New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Bambi & Lennox
TémanyitásBambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptyKedd Feb. 27 2024, 15:29
I'm a prof. or something
Bambi & Lennox
Kicsit néha bánom, hogy jelentkeztem helyettesítő tanárnak, amellett, hogy a Columbián történelmet és irodalmat is tanítok. Nem azzal van gondom, hogy kevesebb a szabad időm, mert imádom a hivatásom, ezek az utazások kergetnek az őrületbe. Manhattanen belül utazgatni tömegközlekedéssel, miközben a hónom alatt az elektromos rolleremet szorongatom, szinte a nevetséges kategóriával vetekszik, leülni sincs lehetőségem így, mert a tahó punkok és a birodalmi lépegetők elfoglalnak minden szabad szélső helyet és a csomagjaikat belőlre rakják, hogy még csak véletlen se tudjon más leülni melléjük.
Ma is egy nénike kedvesen megjegyezte, hogy feldughatnám magamnak a rolleremet, mert akkor talán kényelmesebben elférnénk egymás mellett. Mosolyogva bólintottam a javaslatára, a másik oldalamon álló nagy szakállas férfi pedig önelégülten vigyorogva bólogatott, akit teljesen hidegen hagyott a tény, hogy az arcszörzete folyamatosan csiklandozta a nyakamat. Válaszul megjátszva tüsszentettem kettőt és egyből nagyobb helyem lett, bár megvakarni a nyakam így sem tudtam, egy pillanatig elgondolkodtam, hogy a nénikét megkérem rá, ha már a seggemben nyúlkálna, biztos nem derogálna neki a nyakamat is megérinteni utána.  
Ezekkel a gondolatokkal száguldottam az egyetem felé és ciccegve konstatáltam, hogy késésben is vagyok. Az órára még nyilván lesz időm beérni, de előtte szerettem volna megnézni magamnak a tantermet és a felszereltséget, hiszen annyira hírtelen szóltak nekem a változásról, hogy még a megfelelő tankönyvet sem sikerült magamhoz vennem, igazából azt sem tudom, melyik csapathoz kell bemenjek leadni az anyagot, a rohanás közben pedig erre nem volt időm. Gondoltam, hogyha majd beérek az udvarba, majd akkor lesz időm elővenni a telefont és visszahívnom a dékánt a szükséges infókkal, mert ígért nekem egy emailt a megfelelő adatokkal, de valamiért nem érkezett meg.
A nagy kapu nyitva volt, így gond nélkül be tudtam kanyarodni és tervemhez mérten a főbejáratig menetelek a kis rolleremmel, maximum beviszem majd magammal az órára, legalább látják, milyen sportos és menő a tanár, aki helyettesít, mind amellett, hogy mennyire fiatal is a sok elnyűtt, öreg, dohos és penészes pokróc mellett, akiknek az óráját kínszenvedés végigülni.
A két szárnyú, nagy kapu előtti lépcsősoron felrohanva azonban szomorúan kellett tapasztalnom, hogy azt bizony már bezárták. Néhányszor megrángattam azt, majd ismét az órámra néztem. De hát még van időm, miért van zárva? Amikor elhaladtam a bejárat mellett láttam, hogy a biztonsági őri bódé üres volt, netán ebéd vagy kávészünetet tartanak.
- Hahó! Engedjenek be! Órát tartanék! – kopogtam az ajtón, majd nagyot fújtatva tekintettem körbe az udvaron, remélve, hogy valaki tud nekem segíteni.


Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

Bambi & Lennox 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bambi & Lennox 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Bambi & Lennox Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptyKedd Feb. 27 2024, 17:34


Lennox & Bambi
the  struggle is real.
szavak száma: 469 zene: middle of the night megjegyzés: outfit


-Tudnánk egy kicsit sietni.. kérem.-idegesen ropogtatom az ujjaimat a hátsó ülésen fészkelődve.
-Igyekszem, Miss Douglas.-válaszol a sofőr, miközben a sokadik alkalommal hagyja ki a lehetőséget a sávváltásra, holott a másik jelentősen többet halad előre, mint a külső, amiben lépés tempóban araszolunk. "Ne menj a saját kocsiddal, nem találsz majd parkolóhelyet." , "Hova tennéd az autót?" "Majd a sofőr elvisz és csak ki kell pattannod a kapuban..". Anya hangja visszhangzik a fejemben és ez az őrület peremére kerget. Már rég ott lennék, sőt ennyi idő alatt még valahogy a parkolást is megoldottam volna, de ehelyett három saroknyira az iskolától araszolunk, mert ez a vakegér képtelen kicsit rámenősebben előre túrni magát a forgalomba.
-Tudja, mit? Sétálok. Köszönöm. Majd jöjjön értem.-vagy ne, bánom is én, de megőrülök, ha az utolsó két percben kell majd befutnom a terembe, hogy odaérjek a vizsgámra ha rajta múlik. Mit sem törődve azzal, hogy próbál biztosítani arról, hogy vele is időben leszek kapom magamhoz a táskámat és már szállok is ki miután a járda felőli oldalra csusszantam. Gyors léptekkel indulok el és inkább meggyújtok egy cigarettát, amivel csak stresszhelyzetben élek és gondolom mondanom sem kell, hogy pillanatnyilag miért van az egekben a pumpa. Az utolsó sarkon már kocogok, kissé szorosabbra húzva magamon a kabátot, de azért most nem állok meg, hogy a cipzárral bajlódjak, úgyis mindjárt odaérek. A sarkon a csikket a szemetesbe ejtem miután elnyomtam és onnan már tényleg célegyenesben vagyok. Vagy mégsem?
Hideg borzongás fut végig a hátamon, amikor látom, hogy mennyire üres az épület előtti udvar, csupán egyetlen ember van ott, ő is éppen hevesen kopogtat az ajtón. Ne tegyétek ezt velem, hogy már zárták is az épületet....
-Ugye nem?-kérdezem tőle, magamtól, az univerzumtól, bárkitől, aki hallhat ebben a pillanatban és jobb ötlet híján én magam is a kilincsre fogok és megpróbálok bejutni, bár gondolom ő ezzel már próbálkozott.
-Mi a...-morgolódok miközben már túrok is a táskámba a telefonomért és írok a barátnőmnek, hogy itt vagyok, de nem jutok be. Válasz helyett a feje bukkan fel az egyik ablakban.
-Bambi! 10 perce zárták az ajtót a vizsga miatt. Nem olvastad az e-mailt?-kiabál le nekem.
-Bassza meg.-csúszik ki a számon, úgy tűnik efelett a részlet felett elsiklottam.
-Lemegyek! Kinyitom az ablakot a mosdóban ott be tudsz mászni.. Azt hiszem.-húzza el a száját és el is tűnik.
-De..-már esélyem sincs utána szólni, hogy pókembernek kellene lennem, hogy felérjem azt az ablakot, de majd csak lesz valahogy ez már egy reménysugár. Oda kell érnem a vizsgámra.
-Jössz?-zsigerből tegezem le a fickót, hiszen olyan fiatal és utána ugrik csak be, hogy mintha valamit olyat kiabált volna, hogy órát kell tartania.
-Vagy... Jön? Nem tudom, bocsánat.-magyarázkodok holott ez most a legkisebb probléma, hiszen mindkettőnknek az ajtó túloldalán kell lennie.. de nem ott vagyunk, közben pedig már teszek egy lépést az ajtótól távolodva, de mégsem akartam csak úgy faképnél hagyni.




Bambi Douglas
「R」

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Bambi & Lennox Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Bambi & Lennox Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Bambi & Lennox 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
Bambi & Lennox 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptyKedd Feb. 27 2024, 20:05
I'm a prof. or something
Bambi & Lennox
Ilyen az én formám. Lehetetlen tömegközlekedést követően rámzárják az ajtót és most telefonon próbálom elérni a dékánt, hátha el tudja intézni, hogy beengedjenek. Az idő egyébként nem volt túl hüvös, néha húzta félre a szél a nyitott kabátomat, de jobban zavart az a tény, hogy nem tudok dűlőre jutni az ajtóval és a telefon is néma marad, amit a kezemben tartottam. Cipő kopogása zökkentett ki a bosszankodásomból, reménykedve és meglepetten fordítottam oda a tekintetem, majd a szemöldököm a homlokomig szaladt, ahogy megláttam a vélhetően fiatal diákot abban a falat kis ruhájában, nyitott kabátban. Ez itt a hivatalos öltözék? Mert akkor nem igen fogok tudni a tanításra koncentrállni, ha mindenki ilyen ruhában ücsörög bent az órámon. Figyelem, ahogy mellém kocok és miután én független attól, hogy én már megtettem, ő is bekopog az ajtón, miközben felém intéz egy kérdést. Ugye nem? Furcsa bemutatkozási forma, de úgy döntök, csak sodródok az árral, miközben még mindig a kezemben szorongatom a telefonom, a másikban a rollerem és úgy meredek rá. – De – válaszolok kurtán, majd figyelem, ahogy előkapja a telefonját és pötyögni kezd. Közelebb hajolok hozzá, hogy lehetőleg ne vegye észre, hátha meglátom miféle segítéget kér, majd ha észre veszi és rám néz, másfelé kapom a tekintetem és a fejem kezdem vakarni.
Ekkor hang csapja meg a fülemet fentről, mire zavartan felpillantok a mellettem álló hölggyel egyetemben. Miért zárták be tíz perce az ajtót? Milyen e-mail? Nem kaptam semmilyen e-mailt. Zavartan lapozgatom a leveleimet, a lány trágárkodására fel se kapok a fejem, megszoktam már a diákok stílusát, a szétszórtságom és az információ hiányom jobban zavart.
A barátnő további mondandójára ismét felnéztem, s bár nem igen voltam tudatában, hol is van ez a mosdó, zavartan pislogtam a mellettem áldogáló diákra.
- Óh, öhm hogyne, megyek – bólogattam, majd zavartan mellé léptem, megigazítva hónom alatt a rolleremet, a telefon-omat pedig zsebre vágva. – Ne aggódj miatta, ha nem vagy a diákom, tegezz nyugodtan – mosolyogtam rá, bár még mindig zavart a megjelenése, mégis csak együtt voltunk a kutyaszorítóban, hiszen neki a vizsgájára kell odaérnie, nekem órát kellene tartani. – A nevem… - mutatkoztam volna be, ahogy azt illik, mikor a fejem felett kinyilt egy ablak és ijedten kaptam oda a tekintetem.
- Siess – jött a válasz fentről, akinek a hangját felismertem, a korábbi leányzó lehetett, aki kinézett a tanteremből. Nos, a probléma csak azzal van, hogy még nekem is magasan van ez az ablak, bár ha felugrok, talán meg tudok kapaszkodni, na de felhúznom magam már nehéz lesz, arról nem is beszélve, hogy az a női mosdó.
- Oda kellene felmászni? – kérdeztem a leányzót, teljesen el is felejtve a bemutatkozást, miután az ablak nyílása megzavart benne. -  Tartsak bakot? Mész előre? – kérdezem nevetve a helyzeten, hiszen, az, hogy egy tanár a női mosdó ablakán keresztül másszon be az egyetem épületébe abszurdum, bár csak ilyen hülyeségek szoktak velem történni.
- Milyen vizsgád lesz? – kérdeztem próbálván oldani a felgyülemlett feszültséget, hiszen igen csak kényelmetlenül érez-tem magam.  

Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

Bambi & Lennox 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bambi & Lennox 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Bambi & Lennox Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptySzer. Feb. 28 2024, 09:27


Lennox & Bambi
the  struggle is real.
szavak száma: 469 zene: middle of the night megjegyzés: outfit


De?! Nem. Az nem lehet és mégis, hiszen amikor a kilincsre nyúlok nekem sem mozdul meg az ajtó.. milyen meglepő. Franc. Azonnal válaszok és megoldás után kutatok remélve, hogy legalább a barátnőm be tud majd juttatni. Csak félszemmel látom, hogy közben... öhm... nem mutatkoztunk be egymásnak, úgyhogy nem tudom a nevét közelebb hajol, hogy lássa a kijelzőt, de meg sem kísérlem ebben megakadályozni, semmi olyat nincs ott, amit ne láthatna.
Joanna nem a legjobb opciót adja a bejutásra, de valószínűleg számomra ez az egyetlen út, hiszen mire találna valakit, akinek el lehetne magyarázni, hogy egy professzor is várakozik kint, addigra nekem már régen lőttek és valószínűleg ő is elkésne. Nincs helye vitának vagy további lehetőségek felkutatásának, marad a mászás vagy legalábbis annak a megkísérlése.
Amikor közli, hogy jön nagyot bólintok és elindulok az épület fala mellett megkeresve az ablakot, ahol remélhetőleg a barátnőm is hamarosan fel fog bukkanni.
-Rád emlékeznék, biztos nem vagyok a diákod.-mosolyra görbül a szám szeglete miközben felfelé pislogva várok, hogy nyíljon az ablak. Épp csak egy pillanatra téved rá a tekintetem, amikor bemutatkozni készül, hiszen ez korábban elmaradt, de a fentről érkező hang megzavarja.
-Ahha. Oda bizony.-bólintok egy nagyot, miközben igyekszem a bizonytalanságomat teljesen palástolni majd a táskámat meglendítem és felhajítom barátnőm széttárt karjai közé, aki el is kapja.
-Igen és igen. Egyedül biztos nem jutok fel.-még úgy sem, hogy Joanna félig kihajolva nyújtogatja a kezét, hogy segíthessen. 155 centi magas.. vagy inkább alacsony vagyok, barátnőm pedig ugyan szőke, de épp csak a válláig érnek a tincsei, így még csak Aranyhaj módjára sem tud nekünk segíteni abban meg biztos vagyok, hogy ha ugrok sem érem el a kezeit, vagy ha mégis így lenne nemes egyszerűséggel lerántanám.
-Szia! Joanna vagyok. Hívhatsz JoJo-nak.-vigyorog le a barátnőm a pasasra.
-Ő egy professzor, Jojo. Állíts magadon!-kiabálok fel neki.
-Vállalatgazdaságtan.-válaszolok a kérdésére. Így néz ki a jövő egyik nagy vezetője. Egy professzorra támaszkodva próbál bemászni a mosdó ablakán, hogy le tudjon vizsgázni. Hát mi ez ha nem elhivatottság? Otthon ezzel biztosan nem fogok büszkélkedni.. semmi kedvem a kioktatáshoz 'miért is kell időben elindulni' témakörben, holott, ha magamat hozhattam volna be, akkor ez az egész meg sem történik.
-Bambi Douglas. Igazán örvendek. Te mit tanítasz?-érdeklődök egy könnyed mosollyal, ha már így ráérünk beszélgetni miközben igyekszem úgy helyezkedni, hogy segíthessen nekem valahogy, igazából nem is érdekel hogyan a feljutásban.




Bambi Douglas
「R」

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Bambi & Lennox Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Bambi & Lennox Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Bambi & Lennox 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
Bambi & Lennox 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptySzer. Feb. 28 2024, 10:53
I'm a prof. or something
Bambi & Lennox
Hirtelen megint diáknak érzem magam, aki rosszban sántikál. Kicsit zavarba is jövök, ugyanis a két beszélgető lány keresztüzébe kerülök és nyilván a professzori mivoltom miatt sokszor öregebbnek gondolom magam, mint, amennyi éves valójában vagyok, de most valóban öreg tatának érzem magam mellettük.
Leteszek arról a tervemről, hogy én is felmászok, tekintve, hogy a rolleremet nem fogom dobálni, plusz az, hogy egy helyettesítő tanár, professzori kiadásban, női mosdókba mászkáljon fel, miközben a hírneve ígyis a béke segge alatt van, a diák kapcsolataimnak köszönhetően, az már magában visszatoló erő.
Emlékezne rám? Miért? Gáz vagyok? Akaratlanul elkámpicsorodok, de nem adok hangot elégedetlenségemnek, a mosol-ya is olyan lenéző volt, biztos vagyok benne, hogy kifogtam magamnak a suli legvagányabb csaját és az amúgyis kelletlen hírnevemet tovább fogja rombolni. A félelmem bebizonyosodott, válaszolt a kérdésemre, hogy bizony a mosdóba fog felmászni és én leszek az az erős férfi, aki segíteni fog neki benne, ám bár kicsit túlzásnak érzem pipaszár karjaimat elnézve, nem vagyok az a kimondott kigyúrt alkat. Bizonytalanul bólintok. – Hát rendben – tettem azért hozzá, hogy ne éreztessem annyira lányos zavaromat irányukba, hiszen ők olyan gondtalannak tűntek.
- Én Lennox Walker vagyok. Örvendek – válaszoltam a lánynak, aki kikukucskált az ablakon, majd a mellettem álló, illetlen viseletben lévő lányra nézve kezdek mentegetőzni. – Nem kell hivatalosnak lennünk, csak lazán – emeltem fel védekezően a kezeimet, majd a homlokomra emeltem a kezemet. Csak lazán? Hogy mondattam ilyet, ez maximum az én időmben volt divat, jézusom, mennyire öregnek érzem most magam.
- Vállalatgazdaság? Az jó téma – bólintottam elégedetten, mert független a lány kinézetétől, azért nyugtató volt, hogy a tanulást és a jövőjét azért komolyan veszi.
Aztán bemutatkozik. Egy enyhe mosoly jelenik meg az arcomon. Hozzászoktam már, hogy a diákok gúnyolódnak a tanáraikkal, sokszor flegmáznak vagy trollkodnak, így most sem húzom fel magam a Bambi néven, lehet csak így becézik, mint Joannát is JoJonak. Nem voltam az a szigorú tanár, tudtam kezelni a fiatalok humorát, szerintem sokkal rosszabb, ha azzal szemben szigorúan lépünk fel, inkább a következetes nevelés híve vagyok. – Örvendek Bambi, Lennox Toppancs Walker vagyok. Történelmet és Irodalmat tanítok és helyettesíteni jöttem a suliba – mutattam az épület felé, miközben elnyomtam egy Bambi rajzfilmes poént, célozva itt a nyuszikára, aki az őzike jó barátja volt a történetben. Büszke vagyok a Disney filmes tudásomra, bár nem tudom, gáz-e hogy tudok ilyeneket vagy inkább menő a lexikális tudásom.
Bakot tartottam neki, majd vártam, hogy rálépjen és akkor amennyire csak tudtam felemeltem. Szinte görcsösen figyeltem arra, hogy ne dörgölőzzön nekem, vagy az arcom ne kerüljön kellemetlenül közel hozzá, főleg, hogy ennyire alul volt öltözve. A szemeimet lesütöttem és arra gondoltam, hogyha a szoknyája alá kukkantok, olyan lenne, mintha a napba néznék. Nem szabad a napba nézni, nem szabad a napba nézni. – Hogy álltok? – kérdeztem, próbálván olyan hangszínt felvenni, mintha csak csevegnék és nem tűnne erőlködésnek az, hogy egy falat lánykát felemelek a fejem feletti ablakig. – Ha kell, állj a vállamra – ajánlottam fel a kis őzikének, miközben tovább strófoltam magamban, hogy nem szabad a napba nézni, nem szabad a napba nézni.
- Hé, maguk! Mi folyik ott! – jött a távolból egy felszólító hang, mire kinyitottam a szemem és azon nyomban belenéz-tem a napba. – Neeee, a szemeeeeem! Belenéztem a napbaaa! – fordultam el a látványtól, majd löktem Bambin egyet, hogy a lendületnek köszönhetően beessen a mosdóba, míg én kapadozva, szememet takarva estem be a mögöttünk lévő buxusba.
- Ki maga? Ki ment be az ablakon?! – ért mostmár közelebb a nagy darab, idős biztonsági őr, mire végül már kibírtam nyitni a szemem. – Én. Hát én – hebegtem, habogtam, mire feltápászkodtam a bokorból és komoly fájdalmak közepette leporoltam magam. – Én Lennox Walker professzor vagyok – feleltem némi büszkeséget erőltetve magamra, ami a helyzetet tekintve, igen komoly megerőltetés volt. – Kiesett valaki az ablakon és segítettem neki, nehogy megüsse magát. Nagyobb kérdés az, hogy maga hol volt ekkor?! Miért nem volt a helyén?! – bökdöstem meg keményen a mellkasát, mire az ujjam szinte elnyelte a zsíros melle, amin egy névtábla feszült. Frank McAllister.

Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

Bambi & Lennox 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bambi & Lennox 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Bambi & Lennox Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptySzer. Márc. 06 2024, 12:15


Lennox & Bambi
the  struggle is real.
szavak száma: 515 zene: middle of the night megjegyzés: outfit


Csak lazán. Ez a lehető legjobb hozzáállás az egészhez, nem is tudom én mit stresszelek, hiszen ő ajánlotta fel, hogy segít felmászni, bár lehet arra számított, hogy majd visszautasítom az ajánlatot. Hát nem... be kell jutnom a vizsgámra még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy keresztül kell másznom egy professzoron. Szorgalom kitűnő, magatartás... elégtelen, de ez most nem számít csak ne bukjunk le, mert biztosan kirakják a szűrömet, hiszen nem voltam itt az ezek szerint előre jelzett időpontban.
-Jó bizony, azért vagyok ilyen elszánt.-nevetek egyet. Még véletlenül se azért küzdök ennyire, hogy elkerüljem az otthoni három felvonásos drámát, amit ebből a szüleim csinálnának.
Módosított bemutatkozására meglepetten emelkednek feljebb a szemöldökeim, de egyébként már hozzászoktam a hasonló kommentekhez a nevem hallatán, hiszen a legtöbben egyszerűen nem hiszik el, hogy a szüleimtől TÉNYLEG ezt a nevet kaptam, vagy éppen remek poénforrásnak tartják. Nem gondolnám, hogy ő gonoszkodni szeretne ezzel, sőt talán azt gondolja, hogy én szórakozom.
-Tényleg ez a nevem, Toppancs Professzor.-vigyorgok rá végül.
-Tényleg!-kontrázik rá JoJo az ablakból.
-A töri meg az irodalom szuper egyébként.-mondom ezt úgy, hogy kicsit sem ilyen irányban tanulok. Legalább egy kicsit megismerkedtünk mielőtt a kezébe lépve megpróbálok bejutni miközben igyekszem nem az arcába, ülni, esni, borulni. Édes Istenem de remélem, hogy ezt most senki sem látja.
Próbálok félkézzel megkapaszkodni a párkányon, másik kezem pedig JoJo szorongatja, hogy ne dőljek rossz irányba és majd be tudjon húzni, amikor megvan a megfelelő fogás.
-Mindjárt meglesz!-nyekergek miközben vézna kis karjaim próbálnak jó fogást találni, hogy valahogy felhúzzam magam anélkül, hogy tényleg a vállára kellene állnom, bár nem értem miért PONT azt érzem úgy, hogy túlmenne minden határon.
Az univerzum döntése alapján túl békés volt ez a csendélet, amit így a falnál produkáltunk, hiszen körülbelül 3 másodperc alatt annyi minden történik, hogy szinte fel sem bírom fogni. Toppancs hirtelen ijedtségébe akkora lendületet talál, hogy jó magasra megküld, amivel még nem lenne gond, ha JoJo nem ugyanebben a pillanatban kapna szívrohamot az idegen hangtól és rántana rajtam egy nagyot összekapaszkodó kezeinken keresztül. A kettő együtt azt a hatást éri el, hogy mint egy csillámpóni a szivárvány fölött ívelek át a párkánytól legalább 15 centire egy hangos "VÚÚÚÚÚ" kíséretében.
Barátnőm nagyra nyílt szemekkel tompítja a kicsit sem elegáns érkezésemet és ő seggre esik én pedig rá mielőtt mindketten hangos vihogásban törünk ki összekanalazva magunkat és egymást a földről.
-KÖSZÖNÖM!-kiabálok ki anélkül, hogy kinéznék, mert nem akarom, hogy a biztonsági őr, portás vagy tudja a bánat kicsoda érkezett meg a hadművelet közben meglásson és megtudja, hogy kit is kellene kirakni az épületből.
-Gyorsan! Gyere már!-fuldoklik JoJo még mindig a nevetéstől.
-Szerinted mit csinálok?-kacagok vele összekanalazva a holmimat és futásnak eredünk a mosdóból kifelé a teremhez.
Toppancs miatt nem különösebben fáj a fejem, hiszen professzor, így vele aligha tudnának kitolni a történtek miatt és ha ott maradtam volna valószínűleg csak nagyobb bajba kevertem volna. Kissé ziláltan érkezünk meg a terembe, ahol gyorsan helyet is foglalunk mintha mi sem történt volna, én pedig jó diák módjára nem késtem volna el. A kabátom lehámozom magamról és egyelőre csak a mellettem lévő üres helyre rakom. Basszus... azért ez meleg pite volt.




Bambi Douglas
「R」

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Bambi & Lennox Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Bambi & Lennox Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Bambi & Lennox 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
Bambi & Lennox 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 09:15
I'm a prof. or something
Bambi & Lennox
A lány elszántságát akkor sem kérdőjeleztem volna meg, ha most az ajtó elött ülne szomorkodva, amiért lekéste a vizsgáját, de így, hogy egy emeleti mosdó ablakán készül belógni, el is hiszem neki, hogy odafigyel a tanulmányaira. Igaz, ekkor még elképzelni se tudtam volna, hogy fogjuk azt a bejutást megoldani, főleg, mert a fejem felett volt az ablak párkánya, még talán nekem sikerült volna felkapaszkodnom és felmásznom, de a lány még nálam is alacsonyabb, ami nem kis szó.
A bemutatkozásán jót szórakozom, még ha tényleg trollkodik is, legalább méltányolom a poén ízlésességét, azonban ahogy helyeselve közlik, hogy valóban ez a neve, elkerekedik a szemem. Nem is átall visszavágni a poénomra és Top-pancsnak szólít, így nincs időm elnézést kérni vagy elszégyellni magam, elnevetem magam a lány talpraesettségén.
- Elnézést. Nem találkoztam még valakivel, akinek ilyen bájos neve van – mosolyogtam végül, főleg, mert meg is dícsérte a tantárgyaimat, amiket oktatok. Oké, biztos túlzott illemből tette, de azért mégis csak jól esik az egómnak az ilyesmi, főleg, az előtt, hogy magam fogom felemelni őt az ablakhoz és némi illetlen kontaktus csak lesz köztünk, így valóban nem hátrány, ha előtte símogatjuk egymás egóját. – Köszönöm, magam is így gondolom – válaszoltam kihúzva magam, mint egy farktollait mutogató páva, még egy büszke mosolyt is megengedtem magamnak.
Végül is elég ügyesen bemutatkoztunk a kényes helyzet ellenére, így akár már zavar nélkül letudhatjuk ezt a bejutást, bár könnyelmű dolog volt ilyesmire gondolnom, hiszen ennél kellemetlenebb nem is lehetett volna a művelet. Próbáltam bicepszből feltolni, amennyire a kis izmaim engedték, már ha létezett nekem olyan, ha igen, akkor ezután biztos elmennek egy hét szabadságra, még akkor is, ha a lány alig lehet 50 kg vaságyastól. Szerencsére illetlen érintés és helyzet nem történt, így is elég volt nekem, hogy ha akartam volna, simán végigpanorámázhattam volna az egész, nem is lett volna ellenemre a dolog, de az ablakból figyelő diáktárs elég ellenálló erő volt.
Addig pedig marad a “nem nézünk a napba” szálló ige, ami addig jól is ment, míg nem jött a helyi zsaru és nem kért minket számon az alakításért, ami azért valljuk meg közönség siker lenne, ha színpadon adtuk volna elő.
Azonban sikert értünk el, mert neki köszönhetően Bambi bejutott, s igaz én a bokrok között kötöttem ki, de hé, ma is láttam valami szépet és úgy néz ki, bejutok az órámra, minimális késéssel.
Éppen elmagyaráztam hősünknek, hogy a helyén kellett volna tartózkodnia, a veszélybe került diákot meg tudja menteni, mikor a WC-ből nevetés zaja szűrődött ki.
- Ez mi volt? Ki van ott? – kérdezte a sheriff figyelmen kívül hagyva a a számonkérésem.
- Senki – válaszoltam még mindig bökdösbe a mellkasát, miközben én is felfelé néztem.
- Dehát valaki megköszönt valamit.
- Én köszönöm a munkáját és, hogy beenged a főépületbe, mert szeretnék órát tartani. Így is késésben vagyok maga miatt, amiért hamarabb bezárta a főépület ajtaját, mert gondolom dolga akadt. – szigorítottam a hanglejtésemen, mire a pacák nagyokat kezdett pislogni. Zavarba jött, biztos vagyok benne, hogy olyan dolga volt, amit nem szívesen ecsetelne el nekem. Nem is kötöszködött tovább Bambi ablakon való beszökésével,igazoltuk a személyemet és már rohantam is az irodába, hogy mély bocsánatkérések mellett elkezdhessem az órát. Ám ekkor még nem tudtam, hogy a késésem változásokat igényelt.

*

Bizonytalanul nyitottam be a terem ajtaján, ahol meglepő módon csak kisebb nyüzsgés fogadott. Nem is mondanám, hogy a professzori személyem okozta a csendet, ami rátelepedett a teremre, inkább a meglepettség, hiszen akár a diá-ktársuk is lehetnék, 5-10 évvel vagyok öregebb náluk és idősebb korosztályhoz szoktak. Hát igen, mit tesz egy kis protekció az öcsém részéről.
- Üdvözlök mindenkit – tettem le az aktatáskámat a pódiumon lévő tanári asztalra, amely mögött már egy hatalmas ki-vetítő tábla terebélyesedett a falhoz rögzítve. A gép már el lett indítva, az asztalon lévő laptop azonban készenléti módban várta, hogy feloldjam a borítékban magamal hozott kóddal és fellelje a vizsgához szükséges tudnivalókat.
- Még időben jöttél öreg, késik a tanár! Valami idióta lesz helyette! – magyarázott a hátsó sorból valaki, mire hunyorogva figyeltem fel a bekiabálóra. – Köszönöm pajtás vagy Bro vagy mi?!  – integettem fel szórakozottan, majd mosolyogva megvakartam az állam. – A helyzet, hogy én vagyok az az idióta. Kérem Bro - itt nyomtam egy reppelésnél használatos kézmozdulatot. Igen, tudom, béna voltam. – fáradjon le az előttem lévő padhoz, hogy újdonsült barátságunkat megpecsételjük. – most végignéztem a termen, ami olyan volt akár egy színházi előadó terem, fentről magasodott és egyre csökkent a tanári pódiummal bezárva, akár egy főiskolai tanterem.
A kivetítőtábla mellé felkanyarítottam nagy betűkkel a nevem, majd amint a cimborám helyet foglalt duzzogva, úgy for-dultam ismét az évfolyam felé. – Lennox Walker professzor vagyok, én fogom felügyelni a mai vizsgát. Elnézést a késésért, volt némi probléma a beléptetésnél és… - ekkor akadt meg a szemem Bambin, de csak egy fél mosolyt engedtem el felé – és az eredetileg kiírt vizsgáztató elment megtartani az én órámat. Így ma én izgulom végig veletek ezt az órát. Örülök, hogy mindenki itt van. – jegyeztem meg még pluszban, holott fingom nincs ki hiányzik az óráról és ki van jelen, ez leginkább Bambinak szólt.
- David hiányzik. David Whittacker – szólalt meg a duzzogó férfi, gondolom ezzel az remélte, hogy empátiát fog nyerni tőlem a lelkes közbekiabálással. – Köszönöm Bro – mutattam rá, majd összecsaptam a tenyereimet. – Amint megszólal a csengő elindítom a laptopot és megjelennek a tudnivalók, kérdezzetek, ha valami nem tiszta, habár a Vállalatgazdaság nem az erősségem, legjobb tudásomhoz mérten próbálok segíteni – fejeztem be a mondandóm és szétnéztem a terem-ben. – Van kérdés?


Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi & Lennox Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

Bambi & Lennox 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Bambi & Lennox 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Bambi & Lennox Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: Bambi & Lennox
Bambi & Lennox Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Bambi & Lennox
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tigris és Bambi
» Lennox, my new brother
» Lennox Walker
» you said what?! - Lennox & Tyra
» What am I doing? - Bambi & Sean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: