New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sisters reunion
TémanyitásSisters reunion
Sisters reunion EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 11:32
Emilia Bryce
Szabad

Pb
Dakota Fanning? nem kőbe vésett, annyi a kérésem, hogy világos hajú, szemű legyen.
Születési hely
Idaho-Idaho falls
Kor
27
Lakhely
Az állandó még Idaho, de jelenleg lakást, munkahelyet keresel New York-ban.
Szexuális beállítottság
Heteró
Családi állapot
Egyedülálló (van egy hét éves fiad)
Csoport
Média
Történetünk
Olyan vagy, mint egy gyorsvonat, amin elromlott a vészfék, és állandóan, szögegyenest a szakadék felé tart. Szereted a szabad életet, és tisztában vagy vele, ha hibázol, azt saját magadnak kell kijavítanod. Igazából ebben a szellemben neveltek minket a szüleink, ami gyerek fejjel kissé kegyetlen nevelésimódszernek tűnt, mára azonban mind a ketten belátjuk, hogy jót tett ez a fajta szigor. Feltűnhetett már a viszonylag "nagy" korkülönbség kettőnk között, ennek meglepően egyszerű, ám fájdalmas oka van. Te valójában már harmadszülöttként érkeztél a családba, volt előtted ugyanis egy bátyád, aki nagyon korán, ritka genetikai betegség miatt távozott a családunkból. Egy ilyen súlyos veszteség után nem csoda hát, hogy időbe telt mire a szüleink úgy döntöttek, újból próbálkoznak a családunk gyarapításával. Ekkor fogantál meg, s nagyjából a te érkezésed volt az, ami arra sarkallta anyáékat, hogy félretegyék minden addigi, a gyermekneveléssel kapcsolatos elveiket. Míg én egy könnyen kezelhető, kiegyensúlyozott, áldott jó gyermek voltam, addig te úgy viselkedtél, mintha egy lány testbe született fiú lennél. Apa sokat emlegette, hogy újjászületett benned a bátyád. Minden nyáron otthon feküdtél, valamid állandóan gipszbe volt. Jobban preferáltad a fiús ruhákat, nagyon sokáig rövid hajad volt, s mikor bekerültél a középiskolába, választékosabban kezdtél káromkodni, mint egy kocsis, sokkal könnyebben megtaláltad a közöshangot a fiúkkal, mint mondjuk a veled egykorú lányokkal. Persze, ezeken a dolgokon nagyon nehezen lendültek túl a szüleink, elvégre szigorúan vallásos család vagyunk, bár a költözésemmel valahogy én is eltávolodtam a hitemtől. Míg én biztosan tudtam, hogy ápolónő akarok lenni, addig te jobbára csak tengődtél a gimi elvégzése után, végül felvetted a közgazdaságtant a főiskolán, amolyan "muszájból", hogy a szüleink is megnyugodhassanak. De te ekkor is össze vissza csapongtál, tudtad, hogy mást akarsz, valami jobbat és már Idaho falls sem tudott neked semmi újjal szolgálni, így az első év végén kiiratkoztál a főiskoláról, és mindenkit meglepve, egyik napról a másikra fogtad a cuccaidat és Salt Lake Citybe költöztél egy akkori barátoddal, ahonnan csaknem öt hónapos terhesen jöttél vissza. Az akkori barát persze nem vállalta a felelősséget, te pedig fiatal, (alig múltál húsz éves) egyedülálló anyává váltál. A szüleink sose hánytorgatták fel ezt neked, bár apa olykor, rosszabb napjain azért megjegyezte, hogy "gyereknek gyerek." Te pedig nagyjából minden aggodalmukra, előítéletükre rácáfolva, Samuel születésének a pillanatától száznyolcvan fokos fordulatot vettél, és példa értékűen helyt álltál ebben az új szerepben. A szüleink, és én is nagyon büszkék voltunk rád, így amikor Samuel két éves lett, anyuék engedményt adtak, hogy azt tanulhatsz, amit szeretnél, azzal az egy feltétellel, hogy vedd komolyan, és mindenek előtt, vidd is végig. Így végeztél Idaho-ban egyetemet média szakon, és eltökélt szándékod fejest ugrani New York-ba. Egy ismertebb talk-show új műsorvezetőt keres, amire pályázatot írtak ki, és naná, hogy te is indultál a helyért, ráadásul elég nagy esélyed van, hogy megkapd az állást, így biztos ami biztos alapon, ameddig nem találsz magadnak és a fiadnak lakást, egy ideig nálam, és a vőlegényemnél, Paulnál fogod meghúzni magad (Sam anyuékkal van otthon, hiszen ott kezdte az általánost, idő előtt ne akarod kiszakítani őt a megszokott közegéből), akit had ne mondjam, mennyire nem szívlelsz, és ennek bizony nem vagy rest hangot is adni. De mégis mi ezzel a célod?!

//Szeretném, ha a két lány között igazi, bizalmas nővér-húg kapcsolat lenne. Lisbeth elég maradi nő, ez jellemző az öltözködésére, viselkedésére, beszédére is egyaránt. Emilia (Mia) szöges ellentétje nővérének, eltökélt szándéka, hogy egy modernebb, kiegyensúlyozottabb, határozottabb nőt faragjon Lizzie-ből. Ha nem írsz naponta egy tucat reagot, nem fogok érte megharagudni, sőt... nem vagyok egy napi szinten író típus, de eltűnni sose szoktam, pláne nem szó nélkül, ezt kérem tőled én is!  Sisters reunion 2624752903  Sisters reunion 1471401822  //

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sisters reunion
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sisters reunion
» Sisters
» summer wine ✲ Park sisters
» Clemi & Rosie // sisters make the best friends
» Reunion. Roy & Liv

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: