New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Max & Roxy | So what's new?
TémanyitásRe: Max & Roxy | So what's new?
Max & Roxy | So what's new? EmptyKedd Ápr. 09 2024, 23:50

Roxy

Max

Barátságból szerelem, vagy az afelé vezető út sem mindig olyan egyszerű és szerintem nem is annyira javasolt mindenkinek. Kell hozzá egyfajta bátorság, amit tudom, hogy Roxynak megvan, ő egy elég kemény lány, néha még azt hiszem nálam is keményebb és nincsen aki bele tudna állni, nincsen előtte semmi olyan fdolog, amit ne tudna leküzdeni. Még akkor sem ha az a dolog eléggé befolyásolja az életét, legyen az az apja vagy Charlie, aki mindig mellette volt valamilyen téren és most még közelebb kerültek. Van benne veszélyfaktor, főleg, hogy mindent vagy semmit alapon tették fel egy olyan instabil dologra a kapcsolatukak, amit úgy csúfolnak szerelem. Nem mondom, hogy nem fog menni nekik, de én nem hiszek ebben, pedig tudom, hogy Roxy jól fogja csinálni.
Már szólnék bele felháborodva, amikor a rangokról beszél, mintha a középkorban lennénk minimum, de pontosan tudom milyen az apja felfogása, nálam anyám az aki ezeket nagyon figyeli. Nem lehet mellettem bármilyen lány egy megnyitón, vagy valamilyen rendezvényen, vagy egyedül vagy olyan lánnyal mehetek, akit ő választ, vagy leellenőriz, unalmas, de még mindig kezelhetőbb, mint ami Roxy életében van. Nem akarom felfogni, mert ez számomra annyira hihetetlen, hogy a pénz beszél, és akinek nincs az meg mehet a süllyesztőben, ha nem is szó szerint legalább mások szemében.
- Baszki, ez eléggé szarul hangzik, nem is tudom milyen tanácsot vagy hozzászólást kellene adnom neked ehhez. Megértem apádat, úgy, hogy Charlieval sincsen semmi bajom, fel tudom fogni, mit érez egy apa, vagyis elképzelni ezek alapján el tudom. De Roxy tudod, hogy ha pénz kell hozzám is jöhetsz és nem érdekel. Tudom ez már nem vigasz, és nem fog segíteni a már meglévő problémádon, de tartsd észben kérlek. Én nagyon szeretem a fejed és azt, hogy nem voltál képes egyszer sem beadni nekem a derekad, és ezért külön nagyon tisztellek, magamat sajnálom csak. - nevetem el magam, jhogy az amúgy nem épen jó témát kicsit oldjam. - De tudod, hogy nem csak egy haver vagyok, akivel néha sörözöl, nekem fontosa barátságunk és ha ilyen van elvárnám, hogy elgalább egs telefont megemelj felém és vetkzd le a büszkeséged, még akkor is ha tudom, hogy ez ebben a formában ennyire szar. Talán egyszer képes lesz elhinni apád is, hogy a srác nem annyira rosszfiú, te is megláttál benne valamit. - vonom meg a vállam és végülis van ebben valami igazság, hiszen Roxy is beleszeretett, még ha lassan is jött neki meg az ihlet, tudta ő is végig, hogy ő az akit akar, csak nem esett le neki hamarabb, ami nem baj. Talán az apjának sokkal több idő kell, vagy még több, meg kell neki adni és reménykedni, hogy egyszer rájön, hogy jó a lányának és a srác is képes változni, legalább nem börtöntölteléknek lenni, ha egy ilyen lányt szerzett meg magának.
Mint egy hisztis kislány nyögök fel, amikor megint rám terelődik a szó, pedig én szívesen beszélnék még a szerelmesekről, mert az én szerelmi életem olyan nulla, mint a szüzességem.
- Hát, tudod, azt hittem. - magyarázom neki mutogatva, mintha ezzel megértené, de én sem igazán értem mi történt. - Volt egy lány, Bianca a neve, egy régi osztálytársam volt, és találkoztunk, olyan pimasz volt, hogy azt hittem sosem kerül alám, aztán nem is akartam, hogy ez történjen, találkoztunk, neki volt pasija, és nem akart semmit, nyilván nem akarta megcsalni, ez mondjuk akármennyire is karttos vagyok nekem sem fekszik annyira. Szóval végül egy osztálytalálkozó során elmentünk Görögországba és ott már nem volt pasija és végül alám került. De ott minden elromlott. - fogom a fejem idegesen, mert erről annyira nem szeretek beszélni, Életem egyik kudarca volt az a gyorsan jött szerelem, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ment is és még szerelemnek sem nevezhető. - Tudod van az a pont, amikor egyszerűen rájössz, hogy passzoltok, pedig ott volt a tökéletes kémia, de a személyiségünk nagyon elütött. Nem vagyok elég érett ehhez, meg az igazság az, hogy nem is vágyok rá. Még élni akarok, ha már elvették tőlem az élet azon részét, amit szerettem itt legalább hadd maradjak önmagam. Egy kapcsolatban nem tudnék az lenni. - nyafogok neki, mintha nem egy komoly üzlet embert akarnának nevelni belőlem, hanem egy kislányt.
outfit
my bestie


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Max & Roxy | So what's new? D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Max & Roxy | So what's new? 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Max & Roxy | So what's new? 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Max & Roxy | So what's new? 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásRe: Max & Roxy | So what's new?
Max & Roxy | So what's new? EmptyKedd Márc. 26 2024, 22:27


@Maxim Wood részére

so what's new?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Basszus, tényleg ennyire nyilvánvaló lennék? Ennyire árulkodó a mosolyom? Tény, hogy valóban boldog vagyok... Nem, talán nem is ez a legmegfelelőbb szó, bár tényleg boldog vagyok, de... ez több ennél. Úgy érzem, végre önmagam vagyok, szabad vagyok, nem kell megjátszanom magam, visszafognom magam, elnyomni egy részemet. Nem tudatosan, nem teljesen, de azt hiszem, pontosan ezt tettem az elmúlt években. Lepleztem az érzéseimet, tulajdonképpen még önmagam előtt is, és igyekeztem olyan formába önteni, ami helyesnek és elfogadhatónak tűnt. Úgyhogy nyilván nem véletlen, hogy Max úgy fogalmaz, a kapcsolatom inkább “testvéri barátságnak” tűnt Charlieval. Ez az, amit én is hinni akartam, mert egyszerűbb volt így. Vagyis csak elhittem, hogy így a legegyszerűbb, a legjobb mindenkinek.  

- Szerintem egy kicsit magunkat is becsaptuk – ismerem el hangosan is. Nem mertem kockáztatni. Leginkább azért, mert úgy gondoltam, hogy ha más módon közelednénk egymáshoz, ha többet akarnánk barátságnál, azzal végül mindent elszúrnánk. És megpróbálom elmondani Maxnek is, hogy értse, miféle akadályok tartottak távol bennünket egymástól, de érthető módon ezt nem igazán érzi át, mert nem tud minden részletet.

- Az a baj, hogy ez ennél tényleg kicsit bonyolultabb. Ez olyan szituáció, amikor hiába vagyok tökös mert... - A hajamba túrok az ujjaimmal, majd a számhoz emelem ismét a sörömet, és azt hiszem, sejthető, hogy már csak beszélve erről is azonnal feszültebb lettem a kelletténél. - Charlie apám szemében nem egyszerűen csak rangon aluli... - ingatom a fejemet, miközben belekezdek, hogy ezt tényleg megmagyarázzam neki. - Tizenhat éves volt, amikor lelépett otthonról, és apámnak kezdett dolgozni a dokkoknál. Az elmúlt nyolc évben valószínűleg többször kértem kölcsön apámtól óvadékra Charlie számára, mert valami zűrbe keveredett, mint hogy egy kezemen meg tudnám számolni. Szóval... apám nagyjából minden stiklijéről tud, és a szemében nagyjából csak egy bűnöző, egy huligán, akitől legszívesebben távol tartott volna már az elmúlt években is. Nem fogja könnyen megemészteni, hogy ez már több barátságnál. És ha szembe szállok vele Charlie miatt, az rá nyomhatja a bélyegét a kapcsolatomra apámmal, miközben... tudod... csak én vagyok neki – vonok vállat. Maxim is tudja, hogy apám egyedül nevel, mióta csak az eszemet tudom, mert édesanyámat nagyon korán elveszítettem. Úgyhogy mondhatnám, hogy Charlie és az apám két olyan állandó eleme az életemnek, amelyek egyszerűen csak nem férnek meg egymás mellett, és talán soha nem is fognak, legnagyobb bánatomra.

De ne csak rólam beszélgessünk, rákérdezek már végre arra is, hogy Maxnek milyen hírei vannak, mert a megérzésem azt súgja, hogy vannak. Aztán a homlokomat ráncolva hallgatom őt, mert nem egészen értem. - Azt HITTED? - nyomom meg az utóbbi szót. Hogy lehet azt hinni, hogy szerelmes vagy? - Rózsaszín köd, jó körből való, anyád is kedvelte... Valami nagy gáz történhetett, ha ennek ellenére is csak múlt idő... És tényleg ennyire régen találkoztunk utoljára, hogy én erről semmit nem is tudtam? - Mármint ez azért nagy dolog, én meg nem is sejtettem, hogy Max majdnem megtalálta élete szerelmét? Túl sok mindenről lemaradtam. - Szóval mi is történt?

BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Max & Roxy | So what's new? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Max & Roxy | So what's new? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Max & Roxy | So what's new? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Max & Roxy | So what's new? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Max & Roxy | So what's new? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Max & Roxy | So what's new? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Max & Roxy | So what's new?
Max & Roxy | So what's new? EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 18:37

Roxy

Max

A barátaim szentek, mindent megteszek értük, kivéve azt, hogy rájuk érjek egy kicsit és ne igyak, csajozzak, vagy csak felejtsem el azt, ami nekem nehézség, az életet. De vannak akiknek a hiánya nagyon megüt, és az egyik ilyen Roxy, szeretem, hogy ennyire szabadszájú és nyíltan tudunk beszélni, ami egy nővel nekem ritka, főleg ha olyan, mint Roxy, dögös. Én nem mondom, hogy nem csorgattam rá sosem a nyálam, de ez most már nem ilyen kapcsolat és ahogy hallom, hogy aalkul neki valami, és Charlieval kikerekedik a szemem, de kíváncsi vagyok, mint egy igazi barátnő, minden részletre. De a csajos programot muszáj egy kicsit papsisabá tenni egy üveg sörrel, amit gyorasn nyomok az ő kezébe is.
Tudom, hogy készülni kéne, de ledobom magam a kanapéra és kíváncsia fürkészem, hadd meséljen csak erről az egészről, lehet ha ezek ketten beadták a derekukat nekem is van esély. Jó nem valószínű.
Ahogy meséli elmosolyodok, szóval csak úgy megtörtént és be voltak állva, a legjobb kombó ezt ismerem, csak ők képesek voltak tovább szőni a sztorit egy éjszakánál. Barátkoknál mondjuk elég nehéz is máshogy ezt kivitelezni vagy vége az egésznek, vagy komolyabb lesz belőle.
- Baszki, de vigyorogsz te lány, nem is tudtam, hogy vannak ilyen érzéseid, mármint nyilván mindenki látta, még a vak is, hogy ott a kémia, de olyan testvéri barátságnak álcáztátok végig, nagyon jól becsaptatok mindenkit. - húzok le egy nagy kortyot az italomból meglepetten, de szerintem saját magukat és becsapták kicsit korábban, és már régebb óta bennük volt ez, mert csak úgy ez nem alakul ki.
- Roxy ne húzz fel, felnőtt ember vagy, ne az apád szóljon már bele a szerelmi életedben ha bele vagy zúgva, akkor fogadja el, és állj ki mellette. Olyan kis lányos vagy, vagy nem is tudom, hogy mondjam, nem vagy önmagad de jó értelemben, látszott hogy valami más de nem gondoltam volna, hogy ez az. Mondjuk mondom én, amikor az anyám képes kontrollálni az egész életemet, és még csak bele sem szólok. De, és ezt most fáj bevallani, te sokkal tököseb vagy nálam, ha neked nem megy, akkor lehet felmondok otthon. - nevetem el magam felemelve a kezeimet. Tudom, hogy az apja nagyjából az anyámmal vetekszik ha arról van szó, amit ők elképzelnek rólunk. A tökéletes állás, ami szerintük tökéletes, az a házasság, vagy egyen bármi ami szerintük a megfelelő partnerrel van, és ez szopás, nekem egy percig sem kell magyaráznia mennyire nagy szívás ez az egész pontosan tudom.
Amikor rólam kérdez csak legyintek felé és a számhoz emelem az üveget. - Szarhalmaz Roxy, az van, azt hittem beleszerettem valakibe, tudod a rózsaszín köd és igen én mondom ezt, de nem tudom nem nekem való ez az egész, pedig hittem benne, hogy majd most, és képzeld még anyám is kedvelte volna, mert pontosan abból a körből való, ahonnan nekem szemezgetni akar. - fintorgok egyet erre a szóra, amit mindig ő használ, mintha nem lennék képes csajt találni magamnak, bezzeg ha tudná mennyire jól megy, jó lehet akkor sem lenne büszke.
outfit
my bestie


BEE

Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxim Wood
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Max & Roxy | So what's new? D5ae7a85c2582fcca913f97c903e8bbdc26bbcc9

Max & Roxy | So what's new? 15826c6f9cded1d0397994265511
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Kaia
Max & Roxy | So what's new? 481b78bb9d231d8ca4476b9861107719497d710b
my fake girl aka Mrs. Wood
★ lakhely ★ :
NY - Manhattan
★ :
Max & Roxy | So what's new? 6055f8b704964eef86cf2d76a84e5d66_th
★ foglalkozás ★ :
Wood Industries owner with his fam
★ play by ★ :
Will Higginson
★ hozzászólások száma ★ :
400
★ :
TémanyitásMax & Roxy | So what's new?
Max & Roxy | So what's new? EmptySzer. Jan. 31 2024, 12:11


@Maxim Wood részére

so what's new?

“Friendship is being there when someone’s feeling low and not being afraid to kick them.”



Tudom, hogy nagy változások vannak most folyamatban Max életében. Mármint úgy hallottam, hogy az apja szeretné őt jobban bevonni a családi cégbe, bár ez számomra még csak pletyka. Mégis sejtem, hogy lehet igazságalapja, mert ez általában így szokott történni a felső tízezer fiaival és lányaival: előre megírt forgatókönyv szerint kell élnünk. Szóval mikor Max bejelentkezik, hogy szeretne talizni, beszélni, már sejtem, hogy biztos történt valami, és tényleg kíváncsi is vagyok, hogy mik történtek vele mostanában, hisz az utóbbi egy-két hónapban nem is volt lehetőségünk rendesen leülni egymással beszélgetni. Mégis úgy alakul, hogy az autóban úton feléjük egyelőre szinte csak én beszélek. De mi tagadás, nekem is akad már mesélni valóm. Mondhatni lazán ráborítom a híreimet Charlieról, arról, hogy már nem csak haverok vagyunk, hanem így nyolc év után végre egy párt alkotunk. Hosszú utat tettünk meg, annyi biztos. Mármint Charlie meg én, mert fizikai értelemben elég hamar megérkezünk Max lakásához.

Az a jó kettőnk barátságában, hogy a mi életünk tényleg nagyon hasonló, és tényleg igazán meg tudjuk érteni egymás problémáit. Fel is nevetek, amikor belém fojtja a szót, hogy a folytatás előtt egy üveg sört még gyorsan a kezembe nyomjon előbb.  

- Kösz – veszem át tőle hálásan mosolyogva, majd követem őt a nappaliba, ahol aztán én is csak ledobom magam szembe fordulva vele a kanapén. - Jaj, nem tudom, mit mondhatnék, ez csak így megtörtént... - vonok vállat, ahogy belekezdenék, hogy kifejtsem a történteket. Kortyolok az italból, aztán sóhajtva dőlök kicsit előrébb. - Na jó, ez így nem teljesen igaz. Sokak szerint már régóta olyanok voltunk, mintha egy pár lennénk, és tényleg... ez valahol mindig több volt barátságnál, csak... Asszem mindketten tudtuk legbelül, hogy ez nem kicsit bonyolult lenne, apám miatt is, meg amúgy is, és nem akartunk lépni, nem akartuk elrontani azt, ami van. Aztán volt egy buli, amin mindketten eléggé be voltunk állva, aztán gondolom így megfeledkeztünk az akadályokról egy időre – nevetek fel kicsit. - Hmm.... mondjuk utána vagy egy hétig próbáltunk úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, de... Hát attól tartok, rendesen bele vagyok zúgva. És fogalmam sincs, hogyan beszéljek erről apámnak. Túl jól ismerem, és tuti, hogy el fogja nekem cseszni az egészet – ingatom a fejemet, majd újra a számhoz emelem a sörös üveget. Az sajnos nem opció, hogy hosszútávon bujkáljunk apám elől, előbb-utóbb úgyis lebuknánk, és valószínűleg az úgy még rosszabb szituációhoz vezetne.

- Na de mi a helyzet veled? A hetedik érzékem azt súgja, hogy neked is vannak híreid - pillantok felé kíváncsian felvonva a szemöldökeimet.

BEE




Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Maxim Wood imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Max & Roxy | So what's new? 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Max & Roxy | So what's new? 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Max & Roxy | So what's new? 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Max & Roxy | So what's new? 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Max & Roxy | So what's new? Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Max & Roxy | So what's new? E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
TémanyitásRe: Max & Roxy | So what's new?
Max & Roxy | So what's new? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Max & Roxy | So what's new?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cindy & Rory - Whats in your hands?
» Aby & Roxy | girls just want to have fun
» Preston & Roxy | What's going on?
» Aby & Roxy | be my panic button
» shitty days can sometimes be better - Roxy && Max

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: