New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Beauty & The Magnificent Five
TémanyitásThe Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 15:55
Music: The Most Powerful There Ever Was
NPC: bunch of assholes
Mission: Kaját a kölyköknek!
Warning: filth, cuteness, beautiful smile

- Elnézést! Bocsi. Ne haragudj. - intette le a pincért McKenna, hogy nekünk szentelje a figyelmét.
- Szeretnénk beszélni az ügyvezetővel.
- Ha az étellel volt problémájuk, megoldjuk. Elengedhetjük a kifogásolt fogás árát. Ehhez nem szükséges az ügyvezető. - csóri próbálta menteni a helyzetet, mert tuti azt hitte, hogy balhézni fogunk valamin, de nagyobbat nem is tévedhetett volna.
- Lazíts már, haver. A hamburgeretek kibaszott finom. Nincs gondunk semmivel. Csak ahogy a cimborám mondta, beszélni szeretnénk az ügyvezetővel. Itt van?
- Milyen ügyben keresik?
- Az ügyvezetőnek majd elmondjuk. - erőltetett magára egy udvarias, kamu-türelmes mosolyt.
- Rendben. Szólok neki.
El is viharzott, vélhetően az iroda felé.
- Szerintem a frászt hoztad rá.
- Ki? Én? Dehogy! Tök rendes voltam. Ne legyél barom.

A pincér aztán kopogtatott az iroda ajtaján, bebocsátást kérve az ügyvezetőhöz.
- Sierra, ne haragudj, hogy zavarlak. Van itt öt fazon, akik veled szeretnének beszélni. Próbáltam leépíteni őket, hogy ne kelljen kimenned hozzájuk, de ragaszkodnak ahhoz, hogy az ügyvezetővel akarnak beszélni. Figyelj, ha gond lenne velük, bunkóznak vagy valami, csak szólj, aztán kidobjuk őket.
Mondjuk amilyen fejük van ezeknek a seggarcoknak, nem hibáztattam a csávót, hogy zabszem nőtt a seggében, és féltette Larson nővérét is.

Nem kellett sokáig várnunk, a nő meg is jelent az asztalunknál.
- Üdv Larson kisasszony! Köszönjük, hogy megtisztel minket a jelenlétével. Ő itt Frank Ames, Edward Delaney, Tudjukki. - bökött felém a fejével.
- Nem merem kimondani, hogy Maurice Davidson. Tudja, rühelli a nevét. Nem akarok megdögleni. - súgta oda bizalmasan. 
- A kisbabát pedig Jethro McKennának hívják. A legenda szerint visszafelé fejlődik a kis szaros. 
- Mi amúgy ismerjük egymást, de... - Sharkey mellett esélye se volt érvényesülni a kis aussie-nak.
- Jómagam pedig John Russel vagyok. De mivel ez olyan, mint egy kutya név, magácska nyugodtan hívhat Sharkey-nak. Örvendek. - emelte meg a nem létező kalapját.
- Naah. Én itt sem vagyok. Tényleg.
- Fontos küldetéssel érkeztünk, hölgyem. - mérte végig szemtelen alapossággal Delaney.
- Ne is figyelj rájuk. Bohóc az összes. Dave vagyok. - vettem át a szót gyorsan, mielőtt még kidobat minket.
- A húgoddal, Emmával szoktam együtt dolgozni. Ha nem tartunk fel a munkádban, szeretnénk beszélni veled.
- Üzleti dolog! - tette hozzá gyorsan Delaney.
- Ezt ne hagyd ki, különben a frászt hozod rá, te kretén! Nehogy azt higgye szegény, hogy azt próbálod elmakogni, hogy a húgával történt valami szörnyűség.
- Reilly-n kívül? Pfffffffffhhhhhhhhh.
- Tényleg üzleti ügyben szeretnénk beszélni veled. - erősítettem meg a dolgot.
- Csüccsenjen le közénk, tündérke. - és már mindenki csusszant is arrébb, hogy helyet szorítson Sierrának.
- Az a helyzet, hogy Ames és az unokahúga nyári tábort szerveznek gyerekeknek, és ehhez keresünk éttermet, vagy éttermeket, akik bevállalnák a kaja kérdést.
- Ha csak egy napra is, az is fasza lenne. És persze nem ingyen kérjük. Mint mondtuk, ez üzlet.
Sierra & bunch of assholes
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 2Sjg
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d.
btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyVas. Ápr. 21 2024, 10:17



To: Reilly's friends
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Épp végeztem a bevételezéssel, és nekiálltam megtervezni a cukrászdával közös együttműködéshez a szóróanyagokat, illetve tájékoztatókat, amikor valaki kopogott az ajtómon. Szerettem volna ezeket letudni, hisz nemsokára itt a jó idő, az esküvők pedig gőz erővel szerveződni kezdenek a lelkes menyasszonyok által, akik alig várják álmaik nagy napját. Habár kaptunk anyagot Skylar-tól is, amit majd tovább adhatunk, szerettem volna papírra vésni az előnyöket is, amik ezzel járnának.
-Gyere csak be. –pillantottam fel a gépből egy mosollyal kísérve. Felvont szemöldökkel pislogtam az egyik felszolgálónkra, amikor elmondta, hogy pontosan miről lenne szó.
-Persze, mindjárt megyek. Köszönöm. –címeztem neki egy újabb, immár hálás mosolyt. Gyorsan elmentettem az eddig leírtakat, aztán már indultam is, hogy megtudjam, kik szeretnének tőlem és pontosan micsodát.

Enyhének tűnő, de azért jó nagy adag meglepettséggel néztem végig a színes társaságon, és így már értettem, hogy miért volt fontos kiemelni azt, ha esetleg balhéznának vagy bármi, szóljak nyugodtan. Ettől még persze nem kell, hogy ez igaz legyen, hisz nem is olyan rég Reilly is nőtt valamennyit a szememben, pedig nála jobban nem igazán kezeltem senkit sem feltételekkel és nem kevés bizalmatlansággal. A külső, a megjelenés csak egy dolog volt.
Csendben hallgattam a bemutatkozást, és Tudjukki megnevezése egy mosolyt csalt az arcomra, nagyon kellett erőlködnöm, hogy ne nevessem el magam, főleg, amikor meghallottam Jethro McKenna nevét egy mondatban a kisbaba szóval. Nagyon sajnáltam szegény srácot, ahogy nem hagyták szóhoz jutni.
-Igen, én is örülök a találkozásnak. Sierra Larson. A kollégám azt mondta, hogy mindenképpen velem szerettek volna beszélni. Miben segíthetek? –nem tudtam eldönteni, hogy valami problémájuk volt-e a kiszolgálással, vagy teljesen más ügyben akartak velem beszélni. Az itt dolgozók mindenkit ugyanúgy kiszolgálnak, ugyanabban a színvonalas folyamatban részesülnek, bárhogy is nézzenek ki, vagy bárminek is gondolják őket legbelül, így abban biztos voltam, hogy senki sem lehetett velük bunkó. A legjobb vendég, az elégedett vendég, nem véletlenül valljuk ezt mi is.
Amint Dave közölte, hogy ő az, aki a húgommal szokott dolgozni, nem mondom, hogy nem állt meg ez pillanatra a szívverésem, de eszembe jutott, hogy ő most Mark-al van, és valószínűleg tudnak vigyázni egymásra, vagy magukra, vagy… mindkettő.
-Üzletiben? Szívesen, persze. –bólintottam rá a dologra, egy hálás mosollyal figyelve, ahogy helyet szorítottak nekem is maguk között. Le is ültem egy székre hozzájuk, érdeklődve nézve az éppen megszólalókra, illetve a szóban forgó Frank Ames-re, akiről kiderült, hogy gyerekeknek szervez nyári tábort, méghozzá az unokahúgával. Érdekes elképzelés volt, és elég kontrasztos is, tekintve a megjelenését, de egyáltalán nem tűnt lehetetlennek a dolog.
-Hát ez elég sok dologtól függ. Mármint nem az, hogy elvállaljuk-e, mert persze, szerintem mindenki szívesen segítene ebben, hanem az, hogy pontosan mire gondoltatok? –mivel volt itt tegezés és magázás is, én a tegeződésnél maradtam. Mindenkinek sokkal, de sokkal egyszerűbb.
-Meg aztán tényleges gyerekekről lenne szó, vagy rólad? –pillantottam Jethro-ra egy halvány, aljas mosollyal. Mintha nem egy korosztály lennénk. De ezt lehetetlenség volt kihagyni.
-Ne haragudj, muszáj volt. Örülök, hogy itt is találkozunk. –néztem rá végül bocsánatkérőn.
-De a lényeg, hogy szívesen segítünk, persze. Menü szerűen szeretnétek, szóval azt, hogy legyen főétel és valamiféle desszert is benne? De azt is meg tudjátok csinálni, hogy ha megvan a gyerekek, illetve a segítők létszáma, átnézitek az étlapunkat, és leadjátok jóval előre a rendelést, aztán akkor mi is úgy tudunk készülni. Ez nekünk is jó lehetőség, mert fix bevétel, és ha előre tudják a fiúk, hogy mit kell elkészíteni, talán nem fogják egyikünket sem a levesbe vágni. –egyébként nem olyanok.
-És ha szeretnétek valami sütit is a kajáláshoz, azt is meg tudjuk oldani, kvázi házon belül. Van egy együttműködésünk egy nagyon aranyos kézműves cukrászdával, szóval nem feltétlenül kell keresnetek „édességfelelőst” sem, ha tervben volt ilyesmi. –pislogtam rájuk kissé bizonytalanul, megerősítést várva.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 52
The Beauty & The Magnificent Five Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyVas. Ápr. 21 2024, 17:05
Music: The Most Powerful There Ever Was
NPC: bunch of assholes
Mission: Kaját a kölyköknek!
Warning: filth, cuteness, beautiful smile

Mind úgy néztünk Sierrára, mintha a messiás ült volna le közénk személyesen, mikor élt a korábbi magaslabda lehetőségével és jól fejbe is csűrte vele McKennát. Egy perc néma csenddel és főhajtással adóztunk a csodás és megható pillanatnak. Miután letelt a drámai szünet ideje, kapott is gratulációkat, vállon veregetést, kéz csókot, házassági ajánlatot, amit csak el tud képzelni.
- Haha. De kurva viccesek vagytok. - szerencsétlen kisgyereknek csak egy napig volt karácsony, amikor Reilly vérét szívtuk. Egyedül abban reménykedhet, hogy valamelyikünk csinál egy akkora bődületes nagy faszságot, hogy egy kicsit leszálljunk róla.
- Jaaa. Én is örülök. - morogta szemforgatva, de aztán csak megadó mosollyal vállat vont. Már megszokta.
- Honnan is ismeritek egymást?
- Gondolom az FBI-tól, te IQ fighter. - nem volt nehéz összerakni. McKenna FBI-os, és Larson nővére is ügynök volt korábban. Ráadásul valószínűleg egy idősek is lehetnek. De lehet, hogy már ehhez is nyomozói képesítés szükséges, ki tudja.
- Ki a fasz kérdezett téged?
- Aki téged a levesbe akar vágni, annak velünk gyűlik meg a baja. De értem, mit mondasz.
- A'la carte semmiképp. Nem leszopatni akarunk senkit, hanem előnyös üzletet kötni.
- Olyan menüben állapodunk meg, amit feltételezhetően majdnem minden kiskölyök szeret. A sajátjaimból kiindulva a sült krumplival, hamburgerrel és hasonlókkal nem lehet mellé lőni még a kis finnyásoknál sem. Nem azt mondjuk, hogy minden nap gyors kaját zabáljanak, hogy kisgömböcöket tenyésszünk, de úgyis lefutkozzák majd.
- Itt te vagy az aranyos édességfelelős. - valaki lendületből hozzávágott Delaney-hez egy öngyújtót, még akkor is, ha mind egyetértettünk vele. Sierra édes egy nő.
- Komolyra fordítva. Úgyhogy jöhetnek a sütik is. Biztosan örülnének neki. Na meg mi is.
- Az egész onnan jött, hogy az unokahúgom, Sarah gyerekekkel foglalkozik. Szervezni akarunk egy régi, klasszikus stílusú tábort, amiben még anno nekünk is részünk volt kis taknyosként. Jó élmény volt, csomó barátság szövődött, tanultunk belőle. Jól éreztük magunkat, a szüleink is megszabadultak tőlünk kicsit, és úgy fegyelmeztek minket, hogy észre sem vettük. Szóval nem ilyen kocka tábor lenne e-sportoló baromarcoknak, akiknek anyuci és apuci, vagy a nagyszülők mindent a segge alá pakolnak. Aztán az unszimpatikus, e-rollerező, gamer guru hájfejével azt hiszi, hogy az övé a világ.
- Ez rendes, természetszerető, aktív gyerekeknek lenne. Így a kaja se valami ízetlen mű szarság.
- Olyan programokra gondoltunk nekik, mint a számháború, paintball, éjszakai bátorságpróba, sportolás, versenyek, tábortüzes sütögetés meg ilyenek.
- Túlélőtábor gyerekeknek. Easy szint.
- Nem olyanokat keresünk, akiket anyagilag meg lehet pumpolni, ahhoz van kapcsolatom bőven gyerekeket támogató alapítványokkal és hasonlókkal, hanem partnereket. Ha csak valaki annyit felajánl, hogy megtanítja őket bringázni, mérgező növényeket felismerni vagy nyilat faragni, már elégedettek vagyunk.
- Ha ismersz olyat, aki ezekben szívesen részt venne, ért valamihez, van kicseszett ugrálóvára, vagy csak segítene Sarah-nak a szervezésben, ne tartsd magadban.
Sierra & bunch of assholes
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 2Sjg
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d.
btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 18:52



To: Reilly's friends
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Tényleg sajnáltam McKennát, de az elmúlt időben túlságosan kimérten és jól viselkedtem, így kapva kaptam ezen az alkalmon, hogy egy kicsit én is szívhassam a vérét. Nem játszom meg magam soha, nem erről van szó, de megvan mindennek a maga ideje és közege. Úgy gondoltam, itt ezzel nem lőhetek mellé, és magára sem fogja venni a dolgot.
-Pedig igaza van, tényleg onnan. Régen én is FBI ügynök voltam, és már volt szerencsénk egymáshoz a terepen is. -pillantottam a szóban forgó túsztárgyalóra, aztán meg a többiekre. A mostani pozíciómban, ráadásul az Emma-val való kontrasztom miatt biztosan nehéz lehet elképzelni, hogy egyszer én is a terepen rohangáltam, és örülök is, hogy annak vége. Nagyon szerettem csinálni, de elég volt. Magamra, és a jövőmre szeretnék figyelni, amiben család és gyerek is van, így az ügynökösdi nem férne bele nálam.
Meglepődtem a tényen, hogy Reilly haverjai közül valakinek gyereke legyen, egyáltalán nem tűntek... ilyennek. Persze a külső nem minden, de azért meglepő volt, hogy "Sharkey"-nak nem egy gyereke van, hisz a "sajátjaim" kifejezést használta.
-Egyébként is van különbség a mindenféle szar gyorskaja és az Aunt Marie's hambi között. Én reggelire is simán meg tudom enni, szóval a gyerekek párján vagyok a kérdésben. Meg tuti találunk még olyat, ami megfelelhet nekik és akkor nem minden nap bucival meg krumplival tömik a majmot. -bólogattam arra, hogy valószínűleg nem lehet mellé lőni a hamburger és sült krumpli kombóval.
Nagyokat, meglepve pislogtam, amikor a semmiből repült egy öngyújtó a megszólaló felé, de inkább nem akartam vele a kelleténél többet foglalkozni. Megráztam finom, alig észrevehető mozdulattal a fejemet, hogy aztán Dave-re, majd a szót átvevő Ames-re figyelhessek.
-Ez mind nagyon klasszul hangzik. Ugyan én nem vagyok akkora természetjáró, mint a húgom, de alapvetően szerintem ezek király programok egy gyereknek. Ez tényleg a tökéletes gyerekkor receptje, mert egyetértek, hogy ma már a legtöbben sajnos csak ülnek a gépük meg a telefon előtt, aztán le vannak tudva. Ez persze a szülő hibája is, mert nem foglalkoznak vele. Nem mennek focizni, biciklizni, meg semmit nem csinálnak velük. De ez egy jó lehetőség! Tud mozogni, vadulhat kicsit, de van fegyelem is. Meg aztán... én is előbb hallgatnék meg figyelnék olyanokra, mint ti, akikről nem az süt, mint a legtöbb tesi tanárról pl. -forgattam meg a szemeimet. Akik szapulják a kölyköket, meg baszogatják azt, aki valamiben ügyetlenebb, miközben rohadtul nem sportosak, és egy guggolást sem tudnak megcsinálni.
-Szívesen segítek a kaján kívül is bármiben, ha tudok, vagy kell. Azt még nem tudom mondjuk, hogy mi olyan hasznos skill-em lehet, ami kapóra jöhet. De majd megkérdezem pár ismerősömet is, hátha hozzá tudnak járulni valamivel ehhez az egészhez, és tényleg egy szuper, teljesen összeszedett tábort tudtok csinálni a gyerekeknek. -húztam egy mosolyra a szám.
-Bár... szerintem így is elég sok dolgot meg tudtok oldani házon belül. Mármint... titeket nem ismerlek, de ha csak Reilly-ből indulok ki, aki elvileg vadászik is, elég sok dologra meg tudjátok tanítani majd a gyerekeket ez alatt a tábor alatt. Ami amúgy tök rendes tőletek, komolyan. -a legtöbben utálnak gyerekekkel foglalkozni, főleg ilyen környezetben, mert idegesítik őket. Jó látni és hallani, hogy ők nem ez a kategória, hanem képesek összefogva segíteni egymást, ha kell.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 52
The Beauty & The Magnificent Five Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyKedd Ápr. 23 2024, 09:43
Music: The Most Powerful There Ever Was
NPC: bunch of assholes
Mission: Kaját a kölyköknek!
Warning: filth, cuteness, beautiful smile

- Ha tudtam volna, hogy ilyen csajok vannak az FBI-nál, talán én is ügynök lettem volna.
- Talán ha nem lennél kezelhetetlen, idegbeteg pszichopata, fel is vettek volna.
- Pont te beszélsz? Most miért járatsz le? Olyan szelíd vagyok.
- Tényleg??? Hogy is találkoztunk??? - ha jól rémlik, Reilly-vel nekünk kellett visszafognunk őt az egyik motoros találkozón, hogy ne rendezze át valami baromarcú képét, mert az valamit beszólt.
- Ehw. Fogd már be.
- Szerintem meg mindketten fogadjátok meg a saját tanácsotokat.
Abban mind egyetértettünk vele, hogy az Aunt Marie's-ben kapható hambi jobban hasonlít a házias ízekhez, mint a gyorskajához. Be is toltunk belőle párat.
- Ez igen, kislány. Nem úgy nézel ki, mint aki hamburgert reggelizik.
- Nincs is szebb, mint amikor egy nő szeret enni, nem csak a retkes salátáját turkálja.
A húga említésére eszünkbe jutott szerencsétlen Reilly, aki valószínűleg egy idegroncs és egy rakás szar szerelemgyereke lesz, mire visszajönnek New York-ba. De legalább a benzin ingyen volt.
- Hát ez egy bonyolult dolog. A szülők hibája is, mert basznak a gyerekekre. Beültetik őket a laptop elé, azt se tudják, mit néznek össze, csak fogja be és hagyja őket békén.
A modern, felgyorsult világ hibája is, mert ezek a kölykök már ilyen ingerek közé születnek. Ez egy okostelefon nyomkodós világ, nem tilthatod le őket róla, mert azzal is csak ártasz. Sok gyerek körberöhögné az apját, ha focizni akarna vele.
Amelyikkel foglalkozna a szülő, azok meg pont kibaszott lusták, nem akarnak biciklizni, kimozdulni, csak bent punnyadni a szobában.
A szülők is leterheltek, kell a pénz, mint az állat, sokat dolgoznak, mindenféle hülye műszakban.
A legtöbb család panelszökevény, nem engedhetnek meg maguknak egy családiházat kerttel. Vagy nem is akarnak. Fűnyírás? Na ne bassz ki velem! Ez egy összetett probléma, és ahányan vagyunk, annyiféle állásfoglalás lesz benne.
- Sharkey tudományos egyetértésben bólogatott. Mi ketten vagyunk azok, akiknek már van gyereke, és nagyjából rálátása is a dolgokra. A gyerekeinknek vannak barátai, találkozunk más szülőkkel, így azért tapasztalunk ezt-azt.
- De mi azért megpróbáljuk kirángatni a kis szaros seggdugaszokat a képernyők elől. Aki vevő rá, kapni fog az alkalmon. Aztán talán elmeséli a kis pöcs haverjainak, és legközelebb már velük megy focizni vagy játszanak... tököm tudja mit. Gondolom az indiánosdi már aligha divat. Ehhez vén faszok vagyunk.
- A látszat ellenére igazi kis cukorfalatok vagyunk. Még ez a seggparaszt Delaney is.
- Látod? Én mondtam.
Amilyen egységes éljenzést váltott ki belőlünk, amikor Sierra beoltotta McKennát, most ugyanilyen egyetértésben háborodtunk fel.
- Mi olyan hasznos skilled lenne!??? Na ne bassz.
- A mosolyod!
- A kedvességed!
- A segítőkészséged!
- Látszik a szemeden, hogy szereted a gyerekeket!
- Vezető vagy, kisanyám. Elég sok dolog megvan benned. Mégis mit akarsz még?
Helyeslőn bólogattunk.
- Mind vadászunk. Persze nem vagyunk olyan pengék, mint az a vadbarom Reilly fiam, de minket sem kell félteni. Még az ausztrál öcsipókot is egy vadászat során ismertük meg. Aki egyébként valami teniszcsillagnak született, csak elbaszódtak a dolgai. De majd a gyerekeknek átadhatja a tudást.
- Delaney önvédelmi oktató. Majd tanít nekik pár hasznos fogást. Van egy rakás képregénye is, mindent tud ezekről a témákról, jól is rajzol. Azzal majd lekenyerezi őket.
- Nincs mit tenni. Főnyeremény vagyok.
- Ames-nek annyi kutyája van, mint parkban a kutyaszar. Majd terápiásan kullancsokat meg bolhákat vakarászhatnak.
- Aztán ott a két íjász gyökér, Dave és Reilly. Én meg szép és imádnivaló vagyok.
- Ilyen felhozatallal csak jól sikerülhet.
Sierra & bunch of assholes
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 2Sjg
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d.
btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyKedd Ápr. 23 2024, 14:31



To: Reilly's friends
"I just need to figure out how to grow without compromising."

Nem szerettem volna belefolyni a ki mennyire agresszív és hasonlók vitájába, mivel nem ismertem egyiküket sem annyira, és számomra egyébként is lényegtelen volt. Jól esik az embernek, ha csinosnak tartják, vagy épp "jó csajnak", de ezek nem kifejezetten tesznek hozzám semmit sem. Nekem az a fontos, hogy azt a bizonyos egyet megmozgassam, nem pedig másokat. Az Emma-val töltött vásárlós napunknak hála pedig ez talán össze is jön majd.
-Hát én nem vagyok egy salátás ember, de ez nálunk családi vonás. Szeretem őket, meg minden, de imádok enni, szóval ez a hajó már elúszott. -nem azt mondom, hogy zabálok, mint a fene, de megeszek mindent, csak mértékkel, és ha tehetem, mozgok mellé. Nem egy túl nagy titok az odafigyelés magadra sanyargatás és szánalmas tévképzetek nélkül. Nekem az ősellenségeim a diéták és a diétázók, mert maguknak tesznek rosszat vele, aztán csodálkoznak.
-Persze, ez nyilván egy jóval összetettebb probléma, aminek a megoldásához egy társadalmi szintű változás, vagy szemléletváltás kellene. Azt a részét viszont utálom, és egyébként kifejezetten ideges leszek tőle, amikor előjön az a kérdés, hogy ma már nem lehetne a "hagyományos" nevelést folytatni, mert nem tudsz nem belefolyni a technikai dolgokba. Ha akarod, ha nem, ezeket meg kell adnod a gyereknek. Bejöhet az, hogy online kell tanulniuk, vagy csak simán a tény, hogy a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, és kicikizik egymást, ha valaki mondjuk hat évesen még nem ért az okostelefonhoz. -húztam el a számat. Teljesen egyetértettem Dave-vel abban, hogy ahányan vagyunk, ezt annyiféleképpen látjuk. De jó dolognak tartom, ha van, akik megpróbálnak tenni ez ellen. Még ha a megfogalmazással nem is tudtam azonosulni.
-Hát ehhez már én is. Fogalmam sincs, manapság mi megy, mint nem online vagy gép előtti játék. -de mi egyébként bizonyos tekintetben eléggé fiús lányok voltunk. Főleg a kishúgom. Ő még harmadállásos kamionos is simán lett volna, és szerintem oviban is dömper volt a jele.
Csak megadóan megemeltem a kezemet és megráztam a fejemet egy hitetlen mosollyal az össznépi felháborodást látva.
-Elnézést kérek, uraim. Nem mondtam semmit. -a hitetlen mosolyom, vagy inkább vigyorom hálás mosollyá szelídült, mert azért tényleg rendes volt tőlük, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire sok pozitív dolgot szűrtek le belőlem.
-Oké, azt hiszem, teljesen meg vagyok győzve. Egy csapat főnyereménnyel van dolguk a kölyköknek. Egy ilyen táborba én is szívesen elmennék a helyükben. Ezek kreatívak, jó élmények, fejlesztik a problémamegoldó készséget, meg még a csapatmunkát is. Manapság úgy is fontosabb az egyén, mint a csapatban való összedolgozás, szóval ez tuti jó élmény lesz majd nekik. -pillantottam körbe rajtuk.
-Bár ha már képregény szaki rajzoló van a csapatban, talán tudok szerezni egy Star Wars fan zenészt is a köreinkbe. -persze nem szeretnék semmit rá erőszakolni, de egy kérdést mindenképp megér, hogy van-e kedve segíteni valamiben, valahogy.
-Meg ott van Emma is. Ő nagyon otthonos az ilyen túrázós meg vadászós dolgokban. Ha Reilly esetleg nem is, én szívesen megemlítem neki, hátha kedve van beszállni neki is a buliba.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 52
The Beauty & The Magnificent Five Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyKedd Ápr. 23 2024, 18:54
Music: The Most Powerful There Ever Was
NPC: bunch of assholes
Mission: Kaját a kölyköknek!
Warning: filth, cuteness, beautiful smile

- Ezek szerint az evés tényleg családban marad. Úgy értve, hogy a tesód meghívott minket egy fine dining vacsorára. Mi pedig igent mondtunk.
- Az érdekes lesz.
- Már kivasaltam a legcsinibb ruhámat.
- Éhen fogunk pusztulni.
- De legalább végre mi is megismerhetjük a lányt. Ezt a részét várjuk. Meg azt, hogy állítólag utána lesz sajtburgerezés jutalmul.
- Majd visszahívjuk őt cserébe egy igazi, családi kerti grillezős sütögetésre, ha jobb idő lesz végre. Ha lesz kedved és ráérsz, jöhetnél te is.
- Kedvelünk.
- A gyereknevelés nem egyszerű. Sosem volt. És nincs rá megfelelő recept sem. Főleg, hogy minden kornak más szokásai és akadályai vannak. De meg lehet birkózni vele. Az én lányom szuper modern, vagány kiscsaj, sokszor én tanulok tőle. Neki már a vérében van az, amiről én még csak nem is hallottam. Nyomja ezerrel a telefonos játékot, de ugyanúgy meghempereg a sárban a kutyákkal, ha nem figyelünk oda. Kirámolja a szekrényeket, átrendezi a házat. Szóval a lényeg, hogy tisztelje az embertársait, legyen boldog, kedves, udvarias, életképes, egészséges. Mi jóra neveljük, megadunk neki mindent, ami tőlünk telik. Legyen az ruha vagy leginkább szeretet. A többit majd az élet alakítja. - azt nem mondom, hogy Sierra is jó anyuka lenne az általa elmondottak alapján, mert azt sosem tudhatod, ki hogyan áll ehhez a témához. Lehet-e sajátja, akar-e sajátot. Nem szeretnék tapintatlanul nyakig beletenyerelni valami szarságba.
- Mi a csapatmunkában és a barátságban hiszünk. Már évek óta szívjuk egymás vérét, de mindig ott vagyunk, ha kellünk a másiknak. Az ő családjuk az én családom is. És fordítva. És ez nem egy kibaszott, elcsépelt Fast & Furious idézet.
- Jöjjön csak!!! A Star Wars fanokat és a zenészeket is szívesen látjuk. A gyerekekkel ez utóbbit sem árt megszerettetni.
- Reilly és Dave nagy zene rajongók. Utóbbi tud gitározni, dobolni, zongorázni, énekelni, meg amit akarsz.
- Neee! Eszem faszom megáll!!! Hát hogy nem kezdtünk még el titeket Mr. Rock & Roll Detektívnek hívni!???? Itt végeztünk, dobok is egy üzenetet annak az atlantai búbánatos kutyaszarnak, had legyen jobb kedve.
- Attól aztán biztos jobban fogja érezni magát.
Larson és Reilly közös lapon említésére mind összenéztünk, és osztoztunk bajtársunk nyomorában. Az a szerencsétlen össze van zárva álmai nőjével, de elég durván meg van kötve a keze. Nem szeretné, ha miatta veszítené el a munkáját, mi pedig tiszteletben tartjuk a döntését, és nem szeretnénk még inkább megnehezíteni a helyzetét. Így is elég durván megviselte ez a baszott nagy szarság. Nem kell, hogy még mi is belerúgjunk.
- Nem ismerjük a húgodat, és nincs vele semmi bajunk, de...
- Ha Reilly nem említi meg neki, akkor azt jó okkal fogja tenni. Szóval kérünk, hogy akkor te se tedd. Én nagyon kedvelem Emmát, de Marco a barátunk, és ha választanunk kellene, akkor inkább ő legyen ott. Reméljük, megérted.
- Ettől még az ő segítsége is ugyanolyan hasznos, csak... korlátoltan.
Sierra & bunch of assholes
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 2Sjg
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d.
btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptySzer. Ápr. 24 2024, 15:45



To: Reilly's friends
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-Azta, igent mondtatok neki? Most megkövetlek. –pislogtam rájuk meglepve a fine dining kapcsán.
-Ha lekötöz és elcibál SE mentem volna vele ilyenre. Jó, ez túlzás, de… mondjuk, ha utána sajtburger a jutalom, akkor lehet, hogy mégis. –gondolkoztam el a dolgon, majd egy hálás, széles mosolyt villantottam Dave-re, aztán az utána közbeszóló Sharkey-ra.
-Komolyan? Az nagyon szuper lenne, köszönöm! Mindenképp rá fogok érni, akkor is, ha nem. –ez nagyon kedves gesztus volt a részükről.
-Ez nagyon klasszul hangzik. Mármint a hozzáállás, meg a kislányod is. Biztos nagyon vagány kiscsaj, és pontosan ez a legjobb, amit tenni lehet. A technika nem ördögtől való, ha figyelve van, hogy ne legyen mértéktelen a neten töltött idő, és hasonlók. Remélem, ha majd egyszer nekem is lesz gyerekem, és én megtalálom a tőlem telhető legjobban az arany középutat, legyen bármilyen nehéz is. –jó lenne, ha én is jól tudnám csinálni. Vannak elveim, mint az, hogy sosem fogok elválni, vagy épp veszélybe sodorni a családunk biztonságot, és főleg nem hanyagolni a gyerekem és a férjem a munkám miatt. Mindig lelkes és boldog leszek az ilyen beszámolóktól, mint most Dave monológja.
Már az fura volt, hogy Reilly-nek jobb kedvet kell okozni ezzel a Ford Fairlane utalással és azzal, hogy ketten bitorolnak egy címet Dave-vel, de az, ahogy összenéztek a húgom és Mark egy mondatban szereplésétől, eléggé sokat mondó volt. A korábbi zenei dolgokra így nem is igazán akartam reagálni. Megkérdezem majd Remy-t, ez nem is kérdés. Szerintem szívesen segítene nekünk, legalábbis nem olyannak ismertem meg, mint aki ne így tenne. Ő is tud gitározni és énekel is, ki tudja, még milyen hangszerekben jártas. A zenét pedig tényleg érdemes megismertetni a gyerekekkel, legalább kipróbálás, vagy beszélgetés szintjén. Nála jobban pedig senki sem tud a zenéről beszélni. Annyira lelkes és inspiráló, hogy már csak attól jó kedvem lesz, ha rá gondolok a dologra.
-Persze, hogy megértem, ez nem olyasmi, amit bárkire is erőltetni szeretnék, de szerintem felesleges ezen ennyire… aggódni. –nem tudtam volna meghatározni jobban azt, amit kiéreztem a hangjukból és a mondataikból. De egy biztos. Náluk sem csak duma az, hogy fontosak egymásnak és ezer éves barátok, aminek jelentése van.
-Tudom, hogy zavar van az erőben Emma és Mark között, de szerintem ez már akár rendeződhetett is. Emms nem olyan, mint a többi nő, vagy úgy általánosságban bárki más. Ha ő azt mondja, hogy valami úgy van, akkor az úgy is van, hetek, vagy hónapok múltán is, nem csak ott és akkor, hogy jobban érezd magad. Beszéltem vele, és javasoltam neki, hogy tisztázzon le bizonyos dolgokat a morcos hadnagyával, mert lehetnek komoly félreértések, vagy félelmek is, akár az egyik, akár a másik oldalról. Akkor is, ha egyikük sem tud még róla. Elmondtam neki, hogy ő hiába tesz tapasztalati lépéseket, ha a másik nem akar visszaélni a helyzettel. Ezzel például a barátotok tényleg nagyot nőtt a szememben. –én nem csinálok titkot abból, hogy nem kedvelem Reilly-t, de ettől még, ha Emma-nak mondjuk ő kell, nem fogom direkt fúrni őket, sőt. Ha valaki megpróbálja, azt egy Larson-féle gyilkos nézéssel fogom agyonverni egy serpenyővel.
-Felhoztam neki többek között azt is, hogy talán lehet bizonytalan pont az, hogy egy a munkahelyük, nem mellesleg ők egy beosztott-felettes viszonyban léteznek. Szerintem ez kelthet rossz érzést egy harmadik félben, de akár valamelyikükben is. –pillantottam rájuk teljesen komolyan, aztán egy lágy mosollyal fürkésztem tovább az arcukat, a vonásaikat.
-Emma szerint ez baromság, mert ő gondolkodás nélkül Mark-ot választaná a munkája helyett. Neki ő a legfontosabb és az, hogy ne essen baja. Nem foglalkozik a kérdéssel, mert szerinte Reilly-t nem viselné meg, ha kirúgnák, és sosem kezelte úgy a dolgot, hogy bármelyiküknél is gondot okozhatna ez az egész bizonytalan változó. Szereti a munkáját, jó benne, de az még lehet másik, Mark-ból csak egy van. Ezt ő mondta nekem. És a húgom olyan, ha valamit a fejébe vesz, azt kimondja és el is mondja másoknak. Ha elhatározta, hogy kifejti ezeket Reilly-nek még Atlanta előtt, ő pedig hasonlóan viszonyul a testvéremhez, szerintem mindenképp pozitív változás indul meg náluk. Emma szereti Markot, és szerintem utóbbi is szereti a húgomat, jelentsen ez náluk bármit, mindent, vagy akármit. Én nem aggódom. –vontam vállat, az idő közben kikért és megkapott kávémba kortyolva egy mosollyal.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 52
The Beauty & The Magnificent Five Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 13:07
Music: The Most Powerful There Ever Was
NPC: bunch of assholes
Mission: Kaját a kölyköknek!
Warning: filth, cuteness, beautiful smile

- Habozás nélküli igen volt.
- A sajtburger nélkül is azt mondtunk volna. Ez fasza poén. Képzelj el minket egy ilyen puccos helyen.
- De leginkább Reilly volt az oka. A barátunk és fontos nekünk. Neki fontos az a kislány, akkor nekünk is.
- Alig várjuk, hogy végre személyesen is megismerhessük. Már olyan, mint valami kibaszott legenda a dögös királylányról, csak még senki se látta. Az se biztos, hogy létezik.
- Tényleg??? - mondjuk együtt dolgozok vele, de ne zavarjon.
Ha már Emma meghív minket vacsorára, úgy illik, hogy mi is visszahívjuk őt. Nálunk tarthatunk majd egy családi kerti grillezős sütögetést, ahol Sierrát is szívesen látjuk. Szimpatikus, és szerintem Olivia is kedvelné.
- Oké. Akkor majd leboltoljuk a részleteket, ha aktuális lesz. Csak magadat kell hoznod, meg akit akarsz.
- Esetleg egy jó süteményért nem sértődünk meg. Ausztráliában szokás ajándékot vinni a vendégségbe.
- Nézd már a pofátlan, neveletlen formáját a kiskölyöknek.
- Scarlet-et megismerheted azon a sütögetésen. És gondolom Sharkey gyerekeit is.
- Még jó, te paraszt. Úgy neveltem őket, hogy ingyen kajára sose mondjanak nemet. Te meg, kisanyám, a legjobb anyuka leszel, nyugi. Lejön a kisugárzásodból.

- Te talán nem aggódsz a húgod miatt? Reilly nekünk is olyan, mintha... balfasz ugyan, de a testvérünk lenne. Nagy seggfej, de így szeretjük.
Arra, hogy Mark nagyot nőtt a szemében, amiért nem akart visszaélni az emmás helyzettel, mind emeltük a kávés bögrénket. Ezt mi is így gondoltuk. Jó döntést hozott, hogy nem támadta le a csajt, hanem adott időt maguknak. Akkor is, ha egyébként valahol felesleges volt, mert Larson mindenki szerint máshogy működik, mint a nők, vagy úgy összességében az átlag emberek.
Megkönnyebbülés volt hallani, hogy a csaj bármikor gondolkodás nélkül azt a gyökér faszfejet választaná a munkája helyett. Hát mégis van még igazság ezen a kibaszott, szájbakúrt, tetves bolygón.
- Reilly is szereti a húgodat, ebben biztos lehetsz.
- Örülnénk, ha tényleg beszélnének és megoldódnának a dolgaik. Annyira megérdemelné az a kölyök. Még sosem láttuk ilyennek. Az hogy mennyire odáig van a tesódért, az enyhe kifejezés. Ha láttad volna... Rendesen megijesztett. Majdnem elrángattam orvoshoz is a mosottszar képével együtt.
- És ez kibaszott nagy dolog. Régóta ismerem, de talán nem szeretett még soha senkit. Saját magát is beleértve. A legjobb barátomnak tartom, de ő még talán csak a haverjának sem. Ő nem szeret sem megnyílni, sem kötődni. Gyengévé tesz. Egy igazi, lehetetlen, megközelíthetetlen, unszimpatikus seggfej látszatát kelti. És nagyon jó oka is van rá. Nem beszél róla, de kemény élete volt, sok fontos személyt elveszített már, ami örökre eltört benne valamit. De talán Emmának hála nem helyrehozhatatlanul.
- Szinte láttuk a fizikai fájdalmat a szemében, amit ez a bizonytalanság, aztán meg a munkahelyi faszság okozott. Ő soha nem állította volna választás elé a lányt. Inkább csendben szenvedett volna mellette, mint hogy ilyen helyzetbe hozza.
- Nagyon szépen beszélt róla. És annyit, mint életében összesen.
- Marco jó ember. Nincs benne semmi rosszindulat vagy ártó szándék. Temperamentumos, szabadszájú, de nem rossz gyerek. Annyi gennyláda faszarc van a földön, de ő nem tartozik közéjük. Majd te is meglátod, ha jobban megismered. Simán meghalt volna a tesódért, a kurva életbe is. Az csak jelent valamit!
- Emma a lehető legjobb mellett van.
Sierra & bunch of assholes
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Sierra Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 2Sjg
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d.
btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 16:08



To: Reilly's friends
"I just need to figure out how to grow without compromising."

-De. Mindig. De nem ezen a téren. –ráztam meg a fejemet finom határozottsággal. Jót mosolyogtam azon, ahogy megemelték a kávés bögréiket. Szerintem Reilly a lehető legjobbat tette azzal, hogy akkor és ott nem élt vissza a helyzettel. És nem csak azért, mert agyon is csaptam volna, hanem mert szerintem kellett nekik ez a bizonytalanság, hogy rájöjjenek, nem csak vonzódnak a másikhoz, hanem nagyon szeretik is. Eddig is különleges és érthetetlen volt a kettejük kapcsolata, ez után meg pláne az lesz majd, de szerintem sokkal-sokkal erősebb, mint bármi más.
-Mondanám, hogy biztos is vagyok, de… inkább megérzés. –pedig sosem hagyatkozom arra, de ebben az esetben talán nem probléma, ha mégis. Valamiért azt éreztem ebből az egészből, hogy a Reilly és a húgom közötti akármi megmagyarázhatatlan, és sokkal, de sokkal másabb szint, mint amit bárki felfoghat. Gondolkodás nélkül egymásért adnák az életüket, és kiállnak egymásért.
-Nagyon szerencsés, hogy ennyi és ilyen jó barátja van, mint ti. Komolyan. –pillantottam rájuk egy mosollyal.
-Én nem kétlem, hogy Mark egyébként rendelkezik értelmezhető pozitív tulajdonságokkal, sőt. Biztos vagyok benne, tekintve, hogy a húgom nem kezdene olyannal, semmilyen értelemben, aki egy igazi, ízig-vérig seggfej. A látszat ellenére Emma nem jékirálynő, sőt. A legempatikusabb ember, akivel találkoztam, szóval a barátotok jó kezekben van mellette. Nyers, őszinte, jó hallgatósás, és nem mellesleg csodálatos ember is. És nem csak azért, mert a testvéremről van szó, hanem tényleg így gondolom. Emma is rengeteg embert elveszített már, hogy ne akarjon többet. Egyikük sem kötődős fajta ezek szerint, és alapvetően is szabadszelleműnek tűnt a barátotok is, nem csak a testvérem. Egymás mellett szerintem a legjobb helyen vannak. Mindegy, hogy én mit gondolok erről. –ráztam meg a fejemet.
-Emma sem kifejezetten rajong az én választottamért, de ez csak egy dolog. Nem nekünk kell megfelelnie annak az illetőnek, akivel a másik együtt van. Ha boldoggá teszi a húgomat, vigyáz rá, nem veri át, használja ki, vagy dobja el, hanem megbecsüli, szereti és megadja a neki járó tiszteletet és szerelmet, felőlem Mark lehet egy éti csiga is, akkor is a „családunk” tagja lesz, ha úgy döntenek, hosszú távon, akár örökre együtt maradnak. Nagyon szeretném, ha Emma végre boldog lenne, és meglenne neki az az egy. Ő nagyon szerette volna, ha ez Mark lehet, szóval azt hiszem, nincs miért izgulnotok nektek sem. Emms biztosan elmondta ezeket a barátotoknak is, és épp nagyon jól érzik magukat, vagy épp… egymást. –húztam fel az orromat, majd csak elnevettem magam.
-De örülök, hogy ennyire figyeltek egymásra, komolyan. Sokat elárul róla, hogy ilyen emberekkel veszi körbe magát. –akkor is, ha ő nem mondja ki konkrétan, hogy barátok lennének. Mázlista egy seggfej vagy, Marco Reilly.

BEE




Change is hard at first, messy in the middle, and gorgeous at the end.

Emmalynn Larson ölelést küldött

Remington Fellowes and Maurice Davidson imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Beauty & The Magnificent Five 52
The Beauty & The Magnificent Five Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
77
★ :
The Beauty & The Magnificent Five Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: The Beauty & The Magnificent Five
The Beauty & The Magnificent Five Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Beauty & The Magnificent Five
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the magnificent greene family
» the magnificent greene family
» my beauty girl
» Beauty and the Criminal.
» Marion & Ethan - Hello Beauty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: