New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

You and me || The Wedding
TémanyitásYou and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyKedd Márc. 05 2024, 19:10

An unusual wedding
julian & roman

Félek, baszki.
Pedig aztán elég sor szarabbnál szarabb helyzetben voltam, s ezt még annak sem hívhatjuk. Igazából nem is értem magam. Nem kockáztatjuk az életünk, még csak nem is most először költözünk össze. Sok szarságot megéltünk, szóval nincs is igazán okom aggódni. Az, hogy ünnepélyes esküt teszünk egymásnak... nem tudom, végülis a tettek a fontosabbak. Mondjuk... abban sem igazán jeleskedtem, és idejét érzem, hogy tényleg áldozatot hozzak, ha már Julian is felhagyott élete első szerelmével, csak hát... idővel rájöttem, hogy ez egyedül nem fog menni. A szerelmem csak az övé, ez kétségtelen, de, ami a hűséget illeti... Ráadásul a kísérleti kezelés óta
még nehezebb nemet mondanom magamnak vagy másoknak... Nehezebb? Mire észbe kapok, már Liam vagy valaki más felett izzadok. Elmondanám én Juliannek és hogy ne vegye magára, ez az én egészségtelen problémám, nem az ő hibája, csakhogy féltékeny, ahogy én is. Örülhetek, hogy eddig nem derült ki. Nem szeretném megvárni, míg ez megtörténik. Igen... talán a jövőbeli neki és magamnak tett ígéretek végett félek.
Az öltönyhöz már hozzászoktam, ráadásul tudom, hogy jól is áll. Láttam Webster egykori instáját, szóval tudom, hogy jól áll, és, hogy baromira para, hogy akár egy petéjű ikrek is lehettünk volna a fószerral. Már az oltárnál vártam a pap sráccal, aki hajlandó volt elvállalni az összeadásunk, lévén, hogy a meleg esküvő még sokaknak szemet szúr és a vallásos emberek sem szívesen segédkeznek ebben. Jenna nem lett meghívva, gondolom érthető, bár a lesújtó hírről még egyikünknek sincs tudomása, az ugyanis odahaza vár minket borítékban a leveles ládában. A gyerkőcök izgatottak voltak. Egyrészt, mert részt vehettek életük első esküvőjén, ráadásul kiemelt szereplőjeként, másrészt, mert imádták Juliant. Főleg Julie, aki a koszorús lányok sorát vezette mögötte Lisbethel és Lucyval. Nem ő volt a legidősebb, de ezen nem vesztek össze. Sullivan tanú volt, ő is izgult, míg Leo vállalta a gyűrűk cipelését. Ki akarta venni a részét, de túl bonyolult dolgot nem mertünk rábízni. A hely gyönyörű volt, noha nekem kicsit hűvös, és a hegyek is rossz emlékeket idéztek olykor, de az egész esemény valahogy mindig elterelte figyelmem. Na meg ahogy vártam rá.
Nem csináltunk belőle nagy ügyet, ki mit vesz fel, na meg, én, mint bárban dolgozó senkiházi, jobban is jártam így, mert Julian segített öltönyt választani. A vendégek is elég vegyesen lettek meghívva. Voltak közösek, és voltak, akiket csak egyikünk ismert. Nem akartunk nagy bulit, de akadtak szép számmal, akik fontosak voltak számunkra. Ami a szülőket illeti... én gőzöm sincs élnek e még, vagy merre vannak, szóval ők kimaradtak a dologból. Apám amúgy sem szívlelné az egészet. Ő talpig heteró volt.
De mostantól minden más lesz. Legalább is ezt kell hinnem. Az akadémiára felvettek, és jó eséllyel, hamar le is tudom a vizsgákat. Julian segített az elméletben, a gyakorlat meg... ne már.. hát nézz rám... Ami egyedül aggaszt, hogy a vizsgabizottság ismerősökből állhat össze... mármint, az őrsön szinte mindenki ismer, és nem túlzottan kedvel, szóval, ha pofára megy majd a dolog, azon még elcsúszhatok, de bízom benne, hogy Julian telefonja nagyot nyom az egészen. Szóval próbálok jobb emberré válni. No drogok, kevesebb pia, azt is inkább csak Jujuval. Ami meg a szeretőket illeti... hát... majd arra is kitalálok valamit.
- Ahh... nem kéne már jönnie? - fordulok aggodalmasan Jeremiah felé, halkan beszélve, bár szól valami zene, de azért nem akarom elrontani a dolog varázsát. Persze nincs itt semmi gond, csak idegesen egyhelyben állva a másodpercek is óráknak tűnnek.

öltözék: handsome helyszín: dolomites

Julian C. Hemlock and Jeremiah Cross imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
You and me || The Wedding EmG9UYM You and me || The Wedding LkC15oi You and me || The Wedding MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding 1wvUwqJ You and me || The Wedding I5G5mou You and me || The Wedding C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

You and me || The Wedding PXz6QDz You and me || The Wedding 79pRgNo You and me || The Wedding UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
You and me || The Wedding ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptySzer. Márc. 06 2024, 18:50


   
To my husband

  Hát ez a nap is eljött. Megházasodom. Julian Carter helyett most már Julian Carter Hemlcok leszek. Julian Hemlcok. Még jól is cseng. Soha nem hittem volna, hogy valaha is megházasodom, főleg egy férfival. De mit tehetnék akkor, ha én őt szeretem? Hisz őt szeretem. Romant.
Izgultam, mivel egyébként sem voltam esküvőre járós típus. Többet voltam temetésen, fronton és rakéta kilövő állomásokon, vagy épp égő repülőgépeken, mintsem valaki esküvőjén. Sosem hittem volna, hogy nekem valaha is lesz, ahogy azt sem, hogy valaha is férfival fogok összejönni. Valahogy mindig nagyobb hitem volt abban, hogy felfedezek egy új szubatomi részecskét, vagy megállapítom a fekete lyuk hősugárzásának minden apró részletét, de úgy tűnik ezek a tudományos áttörések még elérhetetlenebbek, mint a magánéletem fejlődése. Pedig mikor megismertem Romant még sziklaszilárd heteronak hittem magam, ahogy kedvelni sem kedveltem, sőt, baromi rossz volt a viszonyunk, de aztán jött egy pártfordulás és minden megváltozott. Néha örülök neki, hogy akkora kan, mert ha nem mászik rám, most nem lennénk egy pár és mai napig nem ismerném ennyire jól magam.
Bár néha örülnék, ha nem ismerném ilyen jól magam, mert vannak olyan szegmensei az életemnek, amiről jobb lett volna nem tudni. De nincsenek tökéletes emberek, ugye? Sajnos.
Hát kérem szépen, a szmoking legalább olyan jól állt nekem, mint az öltöny, sőt, talán még jobban is mutatott rajtam, mint az öltöny, bár a mosolyom lehet elvonta róla az emberek figyelmét. A sárm. A mosollyal az arcomon jelentem meg, miközben Roman a tiszteletes úrral beszélgetett eléggé aggodalmas képpel.
Magamba szívtam a hegyvidék rendkívül tiszta, friss levegőjét, majd odasétáltam hozzájuk és mosolyogva üdvözöltem elsőnek a lelkészt.
- Áldás békesség! - köszöntem és kezet fogtam vele, majd Roman felé fordultam és megcsókoltam. - Remélem időben érkeztem. Igyekeztem a legjobb formámat ölteni - mosolyogtam, hiszen ha már a legtöbb esetben elegáns, de slampos voltam, akkor legalább ezen a különleges napon adjak már magamra jobban, mint szoktam. Elvégre most nem a közértbe, vagy a sarki bárba ugrok le vele, hanem az egyetlen és megismételhetetlen esküvőnkre jöttem. Szóval jó lesz, ha kicsit megregulázom magam.
- Ezt a napot aztán semmi nem teheti tönkre. Itt fenn a hegyekben a "semmi közepén" semmi sem érhet minket - mosolyogtam és végigjárattam szemeim a fenséges tájon, ami valóban elég távol állt a lakott területektől. Csak a táj volt, civilizáció sehol. Szóval meg mertem szavazni a bizalmat annak, hogy ez a nap csak tökéletes lehet.
   

   
credit • megjegyzés • szószám


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock and Jeremiah Cross imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
You and me || The Wedding 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
You and me || The Wedding 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
You and me || The Wedding 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyVas. Márc. 10 2024, 07:09

Julian & Roman
"Marriage is a partnership, not a democracy."
Ahogy zötykölődök az öreg kis autómmal a kanyargós, hegyvidéki utakon, egyre inkább elönt egy igazán kellemes és melengető érzés. A világunk valóban fejlődik. Én még egy olyanban léteztem, ahol nyíltan nem merték felvállalni az emberek az érzéseiket, ám New York nem csupán technikai forradalomban él, de még az érzések és gondolatok is szabadon áramolhatnak. Ami nem minden esetben jó, de jelenleg igen.
Lelkészként nem vezényelhetek le ugyan egy templomi esküvőt, azonban már lehetséges az, hogy áldást adjunk két azonos nemű pár szerelmére. Mikor megérkezem a hegyvidéki, varázslatos tájra, s kiszállok autómból, egy kis ártalmatlan irigység azért elkezd fúrni legbelül. Ugyanis én sosem voltam tisztában az érzéseimmel, de ha nagyon agyalnék rajtuk, s rájönnék, hogy mi lakozik a szívem mélyén... Akkor sem tehetném meg, hogy ilyen szabadon álljak a világ és az Úr színe elé. Ugyanakkor őszinte örömmel tölt el, hogy Julian és Roman kiléptek az árnyékból, s a szerelmüket helyezték az első helyre.
Az esti misére ugyan vissza kell érnem a városba, de a délutáni teendőimet elcsúsztattam a következő napra, így amíg várakozással telik az idő, lehetőségem van arra, hogy csodáljam ezt a fenséges tájat.  
Az események azonban hamarosan felgyorsulnak, mikor a vendégek egyre jobban kezdenek szállingózni. Szívélyesen köszöntöm őket, s mikor láthatóan elfogytak a székek, én is a helyemre sétálok, hogy jelezzem a tömegnek, hamarosan kezdünk. Roman felé is intek, fáradjon hozzám bátran.
- Julian még biztosan az utolsó simításokat végzi magán. Egyet se félj. - érintem meg lelkes mosollyal Roman vállát. Teljesen megértem az izgalmát, hiszen életének egyik jelentős eseménye dübörög épp. Nem kételkedtem abban egy percig sem, hogy Julian meggondolja magát, s ez be is bizonyosodik, mikor ő is megjelenik hamarosan közöttünk.
- Üdvözöllek téged is. - bólintok mélyen az irányába. - Hármunk között szeretném megjegyezni nektek, hogy büszkeséggel tölt el, hogy ilyen bátran vállaljátok az érzéseiteket, és nem hagyjátok, hogy a világ elnyomjon titeket. Őszinte örömmel tölt el, hogy én adhatom rátok az áldást. - mindkettejüknek megérintem a vállát biztatóan, végül felemelem kezeimet, jelezve a vendégek számára, hogy elkezdjük a szertartást. Amint elcsendesülnek az emberek, én nagy hanggal, lelkesen bele is kezdek.
- Azért gyűltünk ma itt össze... - a ceremónia talán fél órát vehet el ebből a kellemes délutáni napsütésből. Még az időjárás is nekik kedvez, mintha a tavasz szelei épp innen indulnának a város felé. Ennél csodásabb napjuk aligha lehetett volna.  
Sajnos én sokáig nem tudok maradni, így a szertartás után beszélgetek még pár szót az emberekkel, különösen Roman gyermekeivel, végezetül pedig odalépek a párhoz.
- Sajnálom, hogy nem maradhatok veletek ünnepelni, viszont sok boldogságot kívánok nektek a jövőben. Ráléptetek a közös ösvényetekre, ne hagyjátok ezt elveszni... - kezem nyújtom mindkettejük irányába egy biztató kézfogásra, utána azonban beszállok az öreg kis autómba, s hamarosan a parkoló azon része már üresen álldogál, én pedig zakatolok hazafelé. Haza... Még mindig furcsa ez a szó...   
thx.

Julian C. Hemlock ölelést küldött

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeremiah Cross
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding C9a6ae55087f50d050a2cc7455fb660b1c25c7ff
You and me || The Wedding 1db6a0d54cf74efcf467132bd13c5915753b7a6b
★ elõtörténet ★ :
Agnus Dei
★ családi állapot ★ :
Örök magányra ítéltetett
★ lakhely ★ :
A sok eltévelyedett lélek között (jelenleg Queens)
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_inline_pg8rptt6AN1t8bm8b_250
★ idézet ★ :
"But he was pierced for our transgressions,
he was crushed for our iniquities;
the punishment
that brought us peace was on him,
and by his wounds we are healed."

― [ Isaiah 53:5 ]
★ foglalkozás ★ :
Lelkész
★ play by ★ :
Aidan Turner
★ szükségem van rád ★ :
Where shadows forever reign

You and me || The Wedding 6b4cd7edb12f7d291d5397f431f1ba5c_w200
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
“You will seek me and find me
When you seek me with all your heart."

― [ Jeremiah 29:13 ]

You and me || The Wedding Tumblr_nbq3dmbec71tz7y55o1_500
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptySzomb. Márc. 16 2024, 12:02

An unusual wedding
julian & roman

Voltam már házas, volt esküvőm. Jennát is szerettem akkoriban, bár azt hiszem, vele elkapkodtuk a dolgokat. Főleg a családalapítással... Ugyanakkor attól tartok, ha nem lettem volna elég részeg akkor, sosem kérem meg Julian kezét, noha úgy érzem a sok kaland és negatívum ellenére is egymásnak lettünk teremtve. Elcsépelt, tudom. De így van. Ha nem is teljesen, de mellette tényleg megváltoztam. Igaz, túl nagy áldozatokat nem hoztam. Még... de szeretnék. Ő is megtette. Mellette pedig azt hiszem képes leszek új és valamivel jobb életet élni. Még az akadémiára is felvettek, pedig ássuk be, senki sem hitte volna. Oké, hogy kellett némi telefonálás a részéről, de hé, esküvő után levizsgázom és már kezemben is a jelvény, sőt még legálisan pisztoly is lehet nálam.
Némi aggodalmam fejeztem ki a pap srác felé, s bevallom, egy pillanatra megfogant fejemben, hogy Juliannek megint most akadt valami mérhetetlenül fontos titkos nyomozása és inkább lelépett, de mikor kinyílt az ajtó fellélegezve mosolyodtam el.
- És tényleg... - jegyzem meg halkan Jeremiahra pillantva. - Borzasztó mennyit képes tollászkodni... - somolygom vissza pillantva jövendőbeli férjem felé. Jó, mondjuk meg is éri, bár én akkor is imádom kinézetét, amikor pucéran, kócosan és izzadtan fekszik az ágyban. Nekem ő mindenhogy jó. Megérkeztekor viszonoztam csókját s bár tudtam volna perverznél perverzebb megjegyzéseket tenni mondanivalójára, most az egyszer nem teszem. Még is csak egy pap előtt állunk. Bár ettől függetlenül azért elkezd járni az eszem azokon a pillanatokon, mikor majd kettesben leszünk.
- Ne viccelj... - mosolygom hálásan Jeremiahra. - Mi vagyunk mérhetetlenül hálásak, hogy nem ódzkodsz az ilyesmitől és végül is belementél. A mai napig elég elutasítóak sokan, akik vallásosak. Szóval én a részemről imádlak ezért. Remélem egy nap viszonozhatjuk. - biccentek egyet mosolyogva, mert hát na, tényleg bizonytalan volt az egész, mikor arra került a sor a tervezés alatt, hogy ki adjon össze. Engem alapból sem szeretnek sokan, ráadásul még meleg - pontosabban biszex - is vagyok.
Nem mondom kissé baj jósló volt Julian megjegyzése, ismerve magunk, de végül a ceremónia a lehető legbékésebben és úúúú, de nagyon romantikusan telt. Igyekeztem nem elalélni az egész pillanat okozta érzéstől, és mindig helyesen válaszolni, de már attól libabőrös lettem, mikor ki mondtam, hogy igen, mert ez egy mindenre is kiható, nagyon nagy igen volt. És amikor még a gyűrűt is az ujjára húztam, uhh... a szívem se tudta, hogy most kiugorjon a helyéről, vagy olvadjon el. Az pedig különösen megható volt, hogy a csók közben mindenki, hogy örült, meg tapsolt, meg éljenzett. Mintha a világot mentettük volna meg valami hatalmas nagy támadástól. Jaj, de fura... és szerintem még egy ideig az lesz... A csók pillanatában röpke pillanatok alatt játszódott le bennem az összes emlék a kezdetektől. Persze csak a jók és az éppen csak nem rosszak. Az első találkozásunk, ahogy az asztalnál osztottuk egymást a kis mókussal, a sikátorban ücsörgés, vagy, amikor pimaszul kigáncsoltam, csak, hogy kapjak tőle egy csókot. Amikor ahányszor hülyeséget mondok, mindig kiokosít szem forgatva, vagy zavarba jön, ha nyilvánosan büszkélkedem azzal, amiket az ágyban - asztalon, pulton, székben, medencében és mindenhol máshol - csinálunk. Tudom, hogy neki voltak fenntartásai, amik nem biztos, hogy teljesen elmúltak, bár a jelenlegi helyzet azt mutatja, hogy így van. De tekintve, hogy néhány hónapja még heterónak vallotta magát, és láthatóan tűz és víz voltunk... vagyunk, csodálom, hogy idáig eljutottunk. Mondhatott volna nemet is, el is kerülhetett volna, de nem tette.
- Kurvára szeretlek... - ölelem magamhoz szorosan, puszikkal elhalmozva ajkait a ceremónia után. Aztán elengedem és Jeremiahra néztem, még mindig hihetetlenül hálásan, hogy mindenféle ítélkezés nélkül hajlandó volt összeadni minket.
- Még egyszer köszönjük. - adtam neki is egy ölelést, némi hát lapogatással. - Ha bármire szükséged van, de tényleg, bármire, szólj, a számunk meg van és őszintén szólva elég sok mindenben tudunk segíteni, szóval... jah... aztán, max, ha úgy adódik, majd bepótoljuk egy másik alkalommal, egy kis süti, egy kis bor, akármi. - mosolygom, majd útjára is engedem, mert nem tudom mennyire siet vagy ilyesmi. Ráadásul sok vendég is személyesen jött oda közben gratulálni.
- Gyere, kóstoljuk meg a tortát, aztán irány a táncparkett. Hadd röhögjenek rajtunk... mármint... én nem tudok lassúzni, szóval biztos sokat bohóckodom majd... - nevetek, kézen fogva Juliant és a tortához sétálva vele közben.

öltözék: handsome helyszín: dolomites



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
You and me || The Wedding EmG9UYM You and me || The Wedding LkC15oi You and me || The Wedding MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding 1wvUwqJ You and me || The Wedding I5G5mou You and me || The Wedding C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

You and me || The Wedding PXz6QDz You and me || The Wedding 79pRgNo You and me || The Wedding UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
You and me || The Wedding ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 17:31


   
To my husband

 - De ha meg slampos lettem volna, az lett volna a baj - nevettem. Bár ki tudja. Ő slamposnak ismert meg, öreg, kissé kopott öltönyben, dohány és alkoholszagban, szóval lehet neki már az a furcsa, ha sokat adok magamra. Mondjuk főállású egyetemi professzorként már amúgyis jobban adok magamra, mint mikor csak mellékállásban toltam.
Egyet értettem azzal, amit a papnak mondott, tényleg hálásak vagyunk és tényleg az egyház a mai napig elég elutasító, szóval tényleg örülhetünk neki, hogy Jerry elvállalta ezt az esküvőt.
- Igen-igen. Ha bármi kell, szólj nyugodtan. Messzire elér a kezünk - mosolyogtam. Pontosabban a kezem, de ki tudja, Romannek is vannak kapcsolatai, csak neki más irányba. Ki tudja mennyire számolta már fel...
Az oltár elé lépbe Roman ki is mondta a boldogító igent, én pedig megkaptam a gyűrűt, ami fordítva is igaz volt. Én is felhúztam a gyűrűt és kimondtam az igent, bele sem gondolva mi lehet velünk a jövőben, de hittem annyira elvakultan a boldog jövőben, kettőnk boldogságába, hogy ne akarjak kételkedni abban, hogy jó döntést hoztunk. Persze hozzá kell tennem, sose kételkedtem a döntéseimben. Elvégre sose hozok rossz döntést, miért kéne kételkednem? Biztos voltam benne, hogy nagyon frankó, dinamikus életünk lesz és csupa szépé és jó, még ha néha hullákban és életveszélyben gazdag élet is lesz az.
Lehet, hogy olyanok vagyunk, mint a tábortűz és a szél, ami megkörnyékező, de eddig is nagyon jól megvoltunk. Mi baj lehetne? Hiszen annyi mindent kibírtunk már, annyi mindenen átestünk már, miért hátrálnánk meg, miért akarnánk később mindent visszacsinálni?
Szeretem őt és bár van, hogy leértékelem és fitogtatom a tudásom, van, hogy gonosz dolgokat vágok a fejéhez, de ettől még szeretem. Sok mindenben nem voltunk egy szinten, de ez engem sosem érdekelt. Más világ volt, de jól megértettük egymást sok mindenben és kitartottunk és ki is tartunk egymás mellett mindenben.
Romant ölelve intettem Jeremiah felé és köszöntem meg én is még egyszer, amit értünk tett.
- Ha kell valami a kormánytól, csak szólj, jóban vagyok a szenátorokkal - nevettem és ez még csak nem is volt teljesen vicc.
Elindultunk a torta felé, megjegyzésén pedig jót nevettem.
- Hát hidd el én is tehetségesebb vagyok a kung-fuba és a tetőkön ugrálásban, mint a táncban, de ha eleget iszunk, nem érezzük majd cikinek - nevettem önfeledten és rá is gyújtottam. Már csak a whiskey, vagy a kávé hiányzik. Na meg a torta.
   

   
credit • megjegyzés • szószám


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
You and me || The Wedding 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
You and me || The Wedding 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
You and me || The Wedding 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyPént. Márc. 22 2024, 16:26

An unusual wedding
julian & roman

Tetszett a ceremónia és az azt körbe lengő hangulat. A mosolygós emberek, akik ténylegesen örültek a mi boldogságunknak, az idő is nekünk kedvezett és még pia is volt. Ami egyedül zavart, s erre fura módon csak a torta felvágásánál jöttem rá, mikor hagyományosan megkapta az első falatot villáról a "mennyasszony" azaz Julian, hogy bár érthető módon az esküvőnkön mi vagyunk a középpontban, ez annyira még se jó, mert hát... mi van, ha a nagy szerelemtől rám tör a kangörcs? Még csak sunyizni sem tudunk, mert itt csak olyanok vannak, akik ismernek, és ha el is tűnnénk, mindenki tudná, hogy éppen miben sántikálunk, ami engem nem, de Juliant tuti zavarná. Változott, de annyit azért mégsem. Mindenesetre a torta és pár pohár pezsgő után csak rávettük magunkat a táncra, ami kissé szerencsétlenre sikerült, de alapvetően mindenki jól szórakozott.
- Fura, de miközben a pap srác sorolta a dolgokat, eszembe jutott az első kefélésünk. - mosolyodom el pimaszul. - Mármint nem is maga a dolog, hanem, mikor végre engedtél nekem, össz-visz két nap után, és... emlékszel mire kértél? - mosolyom csak hamar vigyorrá vált. Mindenre még én sem emlékszem, de ez így most hirtelen felelevenedett. - Azt kérted, hogy maradjak veled... ez milyen romantikus már, így visszagondolva... - nevetem el magam zavartan, biztos az alkohol és a nap eseményeinek hatására.
- Attól féltél, hogy a trófeám leszel, pedig most... kibaszottul a férjem vagy... a világ legszexibb, kamu heteró fizikus férj. - húzom közelebb, mivel, hogy közben lassúzunk. - A vitáink ellenére is örülök, hogy végül nem maradtunk csak barátok extrákkal. És ami még ennél is jobb, meg van a rendőr egyenruhám, szóval otthon fel is avathatjuk a bilincset és a gumibotot is. - harapom be lelkes fantáziálgatás közepette széles, perverz mosollyal. Igazából már most el tudtam volna olvadni, mint a vaj, és hajoltam is volna közelebb, hogy nyomhassak egy csókot az ajkaira, de akkor jött a közbelépés.
- Khm! Még egymásnak is estek, vagy most már jöhetek én...? - kérdezte fél mosollyal, de méltatlankodva Julie, csípőre tett kezekkel. Elmosolyodtam a kis türelmetlenen, s mert nem gondoltam volna, hogy a pindúr szuperhősből egy nap valamelyest érettebb felnőtt válik, hogy még egy esküvőn is táncra kérjen fel valakit.
- Hogy miii? Tele van a hely szexi korodbeliekkel, azok miért nem jók? - nyaferáztam, bár akkor még azt sem tudtam biztosan, melyikünkre akar lecsapni. Tök cuki volna, ha az apucijával, de őt ismerve, nem azzal, aki csinálta, mint inkább azzal, akivel meg vannak... vagy voltak a közös témáik. Sokat mondó pillantással biccentette oldalra fejét a leányzó.
- Akiket meghívtatok vagy mindnek van egy féltékeny ribanca vagy te egyszer-kétszer már felpróbáltad őket... - jegyezte meg kissé flegmán, éreztetvén türelmetlenségét, ami közben én megszeppenve pillogtam fejem rázva Julianre. - Ez nem igaz... nem teljesen... régi barátok, régi dugással, és nem is a fiatalok közül... én nem olyan vagyok... - magyarázkodom, s mivel, hogy Julie szépen kipukkasztotta a körülöttünk lévő láthatatlan szívfelhőket, úgy éreztem jobb, ha most inkább tényleg leülök és mondjuk piálok még. Nyilván nem velem szándékozik lassúzni, szóval mielőtt még Julian ideges volna a múltban lévő szeretőim történeteit illetően, odébb állok inni a pultnál. Kurva gyerek... Még pajzán viccelődni sem lehet ma már...

Julie közben, ha Juliannek sem volt ellenére, felvette a tánc pózt - na nem azt az átkarolós, közelebb bújósat, amiben voltunk - és lassúzni kezdett Juliannel. Csak eleinte bájos mosollyal, ami aztán hirtelen tova is száll szépséges pofikájáról.
- Beszélnünk kell. - mondta komolyan, háttal nekem, így ha el is néztem feléjük, csak Julian arcát láttam. - És halálosan fontos, hogy apának ne szólj róla... ez most egy... nagyon titkos, de kalandokat illetően nem egy kirívó eset. - figyelmeztette előre. Julie is tudja, hogy Julian felhagyott a dologgal, haragudott is rám miatta, de nagyjából apja lánya, szóval pont telibe szarja ki mit csinál vagy gondol. Elsandított maguk mellé két oldalra, de végül úgy érezte, hogy a tánc ellenére sem merné felvállalni, hogy ott közölje vele a dolgokat, hisz bárki meghallhatja őket.
- Kellene egy privátabb hely... - pillantott Julianre.

öltözék: handsome helyszín: dolomites



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
You and me || The Wedding EmG9UYM You and me || The Wedding LkC15oi You and me || The Wedding MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding 1wvUwqJ You and me || The Wedding I5G5mou You and me || The Wedding C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

You and me || The Wedding PXz6QDz You and me || The Wedding 79pRgNo You and me || The Wedding UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
You and me || The Wedding ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyKedd Márc. 26 2024, 17:38


   
To my husband

 Még mindig meg tudott lepni engem Roman, mikor rádöbbenek, hogy mennyire romantikus lett. Jó, én sem voltam hideg, hűvös vele, belém is szorult romantika. de én sokkal merevebb, karót nyeltebb és hidegebb voltam. Valahogy én nem tudtam olyan elvarázsolt romantikus lenni, mint Roman volt, de azért megmosolyogtatott és aranyosnak találtam, hogy ő mennyire odáig volt az érzelmektől. Én erre nem voltam képes, de attól még én is szerelmes voltam. Az érzések bennem is ott voltak.
- Igen. Nem szeretek szex után egyedül maradni. Még egyéjszakás kalandok során sem. Kell a társaság, hogy boldog tudjak maradni - mosolyogtam. - A komfort érzethez kell.
Az ezt követő szavai pedig visszafogott nevetést csalt ki belőlem. "legszexibb, kamu heteró fizikus férj". Csak tudnám honnan jönnek neki ezek a dumák. De csíptem őt.
- Ooo... ezek szerint mehetek az őrszobára? - vigyorogtam incselkedően. - Gyorsan hajtottam, vagy átmentem a piroson? - ha már valami bűnöm van, akkor tuti azért, mert raliztam a kocsimmal és figyelmetlen voltam.
Hamarosan Julie is megjelent és közbe szólt, én pedig akaratom ellenére is a vendégek felé fordultam, hogy mégis hányan lehetnek itt ex szeretők és mit keresnek itt egyáltalán. Nekem is lejött a beszélgetésből, hogy itt kár ellenkezni, úgyis az lesz, amit Julie akar. Általában az volt, amit Julie akart, szinte mindig valahogy kierőszakolta, bár jó magam sem értettem mégis miért akart velem lassúzni. Tudtam, hogy a rajongóm, de tánc terén sem hittem, hogy egy súlycsoport lennénk.
Hamarosan viszont az is kiderült, hogy miért velem akart lassúzni.
A mosolya hamar eltűnt és eléggé meg is komolyodott, ami sose jelentett jót. Ha én nem kevertem magam bajba, akkor jött ő és bajba kevert engem. Vajon mi lehet már megint? És miért nem lehet itt beszélni róla?
- Már az sem lepne meg róla, ha azzal jönnél, hogy apád gonosz robot hasonmása a városban tombol - mondtam mosolyogva, mit sem tudva róla, hogy nem is állok olyan messze a valóságtól. Noha lehet Julie nem erről akar beszélni. Lehet nem is tud róla, ahogy én sem.
- Hát rendben. Akkor... valahogy szívódjunk fel a tömegben... - mondtam és szétnéztem. Szemeim meg is akadtak egy Elijah arcán, majd Roman felé fordultam. Most épp nem erre figyelt. Tátogva jeleztem a barátomnak, hogy menjen és foglalja le Romant. Még fejemmel is bicentettem felé.
Ellie bólogatni kezdett, majd elkötelezetten igyekezet is Romanhez és elcsalta inni és zsúrszendvicseket enni.
- Na és hogy képzeled el most a jövődet, hogy házas rendőr lettél? - kérdezte felé pillantva, miközben az italokkal a kezükben sétáltak egy jó kilátású helyre. - Terveztek valami nagy változást, átszervezni a mindennapjaitokat, bármit? Vagy minden marad a régi, csak jelvénnyel? - mosolygott, mi pedig el is táncoltunk a másik irányba, hogy mások ne halljanak minket.
   

   
credit • megjegyzés • szószám


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
You and me || The Wedding 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
You and me || The Wedding 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
You and me || The Wedding 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptyKedd Márc. 26 2024, 19:50

An unusual wedding
julian & roman

Na persze... biztos csak néhány óra miatt nyaferáztál nekem akkor... Tudtam én, hogy egy percig sem bírnád ki nélkülem. - nevettem, persze nem hangosan. Még csak az kéne, hogy valaki meghallja és beleröfögjön valami hülyeséget. Ami pedig a szerepjátékot illeti, magam is egészen jól betudtam volna indítani perverz fantáziám, de azért bőségesen rásegített ő is.
- Ó, igen! És mindkettő. Sőt... mindezek tetejében, még valaki feje is a lábaid között volt, amíg furikáztál, szóval... jár ezért a náspáng... - vigyorgom szélesen már most hol szemeibe nézve, hol ajkait pásztázva. Megdugnám már most is, itt helyben a táncparkett közepén, ha nem volna itt senki. Meg úgy a közelben se. Rá is vetettem volna magam ajkaira, és megmarkoltam volna feszes és általam kisajáított hátsóját, ha a leány nem jelenik meg krákogva, hogy már pedig ő is akar táncolni. Jó, örülök én neki, hogy már nem késekkel és fegyverekkel rohangászik - mert ugye amiről én nem tudok... - de leszállhatna már a második apjáról is. Már ő sem nyomoz, nem keresi a bajt - kár is volna tagadnia az ellenkezőjét -, szóval lehetnénk végre normális család. Már amennyire két apa normális. Mindesetre kellően helyzetbe hozott a meghívott exszeretőkkel, hogy visszavonulót fújjak egy kis időre, így át is adom a terepet neki.
Egy ideig szám húzkodva próbáltam lesni őket a tömegben, miközben a pultnál ültem magamhoz véve egy pezsgőt, de Ellie fiú hamar elterelte figyelmem.
- Tudsz róla? - kérdezett vissza Julie hátra kapott fejjel, összevont szemöldökkel kissé meglepődve a dolgon, bár sejthette volna, hogy Julian előtt semmi sem marad sokáig titokban. Hiába maradt fizikus tanár, azért még mindig élénken él benne a kém fiú, bár én erről mit sem sejtek. Más különben messziről elkerültem volna Liamet és Calet is. Aztán Julienak is leesett, hogy apu csak viccelt, így szemeit forgatta, míg meg nem oldották, hogy kettesben legyenek. Amint elterelődött figyelmem, Julie finoman karon ragadta apját és úgy téve, mintha csak szusszanni lépnének ki a tömegből, azt követően el is vonult vele az egyik üres szobába. Bezárta az ajtót maguk mögött, de előtte még azért kinézett a folyosón, hogy biztosra menjen.
- Ülj le, mert ettől biztos padlót fogsz. - figyelmeztette, miközben előkotorta telefonját.
- Két héttel ezelőtt az új AXSR mesterlövészemet próbálgattam a tetőn, persze titokban, lehetőleg kerülve a feltűnést, mikor kiszúrtam egy gyanúsan siető fickót sapkában. Látszott, hogy követ valakit, mert fel-fel nézett a tömegben, ugyan akkor sokszor hajtotta le fejét, gondolom, hogy ne
ismerjék meg.
- kezdett bele, miközben megnyitotta a telefonján a galériát. - Elkezdtem követni a tetőkön keresztül, amennyire tudtam. Az, hogy kit követett, most épp lényegtelen, valami üzleti dolog lehetett. A lényeg, hogy az egyik kanyarnál megállt és igazított a sapkáján. És mikor levette... majdnem leestem a tetőről döbbenetemben... - fordította felé a telefonja kijelzőjét, hogy megmutassa a képet, ahol a fickó épp hátra fordul és jól láthatóan kiköpött én voltam.
- Apa volt az, de... 10 évvel korábban. Ami lehetetlen. Először azt hittem megőrültem és ő tenyerelt megint valamibe, de a haja rövidebb volt. Foghatjuk egy gyors fodrászra aznap, viszont testalkatra sem volt... olyan gorilla alkat, mint most. A vonásai is fiatalosabbak voltak. Mondtam is magamnak, hogy mi a fasz. Elrejtettem a puskát az egyik tetőn, és lementem, hogy úgy kövessem. Egy ideig ment is, de mikor már csak pár méter lett volna köztünk, az egyik parkoló kocsi ajtaja kivágódott, én meg, majd nekimentem és letörtem, de nem is ez volt a legbrutálisabb. Hanem az, hogy TE szálltál ki belőle! - tekerte tovább a fotózott képeket, amikből sok homályos lett, de akadt köztük éles is. - Nem volt nagyon időm megnézni, a képet is csak később csináltam, mert örültem, hogy annyi lélekjelenlétem volt, hogy nem kezdtem el úgy beszélni vele, mintha te lennél, mintha ismerném. Mert az egyik kezében diszkréten ott rejtegetett egy hangtompítós pisztolyt. Biztos kinyírt volna. Ezért inkább elnézést kértem és elhátráltam, útjára engedve. Nem vagyok túl büszke rá, hogy betojtam, de jelenleg nem voltam ura a helyzetnek. Szóval hazamentem és hallgattam róla, de utána néztem, aminek csak lehetett. Hát... róluk igazából semmi infót nem találtam, de az tuti, hogy az idősebbik éned, a fiatalabbik apát akarta megölni. Pár nappal később volt egy komolyabb kocsi kergetőzés, ami alatt történtek balesetek is és a két "versenyző" lerázta a rendőröket is. Na.. hát ők voltak a kormány mögött és épp egymást kergették, csak a rendőrök közbeléptek. Áldom az eget, hogy apát még nem engedik ilyen akciókba, mert gőzöm sincs mit reagált volna, és szerintem nem is kellene tudnia róla viszont... a hasonmásaitok hatalmas szart keverhetnek, aminek ti fogjátok meginni a levét, ha... hát tudod... nem intézkedünk... - magyarázta Julie, láthatóan halálosan komolyan és kissé izgatottan, mert nem volt benne biztos, hogy pont az egyik érintetthez kellett volna fordulnia, de egy maga nem bírna el ezzel az üggyel, Julian meg még is csak tapasztalt.

öltözék: handsome helyszín: dolomites



If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
You and me || The Wedding EmG9UYM You and me || The Wedding LkC15oi You and me || The Wedding MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
You and me || The Wedding 1wvUwqJ You and me || The Wedding I5G5mou You and me || The Wedding C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

You and me || The Wedding PXz6QDz You and me || The Wedding 79pRgNo You and me || The Wedding UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
You and me || The Wedding ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
599
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding EmptySzer. Márc. 27 2024, 19:22


   
To my husband

Legnagyobb meglepetésemre a kellemes, ámde kissé perverz irányba haladó kis beszélgetésünknek Julie vetett véget, akivel kénytelen voltam félre vonulni. Magam sem gondoltam volna, de bejött a poénos megjegyezésem és kiderült, hogy valóban szabadon rohangál nem csak Roman, hanem az én gonosz Robot(?) hasonmásom.
Fogalmam sem volt, hogy mi folyik New Yorkban, hogy ennyi furcsaság zajlik a városban, de minden olyan szürreális volt. Mint valami DC, vagy Marvel filmben, sorozatban. Elképesztő volt. Kezdtem azt érezni, hogy valami komolyan befolyásolni kezdte az általunk ismert valóságot.
Az már meg sem lepett, hogy Julie milyen dolgokat csinál, már teljesen természetes volt számomra a hősködő élete, vagy mi, de még mindig voltak dolgok, amik meg tudtak lepni.
Alaposan szemügyre vettem a rólam készült fotót, majd fanyalogva elhúztam a szám.
- Jóságos ég. Mi ez a szakáll és frizura? Ráadásul ez az öltöny? A lábainál tiszta trottyos, a zakója és a mellénye meg szinte szét pattan rajta. Biztos, hogy ez én vagyok? Én nem nézek ki ilyen vacakul... - mormogtam. - Miért nem lőtted le a tetőről őket? Nem lett volna nagy kár értük. A "hasonmásom" öltönyéért meg pláne. - Oké, jó, lehet egyesek megköveztek volna, amiért gyilkosságra búzdítok egy kislányt, de így kettőnk közt szólva... őt meg aligha érdekelte volna.
Hallgattam az autóversenyzős sztorit, majd szorgosan bólogattam.
- Nyilván meg akarta volna dugni a hasonmásomat, csak menet közben tűnt volna fel neki, hogy nem én vagyok. Ez a pasas tuti nem lenne olyan jó, mint én. De teljes mértékben egyet értek veled, ennek nem lesz jó vége. Ellievel utána járunk a dolognak és ha kell, kertek alatt megpróbálok beszélni az NSA kapcsolataimmal is, hogy nézzenek utána. Bár nehezen fognak nekem hinni. Persze, nyilván, amit lehet megpróbálunk külsősök bevonása nélkül kideríteni és remélhetőleg nem kell senkinek sem tudnia róla. Megteszem, amit csak lehet.
Miután mindent megbeszéltünk vissza mentünk táncolni, mielőtt még bárki is gyanút fogna, hogy eltűntünk. Igyekeztem úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, mintha minden rendben lenne, hogy Roman se és senki más se fogjon gyanút. A szinészkedés úgyis jól ment nekem.
   

   
credit • megjegyzés • szószám


Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.
mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
You and me || The Wedding F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
You and me || The Wedding 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
You and me || The Wedding 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
You and me || The Wedding 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
342
★ :
You and me || The Wedding Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
TémanyitásRe: You and me || The Wedding
You and me || The Wedding Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You and me || The Wedding
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max & Tansy • the wedding night
» Aurelia & Jonah - Say yes to the wedding draft
» Cassandra & Toni - Wedding madness
» Harry & Tana | the wedding date
» White Wedding (2003) - Aubrey&Garrett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: