New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Girls' night out - Rilla & Elinor
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 16:37

Amarilla & Elinor
The amazing thing about best friends is that they just seem to know when you need them. They show up at the perfect time, and then, just like that, they`re gone.



Mosolyogva bólintok a szavaira, de valahogy nem hiszem el, hogy őszintén és szívből mondja azokat. Nem kételkedek abban, hogy boldog, sőt szeretném is, ha mindig az lenne, viszont addig nem lesz hiteles, amíg ott hallom a sorai között azt a keserűséget, amit a múltja okozott benne. Mégis megpróbálom félre tenni a sajnálatomat, hiszen pontosan tudom, hogy nem az a megoldás ilyenkor. A boldogtalan embert nem sajnálni kell, hanem a magasba emelni és felnyítani a szemét arról, hogy az életnek igenis vannak szépségei. Csak azért mert történnek velünk rossz dolgok, még nem jelenti azt, hogy minden rossz is marad körülöttünk. Ezt saját tapasztalatból tudom. Annyi csalódás után sem adtam fel soha a réményt, és milyen jól tettem, hiszen úgy tűnik, hogy igazán sínen van végre az életem. Megtaláltam azt a társat, akiről mindig is hittem, hogy létezik.
- Ennél csak még boldogabb leszel. Majd meglátod. - szélesedik még nagyobbra a mosolyom, amivel próbálok egy fajta biztatást is nyújtani számára, de közben el is hiszem azt, amit mondok. Tudom, hogy egy csodálatos élet fog majd rá várni. Nincs másik opció, hiszen egy olyan csodálatos emberrel, mint amilyen Ő is, képtelenség, hogy az élet újra meg újra ki babráljon. A múltján hiszek abban, hogy majd egyszer teljesen sikerül túl lenndülnie. Persze azt nem tudhatom, hogy mi minden motoszkálhat a gondolataiban, hiszen rossz dolgokon ment keresztül, de mégis reménykedek abban, hogy egyszer mindent maga mögött fog tudni hagyni. Bár nem ismerem Leónt, akiről annyit szokott mesélni, de azt hiszem, hogy Ő lehet a valódi kulcsa a Rilla gyógyulása felé. Tetszik, hogy ennyire lelkes amiatt, hogy több időt tölthetünk majd együtt, és nekem olyan is a természetem, hogy ha valamit megígérek, ahhoz igyekszem is tartani magam. Rillának  pedig az elkövetkező hónapokban azt hiszem, hogy nagy szüksége lesz rám.
- Nem lesz mitől félned. Sőt... meglátod majd, hogy mennyire felszabadultan fogod érezni magad a ló hátán. Ha egyszer rá szoksz, akkor mindig akarni fogod. Majd együtt el járunk néha. Ismerek egy szuper lovardát is, bár még nem voltam, de sok jót hallottam az ottani oktatásról. - a hangomban ott bújkál ezúttal a lelkesedés is, azt hiszem, hogy még holnap telefonálok is egy időpontért, hogy minél hamarabb bele kezdhessünk a lovaglásba a barátnőmmel. Muszáj megpróbálnom egy kicsit több időt szentelni rá, hiszen mostanában nagyon elhanyagoltam, ez miatt pedig szégyellem is magam. De annyi minden történt velem egyszerre, hogy kicsit megfeledkeztem arról, hogy Gleeson előtt is volt életem. Prue is már többször vágta a fejemhez, hogy elhanyagolom Őt, bár nem vettem komolyan a hisztijét, mert azt tudom, hogy nem szívlelik egymást túlzottan a párommal. Rillával viszont azt hiszem, hogy kedvelni fogják egymást. Ő sokban különbözik Pruetól, akinek a legnagyobb problémája egyébként, hogy nem tud lakatot tenni a szájára, és ha kell ha nem locsog. Legtöbbször feleslegesen. De Rilla teljesen más. Ő nem ítélkezik senki felett, és sokkal hamarabb is ad esélyt az embereknek, mint a másik barátnőm.
- Ez igazán kedves tőled. De a számok azért elegek ahhoz, hogy érezzem, hogy haladok a korral. Gyereket szülni pedig már negyven felett nem igazán szeretnék. Úgyhogy igen... nagyon rajta vagyunk már az ügyön. - még egy kicsit bele is pirosodok a szavaimba, szerencse, hogy a fényektől talán ez kevésbé vevődhet észre. Nem tehetek róla, de ha Gleesonról kell beszélnem, akkor önkéntelenül is olyan boldogságot érzek, amelyből senki és semmi nem tud kiábrándítani. Még a mosolyom sem hervad le az ajkamról, most értem csak igazán meg azt is, hogy mit jelent, ha valakit elvakítanak azok a bizonyos rózsaszín fellegek. Tényleg el vagyok veszve közöttük, és amióta csak megismertem a páromat, folyamatosan körülötte járnak a gondolataiam is. Olyan, mintha a függőjévé váltam volna.
- Nagyon boldog vagyok mellette, Rilla. Sosem éreztem még ilyet. - áradozok ismét, bízva abban, hogy azért nem szomorítom Őt el. - Szerintem nemsokára te is meg fogod tapasztalni ezt az érzést. Sőt... egészen biztos, hogy már érzed is, csak saját magadnak sem ismered be. - forgatom meg a szemeimet is, mert valahogy nekem olyan megérzésem van, hogy Leónra nem csak barátként tekint, és bár a másik felet nem ismerem, de azok alapján amiket néha mesél, szinte biztosra veszem, hogy tagadják egymás elől az érzelmeiket. A női megérzésem pedig engem nem nagyon szokott becsapni. Annak ellenére, hogy sokan naívnak tartanak, a megérzéseim még be szoktak válni. Csakis az tereli el a gondolataimat arról, hogy segítsek a barátnőmnek rá jönni arra, hogy sokkal többet érez az a férfi iránt, mint gondolná, - hogy két idegen jön hozzánk és szó szerint zaklatni kezdenek bennünket, még annak ellenére is, hogy többször rájuk szóltunk. Bár próbálok higgadt maradni, abban bízva, hogy úgyis rá unnak egyszer és tovább állnak,  de látva a barátnőmön azt, hogy mennyire görcsösen szorítja a poharat és mennyire kellemetlenül érzi magát, talán még félhet is, hiszen a mltját eszébe juttathatja, úgy döntök, hogy mindenáron megvédem Őt még attól is, hogy esetleg valami őrültséget csináljon. Ezért öntöm szembe az italomat a Rilla mellet ülővel, bár a heves reakciója azért egy kicsit meglep, szinte látom magam előtt azt is, hogy mi mindenre lenne képes, de mégis mozdulatlanul és némán nézek farkaszemet vele. A Rilla kiborulása viszont még ennél is jobban meglep, és el tolva a székemet pattanok fel a helyemről, hogy minél gyorsabban le nyugtathassam őt, vagy megvédjem, ha arra lenne szüksége. Bár a férfiak is épp annyira meglepődnek, mégis talán csak annak köszönhető az, hogy az emyleiket Rilla szorongat nem durvul be még jobban, hogy a biztonságiak megakadályozzák benne. Óvatosan nyúlok a barátnőm kezéhez, hogy az el engedje a férfit végre, mert ha nem történik az meg, akkor a két itt dolgozó, kigyúrt fazon úgyis szét választja Őket. Dióhéjban össze foglalom, hogy mi is történt, és szerencsénkre - vagy nem -, csak őket vezetik ki a helyiségből, bár az egyikőjük vissza néz még így is, a tekintetem pedig inkább le is kapom róla, hogy a barátnőmre koncentrálhassak inkább.
- Semmi baj, Rilla. Meg kell nyugodnod. - szólalok meg, majd magamhoz is ölelem őt, hogy le tudjam nyugtatni. - Szeretnél el menni innen? Nagyon bátor voltáll... - mosolyodok el, még mindig szorosan magamhoz ölelve Őt, mert szegénykém biztosan ismét át élhette a múltban történteket. Talán mégsem egy ilyen hely lett volna a legmegfelelőbb a találkozásunkra.           

BEE

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyCsüt. Márc. 28 2024, 20:15
Girl's night out
Ellie & Rilla
Kérdésére egy szelíd mosollyal bólintok. Biztosítanom kell afelől, hogy minden rendben. Mert minden rendben most az életemben, nem igaz?
- Boldog vagyok a magam módján, igazából mindenem megvan, amit csak szerettem volna. - felelem, mert valóban így van. Egyedül a párkapcsolat és egy baba hiányzik az életemből, de nem mindenkinek ez az életcélja az életben. León egyébként is kitesz egy párkapcsolatot tulajdonképpen, mert együtt élünk, bár most fasírtban vagyunk. Ki tudja, hol jár most is. A gyerektéma meg...lehet jobb, ha nekem nem lesz gyerekem soha. Azt mondják, már túl kellett volna lépjek a múlton, de én beleragadtam, mintha csak egy mocsárból próbálnék meg kimászni, csak épp kezek nélkül. Ezért is próbálok inkább a szép dolgokra koncentrálni, próbálok új dolgokat kipróbálni, megélni, így jött fel a lovaglás gondolata is.
- Ez jó ötlet, legalább mi is tudunk kicsit több időt együtt tölteni. Plusz nem leszek egyedül. Kicsit félek, mi lesz, ha ledob magáról a ló. - osztom meg vele a félelmeim egyikét. Akad egy pár ezekből is. De azért megígérem neki, hogy igyekszem saját magamat is boldoggá tenni, bár azon vagyok minden egyes nap. Biccentek a szavaira is, talán félreértettük egymást Leónnal. Nem tudom, mostanában egyre jobban zavar, hogy kizár engem az élete egyes aspektusaiból. Jobban, mint bármikor is valaha. De talán a békesség érdekében le kell nyelnem a békát és el kell fogadnom, hogy ő ilyen. Hogy soha nem fog bemutatni a családjának, mint legjobb barátját, hogy nem fogok róla többet tudni, csak azt, amit megoszt velem. Igazából elégedettnek kellene lennem. De valahol mélyen legbelül rosszul esik, mert nem értem. Miért titkolózik pont előttem? Vagy talán csak szégyell bemutatni? Vagy fél? Fogalmam sincs róla. Inkább terelem a témát, jobb most erről nem beszélni. Elvégre nem azért jöttem, hogy panaszkodjak. Azt a terapeutámnak tartogatom. Miután kiveséztük azt is, milyen programokban fogunk részt venni együtt azalatt a fél év alatt, míg Mimi távol lesz, érdekes téma felé terelődik a szó. Megtudom, hogy az ő szerelmi élete egészen fellendült. Sőt, mi több, annyira felpezsdült, hogy már össze is költöztek és a családalapítást tervezik.
- Óó...értem. Persze. Pedig hidd el, nagyon jól tartod magad ahhoz képest, hogy közelebb vagy ahhoz a bizonyos négy x-hez. De megértem, mire gondolsz. - bólogatok félszegen, mert nálam mindig ott bujkál az a csúnya DE szócska, viszont nem szeretném lelombozni, meg kiselőadást tartani arról, hogy mennyire nem tartom jó ötletnek, hogy ilyen rövid ismeretség után máris gyermeket akar szülni ennek a férfinak, hiszen gyakorlatilag nem is ismeri. Nem mintha, mert León is nyolc, lassan kilenc éve az életem szerves része, de mostanában döbbentem csak rá, hogy nem ismerem eléggé. Szóval ilyen szempontból hülyeség arra várni, hogy totálisan kiismerjük a másikat. Csak az a lényeg, hogy őt boldoggá tegye az a férfi. Elvégre Ellie megérdemli.
- Ha boldoggá teszi az én gyönyörű és odaadó barátosnémat, akkor az már piros pont az én szememben. - kacsintok rá végül játékosan és igyekszem elhessegetni a vállamon károgó negatív gyászmadarat. De a jókedvünk nem sokáig tart, mert két kellemetlenkedő alak foglal helyet mellettünk és levakarhatatlannak tűnnek. Nem csak az paprikáz fel, hogy nem értenek a szép szóból, hanem az is, hogy Elliehez és hozzám érnek. Egyszerűen gyűlölöm, ha idegen férfiak hozzám érnek, szabályosan rosszul leszek, de most nem csak a hányinger kerülget, sokkal inkább a méreg. Csak egy hajszál választ el attól, hogy elködösüljön az elmém és pániktól hajtva az engem taperoló fejéhez vágjam a poharat. Ám mielőtt még gyilkos válna belőlem, vagy legalábbis testisértő, Ellie megöntözi a fickót a poharának tartalmával. Kicsit még rám is fröccsen az italból, mire pislogni kezdek, majd meglepetten a barátosnémra pillázok. Elfehéredett ujjaim remegve ereszkednek le az üveg széléről, gyorsan az ölembe kapom a kezem, hogy senki se lássa. A mellkasom azonban gyorsan ereszkedik fel, s alá, de igyekszem palástolni a zavarom. Mert az előbb olyan állapotba kerültem, ami felett alig volt kontrollom. Mintha az adrenalin a fejembe szállt volna. A következő pillanatban azonban összerezzenek, mikor a férfi ököllel az asztalra csap mellettem.
- Csak...tűnjetek...el! - hangom sötéten cseng, de közben úgy érzem, mindjárt megfulladok. Viszont ez a nyomorult mellettem nem ért már semmiből sem, miközben nagy mellénnyel próbál odaszúrni Ellienek, észre sem veszi, hogy a könyökével jól meglöki a karomat. Én...ezt...már...nem...bírom!!!! Felpattanok a helyemről, majd egy istenes pofont lekeverek a férfiegyednek, aki jóval magasabb nálam. De ez nem tántorít vissza. Már nem. Remegő ujjaimmal megragadom a gallérját, úgy nézek fel a szemébe, szembogaraim szinte szikrát szórnak és ha szemmel ölni lehetne, ő már triplán halott lenne most.
- Nagy ívben tojok arra, ki vagy! Csak húzz el innen véééégre, mert gyűűűűűűűűűűűűlölleeeeek! - sikítom az arcába, mint valami eszelős, de talán az is vagyok. Talán ez hatásos lesz. Minden esetre felkeltjük a biztonságiak figyelmét, aki megindul az asztalunk felé.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Girls' night out - Rilla & Elinor Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Girls' night out - Rilla & Elinor S077p
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptySzomb. Márc. 09 2024, 09:28

Amarilla & Elinor
The amazing thing about best friends is that they just seem to know when you need them. They show up at the perfect time, and then, just like that, they`re gone.



Bár nem olyan túl nagy a korkülömbség Rilla és köztem, mégis érzek egy fajta anyáskodási vágyat vele szembe, és szeretnék mindent megtenni azért, hogy egy kicsit ki szakadjon a szürke hétköznapjaiból. Nem a sajnálat az, ami miatt közelebb férkőztem hozzá, hanem sokkal inkább a természete, ami sokban hasonlít az enyémhez, na meg sikerült megkedveltetni magát velem már az első pillanatban is, amikor megismerkedtünk. Persze én alapjában véve ilyen vagyok, könnyen engedek magamhoz közel bárkit, de Rilla épp azok táborát erősíti, akit egyáltalán nem bántam meg, hogy megismertem.
- Azt nagyon jól teszed. Még túl fiatal vagy ahhoz, hogy elengedd magad. Előtted az élet, és én hiszek abban, hogy előb vagy utóbb megleled a boldogságot. Ahogyan abban is, hogy Leónnal megoldjátok a problémáitokat. - bíztatóan mosolygok rá, és a szavaimmal nem csak megnyugtatni szeretném, hanem valóban így is gondolom. Bár korábban én sem hittem el, hogy valaha is sikerülni fog kialakítani egy boldog és kiegyensúlyozott életet magamnak egy olyan férfi oldalán, aki számára a világot jelentem, néha még vannak bennem kételyek mindig, viszont egyre jobban kezdem elhinni, hogy megérdemlem mindazt. Éppen úgy, ahogyan Rilla is megérdemli, hogy boldog legyen. Bár mostanában kicsit elhanyagoltam épp amiatt, hogy a saját útamat próbáltam egyengetni, ez miatt szégyellem is magam, de biztos vagyok abban, hogy a szavamon nem fog tudni fogni, hiszen őszintén szeretnék vele több időt tölteni. Nekem is szükségem van a társaságára.  Kérdőn pillantok fel rá, miután bele szürcsölök a koktélomba, majd ismét elmosolyodok, amint ki fejti, hogy mire vágyik. Végülis megoldható szerintem.
- Ez szuper ötlet. Gyerekkoromban sokat lovagoltam, mert az édesanyám mániája volt, hogy mindenfelé elhordozzon, hogy ki bontakoztassam a szárnyaimat. Bár azóta nem ültem ló háton, de állítólag, amit az ember egyszer megtanult, azt nem felejti el. Szóval... simán elkísérlek majd lovagolni is, ha szeretnéd. - az már igencsak jó, hogy vannak elhatározásai és megpróbálok mindent megtenni én is azért, hogy valóban nagyon hamar elteljen az a fél év, amit az unokatestvére nélkül kell eltöltenie. Persze mindennap én sem fogok tudni a szolálatára állni, hiszen elég sokat kell dolgoznom néha, meg Gleesont sem szeretném elhanyagolni, de minden tőlem telhetőt megteszek majd azért, hogy mindenkire jusson az időmből. Én egyébként is imádok társaságban lenni, az ad igazán feltöltést az életemben, ha a barátaimmal lehetek - meg persze most mára szerelmemmel is. Elképzelni sem tudnám azt máshogyan. Látok a Rilla szemeiben valami csillogást miközben a cukrázdáról beszél, egyszerűen lerí róla, hogy mennyire boldoggá teszi az, hogy az embereket lenyűgőzheti néhány apró finomsággal, ahogyan az is, hogy mindez számára nem csak egy munka, hanem a szenvedélye is.
- Szerintem nem csak egy sütiről van szó, hanem egy olyanról, amiben a szíved is benne van. De közben ne feledkezz meg arról sem azért, hogy saját magadat is boldoggá tedd... ne csak a süti evő embereket, rendben? - én is mindig annak a híve voltam, hogy jobb adni, mint kapni, viszont most már tudom, hogy néha talán nem árt önzőek lennünk azért, hogy megkapjuk azt, amihez jogunk van. A boldogság pedig szerintem kijár mindenkinek. Bár most könnyen beszélek, hogy ennyire egyenesbe került az életem, senki nem hitt abban, hogy egy társkereső oldalon lelhetem meg mindezt, én sem, de most itt vagyok, körülvéve a rózsaszín fellegekkel, és valamiért kezdem egyre jobban elhinni, hogy ez egy életre szóló öröm lesz. Rilla is megtalálja majd mindezt, és szinte biztos, hogy a legjobb barátjával megoldják azt a nézeteltérést, ami közéjük állt. Hiszen mindig olyan lelkesen mesélt arról a srácról, akit bár nem ismerek, de annyi jót hallottam róla, hogy szerintem éppen Ő az az ember a barátnőm életében, aki a lehető legjobb hatással van rá.
- Írj csak rá, és akkor mikor úgy érzed, hogy kész vagy arra, hogy normálisan megbeszéld vele azt, ami történt. Szerintem csak félre értettétek egymást. - ebben szinte egészen biztos vagyok. Két olyan ember, akik elválaszthatatlanok, szinte biztos, hogy szándékosan nem ártanának egymásnak. Remélem, hogy tényleg könnyen meg fogják oldani a közéjük telepedett problémát, mert Rillának tudom, hogy mennyire fontos az életében León.
- Amint megígérek azt be is szoktam tartani! A színház pedig remek ötlet. Mehetünk majd múzeumba is. Meg koziba. Sőt igazából bárhová. - bólogatok lelkesen, elvégre is nem látom semmi akadályát annak, hogy ne tehetnénk meg bármit közösen. Nekem valóban nagyon fontos az, hogy lássak legalább egy aprócska boldogságot a szemeiben. Szeretnék a támasza lenni és nem csak addig, amíg úgy érzi, hogy egyedül lesz hagyva, hanem mindig.
- Én sem  hittem abban, hogy létezhet, de igen... azt hiszem, hogy valami olyasmi történt. Még sosem találkoztam hozzá hasonló férfivel. - lelkendezek tovább a tökéletes kapcsolatomról és abban csak bízok, hogy közben nem bántom őt meg. Miközben a saját sebeit nyalogassa én épp arról beszélek neki, hogy mennyire fantasztikus kapcsolatba csöppentem bele hírtelen. Kicsit meglepődök azon, hogy köhécselni kezd, aggódva nézek rá és már kérdezném is, hogy minden rendben van-e, de megelőz és meg is nyogtat, hogy nincs semmi baja. Persze nem lep meg, hogy Ő is elcsodálkozik azon, hogy mennyire előre terveztünk a viszonylag még friss kapcsolatunkban.
- Szerintem felesleges várnunk. Minden paszol köztünk. Meg hát... közelebb vagyok a negyvenhez mostmár mint a harminchoz... ha folyton csak várok akkor le csúszok az álmomról. Szeretném ha végre családom lenne. - bólintok, és azt hiszem, hogy még sosem voltam ennyire  biztos magamban. Korábban nem voltam túl jó a pár választásokban, valahogy mindig a rossz embereket sodorta felém az élet, de ezúttal máshogy van. Megérte annyit szenvednem azért, hogy most igazán tudjam értékelni azt, amit kaptam.
- Gleesonnak hívják. Ügyvéd. És a világ legjobb embere. Biztosan kedvelni fogod és Ő is téged. - ezt hittem mondjuk Prue-ról is, de elég kellemetlenre sikeredett az első találkozásuk. Rilla jelleme persze azért sokban különbözik a gyerekkori barátnőmétől, Ő egészen biztos, hogy nem tenne fel ostoba kérdéseket és főleg nem vádaskodna alaptalnul, ahogyan azt Prue is tette. Még nagyon sokáig tudnék áradozni a kapcsolatomról, de feltűnik az, hogy két férfi minket bámul, akiket Rilla sem ismer, az pedig, hogy még az asztalunkhoz is pofátlankodnak egy kcisit fel is bosszant. Persze nem vagyok egyáltalán kötekedő, szeretek ismerkedni emberekkel, de így, hogy párom van, egyáltalán nincs szükségem arra, hogy férfiakkal töltsem az estémet, akik ráadásul nem tűnnek sem józannak sem pedig tisztességeseknek. Megpróbálom a lehető legérthetőbben elmagyarázni nekik, hogy nem vágyunk a társaágukra, de úgy tűnik, hogy ez egyikőjüket sem érdekli, mert nem elég, hogy le ültek mellénk, de a mellettem ülő röhögő férfi, még át is ölel, amitől engem még a  hideg is kiráz. Megpróbálom lerázni a kezét magamról, de továbbra is hajthatatlan. Szótlanul, teljesen megfeszülve figyelem a barátnőmet, aki akárcsak én szintén kellemetlenül érezheti magát, sőt neki talán mindez sokkal nagyobb traumával is járhat, hiszen lehet, hogy eszébe juttatja azt, ami a múltban vele történt. Idegesen mozgatom lábaimat az asztal alatt és próbálom kitalálni, hogy mit kéne tennem, hiszen tudva azt, hogy Rilla min mehet keresztül aközben, hogy a mellette ülő a kezét simogatja. Látom, hogy hogyan reagál az egészre a barátnőm és azt is, ahogyan a poharat szorongatja. Bár elképzelésem sincs, hogy mi járhat épp a fejében, de egy hírtelen gondolattól vezérelve - és azért, hogy megmentsem leginkább Rillát a következő kellemetlenségektől -, kapom a saját poharamat a kezembe és öntöm annak a tartalmát a Rilla mellett ülő férfi képébe. Kicsit megkepődök saját magamon is, épp úgy ahogyan a két ismeretlen is. Miközben az egyikük szeméből tökéletesen le olvasom a dühöt, addig a mellem lévő elenged, és hangos röhögés tör ki közben belőle, láthatóan jól szórakozik a történteken.
- Ha nem tűntök el...hívom a biztonságiakat. - szólok rájuk ezúttal igyekezve egy kicsit határozottabbnak tűnni és fel is állok a székemről közben Rillát figyelve. Ugyan így te az a fickó is, akit le öntöttem, bár Ő közben még az asztalra is rá vág dühösen, szerintem haa tekintetével ölni tudna, akkor már valószínűleg halott lennék.
- Ezt még csúnyán megbánod! Fogalmad sincs, hogy kivel szórakozol! - támaszkodik rá az asztalra, de én még mindig próbálok úgy tenni, mint akit ez nem is érdekel. Egyébként is amelyik kutya ugaz at nem harap. Közben a másik is feláll, még mindg nevetve és a barátjához lép, kezét a vállára téve, mintha lenyugtatni akarná. Én meg csak reménykedek abban, hogy végre lelépnek.           

BEE

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyVas. Feb. 25 2024, 20:06
Girl's night out
Ellie & Rilla
Tisztában vagyok azzal, hogy csak jót akar nekem a barátosném, és esküszöm, nem akarok bezárkózni, előtte nem, de néha jól esik, hogy csak én magam vagyok és a zavaros kettősségem. Persze az sem most van és biztosítom is afelől, hogy nem fogok eltűnni egy sötét szobában, hogy az életemen keseregjek.
- Tudom. De nekem a ház az egyenlő a biztonsággal. Bár már nem vagyok olyan paranoiás, mint régebben voltam, azért a nagy tömeget mégsem szeretem. De nyugi, nem fogom elhagyni magam, minden héten járok terapeutához, most jól érzem magam. Kicsit szomorú vagyok León miatt, de majd rendeződik az is. Mert mindig megoldjuk. Mindig. - próbálom ezzel egyúttal magamat is meggyőzni. Kilenc év az csak kilenc év. Nélküle már elképzelni sem tudom az életemet. Azért jól esik, hogy Ellie aggódik értem és törődik velem, így hatalmas mosollyal ajándékozom meg.
- Rendben, szavadok foglak! - kacsintok rá, most már kimondta, én meg természetesen élni fogok a lehetőséggel, hogy kicsit több időt tölthessek vele.
- Amúgy tudod, hogy mit próbálnék ki szívesen? - jut eszembe valami erről a gondolatmenetről.
- A lovaglást. Igaz, kicsit félek attól, hogy leesem, de úgy érzem, jó tenne nekem. Lehet ki is próbálom, míg Mimi az Angyalok városában fog tündökölni. - határozom is el magamban, mert nem árt, ha kipróbálok új dolgokat és kicsit kilépek a komfortzónámból. Szavaira, miszerint nem vagyok szerencsétlen, csak legyintek mosolyogva, mert jobb, ha ezt most nem firtatom. Átkosnak érzem magam, engem valaki megátkozott annak idején vagy csak egy szopócsillag alatt születtem. Úgy érzem meg vagyok pecsételve ezzel az átokkal és bármit is teszek, nem tudok tőle megszabadulni. Mosolyoghatok akármennyit a külvilág felé, ha belül lassan elemészt a magány. Ez olyan, mint mikor a sebnek csak a felületét kezelik, de belül attól ugyanúgy ott marad és vérzik, fáj, szaggat. Persze a seb egy idő után összeforr, maximum egy sebhely marad a helyén, kivéve, ha maradandó károkat okoz. Én nagyon igyekszem pozitív lenni, néha sikerül, néha viszont nem. Jelenleg két én viaskodik bennem, egyik a józan eszem, a másik pedig a szívem útját követné. Inkább terelem is a témát, most nem azért vagyunk itt, hogy a mentális gondjaimat elemezzük.
- Én szeretném, hogy senki se legyen szomorú, csak mert van, amit szeretne, de elérhetetlen a számára. Mégha csak egy sütiről is van szó. Egye meg azt jóízűen, boldog mosollyal, nem gondolva arra, mi lesz majd a következménye. A világ fejlődik, egyre nyitottabb, nekünk is nyitott szemmel kell járnunk. - mesélem átéléssel, mert erről valóban szeretek beszélgetni. Aztán csak visszaterelődik a szó Leónra, ajkaim közül pedig egy fáradt sóhaj szökik ki. Nem szeretnék vitatkozni arról, ki hányszor alázkodott már meg. Mindig én vagyok az, aki meghunyászkodik minden kapcsolatában. Jó, Leónnal eleve más a helyzet, ő nem a pasim. Ő sokkal több annál. A legjobb barátom. De így jobban belegondolva valóban sokszor feladhatott volna már és hagyhatott volna a francba. Mégsem tette. Miért makacskodom mégis még vele szemben is? Nem akarom, hogy eltávolodjon tőlem. Azt hiszem, abba belehalnék, ha elveszíteném. Hatalmasat nyelek a gondolatra és jó nagyot kortyolok a limonádémból.
- Jójó, majd ráírok. Majd holnap. Most nem akarok ezzel foglalkozni, elvégre veled vagyok, nem igaz? - nézek rá picit lekonyult ajkakkal. Tudom, hogy igaza van, de a fene nagy büszkeségem. Muszáj volt hatalmasra növesztenem, mert többé nem hagyhattam, hogy rám tapossanak és keresztül lépjenek rajtam.
- Nem búslakodom, csak egy icipicit elszomorított. De itt leszel te is, megígérted! Elmehetnénk együtt színházba is. Rég voltam már, jól esne. - javaslok neki egy programot. Szeretem a művészet sokféle formáját, és bár nekem nem jutott ki annyi tehetség, mint Miminek, nekem inkább a kézügyességem a jó. Mert megjátszani magam sajnos nem tudom, pedig néha milyen jó lenne felkapni egy álarcot és valaki más, egészen másvalaki bőrébe bújni.
- Hmm...értem. Szóval ez szerelem volt első látásra? Valóban létezik? Mondjuk attól, mert én nem hiszek benne, még létezhet. - kérdezem, mert valóban érdekel, ha már így összebútorozott vele. Mikor a házasságot és a gyermekáldást is megemlíti, azért cigányútra vándorol a citromos ital. Erre azért végképp nem voltam felkészülve.
- Öhhkkkmmmm. - kezdek el köhécselni, majd kiköpöm a tüdőmet is.
- Jól...köhhhhmmm...vagyok. - intem le, hogy nehogy bepánikoljon itt nekem, hogy megfulladok. Hamarosan csillapodik a köhögésem is.
- Csak...félrenyeltem. Megleptél. Számomra ez...túl gyors lenne. De ez csak én vagyok. - teszem hozzá gyorsan. Mert én nem működöm rendesen, mint tudjuk, ezért nem én vagyok a mérvadó személy. De akkor is furcsa ez az egész a számomra, azt se tudom, ki az a férfi, de már esküvőt meg gyereket terveznek. Pedig Elllie a barátnőm, azt hittem, hamarabb is beavat a terveibe. Lehet, csak nem akarta elhamarkodni, ezzel nyugtatom magam. Azért remélem, nem az esküvőn kell megismerjem az illetőt. Próbálok jó képet vágni hozzá, de csak egy elég fura mosoly kerekedik ki tőlem.
- És...hogy hívják? Ennyit legalább tudhatok, ha már házasságot és gyermeket terveztek? - kérdem végül meg és kiiszom a limonádés poharat is. Miután válaszolt és megérdeklődte, ismerem e azt a két, minket bámuló férfit, elég egyértelmű választ adok arra, hogy nem, és megpróbálom ignorálni őket. De isten mit ad, ilyen az én szerencsém, másodperceken belül már az asztalunknál vigyorog mind a két palimadár. Mielőtt feleslegesen strapálnák magukat, már előre közlöm velük a tényállást. Nem hiányoznak a társaságunkba. De csak nem hagyják annyiban. A fogaimat összeszorítva csúszom arrébb, mikor az egyik csak úgy lazán leveti magát mellém. Nem akarom, hogy hozzám érjen!
- Ugyan, ne legyetek már ennyire befeszülve! Nem harapunk! - röhögi el magát az egyik, majd átveti a karját Ellie vállain figyelembe sem véve a kérését. Na ott kezd elpattanni nálam a cérna...
- Mit ittál? - fogja meg a poharamat a másik, amelyik mellém ült és beleszagol. Felvont szemöldökkel, undorra húzott ajkakkal tekintek rá.
- Üdítő? Nem mondod, hogy csak azt iszol. Hagy hívjalak meg valami másra cica. - simít rá a tenyeremre. A gyomrom azonnal görcsbe rándul. Elrántom a kezem, közben csak egyre jobban gyűlik bennem a keserű méreg és úgy érzem, ha nem takarodnak el azonnal, rájuk eresztem minden gyűlöletem, amit azom férfiegyedek iránt érzek, akik nem képesek felfogni és elfogadni a NEM szót.
- Elég volt! - szűröm ki ajkaim között undorral ezt a két szót. Ujjaim görcsösen markolnak rá a poharamra, mohazöld szembogaraimban a gyűlölet szikrája lobban fel, ahogy a pasasra nézek. Csak kevés választ el attól, hogy fogjam és a fején törjem ripityára, ujjaim megremegnek a üvegpohár körül, a levegőt kezdem egyre szaporábban szedni.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Girls' night out - Rilla & Elinor Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Girls' night out - Rilla & Elinor S077p
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyHétf. Feb. 19 2024, 07:48

Amarilla & Elinor
The amazing thing about best friends is that they just seem to know when you need them. They show up at the perfect time, and then, just like that, they`re gone.



Nem kételkedek abban, hogy Rilla nélkülem is feltalálta magát, azonban ez engem még mindig nem vígasztal az miatt, hogy sikerült elkésnem, holott egyáltalán nem szokásom. Sosem szerettem várattatni az embereket, de azt a fránya foralmat itt sosem lehet kiszámítani. Rá mosolygok a barátnőmre miközben helyet foglalok vele szembe, és azon töprengek, hogy vajon miért nem mutattam eddig őt be Gleesonnak. Rilla egyáltalán nem olyan, mint Prue, és szerintem egész jól kijönnének majd egymással. Talán össze hozok majd egy találkozót nekik, hiszen mindketten fontos részei az életemnek. Hiába vagyok benne életem eddigi legboldogabb, és legtökéletesebb kapcsolatába, van amiről nem tudnék lemondani, még az miatt sem. És az a társasági életem, hiszen imádom minden egyes barátnőmet, és mindig szükségem van arra, hogy időközben ki mozduljak a mindennapjaimból.
- Az nem jó, ha folyton bezárkozol a házba. Szükséged van arra, hogy néha ki mozdulj. Persze jól esik néha az embernek egy kicsi egyedüllét, de ne hagyd el magad, rendben? Engem bármikor hívhatsz, ha csak beszélgetni is szeretnél. Szerintem most már megoldható, hogy szinte bármikor időt szakítsak rád. - egész jól berendezkedtem az új otthonomba, meg is szoktam azt a luxust, ami Gleesont veszi körül, bár néha még mindig úgy érzem, hogy egy kicsit sok mindaz. Szóval ha csak nem kell dolgoznom, akkor igazából tényleg bármikor ráérek, szerencsére Gleeson nagyon megértő, és tiszteletben tartja azt, hogy rajta kívül is van egy életem, de attól még annak a nagyobb része úgyis körülötte forog. Mosolyogva hallgatom, ahogy a cukrázdáról beszél, szerintem az olyan jó, amikor az embernek sikerül elhelyezkednie egy olyan szakmában, amit igazán szeret. Rillának meg szinte még a szeme is csillog mindig, ha  a cukrázdája szóba kerül.
- Másképp sem vagy szerencsétlen. Ne beszélj butaságokat. - szólok rá és még a szemöldökömet is össze ráncolom, miközben a fejemet is megcsóválom. Nem szeretem, ha ennyire le írja magát. Csak azért, mert sok szőrnyűséget kellett átélnie, nem jelenti azt, hogy vele bármilyen baj is lenne. - Ez egy nagyon jó ötlet volt. Sok cukrázdában, meg vendéglőben hajlamosak megfeledkezni arról, hogy nem mindenkinek szabad tele zabálnia magát bármivel. - én szerencsére azok az emberek közé tartozok, aki megehet bármiből bármennyit, és olyan adottságokkal is lettem megáldva, hogy hízni sem tudok, viszont a környezetemben elég sok olyan van, aki laktózérzékeny, olyant is ismerek, aki cukorbeteg. Szóval ez mindenképp csak jót tesz majd azt gondolom a cukrázdája hírnevének. Miközben arról beszél, hogy a legjobb barátjával össze veszett, át nyúlok az asztal felett, hogy megfoghassam a kezét bíztatóan, szeretném ha tudná, hogy amiért egy kicsit elhanyagoltam, attól számíthat rám.
- Nézd drágám... tudom, hogy nehéz bíznod bárkiben is, de abban biztos vagyok, hogy ha véletlenül valamit mégis eltitkolna előtted, akkor annak meg van az oka. De tudod minden fajta kapcsolat csak úgy működhet, ha az egyik fél néha megalázkodik. Lehet, hogy Ő is épp úgy gondolja, hogy nem neki kell bocsánatot kérnie. Amíg pedig ezen őrlődtök, és a másiktól várjátok, hogy megtegye az első lépést, addig lehet, hogy csak még jobban eltávolodtok majd egymástól. - megszorítom óvatosan a kezét is egy bíztató mosoly kíséretében és bízok abban, hogy legalább elgondolkodik majd a szavaimon. Az viszont, hogy még az unokatestvére is el fog menni egy pár hónapra, azt hiszem, hogy egy újabb fájó pont lehet a számára. Rossz érzés mikor mindenki egyszerre megy el mellőlünk.
- Ugyan. A fél év az nem is olyan hosszú idő, mint amilyennek tűnik. Meg hát persze... bármikor oda mehetsz, ha nagyon hiányzik. Szóval emiatt igazán kár búslakodnod. - mondani könnyű, viszont Rilla ilyen szempontból nagyon hasonlít rám. Én is nagyon ragaszkodó természet vagyok, és nehezen viselem, ha a számomra fontosabb emberekkel hosszabb ideig nem találkozhatok. De szerencsére most annyira modern világot élünk, hogy ilyesmiken aligha szabad fennakadnunk. Megforgatom a szemeimet amiatt, hogy a kérésem ellenére mégis kocsival jött, de természetesen nem erőltethetem rá az akaratomat. Én sem vagyok túl nagy alkohol fogyasztó, de egy két-pohárka aligha okozhat problémát. Végül bólintva állok fel és sétálok el a pultig ahol kikérem a magam Piña Coladaját és egy limonádét is, amikkel amint vissza érek, le is pakolom a kezemből azokat, hogy aztán lelkesen kezdjek mesélni arról, hogy miért is vagyok én ennyire boldog. Bár az igaz, hogy egy kicsit szégyellem is magam ez miatt, hiszen Rilla meg szomorú. Látom rajta, hogy meglepődik azon, hogy ilyen hamar hoztam meg egy ennyire fontos döntést, mint az össze költözés, de én egyáltalán nem bántam meg.
- Egyáltalán nem hiszem, hogy elsiettük volna. Annyi sok közös van bennünk, olyan figyelmes velem, hogy nem is kellett igazából ezen túl sokat gondolkodnom. - miközben bele szürcsölök a koktélomba, érzem magamon, hogy még a szemem is ragyog, ahogyan a boldog párkapcsolatomról beszélek. - Minden tökéletesen működik köztünk, ezt most biztosan nem fogom megbánni. Már szóba került az is, hogy majd össze házasodunk, és gyereket is szeretnénk. - Prue mindig azt vágja a fejemhez, hogy naív vagyok, de szerintem az, hogy boldog akarok végre lenni, nem egyenlő azzal, hogy bárkinek bármit el is hiszek. Vagyis oké, néha tényleg, de Gleeson sokkal őszintébb velem, mint eddig bárki is volt. Még nagyon sok mindent tudnék mesélni, viszont fel tűnik, hogy a másik asztaltól épp minket bámul néhány férfi, ami nem kevés zavart kelt bennem. Nem az a célom, hogy rá ijesszek Rillára, csak egy kicsit reménykedtem abban, hogy talán azért néznek minket, mert Őt ismerik. Hát úgy tűnik, hogy tévedtem. Időm azonban nincs is megszólalni, mert a következő pillanatban ketten oda is jönnek az asztalunkhoz, és a barátnőm tökéletesen a tudtukra is adja, hogy nincs szükségünk a társaságukra.
- Ne már. Mi bajotok származna abból, ha koccintanátok egyet velünk? - válaszol végül az egyikük, majd int a másiknak és le is ülnek mellénk. Megköszörülöm a torkomat és zavartan húzom arrébb a székemet, hogy ne legyek túl közel ahhoz, amelyik úgy döntött, hogy mellettem foglal helyet, véletlenül sem nézek egyikőjükre sem, csak Rilla tekintetét próbálom elkapni. Ne már, hogy az embernek egyetlen nyugodt eséje sem lehet.
- Köszönjük, de jól el vagyunk ketten is. Szóval ha nem túl nagy kérés, akkor menjetek és keressetek magatoknak más társaságot. - szólalok meg végül, majd körbe pillantok, hogy meggyőzzem magam, hogy semmi ismerősünk nincs itt, aki elé állhat majd ezzel Gleesonnak. Nem szeretném, ha bárki is félre értene bármit.            

BEE

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyCsüt. Feb. 15 2024, 20:48
Girl's night out
Ellie & Rilla
Mikor barátosném megérkezik, az első mondata máris a hogylétemre irányul, amire jóleső mosollyal reagálok.
- Semmi olyan, ami ne lett volna orvosolható. - pillantok a hangosan kurjantó férfi társaság felé, ott vigyorog a barátaira az a pasas is, aki fel akart szedni. Közben szabadkozni kezd és bocsánatot kér, amiért elhanyagolt az utóbbi időben. Sajnos ezzel jár a felnőtt lét, nem mindig tudunk időt szakítani arra amire vagy akire szeretnénk.
- Oohhh, vagy úúúgy. Tényleg semmi gond Ellie. Ha ez megnyugtat, mostanában nekem sincs sok kedvem kimozdulni, most is csak miattad tettem, mert már borzalmasan hiányoztál. De általában otthon olvasok valami jó könyvet, jógázok vagy filmezek, sorozatozok Lunával, esetleg Leónnal, ha épp betéved. Bár most egy darabig nem fog. - húzom el rózsásra színezett ajkaimat kelletlenül. Mondanám, hogy szeretek egyedül lenni, de ez csak féligmeddig igaz, mert két oldal viaskodik bennem szüntelen, mintha meg lennék hasadva. Az egyik énemnek szüksége van a társaságra, a szeretteire, a barátaira, hogy ne gondoljon a keserű magányra. Ez a derűsebbik énem. De sajnos ott van a gyászvirág is, aki a csendet kedveli, az egyedüllétet, az énidőt, ámbár ezt az időt rendszerint arra fordítja, hogy saját magát ostorozza. Ilyenkor jönnek elő a sötét gondolatok. Hogy nem kellek senkinek, engem nem tudnak szeretni, mert elviselhetetllen és kibírhatatlan vagyok. Próbálom visszafogni ezt a komor kis ribit magamban, de nem mindig sikerül. Főleg, ha csalódás ér vagy megbántanak.
- Szerencsére a munkámban nem vagyok szerencsétlen. Most vezettük be a tojás, tej, cukor és gluténmentes sütijeinket, hogy azok is élvezhessék a finomságokat, akik nem ehetnének semmi ilyet. - újságolom barátosnémnak lelkesen az  újdonságokat. Mikor Leónra terelődik a szó, fáradt sóhaj szökik ki ajkaim közül.
- Nem tudom, csak úgy érzem. De lehet csak ismét a paranoiám gondoltatja velem. - vonok vállat kelletlenül. Szükségem van rá, de félek, hogy elveszítem. Mert nem tudom, meddig lesz még képes elviselni a hisztijeimet és kitöréseimet.
- De miért én legyek mindig az, aki bocsánatot kér? Megbántottam, az igaz. De ő is engem. Csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez. Nehéz szocializált embernek lenni, mikor a fejedben és lelkedben vihar dúl. - kémlelek rá a poharamra, amiben a zavaros folyadék lapul. Pontosan olyan zavaros vagyok én is legbelül. Inkább Mimire terelem a szót, legalább az ő szekere is felfele ível.
- Igen, ő az. Tudod, a híres színésznő. - hangsúlyozom ki, nem mintha nem tudná. Mimit a visszavonulása után sem felejtették el.
- Tudom és hálás vagyok ezért neked. Csak...rég volt már, hogy ilyen sokáig odavolt. Az elmúlt három évben nagyobb szüksége volt rám, mint bárkire ezen a földkerekségen és jól esett. Mert végre én is hasznosnak éreztem magam és nem a gyámoltalannak, aki védelemre meg pátyolgatásra szorul. - válaszolom picit csüggedten, de azért nem hagyom, hogy ez rátelepedjen a kedvemre. Ehelyett hálás mosolyra húzódnak ajkaim. Jó, hogy itt van nekem Ellie és itt is lesz, mikor Mimi többezer kilométerre lesz New Yorktól.
- De mindenképp meg fogom látogatni őt az Angyalok városában, ezt már le is tárgyaltuk. - ecsetelem, és már azon gondolkodom, milyen ruhákat pakoljak be a bőröndömbe. Még csak most kezdődött el az új év, de máris totálisan kimerültnek érzem magam. Kérdésére elgondolkodom.
- Valami frissítőt, ha lehet, alkoholmenteset, mert kocsival jöttem. - felelem és a telefonom kijelzőjét bámulom, míg oda van italokat kérni. Annyira várom, hogy León jelentkezzen és viszket is a tenyerem, hogy ráírjak, de nem fogok. Mert nem vagyok spicces állapotban és nem is szándékozom az lenni. Kicsit lebiggyednek az ajkaim, miközben az utolsó beszélgetésünket olvasom vissza. Miért olyan nehéz ez? Tényleg ennyire komplikált eset lennék? Szerencsére Elllie hamarosan vissza is tér és ismét elvonja a figyelmem gyászos gondolataimról. Ám a szavait hallva nagyokat pislogva pillázom rá meglepetten.
- Várjunk csak! Jól hallottam, hogy együtt is éltek? Máris??? - kérdem, miközben ajkaim o-t formálnak. Hát leesett az állam is most. Persze, azt tudtam, hogy megismert valakit, de hogy össze is bútorozzanak...nekem ez túl gyors volna.
- Nem gyors ez egy pöppet? Csak egy pöppecskét? - kérdem tőle, miközben ujjaim között demonstrálom azt a pindurit. Nem akarok én ünneprontó lenni, de néha mégis úgy érzem magam, mintha az lennék. Furán működöm. Azt mondják, ne legyek negatív, de nem tartom magam annak, inkább realistának.
- Hmm? - nyögöm be hirtelen kérdésére, miközben kérdőn oldalra fordítom a fejem, hogy lássam, kikről is van szó. Az említett delikvensek vigyorogva kacsintgatni kezdenek.
- Fogalmam sincs kik azok. De látom, tikkel a szemük. Ne is foglalkozz velük, hátha megunják. - legyintek egyet és inkább belekortyolok az italomba, de a zisgereimben érzem, hogy kár volt nekem oda pilláznom, mert kisvártatva ott teremnek az asztalunknál és leszólítanak bennünket.
- Nem kérünk semmit. Se italt, se egyéb szolgáltatásokat. - jelentem ki határozottan, mielőtt megszólalnának, és inkább nem is nézek rájuk, kerülöm a szemkontaktust.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Girls' night out - Rilla & Elinor Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Girls' night out - Rilla & Elinor S077p
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptyVas. Feb. 11 2024, 17:46

Amarilla & Elinor
The amazing thing about best friends is that they just seem to know when you need them. They show up at the perfect time, and then, just like that, they`re gone.



Örülök annak, hogy Rillával végre össze tudtuk hozni ezt a találkozót, bár annak már kevésbé, hogy sikerül elkésnem. Sosem szeretek várakoztatni senkit, a pontosság az egyik olyan elvárás tőlem magamnak, amiből nem szívesen engedek, nem is nagyon szokott elő fordulni, hogy ne érjek oda bárhová is időben, de a forgalmat azt elég nehéz kiszámítani egy ekkora városban. Indulhattam volna persze hamarabb is, de a készülődésem egy kicsit több időt vett fel, mint általában szokott. Egy rám feszülő, fekete, térdemig érő ruhára esett a váltasztásom, aminek bár van egy kicsi dekoltázsa, de nem annyira vészes. Szerintem legalábbis. Nagyon szeretnék arra figyelni, hogy ne legyen rajtam semmi kihívó, hiszen figyelembe veszem azt, hogy nem vagyok egyedülálló és nem szeretem amúgy sem magamra vonzani a férfiak tekintetét. A sminkem is szolíd, csak egy kicsi spirált és szemceruzát használok, meg a vörös rúzsomat, ami az egyik kedvencem, de azt is csak inkább megszokásból, meg mert szeretek adni a megjelenésemre mindig. Mivel Gleeson bízik bennem így igazából azt hiszem, hogy felesleges lett volna ennél sokkal visszafogottabban is elindulnom otthonról.
Megpillantva a barátnőmet, ösztönösen húzódik mosolyra a szám és szinte nem is látszik rajta, hogy igazából mennyi lelki problémája van. Nehéz dolgokon ment keresztül, de talán rajta is segítene egy olyan férfi, mint amilyen Gleeson is. Megérdemelne egy olyan társat maga mellé aki törődik vele, megértő, figyelmes és feltétel nélkül szereti. Korábban én is azt gondoltam, hogy ilyen nem is létezik, minden újabb családásom után egyre jobban éreztem azt, hogy le kéne mondanom a boldogság kereséséről, de most mégis itt vagyok egy boldog kapcsolatban és életemben először érzem azt, hogy mindenem megvan. Vagyis majdnem. Mert az órám nekem is ketyeg lassan, és még gyerekem mindig nincs.
- Azért remélem nem volt semmi gond, amig rám vártál. - ülök le vele szembe, bár nem tűnik úgy, mintha bármi is rá ijesztett volna. Ez jó azt hiszem. Talán sikerül egyre jobban elűznie magából azokat a démonokat, amik folyamatosan duruzsolnak a fülében.
- Nem csak a munka. A magánéletem is egyre jobban alakul és egy kicsit visszább vettem a ki járogatásokból. De igyekszem majd rád ezentúl több időt szentelni. Sajnálom, hogy ennyire elhanyagoltalak. - sokkal jobban szüksége van a barátaira, mint bárki másnak, és én valóban szeretnék igazi lelki támasza lenni mindig, mert annyira örülnék annak, ha végre Ő is megtalálná a saját útját, amit járni szeretene. - Hogy emgy egyébként a cukrázdád? Majd lehet, hogy valamelyiknak meglátogatlak ott. - sőt szinte biztos, hogy rá veszem majd Gleesont egy unalmas percünkbe, hogy menjünk oda. Tudom, hogy Ő nem megy el bárhová enni, de talán a Rilla cukrázdája még őt is lenyűgőzné. Én néha egyébként vágyok arra, hogy valami visszafogottabb helyre is eljárjunk, ne mindig puccos, és csillogós éttermekbe, bár ezt még sosem említettem neki.
- Nagyon sajnálom. De miből gondolod, hogy bármit is eltitkolni? Mi oka lenne arra? nem lehet, hogy csak valamit félre értesz? Figyelj, drágám... néha jó hallgatni azokra a női megérzésekre, de hidd el, hogy az gyakran be is csap. Saját tapasztalatból mondom... - ez tényleg így van, bár mostanában egy kicsit én is bizonytalan vagyok elég sok mindenben, de mégis inkább azzal terelem el a figyelmem, hogy tévedek mindennel kapcsoaltban, és csak továbbra is bízok. Mert minden kapcsolat úgy a barátság, mint szerelem első sorban a bizalomra épül. Ha az hiányzik, akkor nem is működhet semmi. - Mimi, az unokatestvéred igaz? Dehát ez remek hír. Nem maradsz egyedül, emiatt ne aggódj. Én itt leszek. Egy fél év egyébként sem a világ vége... nagyon hamar elrepül, majd meglátod... - nyugtatom meg át nyúlva az asztal felett, hogy meg fogjam a kezét, és valamiért látom rajta, hogy mennyire fél a magánytól. Azt érzem, hogy még inkább a szárnyaim alá kell őt vennem. Talán ha Mimi el megy át hívhatnám magunkhoz pár napra, amig össze szedi majd magát. Gleeson biztosan nem bánná, elvégre is van ott üres szoba bőven.
- Azonnal jövök vissza. Te kérsz valamit? - veszem le kezem az övéről, majd a táskámat magamhoz ölelve indulok a pult felé ki kerülve az utamat álló embereket, és amennyiben elmondta, hogy mit szeretne inni azt kérek, ha meg nem akkor kérek két Piña Colada koktél, ami egyébként a kedvencem, ahogyan minden, amiben kókusz van. Miután ki fizetem a ki kért italokat, hát vissza is indulok a barátnőm felé, bár látom ahogyan egy férfi meg böki a társát a tőlünk nem messze lévő asztaltól, Rillát nézik, a másikuk meg engem, amint le ülök, mégis próbálok úgy tenni, mint aki mindezt észre sem veszi.
- Szóval hol is tartottunk? - kérdezem az italomba kortyolva, még mindig ügyet sem vetve a minket bámuló férfiak felé. - Ja igen... tudod meséltem, hogy egy társkeresőn megismerkedtem valakivel. Hát...azóta együtt is élünk, és azt hiszem még sosem voltam ilyen boldog. - miközben beszélek szinte érzem, hogy a szemem is felcsillan és a mosolyom is elárulja azt, hogy valóban mennyire boldog is vagyok. De remélem, hogy nem vagyok túl bunkó, hogy a boldogságomról beszélek neki, miközben meg az Ő élete romokban áll.
- Khm...figyelj csak... ismered azt a két férfit? - bökök a fejemmel a még mindig minket bámulók felé, és érzem, hogy egyre idegesítőbb a helyzet. - Folyton minket néznek. - nem az a  célom, hogy rá ijesszek, de egy kicsit abban azért reménykedek, hogy ismeri legalább az egyiküket, és megnyugtat, hogy egyáltalán nem olyanok, akik képesek lennének csak úgy ide jönni. Mert egyáltalán nem vágyok a társaságukra.           

BEE

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptySzomb. Feb. 10 2024, 19:00
Girl's night out
Ellie & Rilla
Egy életidő óta nem láttam már Ellie-t, és már kezdtem aggódni, hogy el fogom veszíteni, pedig szoktunk beszélni messengeren, de az nem ugyanaz, mint a személyes találkozó. Mondjuk megértem, biztos sok dolga van a múzeummal, néha nekem is túl sok papírmunka szakad a nyakamba. Bárki bármit mond, nem könnyű egy cukrászdát elvezetni. Szerencsére van segítségem, szóval nem ebbe fogok belebolondulni. Sokkal inkább a gondolataimba. Sikerült Leónnal ismét összekapnom. Már két napja nem beszélünk, számomra ez őrjítő, mert nagyon kezdem érezni a hiányát, de természetesen a büszkeségem hatalmasabb annál, hogy rá írjak. Talán jót tesz mindkettőnknek egy kis szünet. Ilyenkor szokott az lenni, hogy na majd én megmutatom neki, hogy van életem nélküle is. Kapóra is jött Ellie meghívása, azonnal rá is bólintottam gondolkodás nélkül. Talán nem egyedül fogok ma távozni. Ááá, neee Rilla. Nem jó ötlet ez. Tartsd magad a szavadhoz! Nincs neked arra szükséged, hogy megint ne érezz semmit, csak ürességet, miközben valaki használja a tested. Több vagy ennél! Ezt mantrázom magamnak és mostanában valóban el is hiszem. Kicsinosítom magam, de azért nem viszem túlzásba a sminket. Elvégre nem azért megyek, hogy bárkit is felszedjek, alkoholt sem fogok inni. Direkt a kocsimmal megyek, hogy még csak véletlenül se jusson eszembe lerészegedni. A megbeszélt időpontban lépem át a Diamond bár küszöbét, majd tekintetemmel a barinőmet keresem, de sehol sem lelem. Pittyeg egyet a telóm, elő is kapom, hogy megnézzem, Ellie üzent, hogy valószínűleg egy kicsit késni fog. A gyomrom kicsit összeszorul, mert még mindig gyűlölök egyedül beülni egy szórakozó helyre, de azt mantrázom magamnak, hogy nem lesz semmi gond. Még nincsenek annyian, hogy a tömegiszonyom sarkon fordítson. Találok is egy szimpatikus helyet az egyiik sarokban, távol a bárpulttól, miután vettem magamnak egy virgin mojitot. Nagyon sasoltam a pultos srácot, hogy mit tesz bele az italomba. Nem véletlen. Sajnos megvan a magam heppje, ez szerintem életem végéig el is fog kísérni. Felakasztom a kabátkám a fogasra, majd helyet foglalok a boxban és a táskámat magam mellé teszem. Az ujjaimmal idegesen az asztallapot piszkálom, várom, mikor érkezik meg Ellie, mert közben egyre több és több ember téved be jobbára csapatostól. Azt ismétlem magamban, hogy csak senki se találjon be engem ma éjjel. Nincs akkora szerencsém, mert véletlen összenézek valami félrészeg csávókával, aki ezt felhívásnak veszi és gyorsan az asztalomhoz siet. A hóna alatt izzadtságfolt, a homloka is gyöngyözik, kb felfordul a gyomrom tőle.
- Egy ilyen kis csini cica mit keres már itt egyedül? Leülhetek hozzád? - jön a szokásos ócska szöveggel, amitől még kétszer felfordul a gyomrom. Próbálok visszafogott maradni és nem közlöm vele kapásból, hogy húzzon el innen, ha nem akarja, hogy rárókázzak.
- Bocs, nem. Várom a párom. - felelem majd felemelem a mutatóujjam, benyomom a Spotify-on az egyik zenét és úgy teszek, mintha hívnának.
- Szia édes. Igen, már itt vagyok. Siess te is! Várlak macikám! És mivel megnyerted a boxmeccset KO-val, ma ünnepelünk! - puszilok bele a telfonba, majd úgy teszek, mintha kinyomnám, de addigra a csóka már ott sincs. Kifújom a levegőt. Szerencsére ennyi is elég volt, hogy elmenjen tőlem a kedve. Ezután végre megérkezik Ellie is, én pedig integetve próbálom felhívni magamra a figyelmét. Hatalmas megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam, miután odaér hozzám. Azonnal megölelem, kap is két puszit.
- Semmi gond. Látod, túléltem. - mutatok végig magamon, még egyben vagyok.
- Ugyan, megértem, hogy sok a munka, így év elején nekem is felgyűlt minden. - intem le, hogy emiatt nem kell aggódnia, majd kifújom a levegőt. Mit mondhatnék neki? Olyan unalmas az életem. Semmi lényeges nem történik, amiről nem tud.
- Megvagyok. Most egy kicsit csalódottan, mert összekaptunk Leónnal. De majd megbeszéljük, elvégre barátok vagyunk. Csak néha úgy érzem, titkolózik előttem. Ha pedig szóvá teszem, akkor még neki áll feljebb. - vonok vállat, majd belekortyolok a szűz mojitomba.
- Mimi pedig hamarosan elutazik fél évre az Angyalok városába. Ott forgatják az új filmet. Szóval neki legalább kezd sínen lenni az élete. - mosolyodom el, majd a szabad kezeire pillantok.
- Te nem iszol semmit? Menj, kérj valamit, aztán mesélj, mi újság feléd? Hallani akarok mindent, már amennyiben van számomra mesélni valód. - kacsintok rá cinkos kis mosollyal és megvárom, hogy visszatérjen az italával, addig kenek egy kis szájfényt a számra és cuppogok egy sort.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Girls' night out - Rilla & Elinor Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Girls' night out - Rilla & Elinor S077p
TémanyitásGirls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor EmptySzomb. Feb. 10 2024, 13:08

Amarilla & Elinor
The amazing thing about best friends is that they just seem to know when you need them. They show up at the perfect time, and then, just like that, they`re gone.



A megbeszélt idő előtt fél órával ülök be a taxiba, hogy időben oda érhessek a Diamond bárba, mert késni nem szokásom, nem is igazán szoktam, Rillával meg már egy jó ideje nem volt lehetőségem találkozni, így dupla olyan örömmel várom már, hogy egy kicsit ki tudjunk kapcsolódni. Talán az elmúlt időszakban, amióta nem találkoztunk mindkettőnknek van bőven mesélnivalója a másiknak, bár abban azért nagyon bízok, hogy neki is volt jócskán része jó élményeket gyűjteni, igazán megérdemelné végre a boldogságot. Több szempontból is hasonlítunk, hiszen hozzám hasonlóan ő is ragaszkodik azokhoz az emberekhez, akiket megkedvel, sok rossz történt az életében, és azt hiszem, hogy épp ezek miatt sikerült már az első találkozásunk alkalmával megkedvelnem, annak ellenére is, hogy nem kicsi korkülömbség van köztünk. Kicsit nehezemre esett el szakadni Gleesontól, de mindenképp szükségem van most erre az estére, mert hiába van annyi tervünk a közös jövőnket illetően, a barátaimról aligha tudnék lemondani. Amarilla pedig amilyen hírtelen vált az életem részévé, épp olyan hamar be is lopta magát a szívembe. Legtöbbször a csajos összejövetelek nálam úgy zajlanak, hogy csoportosan ülünk össze a már jól megszokott társaságommal, azonban Rillával jobban szeretek kettesben találkozni, kicsit olyan, mintha saját magamat látnám benne, bár azt beismerem, hogy azok a dolgok amik velem történtek a múltban fele olyan rosszak sincsenek, mint az Ő fájdalmai. Annyira a szívemen viselem a sorsát, hogy még azt is fejemebe vettem, hogy ki zökkentem valahogyan a komfortzónájából és megmutatom neki az élet valódi szépségeit - hiszen már látom, hogy van a világnak szép oldala is -, bár pszichológus nem vagyok, de néha azt hiszem, hogy egy jó kis beszélgetés egy baráttal sokszor aranyat ér.
Az esti forgalommal azonban nem számoltam, pedig kellett volna. Hiszen hétvégén, ebben az órában bizonyára sokkal jobban megőrülnek az emberek, mint úgy általában. Azért nem a saját autómmal jöttem, mert - tudom, hogy nem igazán bírom -, de tervben van, hogy egy két pohár valami alkoholost is megigyak, de szigorúan olyat, ami kevésbé ütős, mert elég kellemetlen lenne úgy haza keverednem, hogy megrészegedek, az meg még cikibb lenne, ha Gleesonnak utánam kéne jönnie. Megkértem mondjuk, hogy ne várjon haza, aludjon nyugodtan, mert nem tudom, hogy mikorra érek haza. Sosem szoktam előre időket jósolni, tervezni sem, mert valahogy azt majd úgyis eldönti a helyzet, hogy mennyire fogom jól érezni magam. Mivel Rillával már elég régen nem találkoztunk, így egyáltalán nem szeretnék sietni.
Amint megáll a taxi a Dimond bár előtt, a telefonom kijelzőjére pillantok, és egylátalán nem örülök annak, hogy 10 percet késtem. Mert utálom, sőt általában szeretek hamarabb is ott lenni a megbeszéltek előtt. Le tudom a tartozásom a nem túl bő beszédű taxissal, majd magam mögött hagyva őt, magassarkúmmal végig tipegve az asztfalton lépek be a helyiségbe, ahol szerencsére nem olyan hangos még a zene, hogy rögtön ki is akarjak fordulni. Az emberek azonban egyre jobban kezdik ellepni a helyet, így a nyakamat kénytelen vagyok nyújtoztatni, hogy aztán szememmel a barátnőmet keressem meg. Az egyik sarokban lévő asztalnál ül, mosolyogva indulok meg felé, majd mikor már egészen látó távolságban vagyok hozzá, intek is felé.
- Sajnálom, hogy ennyit kellett várnod rám. Hihetetlen forgalom van. - kezdek rögtön mentegetőzni, bár inkább csak a saját magam megnyugtatása miatt, hiszen engem elképesztően zavar, hogy nem tudtam ide érni időben. - Örülök, hogy végre sikerült össze hoznunk ezt a régen tervezett estét.  - és ezzel egyszerre már hajolok is felé, hogy mindkét oldalára nyomjak egy egy puszit, mielőtt ki bújok a bundás kabátomból és le ülök vele szembe az asztal mellé.
- Mi újság veled? Remélem jól vagy. Kicsit elhanyagoltalak mostanában, de ígérem, hogy be pótolom. - mosolygok rá, és bízok abban, hogy csakis jókat fog majd mesélni arról, amik történtek vele azóta, hogy utoljára láttuk egymást.           

BEE

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
Girls' night out - Rilla & Elinor 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: Girls' night out - Rilla & Elinor
Girls' night out - Rilla & Elinor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Girls' night out - Rilla & Elinor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Girls night- Cora & Tini
» girls' night out, like gossipy babes - Ev&Lu
» girls night ~ Rhea & Rachel
» Girls will be girls. Tana & Elodie
» the photoshooting - Rilla x Aerith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek :: Diamond Bar-
Ugrás: