New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Bambi E. Douglas
TémanyitásBambi E. Douglas
Bambi E. Douglas EmptySzer. Okt. 25 2023, 16:46
Bambi Evanna Douglas
Sometimes you gotta be a beauty and a beast.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Bambi Evanna Douglas
Becenév
Bambi, B
Születési hely
New York, USA
Születési idõ
2003.08.16.
Kor
20
Lakhely
Hudson Yards, Manhattan, New York, USA
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Business, NYU
Foglalkozás
Egyetemista, Douglas Armory örököse
Hobbi
Modellkedés, vásárlás, utazás, koncertek, fesztiválok, fotózás, illegális autóversenyek.
Moodboard

Diákok
csoporthoz tartozom

Jellem
Nevetek. Mindig, örökké, bárhol és bármikor, hiszen én ezzel palástolom a repedéseket a lelkemen, melyek sokszor ezer ponton véreznek. Álca ez csupán, hiszen hiába mondják rengetegen, hogy törődnek, ez nincs így. Lesnek, remélnek és várják a botlás irigységből vagy akár csak azért, hogy ők maguk jobban érezzék magukat. A fájdalmaim azonban sosem mutatom, hiszen ezeket nem kell, hogy az emberek ismerjék. Erősnek látnak, mondanak és hazudnak.
Próbálok felnőni az örökségemhez, ami eredetileg nem is nekem volt szánva. Én már a B terv vagyok, ezt azonban emelt fővel viselem, még akkor is ha ez az álmaim feladásába került.
Anyukám a legjobb barátnőjének nevelt, hogy legyen kivel vásárolnia, múzeumba járni, utazgatni, élvezni a családi vagyon adta lehetőségeket. Egy igazi social butterfly-t csinált belőlem azzal, hogy mindenhova magával vitt és így a személyiségem az övéhez nagyon hasonlóvá vált. Extrovertált vagyok, akkor élek igazán, amikor társaságban lehetek, hiszen emellett kifejezetten kompetitív vagyok, amihez pedig szükséges, hogy olyanok vegyenek körül, akik kihívást jelentenek nekem gyakorlatilag bármilyen szempontból.
A mosoly mögött azonban sokszor szorongok. A testvérem elvesztését sosem volt igazán lehetőségem feldolgozni, pedig több, mint 5 év telt el azóta. Előtte egyszerűen a szüleim kis hercegnője voltam, aki úgy alakíthatta az életét ahogyan csak akarta. Utána azonban előléptem a családi vállalat egyetlen és kizárólagos örökösévé, ezzel pedig olyan irányba pecsételődött meg a sorsom, amit sosem szerettem volna igazán. Mégsem veszekedtem, ellenkezdtem vagy próbáltam meg kibújni alóla. Egyszerűen csak elfogadtam, hogy az életem új irányt vett és elképzelhetetlen mértékű felelősség szakadt a nyakamba. Ami korábban nem tűnt túlzottan fontosnak, az attól a pillanattól kezdve már nem is létezett.
Kétféle személyiség kezdett el bennem vegyülni. A fiatal lány, aki csak élvezni akarta az életet és az örökösnő, aki emelt fővel visel mindent, amit a sort a vállára helyezett.

Jenna Ortega
arcát viselem

Múlt
-Emmett nem azért van telefonod, hogy egész áldott nap szarhass a fejemre.-a hangom betölti az egész lakást miután végre bejutottam a bejárati ajtót.
-EMMETT! Délután két óra. Halóóó.-kiabálok újra miközben az előszobában lerakom a táskámat és türelmetlen léptekkel szelem át a szokatlanul sötét és csendes nappalit.
-Alexa! húzd el a sötétítőket!-már mozdulnak is a függönyök végre fényt eresztve a lakásba.
-EMMETT!-a hangom immár jóval türelmetlenebbül cseng, hiszen a bátyám még arra sem vette a fáradtságot, hogy válaszoljon, ez pedig egyébként rá kicsit sem jellemző. Amikor benyitok a szobába végre megpillantom a takaró alól kikandikáló lábát.
-Ugye viccelsz? Apuék ki fognak nyírni. Fél óra múlva az étteremben kellene lennünk ne szórakozz velem!-ütöm meg a bokáját, de még mindig nem mozdul és a bőre is furcsán hűvösnek tűnt a kezem alatt.
-Emmett?-immár jóval halkabban ejtem ki a nevét miközben megrázom egy kicsit, de még mindig nem reagál. Összeszoruló torokkal kerülök meg az ágyat. Az ajkai már lilák, a szeme nyitva, a bőre halovány. Amint közelebb lépek a cipőm talpa alatt összetörik valami. Egy fecskendő, ami már magányosan hevert ott akár csak a testvérem. Remegő kézzel nyúltam a nyakához, hogy pulzust keressek még akkor is ha tudtam semmi esély arra, hogy megtaláljam. Tudtunk a drog problémáiról. Még én is pedig épp csak betöltöttem a tizenötödik életévemet. Apu mindig azt ismételgette, hogy majd ő intézkedik, hitegetett mindenkit, de talán főleg saját magát azzal, hogy kordában tartja a dolgot. Nem bírta elfogadni, hogy a saját fia az egyetlen az életében, akit nem képes a befolyása alatt tartani. Ez pedig ahhoz vezetett, hogy végül senki nem tett semmit.
Hónapokig mindannyian tagadásban éltünk. Apu elmondása alapján üzleti útra ment, de ilyenre sosem volt példa anélkül, hogy hetekkel korábban ne jelentette volna be. Az igazságot megvallva a mai napig nem tudom, hogy akkor hova ment el végül. Talán el sem hagyta New Yorkot. Talán a világ másik feléig menekült, amíg kitalált egy új tervet, hiszen minden addigi számítása dugába dőlt, ami számára egy teljesen ismeretlen és kifejezetten gyűlölt dolog volt. Ő mindig az a fajta férfi volt, aki szeretett mindent a hatalma és a befolyása alatt tartani. Abban az időszakban ezt teljesen elveszítette.
Anya csendben omlott össze. Iskola után sokszor találtam úgy, hogy az ablak előtt állt egy pohár borral a kezében és csak merengve bámult maga elé, mintha az idő egyszerűen kicsúszott volna a kezei közül. Valószínűleg pontosan ez történt. Én voltam az egyetlen állandóság az életében, így nem mertem kimutatni a fájdalmamat. Én voltam a gyerek, mégis én avanzsáltam az ő támaszává.
Amikor apa hazajött minden megváltozott. Kész tervekkel állt elénk, amivel igazából tudtam, hogy ha akarok sem leszek képes szembemenni. Lemondhattam az autóversenyzői terveimről, még akkor is ha épp csak elkezdtem felfelé haladni a kategóriákban egyre jobb és jobb eredményeket elérve. Minden ami a szívemnek igazén kedves volt másodszámúvá fokozódott le. Én lettem a családi vállalat örököse. Az egyetlen, aki később a Douglas Armory élére állhatott később. Emmett születése pillanatától kezdve arra volt készítve, hogy az övé lesz majd minden, én pedig ott álltam fiatal nőként és szembe kellett néznem azzal, hogy semmit sem tudok apám világáról, aki a világ egyik legnagyobb fegyvergyártója és kereskedője. Én pedig, aki egészen addig főleg pénzköltésben jeleskedtem a sport mellett apám első számú projektjévé léptem elő.
Úgy éreztem, mintha folyamatosan késésben lettem volna valahonnan, ahova nem is igazán szerettem volna eljutni. Mégis csendesen hajtottam fejet félresöpörve mindent, hogy megfelelő pótlék lehessek. A család jövője, amire álmomban sem gondoltam volna, hogy alkalmas lennék. A szükség és a kényszer azonban nagy úr. Hátat fordítva minden személyes tervemnek vagy igényemnek tettem a lehető legnagyobb hangsúlyt arra, hogy felnőjek a feladathoz.

livin' in new york

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bambi E. Douglas
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi E. Douglas B31e96a6cd2b1d0559ad2386925d02103966c0a6
Bambi E. Douglas Cbebd4713c43b9cf646dd1ca857772efa46506e3
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
The heir of the Devil.
Bambi E. Douglas Ae053deb0ca26575854aac5cec6a13499b8d3cd6
★ családi állapot ★ :
I'm riding
solo
.
★ lakhely ★ :
Hudson Yards, Manhattan
★ :
Bambi E. Douglas 29eb4f70ca544fce238c58f4841abec7416ce0a8
★ idézet ★ :
"Can someone, please, be proud of me? Like...
fuck
..I'm trying."
★ foglalkozás ★ :
Student & Business Heir
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
58
★ :
Bambi E. Douglas 5cf3412f71d81d8ab77e46b588f82f6ca95d9b0f
TémanyitásRe: Bambi E. Douglas
Bambi E. Douglas EmptyPént. Okt. 27 2023, 17:01
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Bambi!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is had mondjam el, nagyon aranyos ez a név, édesen egyedi, és valahogy abszolút illik a play by-hoz.  Bambi E. Douglas 2624752903 Illetve a karakterhez is, legalábbis annak a részéhez, aki a tragédia előtt volt. Egy fiatal lány, aki élvezte az életet, és ehhez valójában adott is volt minden. Aztán sajnos az egész világa a feje tetejére fordult.

A szívem szorult össze attól, ahogy leírtad, ahogy a halott bátyjára talált. Tényleg nagyon szomorú így ilyen hirtelen és értelmetlenül elveszíteni valakit. És ha ez még nem lett volna elég, a bátyja után bizonyos értelemben a szüleit is elveszítette. Az édesanyját, aki saját maga is anyáskodásra szorult, annyira befelé fordult. És az apját, akinek a szemében ezután csak egy projekt lett.  Bambi E. Douglas 864166795

Remélem, idővel, ha elfogadta a sorsát, képes lesz újra a régi önmaga is lenni - az az életigenlő lány, aki korábban volt.  Bambi E. Douglas 2122324058  cukika

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Bambi E. Douglas imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bambi E. Douglas Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Bambi E. Douglas 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Bambi E. Douglas 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bambi E. Douglas 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Bambi E. Douglas 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Bambi E. Douglas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terry Merritt Douglas Scott
» Let's go. Flynn & Bambi
» Sebi & Bambi
» What am I doing? - Bambi & Sean
» Tigris és Bambi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: