New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

when the sky falls down - Alden x Tyra
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptySzer. Márc. 27 2024, 14:56

when the sky falls down

Alden & Tyra

N
a jó, leveszem a zoknimat is, végül is az is majdnem teljesen vizes, de így sokkal könnyebb lesz felmelegedni. Hamarosan megérzem, ahogyan a padlóból jön a meleg, egyből jobban is érzem magam tőle. Amíg Alden a pakolással van elfoglalva én az ablakon át kémlelem a tájat.
- Mindkettő – nevetek és hátrapillantok rá egy másodpercig. Tudja már, hogy én ilyen időjárás-földrajz akármi mániás vagyok és nekem azok a dolgok is szépek, amiktől más emberek a falra másznak, például az eső. Elázni nekem sem volt jó móka, de túlélhető, meg szerencsére akadt egy mentőangyalom is Den személyében.
- Rendben, nagyon köszi – felelem és odamegyek a konyhapulthoz, hogy megnézzem, milyen teái vannak. Most nem is lényeg, hogy legyen benne koffein, így egy citromos teát választok, az teljesen jó lesz. Talán némi gyömbér is van benne az illata alapján. Beleteszem a filtert a gőzölgő bögrébe, majd magamhoz veszem és leülök az egyik székre a konyhában.
Mondhatni, otthonosan mozgok a lakásban, mert nem ez az első eset, hogy itt járok, gyakorta vigyázok Louie-ra, így olyankor itt vagyok vele Aldennél.
A tea kellemes, meleg és már az első pillanatban érzem, hogy teljesen felmelegít, pont erre van szükségem most. Hallom, hogy a háttérben Louie fürdetése zajlik, de úgy döntök, hogy maradok kint, nem akarok zavarni, tökéletesen el tudom foglalni magamat idekint is addig. Nem is kell sokáig várni rájuk, hamarosan siető tappancsok kopogása zökkent ki a zen állapotomból, és megjelenik Louie.
- Sziaaa, na milyen szép tiszta lettél! – dicsérem meg az ebet és végighúzom a kezem a pihe-puha bundáján. Nyilván jobban kedveli a száraz időt, az eső nem is a hosszúszőrű kutyák barátja. Na de van ám olyan is, amikor a vízimádó labradorokkal sétálok, hogy alig bírom bevonszolni őket valami fedett helyre, és kvázi ázunk kint, amíg nekik tetszik. Nem egyszerű a kutyákkal, de ezt mindig is tudtam. A kutya után feltűnik a gazdija is és egy mosollyal üdvözlöm.
- Köszi, ezt nagyon szeretem! – felelem a holland kekszre és veszek is belőle, majd elindulok Dennel a nappali irányába. Valóban kényelmesebb ott, a kanapéja tök szuper. Majd igazából nem is kertel túl sokat Alden, elmondja, hogy mi várható – pontosabban nem várható – az elkövetkezendő időszakban.
- Hű, ez nagyon izgalmasan hangzik! – válaszolom lelkesen az új munkájára vonatkozóan. – Ja, ne aggódj miattam, most úgyis sűrű az élet, meg jönnek hamarosan az évvégi vizsgáim is majd, úgyhogy azt hiszem, lesz mivel elfoglalnom magam… - folytatom. – De sajnálom azért. - Furcsa lesz, hogy nem fogom látni Louie-t, mert ő az egyik legjobb kutya, akivel dolgozom, de ha ezt hozza az élet, hát nincs mit tenni.
Belekortyolok a teámba, annyira jól esik a meleg még mindig, pedig alapvetően nem is szeretem, de most lehetséges, hogy túlságosan átfagytam odakint.
- Persze, itt leszek! – bólogatok a későbbiekkel kapcsolatban. Azért az eléggé jó dolog, hogy így vélekednek rólam – És nagyon köszi… Számíthattok majd rám, ha visszajössz - mondom egy mosoly kíséretében. – Igazából, az a tervem, hogy vélhetően kevesebb kutyát fogok majd vállalni, mert egyre inkább azt érzem, hogy túlnő rajtam, meg ott van a suli is, meg az élet… - vagyis Caesar, akivel legszívesebben az egész napomat tölteném, de nyilván az nem opció egyikőnknek sem, meg hát dolgoznom is kell, hogy legyen miből fizetni az egyetemet. Veszek még egy kekszet, annyira imádom ezt a holland vajas fajtát, szerintem egy egész dobozzal meg tudnék enni belőle.
- És egyáltalán nem is jössz haza az elkövetkezendő fél évben? – érdeklődöm. – Ez nagyon hosszú idő… - húzom el a számat. – Huh, én biztosan nagyon kilennék, ha valami ilyen hosszú kutatási projektre kellene mennem pont most – gondolok bele, de inkább el is hessegetem a gondolatot, még a végén bevonzom.



Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
when the sky falls down - Alden x Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
when the sky falls down - Alden x Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
when the sky falls down - Alden x Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptyVas. Márc. 17 2024, 15:45
When the sky falls down
Tyra & Alden
Kint még mindig ömlik az eső, mintha dézsából öntenék, mikor haza érkezünk. Szerencsére Louiet is sikerül kiimádkozni a dörgés után a kocsim ülése alól.
- Nem kell, köszi elbírom. - válaszolom Tyrának. Elég ha csak magát hozza és ügyel a babámra, hogy ne kódorogjon el. Mielőtt liftbe szállnánk, Loulou gyors meg is rázza a bundáját, lerázva magáról a felesleges vizet. Nem baj, azért otthon majd megfürdetem.
- Semmi gond. Ha gondolod, a vizes zoknit is leveheted. Padlófűtés van. - jegyzem meg, majd feljebb is kapcsolom, hogy biztosan ne fázzon senki lába sem. Előkutatom neki a hajszárítót és bekapcsolom a vízforralót. Nehéz volt beszereznem, az amerikaiak mintha nem is ismernék, hogy ilyesmi létezik, rendre a mikróban melegítik a vizet a teához. Közben Louie babám kap egy kis jutifalatot, amiért olyan ügyes és már tudja, mi a dolga. Miután lefetyelt egy kis vizet, a fürdő felé veszi az irányt, tudja, hogy eljött a fürdő ideje.
- Mi? Az eső vagy a kilátás? - érdeklődöm meg a lány kijelentésére, miközben elé tolom a teagyűjteményem, amit még a mama hozott nekem otthonról, van benne mindenféle gyümölcsös teakülönlegesség.
- Válaszd ki, milyen teát akarsz inni, addig megmosdatom Loulout. Utána rátérünk a többire. - jegyzem meg, majd előkupászkodom az egyik bögrémet, beleöntöm a forró vizet, miután a vízforraló kattant egyet, elé helyezem az asztalon, majd elvonulok a fürdőbe a babámmal. Megengedem a langyos vizet a kádban, beleteszem az izgatott kis négylábút, majd alaposan átcsutakolom a kutyasamponnal meg a kesztyűvel, ami a hulló szőrt is eltávolítja. Aztán leengedem a vizet, kikapom onnan és a kis törcsijével jól áttörlöm, bár utóbbit nem igazán szereti. De tudja, mi a jutalma, ha jól viselkedik és szépen tűri. Pillanatokkal később már szalad is kifele a konyhába lógó nyelvvel és leül Tyra lába mellé.
- Ki volt az ügyes fiú? Na ki? - kérdezem, majd egy kutyakekszel jutalmzom meg. Tyra sem marad snack nélkül, kinyitom a nasis fiókot és egy doboz holland vajas kekszet húzok elő, majd megkínálom vele.
- Holland vajas keksz, remélem ízlik majd. Közben költözzünk át a nappaliba, ott mégiscsak kényelmesebb. - javaslom és meg is indulok a kanapé felé, majd lehuppanok rá. Kicsit fáradt vagyok, pedig az elkövetkezendő két hetem ilyen hektikus lesz.
- Két hét múlva elutazom Los Angelesbe az új musicalfilmem forgatása miatt és fél évig vissza sem térek. Ezidő alatt a nagybátyámék és a mama fognak Loulou-ra vigyázni. Ők pedig Staten Islanden laknak, szóval az elkövetkezendő fél évben sajnos nem tudok neked munkát adni. Remélem, ez nem gond a számodra. - indoklom meg, amit meg szerettem volna már vele beszélni. Az említett kis delikvens felhuppan a kanapéra és az ölembe mászik. Kicsit összeszorul a szívem, mert nem vihetem magammal LA-be. Nagyon fog nekem hiányozni a pajti.
- Viszont, ha visszatértem, remélem, ismét számíthatok a segítségedre. Louie már megszokott és kedvel is téged, meg én is kedvellek, nem szívesen válnánk meg tőled. - jegyzem meg és remélem, ez elég indok lesz, hogy ne felejtse el a kis barátomat ezalatt a fél év alatt. Bár ki tudja, őt merre sodorja addig a szél, fél év, bár gyorsan eltelik, ahhoz pont elég hosszú idő, hogy változás álljon be valaki életébe. Én vagyok erre a legjobb példa. Fél évvel ezelőtt még itt volt nekem Hella, szinte már együtt éltünk, de a fogkeféjével együtt az emlékét is kidobtam már a lakásból.
- De nem kell megígérj nekem semmit, csak tartsd meg a számom. - kacsintok rá és veszek egyet a holland kekszből, mert kezdek kajássá válni. Valamit enni kéne...





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
when the sky falls down - Alden x Tyra Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 7Vzr0ln
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 00:06

when the sky falls down

Alden & Tyra

A
mint az esernyő a fejünk felé kerül, máris jobban érzem magam. Alden irtó jó fej, az egyik legjobb megbízóm, neki mindig is szívesen dolgoztam, meg hát Louie is nagyon cuki meg rendes kutya, nem volt vele soha semmi gond.  
Hamar az autóhoz érünk és végre nem kell az eső elől menekülni, meg melegebb is van bent, mint odakint, annak ellenére, hogy már tél végén járunk. Alden még a fűtést is bekapcsolja, amivel aztán még kellemesebb lesz az autójában lenni, főleg mivel a szétázott cipőm kapja egyből a meleget, csak kicsit vannak lefagyva a lábaim.
Amikor elindulunk és arról érdeklődik, miért is vagyok szétszórt, magam sem tudom, hogy mit mondhatnék. Egy ideje ilyen vagyok, tisztára mintha nem is lennék önmagam néha. Ez a tornacipős ötlet is kinek jutna eszébe ilyenkor, amikor látszik, hogy mindjárt leszakad az ég? Na meg ez, hogy esernyőt se hozok… na mindegy, lehetne még sorolni, hogy mennyire szétestem. Tehát nem tudom, mit válaszoljak Aldennek.
- Hát… - kezdenék bele, majd megcsörren a telefonja – ja persze, vedd csak fel nyugodtan. – Így talán jut időm még gondolkodni, hogy mi is a bajom. Aztán a hallottak tökre kizökkentenek ebből az egészből. Irtó furcsa hallgatni, ahogy Alden az anyukájával beszél. Előtte még soha nem hallottam holland beszédet. Én spanyolt tanultam eddig meg valamennyire megy a francia is, de egyiknek sem vagyok mestere, de ez a holland valami totál más nyelv. Még ha akarnék sem értenék belőle egyetlen kukkot sem.
Elcsípek néhány szót, vagyis nem is szót, hanem Mimi Gilberts nevét. Hű de menő, hogy Alden ismeri az a csajt, tök híres. Majd el ne felejtsem megkérdezni ezt, ha letette. Bár magamat ismerve már a következő pillanatban elfelejtem, és majd akkor jut eszembe, ha már egyek hazafelé.
Amint Alden leteszi a telefont, meg is válaszolja az anyukájára vonatkozó kérdésemet.
- Parti? Ejha! És mi az apropója? – érdeklődöm a partival kapcsolatban. Hát, igazából nem ismerem túlságosan a családot, úgyhogy nem tudom, milyen körökben mozognak, meg ilyesmi. Én a kis Brooklyn-i csaj csak átmenetileg tartózkodom itt, bármennyire is úgy tűnik, hogy idevalósi vagyok. Habár néhány családot már ismerek, akiknél már régebb óta dolgozom, de róluk sem tudok kifejezetten sokat.
Majd a következő pillanatban akkorát dörren az ég, hogy még én is megrettenek a hangtól. Szegény Louie meg nem csoda, ha a gazdija ülése alá bújt el a védelem érdekében, ez neki irtó hangos lehetett. Mivel pont megérkeztünk Alden elkezdi kiimádkozni az ebet. Belenyúlok a zsebembe és odanyújtok neki néhány szem jutifalatot, hogy azzal hátha hatékonyabb lesz a manőver.
Az eb gyorsan ki is mászik végül Alden hívó szavai hallatára, hát igen, az apukája mégiscsak. Én is kiszállok az autóból.
- Vigyek valamit? – kérdezem, hogy azért ne ő cipeljen már mindent, de rájövök közben, hogy Louie-ra épp elég figyelni, nehogy elkeveredjen itt az autók között. Aldent követjük a bejárat irányába, amerre a lift lesz majd.
Irtó magas épület ez, ráadásul pont a legfelső emeletre megyünk, de azért a kilátás onnan elég király, úgyhogy megéri a lifttel ez a rövid utazás. Amint kinyílik a lift ajtaja, a kutya előre is szalad, de itt már nem fogom vissza, tudja jól, hogy hazamegy.
Amikor beérünk a lakásba, leveszem a cipőmet, és óh, de jó érzés. A kabátomat pedig felakasztom a fogasra. Vizes lett, de annyira nem vészes, a cipő annál inkább.
- Nem kérek papucsot, nem baj? Hadd melegedjenek fel a lábaim, tök vizes lett a cipőm – biggyesztem le az ajkaimat és szomorúan nézem a Converse-t. Bakker még haza is kellene menni valahogyan, vagy legalább Caesar-ig kellene eljutnom, de ebben képtelenség lesz. Bár az Emperor nincsen annyire messze innen.
- A hajszárítót köszi igen, és meleg teát, ha nem baj – sorolom mosolyogva és rápillantok, miközben tesz-vesz, majd odamegyek az ablakhoz, hogy kibambuljak Manhattenre, hogy milyen gyönyörű esőben is. – Jaj, olyan szép – sóhajtom.
- Akkor miről is lenne szó? – dobom be a kérdést Aldennek – Bocsi, de nem emlékszem teljesen, hogy mit beszélünk, lyukas az agyam teljesen mostanában… furi… - Tudom, hogy elmegy valahová hosszabb időre, de ezen kívül nem emlékszem semmi másra. Hülye pillangók!


Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
when the sky falls down - Alden x Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
when the sky falls down - Alden x Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
when the sky falls down - Alden x Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptyKedd Feb. 27 2024, 13:46
When the sky falls down
Tyra & Alden
Még jó, hogy pont most jöttem erre és észre is veszem őket az esőben ácsorogni egy eresz alá húzódva.
- Mondták már párszor, hogy egy igazi hős vagyok. - nevetek fel a megjegyzését hallva.
- Nekem jó a kapucni is. - kacsintok rá, mert látom, hogy próbálja úgy tartani az esernyőt, hogy az mindkettőnk számára jó legyen, de van itt egy kis magasságkülönbség, szóval hagyom, hogy magára irányítsa, elvégre neki hoztam. Amint beültünk a kocsiba, bekapcsolom a fűtést. Még tart a tél vége, ilyenkor a legkönnyebb megfázni.
- Nincs mit. - válaszolom, majd elindulok az apartmanom irányába. Nem lakom messze, nálam megszárítkozhat és kap egy meleg teát is. Persze nem hagyom ki, hogy ne szúrjak oda neki kicsit, csak amolyan cukkolásféleképp, hisz tudom, mennyire szereti bújni az időjárási anomáliákat meg úgy mindent, ami ezzel a témával kapcsolatos.
- Szétszórt? Történt valami? - érdeklődöm meg komolyabbra fordítva a szót. Ám mielőtt még válaszolna megcsörren a műszerfalra rögzített telefonom, látom anyu hív.
- Bocsi, ezt fel kell vennem. - nézek rá bocsánatkérő pillantással és kihangosítóra kapcsolom a telót.
- Hallo mama. Ik rij, maar we kunnen praten. - köszöntöm a mamit és jegyzem meg egyúttal, hogy vezetek, de azért tudok vele beszélni.
- Dan zal ik je niet lastigvallen, lieverd. - szól a túlvégről dallamos hangja. Természetesen ilyenkor nem szeret zavarni, de megrázom a fejem, nem mintha látná.
- Maar zeg het gerust. - felelem és komolyan is gondolom, hogy beszélhetünk, mert kihangosítón van.
- Ik wilde je alleen vragen of je pak al hebt? - kérdi meg, hogy megvan e az öltönyöm a partira, amit nemsokára megtart a nagybátyámék házában.
- Ja, ik heb hem. Ik kom net van het passen van de jurk. Ale en ik gingen samen. - válaszolom neki, hogy igen, már nálam van. Ott pihen a csomagtartóban. Éppen a ruhapróbáról jöttem hazafele, mikor megláttam Tyrát és Louie-t ott ázni az esőben. Ale is velem jött, ugyanis neki is kell valami gönc a partira.
- Wie zal u vergezellen? - teszi fel azt a bizonyos kérdést, hogy kik fognak bennünket elkísérni az estre.
- Ale gaat alleen en ik word vergezeld door Mimi Gilberts. - ezt kimondva azért széles vigyor kúszik rá a képemre. És nem azért, mert Ale egyedül érkezik, hanem mert én kifogtam a világ legjobb nőjét és még igent is mondott erre a randira.
- Oh, Mimi Gilberts? Je hebt een goede smaak, zoon. - jegyzi meg játékos hangnemben, hogy bizony jó ízlésem van. Kedélyesen elnevetem magam. Tudok róla. És ezt mindjárt meg is mondom neki.
- Ik weet het, mama. Maar ik hang nu op, want ik ben niet alleen. Ik hou van je, dag! - végül csak szólok neki, hogy nem vagyok egyedül, ezért le fogom tenni, miközben az ázott kis kutyaszitteremre pillantok egy barátságos mosollyal. Nem illene sokáig előtte intéznem a magánéletem, mégha tán egy mukkot sem ért belőle, akkor sem. A szokásos módon elköszönök a mamától, természetesen nem maradhat el, hogy kimondjam, mennyire szeretem.
- Ik ook. Ik kus je. - ő is engem, és csókoltat. Miután elköszöntünk, kinyomom a mobilt és ismét a vezetésre koncentrálok. Perceken belül meg is érkezünk azépület elé, behajtok a mélygarázsba.
- Pont anyu volt az. A hétvégén érkezik. Hatalmas partit fog tartani, aminek előkészületét már a távolból is árgus szemekkel és fülekkel követi. - válaszolom meg a kérdését, miközben beállok a személyes parkolómba. Ám ekkor akkorát morajlik az ég, hogy a kicsi babám bemászik az ülésem alá.
- Loulou, itt van apuci, ne félj már! - próbálom nyugtatni. Kiszállok a kocsiból és lehajolok az ülés elé. Sajna nincs nálam jutifalat, de majd otthon kap, ha ügyes lesz.
- Itthon vagyunk babám. Gyere szépen ki! - először a nóziját dugja ki, majd a fejét is, körülnéz, körbeszimatol és mikor látja, hogy tiszta a terep, kimászik az ülés alól.
- Jó fiú! - dicsérem meg és megsimítom a buksiját. Miután mindenki kiszállt, a csomagtartóból kiveszem az öltönyöm és a cipőm.
- Na gyertek! - intek feléjük, majd elindulok a lift felé. Miután felértünk a huszadikra, ahonnan már elég szép panoráma nyílik Manhattanre, Louie már előre is szalad, jól tudja, már melyik az otthonunk ajtaja. Miután bejutottunk végre és lepakoltam, levágom a cipőmet meg a vizes dzsekimet és Tyra is kap egy vendégpapucsot.
- Kérsz egy hajszárítót? Van valahol elpakolva az egyik fiókban, ha női vendégem akad, legyen mivel hajat szárítania. - felelem, mert anyu is szokott nálam aludni, ha meglátogat meg Angie is szeret nálam csövelni. Aztán lehet, hogy Miminek is szüksége lesz majd rá a későbbiekben...
- Kérsz valamit inni? Van tisztított víz, Dr. Pepper, sör. De csinálhatok neked teát is. - sorolom fel a választékot a konyha felé indulva, ami elég csekély, mert tuti nem egy jó hideg sörre vágyik jelen pillanatban.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
when the sky falls down - Alden x Tyra Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 7Vzr0ln
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptySzer. Feb. 07 2024, 22:49

when the sky falls down

Alden & Tyra

M
a nem vagyok a helyzet magaslatán szakmai szempontból, nem is tudom, hogy mi van velem. Talán a pillangók elveszik az eszem, csakis az lehet a magyarázat. Túl sokat gondolok Caesar-re meg arra, hogy itt lógok a környéken, de mégsem együtt vagyunk és elfelejtkezem arról, hogy a világ bizony nem változott és ha az ég le akar szakadni, akkor bizony le fog. Nem szoktam ennyire könnyelmű lenni, de ha tovább csinálom ezt akkor az lesz a vége, hogy elgázol valami autó a zebrán, amikor épp a pillangóimmal vagyok elfoglalva. Nem vagyok normális, azt tudom magamról, meg ennyire nem fordulhatok ki önmagamból, de mégis úgy tűnik, hogy képes vagyok rá. Így talán egy kicsit kattantabbnak tűnök, mint alapból is.
Tehát a Converse rém rossz ötlet volt, gőzöm sincs, hogy akkor is hol járhattam fejben, de tuti, hogy nem ezen a világon, a kabát legalább oké, de hogy ne hozzak esernyőt, az egy felelőtlen döntés volt. Bár, amikor egy hatalmas falkát sétáltatok, akkor tök mindegy, hogy van esernyőm, vagy mi van, a kutyák mennek, nekem meg mindkét kezemre szükségem van, úgyhogy olyankor jobbára szarrá ázok velük együtt. Persze van vízálló ruhám meg minden, de olyankor direkt úgy készülök. Most is készülhettem volna így, csak hát a pillangók… Így legalább van mire fogni, hogy hülye vagyok.
Abban biztos vagyok, hogy most kettőnk közül Louie az, aki érettebben viselkedik és nem vigyorog minden hülyeségen, mint valami idióta tini. Na jó, azért próbálom ám összeszedni magamat, amennyire csak tudom. Meg a kutyát is, hogy minél kevésbé legyen vizes, mire hazaviszem.
Az előtető szerencsére minimálisan megvéd a ránk zúduló eső nagy részétől, ám nem nyújt teljes takarást, így valamennyire azért ázunk. Bízom benne, hogy hamarosan csillapodni fog… Előveszem a telefonom a zsebemből, vigyorogva dobok Caesar-nek egy kétértelmű üzit arról, hogy nedves vagyok és közben meg rá gondolok, majd gyorsan csekkolom a radart, hogy mit mutat. Nem túl kecsegtető a helyzet, ez még egy ideig itt fog gomolyogni felettünk, remek.
A következő pillanatban meg azt veszem észre, hogy Louie menni akar a jó ég tudja hová, nem is értem, mert nem szokott ilyesmit, de aztán meglátom Aldent. Mosolyogva köszöntöm és látom, hogy hiába fogom vissza az ebet, ő bizony a gazdija ölébe akarja vetni magát, így hát nem ellenkezem, hagyom neki, hadd másszon fel. Elveszem tőle az esernyőt, hát igen, ő egy kicsit felkészültebb volt ma, mint én. Meg autója is van, jackpot.
- Te vagy a megmentőnk ma! – mondom miközben az autó felé tartunk. Igyekszem mindkettőnk felé tartani az esernyőt, szerencsére eléggé nagy ahhoz, hogy kényelmesen elférjünk alatta. Pikkpakk beülünk az autóba és az egyik pillanatban kiráz a hideg, de Alden bekapcsolja a fűtést, ami bizony eléggé jól esik – akárcsak az eső odakinn.  – Huh – szalad ki a számon egy nagy megkönnyebbült sóhaj.
- Most már jobb, köszi – felelem arra, hogy fázom-e. Őszintén szólva eléggé várom, hogy hazaérjek már és levegyem a vizes ruháimat. – Hát az az igazság, hogy mostanság kicsit szétszórt vagyok – magyarázom zavaromban. Azt mégsem mondhatom, hogy a pillangók hibája, hogy hülyébb vagyok, mint máskor. – Nem számítottam erre – ettől frappánsabb dumát képtelen lennék kisajtolni magamból, csak hozom a szokásos formám, ja.
Szerencsére nem vagyunk messze, így tényleg csak néhány pillanat az út Alden lakásáig.
- Anyukád mikor érkezik? – érdeklődöm, mikor épp leparkolunk a ház előtt. Nagyon remélem, hogy nem most, nem akarok semmi felfordulást okozni a családnak. Amint így csevegni próbálok, akkorát dörren az ég, hogy beleremeg a fél világ – Louie! – kiáltom azonnal, mert nyüsszentést hallok hátulról. Az eb bizony nem jól tolerálja a dörgést, így jobbnak látja bemászni a vezetői ülés alá. Izgalmas lesz majd kiszedni onnan. – Jaj szegénykém – mondom aggódva és Aldenre pillantok.


Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
when the sky falls down - Alden x Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
when the sky falls down - Alden x Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
when the sky falls down - Alden x Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptyVas. Feb. 04 2024, 20:09
When the sky falls down
Tyra & Alden
Mi is lenne velem az én drága kutyaszitterem nélkül? Mostanában nagyon lefoglal a munka, amióta megkaptam a French Lilies főszerepét. Rohadtul igyekszem jól teljesíteni, bár az első próbanapomon volt egy kis zikszer. Kicsi? Hatalmas. De ugyan melyik férfi tudna ellenállni Mimi Gilberts érintéseinek és suttogásainak? Igen, kissé elhúztuk az ebédszünetet, mert felvittem megmutatni neki a lakásom, a Star Warsos és Harry Potteres relikviáim és hát...végül a lepedőmnek is bemutattam, jól bele is forgattam a paplanba. A késés miatt kaptunk is Timtől, a rendezőtől egy kis intőt a próba után, de féligmeddig ő sem gondolta komolyan. Abban viszont megegyeztünk, hogy a projektet komolyan vesszük. Többet nem fogunk késni szex miatt. Meg semmi egyéb elfoglaltság miatt sem. Fura ebbe így belegondolni, mert míg én csupán egy feltörekvő arc vagyok a szakmában, addig Mimi már rég befutott. A legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy a magamévá tehetem bármikor is a film pikánsabb jelenetén kívül, ami ugye nem igazi szex. És arra sem számítottam, mennyire meglesz közöttünk az összhang. De talán csak ennyi volt a részéről, sohasem tudhatom. Nem látok a fejébe. Minden esetre nem húzza el a fejét, ha meg akarom csókolni, sőt. Ez a nő lesz a vesztem, úgy érzem. Anyu a hétvégén érkezik, inkább arra kéne koncentráljak. Visszatérve a kutyaszitteremre, úgy vélem, őstehetsége van az ebekhez, Louie az első pillanattól kezdve kedveli. Nem véletlenül hívom kutyákkal suttogónak is. Hálás is vagyok neki, hogy sokat tud foglalkozni négy lábú kis csodámmal, mert az én életembe kezd beköszönteni a hektikusság. Arról nem is beszélve, hogy fél évig odaleszünk Los Angelesben, mert természetesen viszem magammal Loulout, nem hagyom itt semmi pénzért sem. Ahova megyek, oda jön velem ő is. Épp úton vagyok hazafele a harmadik szövegfelolvasóról, mikor a semmiből hirtelen sötét fellegek másznak az égre és lezúdul a zuhéj. A forgalom kissé be is akad, csigatempóban araszolok végig a Center Park körül. Épp Kimmie munkahelye előtt hajtok el, mikor is meglátom Tyrat és a babámat ott ázni az esőben. Leparkolok a lehető legközelebb, ahol épp találok helyet, majd előkapom az esernyőt, nem mintha sokat számítana, mert mindkettőből csöpög a víz. De nem akarom, hogy megfázzanak. Becsapom a kocsim ajtaját, majd a fejemre húzom a kapucnit és átvágtatok az út túloldalára. Loulou babám már a vacogó lány előtt észrevesz és nyüsszögve húzni kezdi a pórázt. Amint melléjük érek, kinyitom az esernyőt és Tyra feje fölé tartom.
- Szia. Látom. - köszöntöm őt féloldalas mosollyal és a kezébe adom az ernyő nyelét, hogy a karjaimba vegyem csuromvizes pajtikám. Lehúzom a dzsekim cipzárját.
- Jól van, itt van apuci. Hiányoztam? Itt vagyok. - kapom az ebem a karomba és a dzsekim melege mögé rejtem.
- Na gyertek. Ott parkoltam le Mercit. - bökök a szemközti parkoló felé. Amint odaértünk, Loulout a dzsekimmel együtt teszem be a kocsiba, inkább azt koszolja össze, mint a kárpitozást. Kinyitom Tyra előtt az anyósülés ajtaját, majd félig elázva ülök be a vezetői ülésbe és bekapcsolom a fűtést.
- Nem fázol? - kérdem meg Tyratól, miközben beindítom a motort.
- Nem néztél ma reggel elég időjárás előrejelzést? - érdeklődöm tovább ironikus kis vigyorral, hisz tudom, hogy imádja az égi áldást vagy terrort, nevezzük bárminek, ami onnan fentről ránk esik, fúj, söpör végig rajtunk. Közben kitolatok a parkolóból és elindulok a lakásom felé.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
when the sky falls down - Alden x Tyra Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
109
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 7Vzr0ln
Témanyitáswhen the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra EmptyVas. Jan. 28 2024, 22:46

when the sky falls down

Alden & Tyra

N
em bonyi a mai napom, mert csak hárman voltunk, de le is passzoltam a park kijárata mellett Spotot, így csak Louie van már velem, de őt sem kell messze vinnem. Amikor az előbb elvonultam az Emperor bejárata mellett, egy kicsit hevesebben kezdett dobogni a szívem. Kár, hogy nem mehetek be ilyenkor, kutyával meg főleg. Így csak a zárt ajtóra pillantok és megyek tovább, mert a kutya viszont menne. Na nem a szórakozás miatt mennék be nyilván, hanem amiatt, aki feltehetően ott van bent. Nehéz így nem Caesar-re gondolni.
Ma egyébként egy viszonylag melegebb reggel van, nem is öltöztem túlságosan vastagon: bélelt farmerkabátot, és egy szürke vászonnadrágot viselek fekete, mancsnyomokkal díszített tornacipővel. Ez mondhatni a sétáltatós szettem, amiért nem kár, ha a nyakamba ugranak az ebek. Bár a mai falka egészen rendes, nem ugrálnak fel, meg picik is.
Gondolataimba merülve lépkedek, meg egy kissé zombi üzemmódban nyomom, hiszen nem aludtam túlságosan sokat éjjel, meg a reggeli kör miatt korán is kelek. Az nem lényeg, hogy hárman is fel akartak már lökni, pedig szerintem eléggé észrevehető vagyok, hogy ott közlekedem, de az időjárás sem igazán kegyes hozzám és mondhatni néhány pillanat alatt olyan zivatar kerekedik itt a város szívében, mintha dézsából öntenék. Nyilván nincs nálam esernyő, de még kapucnim sincs, sapkám sem. A kutyát tudnám a fejemre tenni, de Mrs Lindvall szerintem azt hinné, hogy kattant vagyok, ha meglátna így. Bár mindig is tudtam, hogy fura vagyok, de azért annyira nem, hogy ilyesmire vetemedjek. Tehát Louie is és én is mondhatni szarrá ázunk, ha így folytatjuk az utat hazáig.
Bekopoghatnék Caesar-höz, de a kutya még mindig velem van, ráadásul még sáros is lett, hát, nem biztos, hogy örülne, ha így belibbennénk az irodájába. Nekem valószínűleg örülne, a kutyának is talán, de nem lenne poén, ha épp tárgyal vagy akármi. Neki azért kicsit felelősségteljesebb munkája van, mint nekem. Majd ha nagy leszek, nekem is olyan lesz. Bár néha már azt érzem, hogy lassan főállásban kellene tolni a kutyás témát, mert annyira sokan vannak, hogy néha már nem győzöm. Csak tudnám, hogy minek járok egyetemre, mert lassan ott tartok, hogy el kell lógnom néha a kutyák miatt. Na jó, eddig még nem kellett, de majdnem.
Aztán most is ahogy szakad a rohadt eső – oké, én imádom, de nem jelen körülmények között, meg ilyenkor valahogy nem hat meg, ha a légköri nyomáson, szélirányon és ilyesmi dolgokon gondolkodom, mivel se esernyőm, se semmi egyéb, ami megvédene a rám zúduló víztömegtől. Jobb híján azt teszem, hogy behúzódom Louie-val egy ház előtti előtető alá, aztán ha kicsit kevésbé lesz gáz a szitu, akkor megyek vele tovább.
Amint ott szenvedünk az ebbel, ő elkezd húzni ami számomra teljesen érthetetlen, mivel ő nem olyan fajta, és akkor a következő pillanatban meg is értem, hogy miért.
- Szia! – köszöntöm Aldent. – Valaki egyből megismert téged – mosolygok rá és próbálok kézzel-lábbal a kutyába kapaszkodni, hogy sáros manccsal inkább ne akarja megmászni a gazdiját.

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
when the sky falls down - Alden x Tyra Bcef5816ae428762012adb114a17e000219e3d2a
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
when the sky falls down - Alden x Tyra Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
when the sky falls down - Alden x Tyra 21ab3b05e87869ea9604ab4a08e6092d2c856e74
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
when the sky falls down - Alden x Tyra D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: when the sky falls down - Alden x Tyra
when the sky falls down - Alden x Tyra Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
when the sky falls down - Alden x Tyra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
» you said what?! - Lennox & Tyra
» Tyra Cavanagh
» Tyra Greene
» Tyra & Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok-
Ugrás: