New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lumienne J. Earshaw
tollából
Ma 9:44-kor
Leigh Blackwood
tollából
Ma 9:24-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 9:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 9:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 9:06-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 9:04-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 8:08-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 1:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
11
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
213
200

Leigh & Grace - Double the Trouble
TémanyitásRe: Leigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble EmptyVas. 30 Jún. - 11:17
Being a twin means spending your life arguing about who is the original and who is the remix.

Nem fogok hazudni, ritkán érzem magam ennyire hülyén. Ritkán állok dolgok előtt ennyire értetlenül és magatehetetlenül. Beletelik néhány hosszú és kínos percbe míg sikerül összekaparnom a földről a korábban elvesztett állam. Ugyanakkor megnyugtat a tény, hogy nem vagyok egyedül. Ő is éppen úgy érzi magát, mint én. Ő is épp olyan értetlenül áll ez előtt, mint én. A különbség talán csak az, hogy én tudom, több van a dolgok mögött, mint azt ő gondolná. Valahol pedig örülök annak, hogy ilyen életvidám nőnek tűnik, reményt ad abban, hogy azt gondoljam neki sokkal jobb sorsa volt, mint nekem. Neki lehetségesen egy sokkal jobb család jutott ki. Talán egy ici-picit még féltékeny is vagyok...
- Áá, vitorlavirág! - Szólalok meg tök idiótán, mintha nekem is csak most juttatta volna az eszembe, miközben amúgy rohadtul fogalmam sincs. Talán egy rózsát meg egy tulipánt felismerek még. Miért van ennek a szerencsétlennek ilyen hülye neve? Még egy lesajnáló pillantást is vetek a gazra. - Azt hittem az összes... növény azt teszi? - Nehezemre esik nem gaznak nevezni a növényeket, hihetetlen hogy mennyire nem érdekel semmi róluk, ezt a kijelentésem is tükrözheti. Az egyetlen ok amiért még teszek bármit is ehhez a társalgáshoz, az ő lenne. Addig meg csak próbálom az időt húzni ameddig rájövök, hogy milyen módon is támadhatnám be egy iker-társalgással.
- Leigh. - Ismétlem a nevet akárcsak egy visszhang, miközben elgondolkozva figyelem ahogyan feltakarít. Az jelen pillanatban eszembe sem jutna, hogy esetlegesen segítsek neki, pedig amúgy megtenném. De a minimum az lenne, hogy legalább felajánlanám a segítségem. Ennek ellenére most csak bámulok ki a fejemből és próbálok rájönni, hogy mégis mi a fészkes fene folyik itt. Hasonmás? Na-na! - Gondolod... - Ejtem ki még mindig elgondolkozva, direkt mondom ezt csak neki és rá célozva. Mert én nem így gondolom. Én azt gondolom, hogy Qadir nem küldött volna ide ha csak egy hasonmásról lenne szó. Akármilyen is a kapcsolatom vele, tudja, hogy számomra fontos a család. És nyilvánvalóan tudott Lee-ről is. És... Matekból ugyan sosem voltam jó, de ezt most kezdem már kapiskálni. Kezdenem értelmezni a formulát amit Qadir adott a kezembe semmilyen útmutató vagy magyarázat nélkül.
Aztán mégis sikerül a nőnek kibillentenie a gondolatmenetemből mikor nem hagyja, hogy lelépjek. Örülök ennek. Őszintén örülök, bár még fogalmam sincs, hogy mit mondok neki. Meg akarom őt ismerni, de anélkül, hogy ő megismerhetne engem. Mert jobb lesz neki is ha nem tud semmit arról, hogy ki vagyok, honnan jöttem vagy éppen aki jelenleg vagyok. Biztonságban kell őt tartanom... De hogyan? Elmosolyodom végül szavaira, majd pedig az apró kézre nézek. Apró akárcsak az enyém.
- Grace. - Mondom miközben elfogadom a kéznyújtást. - Annyi kérdésem lenne hozzád, de azt sem tudom hol kezdhetném. - Vallom be végül zavartan, majd igyekszem néhány mély levegőt venni, amivel reményeim szerint kicsit megnyugszom. - Tudom illetlenség ilyet kérdezni, de... hány éves vagy? - Kérdezem egy halvány mosollyal az arcomon. Igen, talán illetlenség, de még mindig kevésbé az, mintha azt kérdeztem volna, hogy örökbe fogadták-e. Bár... ki tudja. Nem épp tudom, hogy hogy kell ezt csinálni. - Tudunk valahol beszélgetni? Négyszemközt. - Teszem hozzá végül, mert az nem teszi kevésbé kínossá a helyzetet, hogy csak itt ácsorgunk, mint két majom. Persze ott a szemközti kávézó ha más opció nincs, de nem vagyok biztos, hogy ott nem zavarna be a többi ember. Mi pedig már így is le vagyunk sokkolódva.
Leigh and Grace
BEE



When the road gets bumpy and rough you must buckle up and go for the ride.
mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Leigh & Grace - Double the Trouble 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Leigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble EmptyPént. 28 Jún. - 23:15


Grace & Leigh


sometimes miracles come in pairs

Annyira unalmasnak ígérkezett a mai nap eddig, hogy megdöbbentő volt tapasztalni azt, hogy egy átlagos kedd is sokkal több izgalmat szokott tartogatni, mint a mai, ami amúgy péntek volt, tehát már majdnem hétvége.
A kezemben levő fokföldi ibolyák igazán nem azt a sorsot érdemelték, amelyben végül részük volt: hatalmas koppanással értek földet a helyiség mediterrán mintájú padlóján, s lehet mondani, hogy már csak az mentheti meg őket, ha új cserépbe ültetem őket.
Ez legyen a legnagyobb bajom most ezen, az egyik pillanatról a másikra érdekessé vált pénteken, amikor meglátom a hasonmásomat, aki virágot akar venni. Gondolom… mi másnak jönne ide bárki is, ha nem virágot venni, hiszen mi csak azt árulunk, meg néhány apró biszbaszt, amivel az ajándékokat lehet feltubrózni: kis csipeszes vackokat meg matricákat, ilyesmiket. De ő virágot szeretne.
- Az? – pillantok még mindig totál döbbenten a virágra, amelyre random rábök. Legalábbis nem úgy tűnik, hogy ő célirányosan azt szeretné tényleg. – Az… öhm… - mi is? – aaaa… - eszembe jut valaha? – Vitorlavirág! – kiáltok fel egy kissé hangosabban a kelleténél, mikor beugrik a válasz. Egy halvány mosoly is megjelenik az arcomon annak örömére, hogy eszembe jutott a válasz. – Tisztítja a… a levegőt, tök hasznos – fecsegek, bár magam sem tudom, hogy minek. Ja igen, ha nem fecsegek, akkor kínos a csend, amit amúgy tök jól tűrök, de ez a szitu most extrán fura.
Közben a pult mellé lerakott seprűért nyúlok, hogy gyorsan feltakarítsak. Most inkább nem hívom vissza Allyt, meg amúgy is, vette a lapot az imént és inkább hátrament. Neki valahogy előbb leesett, hogy ez egy gáz helyzet lesz.
- Igen, L-E-I-G-H – betűzöm a Lee-t, miközben a takarítással vagyok elfoglalva. Mert amúgy egyik is Lee, meg a másik is, de lusta vagyok folyton elmagyarázni, hogy írják, ám most mégis megteszem.  
Fénysebességgel tisztítom meg a cipőment is a ráhullott földtől, de minek is ez a pótcselekvés, ha ott van valami hatalmas dolog a fejem felett, amivel szembe kéne néznem, de rohadtul nem merek? Jó lenne már felnőni az ilyen feladatokhoz, nem pedig minden elől menekülni. Elteszem a seprűt, meg a lapátra felsöpört földet is kiöntöm a közelben álló kukába, amibe a virágok szárait szoktam dobálni, ha el kell vágni belőlük.
- Hmmm… - hála az égnek, hogy szerinte is kínos. Beszélni akarok-e? Hát… nem? – Látom, hogy… hasonlítunk, azt hiszem – állapítom meg a nyilvánvalót, s mellkasom előtt keresztbefonom a karjaimat. Nem mintha bármitől is meg tudnék menekülni azáltal, hogy elzárkózom a dolgoktól. Jó lenne megérteni végre, hogy vannak helyzetek, amelyekkel akkor kell szembenézni, amikor történnek, nem pedig elmenekülni és ez most pont olyan. – Gondolom, hasonmások lehetünk – vonom meg a vállamat végül. Valamit muszáj volt nyögnöm, úgy érzem, bár nem vagyunk előrébb szerintem.
Vajon kihallatszik a fejemből, hogy kattognak benne a fogaskerekek? A filmekben vannak ilyen szituk, és sosem figyeltem még meg jobban, hogy mit szoktak csinálni a szereplők. Mi lenne most a helyes? Oda kéne mennem és megölelni, hogy sziaaaaa? Testvérek vagyunk, vagy csak hasonmások? Miért nem segít most senki?
- Ne, várj! – felelem egyből, amikor azt mondja, hogy elmenne, ha szeretném. Magam sem tudom, hogy mit szeretnék, de szerintem, ő sem. Egyikőnk sincs a helyzet magaslatán, látom. Viccesen festhetünk kívülről…
Legbelül elnyomok egy kitörni akaró sikítást, tökre nem akarom ezt csinálni, de nem tudok mást.
Leveszem a kötényt és a fejhallgatót, mindkettőt a pénztár mellé dobom a pultra. Odalépek a lány mellé. Jesszusúristen, neki is olyan hosszú szempillái vannak, mint nekem. Miután három sikítást már sikeresen elnyomtam magamban, remegve nyújtom oda a jobb kezemet, ami meglehetősen koszos, mivel mégiscsak egy virágüzletben vagyunk és az imént szedtem össze két összetört virágot.
- Szia, Leigh vagyok, és te? - mosolygok, már amennyire képes vagyok erre a jelen helyzetben.



credit • megjegyzés: szívecske • szószám: 595 • outfit


I'm pretty friendly, but I haven't mastered the art of small talk

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leigh Blackwood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble Fb3515aaa20cadd543fe19ae9cc3bd39
Leigh & Grace - Double the Trouble 62391a8e8b4750b5073175c02c9d4343
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
the story is still being written
♫ :
this is what i'm
binge listening
now
★ családi állapot ★ :
i'm livin' life on my own terms
★ lakhely ★ :
NYC
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 0caea1bca195bec6cd02870fd2858e66
★ idézet ★ :
music is my escape from the reality
★ foglalkozás ★ :
virágkötő a saját műhelyében - Petal Paradise
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ szükségem van rád ★ :
a fehér rózsás pasi
Leigh & Grace - Double the Trouble Tumblr_pe1myr5Cxg1qfvtsro4_400
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 1a887cd7c08257d5196650ec34260357
TémanyitásRe: Leigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble EmptyVas. 23 Jún. - 17:13
Being a twin means spending your life arguing about who is the original and who is the remix.

A cserepek földre zuhanására, vagy éppen annak zajára még a szemem sem rebben. Ahhoz túlságosan megragadja a figyelmem a nő, aki történetesen a kiköpött képmásom. A gondolatok csak úgy száguldozni kezdenek a fejemben, vagy kétszáz kilóméter per órával, szinte lehetetlenség utolérni őket. Ledermedek. A sokk is ködként telepszik le az agyamra, olyannyira, hogy még megszólalni sem tudok az első pillanatokban. Fogalmam sincs, hogy miként reagálnám ezt le ha csak az utcán, ténylegesen véletlenül találkoztunk volna. Lehetséges, hogy nevetnék egyet, azt gondolnám, hogy megesik... mert véletlenek vannak, ugye? De ez most nem véletlen. Ez semmikép sem véletlen.
Ezzel a gondolattal a kezemben tartott cetlire pillantok, amit Qadirtól kaptam a címmel. Vetek rá mégegy utolsó pillantást, holott tudom, hogy jó helyen vagyok, csak nem értem, aztán összegyűrve azt a farmerom hátsó zsebébe dugom azt. Vagy inkább gyömöszölöm. Nem kell, hogy Lee tudjon erről. Még csak az hiányzik! Mindenképpen jobban jár ha kimarad abból a világból, hiszen kétségkívül, ő túl ártatlannak tűnik. Túl boldognak. Majdnem még bűntudatom is támad amiért csak így belerondítok az ő boldogságába és viharként tarolok most le mindent. Mégsem tudom mit mondjak. Mit mondhatnék ami nem fog gyanúsan hangzani? Amivel nem árulok el semmit az alvilágról és annak velejáróiról, vagy éppen az apámról, aki esélyesen az ő apja is. Mert mi más lehetne a magyarázat arra, amit most látok?
- Segíteni? - Kérdezek vissza zavartan, még mindig nem igazán tudom miként kezeljem őt... a helyzetet. A tényt, hogy van egy Maggie nevezetű testvére. Ó kérlek ne legyen egy másik képmás! Kérdések kezdenek megfogalmazódni bennem, de most mégis nyelvemre harapok, mert nem akarok mindent rázúdítani. Jól tudom, hogy ebben a helyzetben én előrébb vagyok, sokkal több információ van már a tulajdonombam és őszintén, nagyon remélem, hogy ez így is fog maradni. - Ááh.. pfhh.. öhm... igen! - Makogom akárcsak egy majom, a magabiztosságom meg a béka segge alatt épp. - Ez itt. - Bökök a magam mellett lévő valami gazra. - Ez mi? - Aligha lehetnék ennél átláthatóbb, szerintem simán azt fogja hinni, hogy megkattantam, de halvány lila gőzöm sincs, hogy mégis mit mondhatnék. Basszus!
- Lee, ugye? - Ismétlem a nevet amin korábban a másik hölgy szólította. - Ez most így nagyon kínos. Akarsz beszélni... erről? - Mondom ki amit gondolok, mert nem lennék én, ha nem így tennék, miközben mutatóujjammal mutatok is rá, majd pedig magamra. Ezzel pedig egyértelmű jelet adva arra, hogy miről is akarok beszélni. Nyilván nem a gazokról. Még ha előbb nem is jutott semmilyen frappáns válasz az eszembe. - De ha gondolod, én... izé, el is mehetek. - Mondom bizonytalanul, miközben most az ajtó felé bökök, mert bár szívesen tudnék meg róla többet, tudom, hogy ez most sok lehet számára. Nekem is az. Én csak mostanában jobban kezelem a "sokat". Elég sok sokban volt részem az elmúlt hetekben. Vagy épp sokkban. De nem tagadhatom, a család nagyon fontos számomra és ha ténylegesen bebizonyosodik, hogy egy harmadik testvérem is van... aki ráadásul iker is. Nem tudok csak úgy elsétálni, így aztán remélem, hogy nem fog elküldeni sem.
Az meg megint más kérdés, hogy lehetségesen ezután is egy pofonnal fogom kezdeni Qadirnál.
Leigh and Grace
BEE



When the road gets bumpy and rough you must buckle up and go for the ride.

Leigh Blackwood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Leigh & Grace - Double the Trouble 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Leigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble EmptySzomb. 22 Jún. - 15:38


Grace & Leigh


sometimes miracles come in pairs

Annyira sokáig fennvoltam múlt éjjel, hogy konkrétan magamat kellett kirugdosnom az ágyból hajnalban az öt szundi után, mert végképp nem bírtam kimászni. Persze, Daisy már tűkön ült, de ő simán megcsinálja ezt, hiszen csomó ideje van aludni napközben, amit eléggé irigylek is tőle, az az igazság.
Ráadásul rohadt korán be kell érni, mert ma hajnali szállítmány érkezik – ami szerencsére nem mindennapos dolog -, úgyhogy muszáj volt összeszednem magamat.
Álmosan átnéztem a híroldalakat, meg minden vacak oldalt, amíg megettem a reggelimet otthon. Nem is emlékszem, hogy mit ettem, annyira álom és ébrenlét között tengődtem valahol félúton, hogy csak remélni merem, hogy nem valami romlott szar volt, ami már másfél hete kidobásra várt a hűtőben. Nem vagyok ezekre a dolgokra büszke, na.
Egy teljes órába telt, hogy összeszedjem magam meg Daisyt, vagyis inkább csak magamat, mert komolyan mondom, ez a kutya ezerszer életképesebb néha, mint én. Legalább kettőnk közül valaki topon van… és általában ő az. Pörög ezerrel meg minden, nem értem, hogyan csinálja ezt ilyen hajnalban.
Daisy végigvonszolt az ébredező Manhattanen egészen a műhelyig. Talán a friss reggeli levegőtől egy kicsit felébredtem, de túlzás lenne azt mondani, hogy százszázalékos lettem, mire beértem dolgozni. Azért egy kávéért – hányadik is? – beugrottam még szemközt, hogy biztos, ami tuti, legyen valami, ami ébren tart. Nem tudom, miért csinálom ezt, hogy későn megyek aludni, ha másnap ilyen mosott szar vagyok, ezt annyiszor megkérdeztem már magamtól és sosem tudtam rá a választ.
A reggeli rutin ezután már könnyedén megy, észre sem veszem és már dél van. Szerencsére jó helyen van az üzlet, sokan betérnek random az utcáról de legtöbbször célirányosan érkeznek, akik már visszatérő ügyfelek. Egy kicsit büszke vagyok magamra, hogy eljutottam idáig.
Fejemen a hatalmas fülhallgatóval – picit oldalra tolva, hogy ne zárjam ki a többieket se, meg az amúgy is elég nagy bunkóság lenne -, nyugiban pakolászom a raktárban azokat a virágokat, amelyeket az üzlet elé kell majd kirakni, csak előtte kicsit ki kell őket csinosítani, ezáltal könnyebb vevőket csalogatni a boltba. Közben meghallom az ajtó feletti csengő jókedvű csilingelését, ami azt jelzi, hogy vásárlónk érkezett.
- Tim, légyszi a többit rendezd el, megyek előre – adom ki a feladatot a besegítő srácnak, aki leginkább a hátsó rész rendben tartásával foglalkozik. Két cseréppel a kezemben megyek előre – hiszen ha már úgyis megyek, akkor viszek kettőt azokból is, amiket utánra kirakok az üzlet elé.
Amikor kilépek az eladótérbe, először nem is figyelek, meg a zene ott üvölt a fülemben, de persze kikapcsolom mindig, ha vevő jön. Nem szeretem egyből letámadni őket, hadd nézzenek szét, én sem szeretek úgy bemenni egy boltba, hogy azonnal rámugrik az eladó. Én megadom nekik a szabadságot, hogy válasszanak, és segítek utána, ha szívesen.
Allison hangja csendül fel egyszer csak a testvéremre vonatkozóan.
- Tessék? – kérdezek vissza. - De persze, Maggie, hisz ismered… - felelem lazán, majd rájövök, hogy Ally tökre nem Maggie-re gondolt az imént, mert megpillantom a vásárlót, akiről valójában beszél.
Lehet mondani, hogy lefagyok. Nem egy pillanatra, hanem sokra. Vagy inkább sokkra? A két cserepes virág a földre zuhan; ezernyi darabra törik a nagy gonddal megfestett kaspó, a föld pedig szanaszét ömlik, még a cipőmre is jócskán jut belőle.
Tátott szájjal állok a nővel szemben a koszos köténykémben, mert pakolás közben jól összekentem magam és elfelejtettem lecserélni a tisztára, amit az eladótérben használok.
- Öhm… helló? – makogom nem tudom mennyi idő után, de szánalmasan soknak érzem. Fogalmam sincs, hogy mit kellene most tenni, ilyenek csak a filmekben vannak. – Miben segíthetek? – jön a sablon szöveg, mivel másra nem futja.
- Én azt hiszem, megyek segítek inkább Timnek – mondja Ally zavartan, és sietve kiszalad az eladótérből. Hála az égnek, hogy nincs most más vevő, mert biztosan nem bírnék kiszolgálni senkit.
Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, vagy mondjak, de úgy látom, hogy ő is látja, amit én.


credit • megjegyzés: szívecske • szószám: 621 • outfit


I'm pretty friendly, but I haven't mastered the art of small talk

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Leigh Blackwood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble Fb3515aaa20cadd543fe19ae9cc3bd39
Leigh & Grace - Double the Trouble 62391a8e8b4750b5073175c02c9d4343
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
the story is still being written
♫ :
this is what i'm
binge listening
now
★ családi állapot ★ :
i'm livin' life on my own terms
★ lakhely ★ :
NYC
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 0caea1bca195bec6cd02870fd2858e66
★ idézet ★ :
music is my escape from the reality
★ foglalkozás ★ :
virágkötő a saját műhelyében - Petal Paradise
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ szükségem van rád ★ :
a fehér rózsás pasi
Leigh & Grace - Double the Trouble Tumblr_pe1myr5Cxg1qfvtsro4_400
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 1a887cd7c08257d5196650ec34260357
TémanyitásLeigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble EmptySzomb. 22 Jún. - 13:15
Being a twin means spending your life arguing about who is the original and who is the remix.

Némileg értetlenül állok meg valamiféle üzlet előtt, kétszer leelleenőrzöm, hogy biztosan jó címre jöttem-e. Nem értem mégis mi a lópikuláért küldene ide Qadir, értelmét semmiképp sem látom. Vegyek neki virágot? Ilyen jó lenne már a kapcsolatunk? Vagy csak az időmet akarja húzni? Őszintén elgondolkozom, hogy hátat fordítsak a helynek és inkább a szemközti kávézóban kössek ki, ahol mindenképpen több keresnivalóm lenne, mint virágok között. Szeretem ugyan őket, de vigyázni nem tudok rájuk. Ezt a félholt kaktuszom is biztosan elárulná, ami néha vagy vízben fuldoklik, vagy éppen évekig szárazságban él, középút nincs. Gondolom évekre előre meglocsolom, aztán lesz ami lesz alapon. Még szerencse, hogy Lucy-val tudok bánni és nem havi egyszer etetem meg. Be is baszna.
Bizonytalanul ugyan, de végül mégis teszek néhány lépést a bejárati ajtó felé, már csak azért is, mert jól tudom, hogy Qadir nem pazarolná az idejét olyasmire ami nem lenne fontos. Az még egy hatalmas kérdőjel bennem, hogy mit keresek itt, vagy éppen kit, de... az még nem fog megölni ha körülnézek egy kicsit. Legrosszabb esetben, esetleg utána térek be a szemközti kávézóba. Ki ne szeretne egy kávét? Mitagadás, néha azon is élek.
- Helló? - Nyitok végül be, igyekezve a legkedvesebb és egyben legudvarisabb hangomat és mosolyomat elővéve, ami végül mégis egy szempillantás alatt tűnik el arcomról, és veszi át nem is tud mi... sokk? Meglepődöttség? Értetlenség? Úgy nézek az éppen elém táruló nőre, mintha minimum szellemet látnék. - Basszus... - És őszintén szeretném azt hinni, hogy szellemet látok, vagy hogy ez csak a véletlen műve, vagy... csak hasonlóak lennénk, de nem. Qadir okkal adta kezembe ezt a címet, nyilvánvalóan többet tud, mint én. Ez a nő pedig a kiköpött képmásom. Talán egy kicsit kevésbé megviselt képmásom. Nem tagadhatom, a szótlanság leple borul most le rám, konkrétan köpni-nyelni nem tudok, csak értetlenül nézek ki a fejemből akárcsak egy idióta.
- Én... öhm... Most képzelődöm, vagy tényleg...? - Próbálok kibökni valamiféle épkézláb mondatot, de még szép, hogy nem jön össze. A kérdések csak úgy száguldozni kezdenek a fejemben, az egyetlen ok amiért nem teszem őket fel neki, mert tudom, hogy nem ő az aki meg tudja őket válaszolni. Apám talán... Qadir. Mi a jó büdös fészkes fene folyik körülöttem? Az utóbbi időben tényleg minden a feje tetejére fordult.
- Lee, nem is tudtam, hogy van egy tesód... - Szólal meg valaki mellettünk, akinek hangja számomra ugyan nem ismerős, de... Lee? Ők biztosan ismerik egymást. Átkozottul nehezemre esik elszakítani a tekintetem a tükörképemről, de végül mégis sikerül a hölgyre pillantanom és egy zavart félmosolyféleséget is elengednem.
- Én sem. - Válaszolom, bár tudom, hogy nem én vagyok Lee, ugyanakkor lehetnék ő is. Bassza meg és tényleg!
Leigh and Grace
BEE

Qadir Abbar and Leigh Blackwood imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Leigh & Grace - Double the Trouble 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Leigh & Grace - Double the Trouble 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Leigh & Grace - Double the Trouble
Leigh & Grace - Double the Trouble Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leigh & Grace - Double the Trouble
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» double the trouble
» double trouble
» Double Trouble Max & Cora
» Rae && Clary ~ double trouble
» Double trouble┃Matteo & Luciano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: