést, amire szüksége volt. Ám a tizennyolcadik életévét betöltve végül a régi énjének sötétebb, magányosabb, de szívósabb és harciasabb változataként került ki onnan.

Avataron:
Marlo Kelly

Múlt
+18 A húsz perces szünetemet kihasználva megindulok az öltöző felé, és szándékomban áll meginni vagy fél liter vizet. A hidratálás fontos, főleg amikor valaki egész este egy ketrecben táncol a színpadon. Útközben egy kapucnis srác állja az utamat, mire az egyik kidobó azonnal fenyegetően megindul felénk. Csak a kezemmel intek, hogy maradjon, semmi gond. Tudom, gyanúsan néz ki a hapsi ebben a szerelésben egy ilyen helyen, de már ismerjük egymást. Már amennyire egy díler és a vevője ismerheti.
- Van nálad..? - hajol közelebb a fülemhez, talán hogy jobban halljam, vagy hogy más ne, de azonnal hátrébb húzódom tőle.  
- Ne itt! Gyere a mosdókhoz tíz perc múlva. - Addigra megjárom az öltözőt, és közben elrejtem a kis csomagot is a táskámból az apró, fellépőruhám felső részébe. - Egy tizessel felment az ára - lépek a sráchoz ezzel a nyitással.
- Na ne szivass! A múltkor is emeltél rajta!
- Nem én emeltem, hanem akinek dolgozom. És még így is az egyik legjobb és egyben legolcsóbb cucc, amit kaphatsz, de ha nem tetszik, tőlem nyugodtan kereshetsz mást, akitől...
- Nem, nem... Jó lesz, nem gond. - Legyint, és már nyomja is a tenyerembe a pénzét. Szarrágó. A családja kibaszott vagyonos, ő meg itt tíz dolcsi miatt problémázik. Elteszem a bankjegyeket a ruhám mellrészébe, és már indulnék vissza, amikor elkapja a csuklómat.
- Te nem kérsz egy kicsit? Bulizhatnánk együtt!
- Bocs, de nem. Dolgoznom kell, reggel meg egy kurva pohárba pisilni, szóval nem lehet - rázom a fejemet, majd finoman de határozott elrántom tőle a kezemet, és nagy lépésekkel megindulok a színpad felé.
-----


Bő két órával később, álmosan és kimerülten érkezem haza. Próbálok minél kevesebb zajt csapni, míg kinyitom a lakásajtót, hogy senkit ne verjek fel... - Hé, Denver! Várj meg! Tartsd már nekem az ajtót! - szól egy hang a hátam mögül. Persze gondolhattam volna, hogy Mozart, a fogadott tesóm, ilyenkor még rohadtul nem az igazak álmát alussza. Egy sóhajjal odébb lépek, hogy elálljak az útjából, mert olyan imbolyogva közelít, hogy félő, máskülönben átgázolna rajtam. Aztán megkerülve őt indulnék tovább a saját dolgomra, de néhány lépés után azt veszem észre, hogy még mindig a nyomomban van.
- Nem húznál el a picsába az utamból végre? - lök adébb, majd nyomakszik előre, befelé a szobámba. Mi a franc? Ez tuti nem csak alkoholizált ma este.
- Az az én szobám, te segg! - szólok rá kedvesen, mire ő először csak lelassít, majd meg is állna, ha képes volna egyhelyben megmaradni, de így vállával az ajtófélfának esik. Aztán onnan néz körül csodálkozva, bambán. Várok egy kicsit, remélve, hogy képes lesz felfogni a tévedését, aztán elégedettlenül csettintek a nyelvemmel, és megragadom a karjánál fogva, hogy eltámogassam a saját lakosztálya felé.
- Te lány vagy - állapítja meg nagy bölcsen, miközben szinte teljes súlyával a vállamra nehezedik. - Miért nincs több rózsaszín a szobádban? Így persze, hogy összekeverem... - fintorogva nézek rá, aztán a fejemet ingatom.
- Nem mindegy neked, hogy milyen színű a szobám? - dünnyögök csak az orrom alatt, mert igazából nincs kedvem vele most vitatkozni. Egyrészt túlságosan be van állva ahhoz, hogy emlékezzen rá holnapra, vagy hogy igazán fel tudjam őt idegesíteni, így meg nem lenne túl izgalmas. Másrészről muszáj fókuszálnom, hogy nagyjából épségben eljuttassam őt a célba. Végül előhúzom a mai keresetem, és egy részét az éjjeli szekrényére teszem. - Itt a részed - szólok felé hanyagul a vállam felett, de aztán meggondolom magam, és visszaveszem tőle a pénzt. Majd megkapja, ha újra tisztában lesz vele, hogy hol is van.

livin' in new york

Caesar Harlow and Wolfgang Ledger imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Aster Kyrah Lakelin
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aster Kyrah Lakelin 65d92b9d8e2ee55373699de1efe6b3cb86efd512
Aster Kyrah Lakelin 2166d0894f2fcd1cf294428a4112c2409b6b135b
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
Caring about what people think of me is useless. Most people don't even know
what they think of themselves.
♫ :
Sober
★ családi állapot ★ :
Love is in the air.
Do not breathe.
★ lakhely ★ :
Murray Hill
★ :
Aster Kyrah Lakelin D417bc37e2f0183d64a2f9d62ef6d902458a3978
★ idézet ★ :
You don't have to die to be dead to me. I have mental funerals on a daily basis.
★ foglalkozás ★ :
go-go dancing and selling stuff
★ play by ★ :
Marlo Kelly
★ szükségem van rád ★ :
I plan on annoying you every
day for the foreseeable future.
★ hozzászólások száma ★ :
9
★ :
Aster Kyrah Lakelin C85de9aec84f4454710811a22c79a47ef3319729
TémanyitásRe: Aster Kyrah Lakelin
Aster Kyrah Lakelin EmptyKedd Júl. 16 2024, 21:42
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Aster!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bulik, fiatalság, jókedv és gondtalanság. Mindegyik egy pillanat alatt kicsúszhat az ember kezéből, ahogyan a talaj is az ember talpa alól. A szülők az ember legbiztosabb támaszai az életben és neked meg kellett élned mindkettőjük elvesztését. Mégis ki hibáztatna azért, hogy ezután már nem tudtál ugyanaz az ember maradni? Egy tini lelke sérülékeny, sokkal fogékonyabb a traumákra, mint egy felnőtté.  Aster Kyrah Lakelin 1672389139
Kicsúszott a kezedből a kontroll és a környezet sem volt a legideálisabb arra, hogy ebben bármi gátat szabhasson neked, hiszen az, hogy még az új társaságod is viharosabb vizekre sodort egyenes úton vezetett a katasztrófához. Mondhatni szerencse (?), hogy végül lekapcsoltak, hiszen a segítség így megérkezhetett az életedbe, még akkor is, ha az intézményt magad mögött hagyva a sötétség újra kezd magához ölelni.  Aster Kyrah Lakelin 2624752903
Nagyon remélem, hogy megtalálod az utadat, a békédet, jelentsen az számodra bármit. Én mindenesetre sok sikert kívánok neked Miss Trouble. Forgasd fel New Yorkot, de azért vigyázz magadra! Aster Kyrah Lakelin 2451935670

Színt és rangot admintól kapsz majd, a foglalókat és a játékteret azonban máris beveheted. New York már a tiéd is!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Aster Kyrah Lakelin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Aster Kyrah Lakelin 3f403e40e1a52de6f3d7f70aca1fb0ae1c86f400
Aster Kyrah Lakelin 8908979c91924f0e3c875a8b6d0fb4633085e0e7
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Aster Kyrah Lakelin Dc1ad63382219f33f92a13ceba3637205ed64c1c
★ családi állapot ★ :
hers..
Aster Kyrah Lakelin 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aster Kyrah Lakelin 18cbb1f0da7ae5015e571ed5b462114ddce379af
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
486
★ :
Aster Kyrah Lakelin E2283e2b581cb5fe1543489847d55efb335e199e
 
Aster Kyrah Lakelin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyrah Basír
» Kyrah Basír
» Jaidee & Aster - Sorry about that
» Kyrah Basír
» Aster Noya Sethi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: