New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Girls' weekend || Daisy & Mimi
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 18:21


Meadow && Daisy
Thank you for being my unpaid therapist.




Az ember a legjobb barátnőjével gyakorlatilag bármire fel kell készüljön, hiszen onnantól, hogy elhangzik az a bizonyos 'hallooood....' vagy ennek bármilyen szinonímia értékű kifejezése onnantól kezdve a bankrabláson át a terhességig bármi benne lehet a pakliban amiből éppen kártyát készül húzni, hogy az arcodba villantsa.
Miután az italon tett egy laza látogatást a légcsövem irányába és végül úgy döntött, hogy mégse okozza a vesztemet itt helyben igyekszem gyorsan összeszedni magam.
-Nem csak... gondoltam kiöblítem a tüdőmet..-kissé megveregetem a tenyeremmel a mellkasom, hogy végre a hangomat is megtaláljam teljes mértékig. Hú basszus.
-Már egészen férfias?-horkantva nevetem el magam miközben Mimi arcát figyelem.
-Mertem remélni, hogy nem a serdülőkor közepén tart még... a fiúk később érnek... de egyébként ez mit jelent? Szőrösödik és nem csak pihék vannak itt ott?-tovább kuncogok, hiszen olyan gyötrelmesen próbálta menteni a helyzetet, hogy csoda, hogy még nem fekszem a földön és küzdök, hogy ne pisiljek be a nevetéstől.
Szinte meg sem lep, hogy ugyan egyformán vörös színben izzik az arcunk attól még folytatjuk a témát és még csak el sem csitít, hogy tartsuk meg a részleteket későbbre, hanem simán megoszt velem itt helyben mindent.
-Kétszer is? Egy óra alatt? Ebédszünetben?-olyan vagyok, mint egy hülye, értetlen visszhang.
-Hát, hogy ha ügyes volt, akkor biztos mindenki tudta egyből, szóval nagyon remélem, hogy a homlokodra volt írva, hogy jól... mulattál.-szép mentés, megveregetem a saját vállam fejben.
-Ezen mi a kínos? Bármibe lefogadnám, hogy az emberek fele boldogan lett volna a helyedben.... a másik fele meg az övében.-megvonom a vállaimat szórakozottan vigyorogva, mint egy hormontúltengéses tinilány.
Már rég volt ilyesmiről szó közöttünk, így azt hiszen teljesen jogos, hogy ennyire felpezsegtem a téma miatt ezt viszont hamar leváltja az, hogy a homlokomat ráncolva vonom össze a szemöldökeimet a kérdése hallatán.
-Hééé héé.. na azért... NA... mi az, hogy mi van ha nem? Gondolod, hogy ezek után elhívna egy BÁLRA haveri összeröffenés céljából? Persze, hogy egy randi..-gondolom én... mi más lenne.-Egyébként is.. ha nem folytatásban reménykedne, akkor nem kért volna meg, hogy menj vele, hanem keresett volna mást. Szedd össze az önbizalmad és vedd észre, hogy ebben a helyzetben te vagy a jackpot, édes, és neki kell izgulnia, hogy te is randinak gondolod-e.-persze majd még pont pelyhes husi mondaná, hogy csak haverok. Ütném agyon egyből... még akkor is ha sámli kellene.
-Három évvel...-jó így kimondva egyébként tényleg nem olyan sok az, de akkor is fiatalabb és kész.
-Viszont...-emelem fel a kezem megmutatva neki a gyűrűt.
-Ígéretgyűrű... de én igent mondtam egy fiatalabb srácnak.-és ha eljegyzési lett volna akkor is ugyanaz lett volna a válaszom, bár apámtól kifejezetten félthetném Mattie életét.
-Szóóóval semmi szégyellnivalód nincs az ég világon.-biztató mosollyal pillantok rá.




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Girls' weekend || Daisy & Mimi A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Girls' weekend || Daisy & Mimi 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptyHétf. Feb. 19 2024, 14:32


Daisy and Meadow

Friends who slay together, stay together

Színésznő és egyben író vagyok, még szép, hogy tudom hogyan kell felcsigázni az embert. Elvégre ez a munkám vagy mifene. Szomorú is lenne ha nem értenék hozzá. Ám tény és való, már alig vártam, hogy találkozzak legjobb barátnőmmel és alkalmam adódjon arra, hogy elújságoljam életem valószínűleg egyik legnagyobb hírét. Szinte már látom magam előtt az arcát, amint köpni-nyelni nem tud és hitetlenkedve azt sem fogja tudni, hogy nevessen vagy sírjon. Valójában én sem mindig vagyok biztos abban, hogy melyiket kellene tennem. Néha átkozottul szerencsésnek tartom magam, hogy bizony kifogtam a főnyereményt, máskor meg sírni tudnék amiért már megint olyasvalakibe esek bele, aki nagy valószínűséggel nem velem képzeli el a jövőjét és én pedig csak egy jó kis ugródeszka leszek. Valaki aki jót fog tenni a nevének... Egy trófea? Szörnyű még belegondolni is, hogy csupán ennyit számítanék Dennek és még csak eszébe sem jutna velem tervezni. Bár ő nem ezt mondja... De hihetek neki? Merjek hinni neki? Vagy a közös jövőben?
- De meg ám! - Válaszolom vigyorogva, még mielőtt belekezdenék a szaftos kis történetembe és ledobnám az év legnagyobb bombáját. Figyelem ahogyan megfogja a poharat, kortyol, majd kis híján sikerül is megfulladnia. Először egy aggódó pillantást vetek rá, de mikor megbizonyosodom arról, hogy azért megfulladni nem fulladt meg, odabököm az első dolgot ami eszembe jut.
- Persze... Csak visszaköpött a pohár, mi? - Nézek rá kétkedve. Még hogy nem nekem szól. Mondjuk nem hibáztathatom, a történetem tényleg eléggé... Hogy is mondjam? Nem hétköznapi. - Azért annyira nem szörnyű a helyzet. Már egészen... férfias. - Próbálom javítani a helyzetem, de rájövök, hogy ez így még rosszabbul hangzik és végül én magam is nevetni kezdek. Aztán következő kérdése hallatán én is kis híján fuldokolni kezdek, nem számítottam rá, hogy a kis fiatal husi teljesítményére is kíváncsi lesz. Amivel persze gond nem volt... Meg mással sem.
- De, kipróbáltam... teljesen. Kétszer is. - Most jött el a pont, ahol én magam is meghúzom az italom, hogy legalább a pohár mögé el tudjam rejteni az égő arcom. - Alig egy óra leforgása alatt... Az ebédszünetben. Aztán elkéstünk a próbáról. Ne tudd meg milyen kínos volt visszamenni... Szerintem mindenki levágta, hogy mit csináltunk. - Nevetek fel kínosan és konkrétan azt sem tudom, hogy hová nézzek, hogy ne kelljen szembenéznem vele. Az elmúlt három évben semmilyen kapcsolatban nem volt részem, így aztán már nagyon rég nem volt alkalmam vele pasikról beszélni. Inkább kerülni próbáltam a témát... Érthető okokból. - Elhívott az anyja báljára, hogy menjek el vele. Amit pedig nem teljesen tudok mire vélni. Mintha randi lenne... De mi van ha nem? - Nézek rá kérdőn és egyben izgatottan. Természetesen tőle várom a kérdésemre a választ. Talán kívülállóként ő jobban átlátja a helyzetet, mint én. Mert őszintén szólva nekem halvány lila gőzöm sincs, hogy mi van köztem és Den között, azt meg főleg nem tudom, hogy randiként tekintsek-e a bulira, vagy inkább... baráti kiruccanásként?
- Szóval mennyivel is fiatalabb nálad Mattie? - Nézek rá felvont szemöldökkel, kicsit reménykedve abban, hogy a válasza segíteni fog abban, hogy jobban érezzem magam és jobban hinni tudjak a Den és köztem lévő... akármiben.


zene: Moonshine megjegyzés: Meg ne fulladj nekem! 



Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Girls' weekend || Daisy & Mimi Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptySzomb. Feb. 10 2024, 12:23


Meadow && Daisy
Thank you for being my unpaid therapist.




Persze, hogy imádom. Mimi a legjobb barátnőm az egész világon és azon kevesek egyike, aki előtt nem kell megválogatnom a szavaimat, vagy tizenkétszer meggondolnom, hogy mit is osztok meg vele. Amikor együtt vagyunk olyan, mintha egyébként nem tobzódna kint az utcán egy tucat lesifotós abban reménykedve, hogy elcsíphetnek bennünket egy óvatlan pillanatban. Ilyenkor lehetünk azok, amik egyébként a reflektorfény nélkül vagyunk.... két fiatal lány, akik másra sem vágynak csak néhány lopott órára a karrierjüket hátrahagyva.
-Hajajajjj te aztán tudod hogyan kell felcsigázni az embert.-ugráltatom meg a szemöldökeimet szórakozottan és kíváncsian, hiszen tudom, hogy itt most már egy tényleges filmről van szó. Uhh... most már tényleg NAGYON szeretném tudni, hogy mi a helyzet.
Jó szokásunkhoz híven körbeudvaroljuk egymást bókokkal mielőtt szépen egy-egy pezsgővel nekikészülnénk, hogy megindítsuk a pletyka lavinát jól kivesézve mindazt, amiről az újságoknak fogalma sincs és ez így van jól.
-Hát ezzel akkor sem tudnék vitatkozni, ha szeretnék. Megérdemlünk mindketten egy kis lazítást..-még akkor is ha én jelenleg mást sem teszek csak a lábamat lógatom amióta szüneteltettem az énekesnői törekvéseimet.
-Ahh tudtam, hogy nem tétlenkedsz te sem.-vigyorgok rá önfeledten, hiszen ez a 'szaftos' jelző sok izgalmat enged sejtetni.
Hümmögve bólogatok amikor szépen felvezeti a helyzetet ahogy azt kell, én pedig a pezsgőbe kortyolva hallgatom, várva, hogy kibontakozzon a történet. Tudom, hogy most készül a nagy visszatérésre, tele vannak vele a címlapok, de ettől teljesen függetlenül is szeretem követni, hogy mi történik az ismerőseimmel főleg most, hogy más dolgom sincs, csak az, hogy képben legyek.
Hibát követek el azzal, hogy alábecsülöm azt, amit elém készül tárni, így szinte felköhögöm az orromba a pezsgőt, amikor ledobja a bombát miszerint egy 10 évvel fiatalabb sráccal sikerült összegabalyodnia. Gyorsan teszem le a poharat, hogy ne fulladjak meg és egy szalvétával takarom el a számat, miközben még a szemem is bekönnyezett. Mégis mivel etetik ezeket a mai fiatal srácokat, hogy ilyen játszi könnyedséggel utaznak az idősebb csajokra?
-Bocsi... ez nem neked szól... baszki...-köhécselek félig nevetve gyorsan rendet téve, hogy a folyadék ne a légcsövemet vegye célba.
-Hát... hűűű... azt hiszem erre nem tudok lapot húzni, szóval előbb ezt vesézzük ki mielőtt elmesélem velem mi van.. WOW.... nagyon tudhat a srác.-vigyorgok rá és pillanatnyilag nehéz lenne eldönteni, hogy az ő feje pirosabb a zavarától vagy az enyém a fuldoklástól.
-Mattie is fiatalabb nálam..-mondjuk nem ennyivel.-Szóval én nem ítélkezem... SŐT... anyukám.... ez igen.-bólogatok elismerően.
-Hát nézd...10 év... az azt jelenti, hogy legalább már nagykorú, szóval ha törvény nem tiltja, akkor más sem... jó volt? Kis fiatal husi biztos ügyes... vagy még nem próbáltad ki.... teljesen?-kuncogok most már a téma milyenségétől elpirulva egy kicsit, miközben igyekszem legalább minimálisan burkoltam fogalmazni, hiszen ha más nem is, de a pultos itt van a közelünkben, bár az ilyen helyeken ügyelni szoktak a diszkrécióra.




i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Girls' weekend || Daisy & Mimi A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Girls' weekend || Daisy & Mimi 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptySzer. Feb. 07 2024, 12:58


Daisy and Meadow

Friends who slay together, stay together

Őszintén szólva elég rosszul érint a dolog, hogy késve érkezem, hiszen én vagyok az aki mindig a pontosságról hadovál és azt vallom, hogy az emberek mindig, mindenhova odaérnek időben, ha tényleg akarnak. Most pedig mégis a saját csapdámba estem bele. Annak azért igazán örülök, hogy Daisy nem veszi ezt zokon, valószínőleg mert kizárólag én vagyok ilyen ciciás a pontosságokkal kapcsolatban, ő nem. Na nem mintha sok embert ismernék aki még ennyire furcsa lény lenne, mint amilyen én vagyok. Végül mégis egy hatalmas mosollyal az arcomon veszem őt ölelésembe, már hiányzott a dilinyós feje, rég nem volt alkalmam barátokkal foglalkozni, így aztán ennek a találkozónak már nagyon itt volt az ideje. Van egy olyan érzésem, hogy lesz is miről beszélnünk. Mindkettőnknek. Nem csak nekem, még ha az én sztorijaim valószínűleg sokkal szaftosabbak is lesznek.
- Naná, hogy imádsz! - Nevetek fel, hiszen jól tudom mivel kell őt meglepnem. Bár ki ne örülne egy penthouse szobának, ami a város egyik legmenőbb kilátásával rendelkezik és egy átlag ember aligha tudna még csak bejutni is. Ezzel persze nem azt mondom, hogy én ne tartoznék a normál emberek közé, de na... Egy kis kényeztetés soha sem árthat. - Uh, ha te azt tudnád milyen romantikus vígjátékot hoztam el neked ma. - Mondom sokat sejtetően, holott természetesen nem egy filmről beszélek. Sokkal inkább a saját romantikus vígjátékom történetéről, ami igazából akár filmbe illő is lehetne. Ki tudja, lehet egyszer megfilmesítik az életem.
- Te sem panaszkodhatsz. - Vigyorgok rá a bókja után, hiszen ő maga is csodásan fest, mint mindig. Végül csak bólintok a pezsgős kijelentése után, követem hamar a példáját és én magam is helyet foglalok a bárpult előtti székek egyikén.
- Szerintem akkor is ital kellene a kezünkbe ha nem csacsogni készülnénk, de nem tagadom van pár szaftos sztorim számodra. Már hogy is ne lenne...? - Nevetek fel, majd miután megköszönöm én magam is a hamar megkapott pezsgőt, fordulok is felé, hogy belekezdjek a saját kis történetembe.
- Szóval... Tudod, három év kihagyás után, most újra visszatérek. Meg is kezdődtek az előkészületek és jövő hétvégén már utazunk is Los Angeles-be, hogy megkezdjük a forgatásokat is. - Mondom bevezetésképpen, bár ennek nagy részét tudhatja már, hiszen a csapból is ezek a hírek folytak az elmúlt néhány hétben. - Egyszóval... Nem, nem is lehet ezt egyszóval megmagyarázni. - Nevetek fel most kínosan, hiszen nagyon is lehet, csak fogalmam sincs, hogy hogyan bökjem ki. - Fogjuk rá, hogy nagyon összemelegedtünk a színészpajtival, aki majd tíz évvel fiatalabb nálam. - Megnyomom a nagyon szócskát, hogy érthesse nem egymás haját fonogattuk a stúdióban-féle összemelegedésről volt szó. Bár a már lángokban álló arcom is igencsak árulkodó jel lehetne számára.
- Szóval remélem ezt tudod majd überelni a te történeteddel. - Teszem végül hozzá, bár ha nem arról van szó, hogy elszökött Vegas-ba és házasodott össze titokban, részegen meg miegyéb, elég nehéz lesz túlszárnyalni az én kiéhezett kanca szerepemet, amiben kisfiúkkal kezdtem ki. A legrosszabb talán, hogy még csak meg sem bántam és másra sem tudok gondolni, minthogy újra sort kerítsünk rá.


szavak száma: 485 zene: Stumblin' In megjegyzés:  Girls' weekend || Daisy & Mimi 1471401822  



Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Daisy Winterberg imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Girls' weekend || Daisy & Mimi Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 18:43


Meadow && Daisy
Thank you for being my unpaid therapist.




Karácsony óta fülig ér a szám és a jelek szerint egyszerűen semmi sem képes kipukkasztani a kis boldogság buborékomat, pedig nem mondom, hogy ne tett volna rá senki semmilyen jellegű kísérletet. Már több, mint fél éve pihentetem énekesi karrieremet és őszintén szólva boldogabb nem is lehetnék, mégis az új évvel ismételten elkezdték az emberek feszegetni a témakört, hogy vajon mikor térek vissza. Ezzel kapcsolatban még mindig nincs biztos válaszom, hiszem alkalmam sem volt ezzel kifejezetten foglalkozni... na jó... hazudok... lett volna, de még nem akartam. Egyszerűen csak szerettem volna még magamnak egy kis időt, anélkül, hogy ezzel fájdítanám a fejemet. Ki kell találnom, hogy hogyan és milyen formátumban tudnám kordában tartani a káoszt, amit az életemnek nevezhetek, megreformálni az egészet és valamiféle egyensúlyt találni. Szeretek producerkedni, szeretem a menedzseri feladatokat, de a színpadok sem szeretném teljes mértékig a hátam mögött hagyni, így viszont mint egy rendes, érett felnőtt ember, az egészet letakartam egy csinos abrosszal és félretoltam, mert nem tudok vele mit kezdeni, szóval jól van az ott alapon ignorálom még egy kicsit.
Mimi pont jókor keresett fel a találkozó érdekében. Szükségem volt már egy kis csajos időtöltésre, amitől feltöltődhetek, ki akartam magamat visongani, hogy gyűrűt kaptam még akkor is, ha ez még nem az, amitől menyasszonnyá avanzsáltam volna, de azt hiszem a kapcsolatunk jelenlegi szakaszába ez volt a legtökéletesebb lépés, amit Mattie megtehetett.
-Életem!-kapom fel hirtelen a fejemet a telefonom kijelzőjéről, amit az elmúlt 10 percben bámultam, miközben a lábamat lóbálva csaptam el az időt a bárnál várva a barátnőm érkezését. Nem zaklattam, hogy vajon merre jár, tudtam, hogy már úton van és attól, hogy érdeklődök még nem engedi őt hozzám gyorsabban a város, azt pedig nem szerettem volna, hogy sürgetést érezzen.
-Tudom.. ne is mondd... a sofőröm is mérgelődött egész úton.-kuncogok egyet a fejemet ingatva. Nem akartam a saját kocsimmal jönni, mert egyszerűbb volt így, hogy nem kellett itt valahol parkolnom. Stabilan és szerintem jól vezetek, de hát na... a parkolási stílusomat lehetne kritizálni, amíg a Nap le nem megy.
Hosszan elnyújtott 'íííííííííí' jön ki belőlem kicsiket tapsolva amikor meglátom a szoba kulcsot. Ez a nap már most zseniális és odáig vagyok érte meg vissza.
-Úúúúúúúgy imádlak.-jó szorosan magamhoz ölelem ahogyan azt ő is teszi velem.
-Úgy mondod ezt a két ágyas dolgot mintha lenne bármi esély arra, hogy ne egymás mellett aludjunk el valami romantikus vígjátékon kuncogva.-mondom lassan elengedve őt, hogy jobban szemügyre tudjam venni most hogy közelebb jött, mert persze a szemüvegem a táskámban, a kontaktlencsém pedig otthon pihen... ahogy azt kell.
-Egek... te mindig csak szépülsz.-sóhajtok egyet mosolyogva miközben végigsimítok az egyik szőke tincsén.
-Pezsgő!-vágom rá egyből visszahelyezkedve a bárszékre és jelzem is a pultosnak az igényeinket.
-Magunkat ismerve, mindketten máris csacsogni akarunk valamiről, ahhoz pedig mindenképpen kell egy-egy ital a kezünkbe.-vigyorgok rá.
-Köszönjük.-mosolygok a pultosra, amint elénk helyezi a két poharat.
-Szóóóóóval. Ránk és mesélj.-emelem meg a pezsgőt, hogy koccintsunk.



i love you for all that you are.
all that you have been.
and all that you will be.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Daisy Winterberg
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 6a9ca96991e052034bf679eb7a16d677fd053b10
Girls' weekend || Daisy & Mimi A53cfd7ee2ac2d3fe6b44a7821ba7b40662b81dd
★ kor ★ :
27
★ családi állapot ★ :
You look like..
Girls' weekend || Daisy & Mimi 52f96196fb7aad3dd64e925c2737742d11c678f4
the rest of my life.
★ lakhely ★ :
Manhattan.
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 1eda57ee7a1846f513d5def9fcf199ebd9211649
★ idézet ★ :
"And then you smiled and I wondered if I would ever think of anything else."
★ foglalkozás ★ :
Superstar.
★ play by ★ :
Ariana Grande.
★ hozzászólások száma ★ :
168
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 5484f819e2c9b307950c6c514fcb27d7fd45522f
TémanyitásGirls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi EmptyKedd Jan. 30 2024, 18:07


Daisy and Meadow

Friends who slay together, stay together

Mióta megkezdtük a musicalhez való előkészületeket, a napjaim olyan gyorsan elrepülnek, hogy szinte észre sem veszem. Arról nem is beszélve, hogy Den igencsak lefoglalja a mindennapjaimat, még ha nem is fizikailag, de az elmém mindenképp körülötte forog. Szinte másra sem tudok gondolni csak arra a csókra... Meg a többire, de talán jobb lesz ha most nem kezdek el belepirulni az események emlékébe. Mindenesetre mihamarabb ki kell bogoznom, hogy mi a jó istent kezdek én egy nálam majdnem tíz évvel fiatalabb ficsúrral. Komolyan ő lenne számomra a legjobb? Aki nem fog rám unni? Olyan fiatal még... Azt sem tudom mit akar velem. Egyszerűen nem tudok bízni abban, hogy ilyen fiatalon máris meg akarna állapodni és komoly kapcsolatba lépni. Arról nem is beszélve, hogy még csak most fog magának igazi hírnevet szerezni, mindenki odáig lesz érte. Neki nem én kellek és ezt jobb ha el is könyvelem magamban, mielőtt még nagyobb szívfájdalomban lesz részem. És éppen ezért is döntöttem úgy, hogy ideje lesz kicsit kiszabadulni a hétköznapokból és egy csajos hétvégével lepjem meg magam, és egyben Daisy-t is.
Az én kis énekes pacsirtám még nem tudja, hogy mire is adta a fejét mikor elfogadta a meghívást. Mert bizony másról sem fog hallani, mint csókokról, meg lelkes történetekről az új partneremmel kapcsolatban. Mármint persze színészi partner, nem más. Azt hiszem? Már előre sajnálom őt, dehát még az előtt meg akartam ejteni vele egy utolsó találkozást, mielőtt Los Angelesbe utaznánk a forgatás miatt. Szükségem van valakire, aki képes lesz némi lelket önteni belém és talán a fejemet is helyre tudja majd rakni legalább annyira, hogy ne piruljak majd bele minden egyes csók jelenetünkbe. Arról nem is beszélve, hogy eltelt már három év azóta, hogy forgatáson vettem részt, így aztán egyáltalán nem vagyok már olyan biztos magamban, mint korábban voltam. Mi van ha elkoptam, mint egy autógumi?
- Szia drága! - Köszönök is a nőre, aki már a wellness center bárjában ücsörög, valószínűleg rám várakozva, mivel sikeresen késve érkezek. Tudom, tudom... én vagyok a pontosság maga, de néha velem is megesik. - Ne haragudj, hogy késtem. A forgalom meg van őrülve ma. - Lehet jobban jártam volna ha metrózom és nem bajlódok taxikkal. - Viszont hoztam meglepetést! - Ezzel egyik kezem fel is emelem, hogy meglebegtessem a hotel egyik penthouse szobájának a kártyáját, amire vagy évekkel előre kell bejelentkezni... Kivéve ha van néhány jó kapcsolatod és sikerül egy foglalást utolsó pillanatban is elintézned. Még ha csak egy éjszakáról is van szó... Az egy igazán jó éjszaka lesz, luxus kilátással. - Két ágyas és a kilátástól dobsz majd egy hátast. - Kacsintok rá, miközben eszembe jut, hogy ideje lenne egy ölelésben is részesítenem őt, így aztán egy hirtelen mozdulattal karjaimba is zárom őt.
- De ha gondolod indíthatunk pezsgővel is és később nézzük meg a szobát? - Kérdezem meg mikor már elhúzódom tőle.


szavak száma: 457 zene: Stumblin' In megjegyzés:  Girls' weekend || Daisy & Mimi 1471401822  



Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”
mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Girls' weekend || Daisy & Mimi Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
57
★ :
Girls' weekend || Daisy & Mimi 7Vzr0ln
TémanyitásRe: Girls' weekend || Daisy & Mimi
Girls' weekend || Daisy & Mimi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Girls' weekend || Daisy & Mimi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilly & Millie • keep calm, it's a girls' weekend
» Girls will be girls. Tana & Elodie
» Red and Black - Mimi & Alden
» Danger Alert! - Rilla & Mimi
» Weekend fiesta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: