New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 16:56-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Good morning sunshine
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptyPént. Ápr. 19 2024, 20:56


Good morning sunshine
Amarilla & León


Szokás szerint nem hiszi el nekem a bókokat. Bár tudom, hogy már nem szégyenli a testét, de még távol áll attól, hogy olyannak lása magát; amilyen. Az én édes kis Törpillám. Egyszer majd elhiszi nekem, hogy nála nincs gyönyörűbb teremtés a világon. Apránként épül újra teljes egésszé, hogy a tört üvegből majd gyönyörű drágakő legyen. A szemem láttára változik napról-napra. Mondhatni részese vagyok átalakulásának és lassan szárnyait bontja majd ez a pillangó.
- Egy nap majd belátom, hogy igazam van; de legyen így addig is.
Vonom meg a vállam, mikor már elfordultam és a reggelivel foglalatoskodom. Fáj a közelsége. Még jobban fáj, hogy ennyire távol van, szinte elérhetetlen a számomra; akárcsak az angyalok a mennyekben. S akkor már szóba is kerül L.A. Jó lesz kicsit majd kimozdulni ebből a városból és akkor remélhetőleg már egy párként járunk ott. Jó lenne, igen. De addig még sok idő van hátra. A vallomásom nem fogom persze sokáig elhúzni és annyi mindent szeretnék. A jótékonysági versenyre való felkészülést együtt küzdjük végig. Sokat jelent majd, hogy Rilla mellettem van. A neki szükséges mozgás is meg lesz, de vigyázok rá majd. Szerintem semmi baj sincs az alakjával. Az az úgymond löttyed pocakja majd elsimul. Majd olyasmit találok ki neki, ami nem veszi el minden energiáját és mégis átmozgatja. De közben jól is érezzük majd magunkat. Erről majd a piknikek a parkban gondoskodnak. Ott van még a tánc is, úgyhogy minden időt kihasználok, amit vele tölthetek. El fogom érni, hogy megbocsásson és ne haragudjon rám azért, mert nem mondtam el az igazat magamról.
- Táncból már igazából bármi jöhet. A latin táncok a kedvenceim, de a régi stílust sem vetem meg, tudod. Egy jó kis Sinatra vagy Dean számmal karöltve. Nemrég viszont láttam egy párocskát ott, ahol járok, modern táncot adtak elő, nagyon tetszett. Az edzés miatt pedig nem kell félned, vigyázok rád és kíméletes leszek.
Azután pedig átkarolt és én átöleltem. Nem tudnám megmondani, hogy melyikünk szíve dobbant nagyobbat. Talán mindkettő egyformán? Az érzés olyan, mintha a kettő egy lenne és belefeledkezem ebbe az önfeledt pillanatba. Nem tudom mi is pontosan, talán ő maga, az egész lénye... Olyan finom illata van. Ahogy elengedjük egymást, minta kicsit meghalnék. Ahogy engedem őt ellépni, úgy érnek hozzá az ujjaim a derekán a csupasz bőrére. Egy pillanatra csak és minta áram rázna meg. Az ő arca olyan vörös, mintha láza lenne. Meleg van, erre hivatkozik és máris ablakot nyit. Talán képzelődöm, vagy csak azt látom, amit látni akarok? Mintha remegne és tényleg olyan az arca, mint a piros rózsának. Reggeli közben gondolom végig, mit láttam és mit érzek...? Talán, kedvel? Reménykedem abban, hogy a képzelt másságom ellenére mégis érez valamit irántam. Az ölelése és a mosolya, mintha csak barátok lennénk és mégis, mintha több lenne annál. Ahogy elvörösödik és ahogy hozzám bújik. Csendben reggelizünk, de olyan mértékű feszültség dúl bennem, érzem, ha valamihez hozzá érnék, tényleg szikrákat vetne. Zsong a fejem, akár egy teli méhkas és minden gondolatom körülötte forog. A reggeli végére össze szedem magam annyira, hogy ne csináljak komplett idiótát magamból. Ő elpakol, én töltök még tiszta vizet Luna tálkájába. A reggelije után kap egy-két jutalomfalatot is. Figyelem, ahogy Rilla beveszi a szokásos gyógyszereit.
- Rendben, addig pár telefont elintézek és össze szedem a cuccaim az edzéshez. Holnap pedig benézhetünk a táncstúdióba.
Rilla letelepszik a kanapéra, én pedig felsietek az emeletre. A kórház is kap pár hívást, érdeklődöm csupán a benti helyzetről. Majd az edzőtermet hívom, ahová járni szoktam. Az ottani edzők nem kóklerek, bár van közöttük egy-két felfújt izomzatú pávián. De ésszerűen fel tudják mérni az állapotom és tudnak segíteni abban, hogy egy jó edzőprogramot vigyek végig a félmaraton miatt. Összepakolom a holmim, ami az edzéshez kell és máris visszatérek a földszintre.

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alessandro León Lindvall
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine KL82O5R
★ elõtörténet ★ :
ET


★ családi állapot ★ :
Good morning sunshine T1OiJPB


amaryllis
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Gyermek onkológus
★ play by ★ :
Boran Kuzum
★ hozzászólások száma ★ :
11
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptyVas. Ápr. 14 2024, 22:54
My safe place
Leónci & Rilla
Hatalmasat nyelek, a mellkasom mélyén vadul kezd kalimpálni a szívem, mikor közelebb hajol hozzám, és az arcom egy pillanat alatt elönti a melegség vörösre festve a bőröm. Eszembe jutnak a pikáns álmaim, melyeket vele éltem meg és kezdem úgy érezni magam, mint az egyik ilyen álmom elején. Már szinte várom, hogy mikor tapasztja ajkait az én ajkaimra és mikor kalandoznak el ujjai a testemen, szinte beleremeg a gyomrom és egy pillanatra le is hunyom a pilláim. De nem történik semmi, én meg a következő pillanatban totálisan kínos zavarba kerülök. Jajj, de ciki!!! Mégis mi a fészkes fenét képzeltél Rilla?! Meg vagy zakkanva!!! Miiért van ilyen hatással rád a legjobb barátod??? És miért mond ilyeneket???
-Hazudsz. Nem igaz, hogy én vagyok a leggyönyörűbb. - ejtek meg egy zavart sóhajt kicsit lebiggyedt ajkakkal, miután elfordult. Ez az igazság. Már nem tartom magam csúnyának, na de távol állok a leggyönyörűbb jelzőtől is. Legalább annyira, mint ide...Párizs.
- De azért értékelem a bókjaidat. Megmelengetik a kicsi szívem, még akkor is, ha tudom, hamisak. - mosolyodom el és inkább belekortyolok a reggeli teámba. Legalább kezdek helyre rázódni lányos zavaromból. Mintha nem is múltam volna el 30 éves. Újra zakkant tinilánynak érzem magam. Próbálok is inkább témát váltani, roppant kínos lenne elmondani neki, milyen álmaim vannak vele mostanában. Ki tudja, mit szólna hozzá, nem akarom a kapcsolatunkat veszélyeztetni ilyesmivel.
- Akkor nyáron irány az Angyalok városa. - kacsintok rá pajkosan. Ezután új edzéstervet vezet fel és a segítségemet kéri, bár nem tudom, én mennyire leszek a segítségére, lehet, csak hátráltatni fogom. Minden esetre az edzőteremben azért nem sülök fel, ott edzhetünk is együtt.
- Benne vagyok. Csak ne hajts ki az életből légyszi. - kacagok fel, mert elképzeltem a jelenetet, hogy a nyelvem már úgy lóg, mint egy kutyusnak.
- Milyen táncot szeretnél kipróbálni? - érdeklődöm meg, míg elém pakolja a terülj, terülj asztalkámat. Ám mielőtt még neki kezdenénk az evészetnek, komolyabb témák is előkerülnek. Én pedig ismét elragadtatom magam kicsit, pedig nem kellene. Hagyom magam a karjaiba ölelni és elveszni az ölelésben. Igazából nem tudom eldönteni, hogy az ő szívének a dobbanását érzem a hátamon vagy a sajátomat?? De neki miért verdesne ilyen gyorsan a szíve??? A pillanat kettőnk között olyan furcsa most. De hát szoktak így ölelkezni a legjobb barátok, nem? Nem?? Mielőtt még szétrobbanna a fejem a zavartól és a furábbnál furább gondolataimtól, úgy döntök, jobb, ha nekilátunk végre az ételnek, ezt a gyomrom is kettőnk tudtára adja, ugyanis zengeni kezd belülről. Az arcom még mindig lángol és a pipacs színében játszik, legszívesebben belebújnék a hűtőbe félig-meddig.
- Olyan meleg van idebent, nem? Kicsit kinyitom az ablakot. - állok fell a helyemről és az ablakhoz lépek. Jóleső friss levegő simít végig az arcomon, miután kinyitottam.
- Ma úgy látszik, szép időnk lesz. - huppanok vissza a helyemre és jóízűen falatozni kezdek. Legalább a reggeli szellő kifújja belőlem ezt a zavart melegséget.
- Hmm. Ez isteni lett! - jegyzem meg derűs mosollyal és mint egy éhező, esek neki a tojásnak. Miután végeztem a reggelivel, megiszom a maradék teát, majd elpakolok magunk után. Ő készítette el a reggelit, úgy fair, hogy én takarítok el. Miután bevágtam mindent a mosogatógépbe, előveszem a gyógyszereimet, melyeket étkezés után kell bevennem és egy pohár vízzel le is nyelem. Ezek tartanak egyben.
- Még el kell intéznem egy emailt, addig megiszom egy lattet is. Utána ígérem, összekészülök és indulhatunk. - felelem, miközben végigsimítok a vállán és már a nappali felé haladok. A kanapéra dőlve az ölembe veszem a notebookomat. Luna a reggelijét megkapva el is vonul a kis cicakomplexumába, ami a nappaliban két ablak közé van betéve.





Some days the memories

still knock the wind out of me
mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Good morning sunshine Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good morning sunshine BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Good morning sunshine S077p
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptyCsüt. Márc. 28 2024, 21:33


Good morning sunshine
Amarilla & León


Ahogy farkasszemet nézünk egymással, valami különös dolog történik. Épp csak egy kevés pírt látok a szemei körül, mert másra már képtelen vagyok koncentrálni. Szinte elnyel ez a különleges színű szempár. Még ennyi év után, s ilyen közelségből sem tudnám eldönteni, kék vagy zöld? Olyan különleges, olyan egyedi és magával ragadó; éteri szépség. Akár Svájc havas csúcsai között megbúvó tavak; ahogy a nap rájuk süt. Hol hihetetlen tiszta kéknek tűnik, hol pedig zöldnek. Az angyalok lehetnek hasonlóan gyönyörűek, mint Ő. Kicsivel hajlok csak közelebb hozzá és azon kapom magam, hogy berántom a kéziféket. Szinte már hallom is a hangját, ahogy megálljt parancsolok önmagamra, sőt; kényszerítek. Kevés hiányzott ahhoz, hogy megcsókoljam őt hirtelen. Mégis kénytelen vagyok még uralkodni magamon és össze szedni minden erőmet ahhoz, hogy nehogy megbántsam őt valamivel. Elvicceljük a dolgot és tartom a mosolyt az arcomon, ahogy félig elfordulok tőle. Látom, mennyire elvörösödött az arca; ami még gyönyörűbbé teszi Őt a számomra. Olyan képek elevenednek meg előttem, ami miatt inkább lehunyom szemeim és hagyom, hogy a karomhoz érjen.
- A leggyönyörűbbnek bókolni nem nehéz.
Súgom csak halkan és foglalkozom inkább a reggeli készítésével. Hagyok elég időt magamnak, hogy mind szívem s elmém lecsillapodjon. Ugyan mi a szerelem? Kémia? Vagy meglelni a kirakóból azt a darabot, ami tökéletesen illik hozzánk? Akivel kiegészülve a két torzóból szép egész lesz? Édes, mámoros fájdalom, boldog s elégedetlen üvöltés a fejemben? Egy érzés, ami többet és még többet akar? Más is láthatja ŐT szépnek, de csak én vagyok képes arra, hogy napról napra gyönyörűbbnek lássam. ŐT. Soha nem láttam kétszer ugyan olyannak. Mindig más, mindig új, zavarba ejtően bájos, érzékien gyönyörű és magával ragadó. Szerelem? Szorongó, üvöltő fenevad mosolyod láncán. Túl gyengén tartasz, mert nekem minden kell. Minden nap: Amarilla Gilberts. S bár nem látom, de érzem, hogy Rilla arca lángol. Tudom, hogy engem figyel, a tekintete perzsel. Talán egyszerűbb lenne mindent abba hagynom, ami a reggelit illeti. Szívesebben ölelném magamhoz és csókolnám az ajkára minden vágyam. Vagy kotródnék fel a zuhany alá, hogy a hideg víz csillapítson le. Szóba kerül L A, az utazás és hogy vele tartanék-e?
- Veled bárhová Törpillám, csak mond az irányt.
Szóba kerül a bál és az edzés is. Rilla mindkettőben partner lenne, bár a bált nem mondja ki, ahogy én sem. Mégis látom a szemein, hogy kedve volna hozzá. A történtek miatt meg is érdemli, hogy egy igazi, mesés bálon vegyen részt. Gondoskodnék róla, s fogok is, hogy különlegesnek érezze majd magát. El fogom hívni, csak derüljenek ki a részletek arról a bizonyos bálról, mert még én sem tudok sokat.
- Majd úgy alakítjuk, hogy a közös edzések segítsenek átformálni a te vélt löttyed pocidat. A kerékpározás a lábakat is megmozgatja. De nem hanyagoljuk el a táncolást sem. Átmozgatjuk minden izmunkat.
Kicsit kétértelmű, de nem bánom, legyen. Tánc közben legalább a karjaimban tarthatom. Nem mintha máskor nem bújna hozzám. Mennyei érzés. A tavasz úgyis új kezdetet hoz magával, talán végre sikerül meglépnem. De addig is szótlanul élvezem a közelségét.
- Amarilla Gilberts az egyetlen és pótolhatatlan; az én örök támaszom.
Ahogy átkarolja a karom és megint csak hozzám bújik, nem tehetek róla. Fantáziám újfent elszökik kettőnkkel és az egész világ megszűnik létezni körülöttünk. Végtelennek érzett pillanat, ahogy hajának illatát mélyen magamba szívom. Érzem magamon minden rezdülését és szorosan magamhoz ölelem őt a másik karommal. Mintha benne dobbanna a szíven. Hirtelen meg is ugrik, a pulzusom már riasztaná az orvosokat, ha gépre lennék kötve. Feje búbjára csókot adok, mint korábban már máskor is és mégis van ebben most valami más. Szabad kezemmel a derekát ölelem és nem akarom elengedni; érzem; ökölbe szorul és megremeg, ahogy mégis lassan elengedem.


Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alessandro León Lindvall
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine KL82O5R
★ elõtörténet ★ :
ET


★ családi állapot ★ :
Good morning sunshine T1OiJPB


amaryllis
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Gyermek onkológus
★ play by ★ :
Boran Kuzum
★ hozzászólások száma ★ :
11
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptySzer. Márc. 27 2024, 21:47
My safe place
Leónci & Rilla
Mikor közelebb hajol hozzám és farkasszemet nézünk egymással, valami furcsa, megmagyarázhatatlan érzés kerít hatalmába. Főleg, ahogy a mosolygós ajkait figyelem. Mostanában egészen furcsán működöm a jelenlétében. A szívem hevesebben kezd el verdesni mellkasom mélyén, mintha egy kiutat kereső madárka szárnya csapkodna odabent. A kijelentésére azonnal vörösödni is kezd a fejem, érzem, hogy az arcom lángolni kezd. Képes még ennyi idő után is zavarba hozni??? Mocorogni is kezdek a széken, mert hirtelen nem tudok mit felelni rá. Egy pillanatra úgy éreztem, mintha...ááá, de nem. Az képetelenség volna.
- Öhhm...uhhhm. Kösziii. Nagyon...édes vagy. - mint egy finom habos süti, de Leónt nem kóstolhatom meg. Még csak a gondolatát is verd ki abból a bolondos buksidból Rilla! Inkább csak kimondom, mennyire szerencsés lesz az, aki majd a párja lesz. Ám a válasza csak még jobban zavarba hoz. Miért mond ilyeneket? Te  jó ég!
- Ugyan! Ne mondj ilyeneket! - kacagok fel lányos zavaromban, és megpaskolom a jobb vállát.
- Ilyet az ember csak a szerelmének mond. De azért cuki vagy. Te legalább bókolsz nekem. - a paskolás végül szelíd simításba vált, de aztán le is engedem a karom, mert ha most megmérnék a vérnyomásom, szerintem a pulzusom az egekben repkedne, mint egy színes pillangó. Inkább témát is váltok, mert még mindig ég a fejem, el is kezdem legyezgetni az arcomat. Még szerencse, hogy ezután inkább a reggeli elkészítésével foglalatoskodik, van időm helyrerázni magam. Mégis mi a franc volt ez most Rilla? Te totálisan bolond vagy!
- Formába kell hoznom magam a nyárra, elvégre nem mehetek Los Angelesbe löttyedt pocakkal. Ugye el fogsz  kísérni? - érdeklődöm meg, bár lehet neki más tervei lesznek, ki tudja.
- Miben tudnék segíteni? - bandzsítok be, miközben az orromat nézem, ahogy rápöccent egyet, majd érdeklődve pillázom fel rá. De hamar kifejti ezt és egyben választ ad a bállal kapcsolatos kérdésemre is, amivel azért igencsak fellelkesített, bár úgy tűnik, ő maga annyira nincs oda az ötletért.
- Ááá, értem. Akkor biztos jó kis bál lesz. Elvégre mindketten imádjuk az élőzenét. - jegyzem meg és neeeem, nem szeretném őt kicsit sem befolyásolni, hogy vigyen el, de azért örülnék neki. Bár nem mondom ki, de már ismer, mint a rossz pénzt, a szembogaraim csillogása árulkodó tud lenni.
- És rendben, veled megyek, majd segítek meg itatlak, meg törölgetem az izzadtságot a homlokodról. Meg stopperrel mérem az időd. A kerékpár jó ötlet, mert két lábon, kerekek nélkül csak integetni lennék képes utánad. - kacagom el magam és megrázom a fejem, mert olyan képtelen vagyok. Meg esetlen is néha. Bár furcsa, hogy mindent is velem szeretne csinálni. Talán most még sincs senkije. Nem úgy tűnik. Lehet most a legjobb barátja társaságára van szüksége, én meg nem bánom, ha vele tölthetek egy kis időt, a társasága jó hatással van rám.
-Uhh ez  jó ötlet! Úgyis itt  a tavasz. Szeretem az illatát. - miközben ezt kimondom, lelki szemeim előtt megelevenedik a jelenet. Mint valami gagyi romcsi filmben. De na, néha jól esik, ha nőként kezelnek. Mármint potenciális nőként. Még akkor is, ha a valóság kiröhög, amiért ilyen álomvilágban élek.
- Ez nem önzőség. Csak vágysz a társaságra. Olyasvalakiére, aki megért. Ki is lehetne erre a legmegfelőbb személy, mint Amarilla Gilberts? - húzom ki magam a székben, mintha valami kitüntetést kapnék, közben rákulcsolom a két karom a karjaira és lehunyom a pilláim. Egy pillanatra elkap a teljes megnyugvás, olyan jó érzéseket vált ki belőlem a közelsége. Pedig nem szabadna. Nagyon nem. Csak el akarok veszni az ölelésében, az illatában.
- Tudom. De nem vagy rossz ember León. Bőven kiváltottad már a múltadat a sok jósággal. Te vagy az én Őrangyalom! - arcomat nekidöntöm a karjának, de csak pár pillanatig tart ez a furcsa állapot, mert utána a gyászvirágom visszaránt a valóságba. Mert már megint mit művelek???
- Na együnk! - paskolom meg a karját jelezve, hogy elengedhet, majd nekilátok falatozni, legalább addig sem kell a zavarommal és a lelki nyomorommal foglalkoznom.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Alessandro León Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Good morning sunshine Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good morning sunshine BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Good morning sunshine S077p
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptyVas. Márc. 24 2024, 18:13


Good morning sunshine
Amarilla & León


Hajborzolási törekvésemre egy durcás arc a válasz, de ettől csak még aranyosabb lesz Rilla; minden mást a "pihentető alvással" próbál magyarázni. Na persze. Közel hajolok hozzá és a szemeibe nézek, csak hogy lássam, valóban nem karikás-e a szeme alja.
- Ha most azt mondanám, hogy karikákat nem látok, csak mosoly ráncokat, akkor kitekernéd a nyakam. Így inkább csak annyit mondok, hogy egyszerű boldogságot látok. Szép vagy kedvesem.
Egy csokor bók korán reggel, bár nincs is már annyira korán. Nem is kell nagyon erőltetnem az ilyesmit, mert csak az igazat mondom el vele. No meg, egy kis kedveskedés így reggel sokat dob az ember napján, akármi is legyen később. Bár úgy tűnik, hogy a mai nap java valami lazulós programmal fog telni kettesben, amit kicsit sem bánok, de azért félek is tőle. A lehorgonyzós epizódra meglepetten vonom fel a szemöldököm. Igyekszem minden ilyen helyzetet kihasználni és elmondani neki, hogy mit is érzek valójában. Egyszer úgy is el kell neki mondanom mindent.
- Hiszen te vagy az én vasmacskám, melletted horgonyoztam le. Mosolyod a lánc az én szívemen. Ennyi idő után már az lenne furcsa, ha nem tudnám, mit szeretsz reggelizni és a többi.
Lehet kissé teátrálisra sikerült, de nem bánom, hiszen minden vele töltött perc maga a boldogság. Csak remélni tudom, hogy ez nem fog megváltozni azután sem, hogy elmondom neki az igazságot önmagamról. Mert valljuk be őszintén, én ismerem őt, de ő engem kevésbé. Bár csak egy, egyetlen egy dolgot nem tud rólam; de az mégis olyan, ami sok mindent megváltoztathat egyszer. Mesélek neki a jótékonysági futásról és hogy milyen apropóból is lesz megszervezve ez a hacacáré. Közben készítem neki is és magamnak is a reggelit.
- Az edzőterem jó ötlet, utána meg a szauna. El kell kezdenem a felkészülést a versenyre, nem árt, ha rendesen össze kapom magam. Ebben viszont tudnál nekem segíteni Törpilla.
Pöccintem meg Rilla pisze orrát, majd megterítek a reggelihez. Leülünk enni és rövid ideig csak hallgatok még egy kicsit.
- Nem tudom milyen bál lesz még, majd a szervezők eldöntik. Ez majd csak egy bő hónappal a verseny előtt lesz majd fix, hogy a vállalkozó kedvű egyének jegyet tudjanak venni és a többi. Az tuti, hogy élő zenés móka lesz és nem gagyi dj-s.
Ez azért már ígéretes, mert én is jobban szeretem az élő zenét, mintha csak egy lejátszóra felvett zenei mixet nyomnának le a torkomon.
- Másrészt velem jöhetnél az edzőterembe és a parkba is, mikor edzek. Te lennél a szurkolócsapatom, a támaszom, a segítőm. Társam mindenben, hmm? Mit szólsz? Ha szeretnél, edzhetsz velem; mondjuk nem olyan iramban mint én. Futásnál meg jöhetnél velem kerékpárral.
Jobban is esne a tudat, hogy nem egyedül tolom végig. Arról nem is beszélve, hogy szeretek vele  több időt tölteni. Van még pár jó ötletem erre és szerintem Amarilla is vevő lesz rá.
- Felszerelek egy kosártartó a bringádra és edzés után leülhetnénk a parkban enni. Kikapcsolódásnak is jó. Mit gondolsz?
Közben facsarok egy-egy pohár narancslevet még, a reggeli zárásaként.
- Az én önzőségem kimerül abban, hogy veled akarok lenni.
A széke mögé állva átölelem és egy csókot nyomok a feje búbjára.
- Én sem vagyok tökéletes, csak jól titkolom. Tudod, hogy kamaszként mennyi hülyeséget csináltam. Nem voltam szent, még csak jó sem. Hát most igyekszem megszolgálni a második esélyt, amit kaptam.

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alessandro León Lindvall
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine KL82O5R
★ elõtörténet ★ :
ET


★ családi állapot ★ :
Good morning sunshine T1OiJPB


amaryllis
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Gyermek onkológus
★ play by ★ :
Boran Kuzum
★ hozzászólások száma ★ :
11
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptySzomb. Márc. 23 2024, 21:18
My safe place
Leónci & Rilla
Magamhoz mérten elég gyorsan elkészülök és libbenek le a lépcsőn, mert a pocakom jelzi, hogy itt a reggeli ideje. Persze a reggeli  köszöntésnél Leónci nem bírja ki, hogy ne nyúlkapiszkáljon a hajamhoz. Le is csapom finoman és játékosan a kezét.
- Héjj, most fésülködtem meg! - nézek rá amolyan grumpy cat arckifejezéssel, de nem sokáig tart ki, mert felvidulok a reggeli láttán. A megjegyzésére azért felsóhajtok szemforgatva.
- Tudod mennyire jól esik? Legalább nem olyan karikásak a szemeim. - vágok neki egy egészen elbűvölő arcot az ujjaimat az állam alá pakolva. Épp csak kigondolom az avokádókrémes kenyeret, mikor előhozakodik vele.
- Mikor lettél gondolatolvasó? Vagy csak túl jól ismersz már, nem igaz? - pillázom rá cuki mosollyal és már éppen felkelnék a kényelmes helyemről, hogy szétnézzek a hűtőben, de ő lovagiasan megelőz. Mondták már páran, hogy olyanok vagyunk, mint a házasok, csak éppen szex nélkül. Hát igen. Ebben legalább igazuk van.
- Nagyon jól jár veled az, aki mellett lehorgonyzol majd. Remélem, meg is becsül. - kacsintok rá, mert megérdemelné ő is a boldogságot. Vele mindenki megfogná a Jóistenke lábát. Bár ki tudja, lehet, van valakije, csak nem szólt róla. Bár szerintem, ha komoly volna, csak szólna, elvégre én vagyok a legjobb barátja. Kinek mondaná el, ha nem nekem? Szomorú lennék, ha nem osztaná meg velem a boldogságát. Inkább a mai napi programjáról érdeklődöm és a válasza hatalmas mosolyt csal az arcomra, mert ezek szerint ráér.
- Ez jól hangzik. Azért irigyellek ám León! Én nem tudnék még egy negyedmaratont se lefutni. A futás sose volt az erősségem. - mondjuk ezt már tudja. Szinte mindent tud rólam, nyitott könyv vagyok a számára. Mutattam neki gyerekkori és tinikori képeket is, látta, hogy milyen kis bumbusgolyó voltam és már elsztoriztam neki életem legnehezebb időszakát. Viszont sikerült lefogynom, hála a jógának. És néha az edzőtermet is meglátogatom és nem csak elsétálok előtte vagy mellette. Általában együtt megyünk Leónnal. Erről jut eszembe...
- Elmehetnénk ma az edzőterembe, ha ráérsz. Vagy valami fürdőbe. Jól esne egy kis szaunázás. Na mit szólsz? - vetem fel az ötletet. Mikor megemlíti a bált, szinte felcsillannak a szemeim és már el is képzelem magam valami gyönyörűséges báli ruhában. De gyorsan elhessegetem a gondolatot, mert koránt sem biztos, hogy engem hív el. Miért is tenné?
- Milyen bál? Vagy még korai lenne a koncepcióról kérdezni? - érdeklődöm azért meg. Szeretnék eljutni egy rendes bálba, bár nincsenek túl jó emlékeim. Egy diákbálon vettem csak részt, egyedül ültem a puncsom társaságában az asztalnál, mert csak engem nem kért fel senki sem a barátnőim közül. A szalagavatómra már el sem mentem. Sőt, azután az éjjel után semmilyen buliba sem. Magántanuló vált belőlem, elintézték a szüleim, mivel rendre pánikroham tört rám, ha be kellett menjek a gimibe. Nem akartam egy légtérbe kerülni többé életem megrontóival. És azzal sem, aki meggyalázott, meggyötört, megtört és aki soha sem kért tőlem bocsánatot. Bárki is volt az.
- Amúgy León, sokat gondolkodtam azon, hogy te nem vagy véletlenül egy földre szállt angyal? Őrangyal. Felfogni sem tudom, hogy tud valakiben ennyi jóság lapulni. Még én is önző vagyok kicsit, mindenki az. Csak te nem. - jegyzem meg ábrándosan pillázva, miközben elém készíti a reggelit.
- Uhh de jól néz ki, köszi. - ölelem át a derekát és bújok hozzá hallva a korgó pociját, mielőtt elmegy és ő is helyet foglal, hogy neki kezdjünk a reggelinek.
- Jó étvágyat! - kívánom neki és nagy lelkesen nekilátok megkenni pirítósaimat az avokádókrémmel.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Alessandro León Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Good morning sunshine Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good morning sunshine BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Good morning sunshine S077p
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptyVas. Márc. 17 2024, 16:32


Good morning sunshine
Amarilla & León



Fentről a készülődés halk neszezését hallom. Rilla a fürdőszobába tart. Bekapcsolom a lejátszót, a cd-n lévő számok a lassú ébredezős válogatásom. Semmi ének, csak zenei alap. Kellemes és nyugodt alapot ad a készülődésnek. Kész vagyok annyi pirítóssal, ami nekem reggelire elegendő, közben egy másik csapnál kiöblítem Luna tálkáját és friss vizet engedek bele neki. S bár a reggeli futás átmozgatott, a zene hatására halkan dobolok jobb lábammal, ahogy a reggelit dobom össze. Mióta leszoktam minden káros szerről, nagyobb lett a mozgásigényem. Élvezem is, ezért is járok el táncot tanítani a nálam is kezdőbbeknek. Megvárom azért Törpillát, hogy mit óhajt reggelire, a teája már úgy is kész. Rilla hamar meg is érkezik és kapok tőle egy cuppanós puszit az arcomra. Mázlija van, mert a bajuszomon kívül csak minimálisan szúr a képem. Beleborzolok a hajába, de csak hogy kicsit felpaprikázzam a hölgyet.
- Nem mindenki hentereg még húsz percet ébren az ágyban.
Aranyos fitos orrával olyan ártatlan az arca; ahogy a reggeli tojás lehetőségéről érdeklődik; mint holmi virágtündér. Szertartásosan meghajlok felé és már veszem is elő a tojást a hűtőből.
- Érzésem szerint avokádókrémet ennél hozzá a pirítóssal? Szerintem maradt még egy kevés.
Nem hiába szoktam eltenni azokat a kis műanyag tárolókat, amikben a kiszállítós kaják mellé az öntetet szokták adni. Tisztán és szárazon eltettem párat, a maradék mártásokat, krémeket jó bennük eltenni. Nem foglalnak sok helyet. Még az egyikben szerintem épp elég krém van egy reggelihez valónak. Kikészítem Rilla elé és pirítok még két szelet kenyeret. Közben már a tojást ütöm fel, és teszem fel a serpenyőt a tűzre, alacsony lángra. A fagyasztó rekeszéből kiveszem az egyik jégkocka tartót; csak épp nem jegek pattintok ki belőle. Ezekben a kis kockákban olvasztott vaj van, amibe különböző fűszereket kevertem. Fagyasztva sokáig eláll és sütéskor csak ki kell venni egy kockát. Azt a serpenyőbe dobva hamar felolvasztom és már sütöm is a tojást rajta. Közben azért nem maradok csendben, mert Rilla a mai napi terveim felől érdeklődik.
- Csak délután fogok bemenni; pár órára. Nem maradok estig. Egyébként pedig szerveztek egy jótékonysági maratoni futást a Central Parkba. Vagyis csak félmaraton lesz. Beneveztem én is, arra akarok majd felkészülni. Bár van még három hónapom. Még csak a szervezés elején tartanak, szponzorokat keresnek hozzá és más támogatókat.
Mesélem főzés közben, hogy miről szól most a legtöbb pletyka a kórházi berkeken belül. Másról is szól a fáma, így nem hagyom ki belőle Rillát. Főleg hogy én is részt veszek rajta.
- Lesz majd bál is, meg ki tudja még mit ki nem fognak találni. Valahol zavar ez a nagy rongyrázás, főleg ha politizálnak a háttérben. De amíg a pénz java jó helyre megy, részt veszek benne. Miért is ne?
Közben csak elkészül végre Amarilla reggelijével is.

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alessandro León Lindvall
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine KL82O5R
★ elõtörténet ★ :
ET


★ családi állapot ★ :
Good morning sunshine T1OiJPB


amaryllis
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Gyermek onkológus
★ play by ★ :
Boran Kuzum
★ hozzászólások száma ★ :
11
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine EmptySzer. Márc. 13 2024, 21:10
My safe place
León & Rilla
Már hajnalok hajnalán fent vagyok. Még a nap sem kelt fel, de engem már ki is lök magából az ágy. Sajnos nem vagyok valami jó alvó és persze hogy hajnali 4 körül fel kell kelnem, mert pisilnem kell. Ásítozva mászom ki az ágyikómból, sikeresen bele is rúgok véletlen a puffom lábába, és vissza kell fogjam magam, ne sikítsak fel. Persze villanyt minek is kapcsolnék? Még megzavarná a fény a csipás szemeimet. Óvatosan, összeszorított ajkakkal, a lábujjamat siratva botorkálok ki a fürdőbe, nem akarom felébreszteni Leónt, aki ilyenkor még tán nincs ébren. Azt hiszem, ma ő is szabadnapos. De lehet rosszul emlékszem. Luna kikísér és végignézi, ahogy elvégzem a dolgom. A tükörbe nézve vágok egy fintort, bár ne néztem volna bele. Az alapos kézmosás után lábujjhegyen pipiskedve visszaosonok a szobámba és visszabújok a puha párnák közé. Nem telik bele sok idő, ismét vissza is alszom. Az ajtót mindig résnyire nyitva hagyom, hogy Luna ki-be tudjon járkálni. Meg amúgy is biztonságosabbnak érzem, ha nincs bezárva az ajtóm. Fél nyolckor már ismét fent kukorékolok, Luna nincs a szobámban, ami azt jelenti, hogy vagy egyedül pihen valahol vagy Leónnal van. Kinyújtózkodom az ágyban és a telefonomat bekapcsolom. Leellenőrzöm az üzeneteimet, váltok pár szót Mimivel, vészesen közeledik az idő, hogy az Angyalok városába repüljön. De szemmel láthatólag nagyon boldog ezzel a fiatal sráccal. Dennel. Még az édesanyjának is bemutatta a srác, szóval komolyan gondolhatja az uncsitesómmal. Legalábbis remélem. Nem szeretném, hogy kihasználja a drágámat, megérdemli, hogy végre boldog legyen. Igazából mindannyian megérdemeljük a boldogságot. Húsz perces semmittevés után aztán kimászom az ágyból, felkapom a mamuszkámat és ismét a fürdő felé veszem az irányt. A konyha felől hallom a motoszkálást, sejtem, hogy Leónci ténykedik odalent a reggelivel. Nála jobb lakótársat el sem képzelhetne az ember lánya. Örülök a sorsnak, hogy az utamba sodorta őt. Gyorsan megmosom az arcomat, közben már Luna is megérkezik és nyávog egy sort.
- Jól van, mindjárt megyek babám! - válaszolom, miközben már a fejem búbján lévő madárfészket próbálom kifésülni a hajkefémmel. Miután aránylag emberi külsőt varázsoltam magamnak, lelibbenek a lépcsőn.
- Jó reggelt! - köszöntöm drága lakótársamat és legjobb barátomat egy elragadó mosollyal és még egy cuppanóst is nyomok az arcára.
- Milyen friss és üde vagy ma reggel is. Ez nem ér! - öltök rá nyelvet, majd töltök a kedvenc bögrémbe teát és lecsüccsenek a konyhapulthoz.
- Van valami programod mára? Vagy dolgoznod kell? - érdeklődöm meg, miközben belekortyolok a teámba.
- Tojást is sütsz? - kíváncsiskodom tovább. Lehet ma avokádós-tojásos pirítóst fogok enni. Bár ahhoz össze kellene dobnom az avokádókrémet.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Alessandro León Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Good morning sunshine Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Good morning sunshine BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Good morning sunshine S077p
TémanyitásGood morning sunshine
Good morning sunshine EmptySzomb. Márc. 09 2024, 18:29


Good morning sunshine!
Amarilla & Alessandro


Bemelegítő kocogással indítok, hogy pár sarokkal távolabb a hátizsákom kiürítsem. Jó pár szendvics és alma, narancs; valamint palackos víz az, amitől megszabadulok hamar. Gazdagabb leszek néhány mosollyal és hírekkel is. Még három utcányit futok, most már tempósabban kerülgetve a siető sokaságot. Hátamon a táska már üresen lötyög, majd vissza is fordulok az utam végén.
Csatakosan érek haza, minden porcikámról folyik az izzadság és ki vagyok merülve.
Ez persze csak a szokásos jól eső fáradtság. Óvatosan lépek ki az edzőcipőmből és pakolom el magam után. Majd fél órával múlt el hét óra, a város az ajtón kívül már pezseg teljes erőből, a házon belül viszont még csend honol. Csendben osonok fel, hogy a zuhany alatt áztassam le magamról a hajnali futás verítékét. Hosszán áztatom magam, hol forró, hol hideg vízzel; hogy rendesen felébredjek. Szárítkozás után azon töprengek, hanyagoljam-e még a borotválkozást? Végül úgy döntök, hogy maradhat még az a kis bajusz forma a képemen. Farmert, pólót öltök és leosonok a konyhába. Rilla még alszik, legalábbis nem hallok neszezést felőle. Ha jól emlékszem, neki nem kell ma bemennie. Nekem is majd csak délután kell pár óra vissza mennem a kórházba; de telefon közelben kell maradnom. Gond esetére. Vizet teszek fel a teához, kenyeret pirítok; de mintha búgó-morgó hangot hallanék. Előveszek egy alutasakos kaját és kibontom. S nem is kell sok, hogy Luna a lábamhoz dörgölőzve kunyerálja betevő falatját.
- Kapsz csemegét, ha most felkelted anyut.
Próbálkozom őkelmét megvesztegetni, hogy valamilyen fondorral iramodjon fel az emeltre és ébressze fel Törpillát. Talán bejön a trükk. Ha elkészül a teával és még nem ébred fel, akkor magam megyek fel érte. Bár mindjárt 8 óra lesz, olyankor úgy is felkel magától. A nap hátralévő részére meg majd kitalálunk valamit. Eszembe jut néhány munkahelyi teendő is és más egyéb is, így a mobilomba írok néhány jegyzetet és beállítom hozzájuk az emlékeztetőket. A kívánt időpontban csipogó hangról amúgy is eszembe jut, amit akartam. Mégis csak fiatal vagyok még a demenciához. Ril kedvenc teája készülőben és a pirítósokból is van már pár szelet készen. Egy narancs is jól esne mellé. Meg mondjuk, vaj. Lekvárt is készítek ki, hátha Rilla másféle reggelire vágyódik.


Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alessandro León Lindvall
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Good morning sunshine KL82O5R
★ elõtörténet ★ :
ET


★ családi állapot ★ :
Good morning sunshine T1OiJPB


amaryllis
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Gyermek onkológus
★ play by ★ :
Boran Kuzum
★ hozzászólások száma ★ :
11
TémanyitásRe: Good morning sunshine
Good morning sunshine Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Good morning sunshine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» morning, sunshine
» The morning sunshine
» Yvie & Dae Won | Good morning...
» Good morning partner!
» Janie & Ray - Good morning, beautiful

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: