New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Reunion. Roy & Liv
TémanyitásRe: Reunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv EmptyVas. Május 05 2024, 16:30

Roy & LivAnd I'm tired of letting someone get the bеst of me, so go ahead and CRY
Go ahead and ruin somеone else's life, go bug somebody else, so I can sleep at night.
Ez így egy kibaszott mókavonat. Mindenki próbálja lenyelni, vagy minimum a szájában tartani a keserűséget, a haragot és minden egyebet, amit igyekezett a lehető legjobban elnyomni magában. Mindezt miért? Mert Tia gondolkozott.... hogy szarul az egy másik kérdés... legalább Roy-nak megadhatta volna a lehetőséget, hogy még a totális katasztrófa bekövetkezése előtt kitérhessen vagy minimum felkészülhessen, de nem... Tia felkelt és az erőszakot választotta mondván: már rég volt, mindenki legyen felnőtt és viselkedjen annak megfelelően. Annyira szeretném lecseszni...
-Mhm...-bólintok egyet a Roy szavaira, Mason pedig csak horkantva nevet egyet. Annyira hiányzott mindenkinek ez mint egy hátba szúrás... várjunk csak, hiszen ez pontosan az bizonyos szempontból.
Valahol azt kell mondjam egyetértek Roy szavaival. Tényleg durva, hogy erre adjuk a fejünket, hiszen egyébként Mason sosem tűnt annak a típusnak, aki vágyik arra, hogy egyszer megtegyük ezt a lépést. Persze jó szokásához hűen a lánykérés is kissé túlzó volt, nehezen tudtam eldönteni, hogy mekkora része szól ténylegesen nekem vagy a kapcsolatunknak és mennyi a külvilágnak. Az biztos, hogy a sajtó meredeken rákapott a témára és a kedélyek azóta sem csillapodtak.
-Annyira nem durva. Várható volt. Már ezer éve együtt vagyunk.-válaszol Mason mielőtt én akár szóra nyithatnám a számat, bár nem is biztos, hogy én akartam volna kommentálni a dolgot. Akár el is engedhettük volna a fülünk mellett, ha nem lenne drága párom élete a folyamatos dráma és baszakodás, ahányszor csak lehetőség adódik az ilyesmire.
A Tia és Roy között lezajló pillanatot se kedvem, se idegrendszerem végignézni, főleg azért, mert tudom, hogy semmi jogom ezt zokon venni a vőlegényem oldalán, de őszintén szólva pont az ilyen elbaszott helyzetek miatt nem szokás a barátok exeivel randizni. Legalábbis én így gondolom. Egy idegennel látni a korábbi párodat megint egy más dolog.
Őszintén nem tudom, hogy mit keresünk még itt. Átadtuk a meghívót és elegánsan távozhatnánk, anélkül, hogy az bántó lenne, bár jelen helyzetben ezzel kellene a legkevésbé törődni. Mason viszont úgy terpeszkedik a széken, mint aki a fél estéjét itt kívánja tölteni. Na arról mondjuk szó sem lehet.
A színválasztás témaköre egy újabb olyan pont, ami a jelek szerint az én idegeim felborzolását eredményezi, főleg, hogy azért Roy sem bízza a véletlenre és egy kör laza szemtelenkedést megenged magának. Amint megnyomja a "grafit" szót a szemeim kissé összeszűkülnek miközben őt figyelem.
-De édes vagy, hogy megengeded.-küldök felé egy cinikus mosolyt.
-Hát én aztán baszottul nem izgulok.-vigyorog egyet Mason, mint aki már rég megnyert mindent az egész életében előre. Végül is tényleg semmi oka, hogy bármin is feszengjen. A karrierje és a magánélete is sínen van, de azt hiszem nem ez a legmegfelelőbb hely és időpont arra, hogy ezt mindenképp érzékeltetni akarja a közvetlen környezetével.
Az italválasztás alapján jelenleg az egyetlen akit nem zabál fel az idegesség az Tia. Bár Mason sem kifejezetten stresszel ő szimplán egy pöcs és inni is szeret.
Amikor Tia a vacsorát említi a magasba szöknek a szemöldökeim. Na ennyit arról, hogy gyorsan el tudunk majd menekülni. Mielőtt bármi hülyeséggel előhozakodhatnék, hogy mi nem eszünk itt, a barátnőm már el is tűnik.. egyébként abban sem vagyok teljesen biztos, hogy Mason vette volna a lapot.
-Kösz.-átveszem Roy-tól a poharat és ahogy felpillantok rá látom, hogy a tekintete kalandozik. Ezt most kivételesen szó nélkül hagyom, hiszen senki figyelmét nem kívánom erre irányítani és egyébként is aránylag gyorsan a szemeimre pillant. Néhány pillanatig elfelejtek levegőt venni, hiszen millió sebet szaggat fel egy ennyire egyszerű dolog. Régen nagyon szerettem amikor így, szavak nélkül összeakadtunk, mert vele elé volt ennyi is ahhoz, hogy mindent lekommunikáljunk.
Mason egyszerre ment meg és idegel ki teljesen a megszólalásával. Kihasználva, hogy Roy tekintete lekerül rólam gyorsan bele is kortyolok az italba még a vihar előtti csendben. Én ebből a részből szeretnék teljesen kimaradni, bár erre kétlem, hogy lesz esélyem.
-Ja éltem a lehetőséggel, ami más kezéből kicsúszott.-vigyorog Mason.
-Elég.-szólok rá és a pohár alja a kelleténél nagyobb lendülettel éri az asztallapot.
-Nem csináltam semmit.-vonja meg a vállait. "A frászt nem" mondanám, ha egyedül lennék és nem szólalna meg Roy. Mint egy kés a mellkasomba. Mintha nem küzdöttem volna érte, értünk ameddig csak emberileg képes voltam anélkül, hogy az a saját magam rovására ment volna.
Szúrós tekintettel pillantok Roy-ra.
-Mintha nem tettem volna meg mindent.-addig amíg nem éreztem teljesen reménytelennek a harcot.
-Vinnie.-na most meg még ő szól rám.
-Hagyjál.-morgom mielőtt egy újabbat kortyolok az italból.
Amikor Tia visszajön csak még jobban befeszülök, hiszen ezt az egészet ő idézte elő, nekem meg készül agyvérzésem lenni. Elég nagy volt rajtam a nyomás enélkül is, hogy minden sínen legyen és ne csússzunk ki a határidőkből.
-Miattunk kár volt kaját intézni.-sokkal keményebb a hangom, mint azt szerettem volna, bár a fene tudja miért akarom még mindig kímélni a barátnőmet. a halántékomra szorítom az ujjamat és néhány körkörös mozdulattal megmasszírozom,  hogy kis önuralmat erőltessek magamra.   
CIARAN


CHAOSruns in my blood.

Roy McMillan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lavinia Sallow
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Reunion. Roy & Liv 69ee4610808f42ce57926eaae95e5a7e8addf597
Reunion. Roy & Liv A00425412c08e31dcda516a27200ee0e977c7508
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
After all this time?
★ családi állapot ★ :
Eljegyezve
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Reunion. Roy & Liv 148dc67fffbe791d0c9dbc2796007beb8062e53d
★ foglalkozás ★ :
Everglow basszusgitárosa és vokalistája
★ play by ★ :
Kat McNamara
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Reunion. Roy & Liv Tumblr_p8o6z0xM7u1u5kd84o1_540
TémanyitásRe: Reunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv EmptySzer. Ápr. 24 2024, 23:31

Liv & Roy
Some roads lead to us to unexpected places, where we meet unexpected people and create unexpected memories.
A kezdeti sokk után igyekszem helyre rázni magam és nyugodt maradni, mert balhé szerintem senkinek sem hiányzik az életébe négyünk közül. Azt mondjuk kurvára nem értem, hogy Tatiana mit gondolt így, hogy ezt nem jelezte előre. Mondjuk, ha jelzi, akkor elég gyorsan rövidre zártam volna az egész találkát, mert fix, hogy nem lettem volna jelen. Ahogy vélhetően az esküvőn sem leszek. Nem gondolja komolyan senki, hogy majd elmegyek végig hallgatni, hogy kimondják a boldogító igent?! Egyébként sem adok nekik egy évnél többet, nem értem, mire fel ez a felhajtás. Ahogy azt sem, hogy húzták ki eddig egymás mellett... De ki vagyok én, hogy bárki felett pálcát törjek?! Most már csak az okoz fejtörtést, hogy mit kezdjek a helyzettel, mert Tatiana egész biztos, hogy nem fogja elfogadni a tényeket, miszerint nem kívánok részt venni a szertartáson, szóval valószínűleg egy fasza kis veszekedés elébe nézünk hamarosan. Előtte viszont ezen legyünk túl.
Mason viselkedése egy kicsit bicskanyitogató, majdnem biztos vagyok benne, hogy ő is csak a fejét teszi, de természetesen felveszem a fonalat.
- Rendesen hiányoztatok – vágom rá. Valószínűleg négyünk közül legalább két ember tisztában van vele, hogy mennyire őszinte szavak ezek tőlem, de nem igazán érdekel. Ha már ilyen hülye helyzetbe kényszerített engem, vagyis minket Tia, azt azért remélem nem gondolta, hogy majd tényleg minden szó nélkül tűröm el ezt. A picsába is, hát így akarjon jót az ember neki, aztán ezt kapom vissza...
- Durva, mire adjátok a fejeteket – mosolyodok el a tekintetem jártatva az ifjú pár között. Öcsém.
Ahogy Tatiana közelebb lép, érzem a hátamra simuló kezén, hogy próbál jelezni felém, hogy egy kicsit azért nyugodjak meg, bár nem tudom, hogy várhatja ezt el és abszolút nem is érdemelné meg, hogy most adjak neki egy csókot, de nem előttük fogok összeveszni vele. Fél szemmel érzékelem, hogy Liv rögtön másfelé pillant. Hát igen, én már végig néztem párszor, ahogy a vörös szőnyegen bájolognak, de ő vélhetőleg nem láthatott még más nővel engem, főleg nem ilyen közelről. Hivatalos eseményeken az esetek többségében egyedül voltam az utóbbi években, jobban mondva egyedül indultam neki, az már más kérdés, hogy általában valakivel távoztam onnan.
Érzem, hogy Liv nem ezt a befejezést szánta a mondatnak, de lassan bólogatok én is a megjegyzésre. Az. Mesés. A mosolya se annyira őszinte, de úgy sejtem, ma rohadtul nem lesz itt egy valós érzelem sem senki arcán, kivéve, ha a düh előtérbe kerül ténylegesen.
Alig várom, hogy végre némi alkohol guruljon végig a torkomon, a kérdésemre küldött szemforgatás pedig kiszélesíti a mosolyom. Most mi van, mit gondolt, hogy teljesen komoly leszek egy ilyen tragikomikus estén?
- Grafitszürke... Tintakék... – ízlelgetem a színeket hangosan, amiket mond és amik nálam csak szürkék és kékek lennének. – Ne törd magad miattam, maradhat a grafit – hangsúlyozom ki. – Te meg ne aggódj, miattam nem fogja megváltoztatni egy döntését sem – vonok vállat, mialatt Masonre nézek. Szerencséjére. Ez a kis jelenet, amit az imént bemutattak is mutatja, hogy nem pendülnek egy húron annyira, de mindegy, ha ők azt hiszik és nekik így jó...
Egy duplát töltök először az egyik pohárba. Tehát ő is ideges, de próbálja leplezni, ezzel mondjuk eléggé elárulta magát. Dehát min idegeskedik? Épp élete szerelméhez készül férjhez menni, most nem mindegy, hogy a barátnője kivel van együtt? Pech, hogy épp velem, de csak el tud tekinteni attól annyi év után, hogy mi együtt voltunk. Az igaz, hogy a jelenléte engem is frusztrálttá tesz elég hamar, mert hiába, még mindig igazságtalannak érzem, amiért csak úgy maga mögött hagyott és abban az állapotban, ahogy akkoriban voltam...
- Én csak egy pohár vizet. Mindjárt jövök, csak szerintem épp megérkezett a vacsora – pillant Tia a telefonjára. Vizet? Ez sem annyira megszokott... És vacsora? Hála az égnek... Felkapom a két poharat és először Livhez viszem a dupla adagját, és ahogy átnyújtom neki, kezdetben megakad a szemem a dekoltázsán -mert persze nem garbót vett fel, ó, hát miért is-, majd hirtelen a szemeibe pillantok, amiben próbálok keresni bármi kapaszkodót, ami nyugalmat sugározna, de kicsit sem azt vélem felfedezni benne. Basszus, viszont a szemei még mindig olyan kibaszott szépek...
Ahogy aztán Mason újra megszólal, kissé szorosabban fogok rá a pohárra, hisz elég gyorsan ki is zökkent, mielőtt túlságosan is elvesznék a női szempárban. A szavai nem idéznek fel szép emlékeket a múlttal kapcsolatban. Baromira szerettem dobolni, a zenekart is imádtam, szinte a családomnak tekintettem őket, de aztán elég szépen ott hagytak a szarban.
- Lehet, haver... – hümmentek és mélyen szívom be a levegőt. – Ahogy láthatóan te is jobban jártál – biccentem a fejem kicsit oldalra Lavinia felé, óvatos célzással, de mindeközben sziktákat szórva a szemeimmel. Nem akarok konfliktust, de elég szépen pedzegeti az idegeimet ez a fasz. Ha a zenekarban maradok, ha nem úgy alakulnak a dolgok, akkor talán még mindig együtt vagyunk Livvel. Sok a „ha”, a franc se tudja, mi hogy alakult volna, de eléggé kerülnünk kellene a témát, ha nem akarunk tettlegességig menni.
- Egyébként jól megy, igen, szóval nem bánok semmit. Legalább az is kiderült, kire lehet számítani a bajban – lépek hátrébb és a bejárati ajtót szuggerálom, valamint az előtte lévő „utat”, mert nem tudom, meddig vagyok képes eltűrni a gerlepár társaságát. Közben Tatiana is visszatér, kezében két nagy tállal, amit aztán lecsúsztat az asztalra.
- Bocsánat, de nem volt energiám főzni, de pofátlan se akartam lenni, így maradt a rendelés. – Nem mintha bárkinek lenne étvágya itt...
note:  Reunion. Roy & Liv 1471401822  | clothes | words: 877| tag: @Lavinia Sallow


Lavinia Sallow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roy McMillan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Reunion. Roy & Liv Maxxie-devereux
Reunion. Roy & Liv Maxxie-devereux
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
born to be a star
★ családi állapot ★ :
Próbál megállapodni
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Reunion. Roy & Liv 26dd9f2fa0ff59a0f677512bab184715bbc5059f
★ foglalkozás ★ :
Crescendo Creations Lemezkiadó tulajdonos
★ play by ★ :
Alex Pettyfer
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Reunion. Roy & Liv A3224ad07ec3a4ba78696f6625dd1f2f6a3c03d0
TémanyitásRe: Reunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv EmptySzer. Ápr. 24 2024, 20:32

Roy & LivAnd I'm tired of letting someone get the bеst of me, so go ahead and CRY
Go ahead and ruin somеone else's life, go bug somebody else, so I can sleep at night.
Hogy mégis mi a jó égre gondolhatott Tia, amikor úgy döntött, hogy senkit sem figyelmeztet a körülményekkel kapcsolatban talán sosem fogom megtudni. Olyan szempontból nem változtatott volna a dolgon, hogy meghívót kapott volna, hiszen ez egyik legrégebbi barátnőm, de megkértem volna, hogy ő ne éljen a +1 fő lehetőségével, ha tudom, hogy az Roy lesz. Egyébként... bassza meg... nincs valami olyan íratlan szabály, hogy a közeli barátaid exeire nem mész rá? Pont az ilyen helyzetek elkerülésének érdekében? Őszintén nem tudom, hogy ezt most hogyan kellene kezelnem, kordában tartanom, hiszen Mason nem a tapintatosságáról híres, Roy pedig nem a türelméről... vagyis akkoriban kurvára nem volt ám nehéz elpattintani az agyát.
Én rezzenek össze amikor végül Roy vállon veregeti a vőlegényem, hiszen azért valahol csak megfordul a fejemben, hogy most azért lekever neki egyet. Úgy mindenért összességében még akkor is, ha teljesen jogos volt a banda részéről, hogy megváltak tőle. Mindenki érdekét szolgálta, hiszen azóta ő is sokkal jobb életet él... de ezt a sértett büszkeségnek aligha lehet érvekkel megmagyarázni.
-Ja. Totál nosztalgia.-vigyorog Mason és tényleg nem tudom eldönteni, hogy most ki akarja-e húzni a gyufát, nem érzi az iróniát, ennyire baszik az egészre vagy csak színjáték részéről ez a könnyedség.
Amint Roy tekintete találkozik az enyémmel úgy érzem megfagy az ereimben a vér és egy rövid káromkodáson kívül többre nem is futja hirtelen. Itt nincs kiút. Nem tudunk csak úgy elmenni egymás mellett, mintha észre sem vettük volna egymást ettől pedig mérhetetlenül kényelmetlenül és kellemetlenül érzem magam.
-Igaz a hír. Köszönjük.-mondom körülbelül olyan hihetően, mint ahogyan ő gratulált nekünk. Amint Tia odalép hozzá azonnal Mason-re pillantok, mert akármilyen rég volt rohadtul nem akarom látni ahogyan mást csókol még akkor sem ha nekem már más húzott gyűrűt az ujjamra.
-Hát ez.....-mekkora egy elbaszott ötlet volt... folytatnám, ha nem találnék hirtelen féket a nyelvemen, hogy ne most essek a barátnőm torkának.Még jó, hogy közben Roy megszólal, így van három teljes másodpercem, hogy ne most küldjem el Tia-t a bús picsába.
-Mesés.-fejezem be végül a megkezdett mondatomat és valósággal fáj az arcom, hogy most mosolyba feszítem a számat, mintha nem lennék eszméletlenül dühös.
A megjegyzésre megforgatom a szemeim és egy 'ez most komoly?' tekintettel nézek Roy-ra.
-Nem azt választottam.. a férfiaknak grafitszürke a dress code, de lehet a kedvedért átszervezem tintakékre.-valami hasonló mosolyt kap mint Tia.
-Ne már...-nyög fel Mason rám pillantva.
-Szarkazmus.-segítek neki egy kicsit, hogy könnyebben olvasson a soraim között, mert úgy tűnik ma segítség nélkül ez nem nagyon megy neki.
-Egy duplát kérek.-mert máshogy ezt nem fogom kibírni, bár szerintem sokáig úgysem maradunk még akkor sem, ha ezt jó lenne valahogyan egy kicsit elsimítani, hogy ne a próbán kelljen ugyanis így, hogy Tia a koszorúslányok egyike, így azon is meg kell jelenniük.
-Nekem is jöhet.-persze, hogy Mason se hagyná ki a lehetőséget.
-Egyébként...-jajj ne...-Úgy hallom egész jól megy a szekér. Lehet így még jobban is jártál, mint dobosként... nem, haver?-olyan mocsok módon megnyomja a 'haver' szót Mason, hogy össze is áll egyből a fejemben, hogy az egész eddigi csak színjáték volt. A mókavonat csak most indul.  
CIARAN


CHAOSruns in my blood.

Roy McMillan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lavinia Sallow
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Reunion. Roy & Liv 69ee4610808f42ce57926eaae95e5a7e8addf597
Reunion. Roy & Liv A00425412c08e31dcda516a27200ee0e977c7508
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
After all this time?
★ családi állapot ★ :
Eljegyezve
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Reunion. Roy & Liv 148dc67fffbe791d0c9dbc2796007beb8062e53d
★ foglalkozás ★ :
Everglow basszusgitárosa és vokalistája
★ play by ★ :
Kat McNamara
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Reunion. Roy & Liv Tumblr_p8o6z0xM7u1u5kd84o1_540
TémanyitásRe: Reunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv EmptyVas. Ápr. 14 2024, 22:37

Liv & Roy
Some roads lead to us to unexpected places, where we meet unexpected people and create unexpected memories.
Abszolút semmi kedvem nem volt ehhez a jópofizáshoz Tatiana barátaival, tulajdonképp úgy voltam vele, hogy essünk rajta túl, gondolom csak ideadják a meghívót és már itt sincsenek. Próbálkozom, tényleg, mert már én is érzem, hogy kicsit kezd gáz lenni, hogy elmúltam harminc és képtelen vagyok megmaradni egy nő mellett évek óta. Mindig van egy pont, amikor valami elkattan nálam és akkor hanyatt-homlok rohanok a hülyeségbe, ami ezek esetében azt takarja, hogy szükségem van arra, hogy más nővel gyűrjem a lepedőt. Egyszer, kétszer vagy éppen többször is. Eddig viszont meglepő módon jól tartom magam Tia mellett, azt hiszem, lassan nagyjából fél éve.
Szóval igen, úgy voltam vele, hogy a kedvéért megteszem, hogy jelen vagyok itt. Az esküvő más kérdés, ott aztán tényleg kurva jót lehet bulizni, az egy kicsit sincs ellenemre.
A lakásra érve azonban úgy csap arcon a valóság, hogy hirtelen azt hiszem, nyomban fel is borulok tőle. Először meg sem tudok szólalni egy "Ó, baszd meg"-en kívül, aztán dühös pillantást küldök Tia felé, mielőtt rendeződnének a vonásaim. Mégis mi a picsa ez? Nyilvánvaló, hogy tudja, hogy mi történt köztem és az Everglow között, ahogy nyilván az sem volt sosem titok, hogy Liv és én együtt voltunk. Láthatóan senki nem erre a találkára számított, Tatianan azonban látom, hogy ő ezt pontosan így tervezte el.
- Díszesebb társaság már nem is lehetne – veregetem vállon Masont, ha már ő is azt próbálja itt mindenkinek beadni, hogy világi haverok vagyunk, aztán pedig összeakad a tekintetem Livvel, akinek a kis megjegyzése már majdhogynem mosolyt csal az arcomra. Nem kevés idő telt el azóta, hogy így közelebbről láthattuk egymást, mert azon kívül, hogy összefutottunk az utóbbi egy-két évben pár zenei eseményen, ott azért mégsem foglalkoztunk egymással semmiféle módon. Legalábbis az én részemről igyekeztem nem tudomást venni a személyéről, ami egész jól sikerült, mert ott nem négyen voltunk, hanem több százan. A jelenlegi helyzet viszont most sokkal szarabb...
- Akkor ezek szerint nem fals a hír, amitől hangos a sajtó. Gratulálok – mondom kicsit sem őszintén, bár talán ezt elég jól elrejtem a hanghordozásommal. Tekintetem akarva-akaratlanul is végigméri Laviniat, de aztán mikor Tatiana odajön hozzám, elpillantok róla és egy csókot nyomok az ajka sarkára.
- Gondoltam már tényleg ezer éve történt minden, azért is nem bonyolítottam feleslegesen a dolgokat – próbálja menteni a menthetőt Tia, folyamatosan jártatva a tekintetét hármunk között gondolom azért, hogy felmérje, ki mennyire dühös a kis húzása miatt. Nem vagyok biztos benne, hogy Liv nem áll fel és lép le innen azonnal le sem ejtve, hogy Mason vele tart vagy sem, legalábbis, ahogy én ismertem, simán kitelik tőle.
- Ja, persze, nincs ezzel gond... – morgom az orrom alatt, ahogy elengedem a barátnőm derekát és a bárszekrény felé igyekszem, hogy elővegyek egy üveg whiskyt, aminek a tartalmát legszívesebben most teljes egészében magamba dönteném. – Na és milyen színű öltönyben kell majd bájgúnárkodnom? Remélem nem a kéket választottad Liv, az nem megy a szemem színéhez – pillantok fel szórakozottan, miután kitöltöttem egy pohárral az üvegből és mielőtt visszatenném a tetejét, megemelem azt. – Valaki whiskyt? – Nem tudom, ki mit ivott eddig, de nekem most kell a tömény, hogy túltegyem magam ezen a kibaszott kész átverésen...
note:  Reunion. Roy & Liv 1471401822  | clothes | words: 516 | tag: @Lavinia Sallow


Lavinia Sallow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roy McMillan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Reunion. Roy & Liv Maxxie-devereux
Reunion. Roy & Liv Maxxie-devereux
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
born to be a star
★ családi állapot ★ :
Próbál megállapodni
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Reunion. Roy & Liv 26dd9f2fa0ff59a0f677512bab184715bbc5059f
★ foglalkozás ★ :
Crescendo Creations Lemezkiadó tulajdonos
★ play by ★ :
Alex Pettyfer
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Reunion. Roy & Liv A3224ad07ec3a4ba78696f6625dd1f2f6a3c03d0
TémanyitásReunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv EmptyVas. Ápr. 07 2024, 19:35

Roy & LivAnd I'm tired of letting someone get the bеst of me, so go ahead and CRY
Go ahead and ruin somеone else's life, go bug somebody else, so I can sleep at night.
-Vinnie. Faszom. Hagyj már.-Mason hőbörög, mint egy hisztis gyerek miközben próbálom kicsit helyre igazítani őt a liftben.
-Maradj már nyugton, az ég áldjon meg, úgy nézel ki mintha most téptelek volna ki egy kutya szájából.-forgatom a szememet.
-A barátnődhöz megyünk nem egy kibaszott díjátadóra.. nem mindegy hogy nézek ki?-a száját húzza, a nyakát nyújtogatja, mintha az ing fojtogatná. Esküszöm legalább azon nem kell gondolkoznom, hogy jó anya lennék-e hiszen már sokszor most is olyan, mintha Mason-t igyekeznék felnevelni az elmúlt 5 évben.
-Minek vettél fel inget, ha nem is szereted?-fújtatok rá mielőtt a derekamnál fogva szinte falhoz vág, nekem pedig azonnal mosolyra görbülnek az ajkaim. Hát igen. Mason sok mindennel az agyamra megy, de a másodperc tört része alatt képes totál a másik irányba elindítani.
-Nincs rá idő.-vigyorgok rá, hiszen már arról is lecsúszott, hogy a liftet megállítsa, hiszen nyílik az ajtó a megfelelő emeleten. Morgolódva sóhajt egyet amikor eltolom magamtól.
-Szar ügy.-vonom meg a vállam és már indulok is barátnőm lakása felé, hogy nekifeküdhessek a csengőnek remélve, hogy tényleg itthon van. Én szóltam neki, hogy érkezünk, így ha esetleg le kell koppannom egy üres lakásról, az csakis az ő hibája lehet.
Végül csak megjelenik a Tatiana és vigyorogva egymás nyakába borulhatunk, hogy Mason-t teljesen kizárva a beszélgetésből csacsoghassunk az esküvőről. Drága vőlegényem lehajtott fejjel kullog be utánam és meg sem próbál bármilyen formában belépni a beszélgetésbe, hiszen mire kettőt pislog már a századik koszorúslány ruhát mutogatja nekem Tia.
-Tudod, hogy csak a színt szabtam meg, hogy mindenki passzoljon, a többi a ti dolgotok.-magyarázok neki miközben letelepszünk az étkezőben és csak úgy mellékesen, anélkül, hogy megakasztanám a gondolatmenetet teszem le az asztalra a meghívót.
Mason máris beleesik a telefonjába, de ez most, kivételesen kicsit sem tud sem érdekelni, sem pedig zavarni. Tia az a barátnőm, akit ritkán látok, de ahányszor végre egymás közelébe jutunk, úgy kattanunk egymásra, mintha soha nem tudtunk volna egymás nélkül létezni, így nem is csoda, hogy eközben fel sem tűnik, hogy a bejárati ajtó nyílt, csukódott, sőt valaki csatlakozott hozzánk. Az ismerős hangra hirtelen hallgatok el és kapom fel a fejemet. Mi a büdös franc ez? A mosolyom azonnal lehervad az arcomról és nem tudom, hogy Mason vajon a hirtelen támadt csend miatt nézett fel vagy esetleg még az ő agya is kapcsolt, hogy most került szar a palacsintába.
-Ez már fordulat, öcsém.-szívem szerint most valamit hozzávágnék a vőlegényemhez... egy asztalt például, de ehhez az kellene, hogy meg bírjak mozdulni. Abban a pillanatban nem vagyok többre képes csak arra, hogy bámuljak Roy-ra mintha ő lenne a reflektoros kamion én pedig az őzike az út kellős közepén.
-Baszod.-sóhajtok egyet nagyokat pislogva és nem is tudom, hogy mit kellene tennem. Tia-t szeretném lefejelni, hogy nem szólt, hogy az exemmel jár, holott az egyik legjobb barátnőm, közben pedig nagyon szeretném most felkapni a táskámat és olyan gyorsan távozni ahogy csak lehet.
-Csá öreg. Ezer éve.-Mason és az érzelmi intelligencia két külön galaxis, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy egy ilyen helyzetnek sem képes érezni a súlyát.
CIARAN

Roy McMillan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lavinia Sallow
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Reunion. Roy & Liv 69ee4610808f42ce57926eaae95e5a7e8addf597
Reunion. Roy & Liv A00425412c08e31dcda516a27200ee0e977c7508
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
After all this time?
★ családi állapot ★ :
Eljegyezve
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Reunion. Roy & Liv 148dc67fffbe791d0c9dbc2796007beb8062e53d
★ foglalkozás ★ :
Everglow basszusgitárosa és vokalistája
★ play by ★ :
Kat McNamara
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Reunion. Roy & Liv Tumblr_p8o6z0xM7u1u5kd84o1_540
TémanyitásRe: Reunion. Roy & Liv
Reunion. Roy & Liv Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Reunion. Roy & Liv
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sisters reunion
» Sisters reunion
» each reunion is a new chapter
» Lovely reunion
» Surprise reunion | Isa & Ash

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: