New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 23:13-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:37-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:15-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Kaspar/Fredrik......
TémanyitásKaspar/Fredrik......
Kaspar/Fredrik...... EmptyHétf. Jún. 10 2024, 20:03
Kaspar/Fredrik ......
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Brian Altemus (ha nem szimpatikus, akkor az irány maradjon meg)
Születési hely
Németország
Kor
20-21
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
szingli
Csoport
diák
Történetünk
Első ránézésre mindenki azt szűrné le, hogy te vagy az az arc, aki acélbetétessel belemászik más szájába, kantáros gatyában és fehér izompólóban nyomul, és a Mein Kampffal a párnája alatt alszik, a kis bajszos diktátor plakátjával az ágya felett.
Hiába vagy jóképű kis segg, ilyen fejed van, és ezt meg is mondtam az első találkozásunk alatt a bulin (rave parti vagy koncert, userre bízom), miközben a nyakadba csimpaszkodva próbáltam a bárpultig előnyt szerezni. Jót röhögtél rajtam, és türelmesen megtartottál, mint egy koalát. Apró tény persze, hogy te se voltál józan, én pedig az ekitől mindenkit imádtam, és alig tudtam nyugton maradni. Végül egész éjszaka szórakoztattalak a faszságaimmal, és az őrült ötleteimmel, miközben buliról bulira vonszoltalak magammal. Kérdések özönét zúdítottam rád, te pedig örültél, hogy benyomultam a vastag falad mögé, pofátlanul, és idegesítőn.
Kiderült rólad; hogy középiskola óta éltek itt, és még mindig nehezen megy a nyelv, az akcentusod pedig képtelen vagy levetkőzni, mert otthon a nagyszüleiddel mindig anyanyelven beszélgettek.
-hogy idősebb vagy, és már egyetemre jársz művészetire, építésznek tanulsz, és masszívan sportolsz mellette (baseball).
-hogy egy suliba jársz a haverommal @Theoval , és hogy már volt egy csörtétek....
-hogy kurvára titkolsz valamit. Azt, hogy biszex vagy.
Igen, te a maszkulinitás sétáló szobra, belül néha olyan érzékeny és puha vagy, mint egy mályvacukor. Nem, nem azt mondom, hogy nőies vagy, nem is azt, hogy arra a hivalkodó életstílusra vágysz, de érzelmesebb vagy, mint azt sokszor mutatod. Épp emiatt dúl benned a kettősség, mert a szüleidnek – különösen anyádnak, ki gondolta volna nem? Hogy nem apád az aki kitagadna – meg kell felelj, és arról szó sem eshet, hogy esetleg egy férfi oldalán állapodj meg, az meg hogy egy nő és egy férfi oldalán? Botrány!
Épp emiatt keményebben visszavágsz ha lebuziznak, indulatkezelési problémáid vannak, anyagozol néha, szétcsapod magad a bulikon, és józan pillanataidban igyekszel minél férfiasabbnak és keményebbnek tűnni. Valójában fogalmad sincs, hogy az vagy. És ha néha kimutatod a sérülékenyebb, intelligens és művészibb éned, attól nemdől össze a világ.
Fau segíteni fog ebben, hidd el, neki be fog jönni, hogy még a fiúkat is csíped.

Ennél többet egyelőre nem szabnék meg, szeretném ha nem rögtön nyílna meg, ha Fau előtt is titkolná egy darabig a karakter, és ha ebből nekik is lennének vitáik. Laza kapcsolat van köztük, szex, együtt alvás, haverság – mivel fiatalok, az elköteleződés és a komoly kapcsolat fel sem merül.
Szeretném továbbá, ha szépen megtartaná az user a biszexualitást. Nem szeretném ha a karakter a hivalkodó, tipikus eltúlzottnak ábrázolódó meleg karakter irányába menne el, mert alapvetően maszkulin jellem, mégis szeretném, ha meglenne a kemény vívódás, az önutálat, a lassú önelfogadás és társai. Szeretnék sok hullámvölgyet, drámát és hajtépést! Többen is várunk a kis csapatunkba, szóval húzd a segged Fritz!




livin' in new york

Theodore Chambers ölelést küldött

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Fauna Kelley
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kaspar/Fredrik...... 347bf716dfe731a18a5eaa198ea2d40b5cd362b9r1-400-352_00
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Basic Bitch
★ családi állapot ★ :
single but never lonley
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kaspar/Fredrik...... B6acb212b0d1d65ea16eeb8c0929c87d5d001b27
★ idézet ★ :
"Grammar. The difference between knowing your shit, and knowing you're shit."
★ foglalkozás ★ :
student
★ play by ★ :
Odessa A’zion
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Kaspar/Fredrik...... B6553be2e8c73660e024a7c3f8b6a5afd3905271
Ambitchous
(adj.) The desire to becoma a better bitch.
Kaspar/Fredrik...... Cd504456ecbebff1b2b93242ae80c61c185a76b0
 
Kaspar/Fredrik......
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: