New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Raelyn&Dorian - no one like you
TémanyitásRaelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyVas. Aug. 04 2019, 21:00

raelyn&dorian

Egy hét. Egy kínkeservesen hosszú hét áll mögöttem, amióta legutoljára találkoztam Raelynnel. Ebben az időszakban azonban mást sem tettem csak időt hagytam neki és néha próbáltam beszélgetésbe elegyedni vele - ami többnyire sikertelenségbe fulladt -, de döntésre nem jutottam azt illetően, hogy milyen mentséget hozzak még fel a hibáimra. Talán nem is létezik már ilyen. Egyszerűen kiterítettem a lapjaimat, az összes kártyámat felforgattam és most csak abból gazdálkodhatok, amit magamnak okoztam. Nem léphetek vissza a múltba és ismételgethetem a történteket, hanem azon kell lennem, hogy egy olyan jövőképet formáljak, amelynek már ő is a részese. Ahhoz viszont, hogy ez létrejöjjön, tepernem kell, mégpedig nagyon. Le kell nyűgöznöm, el kell hitetnem vele, hogy több titkot már nem őrzök ennél - és valójában tényleg nincsen már semmim -, ezért ha ismételten úgy dönt, hogy a társaságom továbbra is kedves számára, akkor több meglepetés nem éri majd. Ehhez viszont kevésnek bizonyulnak a szavak és ezt abban a pillanatban is tudom jól, ami közben majd szétvet az idegesség, hiszen a nyamvadt telefonomon beállított időzítő eszembe juttatott egy olyan programot, amire még akkor tettem ígéretet neki, amikor még mindig szép és jó volt közöttünk. Ami pedig engem illet, tartom magamat az adott szavamhoz. Túl sokszor tettem keresztbe az embereknek vagy hitegettem őket olyanokkal, amelyeket már abban a pillanatban tudtam jól, hogy eszem ágában sincs megtenni, de ahogyan az életem változik, úgy magam is igyekszem lépést tartani vele. A szekrényemet túrom át valami sportosabb szerelésért, de már régóta nem jártam a konditerem felé, habár az idegesség naprakészen tartja a testfelépítésemet. Az egyik percben még a lányomért aggódok, a másikban a bátyámmal lefelé tendáló testvéri kötelékünkért, a harmadikban meg azért, hogy nehogy kicsússzon a kezeim közül a lehetőség, hogy Raelynt visszakapjam. Már lassan, de körvonalazódik egy terv a fejemben ezt illetően, de még nem szántam rá magamat, hogy meg is lépjem. Viaskodok az érzéseimmel, harcban állok a gondolataimmal és ezek egyvelege bőven elég ahhoz, hogy egy percre se unatkozzak.
A tűzoltóság épülete helyett a parkot jelölték ki a rendezvény megtartásához. Ha az emlékezetem nem csal, ezen a napon a rendőrök és a tűzoltók mérik össze tudásokat és én értelemszerűen Raelynnel karöltve az utóbbihoz fogok tartozni majd. Lényege a napnak, hogy mindkét csapatot egy nagyobb cég szponzorálja és egy-egy szervezetet kiválasztanak, amire a végén adományt fordítanak. Nekünk csak az a feladatunk, hogy minél nagyobb összeget gyűjtsünk össze és megnyerjük a csapatunknak ezt a napot. Most, hogy ennyire összecsaptak kettőnk felett a hullámok, érdekes lesz ezt kivitelezni, de remélhetőleg vagyunk annyira értelmesek, hogy félretesszük nézeteltéréseinket arra az időre, amíg ezt összehozzuk a csapatnak. Mindenesetre legszívesebben elásnám magamat a tetteim miatt és elő sem bújnék, amíg ő úgy nem gondolja, hogy érdemes vagyok a felszínre jönni.
A nyüzsgés már egy utcával lejjebb is kitűnően hangzik és a kocsimat is valahol ennek a környékén sikerül csak leparkolnom. Civilek, egyenruhások és bámészkodók is a park köré tömörültek, hogy részesei lennek a több pontból álló versenynek, melynek pontos részleteit gondolom csak a kezdés előtt kapjuk meg. Van bennem egyfajta félsz is, ahogyan egyre közelebb kerülök a tömeghez. Vajon Rae mesélt rólunk a többieknek? Másképpen fognak tekinteni rám, mint a legutóbbi alkalommal, amiért rosszat okoztam neki? Nem tudhatom, ez viszont nem tart vissza attól, hogy megközelítsem őket. Átverekedem magamat a nézelődök során és ekkor veszem észre Őt a többiekkel együtt és esküszöm, ha nem magam tapasztalnám meg, akkor hülyének nevezném az illetőt, aki az állítja, teljesen tisztában van azzal milyen érzés, amikor lelassul az idő és a szíve ott marad abban az egy momentumban. A haja más lett, szőkébb árnyalatokban pompázik, de még mindig az egyik leggyönyörűbb nő, akivel valaha volt szerencsém találkozni. Észre sem veszem mennyire leragadtam, csak akkor amikor valaki véletlenül, de meglök hátulról és arra késztet finoman, hogy húzzak már a francba az útból. Ő neki is sikerül észrevennie és miközben elindulok felé, két kezemet védekezően a magasba lendítem.
- Eszembe jutott, hogy korábban megígértem a társad leszek ebben és tartom a szavamat. - magam védelmére kelve magyarázom el gyorsan ittlétem okát mielőtt elküldhetne melegebb éghajlatra, de ebben a pár másodpercben annyi mindent mondanék neki, ami emberileg nem hiszem, hogy lehetséges. - Benne vagy, hogy félretegyünk mindent addig, amíg itt vagyunk és egy csapatként működjünk? - teszem fel kérdésemet, de a szívem a torkomban dobog és egyszerűen képtelen vagyok levenni róla a tekintetemet. Mintha percek leforgása alatt próbálnám bepótolni az egy heti kihagyást azzal, hogy magamba iszom a látványát és elraktározom. A függőség átka. Ha egyszer valamire rászoksz, onnantól kezdve másra sem tudsz nézni és valószínű én sem érzek most másképpen, hogy ismételten a közelébe lehetek.


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyHétf. Aug. 05 2019, 01:47

dor & rae
It hurts because it matters.




Már napok óta a padlón vagyok. Nincs ezen mit szépíteni, nem vagyok jól. Dorian váratlan vallomásán még mindig nem tudtam teljesen túltenni magamat. Közben baromira hiányzik. Nem mintha azelőtt sülve-főve együtt lettünk volna, vagy nem múlt volna el úgy nap, hogy egy ideig nem láttuk egymást, de ez most más. Mert a közöttünk levő távolság nem csak fizikai. Mert túl kellene lendülnöm a helyzeten valahogy, és folyton elfog a bizonytalanság, hogy esetleg eltúlzom ezt az egészet, túlgondolom, nem akarom büntetni Dort, amiért gyereke van, hiszen az nem volna fair, ugyanakkor... fáj. Fáj, hogy hazudott, mert egy nagyon fontos dolgot titkolt el előlem. Még mindig hihetetlen számomra azt a Doriant, akit én ismerek, összeegyeztetni azzal, hogy ő egy apa. Van egy lánya, akit nevel, akiről gondoskodik, akit szeret. Ebben biztos vagy, hisz olyan szeretettel beszélt róla a vallomásában is, és ez mind nagyon szép... de nagyon váratlan, nagyon... Nem is tudom. Vajon tényleg van bármi hely számomra is az életükben, ha ennyi ideig kizárt belőle? Ha nem akarta, hogy a gyerek létezéséről tudjak? Tudom... tudom azt, hogy jóvá akarja tenni, bizonyítani... hisz megígérte. De most még össze vagyok zavarodva. Még mindig csak emésztgetem ezt a dolgot, és próbálom kitalálni, hogy tudnék én beleférni az életükbe... vagy ők az enyémbe. Válófélben vagyok egy férfitól, aki nem akar válni tőlem, aki megcsalt, mert nem álltam készen, hogy gyereket vállaljak vele. Hát nem őrülten zavaros mindez? Dorian egész héten próbál elérni, keres, üzeneteket ír, és néha ott a telefon a kezemben, és szeretnék válaszolni, felvenni, ha hív, vagy visszaírni valamit, de aztán mindig elbizonytalanodom. Mit mondhatnék? Erre még nem állok készen. Kell még egy kis idő. Az életem egy kész felfordulás, most úgy érzem. Dorian, a lánya... aztán Adam. A testvéreim. Flor és az ő mostohabátya. Nem mehetek most haza, nem tudnék most szembenézni a kockázattal, Dor miatt sem. Hozzá sem mehetek. Örülhetek, hogy Leon elvisel, bár ki tudja, meddig. De mellette legalább nem vagyok egyedül, még ha egy kicsit fura is a helyzet.
Egyedül a hetekkel ezelőtt eltervezett, mai tűzoltósági jótékonysági program az, ami legalább egy kicsit izgalomban tart. A srácok is elég izgatottak és jókedvűek, ez pedig ragadós, jó hatással van rám. Egy kis változatosság, legalább volt okom kimozdulni egy munkán kívüli tevékenységre is, és öröm az is, hogy a jó ügyért jövünk össze. Jó, hogy társaságban vagyok. Bár párszor eszembe jutott, hogy eredetileg Doriannel terveztem érkezni, sőt, a lelkére kötöttem, hogy jönnie kell, jót cselekedni, de ugye most máshogy alakultak a dolgok, én meg partner nélkül maradtam. Azért igyekszem jól érezni magam, és mindenből ki fogom venni a részemet. Farmert viselek, és a tűzoltóság jelét viselő sötétszürke pólót, hogy mindenki számára egyértelmű legyen, melyik csapathoz is tartozom. Két napja fodrásznál is voltam. Kellett valami új, valami változtatás. A lelkemnek volt szüksége rá. Szóval kiszőkíttettem a hajam, és kaptam egy-két lila tincset is. Anne szerint állatira vagány, nem győzi dicsérni, ez pedig folyton mosolyt csal az arcomra.
Érkezés után rögtön jelentkezünk a regisztrációs pultnál, megkapom a számom, amit a hátamra tűznek. Úgy igazából még nem tudom, milyen versenyszámok lesznek, és hogy miben lesz alkalmam részt venni társ nélkül, de az biztos, hogy hamarosan lesz egy összecsapásom a rendőrség kijelöltjével a „ringben”. Jó, a ring erős kifejezés, amikor egy szalmabálákkal körülkerített területről van szó. Anne épp bemutat egy régi zsaru ismerősének, amikor felemelve a fejem a válla felett megpillantom Doriant. A meglepettségtől kikerekednek a szemeim, a szívem pedig kihagy egyet. Nem számítottam rá, hogy eljön. Hirtelen nem is tudom, hogy örülök-e neki, vagy sem. A gyomrom idegesen rándul görcsbe, amikor megindul felém. Ismét elönt az érzés, hogy mennyire hiányzott, és istenem, hogy nézhet ki ennyire jól? Az enyhén ráfeszülő pólóban, a kissé kócos hajával, a tekintetével, ami egyszerre sugall elszántságot, és emlékeztet egy gyámoltalan kölyökkutyáéra. Már előttem áll, de még mindig fogalmam sincs, mit is kéne mondanom neki. Csak őt figyelem, ahogy beszél, ahogy kezét védekezően maga elé emeli, ahogy egyszerűen csak itt van, és létezik.
- Igen, kikényszerítettem belőled azt az ígéretet – bólintok egy kisebbet egy szomorú félmosollyal, megtalálva a hangomat. - Nem hittem, hogy tényleg eljössz. Tudod, a történtek után – vallom be őszintén. - Rendben – válaszolok végül csak ennyit a kérdésére. Nem biztos, hogy készen állok erre, de legyen. Végül is a jó ügyért tesszük.
- Szia Dorian! - lép mellénk a következő pillanatban Anne. - Hogy vagy? Mégis el tudtál jönni? Rae épp az előbb mondta, hogy más dolgod akadt, de örülök, hogy itt vagy. Nélküled ez az újdonsült szöszi kibújt volna a feladatok feléből, azt meg nem engedhetjük meg magunknak. Nyernünk kell, és Ő az aduászunk. Tudod te milyen gyorsan tud sprintelni, vagy hogy milyen erős karja van? Egy terminátor a csaj – neveti el magát meglökve engem kicsit a vállával, mire én is picit elnevetem magam, és lopva Dorianre pillantok. Istenem, hogy fogom végigcsinálni ezt a napot?







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyHétf. Aug. 05 2019, 20:45

raelyn&dorian

Történetesen ötletem sincsen mibe sétálok bele azzal, hogy korábban rábólintottam erre a programra. Akkor másabbak voltak a körülmények. Jól kijöttünk egymással, szinkronban voltunk, most azonban azt se tudnám megmondani, hogy egyáltalán látni akar vagy sem. Bár a tippem az utóbbit emelné ki válasznak, az a mocsok remény, ami belülről ösztönzi az embert, épp az ellenkezőjét igyekszik elhitetni velem. Utoljára talán az iskolai testnevelés órák keretében vettem részt ilyen versenyeken és mivel ezen az egy órán kívül aligha érdekelt más tantárgy, ezért mindig a dobogón végeztem a legvégén. Ennek viszont már jó pár éve és azóta sok minden történt. A különféle szerek nem segítettek abban, hogy megtartsam régi formámat, jóllehet miután kikerültem abból a mókuskerékből, igyekeztem visszanyerni magamat több-kevesebb sikerrel. A fegyverekhez értettem és a közelharchoz sem voltam sík hülye, de ha itt nem egy vadnyugati fegyverpárbajt kell imitálnunk vagy egy illegális ketrecharcban részt venni, akkor magam sem tudnám előre megjósolni hogyan fogok szerepelni. Mégis nem ez az, ami a legfőbb aggodalmat okozza, hanem az a személy, aki túlságosan meghatározóvá vált az életemben meglehetősen rövid idő alatt és a kettőnk meghittnek nem nevezhető kapcsolata. Képtelenség volt őt elérni ebben az egy hétben és igen, megígértem neki, hogy hagyok időt az elhangzottak átgondolására, mégis úgy éreztem belehülyülök, ha nem hallom a hangját vagy valami választ, amit elraktározhatok magamnak, mint valami reményt arra, hogy nem szúrtam el teljesen. Ennek hiányában azonban az idegösszeomlás kerülget, ahogyan megérkezek a sportesemény helyszínére és csak percek elteltével veszem a fáradtságot, hogy csatlakozzam a többiekhez, noha a tőlem megszokott viselkedéssel ellentétben most egyáltalán nem vagyok késésben. A tömegben elvegyülni szinte megváltásként hat rám, mégis ahogyan észreveszem Őt nem messze jelenlegi helyzetemtől, úgy érzem, mintha a körülöttünk lévők rohamosan a semmibe vesznének. Szinte érzem, ott kiabál bennem az a jövőkép, hogy most fogok jó nagy hülyét csinálni magamból mindenki előtt, mégsem tudom irányítani lépéseimet, amelyek egyenesen és ösztönszerűen közelítik meg azt a nőt, akit nem tudok és nem is akarok kitörölni a gondolataimból. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy bocsánatot kérjek vagy az utánalévő állapotot kezeljem, így egyszerűen csak azzal hozakodok fel ami legelőször eszembe jutok és közben abban reménykedem, hogy nem kér a távozásra. Hadaró szavaimat gondolataim formálják, melyeknek elmondását követően csak Őt figyelem, mintha hónapok teltek volna el legutolsó találkozásunk óta. A fenébe is, rohadtul hiányzott!
- Úgy emlékszem nem kellett kétszer kérned rá. - kutakodok emlékeim között és egy enyhe vállvonás is becsúszik, noha ez csak a látszat, mert olyan feszült vagyok, hogy szinte meg tudnék semmisülni itt az emberek között. - Megígértem Rae és pofátlanság lett volna, ha visszatáncolok. Amúgy is rám fér már, hogy valami jót cselekedjek. - egyik lábamról a másikra helyezem egyensúlyomat, kezeimet pedig zsebeimbe mélyesztem. Na ne már, hogy zavarba vagyok! Mi a franc?! Ez nem az a pillanat, amikor vissza az időbe játékot játsszunk és tizenéves kamasszá formálom magamat, aki attól megsemmisül, ha megfújja a szél. Esetleg közkívánatra nem kaphatnék még egy olyan ütést, mint legutóbb? A pontos helyét is megmutatnám, csakhogy észhez térítsen. De hogyan is lehetnék a józan valómnál, hogyha Ő így néz rám? A válasz egyszerű: sehogy.
- Oké.. - dünnyögöm magam elé, mintha ez olyan értelmes riposzt lenne a részemről, aztán abbahagyom a föld meg a levegő és az emberek kémlelését, hogy tekintetemet arcának vonásaira vezessem. - Jól áll a szőke... - biccentem enyhén oldalra a fejemet. - ..meg a lila is. Tetszik. - hű öcsém, ha most részt vennél volna valami csajozós szövegekből álló versenyen, biztos a zsűri az asztal alá röhögte volna magát. Ennél bénább már nem is lehetnél. Azért egy mosolyt is kikényszerítek magamból, hogy enyhítsem ennek a sok összehordott baromságnak az élét, de mielőtt önként elásnám magamat a földbe a megmenekülés érdekében, Anne csatlakozik hozzánk, így most már csak azzal törődök, hogy megtartsuk a közöttünk lévő jó viszony látszatát. Hátha a végén annyira belejövünk, hogy magunk is elhisszük túl vagyunk a nehezén. Egy köszönéssel indítok, aztán csak-csak kinyögök valami értelmesnek tűnő szöveget.
- Ja..hát sikerült átszerveznem a programjaimat. - megdörzsölöm tarkómat és bár annyi gondolat kavarog bennem, hogy egy egész medencét képes lennék megtölteni vele, mégsem tudom visszafogni mosolyomat. - Valóban? - kérdezek vissza ez elhangzottakra és teszek egy lépést közelebb Raelynhez. Önök is hallják mennyire megvadult ez a ketyegő a bordáim csapdája között vagy csak én fogok halláskárosult lenni a nap végére? - Ha csak rajtam múlik, nem engedem, hogy elmeneküljön innen. - a két vállára simítom kezeimet és cinkos mosolyt ejtek Anne felé. - Nem kell bemutatni mire képes. Engem is másodpercek alatt képes lenne hatástalanítani. Még szerencse, hogy nem harcolom ki magamnak. - Hazug dög! De szokták mondani, hogy amiről nem tudunk, az ugye nem is fáj. Már akinek. - Mivel is fogunk kezdeni amúgy vagy még nem kaptátok meg a programot? - tekintetem hol Raelynre, hol pedig Annere siklik, noha sokkal többet időzök el Raelyn vonásain. Jól átgondoltam én ezt az egészet?


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyHétf. Aug. 12 2019, 12:05

dor & rae
It hurts because it matters.




Kettős érzések játszanak bennem. Egyrészt örülök, hogy itt van, és majd' kiugrik a szívem, mert annyira hiányzott, és egy részem annyira szeretné, hogy minden olyan legyen, mint azelőtt. Másrészt meglep, hogy eljött, és a mellkasom körül újra felerősödik ez a fojtogató szorítás, amit azóta érzek, hogy vallomást tett nekem a kocsiban. Mert rosszul érzem magam, amiért távolságot tartok, mert nem vagyok benne biztos, hogy helyesen teszem-e, mert nem akarom, hogy azt érezze, már nem olyan fontos ő nekem a gyerek miatt. De ez az egész annyira zavaros, és fáj, és a fejem nehéz, mert tele van nehéz gondolatokkal, amelyek szüntelen ott kavarognak, és nem tudok rendet tenni közöttük. Azt hittem, lesz ma egy jó... vagy legalábbis jobb napom a kollégák között, sporttal, versengéssel, jótékonykodással, és ez majd jót tesz, mert egy időre kiürülhet a fejem, elvonhatják a figyelmem a problémákról, ami után esetleg... remélhetőleg... könnyebben át tudtam volna gondolni mindent. Ám most hogy itt van... rá kell jönnöm, hogy valójában nem szeretném, hogy elmenjen. Örülök, hogy a társaságában lehetek, de félek is, hogy még inkább összezavar, hogy még inkább megnehezíti nekem, hogy minden megemésszek. És fogalmam sincs, hogyan viselkedjek a közelében. Ami már csak azért is furcsa, mert én nem ilyen vagyok. Sosem aggaszt, hogy mások mit gondolnak, hogy miképpen kellene viselkednem, csak teszem azt, amitől jól érzem magam. De jelenleg kész katasztrófa vagyok. Teljes káosz.
- Tényleg nem kellett – adok neki igazat, és valamiféle halvány mosoly is megjelenik az arcomon. - Megértettem volna, ha mégsem jössz el. De örülök, hogy itt vagy. Mármint együtt nagyobb az esélye a csapatunknak a győzelemre – teszem hozzá gyorsan helyesbítésgyanánt. Azt sem tudom már, mit beszélek. Aztán a hajamat dicséri, és őszintén elmosolyodom. Nem kellene, hogy érdekeljen a véleménye, magam miatt csináltam, nekem kellett a változás... de basszus, akkor is örülök, hogy tetszik neki.
- Úgy éreztem, kell egy kis változás... - kezdenék a válaszadásba, és közben az egyik ujjam köré csavarok egy tincset, de akkor Anne toppan oda mellénk a szokásos csevegős, bőbeszédű stílusában. Persze fogalma sincs róla, hogy mi zajlik épp közöttünk Doriannel. Amiért most még kicsit bűntudatom is van, mert jó barátnők vagyunk, vele tudok őszinte lenni, de se neki, se Flornak nem mondtam egyelőre semmit. Nem volt kedvem beszélgetni az utóbbi napokban úgy bővebben senkivel. Épp elég volt, hogy bepofátlankodtam a bátyám életébe, és neki magyarázatot adnom ennek okáról.
Halvány érdeklődéssel, bujkáló mosollyal vonom fel a szemölködöm az előttem elhangzott szavakra, miszerint terminátor vagyok... Dorian pedig nem engedne megszöknöm. Vajon miért ver gyorsabban a szívem ettől a kijelentéstől?
- Először be kell regisztrálnunk téged is. Gyere, szerzünk neked számot – intek a fejemmel, és indulok meg a regisztrációs volt felé. Míg odáig eljutunk, nem igazán tudom, mit mondjak neki, képtelen vagyok hozni a szokott formámat. De nekem úgy is jó most, ha csak némát sétálunk egymás mellett. Megérkezve jelzem a pult mögött ülőnek, hogy van egy kis változás, mert mégis megérkezett a párom, ami gondolom ismét egy kis átszervezést igényel. De ez már az ő gondjuk. Aztán megkapjuk a számot, amit rám bíznak, hogy én tűzzek fel a hátára. Igyekszem ezt úgy kivitelezni, hogy minél kevesebbet érjek hozzá, bár közben elfog a vágy, hogy megöleljem, hátulról átöleljem a derekát, és egy pillanatra odahajtsam a fejem. Egyre szánalmasabbnak érzem magam.
- Ez meg is van! - közlöm a dolgom végeztével, mire a ismertetik is velünk az első feladatokat. Először egyikünknek egy talicskában kell majd tolnia a másikat, és a pálya egyik feléről a másikra minél több pingpong labdát eljuttatni. Elnevetem magam, amikor ezt közlik velünk, mert elképzelni is vicces. Aligha tudnám ezt teljes komolysággal végigcsinálni. Aztán célba dobás lesz. Kisebb baltákat kell belevágni az adott távolságban levő fa táblákba belevágni. Minél több pontért.
- Ez érdekes lesz – ingatom a fejem, és azt veszem észre magamon, hogy ismét egyre többet mosolygok. Szinte már fáj az arcom tőle, miután az elmúlt héten mondhatni egészen elszoktam tőle.
- Készen állsz rá, hogy ide-oda tologass? - kérdezem Doriant kissé szórakozottan.







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyKedd Aug. 13 2019, 00:38

raelyn&dorian

Ez nagyon nem jó ötlet. - hangzik el legalább századszorra is mantraként ez a pár egymás mellé pakolt szó azokban a másodpercekben, melyek keretbe foglalják a Raelyn felé közeledő lépteimet. Nevetséges mennyire gyámoltalannak érzem magamat, holott éppen az ellenkezőjével kellene előrukkolnom, mégis olyan vagyok, mint egy hülye gyerek, aki a saját hangját képtelen megtalálni anélkül, hogy ne kapna sírógörcsöt haszontalan próbálkozásai közben. Nehéz megragadni egy szóban ezt az érzelmi rengeteget, ami lezajlik bennem. Részben hibaként, őrültségként élem meg az ittlétemet, hiszen megígértem, hogy időt hagyok számára. Teret engedek, amíg maga nem dönt úgy, hogy képes lesz ismételten szembenézni a képemmel, ehelyett viszont itt állok előtte és olyan ígérettel hozakodok elő jelenlétem magyarázataként, amely már elavultnak is tekinthető akár, ha a kapcsolatunk állapotát vesszük figyelembe.
- Mindent a csapatért, igaz? - mosoly rajzolódik ki képemre, hiszen már lassacskán elhittem, hogy nekem örül, de aztán gyorsan kijavította magát, mielőtt akár egy aprócska reménysugár is felüthette volna a fejét bennem. Végül is, tegyünk úgy, mintha ez rendjén lenne és nem emésztene fel egyikünket sem a másik jelenlétének tudata. Meglehet én vagyok, aki teljesen megtébolyult a kinti levegő hatására, de valahol mélyen még mindig él bennem egy kis ösztönzőként cincogó hang, amely maradásba bír és arra, hogy gyenge bókokkal lássam el a velem szemben állót, aki sokall gyönyörűbb annál, mint amennyit helyesnek vélek megosztani vele.  
- Ez tagadhatatlanul így van, bár nekem a szőke nem állt volna jól. - merengek el egy mosollyal is megfűszerezve kimondott szavaimat, hogy oldjam a kettőnk közötti labda nagyságú feszültséget, amely egyre nagyobbra és nagyobbra növekszik, amíg úgy centik választanak el minket egymástól. Szeretem a kihívásokat. Határozottan éltet az adrenalin, így szívem szerint akár megpróbálhatnám azt, hogy közelebb merészkedek hozzá, hátha azzal még nem rontok el mindent. Mégsem teszem, helyette csak a zsebeimbe mélyesztem két mancsomat és arra várok, hogy a föld nyeljen el, ha már a gondolataim képtelenek maguktól gödröt ásni gazdájuk alá. Azzal is tisztában vagyok, hogyha a későbbiekben szeretnék elkerülni a felesleges kvízkérdéseket a kapcsolatunkban beállt változásokról, akkor nem árt majd úgy tennünk, mintha minden szép és jó lenne. És bár az esély megvan rá, hogy belepusztulok a folyamatba, mindig is voltam annyira mazochista, hogy ezt elviseljem.
Anna érkezése ment meg minket a továbbiakban, és bár próbálok hű maradni önmagamhoz és beszélgetésünkbe belecsempészni egy-két általam formált véleményt is, mégis hazugságnak hat minden, amelyet csak kiejtek a számon. Mintha neonfeliratként lenne a homlokomra vésve, hogy: egy szavát se hidd a rohadéknak!, holott sosem aggasztott korábban az, hogy mások képébe hazudjak, most viszont rettentően dühít. Úgy tűnik nem csak szépségei, de árnyoldalai is vannak annak az állapotnak, ha az ember fia önszántából jó útra akar térni. Amíg beszélgetésünk zajlik, kezemet Rae vállán pihentetem, hogy ezzel is bebiztosítsam magunkat a felesleges kérdésektől való megmeneküléshez, de mihelyst a veszély úgymond elhárul, elengedem Őt, nehogy kényelmetlenül érezze magát közelségemtől.
- Csak a hölgy után. - előreengedem és összeszedem a lehető legmélyebbről megmaradt jelenlétemet is ahhoz, hogy ne tévedjen el tekintetem a derekánál lejjebb, ezért inkább a környezetünket pásztázom. Eddig is ennyi fa volt a környéken vagy csak én maradtam ki egy egész változásnyi folyamatból? Már éppen azon vagyok, hogy ez tőle is megérdeklődjem, de inkább elhessegetem ezt a gondolatot, hiszen az egy újabb lökés lenne afelé a mély szakadék felé, ahonnan félő, egykönnyen nem lesz lehetőségem visszamászni a felszínre.
A rajtszámom megkapása egyszerű folyamatként zajlik le, bár egy örökkévalóságnak tűnik, miközben Raelyn megpróbálja a hátamra illesztgetni azt és próbál kevesebb érintést vinni ebbe a műveletbe. - Sikerült megbélyegezned? - pillantok hátra rá, de ő maga biztosít afelől, hogy a továbbiakban nem fogok elveszni, hiszen elég csak a számomat kiabálni ahhoz, hogy rám leljenek. Valljuk be, a való életben ez nem jönne annyira jól.
Enyhén magasba szökik a szemöldököm a feladatok ismertetése alatt, noha a mellettem álló lány jól szórakozik ezen. Kérhetnék még egy tucatot ezekből az értelmes feladatok felsorolásából? Úgy érzem nem hallottam még mára eleget a nevetését.
- Hogy készen állok-e? - már a feltételezés is sértő hangnemben teszem fel kérdésemet. - Úgy érzem, erre a feladatra születtem. - megengedek magamnak egy mosolyt, majd lassan odasétálunk a személyre szabott talicskánkhoz, hiszen hamarosan a verseny is kezdetét veszi.
- A tökhintója előállt, kisasszony. - a kezemet nyújtom felé, hogy segítsek ezáltal neki a beszállásban és mikor biztosra megyek abban, hogy kényelmesen elhelyezkedett - már ha ez egy talicskában bárhogy is kivitelezhető - csak akkor állok be én is a helyemre. A visszaszámlálás elkezdődik és tömeg most egyként gyűlik össze a versenyzők köré, hogy megnézze nyereségünket és bukásunkat is egyaránt. Én elszánt vagyok, egyben nem éppen a legjobb, ha versenyekről van szó. Túlságosan is komolyan veszem, de most talán higgadtan leszek képes kezelni.
- Megcsináljuk, ba..Rae. - ez az utolsó és egyben majdnem elrontott megszólítással történő szavam neki mielőtt megkezdődhetne a verseny, amely alatt inkább a pontszerzésre, mintsem a felesleges beszédre koncentrálok. Na meg az sem árt, hogy némiképpen figyelmen kívül hagyjam a többieket.

    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyKedd Szept. 03 2019, 23:51

dor & rae
It hurts because it matters.




Az egyik pillanatban elárulom, hogy mennyire örülök neki, a másikban már mentegetőzöm, és kijavítom magam, és az arca mintha azt sugallná, hogy az előző verzió jobban tetszett neki, a szavai azonban megcáfolják ezt. Inkább csak bólintok, mielőtt újra szóra nyitnám a számat, és itt tök véletlenül kiönteném a szívem, vagy felesleges, ide nem illő szómenést kapnék, esetleg az időjárásról kezdenék magyarázni, mint az átlagember, mikor zavarban van. Sok ez nekem. Nem álltam rá készen, hogy felbukkan ma. Mondhatnám úgy is, hogy nem mertem remélni, mert a szívem egy eldugott részében valószínűleg titokban vágytam rá, eljöjjön. Nem kerestem, nem válaszoltam a hívásaira, vagy az üzeneteire, mert egyelőre tényleg időre volt szükségem, de attól még hiányzott, és a jelenlegi kusza helyzetben nem tudtam, hogyan hozhatnám ezt a tudtára, de szerettem volna látni, találkozni vele.
Mielőtt megindulnánk a regisztrációs pulthoz, az új hajszínemre tesz egy pozitív megjegyzést, és bár nem akartam, hogy számítson a véleménye, mégis mosolyt csal vele az arcomra, ami a következő megszólalását hallva csak tovább szélesedik.
- Nem, a szőke szerintem sem a te színed – értek vele egyet egy vicces grimasszal alátámasztva a szavaimat. A kreolos bőréhez aligha passzolna a világos haj... – fut végig az agyamon a gondolat, mire a következő pillanatban már egy emlék bukkan elő az agyam egy eldugott részéből, magam előtt látom, ahogy tenyerem végigsiklik a csupasz karján, a mellkasán, szinte érzem is... Hamar megrázom kicsit a fejem. Nem jó az irány. Koncentrálj, Rae! Úgy csinálok, mintha hónapok óta nem láttam volna, pedig csak egy hete annak, hogy elváltam tőle.
Akkor is hasonló problémákkal kell szembesülnöm, amikor felaggatom a hátára a regisztráláskor kapott számot. Majd épp végzek a nem túl bonyolult, de érzelmileg annál felkavaróbb feladattal, amikor hirtelen felém fordul a kérdésével, és basszus, annyira közel van. Azok az igézően kék szemek, az ajkai...
- Öhm... Ja igen, így már tuti nem fogsz elveszni – nyugtatom meg, és a kissé bamba arckifejezésemet hamar megregulázva még el is mosolyodom. Miután közlik velünk, hogy mi az első versenyszám, elnevetem magam annak abszurditásán. Igazából érdekesen hangzik, és még azt is el tudom képzelni, hogy jók leszünk benne. De ha mégsem, akkor is jó poén.
- Arra születtél, hogy engem egy talicskában tologass? - kérdezek vissza, mert muszáj, és a vigyoromat sem próbálom ezúttal elfojtani. - Örülök, hogy segíthetek beteljesíteni a létezésed célját. Menő tökhintó. Egészen Hamupipőkének érzem magam – fogom meg a kezét, hogy a segítségével elfoglaljam a harci pozíciómat, majd a kelleténél talán egy pillanattal később engedem el őt. - Bár ha már Disney hercegnőkről van szó, én már kislányként is leginkább Mulant éreztem magamhoz közel... és nem csak az ázsiai származásom miatt – jegyzem meg, ha már témánál vagyunk. Már gyerekként is harciasabb voltam a megszokottnál. Ez talán amiatt van, mert négy évesen anya nélkül maradtam, nem volt előttem egy állandó női role model, aki erősíthette volna a nőiesebb oldalamat.
- Aha... meg... Szerintem is jók leszünk – bólintok Dor buzdító megszólalására, és nem kerüli el a figyelmemet, hogy először mást akart mondani. Ami azt illeti, igazából sajnálom, hogy kijavította magát. Ezzel kicsit vissza is húz a szomorú valóságba, emlékeztet rá, hogy távolságot tartunk.
- Na gyerünk, cowboy, csapj a lovak közé! - kurjantom el magam egy karlendítéssel, pillanatokkal azelőtt, hogy a startot jelentő sípszó is elhangzana. Közben ismét felötlik bennem egy emlék még az ismerkedésünk elejéről, amikor megígértem Dornak, hogy egyszer cowgirlnek öltözve fogom elénekelni neki a Titanic betétdalát. Vajon lesz erre még lehetőségem a mostani helyzetünkből kiindulva? De nem sokat foglalkozom most ezzel, mert a feladatra kell koncentrálnom. Minden körben a lehető legtöbb labdát kell magamhoz vennem, és lehetőleg nem elszórnom, hogy a pálya másik felén a megfelelő vödörbe szórhassam azokat. Nem túl bonyolult feladat, de a nagy sietség, nyüzsgés, kapkodás mellett annál több a bénázási lehetős. Szerintem mondjuk egész jók vagyunk, talán gyorsabbak is a többieknél, bár nem könnyű úgy kapaszkodni a száguldó szállító eszközöm szélébe, hogy közben ne hagyjak el egy labdát sem... amiket aztán muszáj fel is szednünk. Tényleg úgy látom, hogy már épp nyerésre állunk, amikor az utolsó kör végén rosszul lendülök előre, kiesek a talicskából, és a pingpong labdáink egy része szanaszét gurul körülöttünk. A földön ülve, kissé kitekert lábbal igyekszem összekapkodni őket, és célba dobni velük. - Bocs, ezt elbénáztam! - pillantok közben Dor felé egy visszafogottabb vigyorral, és próbálom nem elröhögni magam, de ez egy olyan hülye helyzet.







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyKedd Szept. 10 2019, 06:52

raelyn&dorian

Nem mondanám, hogy teljes mértékben sikerül ellazulnom most abban a helyzetben, amibe belecsöppentünk. Egyszerűen tartok attól, hogy elszúrom még jobban és a képembe vágja, hogy többet látni se akar. Ezért ha közeledek, akkor is csak óvatosan, jóllehet ez bőven megnehezíti az a tény, hogy a környezetünk még mindig abban a tudatban él, hogy a dolgok jól alakulnak közöttünk. Bár ez lenne a mostani helyzetünkre is az igazság, de azt jó jelnek veszem, hogy a feltűnésem után pár másodperccel nem ugrott a nyakamnak, hogy megfojtson, amiért volt pofám ide tolakodni a történtek után. Ezért meglapulok és kiélvezem azt a pár órát, amikor újra a közelében tudhatom magamat anélkül, hogy csak még nagyobb galibát okoznék kettőnk között. Ennek a tudata viszont túlságosan elvakít ahhoz, hogy akár egy másodpercre is hajlandó legyek számításba venni az igazságot.
Jóllehet a magamnak bemagyarázott terveim hatásosnak bizonyulnak, mégis olyan vagyok, mint aki most találkozik először nővel az életében és aligha tudja, hogy milyen értelmes szöveggel nyűgözze le. Ezekkel viszont általában az a probléma, hogy a visszájára sülnek el, mégis az arckifejezését elnézve nem ezt érzem és ez valahol felbátorít ahhoz, hogy folytatásra biztassam magamat, melyre az is rásegít, ahogyan egy kis időre elveszünk a másik vonásaiban. Mégis mit művelünk mi egymással? Létezik erre értelmes magyarázat azon kívül, hogy bizonyára ilyen módon büntetjük a másikat? Mert ha igen, nekem túlságosan elvették az eszemet jelen pillanatban ahhoz, hogy rátaláljak.
Érdeklődésem nem hagy alább a mai programmal kapcsolatban, ami úgy tűnik előre megtervezett feladatokból áll össze és amelynek tétje igenis nagy, tekintetbe véve kik vannak a helyszínen. Fel is merül bennem a kérdés, hogy én mint városi suttyó mit rontja itt a levegőt, de aztán ránézek a közelemben lévő lányra és rájövök, hogy igenis nyomós indokom van az ittlétre.
- Nem bírná el a lelkiismeretem, hogyha végül a nap végén mentőexpedíciót kellene tartani miattam. - már megint a hülyeségen járnak a gondolataim és még egy bugyuta mosoly is odarajzolódik a képemre. Ha eddig nem találtak rám, hogy kicsináljanak, akkor elásom magamat én, mert ez már szánalmas, amit művelek. Ezért, hogy minél gyorsabban visszatérjek normális énemhez - létezett az valamikor is? - inkább a feladatunkra figyelek és arra, hogy minél többet fogjak fel belőle. Bár eléggé nehézkesnek bizonyul, amikor egy angyal próbál elcsábítani már a létezésével is. Gyorsan ki is fejtem véleményemet a feladattal kapcsolatban és bár én tényleg próbálkozom, hogy jól viselkedjek, de ha igy mosolyog rám, nem feltétlenül ígérhetem, hogy nem lesznek ennek következményei.
- Ennyire hihetetlen, hogy derült égből villámcsapásként ráleltem létezésem értelmére? - kérdezek vissza, mielőtt besegíthetném őt a talicskába, olyan szinten eladva azt, mintha valami új szériás kocsit próbáltatnék ki vele. Bizonyára az utóbbi kényelmesebb lenne, mint ez.
- Mulan.. - ismétlem el magamnak is a válaszát, mielőtt megoszthatnám vele a sajátomat. - Ha jobban belegondolok, ő neki volt ilyen amazon természete, mint neked. - gondolkozok el kicsit cukkolva őt és abban reménykedem, hogy nem most kevertem össze a meséket, mert nem örülnék neki, ha rajtam gyakorolná a harcosabb énjét. Bár...ha bizonyos körülményeket és helyszíneket kicserélünk...átgondolhatnám ezt még egyszer?
Ám majdnem sikerül elszólnom magamat, de még időben észhez kapok, hogy ez most nem az egyik vágyálmom és gyorsan fel is ébredek, hogy aztán elterelve a figyelmemet a meggondolatlan szövegelésemről most inkább a feladatra és annak teljesítésére figyeljek. Neki is vágunk ennek és bár eleinte eléggé bénának bizonyulunk, aztán csak ráérzünk mit meg hogy kell. Érzem, hogy a versengés iránti elhatározásom egyre jobban elhatalmasodik rajtam, de mielőtt elégedetté is tenném ezt az énemet, egy kis baleset jön közbe és Rae a földön köt ki ennek hatására.
- Basszus.. - nyögöm ki. - Jól vagy? - ő ugyan jót nevet rajta, de engem jobban leköt, hogy aggódjak érte, viszont nem úgy látszik, mintha maradandó sérüléseket szenvedett volna.
- Ne is pörögj ezen, majd a második feladatnál letaroljuk őket. Na add a kezed.. - nyújtom felé a sajátomat és fel is segítem őt, hogy aztán tök természetesen a háta mögé lépve leporoljam őt, míg végül rá nem eszmélek arra, hogy mit művelek.
- Bocs.. - szólalok meg első körben és gyorsan meg is magyarázom tetteimet. - Most már tiszta vagy mindenhol. - köszörülöm meg a torkomat és még megszerezve a pár mindenhova guruló labdát indulunk vissza, hogy felkészüljünk a következő műsorszámra.
- Úgy tűnik ezt a versenyszámot a rendőrök nyerték, de ne törjön le ez senkit, mert ez még csak a kezdet. Mit szólnátok egy kis falmászáshoz? - jön a felkonferálás a szervezők részéről. - A párokból az egyik felmászik, majd megszerzi a fent lógó kis zászlót, majd csere. Értelemszerűen, aki a legtöbb zászlót gyűjti a legrövidebb idő alatt, az a csapat nyer. Készen álltok? - a tömeg nyüzsgésbe kezd ennek hatására, én pedig Rae felé fordítom a tekintetemet.
- Nem félsz a magasba? - érdeklődésemet egy incselkedő mosollyal is megspékelem, miközben a következő helyszínünk felé hátrálok.



    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptySzer. Szept. 25 2019, 23:04

dor & rae
It hurts because it matters.




Mosolygok a tréfálkozásainkon, amelyek most is olyan természetesnek hatnak, látszólag jókedvűen reagálok, de ez csak félig van így. Legbelül ennél jóval kuszábbak az érzéseim. Félek, ideges vagyok, izgatott, kicsit még mindig dühös, szomorú, talán félek is. Nem tudom igazán, hogyan is kéne viselkednem, mit kéne tennem... kettőnkkel, a helyzettel. Hogy Ő mit is vár tőlem? Mit gondol, mi fog változni attól, hogy itt van, hogy eljött? Hiányzott, ez tény, de a zavarodottság, az elárultság érzése még nem csitult el teljesen bennem. Remélem, nem lesz ennek a mai napnak csúnya vége.
- Nem, teljesen hihető. Csak féltelek, végül nehogy csalódj, amikor esetleg kiderülne, hogy ez a tologatós dolog mégsem olyan kielégítő, mint vártad. Persze akkor még mindig kereshetsz magadnak új célokat. Azok sosem ártanak – bólogatok és hümmögök komolyan, kisebb beleéléssel, és közben nagy igyekezettel próbálok elűzni minden más, zavaró, kétségbeejtő gondolatot a fejemből.
- Pontosan – helyeselek az amazon természet megállapítására. - Igazából meglep, hogy egyáltalán dereng valami a Mulan névről – jegyzem meg immár egy vigyorral az arcomon, ami hamar lekonyul valamelyest, amikor továbbgondolom ezt a témát. - Csak nem Disney meséket néztél a... lányoddal? - Ezt még mindig baromira furcsa kimondani is. Nem hogy elképzelni! Van egy lánya. Dorian, mint apa, aki tündérhercegnős műsorokat néz a csemetéjével. Nem tudom levetkőzni ezt a WTF érzést.
A további társalgásnak átmenetileg gátat szab a verseny és a következő versenyszám, amelyen nekünk is jelenésünk van. Amíg a feladatot csináljunk, mindketten igyekszünk csak arra összpontosítani. Végül is nem kis tétje van, úgyhogy igyekszem minél több labdát összegyűjteni. A végét azonban nagyon elbénázom, és a földön kötök ki kitekert pózban. Elnevetem magam a saját szerencsétlenségemen, viszont közben felöltik bennem a gondolat, hogy vajon akkor is ilyen nyomi lettem volna, ha az alapszitu nem ennyire drámai? Ügyesebbnek kéne lennem az érzéseim félrerakásában.
- Naná! Nem hagyjuk többet a kékeket nyerni – replikázok elszántan, Dor karjába kapaszkodva, aki készen áll, hogy talpra állítson. Mondjuk, úgy tűnik, ennél többre is készen állt, mert a következő percben már reflexből letaperol. Jó, valójában csak lesöpri rólam a port, de szerintem nincs olyan sok különbség a kettő között, és nem is tudom megállni egy „mi a fene?” tekintettel párosított mosoly nélkül.
- Kösz. Tiszta ciki lett volna itt porosan mászkálni, pláne egy ilyen lebőgés után. Még jó, hogy ez a leporolás dolog nagyon profin megy neked – húzom kicsit az agyát, csak mert olyan kedvem van. Meg amúgy is kijárt már neki. - Vajon az elporolás is megy ilyen jól? - kérdezem ezt már egészen közel hajolva az arcához, és szemtelenül vigyorogva hozzá. Aztán elhaladok mellette, és továbbsétálok úgy, hogy egészen biztos vagyok benne, most a fenekemet figyeli. És erre bővebb okot is adok neki még egy kis csípőmozgatós járással. Na, de incselkedés terén őt sem kell félteni. Szerintem sosem kellett.
- Ó, dehogynem, rettegek... Elkapsz, ha leesem? - vadászom elő magamból a „bajba jutott hercegnő” énemet egy milliszekundum erejéig, miután ismét szembe kerülve vele a bátorságomat próbálja megkérdőjelezni. Aztán míg fél szemmel azt figyelem, ahogy előkészítik nekünk a pályát, meg a felszerelést, illetve segítenek a biztosító kötelekkel – a többségünk kezdő itt, így hát fő a biztonság – félig mégis Doriant lesem.
- Szóval... megismerkedtél Florral? Mondta, hogy jártál a lakásunknál... - dobom be a komolyabb témát, kicsit talán váratlanul. De nem hiszem, hogy végig tudnám csinálni az egész napot laza jópofizással, kerülgetve a forrókását, úgy téve, mintha minden rózsás lenne. Beszélnünk kell, ez elkerülhetetlen. Ez lehet a bemelegítés.







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyVas. Szept. 29 2019, 17:47

raelyn&dorian

Valahol még mindig szeretném elhitetni magammal, hogy minden a régi módon alakul közöttünk, holott tisztában vagyok az igazsággal. Kifogásnak tökéletes volt ez az egész esemény ahhoz, hogy újra lássam őt, de igazság szerint jobban örültem volna annak, ha tudunk beszélni egymással. Annak ellenére, hogy nem voltam hozzászokva ehhez, a beszélgetéshez, az érzéseim kiadásához vagy úgy összességében konfrontálódni olyannal, aki fontos, mégis most ezt akartam elérni. Tisztázni hányadán állunk egymással a kimondott titkok után. Sok bizonytalanságot és kérdést hagyott hátra legutóbbi találkozásunk, ez pedig olyan, aminek elfogadását nem feltétlenül kezeltem jól.
Eleinte próbálok önmagamhoz hű maradni és oldani a feszültséget és valahogy ő is ezt teszi, jóllehet mindketten tudjuk, hogy ez mennyire nevetséges tőlünk és közel sem annyira valódi, mint amit korábban birtokoltunk, megjátszani ezt mások előtt viszont még nehezebbnek hatott. Az első akadályokat viszont úgy tűnik könnyen legyűrtük, már amennyire a jelenlegi helyzetünket vehetjük annak.
- Mindig akad egy második lehetőség, mi? - kérdezek vissza ha már a lehetőségeknél tartunk, de azért nagy részben a környezetünk okozta pillanatok részese is vagyok, nehogy a végén még lemaradjunk a feladatokról. Ennek ellenére nem hagyom figyelmen kívül a válaszadást sem, ami végül egy olyan témához vezet, melynek hatására arcom vonásaira semlegesség költözik.
- Behoztam a lemaradásomat, ami azt illeti. - egy pillanatra kapom csak el tekintetét, hogy aztán végül felmérhessem az ezzel a váltással felszínre csalt reakciót is, de amit látok, nem több, mint amit eddig is sejtettem. Még jócskán nem vagyunk túl a nehezén. Ez viszont csak még inkább elmélyíti bennem azt az érzést, hogy helytelen az ittlétem. A verseny viszont az én elhatározásom mellett is megy tovább, ezért azzal biztatom magamat, hogy a jó ügy érdekében képes leszek megregulázni ellenérzéseimet. Erre viszont az első versenyszám is rásegít, amelynek menete meglehetősen elvonja a figyelmemet az elkalandozó gondolataimról és csak arra hagy időt, hogy a versengési lázamat éltessem. Ugyan csúfosan belebukunk, aminek végén még Raelyn is a földön köt ki, én pedig megindulok felé, hogy felsegítsem őt. Jóllehet egy kissé átlépem közben azt a határt, amit nem feltétlenül kellene feszegetnem.
- Csak a dolgomat végzem, ennyi az egész. Egyetlen lánynak sem kellene porosan mászkálnia a tömeg előtt. - mosollyal nyugtázom az elhangzottakat, amely a kérdésének hatására csak még inkább elmélyül. - Nem vagyok a szakértője..de gondolod akad itt valaki, aki rászorul erre? - körbetekintek és bár a gondolataimat ide-oda elkalandoznak a tőlünk nem messze tanyázó rendőrnők láttán, végül csak visszatérek a pillanatunkhoz. - Ennyi zsaru között nem lenne jó kihúzni a gyufát. Még a végén én lennék elporolva. - halkítom le a hangomat, hogy csak ő hallja, de mivel a kötelességünk elszólít, ezért véget kell vetnünk szellemes eszmefuttatásunknak, hogy helyette a verseny következő számában vegyük ki a részünket, hátha ott sikeresebben járunk el, mint az előzőben. Nem tudom miképpen alakul majd ez az egész, de hogy is szokták mondani? Ha jót teszünk, saját magunk is jobban leszünk? Talán ez a logika most is segít.  
- Még szép! Máskülönben milyen partner lennék? - végigfut tekintetem az előttünk lévő monumentális falon, de amikor közelebb lépnek, hogy eligazítsák rajtam a szerelést, megrázom a fejemet. - Kösz, de megoldom egyedül. - azzal magamra erősítem a korábban már betanult mozdulatsorokkal a szerelést. Volt már rá precedens, hogy kikapcsolódás gyanánt a falmászást választottam, ezért némi tapasztalatom akad benne. Bár elég sanszos, hogy a kimaradt idő alatt berozsdásodtam. Ugyan már készen állunk, viszont még van egy kis időnk a mászásig. Raelyn pedig úgy tűnik kihasználja mindezt és a barátnőjével történő véletlen találkozásunkat hozza fel.
- Ja..sikerült vele összefutnom múltkor. Téged kerestelek, de őt találtam otthon, aztán elbeszélgettünk erről-arról. Kedves lány. - túl sok mindenbe nem avatom bele, helyette most én is egy kérdéssel fordulok felé. - Mi a helyzet az exeddel? Még mindig körülötted ólálkodik? - a jelzést megadják az indulásra és mielőtt elindulhatnánk a fal felé, egy pillanatra rávezetem a tekintetemet. - Úgy tűnik itt az idő. Hölgyeké az elsőbbség. - mivel egy mászik a kékek és egy a mi csapatunk közül, ezért átadom neki a kezdés jogát. Úgy vélem mindkettőnk számára megalapoztuk az alap hangulatot a mászáshoz.


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyHétf. Szept. 30 2019, 00:37

dor & rae
It hurts because it matters.




Az ártatlan tréfálkozásaink közepette Doriannek sikerül betalálnia egy olyan kérdéssel, ami megakaszt, és komoly tekintettel fordulok vele szembe, hogy egyenesen a szemébe nézzek. Nem vagyok biztos benne, hogy magára, illetve magunkra érti, vagy csak véletlenül fogalmaz ilyen kétértelműen, de én nem tudok szó nélkül átsiklani felette.
- Nem mindig... - felelek halkan. Aztán mély levegőt veszek. - Vannak olyan helyzetek és személyek, amikor egy második lehetőség elképzelhetetlen. De néha valóban megtörténik. És olyankor élni kell vele, és jól kihasználni... - Ha Adamre és rám gondolok, számomra egyértelmű, hogy nincs visszaút. Ám ha kettőnkről van szó... ezt még nem állnék készen feladni. De a burkolt mondandómban az is benne van, hogy a bizalmamat nem lesz esélye sokszor eljátszani. Titkokkal indítottuk a kapcsolatunkat, és erre talán megvoltak a jó indokaink, viszont ha úgy döntünk, hogy újrakezdjük, mellőznünk kell a továbbiakban a hazugságokat. Az őszinteség nekem fontos. Fontos, hogy bízni tudjak benne. A házasságom emiatt ment tönkre. Vele, velünk ez nem történhet meg újra.
Elgondolkodom, a szeretet, főleg egy gyermek iránti szeretet mi mindenre képes rávenni valakit. Esetünkben Doriant arra, hogy meséket nézzen a lányával, holott saját állítása szerint a vadvilágot bemutató dokumentumfilmeken kívül nem sok egyéb műsor képes lekötni a figyelmét. Bár velem is tett párszor kivételt. Igen, biztos vagyok benne, hogy szereti a lányát. De ez annyira hihetetlen még mindig számomra, hogy soha egyetlen szóval sem említette. Még csak véletlenül sem. A randijaink alatt, vagy amíg a szobámban gubbasztottunk kettesben, vagy esténként, az üzenetváltásaink során, amikor az ágyam méretéről társalogtunk, vagy egyéb badarságokról, és közben ő valószínűleg épp a kicsit fürdette, meg altatta, vagy ki tudja, mit csinált. Nem értem, még mindig nem értem. Talán ha esélyt adnék neki rá, hogy elmagyarázza...
Persze erre nem az itt és most a megfelelő alkalom. A versenyre kell összpontosítanunk, hisz tétje van, és azért ha rendesen odatesszük magunkat, én hiszem azt, hogy igazán jók lehetünk. Igaz, az első versenyszámot elbénáztam, de ez csak tovább növeli a versenyszellemet bennem, a késztetést, hogy a maximumot hozzam ki magamból. Ám amíg átbattyogunk a mászófalhoz, nem tudom megállni egy kis flörtölés és incselkedés nélkül. Úgy tűnik, ez ösztönösen jön belőlem Dorian közelében.
- Na, és akkor most az összes lányt sorra le akarod porolni? – vonom fel a szemöldököm. Aki nem tud jobbat, még azt mondhatná, hogy a féltékenység beszél belőlem.
- Igazából szerintem te szorulsz rá – jelentem ki ezután már felhúzott orral. - Zsaruk sem kellenek hozzá, simán megteszem én neked – vágok felé egy szemtelen grimaszt. Amúgy is, hogy jött ide a többi lány?
- Ajánlom is – mondom ezt már az ígéretére, hogy elkapna, ha úgy adódna. Én elfogadom a segítséget, hogy rám erősítsék a hevedert, az viszont cseppet sem lep meg, hogy Dornak egyedül is megy. Azok után, hogy kb második randin paint ballozni vitt, a szemem sem rebben, miután kiderül, hogy ez sem újdonság már a számára. Bár ha tippelhetek, úgy sejtem, ezt sem egy hivatalos pályán űzi.
- Szóval elbeszélgettetek... Flor tényleg kedves – nyugtázom ennyivel, mert érzem, hogy ez a téma igazából most hidegen hagyja. Kicsit azért kíváncsi vagyok, miről tudtak ők ketten elbeszélgetni, és ha őszinte akarok lenni, egy-két tippem is van, de gondolom nem igazán fognak ebbe beavatni. Úgyhogy nem erőltetem.
- Megnéznéd, hogy hátul jól áll-e a biztosító kötél? - fordítok neki hátat, és a vállam felett lesek hátra, hogy hajlandó-e közelebb lépni. A pasi, aki rám erősítette, túl hamar tovább haladt a következő versenyzőhöz, és úgy érzem, mintha hátul valami kissé lazán állna.
- Most komolyan Adamről akarsz beszélni? - húzom el a szám, majd sóhajtok. - Nem találkoztam vele a múltkori óta, miután összeverekedtetek az utcán. Próbált párszor hívni ugyan, és hagyott egy-két üzenetet, de mivel az utóbbi napokban végig a bátyámnál rejtőztem, amúgy sem tudott megtalálni. - Adok neki választ röviden, abban a reményben, hogy ennyivel ezt most le is zárhatjuk.
- Én még nem igazán csináltam ilyet, úgyhogy ha van bármi jó tanácsod, hallgatom – mondom, mielőtt nekiveselkednék a feladatnak élesben is. Végül azt hiszem, ahhoz képest, hogy kezdő volnék, egész jól megy a dolog. Sőt, hamar belerázódom, szerencsére megvan hozzá a kondícióm is, és a végére nagyon el sem tudom hinni, de mi gyűjtjük a legtöbb zászlót.
- Hű! Ez klassz volt! - lelkendezek, és örömködés közben majdnem Dorian nyakába is ugrom, de még időben visszafogom magam. Ettől azonban fájdalmasan összesajdul a szívem. Nem akarom tovább ezt a távolságot, ezt az ijesztő szakadékot közöttünk. Ez így nem fog menni tovább. Ölelés helyett csak megfogom az egyik kezét, és húzni kezdem őt.
- Melissa, megtennétek, hogy átveszitek a helyünket a következő számnál? - fordulok először az egyik tűzoltó-feleséghez, aki jókedvűen bólint. Talán még tetszik is neki a lehetőség. - Gyere velem! – Az utóbbit már Doriannek címezem, akit még mindig nem engedtem el. Elvezetem magunkat a tömeg szélén egy kevésbé nyüzsgő részhez, egy fasor mögé. Végül megállva egy nagyobb fa törzsének vetem a hátam, miután szembe fordultam vele.
- Szóval... esetleg szeretnél mondani valamit? Bármit? - Úgy indultam meg vele, hogy beszélnünk kell, most mégsem tudom, mit is kellene mondanom, ezért inkább rábíznám, hogy belekezdjen. A múltkor nem igazán hagytam neki esélyt, hogy beszéljen, hogy bármit megmagyarázzon, ahhoz túlságosan sokkolt a bejelentése. De most ezt bepótolhatjuk.







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptySzer. Okt. 02 2019, 01:18

raelyn&dorian

Tudatában vagyok annak, hogy amit kimondtam, az eléggé abszurd módon passzol a mi helyzetünkhöz is és bár a válasz egyrészről kíváncsiságot is ébreszt bennem, másrészről valahol nem is akarom hallani a választ, ha az teljesen aláássa kettőnket. Egy hümmögés hagyja el az ajkaimat kezdetben, semmi több, hiszen okosabb nem lettem a válaszából, de előrébb sem jutottam azzal kapcsolatban miképpen is kezeljem ezt a számomra egyáltalán nem kedvező valóságot. Valahol még is úgy érzem, hogy nem állnak jók az esélyeim.
- Igazad lehet. Elvégre ha már egyszer elszúrta valaki, mi arra a garancia, hogy még egyszer nem fogja? - gondolkozok el én is, bár mint átlag tapasztalatból kiindulva. Persze ha magamból teszem meg, az sem lenne másabb verzió, ugyanakkor valahol úgy érzem, képes vagyok őszintén megbecsülni és értékelni, ha kapok egy második esélyt azok után, hogy korábban még abban az egyben sem hittem, amim volt. Mindenesetre szóljanak rólam az elhangzottak vagy sem, mégis valahol egyre helytelenebbnek érzem az ittlétemet és ugyanakkor egyre erősebben uralkodik el rajtam, bármennyire is próbálom kizárni azt.
Hannah említése elegendő ahhoz, hogy a korábbi csipkelődős hangulatunk egy egészen más fordulatot vegyen és fejbeverésként ébresszen rá a valóságunkra. A válaszom nem csordul túl a bőség zavarától, mégis érzem, hogy mennyire feszélyezetten érinti ez a téma őt, márpedig a lányom most már egy igazán jelentős és nélkülözhetetlen része az életemnek, akivel számolnom kell életem minden egyes másodpercében és döntésében egyaránt. Már nem a magam javára kell elszánt lépéseket hoznom, hanem aszerint kell cselekednem, ami Hannahnak jó. Túlságosan is új és sokszor még zavaros ez a helyzet, de abban az egyben maximálisan biztos vagyok, hogy ez nem áll az utamba annak érdekében, hogy mindent megpróbáljak megadni neki, ami tőlem kitelik. Meg kell őt védenem az életemtől úgy, hogy az életembe tartom őt. A kettő kizárja a másikat, mégis ennek vékony peremén egyensúlyozok már egy ideje.
Váratlan balesetének következtében sikerül egy kis időre félretennem zavaros gondolataimat, amíg odasietek hozzá és a segítségére leszek. Meglehet túllövök egy keveset a célon, de ismerem már őt annyira jól, hogy ezt ne hagyja vélemény nélkül és bármennyire is próbálom megregulázni vonásaimat, azért egy mosolyra csak-csak futja tőlem.
- Az meredek lenne. Meddig jutnék el szerinted anélkül, hogy felpofoznának? Kettő? Három? Lehet annyi sem. - gondolkozok el körültekintve, mielőtt visszavezetném rá kékjeimet. - Beérem veled. - döntöm el végül, de úgy tűnik a jó szándékom most egy egészen más témát is feszegetni kezd, aminek a gondolatával hülye lennék nem eljátszani.
- Csak nem egy kis féltékenységet hallok ki a hangodból? Talán zavarna, ha rendőri segítséget kérnék? - húzom az agyát, miközben egészen közel lépek hozzá, hogy a beszélgetésünk csakis a miénk maradjon. Mintha bármikor is ellenemre lett volna, hogy kisajátít. Valami egyszerűen sosem változik.
Nem mondom, hogy idegen számomra a falmászás terepe, ezért a saját szerelésemmel úgy döntök magam bánok el, de mielőtt megkezdhetnénk a következő versenyszámunkat, a barátnőjével való találkozásom kerül terítékre. Sokat nem mondok és a továbbiakban sem fejtem ki bővebben a részleteket, helyette inkább én is érdeklődőbbé válok és miközben a válaszára várok, egy bólintás után meg is igazgatom neki a kötelét, közben mindent a lehető precízebben átnézve rajta.
- Meg is vagy. - nyugtázom ennyivel, de a kérdését kikerülöm. Nem akarok, de szükségét érzem, mert zavar, hogy még mindig a képben van. A nyilvánvalósága annak, hogy annak a pancsernak a felesége, megromlott házasság ide vagy oda.
- Reméltem is. - megrándul az ajkam széle, de mivel hamarosan mi jövünk, ezért csak felnézek az előttünk magasodó falra, mielőtt válaszolhatnék is neki.
- Kezdetben, hogy ne ess le? - pillantok oldalra rá, de tovább folytatom. - Kapaszkodj erősen és figyelj a lépéseidre. Ne kapkodj, taktikázz. Menni fog. - nyugtatom meg őt, de odafigyelek minden egyes lépésére, amit megtesz a falmászás közben és én is eggyé válok a szurkolók közül, hiszen nagyon ügyesen csinálja. Amikor viszont leér, látom rajta, hogy megindul felém, de még időközben meggondolja magát. - Mondtam, hogy jó leszel. Csapj bele! - nyújtom ki a kezemet, hogy belecsapjon, ha már mást nem engedhetünk meg magunknak, de ahelyett, hogy ezt megtenné, megragadja a kezemet és elvonszol magával a többek elől, hogy egy félreeső helyre érve kicsalja belőlem a mondandómat. Meglep vele és hirtelen azt se tudom mit mondhatnék, de egy sóhajtást követően csak megszólalok.
- Most nem rajtam van a sor Raelyn, hogy beszéljek. Úgy gondolom múltkor már megtettem, de te hallani se akartál a folytatásról. - idézem fel legutolsó beszélgetésünket, ami egyáltalán nem alakult jól. - Jó lenne tudni, hogy hányadán is állunk egymással azok után, amit megtudtál. Eltelt egy hét és bizonyára valami döntésre sikerült jutnod ez idő alatt.. - hallgatok el végül, hiszen ez nem olyan kis dolog, de jó lenne tudni, hogy teljes mértékben ellenzi az egészet vagy létezik ettől eltérő verzió is számunkra.


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyCsüt. Okt. 17 2019, 12:33

dor & rae
It hurts because it matters.




Kínosan érzem magam, és szerintem Dorian is. Rejthetjük ezt egy ideig viccelődés, tréfálkozás vagy épp a versenyszellem mögé, de azt hiszem, egyikünk sem olyan jó színész, hogy erre egész nap képesek legyünk. Az érzéseim előbb-utóbb a felszínre törnek, mert túl erősek ahhoz, hogy a végtelenségig elnyomjam őket. Az iránta való gyengéd érzések, és a részben ebből fakadó mély csalódottság, elárultság... meg mindaz a maszlag, ami ehhez párosul. És van egy jó tippen, hogy nem csak én vagyok így ezzel... Mármint... az hogy Dor itt van, a mosolyszünet ellenére is, hogy el mert, el akart jönni, és az ebet kötve a karóhoz támogat és társam a versenyen, talán ez is hasonlót jelent.
Elgondolkodva nézek rá az őszinte megjegyzését hallva. Ide jutottunk egy ártalmatlan elszólásból. Vajon komolyan gondolja? Komolyan elhiszi magáról, hogy nem tudja jól csinálni, hogy újra elszúrná? Vagy a reményvesztettség beszél belőle, amit én szítottam és tápláltam benne? Nagyon nem tetszik, ahová ez a kapcsolat tart. Szeretném megragadni a kormányt, és félrerántani magunkat a szakadék széléről, de egyelőre csak menthetetlenül sodródunk. És ez nagyon elkeserítő és ijesztő.
A kislánya említése mintha még tovább rontana az amúgy sem rózsás hangulaton, és azt hiszem, ez szintén az én hibám. Egyre nehezebb így a teendőnkre fókuszálni, kizárni minden mást, és jól teljesíteni. A tréfálkozásaim, a mosolyaim egyre ritkábbak, és egyre inkább érzem a sürgető vágyat, hogy beszélnünk kéne. Már a verseny sem érdekel annyira. Mármint persze hogy érdekel, hisz jó célért küzdünk, de jelenleg hasznavehetetlennek érzem magam, hátráltató tényezőnek, és úgy gondolom, a csapatom jobban teljesítene nélkülem. Többre mennék vele, ha ehelyett félrevonnám Dort.
- És mi van, ha valóban féltékeny vagyok? - kérdezek vissza részben játékosan, részben dacosan, egy kicsit talán még haragosan is. Teljes káosz és tornádó dúl idebenn. Egy Dorian-tornádó. Persze a szavaival ellentétben én nem a rendőri figyelemre célzok, nem az zavarna. Sokkal inkább a többi nő leporolós taperolása. Ez még gondolati síkon sem tetszik, nem tehetek róla.
- Köszi. - Akárhogy is állunk most egymással, nagyobb biztonságban érzem magam attól, hogy a kedvemért ő is ellenőrzi a hevedert, ami a mászófalhoz köt. Pedig utólag kiderül, hogy nem volt miért aggódnom, egyszer sem csúszok le, vagy esem le. Jobban teljesítünk, mint vártam, főleg ebben a helyzetben. Mégis a végén, úgymond, szakad nálam a cérna, nem tudom tovább tartani magam. Amint lehet, lekapcsolom magamról a köteleket, aztán karon ragadom Doriant, és elvonszolom őt a tömeg közeléből, hogy nyugodtabban beszélgessünk. Viszont közel sem azt a reakciót kapom, mint amit vártam.
- Nem rajtad van a sor...? Már nincs semmi mondanivalód, mert akkor nem tudtad elmondani...? Hát szerintem ez baromira nem fair. Úgy állítod be, mintha nem lett volna rá jó okom, hogy ne hallgassalak végig, vagy hogy időt kérjek. Épp arra készültem, hogy hozzád cuccoljak, nagyrészt a kedvedért, hogy megnyugodhass. Arra készültem, hogy veled töltsek pár napot, és akkor fél úton csak úgy rám zúdítottad ezt az egészet. Nem tudom mit vártál, vagy most mit is vársz tőlem, de... Nem értelek, tudod? Elmondtál nekem korábban mindent – legalábbis úgy hittem, mindent –, a múltad legsötétebb, legféltettebb titkait is, ezt meg úgy érezted, titkolnod kell? Nem értem. Azt hittem, bízol bennem, hogy bízunk egymásban... És aztán hirtelen rá kellett jönnöm, hogy talán nem is az az ember vagy, akinek megismertelek. Még most sem tudom, hogy az vagy-e, épp ezért fogalmam sincs még mindig, hogy hányadán állunk – vonogatom a vállam, ingerült vagyok, de közben már a sírás kerülget, ahogy felkavarodik bennem ez az egész. Ellököm magam a fától, feszülten túrok a hajamba. - Fontos lettél a számomra, nagyon fontos, most pedig teljesen össze vagyok zavarodva. Mert nem értem, miért nem bíztál bennem. Mert nem tudom, hogy milyen további titkokat és hazugságokat rejtegetsz előlem. És... mi van a kislány anyjával? Vele... még mindig...? - nem is tudom, mit akarok kérdezni. El sem hiszem, hogy ismét ilyen féltékenységi jelenetet csinálok ebből a drámából. Nem ide akartam kilyukadni. Nem mintha úgy igazán végiggondoltam volna, mit akarok mondani.







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyVas. Okt. 20 2019, 00:35

raelyn&dorian

Nem kell pusztán öt perc sem ahhoz, hogy elhatározzam magamban, hogyha én ezt valahogy túlélem, az lesz az első dolgom, hogy egy mély gödröt ássak személyemnek amiatt, amit most művelek. Raelyn többet érdemel ennél. Jobbat, mintsem egy bizonytalansággal teli férfit, aki csakis önzőségből próbálja belerángatni őt is abba, ami már önmagának is túl soknak ígérkezik. A fenébe is, mit gondoltam akkor, amikor megjelentem itt? Volt egyáltalán egy épp gondolatom is, ami azt sugallta, hogy jó döntést hozok azzal, hogy itt vagyok? Mert bárhogyan is nézem, ez a helyzet kezd rajtunk túlnőni és nem a jó értelemben.
A fejemben lévő gondolatok egy hullámvasutazással érnek fel, amelynek a végén az ember fia szédül és kell neki pár másodperc, hogy összekaparja magát, mielőtt probléma lehetne belőle. Tudom jól, hogy kerülnöm kellene őt nagy ívben. Távolságot tartanom, amíg az életem készen nem áll arra, hogy befogadjon embereket anélkül, hogy ne kellene még őket feljegyeznem arra a 'akik miattad nincsenek biztonságban...' listára, ami már így is több személyt tartalmaz, mint eredetileg kellene. A bátyámmal való beszélgetés sok mindenre ráébresztett és bár még mindig nem tudok parancsolni önmagamnak és a pusztító személyiségemnek, de most, ha belepusztulok is, de valahogy okulok belőle.
Nevetséges úgy állítani be a jelenlévőket, mint Rae potenciális ellenfeleit. Ha tudná, hogy egyik nő sem érhet a közelébe, akkor nem kellene most felhozakodnunk a féltékenységgel is. Hogyan is tudnék másra ránézni, amikor Ő itt van előttem? Elcsavarta a fejemet és ezt tudja nagyon jól. Nem tudok normálisan még gondolkozni sem, amikor a közelében vagyok és ez meglátszik abból is, amit tettem vele. Valahol titkon arra vágyom, hogy képen töröljön, hátha ez felébreszt, de ha ő nem teszi meg, bizonyára akadnak itt majd vállalkozó szellemű emberek, akik megteszik helyette is. Elég csak egy-két információt elhinteni a múltamról ahhoz, hogy kiérdemeljem méltó büntetésemet.
- Felfogod te, hogy milyen hatással vagy rám? - komolyodok el, de közben én vagyok az, aki fel sem fogja mozdulatsorait, amikor is kezemmel egy kósza tincset a füle mögé igazitok, hogy aztán egy másodpercre se eresszem el a szemkontaktus fogsága alól. Ha tisztában lenne vele mekkora előnyben van a többiekkel szemben, meg se fordulna a fejében, hogy egy percig is akár féltékeny legyen.
Bár sokszor túlzásba viszem a versengést, most mégis félgőzzel vagyok csak jelen. Jobban leköt, hogy még inkább elszúrjam a közöttünk lévő feszült hangulatot, melynek eredményeképp azon kapom magamat, hogy egyre távolabb kerülünk a többiektől és ez nem tudom miért, de egyszerre hoz számomra megkönnyebbülést és egy teljes lefolyású idegösszeomlást, amiért tudom, hogy úgyse tudnék értelmesen kinyögni egy mondatot se anélkül, hogy ne zavarodjak bele. Nem vagyok a komoly szavak embere, az meg hogy az érzéseimet vagy a tetteimet ecsetelgessem sokkal nagyobb kihívást jelent számomra, mint az, hogy információkat szedjek ki másokból. Veszek is egy nagy levegőt, hátha ettől értelmesebbé válok, de miután rájövök, hogy ez nem feltétlenül így működik, át is dobom neki a kezdési lehetőséget, mintha ezzel azt jelezném neki: basszus, lefagytam..jól jönne egy kis segítség a szövegemhez. A kapott válasz viszont többet is mond annál és bár kezd felülkerekedni rajtam a bűntudat, mellette valami más is a felszínre tör: a fene nagy büszkeségem.
- Nem mintha te egyébként annyira törted volna magadat, hogy mesélj a férjedről. Egyáltalán elmondtad volna, ha aznap este nem futunk össze vele? - A legjobb védekezés a támadás, huh? Hát baromira nem érzem jól magamat tőle, ahogyan biztonságban sem. - Ennek ellenére próbálom elfogadni ezt a..helyzetet vagy hogy is nevezzem, miattad. Elfogadni, hogy ő egy múlt, holott nagyon is irritál, hogy még mindig a képben van.
- Elmondtam őket, ez nem ad neked elég nagy bizalomra okot? Ebből kiindulva pedig tudhatnád, hogy egyáltalán nem veszélytelen ez az egész..te..mi..az, amit művelünk. - kezdek bele, de még nem végeztem. - Igen, Rae, abban kurva nagyot hibáztam, hogy nem szóltam előbb róla, de nem tehettem. Minél kevesebben tudnak róla, annál nagyobb biztonságban lehet. Az a kislány nem tehet róla, hogy az apja elcseszte az életét, mégis ő az, aki leginkább megfizethet mindezért. Csak azért, mert hozzám tartozik. Tudod milyen érzés erre rájönni? Ránézni arra a kislányra és beismerni, hogy a saját apjaként én jelentem rá a legnagyobb veszélyt? Ezért megértheted, hogy nem kürtölöm világgá és csinálok belőle annál is nagyobb célpontot, mint amilyen. - kezd a megkönnyebbülésem feszélyezettebb érzéssé válni, amiről ő nem feltétlenül tehet. Hiba volt azt hinnem, hogy ez működhet közöttünk. Mégis ki akarna még a nyakába varrni egy kisebb öngyilkos osztagot a saját problémái mellé?
Amikor Hannah anyjáról kérdez, egy pillanat erejéig kerülöm a válaszadást, mert túl friss és felfoghatatlan még mindez. - Ő..ő már nincs életben. Előbb találtak rá, mint rám. - nehezemre esik bevallani mindezt, de hangosan kimondva csak még világosabbá válik számomra, mit kell tennem.
- Hibáztam, amikor engedtem, hogy idáig fajuljon mindez. Nem volt helyes belerángatnom téged ebbe, Raelyn. Kitenni egy olyan veszélynek, ami csakis rám tartozik, senki másra. - elfordítom róla a tekintetemet, mielőtt döntésre juthatnék, ami közel sem megy annyira egyszerűen. - Jobb lenne mindkettőnknek, ha nem találkoznánk egy darabig. - mondom ki végül. Ha annyira fontos nekem, mint ahogyan azt valójában érzem, még az előtt teszem meg ezt a lépéseket, mielőtt a korábbi életvitelem újabb áldozatokat követelne.


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyVas. Nov. 03 2019, 22:50

dor & rae
It hurts because it matters.




Már attól kihagy a szívem egy pillanatra, ahogy rám pillant, komolyan, a tekintete tele mély érzésekkel, és a szavai... „Milyen hatással vagyok rád?” Szeretném megkérdezni, de a szavak nem jönnek az ajkaimra, elakadnak valahol a torkomban. És amúgy is tudom. Egy kicsi részem odabenn már tudja, érzi... és nagyon is viszonozza. De attól még szeretném hallani. Érezni általa is. Félredobni mindazt a fájdalmat, megbántottságot, bizonytalanságot, amit az elmúlt napokban magammal cipeltem, mint nehéz súlyokat a szívemen, és megélni vele újra mindazt, ami jó volt. Miért ilyen bonyolult ez? Egy ideig egyszerűbbnek tűnik a feladatainkra, a versenyre koncentrálni, mielőtt túlságosan magukkal ragadnának ezek a gondolatok, ezek a késztetések, de ez nem mehet így a végtelenség. Egyáltalán nem könnyű a közelében lenni úgy, hogy közben egy hatalmas szakadék tátong közöttünk, és közben még tettessük is azt, hogy minden rendben. Semmi sincs rendben. Amíg így vagyunk egymással, olyan, mintha semmi sem volna rendben ebben a világban. A falmászós kihívás végén megadom magam, feladom, nem akarom ezt így tovább húzni. Karon ragadom, és elvonszolom Doriant a tömeg közeléből a park fái felé, ahol kicsit tudunk beszélni. Ahol végre „kibújhat a szög a zsákból”, ahol kimondhatjuk végre, ami a nyelvünkön van, ami a szívünket nyomja. Vagyis valamiért azt hiszem, azt remélem, hogy Dornak van mondanivalója, hogy ezért van itt, de amikor megkapná a szót, a lehetőséget, hogy előálljon a magyarázataival, nem tud mondani semmit. Addig legalábbis nem, amíg belőlem ki nem törnek a szavak, és már akkor tudom, hogy talán nem ez a legjobb módja, hogy belekezdjünk ebbe a beszélgetésbe, de túl megbántott, dühös, feszült vagyok ahhoz, hogy továbbra is magamba tartsak mindent, és már visszaszívni sem tudom. Pedig amikor végre ő is beszélni kezd, már szívesen visszaszívnám egy részét.
- Komolyan? Minden lehetséges alkalmat megragadsz, hogy visszakanyarodjunk Adamhez? Persze, hogy elmondtam volna, el akartam mondani, én sem akartam, hogy így szerezz róla tudomást. De miért kell még mindig róla beszélnünk? - A saját kérdésem a fejemben visszhangzik. Miért ő a téma még mindig? Kit érdekel Adam? Engem már régen nem. Nincs más vágyam, mint végre elválni, és megszabadulni tőle, ha lehetséges volna, az elmúlt két-három évnek még az emlékét is kitörölném.
- Nincs képben, Dorian. Nem számít, hogy ő mit gondol, mit akar, nekem csak te számítasz – ingatom a fejem, mert kissé hihetetlen, hogy ezt még mindig bizonygatnom kell, főleg ebben a helyzetben, amikor elvileg valami nagyon másról kellene beszélnünk. De amikor a kislánya végre szóba kerül, és róla kezd beszélni, már elnémulva hallgatom őt. Végre megkapom azokat a válaszokat, amiket vártam, de a szívem sokszorosan összeszorul attól, amit hallok. Attól, ahogy Dorian magáról és a saját helyzetéről beszél. Attól, ahogy felismerem a tényt, hogy valóban mennyire szereti azt a gyereket, és tényleg minden miatta volt, hogy őt megvédje. A megbántottságom nem párolog el maradéktalanul, de végre megértem. Nagyon is megértem. És amit az anyjáról mond. Egy gombóc keletkezik a torkomba, és hirtelen úgy érzem, mintha nem kapnék rendesen levegőt. Könnyek gyűlnek a szememben, és meg kell támaszkodnom a mellettem levő fába. Ez borzalmas. Több mint borzalmas. De a valódi tőrdöfést a szívbe csak az utolsó kijelentései okozzák. Egy pillanatig meg sem tudok szólalni. Kinyitom a szám. Tátogok. Becsukom. Tanácstalanul, döbbenten állok előtte egy pillanatig, a szavak lassan nyernek értelmet bennem.
- Ha nem találkoznánk...? - ismétlem utána hitetlenkedve, ám a hideg fájdalom olyan gyorsan terjedni kezd a mellkasomban, hogy képtelen vagyok vele lépést tartani, elviselni, és az egyetlen fegyver után kapok, amivel vissza tudom szorítani, az pedig a harag. - Ennyi? Ne találkozzunk? Ezért vagy itt? Ezt akartad nekem elmondani? Hogy legyen vége?? Csak így... feladod? Feladsz minket? Ez... Tudod mit gondolok, Dorian? Gyáva vagy. Gyáva féreg vagy! Menekülj csak! - taszítok egyet rajta, a mellkasánál meglökve két kézzel. Aztán még egyet. Meglehet, irreálisan reagálok, és gondolkodom most, de nem tehetek róla. Valahol legbelül talán tudom, sejtem, hogy ezzel csak védeni akar engem is, de nem akarom, hogy megvédjen. Így nem. És bár azt mondja, „egy darabig”, de nekem ez elég véglegesnek hangzik. - Menekülj, az már úgyis olyan jól megy, nem igaz? - Újabb könnyek gyűlnek a szemeimbe, a hangom megremeg, de azt az elégtételt már nem vagyok hajlandó megadni neki, hogy lásson összeomlani, ezért hátra arcot mutatok neki, majd megindulok a fák között. De csak a második-harmadik fáig jutok, amikor úgy érzem, nem tudom tovább tartani magam, a karommal megtámaszkodom, majd a fa takarásában lecsúszom a földre, és a felhúzott térdemre borulok. Mélyeket lélegzem, próbálom egyben tartani magam, de úgy érzem, már a torkomat kaparja a zokogás. Túl sok ez nekem. Az elmúlt hét minden keserűsége, bánata, kételye után ez a váratlan, értelmetlen befejezés... Nem tudom, mit tegyek. Menjek vissza hozzá, és győzzem meg, hogy bizony NEM ez a legjobb mindkettőnknek? Ehhez most nincs erőm. Néma zokogás kezdi rázni a vállaimat...







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Raelyn&Dorian - no one like you 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you EmptyHétf. Nov. 04 2019, 22:47

raelyn&dorian

Az a baj az elképzelésekkel, hogy általában sosem úgy alakulnak, ahogyan azzal mi fejben eljátszunk. Adott egy kép, egy szépen megfogalmazott történet, egy verzió, amire felkészülünk lelkiekben, hogy aztán a valóság beintsen egy nagyot és a képünkbe röhögjön a naivitásunkat illetően. Ma valahogyan én is úgy érzem, hogy nevetség tárgyává váltam. Nyugtalan vagyok, ideges és tanácstalan, melynek következtében minél többet töltök el itt az Ő közelében, annál inkább biztosabbá válnak a rossz döntéseim, amiket a neki mondott hazugságaim sem fednek le. Mert megígértem, hogy itt leszek? Ugyan már! Mikor voltam én az a szavatartó ember egyáltalán? Nem olyanná formálódtam az idők során, akire lehetne számítani és persze, hiszek abban, hogy az ember változhat és vele együtt a rossz szokásait is képes lesz féken tartani, de ebben az esetben mégsem mondhattam ki a fő indokot, mégpedig, hogy csak Ő miatta jelentem meg. Látni akartam azok után, amik legutóbb történtek közöttünk, holott egy részem már tudta jól azt, amire én még nem álltam készen; mert ugyebár azt ami éppen helyesnek bizonyul, azt érezzük a leginkább helytelennek.
Jóllehet megpróbálom félretenni belső vívódásomat azokban a percekben, amíg a játékra koncentrálunk. Visszakapni egy darabot kettőnk dinamikájából és úgy érezni, hogy újra önmagunk vagyunk, de ez abban a pillanatban semmivé is foszlik, amikor egy félreeső helyet kiszemelve kettesben maradunk. Máskor áldottam volna ezt az állapotot. Elrejtőzni kicsit mások vizslató tekintete elől, de most mégis úgy érzem az idegesség az, ami szétfeszít és ezt közel sem tartom kellemes érzésnek. Bár ne érezném azt, hogy nem maradt más lehetőség kettőnket illetően vagy, hogy nem érdemelném meg őt, de a kérleléseim most süket fülekre találnak és a valóság képletes függvényén egy minimális görbét sem változtatnak. Olive jár a fejemben és a legrosszabb az egészben, hogy még az arcvonásait se tudnám felidézni, mégis én voltam az oka a vele történteknek. Ezek után hogyan lehetnék biztos abban, hogy nem szúrom el még egyszer? Raelynt figyelem és az utóbbi időszakban sokadjára, de újra összetalálkozok a bűntudat érzésével, ami előszeretettel hozza a tudtomra mennyire elcsesztem a dolgokat. Arcának rezdüléseit tanulmányozom, a szemeit és elraktározom magamban a nehezebb időkre, mert tudom, hogy amit mondani készülök neki megváltoztat majd közöttünk mindent. Iszonyatosan fontos lett a számomra és kár lenne tagadni mennyire szükségem van a jelenlétére az életemben, de nem engedhetem, hogy Ő neki is bántódása essen a múltamban meghozott döntéseim miatt.
Veszek egy mély levegőt és mintha gyomorszájon rúgtak volna, úgy küzdöm ki magamból a gondolataimat, mégis ez számára úgy cseng, mintha soha nem lettem volna ennél határozottabb. Ha tudná, hogy mennyire ellenzem én ezt és ha lenne más választásom, hát egy másodpercig se haboznék, hogy a közelemben tartsam, de az a helyzet, hogy nincs. Kifogytam a lehetőségekből és lassan az időből is, amit pedig tenni készülök túlságosan bizonytalan és veszélyes ahhoz, hogy őt..őket is belekeverjem. Jóformán eljutok oda, hogy inkább 10 Adam-féle ex gondolatával is megküzdök, ha semmissé tehetném az elkerülhetetlent. - Akkor bizonyára meg kellene értened, hogy számomra sem volt egyszerű elmondanom a lányomat és igen, én is elmondtam volna idővel. - ugyan megosztom vele gondolataimat, mégis úgy érzem már túl késő ezen kattogni. Én is tudok a férjéről, ő is tud a lányomról, de egy részem még mindig nem engedi igazán, hogy megbarátkozzam a létezésének gondolatával, még ha Raelyn ki is mondja azokat a bizonyos szavakat, melyektől csak még elcsigázottabban érzem magamat. Szeretném viszonozni ezeket a szavakat, kifejteni neki, hogy mennyire is jelentős részét képezi az életemnek, de nem tehetem. Önzőség lenne a részemről és vele nem lehetek az. Ő ennél sokkal többet érdemel.
Elfordítom róla a tekintetemet attól félve, hogy elbizonytalanodok a terveimmel kapcsolatban, de nem tart másodpercekbe sem, hogy magára vonjam a figyelmemet. Kérdéseket tesz fel, de a válaszokra még fel kell készülnöm, mégis jobbnak egyben helytelennek tartom leegyszerűsíteni az egészet.
- Ne nehezítsd meg ezt, Raelyn. Mindketten tudtuk, hogy ez lesz a vége. - keserűen maró hatása van a kimondott szavaknak, amiket még én is hazugságnak érzek, de abban az egyben igazat adok neki, hogy gyáva vagyok. Gyáva, mert tudom jól, hogy mekkora veszélyben van, ha mellettem marad, mégis szívem szerint magamhoz ölelném őt és azzal hitegetném magamat, hogy megtudnék védeni mindenkit, ha nem változtatnék a jelenlegi helyzetemen. Az egyetlen probléma viszont az, hogy mindezt én okoztam neki, senki más, így értelmetlen és egyben hiábavalónak bizonyulna a közeledés részemről. A föld tanulmányozása most jobb ötletnek tűnik, mert tudom jól, hogy nem egyszer követtem el ezt a hibát, de abban biztos vagyok, hogy most teszem utoljára. Bárhogyan is alakuljon, többet nem menekülök, ha ennek végleg vége lesz. Mondanék neki valamit, de magamra hagy és tudom, hogyha most utána mennék, azzal magamat hazudtolnám meg. A piszkosul biztos - nagyon nem az - elhatározásomat, melynek következtében számára is rosszabbá tennem az amúgy is rosszul festő helyzetet. Magamban szitkozódok egy sort, ahogyan a tarkómon összefűzöm az ujjaimat, de egy ismerős hang kizökkent és egyben kegyetlenül visszaránt a valóságba.
- Srácok, bocs..de most már vissza kellene jönnötök. - közelit meg Anne, aztán tekintete értetlenséggel telik meg, ahogyan ráeszmél arra, miszerint egyedül vagyok. - Rae?
Kell egy másodperc, hogy felfogjam a szavait, de végül elkomolyodnak arcvonásaim. - Arra ment. - mutatok a megfelelő irányba, aztán kapkodóbbá válok a kelleténél és egyben idegesebbé is. - Én viszont passzolom a játékot. Közbejött valami. - kerülöm ki őt és nem is igazán törődök a kimondott nevemmel, ami bizonyára csak egyre nehezebb kérdéseket vetne fel. Egyedül csak a kocsimra koncentrálok és beülve a kormány mögé arra, hogy minél előbb elhagyjam a helyszínt, mielőtt meggondolnám magamat, noha úgy érzem most tépték ki puszta kézzel a szívemet a helyéről.


    Raelyn&Dorian - no one like you 1672389139  szívecske  





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Raelyn&Dorian - no one like you A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Raelyn&Dorian - no one like you D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Raelyn&Dorian - no one like you 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
TémanyitásRe: Raelyn&Dorian - no one like you
Raelyn&Dorian - no one like you Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Raelyn&Dorian - no one like you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raelyn és Flor - új lakótársak
» Raelyn & Dorian - Here comes trouble
» Raelyn&Dorian - Show me how to live
» Aiden & Raelyn | back to the beginnings
» Raelyn & Aston - Chaos?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: