New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lavinia Sallow
TémanyitásLavinia Sallow
Lavinia Sallow EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 22:57
Lavinia Sallow
Me: I'm finally happy.
Life: Lol, wait a sec.

Karakter típusa
Saját & Keresett
Teljes Név
Lavinia Sallow
Becenév
Vinnie, Livy, Liv
Születési hely
New York
Születési idõ
1996.02.10.
Kor
28
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Eljegyezve
Tanulmányok
Trinity Gimnázium
Nem tanult tovább
Foglalkozás
Vokalista, basszus gitáros
Munkahely
Everglow
Alternatív rock együttes
Hobbi
Zongora, cselló, hegedű, gitár, dalszövegírás, dalszerzés, motorozás és pillanatnyilag esküvőszervezés.

Csoportom:
Művészet

Jellem
Csupán egyetlen életünk van. Egyetlen egy. Szóval miért is ne kergetnéd a legvadabb álmaidat úgy, mintha égne a talpad alatt a talaj?
Egy palackba zárt villámcsapás, a "nekem te ne mondd meg" és a "majd azt én tudom" koronázatlan királynője. Lavinia Sallow. Soha semmi nem érdekelte igazán azok közül, amit megpróbáltak rákényszeríteni. Ha valamivel erősködtek, akkor már csak azért sem volt rá hajlandó, örökösen az árral szemben úszott, mert ami szokványos az unalmas és ő sok mindent akart az életben, de unatkozni azt egy cseppet sem.
Ha az általános iskolai tanárait kérdezed azt mondják, hogy egy bájos, szeretni való kislány volt, példás magaviselettel és hihetetlen szorgalommal. "Nagy dolgokra lesz majd hivatott" mondták sokszor, hiszen már akkor tehetséges volt szinte bármilyen hangszerrel a kezében, nem félt szerepelni az iskolai színdarabokban vagy éppen elereszteni a hangját az énekkarban. Már akkoriban borzasztóan heves versenyszellem élt benne, de ez még kevésbé volt hangsúlyos a személyiségében, nem mutatkozott meg annyira, mint később kamaszkorában.
Mikor jött a fordulópont?
A gimnáziumiban. Az első évben már elkezdett nehezebbé válni a természete. Megkérdőjelezte a felnőttek szavát, elkezdte feszegetni a határokat, amiket felállítottak a számára és hangsúlyosabbá váltak a miértek a fejében. A tanulmányi eredményei ugyan töretlenül makulátlanok voltak, de magaviselete már hagyott kivetnivalót maga után. Hogy ezzel mit tudtak kezdeni? Gyakorlatilag semmit. A közösség vezető tagjaként fantasztikus munkát végzett, vitte a hátán a dráma szakkört, sokszor még zenét is szerzett, hogy azokkal színesítsék az iskolai produkciót. Legalább hasznosan teltek az elzárással töltött órái, miután jó néhányszor dohányzáson kapták a női mosdóban.
Szülei örültek volna, ha továbbtanul bármilyen irányba, hiszen szerintük a mai világban egy diploma elengedhetetlen egy jó élethez, de megengedtek neki egy évet az érettségi után azzal a feltétellel, hogy utána folytatja a tanulmányait. Az alku rá eső része azonban sosem teljesült. Egyre jobban beleszeretett a zenébe és mire bárki észbe kapott volna már egy igen sikeres alternatív rock banda basszus gitárosa és vokalistája volt az akkori párkapcsolatának köszönhetően.
Azóta mi lett vele? Beigazolódott számára az, hogy a legjobb, ha a saját döntéseit hozza meg és a saját fejét követi, hiszen ha bárki másra hallgat akkor most jó esetben valakinek az asszisztense vagy a gyakornoka lehetne, nem pedig tízezrek előtt játszana a nagyszínpadon.

Avataron:
kat mcnamara

Múlt
Az ajkaimat vékony csíkká préselem össze, ahogyan ismételten arra érkezek meg a lakására, hogy gyakorlatilag nincsen magánál. Üvegek a földön, az egész hely egy rohadt szemétdomb. Lassan rá sem ismerek a férfira, akit szeretek. Szétcsúszott, elveszett, éppen akkor, amikor kiélvezhette volna a munkája gyümölcsét. Kirúgatta magát a bandából és az önsajnálatába temetkezve csak még mélyebbre csúszott a sötétségbe, ahova én már nem tudom és nem is akarom őt követni. El akartam tőle köszönni a turné előtt még akkor is, ha tisztában vagyok azzal, hogy tartogat számomra egy hegyi beszédet arról, hogy mennyivel jobban járnék, ha kiválnék és szólókarrierbe kezdenék. A következő három hétben New York közelében sem leszek majd, de minden reményem porrá hamvad a búcsúval kapcsolatban, amikor meglátom, hogy újfent félájultan hever a kanapén.


-Vinnie! Figyelsz?-A vőlegényem hangja húz vissza a jelenbe, ahol éppen helyt kellene állnom menyasszonyként és kiválasztani, hogy melyik ízvilágból szeretnék négy emeletnyit majd torta formában feldíszítve.
-Igen, bocsánat.-Félmosolyra görbül az ajkam sajnálatom jeleként és megfeledkezve arról, hogy hol is tartottam kóstolom meg újra a sós karamellás szeletet ami már első alkalommal sem ízlett. Az orromat összeráncolva tolom el magamtól a tányért, akár egy gyerek, aki köszöni, de nem kér többet a vacsorájából.
-Hát ez borzalmas.-Kiszalad a számon, pedig szánt szándékkal, így nem bántanék meg senkit és sajnos a cukrász is fültanújává vált ennek a modortalanságnak.-Már bocsánat.-Ezzel senkitől sem nyerek feloldozást, de igazából egyébként is csak azért próbáltam javítani, mert nem akarok menyasszörnyként megjelenni a sajtóban. Az, hogy úgy adta az élet, hogy végül a banda frontemberével, Mason-nel, készülök frigyre lépni, azt jelenti, hogy brutális mértékű figyelem irányul ránk.
-És az epres?-Elém helyezi a természetellenesen rózsaszín habbal töltött szeletet, de legalább hamar kapcsol és inkább magához veszi amint meglátja a lassan formálódó grimaszomat. Az ő tetszését sem nyeri el, így hamar tovább is lendülünk.
-Na? Szerinted?-Érdeklődése felszínes, a tíz egész percnyi figyelmessége úgy tűnik lejárt mára, hiszen a telefonját bújja, bár a franc se tudja, hogy mi lehet pillanatnyilag ennyire halaszthatatlan. Őt ismerve semmi, csak szereti a TikTok klipeket nézni magáról, amiket csöpögő tinilányok készítenek. Hagyjuk. Ismerem már rég.
-Legyen a csokoládés, a meggy és fehér csokoládé darabokkal.-Úgyis én döntök, hiszen ilyen apróságok őt semmilyen szinten nem izgatják.


Vajon cserben hagytam vagy megmentettem őt? Magára hagytam a legnagyobb szenvedésében, elvágva a köteléket, amivel engem is magával húzhatott volna. Nélkülem muszáj volt összeszednie magát, rendet tennie az életében és megtalálnia a helyét a világban. Miközben én megéltem az álmot. Kettőnk közül én belekapaszkodtam a lehetőségbe, ráadásul két kézzel, hogy ki ne csússzon a kezeimből. Rivaldafény, hírnév, siker. Minden, amit el akartam érni. Ennek viszont ára volt. Méghozzá az, hogy őt a sorsára hagytam.


-Megérkeztek a meghívók.-Mutatom Mason-nek a kész terméket, amire éppen csak egy hanyag pillantást vet.
-Szép.-Aprót bólint mielőtt a tekintete újra a kijelzőre meredne. Leszakadna a töke, ha legalább minimális lelkesedést mutatna? Szerintem igen, bár lehet, hogy tényleg túl nagyok már az elvárásaim a vőlegényemmel szemben.
-Majd kipostáztatjuk őket.-Hanyagul sóhajt, mintha a világ terhe nyomná a vállát. Néha nem is értem, hogy miért kérte meg a kezemet. Annyira nem illik hozzá ez a szerep, hogy még az is természetesebben hatna, ha egy hal a sivatagba akarna költözni.
-Nem mindenkinek küldjük. Néhányat kiviszünk személyesen. Azoknak, akik tényleg kiemelten fontosak és a városban laknak.-Kijelentem, hogy még véletlenül se érezze azt, hogy ez a téma még tárgyalás alatt van.
-Vinnie.-A hangja nyűglődős, mintha arra kértem volna, hogy álljon kézen amíg én majd az oltárhoz sétálok, bár lehet, hogy még az is kevesebb ellenkezést szült volna.
-Mason.-Az én hangom viszont ellentmondást nem tűrő.
-Oké.-Drámai sóhaj. Szegény ember. Pont nem érdekel.

livin' in new york



CHAOSruns in my blood.

Jayda Winters and Roy McMillan imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Lavinia Sallow
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lavinia Sallow 69ee4610808f42ce57926eaae95e5a7e8addf597
Lavinia Sallow A00425412c08e31dcda516a27200ee0e977c7508
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
After all this time?
★ családi állapot ★ :
Eljegyezve
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lavinia Sallow 148dc67fffbe791d0c9dbc2796007beb8062e53d
★ foglalkozás ★ :
Everglow basszusgitárosa és vokalistája
★ play by ★ :
Kat McNamara
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Lavinia Sallow Tumblr_p8o6z0xM7u1u5kd84o1_540
TémanyitásRe: Lavinia Sallow
Lavinia Sallow EmptySzer. Ápr. 03 2024, 13:12
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Lavinia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindenképpen azzal kezdeném, hogy imádom a névválasztásod, nagyon eredeti lett. Lavinia Sallow 2624752903 De emellett a karakter maga is az lett. Egy nagyon érdekes hölgyet hoztál el nekünk, akiben úgy érzem, hogy sokkal több van, mint amennyit leírtál róla. A jelleme elbűvölő, nem egy tipikus cuki-muki nő, sokkal inkább olyannak tudom elképzelni, aki az a fajta, akinek ami a szívén az a száján. Valamint olyan aki szeret a saját feje után menni, nincs szüksége mások irányítására.
Őszintén megmondva, nagyon kíváncsi leszek, hogy mi a terved a lánykával. Eljut vajon addig a bizonyos esküvőig? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy bonyolult döntést kell meghoznia és bőven van mit átgondolni azzal a bizonyos ex-partnerrel kapcsolatban is. De hé! Mi itt mind imádjuk a bonyodalmakat! Lavinia Sallow 3719483937
Mindenesetre nem szaporítom tovább a szót, a karakterlapodat imádtam, a hölgyemény igencsak titokzatos és érdekes, mindenképpen felkeltette az érdeklődésemet, szívesen olvastam volna még tovább is.  Lavinia Sallow 2624752903 Viszont egyenlőre sok sikert kívánok neked, remélem sikerül jó döntést hoznod és nem fogsz semmit megbánni, fiatal vagy, még semmi nem késő. szívecske

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Lavinia Sallow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Lavinia Sallow Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Lavinia Sallow OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Lavinia Sallow 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Lavinia Sallow LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
250
★ :
Lavinia Sallow GJGF9aV
 
Lavinia Sallow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: