New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Ma 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Raelyn & Samuel - I need a medic
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Ápr. 24 2024, 22:51


to my Medic

Raelyn and Samuel


Kérdőn pillantok rá. Magam sem tudom, hogy ezt most csak egy újabb csípős megjegyzésnek szánta, vagy talán fenyegetésnek. Nem hülye, ő is tudja, hogy nem eshet baja és nem csak azért mert szükségem van rá ahhoz, hogy meg tudja menteni a haver életét. De ha ténylegesen Ash markában van, éppen úgy, mint ahogyan én is... Kétlem, hogy örülne ha baja esne. És bár engedélyt kaptam arra, hogy igénybe vegyem a szolgálatait, jól tudom, hogy az én seggem rúgnák szét ha egy haja szála is görbülne. Ezt természetesen nem kívánom a tudtára adni, akkor sem ha jól tudom, hogy sejtései vannak.
- A különbség közöttünk az, hogy én nem félek a haláltól. Családom pedig nincs. - Válaszolom a korábbi halál nyugodtsággal. Ez talán azt is megérteti vele, hogy miként tudok ilyen nemtörődöm módon viselkedni, annak ellenére is, hogy néhány perccel ezelőtt még üldöztek minket. Nem igazán van mit veszítenem. A halál nem kimondottan rémiszt meg, bár ez nem azt jelenti, hogy szeretnék is meghalni. Szeretteim már rég nincsenek... talán soha nem is voltak. Ha valakit nagyon ki akarok emelni, aki fontos lenne számomra, az Katy lenne. Azt már nehezen magyaráznám meg, hogy mi is van közöttünk, de talán ő az egyetlen ember aki aggódást tud belőlem kiváltani. Erről pedig ugyebár csak kevesek tudnak.
- Mi szeretnünk többszöröződni. - Szúrom oda egy baljós mosollyal. Tényleg rájár mostanában a rúd, nem irigylem. - Tudod... Amikor így viselkedsz, olyan, mintha olajat öntenél a tűzre. - Közelebb hajolok hozzá, egészen közel, csupán néhány centiméterre az arcától, a lehető legveszélyesebb arcomat elővéve. - Átkozottul nehezemre esik nem kihívásnak venni amit mondasz. - Ingatom a fejem miközben az arcát fürkészem. - Gondolod, hogy nem tudnék rádijeszteni ha tényleg az lenne a szándékom? - Szabad kezemmel az egyik hajfürtjét kezdem babrálni. Erősen gondolkozom azon, hogy tovább szeretnék-e menni, vagy ennyi elég lesz. Talán igaza van és szükségem lesz a kezeire. Mégis olyan nehéz... Feltüzel. És ezt még csak nem is szexuális értelemben gondolom. Egyszerűen... kihívásnak veszem minden szavát. És bár csípem a merészségét és stílusát, azt már kevésbé kedvelem, hogy nem képes meghunyászkodni, a határokat feszegeti, azt akarja elhitetni velem, hogy felettem áll és kihasználni a tényt, hogy nem bánthatom. Okos. Túlságosan is.  
- Hmmhh... Induljunk! - Érzem ahogyan az orrnyergem megfeszül. Nagy erőfeszítésembe kerül, hogy ne ragadjam meg a haját és mutassam meg neki ki is a főnök, de igaza van. - Szerintem szabad az út. - Teszem hozzá, majd egy mosolyt erőltetek arcomra, elengedem a hajtincset amit már így is jobban megszorongattam a kelleténél, majd ismételten helyet foglalok az ülésben, elhajolva tőle. - Meglátjuk az operáció után is szükségem lesz-e még a kezedre. - Szúrom oda nyílt fenyegetésképp, hogy ezzel is tudtára adjam hányadán is állunk.
BEE



My only life tip: Do you!
mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Ápr. 24 2024, 22:06

Samuel

Raelyn

Folyamatosan magamon érzem a pillantását még aközben is, amikor az utat figyelem, és tagadhatatlan, hogy rohadtul frusztrál vele. Mert nem olyan, mintha csak szemmel tartana, hogy jó irányba megyek-e, tudok-e rendesen vezetni, vagy nem csinálok-e hülyeségeket, hanem konkrétan mintha minden percben méregetne, akár egy darab húst. De talán csak próbál kiismerni. Azzal még én is tisztában vagyok, hogy nem vagyok épp könnyű eset, és talán nem erre számított, amikor egy fegyverrel fenyegetőzve besétált az otthonomba. Inkább valaki olyanra, aki reszketve, szó nélkül követi minden parancsát, és megrezzen minden hirtelen mozdulatra vagy szóra. Hát bocs, ahhoz én már túl sok szarságon keresztül menten, és átéltem egyet s mást, meg nem ez az első eset, hogy Ashton miatt nagy szarba kerülök, vagy illegális dologba keveredek, szóval... Jah... Bocs, de nem vagyok hajlandó szó nélkül eltűrni minden ilyen elcseszett helyzetet – akkor sem, ha végig fegyvert szegez rám. Amúgy meg kellek neki, úgyhogy lelőni úgysem fog. Gondolom azzal az erővel akkor akár a saját haverja fejébe is küldhetne egy golyót, egyszerűbb és gyorsabb megoldásként.

Nem kommentálom, hogy megdicséri a parkolást, bár elég szórakoztató, hogy ezen így meglepődik. Tényleg nem várhatott tőlem sokat ezen a téren, pedig a mentőzésnek hála valóban van ebben gyakorlatom. De őszintén arra jóval kíváncsibb vagyok, hogy hajlandó lesz-e mondani bármit is magáról.

- Nem kell emlékeztetned rá, nem felejtettem el – pillantok a felvillantott fegyverre a fejemet ingatva. - Hát szerintem elég sok veszíteni valóm van... de gondolom neked is – billentem oldalra a fejemet, és emelem meg kissé a szemöldököm. - Arra tulajdonképpen volna tippem, hogy öltél-e már... - nézek komolyan a szemeibe. Nem igazán vannak kétségeim, hogy megtette-e, hisz azon kívül, hogy halál lazán fenyeget egy pisztollyal, mintha semmiség volna, épp a meglőtt haverját megyünk megmenti, aki szintén nem valami erdei vadászbalesetben sérült meg, ha tippelhetek. - Nincsenek kétségeim afelől, hogy veszélyes vagy. De hadd mondjam el, hogy nem te vagy az első veszélyes alak az életemben. Sőt, az utóbbi években mintha egyre több volna belőletek... Szóval azt szeretnéd, hogy legyek hálásabb meg kedvesebb? Megpróbálhatom, de nem ijedek meg ilyen könnyen, és ki tudja, talán ez lesz a mázlid - vonok vállat. - Reszkető kézzel aligha lehet golyót kioperálni valakiből, úgyhogy mi lenne, ha cserébe te sem feszítenéd tovább a húrt folyamatosan? - nézek rá kihívóan. Amúgy asszem az a baj, hogy az általa emlegetett “tüzesség” ösztönös reakcióként jön belőlem a viselkedésére válaszképpen, és egyre inkább úgy tűnik, hogy ő pont erre játszik. - Mindenesetre elmondhatnád, hogy kik üldöznek, és miért? Vagy hogyan sérült meg a haverod? - Ha már hajlandó mesélni, ugyebár. Remélem, nem valami bandaháború közepébe akar belerángatni.
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Ápr. 24 2024, 21:15


to my Medic

Raelyn and Samuel


Letagadhatatlanul élvezem az arcvonásait figyelni. Ő tipikusan az a személy lenne, akit szívesen hazavinnék egy éjszakára. Vad. Effelől semmi kétségem nincs. Én pedig hülye lennék ha azt mondanám, hogy nem szeretek egy macskát, aki talán még karmol is. A megszólalásomra ugyan óriási elkerekedett szemekkel néz rám, mégsem válaszol. Tudjuk a szabályt... hallgatás, beleegyezés. Ha jól sejtem ő nem ismeri, hiszen akkor már mentegetőzött volna. Ennek ellenére csak egy féloldalas, sunyi mosollyal illetem őt meg. Még a végén zavarba jön...
- Parkolás, csillagos ötös. - Szólalok meg. A meglepettségemet még csak leplezni sem tudom. A nők ritkán tudnak ilyen gördülékenyen beállni a kijelölt helyre, főleg nem egy idegen járművel, ami ráadásul nem is épp a legkisebb. Aztán felé fordulok az ülésen. Nem válaszolok neki rögtön, csak az arcát fürkészem néhány másodperc erejéig. Részben mert idegesíteni akarom, tudom, hogy zavarni fogja ha megbámulom, én pedig látni akarom amikor ez megtörténik. Részben pedig mert őszintén megmondva, kifog rajtam. Nem tudom mit válaszolhatnék. Igaza van, a nevemen kívül még az ég adta világon, semmit sem árultam el neki. Valószínűleg többet tud már erről a kocsiról, mint rólam. A tekintetem unott és egyben halál nyugodtságot sugároz, tehát semmit nem árul el.
- Az nagyon slampos válasz lenne ha azt mondanám, hogy nálam van a fegyver? - Meg is emelem a szóban forgó tárgyat, megrázom azt. - Ugyan mit veszíthetsz még? - A szabad akarata már odavan. Ha tovább pattog, talán a családját is elveszíti. Vagy egy fogát. - De legyen! Mond, mit szeretnél tudni rólam? A foglalkozásom? Hogy öltem-e már embert? Mi elégítené ki a kíváncsiságod? - Az hogy megadom neki az esélyt egy kérdésre, még nem azt jelenti, hogy válaszolni is fogok neki. Azt meg főleg nem, hogy az igazat is fogom mondani. Ez függ a kérdéstől is ugye. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mit akar tudni rólam. - Igazán lehetnél kedvesebb is. Kerülhettél volna a csomagtartóba is, összekötött kezekkel és bekötött szemmel-szájjal. - Vázolom fel neki az alternatívát, ha a mostani szituáció ennyire nem jön be neki. Mindig lehet rosszabb. - De ha gondolod ülhetünk itt csöndben is. Vagy előveheted a korábbi tüzességet...? - Mondom ezt a lehető legsármosabb mosolyomat elővéve, mintha komolyan is gondolnám amit mondok. Mindeközben ugyebár csak a vérét szívom.
BEE



My only life tip: Do you!

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Ápr. 24 2024, 20:21

Samuel

Raelyn

Magam elé fintorgok. Azzal úgysem megyek sokra, ha tovább kötekedem vele, nem fogunk közös nevezőre kerülni. És már a saját telefonomért sem mehetek haza, egyértelműen, úgyhogy amúgy is mindegy.  

- Ha annyira szívesen megnéznéd, még beütemezhetjük későbbre, mint egy ilyen laza, barátkozós programot. - Mármint a csonttörést, ha már annyira szeretné. Rajtam nem múlna. Nem mintha annyira égnék a vágytól, hogy további perceket töltsek vele a szükségesen túl is, isten ments. De a történtek után talán annyira nem bánnám, ha beverhetném egy kicsit a képét csak így bónuszképpen. Mert a kedves Sam azzal gondolom nincs tisztában, hogy nem csak az orvosláshoz értek, hanem a harcművészetekhez is. Éveken át önvédelem-oktató voltam, elsősorban krav maga fogásokat és mozdulatokat tanítottam, de én magam nem csak azt tanulmányoztam. Plusz egy ideje lőni is megtanultam. Hisz mégis csak rendőrségi orvosszakértőnek készülök. Ez még nem jelenti okvetlenül azt, hogy simán el is tudnám verni a pasi száját, de sosem tudhatjuk. Mindenesetre lehet meglepődne, ha csak egy könnyű kis lányos pofont várna tőlem.  

Amikor odaszúrja, hogy a családom valószínűleg eddig is veszélyben volt, mélyet sóhajtok. Ha pedig ezt a hallgatást igennek veszi a részemről, nem tévedhet. Tényleg elég sok a szar a családom körül egy ideje, bassza meg! Csak akkor veszem le a pillantásomat az útról, és fordulok felé nagyra kerekedő szemekkel és egy nagyon is egyértelmű fintorral, amikor a tüzességemet említve célzást tesz rám. Ez most komolyan flörtölni próbál velem, baszki?! Az agyamat eldobom. A faszival valami nagyon nincs rendben. Nem elég, hogy elrabolt, zsarol Ash-sel, üldözésbe keveredtünk miatta, és mondjon akármit, szerintem akkor is extra veszélyt hozott rám és a szeretteimre, még van pofája meg energiája ilyenekre? Hihetetlen alak.  

Úgy teszek, ahogy mond, majd a kanyar után lelassítok, hogy azonnal behúzhassak a parkolóházba. Csak egy félkört teszek, hogy felmérjem a helyet, aztán oda parkolok be, ahol a legtöbb autót találom, hogy minél könnyebben elveszhessen Sam terepjárója a többi között. - Te ezt tényleg úgy képzelted, hogy erre majd válaszolni fogok? Mi lenne, ha előbb inkább te mondanál valamit magadról? Csak mert semmit nem tudok rólad, azon kívül, hogy Sam a neved, és van egy Zane nevű félholt haverod. Nem gondolod, hogy úgy volna fair, ha elárulsz mondjuk... konkrétan bármit magadról, mielőtt faggatni kezdesz? - Fordulok felé felvont szemöldökkel, miután leállítottam a motort. Hisz ő tudja a nevem, a foglalkozásom, azt is, hol lakok, és ha az Ash-sel közös múltamról mesélnék, azzal csak még több eszközt adnék a kezébe, amivel sakkban tarthat. Hát nem vagyok teljesen hülye, és amúgy is... kapja be! Kurvára nem bízok benne!
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Ápr. 24 2024, 19:12


to my Medic

Raelyn and Samuel


A szavaiból szinte már csöpög az ellenszenv. Nem kedvel. Nem hibáztatom. Mondanám, hogy én sem kedvelem őt, de ez nem lenne igaz. Tetszik a csípőssége, még akkor is ha olyan mintha benyomott volna egy üveg erős paprikát. Szeret odaszúrni és kihasználni minden alkalmat arra, hogy pimasz legyen. Ó, ha tudná, hogy ezzel csak mégjobban feltüzel! Kimondottan élvezek egy kis szópárbajt.
- Még szerencse, hogy nekem van telefonom. - Bököm oda válaszul, még mindig nem érzem szükségesnek, hogy nála legyen a készülék. Biztos vagyok benne, hogy meg tudja oldani anélkül is és ezzel le is zárom a témát. A gyerekes duzzogása aligha javítana a helyzetén. Sőt!
- Bár tényleg szívesen megnézném ahogyan megpróbálod összetörni a csontjaimat, mégsem gondolom, hogy érdekli őket a családod... vagy te magad. - Mondom megnyugtatásképp. - Egyébként meg... ha jól sejtem a családod már régóta veszélyben van. - Gúnyosan nevetek fel, nem is értem mit gondol. - Máskülönben én sem jöttem volna hozzád. Szóval, bár bírom a tüzes viselkedést, most nagyra értékelném ha az útra figyelnél ahelyett, hogy itt fenyegetőzöl. - Mert ugyebár ha nem lenne már alapjáraton veszélyben, nem is osztogatnák a címét és telefonszámát az alvilágban, hogy hozzá jöjjenek a hozzám hasonló mintapolgárok. - A tüzességet meg tartsd meg későbbre. - Mondom ezt olyan hangnemmel, hogy rám sem kell néznie ahhoz, hogy tudja mire gondolok pontosan. Persze nyilvánvaló, hogy nem kezdene ki egy hozzám hasonlóval, de ettől függetlenül még nem tiltja a nem létező szabályzat, hogy én sem kezdhetek ki vele... vagy éppen húzhatom az agyát.  
- A következő sarkon fordulj balra, aztán menj be a parkolóházba. Ha szerencsénk lesz meg tudunk lapulni és el tudunk tűnni a radarról. - Remélhetőleg nem lesznek elég szemfülesek ahhoz, hogy elcsípjenek minket. Azt meg főleg remélem, hogy nem kell magunkat túl sokáig meghúznunk majd, hiszen mindketten tudjuk, hogy Zane nem várhat örökké.
- Szóval mit tettél, hogy Ash hálójába kerültél? - Teszem fel végül a kérdést mikor az utasításaimat követve a parkolóban kötünk ki. - Nincs sok időnk, várunk pár percet aztán szerencsét próbálunk és megyünk tovább. - Adom is ki a további instrukciókat, egy pillanat erejéig elgondolkozom azon, hogy átveszem a volánt, hiszen nyilvánvalóan jobban bízok a saját vezetési képességeimben, mint az övében... Ám mégsem teszem. Nem bízom benne.
BEE



My only life tip: Do you!

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyKedd Ápr. 23 2024, 18:12

Samuel

Raelyn

Frusztráltan fújom ki a levegőt, és próbálom nem forgatni a szemeimet a fickó ellentmondásos szavaira. Nem orvos, persze, segítség kell neki, meg a haverjának, de ha tanácsot adnék, akkor azzal jön, hogy van ebben már tapasztalata, köszi, tudja ő magától is. Jó, hát reméljük, hogy elég jól csinált mindent ahhoz, hogy mire megérkezünk, Zane haver valóban életben legyen még. - Oké, akkor remélhetőleg minden rendben lesz... - Mégsem mondok ennél többet Samnek, mert én sem vagyok hülye, és nem áll szándékomban felbosszantani. Bár elég chill alaknak tűnik, így a helyzethez képest, de biztos vagyok benne, hogy őt is ki lehet hozni a sodrából, ahogy abban is, hogy akkor én fogom a rövidebbet húzni.

- Ah, hát ez... igazán megható és nagyon megnyugtató - felelem tömény szarkazmussal, az arcomon egy kisebb fintorral bólogatva. - Mindenesetre több, mint a semmi. - Mondjuk tényleg jobb, ha szerez nekem egy orvost, mintha csak kilökne a kocsiból, és hagyna az út szélén meghalni végül is. Bár gondolom, nem emberségből, meg bajtársiasságból tenné, hanem csak ő sem akar újabb ellenséget szerezni a közös haverunk jóvoltából. Egyedül azt nem tudja még, hogy nem Ash lenne az egyetlen, aki kicsit zokon venné, ha megöletne.

- Persze, ismerek más orvosokat, csak mondjuk a telefonom nélkül elérni nehéz volna őket - jegyzem meg így mint egy mellékesen. Mivel hogy az otthon kell hagynom. Nyilván valahogy meg tudnám oldani, ha mondjuk egy lőtt sérüléssel még magamnál, és észnél lennék annyira, hogy a közösségi médiát segítségül hívva megkeressem Doriant vagy a bátyját. Jake persze tuti repesne az örömtől, ha ismét egy golyót kellene kivakarnia belőlem házi módszerekkel egy nappali szoba közepén.

A “csak halkan megjegyzett” válaszára inkább nem felelek. Tudnék mit, csak épp úgy találom, hogy nem éri meg vitatkozni vele. És milyen jól teszem, hisz amíg ezzel idegesítettem volna magunkat, valószínűleg észre sem vennénk időben, hogy valaki követni kezdett. - Hát ez kurva jó! És mégis mióta lehetnek a nyomunkban? Nagyon remélem, hogy nem követtek téged egészen az otthonomhoz, mert ha veszélybe sodrod a szeretteim életét... esküszöm neked, én leszek az, aki összetöri a csontjaidat. - És ennyit a finomkodásról meg óvatoskodásról. Lehet, hogy a fegyver nála van, és bármikor lelőhet, de az kurvára nem számít már, ha bajba sodorja a családomat, és Dorian vagy Hannah életét kockáztatja.

- Megpróbálom! - felelem morcosan, miközben gyorsítani kezdek. - Egyébként igen, orvosira járok, és mentős vagyok, szóval szoktam mentőkocsit is vezetni - jegyzem meg, csak mert úgy látszik, még nem sikerült ezt megjegyeznie. Mintha tök mindegy volna, az egészségügyön belül mit csinálok, mihez értek. Ezzel az erővel lehetnék takarító is a kórházban, aztán hátha tudok golyót kioperálni emberekből.

Közben egyik kanyart veszem be a másik után, kerülgetem a járműveket, és valóban sikerül némi előnyhöz juttatnom magunkat, de a fekete terepjáró még mindig mögöttük van, csak már nagyobb távolságra. Végül is tényleg van ebben némi gyakorlatom már, hisz természetesen szoktam vezetni a mentőautót sürgősségi esetben is, csak olyankor épp a villogónak és a szirénának hála mindenki elhúz előlünk, és tiszta az út, most meg túl nagy a forgalom, úgyhogy így azért kicsivel bonyolultabb.
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyPént. Márc. 08 2024, 13:58


to my Medic

Raelyn and Samuel


Kifejezetten örülök annak, hogy nem ellenkezik tovább, csak teszi amit mondok és végre elfoglalja a neki szánt helyet az autóban. Nem vagyok hülye, pontosan tudom annak veszélyeit, hogy neki adtam meg a vezetés örömeit, ugyanakkor azt is tudom, hogy jobb szeretném őt szemmel tartani. Nem bízom benne, egy cseppet sem. Őszintén szólva csak nagyon kevesekben bízom meg, az én világomban még a saját családom is hátba szúrna az első adandó alkalommal. Mondjuk én is megtettem azzal a faternak aligha nevezhető balfasszal és még csak meg sem bántam. Az életem pedig sokkalta jobbra is fordult mióta ő nincs az életemben. Már a saját magam ura lehetek.
- Nem tudom... Nem vagyok orvos. Szerintem nem vérzett túlzottan, de fene tudja. - Nem értek ehhez. Annyit tudok, hogy a golyó benne maradt, nem hatolt át, így aztán annak kipecázása lesz az ő dolga. - Orvos ugyan nem vagyok, de azért ostoba sem és nem is ez volt az első ilyen bulim. Természetesen első dolgom volt elszorítani a seb felett. - Mert ha jól sejtem, bárki akinek valaha is köze volt bármiféle lövöldözéshez, verekedéshez, késeléshez, első dolga volt megtanulni, hogy a vérző sebet nem hagyjuk elszorítás nélkül. Nekem pedig bőven volt már alkalmam gyakorolni. Nagyjából egy évvel ezelőtt én magam is voltam Zane haverom helyében, kétlem, hogy sok hiányzott ahhoz, hogy kinyiffanjak. A világ most talán szebb is lenne.
- Ha valaki kilyukassza a lábad, ígérem neked is szerzek majd egy orvos növendéket. Bár lehet neked kell majd ajánlanod egyet, de tutira ismersz valakit aki hajlandó lenne az életedet menteni. - Elvégre nem azt mondtam, hogy nem eshet baja, csupán annyit, hogy velem biztonságban lesz. Nem hagyom meghalni. Nem is szívesen haragítanám magamra a közös ismerősünket, elvégre nem egy jó arc, ezt pedig ha jól sejtem ő is tudja. Máskülönben nem adta volna be a derekát ilyen könnyen, már a neve hallatára.
- Csak halkan jegyezném meg: Ha balesetet okozol és összetöröd a kocsit, kétlem, hogy időben a pajtihoz érnénk, tehát minden okom meglesz a csontjaid megropogtatására. - Válaszolom gúnyosan. - De okos próbálkozás. - Nevetek fel. Nem tagadhatom, élvezem a próbálkozásait és azok elhárítását. - Itt fordulj jobbra. - Szólok közbe, ezzel a navigáció ellen szólva, miközben igyekszem nem túl feltűnően a visszapillantó tükörbe bámulni. Nem akarom, hogy a csaj bepánikoljon. - Ismét jobbra. - Zane haver lehet nem fog repdesni a boldogságtól, de minden valószínűség szerint, késni fogunk. - Oké, nem akarom, hogy megrémülj, de a fekete jeep mögöttünk cseppet sem tűnik barátságosnak és minden jel arra utal, hogy követnek. Mennyire vagy otthon a gyorshajtásban? Mentős vagy... vagy leszel, vagy mi. Képzeld el, hogy egy mentőautót hajtasz, szirénák nélkül. Legfeljebb majd lövök egy párat, az biztosan elijeszt mindenkit. - Nevetek fel, bár a helyzet egyáltalán nem nevetséges, ám igyekszem oldani a saját és az ő rémületét is. - Le tudod rázni őket? - Kérdezem végül jóval több komolysággal a hangomban, miközben már halászom is elő a fegyvert az övemből, hogy fedezni tudjam magunkat, ha a szükség úgy hozná. Igazából ilyenkor áldom az eget a nyugodt természetemért. Sokan már frászt kaptak volna egy ilyen helyzetben.
BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyKedd Márc. 05 2024, 15:38

Samuel

Raelyn

Értetlen fintor kerül az arcomra, mert nem vagyok benne biztos, hogy komolyan beszél-e. Miért lett volna egy lövéssel a lábában a haverja vicces hangulatban? Hacsak nem ivott vagy szívott, esetleg szippantott valamit a sérülése előtt... vagy után.

- Okééé - ejtem ki lassan, hosszan, elgondolkodva a szót, mert közben fejben már próbálok felkészülni arra, ami majd fogad, és elképzelni, mit is kell majd tennem Zane megmentéséért. Őszintén reménykedem, hogy nem egy fontosabb artériát vagy vénát talált el a golyó, mert akkor nagyobb baj is lehet, és nem biztos, hogy tudok segíteni rajta, pláne akkor nem, ha elvérzik, mire odaérünk. Amire minden esély megvan, mert egy comblövés is lehet percek alatt halálos, ha annyira rossz helyre ment, és nem kap időben segítséget. - Esetleg meg tudtad figyelni a vérzés mértékét? - Nem szeretném még egyszer hangosan is megfogalmazni, mert úgy sejtem, azzal csak felhúznám legújabb kedves ismerősömet, de lehet, hogy tényleg szükség lenne egy igazi sebészre is. Mindenesetre őszintén remélem, hogy az én tudásom is elég lesz. Végül is legalább nem a tüdeje vagy egy másik, létfontosságú szerve sérült. - Azt hiszem, az volna a legjobb, ha felhívnád a haverodat, és megmondanád neki, hogy valamivel kösse el a seb felett egy-két centivel, jó szorosan. Egy övvel mondjuk, vagy bármivel, ami kéznél van. Azzal nyerne magának egy kis időt. - És nekem is, ha úgy vesszük.  

- Biztonságban? Úgy ahogy a kilyukasztott lábú haverod is? - Lehet, jobb lenne, ha befognám a számat, de nem tudom megállni, hogy ne mutassak rá némileg gúnyosan a helyzetre. De bármennyire is nem tetszik ez a szitu, nem ellenkezem tovább, csak fogom a cuccomat, és megyek Sam kocsijához. - Jól van, felfogtam, igyekszem nem összetörni, és óvatosan sietni, vagy mi... - felelem neki komoran. Nem értem, minek akarja még tovább növelni bennem a feszkót a fenyegetőzéseivel, hiszen már így is kezes bárány vagyok. Mármint szerencséje van, jól dolgozom nyomás alatt is, a mentőzéssel töltött évek megedzettek, de ha valaki olyan lennék, aki könnyebben stresszel, valószínűleg már a gyújtás után neki mennék valaminek a drága autójával, vagy ami még valószínűbb, remegne a kezem a barátja ellátása közben. Az sem volna túl szerencsés. - Csak halkan jegyezném meg: úgy tippelem, nagyjából minden csontomra szükségem lesz ahhoz, hogy a pajtid életét megmentsem – forgatom alig észrevehetően a szemeimet, miközben kigördülök a terepjárójával az otthonunk előtti parkolóból. Aztán követem az irányt, amit a GPS diktál, nem lépve túl semmilyen korlátozást, de azért a megengedett keretek között mégis próbálok sietni is.  
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyPént. Feb. 02 2024, 11:05


to my Medic

Raelyn and Samuel


Nem túlzottan csap ki az örömtől, de őszintén szólva nem túlzottan bánom sem. Sőt, mondhatnám úgy is, hogy pont leszarom. Éppen ezért is hoztam magammal némi ösztönzésre szolgáló fegyvert és egyben az üdvözletet a közös barátunktól, mert nem vártam, hogy majd kérdés nélkül fog a karjaimba hullani, hogy vigyem őt el Zane-hez. Kétlem, hogy bárki is annyira a szívén viselné mások életét. Főként bűnözők életét ugyebár. Vicces is lenne... Ha jól sejtem a szíve mélyén még ő is inkább hagyná, hogy meghaljon hiszen a világ máris egy kicsivel szebb lehetne. Kár, hogy az élet nem így működik. Vagy nem.
- A combját, még elég vicces hangulatban volt, mikor ott hagytam, de ez mostanra biztosan változott már, igyekeznünk kell. - Aztán eszembe jutott, hogy igazából én voltam vicces hangulatban, ő pedig ki akart nyírni a tekintetével mikor magára hagytam, de jobbnak látom mostmár nem kijavítani magam. Legalább abban biztos lehetek, hogy elszaladni nem szaladt el sehova sem.
Elvigyorodom a tiltakozása láttán, nem most jöttem le a falvédőről, kicsi lány. Ugyan nincs mögöttem több tíz évnyi tapasztalat, de annyira hülye én sem vagyok, hogy hagyjam őt a telefonjával járni-kelni, miközben tulajdonképpen elrabolom őt. Nem attól félek, hogy bárkit felhívna, sokkal inkább attól, hogy bemérik a kütyüt és egy szőke herceg fog a megmentésére jönni, mielőtt még megmenthette volna a havert.
- A-aa. - Mondom csak egy apró fejrázással, ezzel lényegében el is csitítva őt. - Mellettem biztonságban leszel, ha jól viselkedsz. - Tehát ha megteszed amit mondok és nem pattogsz itt nekem, mint egy labda. - Majd elkapod az enyémet ha ténylegesen szükséged lesz egy készülékre. Nem kockáztatom meg, hogy valami hős lovag jöjjön utánunk mert elloptam egy csokit. - Felnevetek egyet, hiszen mindketten tudjuk, hogy valószínűleg a lovagot nem pont a csoki fogja vezényelni, de jobban hangzik ez így, minta azt mondtam volna, hogy őt raboltam el. Ami azért annyira nincs messze az igazságtól, de szeretek köntörfalazni.
Mikor végre mozdul már és nem siránkozik tovább, becsukom magunk mögött az ajtót, majd kérésére csak bólintok neki egyet, ám most sem veszem le róla a figyelmem. Megvárom amíg összeszedi a cuccát, majd becsukom rá a kocsi ajtaját, én magam pedig az anyósülésen foglalok helyet. - Ide. - Állítom is be a kocsiban lévő navigációt, ezzel megadva a bronxi lakásom címét, ahol általában a piszkos ügyeinket rendezzük. Mert ugye hülye is lettem volna Zane-t a manhattani csudakörnyékre vinni, ahol mindenki az ablakra ragadva nézte volna, hogy mi a jó faszt is csinálok. - Aztán vigyázz a kicsire... Ha összetöröd, annyi csontodat fogom törni, amennyit a kocsiban is okozol. - Mondom egy halál nyugodt hangon, mintha csak egy estimesét mondanék neki, majd egy kedves mosolyt is kap tőlem, bár kétlem, hogy azt látná. - És ha lehet siess egy kicsit, Zane már biztosan nagyon vár minket. - Igen, tudom hogy ezzel csak idegesítem őt, hiszen a vigyázz a kocsira meg a siess egy kicsit nem éppen illik össze, de élvezem a cukkolását. Meg nem tagadom, élvezem mások strapabírását tesztelni. Igazából vele még tök kedves is vagyok, mert nem szeretném halálra stresszelni még az előtt, hogy megmentené a tökfejet.
BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 18:38

Samuel

Raelyn

A nyelvemre harapok, és inkább csak magamban morgolódom a válaszára. Halvány lila gőzöm nincs, ki az a Zane, és mi közöm hozzá, de az holtbiztos, hogy nem ez a megszokott módja annak, hogy életeket mentsek. Legalábbis eddig nem így volt, és hálás lennék, ha ez csak egy ritka kivételes eset maradhatna. Ám most nem áll módomban ellenkezni, ez hamar kiderül. Nem nagyon akarok Ashtonnak keresztbe tenni, és van egy olyan érzésem, hogy ennek a Sam nevű fickónak sem kéne.

Élesen szívom be a levegőt, de végül úgy döntök, nem kezdek bele szájkaratéba vele arról sem, hogy mit jelent tárva-nyitva hagyni az ajtót, és mennyire illik hívatlanul besétálni valaki otthonába. - Fasza – mondom némileg beletörődően arra, hogy neki ÉN kellek. - Szóval... pontosan hol is érte a golyó Zane haverodat? - Jó lenne, ha tudnám, mire készüljek fel. Magamban máris imádkozom, hogy ne egy létfontosságú szervről legyen szó, mert akkor kurvára biztos, hogy nem vagyok elég képzett, és pláne elég tapasztalt az illető megmentéséhez. Bocs, de csodákra én sem vagyok képes.

Már megindulnék, hogy hozzam a mentős és orvosi felszereléseimet, de szó szerint mozdulatlanná dermedek, amikor a “vendégem” a személyes terembe befurakodva hozzám lép. - Ne már! Erre komolyan szükség van? - nézek a telefonom után, amiről csak remélhetem, hogy sérülés nélkül landolt a pulton. - Nem vagyok hülye, sem kezdő, nem hívogatnék senkit, csak a biztonság kedvéért tartanám magamnál. - És most komolyan feszült lettem attól, hogy Sam még azt is megvonja tőlem. Legutóbb is egyedül a mobilom mentette meg az életemet, illetve az azon található helyzet megjelölő applikáció, másrészt simán elvéreztem volna egy sikátorban, mire Dorian, vagy bárki más rám talál. Szóval ezzel most valóban olyat vesz el tőlem a pasas, ami némi biztonságérzetet adhatott volna, akárhová is akar vinni.

Ajkaimat pengevékonnyá szorítva reagálok a taperolást követő beszólásra, de nem kell kétszer mondani, hogy menjek a cuccaimért, szíves örömest veszem fel vele újra a három lépés távolságot. Vagyis csak venném, ha nem lenne végig árnyékként a nyomomban. A szükséges dolgokat rejtő táskám valójában a kocsimban van, csak egy-két dolgot szedek még össze egy hátizsákba, ami még szintén hasznos lehet.  

Amikor meglátom Sam járgányát, majdnem elnevetem magam. Ezt kéne elvezetnem? Persze gondolhattam volna, hogy nem egy átlagos kis szedánnal jár, hanem egy benga terepjáróval. Még szerencse, hogy a mentőkocsit vezetve van némi tapasztalatom a nagyobb járművekkel is, mert amúgy most eléggé gondban lennék. - A kocsimból még magamhoz kéne vennem a mentős táskámat - jelzem feltartott kézzel, felmutatva a saját autóm slusszkulcsát is, mielőtt azt hinné, hogy meg akarok lépni, és hátba lőne, hogy megállítson. Szóval csak ha engedélyt kapok rá, lépek a csomagtartóhoz, és veszem ki belőle, ami még kell. Aztán egy mély sóhajtással elfoglalom a terepjáró vezetőülését. - Na és hová megyünk? - kérdezem, miközben rácsavarom a kulcsot a gyújtásra.  
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 16:47


to my Medic

Raelyn and Samuel


Csak az orrom alatt hümmögök egyet ahogyan megismétli a nevem, mintha próbálna rájönni, hogy ismerhetjük egymást már korábbról, vagy sem. Kétlem, hogy ismerne vagy bármit is elárulna számára a nevem és jobb is ha ez így marad. Nem vagyok én olyan nagy valaki, hogy minden bünöző a városban ismerné a nevem, és tulajdonképpen addig jó ameddig nincs túl sok bicska kiéleződve rám. Én teszem a saját dolgom és ő is teheti az övét, amint végzett Zane életének megmentésével, aztán többet találkoznunk sem kell... Legalábbis addig ameddig újra nem lesz szükségem egy kis szívességre. Ettől most úgy érzem magam, mintha Katy lennék. Szívességeket nem csak kérni kellene... Na majd meglátjuk. Lehet holnap köszönetképpen leteszek Raelyn ajtaja előtt egy csomagot. Aztán reménykedhet benne, hogy nem egy nyomozó találja meg ott.
- Örülnöd majd akkor kell, ha megmentetted Zane életét. - Főleg mert azzal a sajátját is biztonságban tudhatja majd be, bár ezt inkább nem teszem most hozzá, nem szeretném ennél is jobban idegesíteni őt. Szeretném ha a hangulat nyugodt maradna legalább addig ameddig szükségünk van a nyugalomra.
- Erről még az előtt kellett volna gondolkoznod, hogy tárva-nyitva hagytad a bejárati ajtót. - Persze, nem tárva-nyitva volt, de nem zárta be, ami már alapjáraton egy invitálást jelent bárkinek aki be szeretne jönni. - Nekem te kellesz. - Válaszolom röviden, de tömören, miközben lassan és fenyegetően indulok meg felé, megpróbálva átlépni az élelmiszerek nagy részét, bár azért hallani valaminek a ropogását talpam alatt. - Ez pedig itt marad. - Húzom ajkaimat egy féloldalas mosolyra mikor a fejemet oldalra billentve nézek le rá, majd pedig nyúlok a combja felé, hogy a korábban oda süllyesztett telefont húzzam ki a zsebéből. A készüléket a konyhapultra dobom, nem igazán törődve azzal, hogy esetleg megrepedne a képernyő vagy egyéb kárt okoznék benne, majd vesz magának másikat ha eladta az ajándékcsomagom tartalmát. Vagy bánom is én...
- Na csipkedd azokat a formás lábakat. Hozd ami kell, aztán menjünk. - Persze ha elmozdul, én egy pillanatra sem veszítem őt szem elől, végig követem őt és árgus szemekkel figyelem is. - Ha a haver meghal nagyon be fogok pöccenni. - Teszem még hozzá egy fenyegető hangnemmel, hogy tudtára adjam, nem szándékozom játszadozni, mennünk kell, nincs mese. Ha minden készen áll, megállok az ajtóban és ki is nyitom azt neki, mielőtt még a fegyveremet visszacsúsztatnám a nadrágom öve alá, el is rejtve azt a dzsekivel. Már így is gyanúsan festhetünk, bár túlzottan azért nem érdekel, nem sokáig tervezem ezen a környéken időzni egyébként sem.
- Hölgyem, a hintó előállt... - Mondom akárcsak a legudvariasabb lovag a világon, majd nyitom is ki ezzel a kocsim vezető felőli ajtaját, hogy betessékeljem oda a nőt, hiszen bizony, hogy neki kell hajtania. Még akkor is ha nem szívesen adom át neki a szívem csücskét, azért reménykedem benne, hogy összetörni nem tervezi.
BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 11:35

Samuel

Raelyn

Az idegen hang olyan váratlanul bukkan fel a hátam mögött, hogy ijedtemben elejtek mindent, amit a kezemben tartottam, és a nem rég vásárolt holmik szanaszét szóródnak a konyha padlóján. Nem tudok lépni anélkül, hogy a kiszakatd csomag makaróni tészta darabjai ne ropognának a talpam alatt. De csupán nagyjából egyetlen pillanatig aggódom a rendetlenség miatt, mert amint szembe fordulok a váratlan látogatómmal, máris akadnak sokkal nagyobb gondjaim is. Magamat szidom csak gondolatban, amiért nem szántam rá azt a fél percet, hogy bezárjam a bejárati ajtót, mielőtt beljebb jöttem a lakásban, bár a rám szegeződő fegyverből arra tippelnék, hogy a pasast nem tartotta volna kívül a zár sem, ha egyszer be akart jönni.

- Sam... - Nem, bocs, nem ismerős a név. Mármint nem annyira ritka és különleges csengésű, hogy teljesen ismeretlen lenne, de abból a bizonyos közegből, amiből gondolom, hogy jött, nem ismerek senkit, még csak hallomásból sem, akire illene a személyleírása. - Mondanám, hogy örvendek a szerencsének, de... - De nyilvánvaló, hogy nem. Kicsit sem.

- Nem mondtam, hogy gondot okoz, csak épp nem vagyok hozzászokva, hogy idegenek véres kézzel és fegyverrel sétálgassanak az otthonomban. - Jegyzem meg komoran, miközben már veszem magamra a dzsekimet. - Egy golyót? Ez most komoly? - Állok meg egy pillanatra a mozdulataimban. Hát ez kurva jó! Ashton, az a barom hagyott volna elvérezni az utcán, amikor én kaptam golyót, Doriannek és Jake-nek kellett megmentenie, de képes hozzám küldeni egy vadidegent, hogy másoknak segítsek? Hihetetlen. - Operáció... ? Figyelj, én nem vagyok sebész, oké? Sem orvos. Mentős vagyok. És orvosira járok, igen, de nem szoktam ilyeneket csinálni. Sőt, őszintén, még sosem csináltam ilyet. Valószínűleg jobban járnál, ha keresnél valaki mást, aki tapasztaltabb - ingatom a fejemet bizonytalanul. Homlokráncolva figyelem közben, ahogy zsebre teszi a mentás csokit, amit Doriannek vettem. Pedig kétlem, hogy erre tényleg rá lenne szorulva.  

Elkapom a felém repülő kocsikulcsot a levegőben, rámeredek a tenyeremben, majd ezúttal már csupán szavak nélkül a tekintetemmel kérdezem újra, hogy “ez komoly?”. Annyira frusztrál ez az egész helyzet, és a tehetetlenség, hogy nem tudok kibújni a dolog alól. Baszki elég volt csak Ashton nevét megemlítenie. Ez nincs így rendjén. De nézzük a jó oldalát: ha minden jól megy, és nem cseszem el, megmenthetem valaki életét ma, aki amúgy remélhetőleg nem egy pszichopata gyilkos.  
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 10:41


to my Medic

Raelyn and Samuel


Nem mondom, hogy nem játszom el a gondolattal, hogy kisfiú módjára kiáltsam el magam mögötte, hogy a frászt hozzam rá, mert... Vicces lett volna? De végül anélkül is hatásos belépőt teszek, ráadásul szükségem lesz a kezeire. Nem remeghetnek majd a félelemtől mikor Zane-ből operálja ki a golyót. Csak egy féloldalas mosolyt engedek el mikor mit sem sejtve fordul meg és néz farkasszemet velem. Az kétségtelen, hogy mindig imádtam egy jó belépőt, egy meglepődött arcot, de az övé viszi a prímet. Még meg is paskolnám az arcát ha nem lenne közöttünk egy rakás bolti árú és közelebb tudnék lépni hozzá anélkül, hogy attól kellene félnem, hogy elcsúsznék egy banánon, vagy tudom is én min. Szinte látom a szemeiben ahogyan az esélyeit latolgatja, majd pedig kialszik a fény az alagút végén ahogyan meghallja Ashton nevét. Valamiért nagyon nagy hatással van rá, amit még én magam sem tudok, de talán még kideríthetek. Mivel tarthat sarokban olyasvalakit, mint ez a nő? Orvospalánta, egy manhattani lakásban, valószínűleg egy átkozottul boldog és felhőtlen életet élve.
- Oké. - Válaszolom lazán és egyben frappánsan vállat vonva. A fegyvert le is engedem, bár még készenlétben tartom, mert bár tudom, hogy a markomban van Ashton üdvözlete után, bízni azért aligha bíznék meg bennem. - Frász az épp nem... De szólíts csak Sam-nek. - Válaszolom végül kicsit megkésve, hiszen nem bánom ha tudja a becenevem, azzal még nem árultam el túl sokat és legalább tudja kivel áll szemben. Plusz nem áll szándékomban bántani őt, szükségem lehet még rá máskor is. Legfeljebb akkor bántunk hasznos embereket ha túl sokat ugrálnak. Ő egészen nyugodt kiscicának néz ki.
- Igen ez itt vér. - Fintorodom el én magam is, holott engem nem zavar annyira, mint őt. - Tudtommal egy orvospalántának nem kellene, hogy ilyen nagy gondot okozzon a vér látványa. - Döntöm oldalra a fejem, végigpásztázva szemeimet rajta. Egy pillanatra elgondolkozom, hogy biztosan jó helyen járok-e, ám jól tudom, hogy nem váltott volna ki Ashton neve ilyen reakciót ha nem lennék jó helyen. - Szóval... Van egy golyó amit ki kellene varázsolnod a haverból. Szívesen teázgatnék meg csevegnék itt veled, de nem hiszem, hogy túl sok időnk van, tehát nagyra értékelném ha összeszednéd amire szükséged van egy operációhoz, aztán mozgás. - Mosolyodom el ismét, aztán amíg a nő eldönti, hogy szót fogad vagy sem, én egy laza mozdulattal felveszem az egyik lábam elé gurult mentás csokit, majd zsebre is vágom azt. - Későbbre. - Vonom meg a vállam. Nem nehéz kitalálni, hogy édesszájú vagyok. Mikor pedig már úgy tűnik, hogy elkészül a nő, odadobom neki a kocsi kulcsot.
- Remélem tudsz vezetni. - Aztán intek is a bejárati ajtó irányába, hogy elindítsam magunkat kifelé és ne vesztegessünk ennél több időt is. Igazából nem szívesen hagynám őt figyelmen kívül, jobb lesz az mindkettőnknek ha inkább ő hajt, én pedig ügyelek arra, hogy nem tesz semmilyen ostobaságot.
BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Jan. 31 2024, 23:31

Samuel

Raelyn

Egyik kezemben a bevásárolt cuccokat egyensúlyozom, a másikban a kocsikulcsot, a lakáskulcsot és a telefonomat, ezért egyelőre csak a lábammal lököm be magam után a bejárati ajtót, és megelégszem azzal, hogy hallom azt becsukódni magam mögött. Úgy vagyok vele, elég lesz majd akkor bezárni, ha újra szabad lesz mindkét kezem. Egyenest a konyhába indulok, hogy mindent lepakoljak a konyhapultra, de mielőtt elkezdeném a dolgokat egyenként helyre rakni, a mobilom jelzi, hogy üzenetem érkezett. Stacy, az egyik kolléganőm ismét kiadó lakás hirdetését küldte nekem, én pedig megállva az adott mozdulatban azonnal kíváncsian nyitom meg a kapott linket. Doriannel már vagy két hónapja keressük a tökéletes lakást kettőnknek, illetve hármunknak, hisz ha minden jól megy, Dor lánya, Hannah is velünk jöhet majd. De ez nem egyszerű feladat, és minden segítség és tip jól jöhet. A hirdetett kecó egész jó helyen van, a szobák száma is megfelel, az ára kicsit borsos, de talán érdemes lehet megnézni élőben is.  

Még a képeket elemezgetem, amikor csak félig figyelve arra, mit is csinálok, kiveszek egy újabb vásárolt dolgot a papírtasakból, hogy megkeressem a helyét a konyhában. Nem tudom, miért nem hallom a közeledő lépteket. Talán annyira belefeledkezem a teendőimbe és a gondolataimba, vagy egyszerűen csak nem számítok rá, hogy bárki így besétálhat a nyitva maradt ajtón, de a fickó egyszer csak ott áll mögöttem, és ahogy megköszörüli a torkát, én összerezzenek. Ijedtemben még a csomag tisztát is elejtem, ami földet érve kiszakad, és széjjel szóródik a járólapon.

- A francba! - szitkozódom először csak halkan, a rendetlenség miatt, de ahogy szembe fordulok a vendégemmel, és meglátom a rám szegeződő pisztolyt, némileg erélyesebben ismétlem meg a szót. - A francba! Mi a... Mi a fasz? Te meg ki a frász vagy?! - kérdezem egyszerre döbbentem és ingerülten, de mondhatni ösztönösen emelem fel mindkét kezemet a levegőbe, ezzel jelezve, hogy én fegyvertelen vagyok. Aztán már a homlokomat ráncolom a szavai miatt.

Orvospalánta? Vele kell mennem? Tiltakozni szeretnék, azt mondani, hogy valószínűleg eltévesztette a házszámot, mert annyira abszurdnak tűnik a helyzet, hogy valaki csak így besétál az otthonunkba, és fegyvert szegez rám, követeli, hogy vele tartsak, de aztán elhangzik Ashton neve. - Ó, hogy az a... - lassan lehunyom a szemeimet, majd az ég felé emelem őket. Nem hiszem el, hogy már megint itt tartunk. Leeresztem a két kezem. Ha Ashton ismerőse, akkor remélhetőleg nem fog lelőni. - Ő küldött? Veled megyek, de... - mondom szinte fogcsikorgatva. - Semmi szükség arra, hogy fegyvert szegezz rám, szóval örülnék, ha lejjebb eresztenéd... - teszem hozzá kissé ingerülten, mutogatva is, hogy ne szegezze már rám azt a szart, közben már nyúlok is a dzsekimért és a telefonomért, amit a farmerem zsebébe süllyesztek. - Mit akartok tőlem? - kérdezem már-már unottan indulva kifelé. Nem is olyan régen történt, hogy Ashton miatt meglőttek, azt hittem, legalább egy időre nyugtom lesz tőle, kezd nagyon elegem lenni az ugráltatásából. - Az ott... vér? - torpanok meg, ahogy közelebb érve feltűnik, a férfi keze gyanúsan vöröslik.
“You see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little push!”


BEE






crazy




about you



Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn & Samuel - I need a medic 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRaelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic EmptySzer. Jan. 31 2024, 19:41


to my Medic

Raelyn and Samuel


- Baszki, nehogy itt hagyj nekem, haver! - Mormogom oda Zane-nek, miközben igyekszem nem nagyobb kárt tenni benne és lesegítem őt a kanapémra. Nem vagyok orvos, őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit kellene most csinálnom. A golyó csak a combját érte, talán meghalni sem fog, de valakinek ki kell szednie a golyót, aki pedig minden valószínűséggel nem én leszek. Még ha szeretném sem tudnám megtenni, viszont semmiképp sem szeretném hagyni, hogy Zane meghaljon. Nem csak üzlettársam, de barátom is, akire szükségem van még.
- Ilyen könnyen azért tőlem sem szabadulsz meg... - Mondja most ő, mintha olyan jól is állna a szénája. Pedig nem. Mindketten tudjuk, hogy nem vihetem őt kórházba, pedig ellátásra van szüksége, sürgősen. Ekkor jut eszembe az az információ amit Ashton adott nekem néhány hónappal ezelőtt. Reméltem, hogy nem lesz rá szükségem, dehát ilyen ez a biznisz, nem tudjuk előre kiszámítani, hogy mi lesz.
Az íróasztalomhoz lépek, a fiókban kezdek el keresgélni, igyekszem figyelmen kívül hagyni Zane kíváncsiskodását, majd mikor megtalálom amit keresek, a címet a telefonom navigációjába bepötyögve nézek fel. Gondolkozás nélkül indulok meg az ajtó felé, de azért még megfordulok, hogy felvilágosítsam kicsit és tudassam vele, van remény.
- Mindjárt jövök, hozok segítséget. Aztán el ne szaladj innen. - Kacsintok rá, hiszen aligha tudna szaladni bárhova is. Még hallom az ellenkezését mikor az ajtót becsukom magam mögött, de nem reagálok rá. Az idő szűkös és nincs időm leülni megmagyarázni neki, hogy mi a tervem, a lényeg, hogy most legalább van tervem. Öt perccel ezelőtt még az sem volt és már kezdtem elkönyvelni, hogy a kanapém kellős közepén fog elvérezni.
Mikor megérkezem a címre, körülnézek, majd becsöngetek, aztán mielőtt még várnék a válaszra, türelmetlenül, amolyan próba-szerencse alapon nyomom le a kilincset, mert nincs időm nekem várakozni. Nagy örömömre szolgál a tudat, hogy az ajtó kinyílik, én pedig gondolkozás nélkül lépek be, mintha ennek semmi veszélye sem lenne. Nem érdekelnek túlzottan a veszélyek. Egy lövöldözés kellős közepéről csöppentem ide, véres kezekkel és egy fegyverrel. Amire végül rá is markolok, hogy ezzel is bebiztosíthassam magam, az esetleges rám leselkedő veszélyekkel szemben. A hangok irányába indulok, mikor pedig megpillantom a nőt, aki minden bizonnyal az egyetlen ember aki most segíteni tud rajtam, egy kimért mozdulattal emelem fel a kezem, hogy az abban tartott pisztoly Raelyn felé szegeződjön. Lassú léptekkel közelítem őt meg, nem áll szándékomban halálra rémiszteni őt, elvégre szükségem van rá. Mikor már elég közel érek hozzá, megköszörülöm a torkom, hogy felhívjam magamra figyelmét.  
- Ha jól sejtem te vagy az orvospalánta? - Kérdezem tőle a lehető legnyugodtabb, de egyben határozott hangnemet megütve. - Velem kell jönnöd. Azonnal! - Teszem hozzá, majd pedig az ajtó felé bökök a fegyverrel, ezzel érthető jeleket adva arra, hogy mozogjon. - Majd elfelejtettem... Ashton üdvözöl. - Kacsintok még azért rá, ezzel is ösztönözve őt arra, hogy ne akarjon semmilyen hülyeséget csinálni és fogadjon szót. Mindketten tudjuk, hogy tőlem talán nem fél, de Ashton-tól már annál inkább.
BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Raelyn & Samuel - I need a medic Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Raelyn & Samuel - I need a medic 390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
42
★ :
Raelyn & Samuel - I need a medic 6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Raelyn & Samuel - I need a medic
Raelyn & Samuel - I need a medic Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Raelyn & Samuel - I need a medic
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raelyn&Dorian - no one like you
» Raelyn&Dorian - let's be alone together
» Raelyn és Flor - új lakótársak
» Raelyn & Aston - Chaos?
» Raelyn Juliana Winters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások :: Lester lakás-
Ugrás: