New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

you said what?! - Lennox & Tyra
Témanyitásyou said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyVas. Feb. 25 2024, 02:02

you said what?!

Lennox & Tyra

E
z egy nagyon fura nap. Kaptam egy e-mailt Walker a.k.a Csajmágnes proftól, hogy jelenjek meg az irodájában. Habár én egy teljesen másik szakon vagyok, mindenki tudja róla, hogy miféle alak és ennek ellenére még mindig itt van a suliban, gőzöm sincs, hogyan csinálja. Nyilván jócskán megelőzi a híre, minden csaj tudja a suliban, hogy ő kicsoda, nem is értem, hogy nem tették még ki a szűrét, de hát valamit biztosan nagyon tud… Vagy túl jóban van a dékánnal esetleg, vagy ki tudja… Engem nem érdekel, az egyszer biztos.
Azt az egy dolgot nem értem, hogy mi a fenének kell jönnöm hozzá, mikor semmi közöm a tárgyaihoz, sem törit, sem pedig irodalmat nem vettem fel, halál unalmas tárgyak, pont nincs ezekre szükségem. Remélem, hogy amikor rájön majd, hogy egy másik Tyrát várt, nem pedig engem, akkor leléphetek.
Caesar azt mondta, hogy ha bármi félreértő dolgot akarna csinálni velem, akkor rúgjam tökön, olyan erősen, ahogyan csak tudom és meneküljek el. Ezzel csak az a baj, hogy ha rámjön a frász, akkor bizony baromira nem jut eszembe ilyesmi, irtó lassan kapcsolok. Szerintem akkor az fog történni, hogy sikítva kirohanok a szobából. Feltéve, ha be nem zárja… vagy kiugrok az ablakon. Tök nyolc, a lényeg, hogy megmeneküljek bármi áron.
Ma csak egy órám van, az is a világ másik végén az F épületben, de ha már bejöttem, akkor átcaplatok hozzá az A épületbe, hogy minél előbb túllegyek ezen a találkozáson. Gondoltam, hogy megpróbálom, hogy egyszerűen csak ignorálom a levelét, de mégis csak egy tanárról van szó, legyen ő bármilyen is. Meg nem akarom kockáztatni, hogy ha bejön egy vizsgára felügyelni vagy valami, akkor rosszul járjak azért, mert nem foglalkoztam vele.
A kihalt folyosón lépkedek az irodája irányába. Még nem kezdődött el a második félév úgy igazán, nincsenek sokan, így csak egy-két diák lézeng itt rajtam kívül. Nem is ismerem őket, végképp nem is szoktam erre járni, kivéve, amikor a B-ben elromlik a folyosói fénymásoló, de attól még nem érzem otthonosabban magam itt. Csak a Macbook van nálam a táskámban, nem hoztam mást, így ha esetleg tényleg rám akarna mászni, akár ezzel is le tudok keverni neki egy sallert, habár a laptopot eléggé sajnálnám.
Az egyforma ajtók egymást követik, csak a kicsiny táblák különböztetik meg őket, hogy melyik szoba kié. Alaposan meg is kell néznem, hogy melyikbe kell benyitnom, mert nem tudom, hogy melyik lehet az övé, aztán végül az utolsóelőtti előtt megállok. Egy nagy sóhaj szalad ki a számon, a pulzusom az egekben, kicsit rettegek, hogy mi a fenét akar. Remélem, hogy farmer-póló-tornacipő kombóban nem fog majd dögösnek tartani.
Bekopogok, és úgy hallom, mintha valaki bentről bebocsátást engedne, így lassan lenyomom a kilincset és benyitok. Közben nagyon próbálok nyugalmat erőltetni magamra.
- Hello, Walker professzor. Tyra vagyok – mutatkozom be, de nem futja teljes névre, na mindegy… - Megkaptam a levelét – mondom jövetelem célját, és közben bentebb lépek néhány lépést.
Jó ég, én ebben az irodában meghalnék, ha egész nap itt kéne ücsörögnöm.


Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyVas. Feb. 25 2024, 14:31
Reunion
Tyra & Lennox
Khm…Tyra Greene? Én Lennox vagyok, Lennox Walker. A…féltestvéred. Nem, nem jó, lehet nem is ő az, én meg itt leégetném magam. Mi lenne, ha? Üdv Tyra Greene, Lennox Walker vagyok. Ismered véletlenül Charles Walkert? Persze…mi van, ha ő a féltestvérem, de nem ismeri. Hm, lehet bedobom neki, hogy figyu, hogy van anyu? Ja, biztos felszökne a pulzusa és azt se tudná, mit mondjon. Erre a szövegre el is nevettem magam, majd az ablak előtt álltva megráztam a fejem. Sokat szoktam figyelni az elém táruló panorámát, ahol már a tavasz közeledtét jelezték a rügyező fák és az elő-elő kerülő madarak. Lehetett látni a sportpályát is, de az annyira nem vonzott, főleg, mert fiúk edzettek leginkább. A lányokat nem volt rossz nézegetni, de már mardos a lelkiismeret, ugyanis a napokban felkeresett a dékán nyugtalanító pletykákkal szembesítve, miszerint kikezdek a diákjaimmal.
Számíthattam volna rá, hogy kiderül a turpisság, habár mentségemre szóljon, csak kétszer fordult elő, az egyikről nem tudtam, hogy bejár az órámra, a másik esetében pedig ittas voltam. Hogy is hívták? Melissa, Melinor? Van ilyen név egyáltalán? Melinor Walker. Hm, lehet, majd így fogom elnevezni a lányomat, már, ha lesz. Persze, előtte meg kellene törnöm az átkot, ami kísért. Sosem talált meg az igaz szerelem, mert vagy mindig elszúrtam vagy nem gondolták komolyan a dolgot, esetleg én rohantam el és nem hívtam fel őket többé. Nincs is átok, vajon csak én okozom ezt, mert félek elköteleződni?
Kopogás torte meg az amúgyis furcsa gondolatmenetemet, mire zavartan fordultam az ajtó felé, nem is volt időm bebocsájtást engedélyezni az érkezőnek, magától be is nyitott. Ő lenne Tyra? Ez a falat lányka? Mondjuk én se vagyok olyan hű de magas, talán az orra hasonló az enyémhez?
- Üdvözöllek Tyra. – mosolyogtam bizalmasan, akár egy tanárhoz illik, miközben a szívem a torkomban dobogott.
- Igen, igen, kérlek foglalj helyet. – mutattam a velem szemben lévő székre, ami igaz nem volt kikopva a sok üldögéléstől, nem igazán járnak hozzám az emberek pótórákra jelentkezni vagy megbeszélni az évvégi értékelésüket, így gondtalanul tudtam készülni mindig a következő óráimra.
Nem ültem le a székembe, az olyan hivatalos lett volna, én pedig barátságos benyomást akarok kelteni, már az elején szeretném, ha nem érezné úgy ezt a beszélgetést, mint egy tanár-diák kapcsolat. Nekidőlök az ablakpárkánynak és zavartan rámosolygok. Lehet külső szemmel kellemetlen lehet, inkább abbahagyom, gyorsan meg is komolyodom, mire kiszáradtnak kezdtem érezni a számat, milyen fojtott itt a levegő. Megnyalom a szám szélét, majd köhintek egyet és közelebb lépek. Erre az alkalomra vettem kekszet és egy kis cukrot, amit nem is átalottam kiönteni kis tálkákba, azokat közelebb tolva mosolyogtam ismét Tyrára.
- Vegyél kérlek nyugodtan, ha gondolod. – magyaráztam, majd megint elfordultam és visszasétáltam az ablakhoz, akkora levegőt fújva az üvegre, hogy be is párásodott egy pillanatra. Egyre kellemetlenebb a helyzet és még csak bele sem kezdtem a mondandómba.
- Hogy vagy mostanság, tanulás jól megy? Otthon is minden rendben? – kérdeztem végül, mire figyeltem, vesz-e az édességből. Meg is dícsérem magam egy pillanatra, rögtönzés volt az otthoni dolgaira való kitérés, egy tanártól pedig egyáltalán nem furcsa, ha ilyenekre is kíváncsi egy diáktól. Eközben persze mit sem sejtettem arról, hogy a sliccem megadta magát és tárva nyitva állt, betekintést engedve bárkinek, aki szemmagasságban üldögél velem szemben.  

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyVas. Feb. 25 2024, 23:34

you said what?!

Lennox & Tyra

S
zerintem ha fel akarna szedni, akkor nem az irodájába hívna be, hanem mondjuk összeütköznénk a folyosón vagy akármi, mint a romantikus filmekben. Bár, ez lehet, hogy túlságosan klisés. Azt sem értem, hogy miért pont engem akarna, nem is ismerjük egymást… Arról nincsen tudomásom, hogy van-e másik Tyra Greene a suliban, de nem olyan gyakori a nevem szerintem, hogy legyen belőle kettő, de aztán ki tudja. Sosem volt még abból problémám, hogy más levelét kaptam volna meg a sulis levelezőrendszerben vagy bármi ilyesmi, meg a tanulmányi osztályon se kérdezték, hogy melyik Tyra Greene vagyok, úgyhogy tényleg érthetetlen, hogy mi van.
Lehet, hogy egyszerűbb lett volna felhívni, de az eléggé gáz lett volna, hogy odacsörgök és megkérdezem, hogy „mit akar tőlem, professzor úr?” és akkor néma csönd a telefonban meg tök kínos az egész… a mostani szitu is kellőképp kínos lesz, abban biztos vagyok.
Megakad a szemem a folyosón a fali hirdetőtáblán: Mi a fenét keres itt a geológia előadásról a flyer? Van olyan elvetemült, aki a töri szakról eljön a mi előadásunkra? Konstatálom, hogy bizonyára van, majd baktatok tovább a cikis beszélgetésem irányába.
Eléggé drukkolok valahol legbelül, hogy az egyforma ajtók egyikénél se találjam meg az ő nevét, de naná, hogy végül az utolsóelőttinél ott csillog a falon a kicsiny táblácska, ami azt hirdeti, hogy Professzor Lennox Walker szobája ez. Amúgy, tök jó neve van, tuti ez is bejön a csajoknak. Szerintem én még nem is láttam ezt a pasit, csak hallomásból tudom, hogy kb. milyen.  
Minden bátorságomat összegyűjtöm – nincs túl sok, és azt a keveset is erre pazarlom… -, majd benyitok a szobába, talán azt hallom bentről, hogy bemehetek. Na mindegy, maximum bunkónak tart majd, ha mégsem mehetek. Huh, remélem, nem az előttem levő csajjal van… akkor már így jártam, mert a kilincset lenyomom és benyitok.
Egy hatalmas kő esik le a szívemről, hogy nem vagyok szemtanúja egy légyottnak, sírva rohannék hazáig, az is biztos.
Megpillantom a pasit, hát valóban nem rossz, kicsit úgy néz ki, mint Draco Malfoy idősebb korában. Szerintem én eddig még életemben nem láttam őt. Amint belépek, hellyel kínál.
Jesszusúristen, le kell ülni? Akkor jó sokáig itt leszek… Kicsit remegő lábakkal indulok a szék irányába, majd leülök jó kislány módjára. Közben óvatosan körbepillantok a szobában, hogy milyen pedánsan van minden a helyén, tele van antik izékkel. Leülök a székre, áh csak kicsit vagyok veszettül zavarban, hogy mi van már. Nem dőlök hátra, egyenes háttal ülök, startra készen, hogy amint utamra bocsát, mehessek innen.
Nagyokat pislogok a tanárra, hogy vajon mikor nyögi ki végre, hogy minek hívott ide. Amúgy azt látom, hogy nem nagyon tud mit kezdeni a szituációval ő maga sem, tökre zavarban van, úgy csinál, mintha most először akarna felszedni csajt.
A következő pillanatban meg felém tol két kicsi tálkát, amikben cukorkák meg kekszek vannak. Hadd ne asszociáljak már a cukros bácsi kifejezésre. Próbálok értelmesen megszólalni, már amennyire a jelen helyzetben ez tőlem telik.
- Köszönöm – ettől többre nem futja. Nem merek venni belőlük, fura az egész. Még egy tanárral sem voltam ilyen szituban. Vajon meddig kell itt ülnöm, hogy végre kinyögje? Vagy én kezdjek el itt faggatózni? Mégiscsak egy professzor, tanultabb ember meg tisztelni kell a tanárokat meg ilyenek. Majd mire összeszedem a gondolataimat, hogy kérdést formáljak belőlük, bedob egy olyan kérdést, amitől én meg hátast dobok mindjárt. Értetlenül nézek rá. Mit érdekli őt az, hogy mi van velem? Nem is ismer…
- Professzor, biztos, hogy nem egy másik Tyrát keres?– kérdezem, és nem válaszolom meg így a kérdését, de azért arra is nyögni kellene valamit, nem lehetek bunkó. – Jól vagyok egyébként, minden rendben – mondom végül, hogy ne hagyjam válasz nélkül. Most én is kérdezzem meg, hogy ő, hogy van? Valami más kellene inkább.
A fejemben cikáznak a gondolatok, közben pedig őt figyelem. Látom, hogy volt valami célja azzal, hogy idehívott, de nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a csajozós dolog… Amikor erre gondolok, a szemeim hirtelen kikerekednek, mert megpillantom a lehúzott sliccét a nadrágján. Veszek egy mély levegőt, de nem mondok semmit, az irtó gáz lenne.
Idegesen felpattanok inkább a székről és felteszem az arcom most olyan, mint aki kísértetet látott. Jobb lesz nekem állva inkább, így nem látom… annyira. Jó ég, nem tudok nem odanézni. Mindjárt sírva fakadok vagy inkább röhögök egy hatalmasat, de valamelyik tutira ki fog törni belőlem hamarosan. Valamit mondanom kellene. Ez az elmúlt két percben már legalább százszor eszembe jutott.
- Khm, azt megkérdezhetem, hogy miért hívatott? – kérdezem remegő hangon és igyekszem a szemeibe nézni. Hű, de kékek.



Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyHétf. Feb. 26 2024, 14:48
Reunion
Tyra & Lennox
Látszik rajta, hogy zavart. Nem is értem, más tanárok nem szoktak behívni magukhoz diákokat? Vagy nem is jár az osztályomba, nem tudom, sosem néztem a névsort, csak leadom az anyagot és kész. Lehet azt se tudja ki vagyok, csak az ajtóról nézte le a nevem, hű, most lehet tényleg gáz vagyok, hogy így magamhoz kérettem. Ezekkel a gondolatokkal nézek ki az ablakon, amolyan időkérés gyanánt, hiszen, mikor lopva odapillantottam, láttam, hogy nem vett a süteményből. Nagyot sóhajtok ismét, majd mikor felteszi a kérdését, miszerint lehet, nem a megfelelő Tyrát hívtam ide magamhoz, elkerekedik a szemem és akaratlanul is megvakarom a halántékom.
- Hát látod. Ez könnyen meglehet – morfondírozok el játékosan, majd el is engedek felé egy mosolyt. Szép volt Lenny, ezzel aztán ismét jól beégetted magad, hiszen fogalma sincs arról, miért hívattad ide, persze az én szemszögemből ez a duma eléggé vicces, de számára mégjobban elültetem a magját a kellemetlenség gyökérzetébe, hogy aztán a következő válaszával még meg is trágyázzuk, előkészítve a káosz teljes kivirágzását.
- Igen, nos, az jó. Az jó – válaszolok lazán, szinte már flegmán, hiszen már teljesen kifogytam az ötletekből, úgy körözök körülötte, mint egy keselyű, mint aki lecsapni készül, persze nem is áll olyan messze ez a valóságtól, mert a kérdés, ami miatt ide rendeltem őt, felér egy sorscsapással.
Már majdnem kinyögtem az idejövetele okát, legalábbis nekikezdtem volna, mikor hirtelen felpattan a helyéről és úgy mered rám, mint aki valami szörnyűséget látott.
Lehet, hogy túl bizalmas voltam? Nem kellett volna tegeznem? Persze a tanárok is magázzák a diákokat, de lehet, hogy ő a féltestvérem, így gondoltam, nem leszek olyan hivatalos, de lehet ezzel tévedtem, így visszaveszek magamból, és inkább nekidőlök az ablakpárkánynak, hagyva a távolságot magunk között. Átteszem a bal lábam a jobb felett, ami még inkább hagyta a cipzárom szétnyílni, láthatóvá téve a Harry Potteres alsó gatyámat, majd úgy kérdeztem rá:
- Minden rendben? – zavart voltam, így inkább valami mellékcselekvést mímelve fogtam meg jobb kezemmel az államat, ballal pedig alátámasztottam, mint, aki próbál analizálni, vagy elemezni, ha mást nem, ezzel tuti okosnak tűnök vagy hivatalosnak.
- Óh, hogyne – válaszoltam kérdésére, miért is hivattam, megtöröltem a homlokom, majd lenéztem a lábaimra, mert teljesen zavarba jöttem már a gondolatától is, hogy elő fogom neki adni a testvérsztorit. Ekkor láttam meg a cipzáromat, tárva nyitva van, nem csoda, hogy ideges, rámosolyogtam, majd elfordultam és próbáltam felhúzni, hogy végre a tárgyra térhessek. Sajnos az beleakadt a gatyába, így még jobban elszórakoztam vele, így mutatóujjammal intettem Tyra felé, várjon egy percet, míg megigazítom a dolgokat.
- Mindjárt, csak rendbe szedem magam – tettem hozzá kicsit idegesebben. Teljesen beragadt a cipzár és nem tudom lehúzni, hogy aztán kivegyem belőle a gatyómat, ráadásul pont a cikesznél szorult meg, lehet ez célzás?
Utolsó mentsvárként egy hatalmasat rántottam rajta, aminek köszönhetően leszakadt a cipzár a gombbal együtt, ami nem is lenne elég, még állon is vágtam magam. Elveszítettem az egyensúlyomat és végignyúltam az asztalon, pont farkas szemet nézve a lánnyal, a nadrágom pedig szépen lassan, lecsúszott a bokámig.
- Azt hiszem…hü – lihegtem közben. – Mi féltestvérek vagyunk – mosolyogtam rá esetlenül, miközben fájó állam símogattam.  

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyKedd Feb. 27 2024, 15:05

you said what?!

Lennox & Tyra

A
mikor belépek a szobába, úgy érzem magam, mintha valami múzeumba mennék be. Oké, végül is érthető, hogy egy töri tanár nem fogja körbevenni magát matek- vagy földrajz témájú cuccokkal. Amúgy szeretek múzeumba járni, nincs is azzal bajom igazából, de az úgy nekem tök elég, hogy megnézek ott valamit tíz másodpercig, majd megyek tovább. De hogy egész nap nézzem őket, na az nem menne.
Amint leülök és odatolja a nasit, az kicsit fura. Eddig bármennyiszer is voltam konzultáción, egy tanár sem kínált meg még csak egy pohár vízzel sem. Nem mintha elvártam volna, meg nem is vendégségbe megyek olyankor. Lehet, hogy Walker stratégiája az, hogy ilyen jó fejnek tűnik, süti meg minden édesség izé és akkor majd megkedvelik a lányok? Nálam ez nem válik be amúgy, sőt, pont, hogy ijesztő ez az egész szitu, de egyelőre még nem menekülhetek.
Ez a mosoly, amit rámvillant, na nem tudom, hogy hogyan értelmezzem, én is próbálok az arcomra erőltetni valami mosoly-félét, de biztos vagyok benne, hogy nem túl meggyőző, és látszik a szenvedésem. Ha nem biztos benne, hogy én vagyok az embere, akkor mondjuk megkérdezhetne pár dolgot, hogy tudja, vagy bármi, de ahhoz képest csak feszengünk itt mindketten.
Meg ez a család-téma is… egy idegen tanár miért kérdez ilyet tőlem? Szavaira csak bólogatás a válaszom, mert na ja, persze, hogy jó, hogy minden oké, de ha nem lenne az, akkor is azt mondanám. Amúgy meg ha nem érdekli, minek kérdezi? Most úgy tűnik, hogy tök lényegtelen neki ez a téma. Amíg arra várok, hogy kimondja, minek hívatott, a táskám pántjával kezdek szórakozni, mert már kezdem unni magam, de itt járkál körülöttem, mintha én lennék a következő áldozata. Nem követem a tekintetemmel, hogy merre jár, az ablak irányába nézek, de látom a szemem sarkából. Idegesen pozíciót változtatok, nem bírok így itt ülni.
Szerencsére abbahagyja a járkálást és az ablaknál megáll, csak akkor meg hirtelen kisüti a szemem a lecsúszott slicc látványa. Bakker, vajon az előző numera után véletlen úgy maradt? Kikerekedett szemekkel idegesen felpattanok és igyekszem másfelé nézni, az a középkori lovagi páncél izé egészen érdekesnek tűnik, de áhh, nem bírom, miért nézek már megint oda? Bárcsak itt lenne Caesar! Jó ég, Harry Potteres? Lenyelek egy kitörni akaró nevetést, de az arcomra kiül egy mosoly, hát azért vicces, na, de attól még rettegek, hogy mindjárt előveszi, amit a gatyája rejt. Fúj.
- Aha – felelem mosolyogva - …vagyis igen – adjam már meg neki a tiszteletet, habár egyre jobban kezdek kételkedni abban, hogy ez a pasi tényleg tanár. A szám elé teszem a kezem, hogy ne látszódjon a vigyor, de a szemeim elárulnak. Igyekszem komoly ábrázatot az arcomra varázsolni, de végképp nem megy, kezdem úgy érezni, hogy bármelyik pillanatban felrobbanhat a fejem.
Na de végre majd csak kinyögi, hogy minek hívatott és akkor dobbanthatok innen, csakhogy maga is észreveszi a problémát és elfordul, mire én is inkább elfordulok mert már végképp nem bírom, meg amúgy is annyira ciki az egész, sőt, mondhatni abszurd. Nem merem kinevetni, az mégis milyen már, de valamennyi nevetést muszáj kiengednem a fejemből, így csak olyan diszkréten vigyorgok magamnak.
- Oké – nevetem a választ és visszapillantok rá, amikor pont, amikor épp állon vágja magát majd egy jó nagy puffanással az asztalára esik. Kikerekedett szemekkel nézek rá. Vajon mit esznek ezen a pasin a lányok? Nekem tökre nem vonzó.
- Ööö… minden rendben? -  kérdezem, bár igazából nem nagyon izgat, csak udvarias akarok lenni. Remélem, hogy nem válaszol.
Majd a következő pillanatban amit mond, az teljességgel megdöbbentő. Nem mintha az eddigi mutatványa átlagos dolog lett volna, de ez…
- Tessék? – kérdezek vissza kissé hangosabban, pedig tökéletesen hallottam a szavait. Féltestvér? Kővé dermedten rogyok vissza a székbe. Nekem nincsen féltestvérem, anya soha nem beszélt ilyesmiről, bár tény, hogy van egy apám is valahol a világban. Lehet, hogy onnan? Talán hallani is, ahogyan a fogaskerekek kattognak a fejemben.
- Ezt meg honnan szedi? – faggatom a témával kapcsolatban és nagyokat pislogok rá. Nem érdekel, hogy éppen szenved a nadrágjával, a szemébe nézek és választ várok. – Én nem tudok róla, hogy lenne...


Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyKedd Feb. 27 2024, 16:39
Reunion
Tyra & Lennox
Nem is lehetett volna ennyire nevetséges ez a pillanat, mégis olyan sok előkészületet tettem annak érdekében, hogy tökéletesen sikerüljön az újraegyesülés. Errefel adom az idióta figurát, mosolygok, mint a tejbe tök és látszik a lányon is, hogy kellemetlenül érzi magát. Én meg úgy járkálok körbe, mintha csak számon akarnám kérni valamiért, ha körömrágcsáló lennék, most tuti véresre rágtam volna a kezeimet.
Válaszai is erről tanuskodnak, nem is tudom, hogy kellett volna inkább kezelni a helyzetet, mások hogy csinálják? Elhívni kávézni vagy étterembe és átadni neki az általam kibogarászott iratokat, amik bizonyítják, hogy a féltestvérem? Nem, az még gázabb lett volna, még azt hitte volna, hogy akarok tőle valamit, pedig már ígyis elég kétes a hírnevem.
Elhesegetve ez utóbbi gondolatot, rá kellett döbbennem, hogy a hírnevem palástolása a cipzáromnak köszönhetően nem sikerült úgy, ahogy kellett volna. A hiba javítása pedig katasztrófát idézett elő, Tyra nevetését még háttal az ablaknak állva is hallottam, így a fejem már talán olyan vörös lehetett, mint egy paradicsom. Azonban egy jól irányzott ütéssel segítettem eltüntetni ezt az állapotot, a zavart felváltotta a kábaság, a nap fénye se tudta volna szebben bevilágítani férfiasságom, ahogy elterültem az asztalon és, mint aki menteni akarja a menthetőt kiáltom oda a lánynak ideérkezésének célját, mielőtt az teljesen elveszíti hidegvérét és elszalad.
- Igen, jól vagyok – válaszolom meg először az első kérdését, hiszen hagyom, eméssze meg a hallottakat, addig van időm rendbe szedni magam. Ahogy lekászálódok az asztalról az antik hatásnak és a lakkozásnak köszönhetően a fenekem tökéletes lenyomatot hagy annak közepén, a nap se segít azon, hogy gyorsabban szívodjon fel róla. – Elfordulnál? Ígyis elég kellemetlen már a helyzet – szólok rá, miközben záporozza felém kérdéseit, majd, ha végre megtette a szívességet, elfordulok ismét, felhúzom a cipzárból maradt kocsi részt és egy lukkal beljebb húzom az övemet, hogy az megtartsa a nadrágomat. – Családfa kutatás útján szereztem tudomást a dologról. Szerettem volna megismerni anyámat – válaszoltam kimérten, mintha az egész jelenet az előbb nem játszódott volna és csak nyugodtan diskuráló emberek ülnének egymással szemben. Igen, mostmár magam is helyet foglaltam, mert remegett a lábam a stressztől és féltem, hogy a nadrágomat tartó képlékeny erők ismét cserben hagynak.
- Charles Walker. Ő a közös bennünk, mennyit tudsz édesapádról? – kérdeztem keresztbefonva ujjaimat az állam alatt, majd mostmár végre megőrizve hidegvéremet folytattam.
- Drága apánk nem igen bír a vérmérsékletével, rengeteg helyen elszórta a magvait – rántottam meg a vállam, majd azért gyorsan hozzátettem. – Ha a családfakutatás téves, hát én is hazudok most neked. Feltéve, ha tényleg te vagy a szóban forgó féltestvér – vettem a cukorkából, hogy valamilyen mellékcselekvéssel eltüntessem a hangomból eredő apró kis dadogásokat, amit még mindig az idegességem csal elő belőlem. – Anyukád állatorvos? – kérdeztem, hogy mostmár végre bizonyosságot szerezzünk a feltételezésem igazáról. Közben, mintha a világ legáltalánosabb dolga lenne, óvatosan ráfújok a fiókomból elővett fertőtlenítővel az asztal közepére és óvatosan, figyelve Tyra szavaira, letörlöm azt egy kendővel.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyKedd Feb. 27 2024, 21:57

you said what?!

Lennox & Tyra

A
helyzet ettől elfuseráltabb aligha lehetne. Magam sem értem, hogy mit keresek itt, de jó diák módjára megjelentem, ahogyan azt kell, de végképp áll össze a kép, hogy mit akarhat tőlem. Ha tényleg a becserkészés a célja, hát akkor azt bukta, én már be vagyok cserkészve amúgy is meg soha az életben eszembe nem jutna összejönni egy tanárral.
Senki nem mondta róla eddig, hogy ilyen furcsa.
Ez a slicces-asztalra fekvős mutatvány is olyan, hogy nem bírom ki röhögés nélkül de az meg milyen bunkóság már, ha kinevetek egy tanárt? Még a végén elintézi, hogy meghúzzanak valami tárgyból és vehetem fel a következő félévben újra, ki tudja, hogy meddig ér el a keze. Inkább nem merek rizikózni, így elfordulva próbálom a nevetést csírájában elfojtani inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel.
Csakhogy ez a testvér téma egy kicsit lehervasztja az arcomról a mosolyt, amikor újra felé fordulok. Nem azért, mert szomorú vagyok miatta, hanem csak megdöbbentő, hogy így megtalált. Meg mi van, ha nem is én vagyok az, akit keres? Jó ég, mennyi kérdésem van…
- Ööö ja persze – felelem és kérésének eleget téve hátat fordítok neki, de már nem a nevetés miatt. Én is kétballábas vagyok alapból, vajon ez lenne a közös vonásunk? Na jó, azért bugyit nem villantanék.
Miközben összeszedi magát, elkezdi taglalni a dolgokat. Családfa kutatás? Ez nekem is eszembe juthatott volna végül is, így, hogy nem teljes a család, nem lenne rossz, de valahogy soha nem gondoltam rá. Elfogadtam azt a tényt, hogy csak anyukám van és kész. Anya meg nem igazán beszélt apáról soha, nem tudom, hogy miért.
Amikor meghallom, hogy leül a székére, visszafordulok és figyelem, amit mond. Ilyen is csak a filmekben van amúgy, hát persze.
- Nem tudok az apámról semmit – jelentem ki – Charles Walker? Hű, de fura. A Tyra Walker az milyen furán hangzik… - tűnődöm el ezen egy pillanatig tök feleslegesen, de én már csak ilyen vagyok. Nem akarok Walker lenni, az gázul hangzik. Ha nevet változtatnék, akkor már inkább a Harlowt venném fel. Jajj már megint elkalandozom bakker, ez nem fér bele most.
- Szóval maga… ööö… te? – viszem fel a hangsúlyt, mintha kérdés lenne és kérdőn nézek rá, majd folytatom - …ismered Charles Walkert, így egyezik a vezetéknevetek – állapítom meg.  – És akkor te meg az anyukádat nem ismered? – kérdezem és közben meredek magam elé, a szám is félig nyitva marad, majd néhány pillanat múlva észreveszem és becsukom. Mikor errefelé tartottam, végképp nem számítottam ilyen hírre.
A telefonomra pillantok, elkésem a Légköri jelenségek óráról, de nem izgat.
- Rengeteg helyen? – ragadom ki a kifejezést az imént elhangzottak közül. – Még van több testvérünk is? Hányan? – faggatom tovább szegényt. – Igen, állatorvos - bólogatok.
Gondolataimba merülve hátradőlök a székben, és figyelem, hogy takarítja az asztalát. Nem is tudom, hogy mit kérdezzek még, annyi minden kavarog a fejemben.
- Nekem anya soha nem beszélt apáról, de nem is igazán érdekelt a téma, elvoltunk ketten – kezdem a mondandómat. – Hogy jutott eszedbe, hogy én lehetek a testvéred? Másokat is kérdeztél már? Ilyenkor megmondják, hogy Tyra Greene a tesód, vagy mi? – záporoztatom a kérdéseimet.


Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptySzer. Feb. 28 2024, 10:12
Reunion
Tyra & Lennox
Mondanám, hogy már el is felejtettük az előző kényes szituáció nyomait, de még mindig úgy ég a pofám, hogy a nap se tudná barnábbá tenni a már vörös árnyalatban tündöklő arcom. A cukor úgy jár a számban, akár egy kisgyerek cummogna a cumiján, zavaromat ez se palástolja, miközben Tyra még mindig hitetlenkedik és próbál ellentmondani nekem és a kutatásaimnak. Mintha kicsit zavarná a dolog, lehet gáznak tart vagy az előző előadásom hagyott negatív nyomokat benne, netán eljutott hozzá is a rossz hírem?
- Szerintem jól cseng – mosolyodom el, mikor elgondolkozik azon, hogy hangzana a Tyra Walker. Nem rosszabb, mint a Tyra Greene, de ezt nem mondom ki hangosan, nem akarom megsérteni, ígyis eleget tettem már ahhoz, hogy az első találkozásunk negatív élménnyel induljon.
- Hát, ismerem, néha napján találkozom is vele – válaszoltam a felvetésre, miszerint ismerem-e apámat. – Az anyámmal pedig sosem találkoztam. Igen – bólogattam elismerően, bár nem tudom, miért jön ilyen semmitmondó keresztkérdésekkel, de betudom azzal, hogy ő is kellemetlenül érzi magát, nem csak a produkcióm miatt, hanem maga a nevetséges családi helyzetünket tekintve is. – Egy féltestvéred biztos van pluszban, az öcsém – válaszolom neki, majd hozzáteszem a tisztánlátás végett: – Leonard Walker.
Azzal, hogy letegezett, különösebben nem foglalkozom, amúgysem diákom és nagyjából csak pár év lehet köztünk, plusz, ha kiderül, hogy valóban testvérek vagyunk, onnantól teljesen jogos lesz és meg kell szoknom. Nem mintha olyan nehéz lenne.
- Engem egy kicsit azért érdekelne, hogy ki az anyám, mert történész őrült vagyok, mint látod – mutatok körbe nagy spoilert elengedve a kijelentéssel, majd azért elnevettem magam, hogy ne tartson teljesen flúgosnak. – Plusz, nem tudom, szeretném megismerni. Lehet szentimentalitás, de én már csak ilyen vagyok – feleltem neki és ezzel választ adtam arra is, miért kerestem fel őt.
- Hát mivel apámat kikérdeztem és elég alaposan utána jártam a dolgoknak, időt igényelt ugyan, de nem volt nehéz összerakni a képletet – dörzsöltem meg az állam, miközben azon elmélkedtem, hogyan bukkantam rá.
- Elmondta, hogy hol ültette el a magjait, csak, hogy szépen fogalmazzak – fintorogtam, ahogy ennél a résznél idézőjelet használtam ujjaimmal. – Meglepő, hogy ennyire részletesen el tudta mesélni, hány nőnek udvarolt és hol, igaz a nevükre már nem emlékezett – bólogattam végre, hiszen már kezdett úgy tűnni a dolog, hogy magasztalni próbálom az öregemet. – Annyit tudtam, hogy volt egy nő, aki állatorvos volt és csapta neki a szelet. Valami Greene – mondtam, miközben elolvadt már a cukorba a számban, így most egy sütire raboltam rá és míg majszoltam, úgy vártam, hogy Tyra megeméssze a hallottakat.
- Aztán elkezdtem a kis kutatásomat és találtam pár Greenet, de egyiknek sem volt állatorvos felmenője – magyaráztam, mikor végre lenyeltem a sütimet. Hátradőltem és megtöröltem a homlokomat a zavarból keltett izzadságtól. – Aztán, mikor még majdnem felhagytam a kereséssel, megláttam a faliújságon a neved – mutattam kifelé az ajtón, mint egyenesen a faliújság lenne az ujjam irányában. Végül megrántottam a vállam és büszkén vártam a reakcióját, egy ölelést vagy egy felkiáltást, egy örömteli mosolyt vagy ilyesmi. Király vagyok, ez tagadhatatlan.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptySzer. Feb. 28 2024, 15:39

you said what?!

Lennox & Tyra

E
gy nagyot sóhajtok, amikor hátradőlök a székben. Nyilván ilyen is csak velem történik. Random tesó előkerül a semmiből és nekem valahogy megfelelően kellene reagálnom, de nem tudom, hogy mi a megfelelő reakció itt. Gondolom, nem várja egy pillanatig sem, hogy a nyakába ugorjak vagy ilyesmi, nekem időre van szükségem ahhoz, hogy feldolgozzam a hallottakat, meg megbeszéljem anyával.
Kicsit elgondolkodva pillantok Lennoxra, és azt nézem, hogy mindjárt elcsöppen a nyála, ahogyan azt a cukorkát eszi.
Nem venném fel a Walker nevet, az ezer százalék, hiába mondja, hogy jól cseng. Nekem ez így tökre megfelel, és amúgy is, milyen menő már, hogy az anyám nevét viselem, akit ugyanúgy hívnak, mint a Jóbarátokból Rachelt. Na ez már valami.
- Aha, hm, akkor pont fordítva van neked – állapítom meg, amikor apánkról és az anyukájáról beszél. Majd eszembe jut egy hirtelen gondolat: - De ugye a te anyukád nem Rachel, mint az enyém? Mármint, nyilván lehet, nem azért, csak kérdezem… - zagyválok össze mindenféle dolgot. Persze, hogy lehetne ugyanaz az anyánk is, és akkor nemcsak féltestvérek lennénk ugye, az elég szuper lehetne, bár erre eléggé kicsi esélyt látok. Anya nem hiszem, hogy magára hagyta volna kicsiként. – Hű, wow – csodálkozom, mikor a másik féltestvérről tesz említést. – Szóval hárman vagyunk. Ő hány éves? És… nektek ugyanaz az anyukátok akkor? Huh, ne haragudj, hogy ennyit kérdezek, de… - szabadkozom hirtelen és megrázom a fejem. Talán azt hiszem, hogy azzal rendeződni tudnak benne a gondolatok, de áh, ki van zárva.
- Na ja, érthető, hogy szeretnéd tudni, hogy ki ő. – Egy pillanatra beugrik, hogy akkor vajon én is fogok így találkozni az apámmal, ha ismerem Lennoxot? Akarom én azt? Jó ég… Lehunyom a szemem egy pillanatra, hogy ezt rendezzem magamban. Így most kapok két testvért meg egy apát is, ha akarok. Kicsit sok sok sok sok sok. Próbálok visszatérni a jelenbe és tovább figyelek rá.
- Hm – hümmögök egyet az elhangzottakra, majd felállok és elkezdek járkálni a szobában az ajtó és a szék közötti részen. Anya vajon mit fog szólni ahhoz, ha ma hazamegyek és közlöm vele, hogy találkoztam a féltesómmal, aki amúgy évek óta ott van velem egy fedél alatt az egyetemen?
- Jó ég, akkor lehet, hogy nem is biztos, hogy csak hárman vagyunk? – kérdezem Lennoxtól meglepetten, amikor az apánkról mesél és a párválasztási vagy inkább pár-nem-választási hanem csak csajozós dolgairól.  – – mondom rendkívül frappánsan. – Igen állatorvos és Greene. És milyen ember apánk? Jó fej? Vagy… milyen? – érdeklődöm. Azt sem tudom, melyik kérdéssel kezdjem igazából.
Visszamegyek a székhez és leülök, kezd zavarni, hogy a beszélgetés közben nem rá nézek.
- Komolyan? – nevetek fel. – Azon a flyeren láttad meg a nevem és azért hívtál? – kérdezek vissza, és így már egyből megértem a dolgot, pont én is láttam idefelé jövet. – Aha, egy geológia előadásról szól, majd jövő héten lesz és én is előadok. Geológiát tanulok itt… vagy nem tudom, bármit tudsz-e rólam azon kívül, hogy ki az anyám meg az apám… meg a jegyeimet is biztosan láttad – állapítom meg. A tanulmányi rendszerben szerintem minden személyes információ megtalálható, így akkor láthatta anya nevét is.
Egy kis idő múlva megszólalok.
- Ez most nagyon fura. Nem is tudom, mit mondjak…

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 22:57
Reunion
Tyra & Lennox
Nem akartam sokat beszélni, csak a kérdéseire próbáltam válaszolni, pedig majd megbolondultam a kiváncsiságtól, hogy mit szól a dologhoz. Persze, még igazából nem teljesen biztos, hogy tényleg ő az egyik féltestvérem a ki tudja mennyi közül, de kezd össze állni az a bizonyos kirakós és ahogy beszélgetünk számomra is egyre vaklószínűbbé válik, hogy Tyra az egyik.
Pedig legszívesebben felugranék és a kezeimet széttárva kérdezném meg, hogy “Hát, ki öleli meg Lenny bácsit?!”? De uralkodok magamon, amúgyis már tuti perverznek hisz, de nem tudja elképzelni, mennyire örülnék végre egy olyan rokonnak, akivel ki tudnám élni ezt a bizonyos szeretetet? Az öcsémmel jóban vagyunk, de plátói a kapcsolatunk. Néha együtt ebédelünk, ridegen megdumáljuk, hogy kivel miújság, megkérdi, jól élek-e vagy éppen a semmiből utal egy rahedli pénzt. Apámmal ugye már egy ideje nem beszéltem, anyámat meg nem ismerem. Lehet ezért mennek tönkre a szerelmi kapcsolataim is, mert nem volt egy minta számomra, egy olyan példa, ami megtanított volna kötődni.
- Nem hiszem, talán Susan – válaszoltam arra a kérdésre, hogy hogy hívhatják anyukámat, bár rögtönöztem a válasza-dást, mert még mindig azon pörgött az agyam, hogy végre lehet egy olyan családtagom, akivel szoros kapcsolatot hozhatnék létre.
- Ő 26, nem sokkal fiatalabb nálam, de iskola mellett már céget vezet. Vagyis csak fizikálisan, papíron még apámé – magyaráztam neki, de próbáltam annyira nem belemenni a részletekbe, inkább a kérdéseire koncentrálltam. – Nem tudom biztosan, annyi biztos, hogy nem hasonlít rám. Magasabb, sötét haja van – próbáltam jelezni a kezemmel is a méreteink közti különbséget.
- Ő kicsit, olyan, mint apám. Rideg, komor és nem is tudom, a szemeiben is a tökéletesség és a közöny tükröződik vissza – ki is rázott a hideg egy pillanatra, de ezzel is hangsúlyt szerettem volna fektetni a másik féltestvérem viselkedésére. – Azonban tisztel és szeret engem, mindig ügyel arra, hogy időt töltsünk együtt és bár nem kérem tőle, de próbál gondos-kodni rólam – mosolyodtam el magam a mondat végére, mert bár tényleg olyan leo, mint egy jégkocka, de hatalmas szíve van és egy ölelés nem sok, annyit sem kaptam tőle, de mindig egyenlőként kezelt.
Aggódva figyeltem, ahogy Tyra felkelt ülőhelyéről, majd esztelen járkálásba kezdett. A hirtelen felkiáltására kicsit össze-rezzentem, majd bólintottam, igaz kicsit bátortalanul, de egyet kell értenem a felvetésével.
- Könnyen meglehet, igen – válaszoltam, hiszen ki tudja, hogy az a vén kecske mennyi helyen vetette el a magjait.
- Rideg, bunkó, közönyös és a szeretet apró szikráját sem lehet rajta felfedezni – válaszoltam megtámasztva a fejemet a kezemmel és úgy sorolva édesapám negatív tulajdonságait, mintha csak egy mosószer folttisztító tulajdonságairól regélnék. – Csak az üzlet és a pénz – tettem hozzá drámaian felemelve a szabad kezem az ég felé. Kiegyenesed a széken, amikor Tyra ismét csatlakozik hozzám az asztalon, nem akarok azért annyira lazának és flegmának tünni, meg is igazítom magamon a ruhámat és mellékcselekvésként ismét megtörlöm az asztalt.
- Pontosan – bólogatok arra a kérdésére, hogy honnan vettem a nevét. – Nem, én nem kutattam utánad, mert nem voltam teljesen biztos benne, hogy téged kereslek – vakartam meg zavartan a tarkómat. – Ígyis kellemetlen volt előadni ezt, főleg a kis… tudod…előadásom után – engedtem magamnak mostmár egy kis nevetésféleséget. – A jegyeidet sem tudom, igazából még a diákjaiméval sem vagyok mindig tisztában – nevettem mostmár kicsit erőltetebben. Hű, de gázul hangzik ez, ennyire rossz volnék a tanárkodás szociális részében.
- Anyukád jó fej? Tudod – dőltem hátra a székemben és sóhajtottam egy nagyot, amolyan vágyakozót. – Én sosem tapasztaltam meg mi az a családi kör vagy anyai ölelés, engem dadák és a kúria személyzete nevelt, meg magántanárok – magyaráztam neki, mintha ez teljesen normális dolog lenne, nem is zavart, nem volt emiatt bennem törés vagy trauma. – Mi lenne, ha… - kezdtem óvatosan. – Esetleg – fejvakarás. – Nem is tudom, meghívhatlak egy kávéra? – kérdeztem végül, mire már azon kaptam magam, hogy szabad kezemmel ismét az asztalomat törölgetem.
- Mesélnél magadról, a családodról, anyukádról, már, ha bebizonyosodik, hogy a kutatásaim helyesek – tettem hozzá szigorúan, mert még mindig nem vagyok biztos benne, hogy nem ódckodik tőlem.  
   

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyPént. Márc. 01 2024, 14:56

you said what?!

Lennox & Tyra

E
ttől szürreálisabb nem is lehetne a nap. Ha reggel ezt tudom, hogy a testvéremmel fogok találkozni a töri tanszéken, akkor legalább mostam volna hajat, vagy legalább egy kicsit normálisabban öltöztem volna fel, nem olyan iskolába járósan.
Fel kell dolgoznom még ezt a rengeteg információt, amit hallok, lehet, hogy irtó hülyén viselkedem, vagy nem úgy, ahogyan azt várta, de ettől többre képtelen vagyok. Ezernyi kérdés kavarog a fejemben, amelyekből néhányat már sikeresen meg is kérdeztem, de rá kellett jöjjek, hogy nem emlékszem mindenre már. De azért remélem, hogy anyának el fogom tudni mondani.
- Aha, akkor az anyáink nem ugyanazok – állapítom meg nagy bölcsen és bólogatok is hozzá. Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz dolog, valahogy nem látom magam előtt azt, hogy egy nagy boldog családdá állnánk össze ennyi év után. Bizonyára a szüleinknek megvolt az okuk arra, hogy szétváltak útjaik.
Leoról egészen sokat megtudok, ezek alapján úgy tűnik, hogy ő nagyon különbözik tőlem. Ettől még lehet jó fej végül is. Vajon őt is megismerem? Vajon most már az egész Walker családot ismerni fogom? Nagyon furcsa maga a gondolat is, hogy abban a családban testvéreim vannak.
Mindig is szerettem volna testvért egyébként, de mivel anya egyedül nevelt, pasit viszonylag ritkán hozott haza, így az évek alatt lemondtam arról a vágyamról, hogy legyen testvérem. Van helyette kutya, meg mikor milyen állatkák, de a kutyák állandó tagjai a családnak. Most épp Haley.
- És Leoval is fogok találkozni? Tud erről, hogy kutattál? – kérdezem némi gondolkodási idő után. – Apukád… vagyis apánk tud? Huh, vagy kérdeztem már? – utóbbit inkább magamtól kérdezem, és elmerengek rajta, hogy miket hallottam eddig. Talán nem kérdeztem.  – Bocsi, ha megkérdezem kétszer ugyanazt… - na most jutottam el odáig, hogy vegyek egy sütit. Ez is csak amolyan pótcselekvés, mint a járkálás. Amúgy, egész jó.
Kicsit félrenyelem a sütit, amikor azt mondja, hogy még lehetnek testvéreink. Nem fulladok meg, de kénytelen vagyok megköszörülni a torkomat, hogy le tudjam nyelni a falatot. Talán életben maradok.
- – ennyire futja. Nagy szemekkel pislogok rá és a következő kérdésen töröm a fejemet, de nem tudom, hogy mit kérdezzek. Olyan ez most, mintha valami interjú lenne.
- Hm, értem – felelem apánkra vonatkozóan. Nem túl sok jóval kecsegtet. Lehet, hogy nem is érdekli, hogy létezem-e vagy mi van. Azért arra kíváncsi lennék, hogy anya elmondta-e neki, hogy én a világon vagyok. – Akkor nem hasonlítok rá ezek szerint… Meg úgy tűnik, hogy te sem – mosolygok rá. Talán most először mosolygok úgy igazán rá.
Miért lett ilyen bonyolult az amúgy tök átlagos és szürke életem?
- Ja a magánszámodra gondolsz? – nevetek most már. – Én is bírom a Harry Pottert amúgy, Hermione a kedvencem – vigyorgok.
Talán kezdek egy kicsit feloldódni, meg ő is.
- Anya jó fej igen. Aki állatokkal dolgozik, az csak az lehet – kacsintok rá. – Mi kutyás család vagyunk, én sétáltatom őket meg vigyázok rájuk, ő pedig meggyógyítja őket meg még más állatokat is – mutatom be magunkat. - Néha annyi kutya összejön már nekem, hogy el kell lógnom órákról – jegyzem meg nem túl büszkén. Bár igazából annak kellene lennem, mert ez azt jelenti, hogy jól megy a bolt. – Hát, amiket mondasz a tiédről, azok nem hangzanak valami jól – teszem hozzá elszontyolodva. Biztosan abban a világban is vannak kihívások a gyereknevelés terén, de hogy mindent a személyzetre bízni az eléggé elszomorító dolog. – Ööö kávéra? Persze! Mikor, most? Hát, amúgy lesz egy órám… - rápillantok a telómra – vagyis már elkezdődött, úgyhogy valszeg ellógom – vigyorgok. – És amúgy hogyan fogjuk megtudni, hogy helyesek a feltételezéseid? Csináltatunk DNS tesztet, mint a filmekben?

Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyVas. Márc. 03 2024, 00:04
Reunion
Tyra & Lennox
Úgy tűnik, lassan kezd oldódni a hangulat és talán Tyra kezd megbarátkozni a gondolatával, hogy van egy féltestvére. A feszült beszélgetés mostmár átalakult könnyed csevegésre, talán a hölgyemény is mostmár kicsit lazább velem szemben, hiába voltam tök béna a találkozónk elején, de nem is az én formám lenne, ha nem ügyetlenkedtem volna és nem égettem volna be magam.
- Nem, szerintem nem – válaszolok a megállapítására, miután megegyezünk abban, hogy anyáink különbözőek, nem is tudom, mennyivel lennék boldogabb, ha kiderülne, hogy az édes testvérem ül most velem szemben. Leoval sosem feszegettük ezt a kérdést, talán engem kicsit jobban érdekel a dolog, azonban lehet, ő csak maszkot húz és ugyanolyan kiváncsi, mint én, csak nem akar akkora csalódást okozni apának, mint amekkorát én tettem.
- Nem tudom, lehet. Összehozhatok egy találkozót, majd amikor legközelebb beszélek vele – ajánlom fel a Leóval közös programot, miután Tyra elkezd róla kérdezősködni. – Nem hinném, vele nem beszélgettem erről. Nem akartam kirángatni őt a komfortzónájából, ő mindig olyan… hogy is mondjam, kimért, talán nem is érdekli a dolog – válaszoltam kicsit szomorkás hanglejtéssel a Leoról érkező kérdést, szerintem tényleg nem tud semmit arról, hogy én most felvettem a kapcsolatot Tyrával vagy bárki mással, aki kicsit is a rokonunknak vallhatja magát. – Apánk tud, legalábbis pár dolgot kérdeztem tőle, ebből talán leszűrhette, hogy érdekel a családom – mosolyogtam el magam egy kicsit, bár ez amolyan megjátszott vigyor volt, hiszen már az volt az érzésem, hogy elveszem Tyra kedvét a családomtól. Nem túl érdekesek, legalábbis a pozitív, optimistább emberek számára, de én szeretem Leot, gondoskodik rólam és bár furcsa, de azért apám iránt is érzek valamicskét, talán tiszteletet és hálát.
- Óh, nem gond, nekem is új ez az egész, kicsit zavart is vagyok – ocsúdok fel a mentegetőzésére, lehet hogy már többször kérdezett egy-egy dolgot, de én sem biztos, hogy teljesen idekoncentrálom minden figyelmem.
Érdekes is belegondolni, hogy a nagy világban még rengeteg féltestvérünk lehet, nem meglepő, hogy Tyra is így reagál, bár én magam a Tyrával közös rokonságnál forróbb nyomot nem találtam, de ki tudja, lehet pont valaki más talál meg mindket azzal, hogy hello, féltesók vagyunk.
- Jézusom, nem, neeeeeem – válaszolok kezeimmel is tiltakozva, mikor kijelenti, hogy talán egyikönk sem hasonlít az apánkra. Persze a téma váltás még jól is jönne, ha nem a boxeremen lévő Harry Potteres téma lenne a következő beszélgetés indító. Elnevetem magam és úgy válaszolok, kihúzva magam. – Draco szerintem a legjobb, sokrétű és nála van a legtöbb jellemfejlődés. Sokan nem értik őt szerintem – bólogatok tudálékosan és bár nem túlzok, tényleg így gondolom, bár a gatyám támája inkább a kviddics, de a mondatomban szereplő karakter ott is nagyokat alakított.
Végül ámuldozva figyelem Tyra édesanyjának jellemzését. Akaratlanul is elmosolyodom és szinte el is képzelem őt tengernyi kisállattal a markában. Remélem minél hamarabb találkozhatom vele.
- Ezt meg sem hallottam kisasszony – mutattam felé az ujjamat, mikor közli, hogy van, hogy lóg az órákról, de persze a fegyelmezés végén azért megengedek magamnak egy félmosolyt. – Ne aggódj miatta, van hogy én lógok – kacsintok végül, de nem bírok ki és elnevetem magam hozzátéve: - Ki bírna ki itt ennyi időt ebben a bolondok házában?
- Nem olyan vészes, Leo jó arc, csak tudni kell kezelni és nem szabad nagy elvárásokat támasztani irányába – váltunk témát ismét, vagyis hát többnyire visszaterelődünk az én családomra. – Apám meg, hát vele nem hiszem hogy fogsz találkozni, de lehet nem is szeretnél – jegyzem meg halkan, bár nem azért, mert bizalmas lenne az infó, hanem, mert lehet, neheztel az öregre.
- Óh, sajnálom, hogy miattam ellógtál az óráról. Szólhatok majd az érdekedben. Milyen órád lenne? – kérdezem az aszt-alomon lévő órára emelve tekintetem.
- Hát, éppen lehet róla szó, ezen nem is gondolkodtam – vakartam meg végül a halántékom, mikor a DNS tesztre kerül a szó. Eszes ez a lány, talán ez is lehet közös vonás. – Hát, akkor talán majd kávé után megnézzük a lehetőségeinket – javaslom, majd hátradőlök a székemben. – Ismersz valami jó helyet? – kérdem a kávézásra visszatérve. Igazából nekem sincs ma már több órám.
   

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 15:36

you said what?!

Lennox & Tyra

A
mikor reggel felébredtem, nem gondoltam, hogy ekkorát fog fordulni velem a világ. Mostanában túl gyakran történnek velem olyan dolgok, amik a filmekben szoktak. Eddig tök uncsi életem volt, erre most úgy besűrűsödött, hogy alig látok széjjel. Arra végképp nem számítottam, hogy valaha ebbe a szobába jövök majd és Nőcsábász proffal fogok családi témákat megvitatni. Hű.
Eddig abban a hitben éltem, hogy annyira egyke vagyok, hogy ettől jobban aligha lehetnék, most meg ki tudja hány testvérem van… Fura, hogy anya sosem beszélt az apámról, de tény, hogy én sem hozakodtam elő a kérdéssel soha. Valahogy… így volt kerek a családunk mindig is, hogy voltunk anya meg én és kész.
- Ja persze… oké. Mármint… - hezitálok kicsit Leoval kapcsolatban – nyilván ne erőltess rá semmit – rázom meg a fejem. – Majd talán idővel, ha tényleg biztos, hogy én vagyok az meg ilyenek. Meg ha egyáltalán kíváncsi rám. – Lennox szavaiból ítélve eléggé nemtörődöm gyerek lehet Leo, talán full hidegen hagyja a tény, hogy létezem. De amúgy meg innentől kezdve eléggé sok időnk lesz megismerkedni, ha úgy akarjuk.
- Aha – mondom apánkra vonatkozóan kissé gondolataimba merülve. Épp az előttem álló asztalt bambulom, de néha kizökkenek. Úgy érzem, hogy fel kellene írnom mindent, hogy emlékezzek ezekre a dolgokra, mert nem tudom, hogy anyának mekkora katyvaszt fogok tudni átadni ezekből, amikről most szó esik. Egy hatalmas káosz uralkodik a fejemben. Hol van már az, hogy néhány perccel ezelőtt rettegve nyitottam be, mert féltem, hogy rám akar nyomulni… amúgy tök jó fej. Jó, nyilván, ha valakit nem ismerek, és úgy ítélem meg, az nem jó dolog, én pedig így tettem.
Tehát nem hasonlítunk apánkra. Nem lehet valami rendes ember, az elmondottak alapján, meg ez milyen rossz már, hogy mennyi csonka család jött létre a nemtörődömsége miatt… Majd anyát is meg fogom erről az egészről kérdezni, hogy segített-e neki egyáltalán valamiben, vagy teljesen egyedül hagyta-e őt.
A Harry Potter egy örökzöld téma és mindig mosolyra bír, ha valaki olyannal beszélgetek, aki szintén kedveli.
- Ez igaz – értek egyet vele Dracoval kapcsolatban. – De Piton is piszok jó karakter volt, sajnáltam, hogy kinyírta Rowling – teszem hozzá kissé csüggedten. Irtó jól elkanyarodtunk az alsógatyája miatt a témához, bár nem bánom, napokig tudnék erről beszélni. Mármint… nem az alsógatyáról, hanem a könyvről.
Hirtelen nem is tudom, hogy miket meséljek magunkról, anyáról, annyi minden lenne. Az, hogy jó fej, nem túl beszédes, de ha úgy alakulnak a dolgok, akár majd találkozhatnak is, gondolom. Mindenesetre az én kicsi családom sokkal összetartóbbnak tűnik, mint az övé. Sosem vágytam abba a világba, ahol személyzet van meg csillogó étkészletből kell enni és ezernyi evőeszköz van a tányér körül. Bár most Caesar révén már benne vagyok nyakig, de talán annyira nem is vészes, legalábbis amit eddig tapasztaltam, de tény, hogy még nem voltam vele olyan helyen, ahol annyira figyelnem kellett volna mindenre.
Dorgáló szavai hallatán elmosolyodom, de végül szó nélkül hagyom.
- Oké, hát majd meglátjuk – vonom meg a vállam a találkozót illetően. Magam sem tudom hirtelen, hogy mit szeretnék. Talán aludni… az jól esne. Egyelőre biztosan nem akarok apámmal találkozni, először fel kell dolgoznom az itt elhangzottakat. Aztán talán majd valamikor.
- Ja ugyan, semmi gond, hát fizikám lenne, de azt úgysem igazán szeretem, úgyhogy túlélem, ha ma kimarad – felelem. Úgyis mindig otthon tanulom meg ezeket a dolgokat, itt valahogy túl kevés az idő arra, hogy felfogjam, amiket mondanak. Szívesebben elmegyek most Lennoxszal beszélgetni, ilyen alkalom úgysem adódik túlságosan gyakran.
A DNS teszt először nem is komolyan merült fel bennem, de ahogy belegondolok, csak az lenne a megoldás arra, hogy tényleg rokonok vagyunk-e. Eléggé ijesztően hangzik az egész. – Ja, oké – egyezek bele röviden, hogy majd átbeszéljük később. Nekem nem sürgős semmi amúgy sem. – A főbejárat mellett van egy jó hely, ha az neked is oké. Vagy nem tudom… bárhová mehetünk, nekem mindegy – vonom meg a vállam. – Vagyis, csak Starbucksba ne, egy kicsit már sok belőle, ott is szoktam dolgozni… - részletezem a dolgot. Remélem, hogy egyszer újra szeretni fogom azt a helyet.
Összeszedem a cuccaimat és felállok, megvárom, hogy Lennox is készen legyen, hogy majd együtt indulhassunk.
- Amúgy, eléggé rám hoztad a frászt ezzel, hogy ide kérettél… - vallom be töredelmesen, míg várok rá. – Azt sem tudtam, hogy ki vagy, csak a nevedet láttam egy csomószor, meg… hallottam is innen-onnan – vigyorgok rá.


Lennox Walker imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
you said what?! - Lennox & Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
you said what?! - Lennox & Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
you said what?! - Lennox & Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra EmptyPént. Márc. 08 2024, 09:40
Reunion
Tyra & Lennox
Tyra szabadkozására felhúzom a szemöldököm, majd védekezően magam elé húzom a kezeimet, nyilván, ha Leo nem akarna vele találkozni, nem fogok kést szorítani a torkához, de szerintem épp, hogy nem zavarná, ha eggyel többen lennénk a reggelinél. Egyébként is, lehet éppen ő is szeretné őt megismerni, függetlenül attól, hogy kicsit magának való, azért a szíve a helyén van.
- Szerintem nem tiltakozna – teszem hozzá gyorsan, hogy ne érezze magát kellemetlenül. – Rendes srác ő, csak nem túl beszédes. Apánk habitusát örökölte, de a szíve hatalmas – mosolyogtam a lányra, próbálván éreztetni, hogy Leoval sincs semmi gond, csupán nem olyan megnyerő a kisugárzása, mint nekem. Na ja, sokkal magasabb és jobbképűbb nálam, de azért a mosolyomat nem űberli, főleg, hogy alig szokta művelni ezt a szokást. Lehet pont ez jön be a csajoknak, a rideg külseje.
Azonban az apánkkal való találkozást tényleg nem erőltetném számára, de nem akarom elijeszteni se, hiszen, ha lehetőségem lenne rá, én is szívesen megismerném anyámat, függetlenül attól, ha tudnám, hogy valami baj van vele. Tehát megértem Tyra érzéseit, de ezzel kapcsolatban nem erőszakoskodom, ráhagyom a dolgot, ha szeretné, majd összehozok vele is egy találkozót valami kamu indokkal. Nem biztos, hogy megjelenne, ha tudná, hogy a lánya akarja látni, akiről azt se tudja, hogy kicsoda.
Szerencsére átterelődött a szó a Harry Potterre, milyen “kicsi” a világ, hogy ez a vonás is közös bennünk, de egyetértően bólogattam, mikor közli, hogy egy rugóra jár az agyunk Dracóval kapcsolatban. Piton említésére vigyorogva ciccentek a nyelvemmel és hevesen bólogatni kezdtem – Ahogy mondod, kaphatna egy előzmény kötetet, tutira elolvasnám – tettem hozzá már majdnem nevetve, végül megráztam a fejem és elmosolyodtam magamban. Szerintem nem lesz itt szükség DNS tesztre, alig telt el tíz perc a komolytalan produkciómat követően és már teljesen összhangban vagyunk, szerintem kétség sem fér hozzá, hogy rokonságban állunk, de megpróbálom nem ráerőltetni magam. Inkább kifaggatom a családjáról és a jövőbeli programokra terelődik a szó, de Tyra félre érti a helyzetet és már úgy gondolja, hogy előre hozzuk a dolgot és a suli melletti kávézót javasolja úticélnak.
Végülis rég nem ittam kávét, a napi négyhez még lógok kettővel, így óvatosan bólintok és magamhoz veszem a dzsekimet. – Hogy nem lehet szeretni a fizikát? – kérdezem közben visszatérve a korábbi válaszára, miközben felkelek a székemről és megbizonyosodok affelöl, hogy a nadrágom a helyén marad.
- Starbucks? Nekem túl vizes a kávéjuk, inkább a kávékülönlegességekért vagyok oda – válaszoltam neki, remélve, hogy nem sértem meg, amiért ott dolgozik. Nyilván nem ő tehet arról, hogy borzalmas a kávéjuk, hanem a hely különleges-sége. A török kávéért is odavan mindenki, hát nekem borzalmas az is.
- Plusz mivel hasonlítok Tom Feltonra, mindig azt írják rá a poharamra, hogy Draco, ha meg nem adok borravalót, hozzáteszik, hogy “Apám hallani fog erről.” – rántom meg a vállam játszott csalódottsággal, na jó ez utóbbi kamu volt, de egy poénnak megteszi.
- Miért? – kérdeztem, mikor végre elindultunk a kávézó irányába és szóba hozta a találkánkra való invitálást. Tudtam, hogy nem volt megfelelő a módja, de azért a frászt hoztam volna rá ezzel?
- Hallottad innen-onnan? Honnan? – kérdeztem felvonva a szemöldököm, kicsit ijedten, hiszen újabban igen csak rossz hírnek örvendek, ami persze nem valós, nem vagyok sem fiatalok megrontója, sem nőcsábász. Sőt, sokszor ők tanítanak nekem újat.
   

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lennox Walker
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Bd6f02dadec7a6e5189ca7efe6432a26

you said what?! - Lennox & Tyra 80c3e214e51f37ff309cd19daf3c1bd5
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Boring
★ családi állapot ★ :
I always mess up
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra 9e2356e87d0234a60f1fd5abc035736f
★ idézet ★ :
When history goes into detail, it loses its heroic grandeur. "Jaume Cabré"
★ foglalkozás ★ :
Prof. History
★ play by ★ :
Tom Felton
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
you said what?! - Lennox & Tyra Tumblr_phvvq3RZQO1qk8rzpo4_540
TémanyitásRe: you said what?! - Lennox & Tyra
you said what?! - Lennox & Tyra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
you said what?! - Lennox & Tyra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» how to build a sibling bond? | Lennox & Tyra
» Eden Lennox
» Bambi & Lennox
» Tyra & Flor
» instagram.com/tyra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: