New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Date night. Tyra & Caesar
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 00:44

date night

Caesar & Tyra

A
z Aquarium tökéletes választásnak bizonyult Caesar részéről. Nem gondoltam, hogy ennyire könnyen és ilyen hamar egymásra találunk. Annyira olyan érzés, mintha ez így lenne kitalálva, mintha ez lenne megírva, hogy ma össze kellett ütköznünk. Persze nem akarom beleélni magam semmibe, mert minden annyira tökéletes, hogy mintha túl szép lenne, hogy igaz legyen… velem nem történnek csodák… De talán egyszer mégis.  
Mióta megcsókolt – meg már talán egy kicsit előtte is -, folyamatosan a pillangóimmal küzdök, hogy ne repüljek el miattuk, nagyon nehéz két lábbal a földön maradnom. Ez már vajon mindig így lesz ezután, ha Caesar a közelemben lesz?
Egy fontos dolgot biztosan megtanultam vele kapcsolatban: halat nem fogok neki főzni vacsira. De még azt is megkockáztatnám, hogy szerintem akváriumunk sem lesz. Milyen kis őrült, hogy mindezek ellenére képes volt elhozni engem egy olyan helyre, ami tele van halakkal. Amik gyönyörűek voltak egyébként, és remélem, hogy majd egyszer azért visszajövünk még ide, hogy felidézzük, mennyit bénáztunk az első pillanatokban.

Az étterem már egy merőben más dolog: tökre nem mozgok otthonosan ilyen helyeken és nyilván izgulok, hogy jól használjam az evőeszközöket meg ilyenek. Tisztára, mint a Neveletlen hercegnőben. Irtó szép az egész hely a kilátással, meg minden.
Caesar kérdésére megreked bennem a szó, mert nem tudom, mi az, amit nem próbálnék ki szívesen; kicsit elgondolkozom rajta, mielőtt bármit mondanék – ez most egy ritka alkalom.
- Talán a szörfözést…  - felelem bizonytalanul. Biztosan lenne más is, de ez talán olyan, amit nem mernék. - …félek a hullámoktól. A víz egy kicsit ijesztő. Te mitől félsz?  – kérdezem, bár egy pasitól ilyesmit csakis én kérdezhetek. Persze, számítok arra, hogy valami kitérő választ fogok kapni, mert akkor az nem lenne férfias, ha elmondaná.
Alapos átolvasás után végre tudok választani az étlapról, talán nem lövök mellé, még nagyjából értem is, hogy mi van oda írva, úgyhogy vélhetően nem valami sült békacomb lesz vagy ilyesmi, amit tuti nem ennék meg.
Amint a pincér elsiet, kezeink egymásba simulnak, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. Nem érzem furának, szeretem, hogy hozzám ér.
Aztán a kérdésére jó hosszasan válaszolok, néha kissé elkalandozva, de igyekszem lényegretörő lenni, mégis annyit beszélek, hogy a végén már zavarba jövök tőle. Na meg attól, ahogy közben figyel azokkal a szép szemeivel, tetszik, ahogyan csillognak, miközben beszélek.
Szavai hallatán és ahogy finoman megszorítja a kezem, elmosolyodok. Nem mindig beszélek ám sokat, csak akkor, ha olyannal vagyok, aki miatt sokat akarok, hogy mindent elmondhassak… van ennek értelme?
- Igen, mi ilyen állatos család vagyunk… anya random hazahoz néha a rendelőből állatokat. A legrosszabb döntése eddig egy papagáj volt, aznap éjjel nem sokat aludtunk, mert végigpofázta az éjszakát  – forgatom meg a szemeimet, miközben vigyorgok. – Nem tudom még, hogy később mennyire kell majd Manhattanhez kötődnöm, a suli alatt kibírom, hogy utazgatok, később meg lehet, hogy tök másfelé fogok dolgozni – emelkedik meg a vállam, mivel ezek még eléggé bizonytalan dolgok.
A fura részen mindketten mosolygunk, ez cuki.  – Neon zöld?! – ütközöm meg a válaszán és nézek rá nagy szemekkel. – És ruhád van olyan, vagy autód? Vagy… olyan színű a fal otthon?  – kérdezem, majd hozzáteszem: – Nekem csak a szövegkiemelőm olyan. Aminek olyan jó illata van, tudod… - vagyis hát, neki nem biztos, hogy jó illatú. Rendre megszagolok mindig minden alkoholos filctollat, ez már beteges, tudom. – A benzin illatát is szeretem  – jelentem ki, bár ezt meglehetősen ritkán szoktam érezni.
Szegénybe már megint belefojtom a szót.
Azt gondoltam, hogy a családjaink eléggé különböznek egymástól. Milyen jó is lehet egy kertes ház, ahol nincsen zaj meg nyüzsgés és ki lehet feküdni a fűbe a suhanó felhőket nézni az égen.
Megnyalom az ajkaimat, mielőtt megszólalnék, már tényleg nagyon szomjas vagyok.
- És nem rossz egyedül lakni?  – naivan megfogalmazódik bennem a kérdés és ki is mondom, visszavonni meg nem lehet, úgyhogy már mindegy. Bizonyára nem túl gyakran van egyedül. Meg amennyit dolgozik, lehet, hogy csak aludni jár haza.
Amikor megkapjuk a koktélt, alaposan megnézem magamnak, nagyon fancy, remélem, hogy finom is.
- Akkor a randinkra  – mondom mosollyal az arcomon, miközben elkapom a pillantását és megemelem a poharat, hogy az üveg az övével tompa hangon összekoccanjon. – Én is örülök, hogy igent mondtam.  - Ezt követően belekortyolok, mert már tényleg annyit beszéltem, hogy olyan érzés, mintha a sivatagban lennék. Próbálom nem meginni mindet, ez mégsem egy akármi kóla vagy ilyesmi.
- A te anyukád is tök jó fej lehet – állapítom meg. – Tuti, hogy szuper nagymama lesz... ööö nem vágom egyébként, hogy milyen a gyerekekkel, a mi tágabb családunkban sincsen  – aztán inkább nem is fűzöm tovább, mert még kilyukadok oda, hogy én akarok-e majd gyereket vagy nem, és az meg tökre nem ilyenkorra való téma, Caesarre rá is hoznám a frászt szerintem.
A válaszát követően elmosolyodom, amikor visszapasszolja a labdát.
- Szerintem, ne kérdezzünk semmit, csak mondjuk el, ami eszünkbe jut. Nem kötelezőek ezek a dolgok… - vonom meg a vállamat. Sosem jó, ha valami erőltetett. – A kedvenc filmem a Holnapután. Azt láttad? Azért járok földrajz szakra, imádom az egész témát, meg mindent, ami ezzel kapcsolatos. Meg a viharvadászat, amit mondtam reggel, de az egy iszonyatosan őrült, dolog, szóval az meg csak ilyen… hobbi? – kérdezem bizonytalanul igazából magamtól. – Azokat a zenéket szeretem, amit énekelni lehet, szóval kizárásos alapon a rap nem igazán jön be, hát meg az opera sem túlzottan  – mosolygok halványan, miközben ránézek. – Aaaa kedvenc könyvem a Harry Potter, már csomószor olvastam  – vigyorgok. – Hugrabugos vagyok, azt hiszem – teszem hozzá mellékesen. – Mármint, az egy ház a könyvben, ha esetleg nem tudod, de háááát… nagyon szomorú lennék, ha nem tudnád  – nézek rá jelentőségteljes pillantással. – Hm, mit is kérdeztél még?  – próbálom felidézni az elhangzottakat. – Áh, Rómába meg Párizsba szeretnék eljutni és Londonba. Mindent is meg akarok nézni. Londonban a double-decker emeletén az első ülésen utazni és onnan nézni a várost meg elmenni egy ötórai teára, vannak ilyen szeánszok, tök poén, bár nem tudom, hogy kibírnám-e, hogy tejjel kell meginni a teát  – erre a gondolatra elfintorodom. – A Hyde parkba pedig mókust nézni, ott vannak mindig az emberek körül. Rómában meg Párizsban azokat a dolgokat szeretném megnézni, amikről Dan Brown írt a könyveiben, szóval mondhatni az összes híres dolgot. Hm… - gondolkodom s közben beharapom az alsó ajkamat. – Szeretem a mogyoróvajat és így a Reese’s-t is, a mézeskalácsot, az áfonyát, meg a samponomat is, ami szintén áfonyás és tök jó illatú a hajam tőle  – majd fogok egy tincset és az orromhoz húzom, hogy megszimatoljam. Nem árulok zsákbamacskát, senki sem mondta, hogy teljesen normális vagyok… Aztán erre egy kicsit zavarba jövök, és abbahagyom, és próbálom folytatni a felsorolást – Szeretek mindenféle időjárási jelenséget – talán a napsütéssel nem vagyok teljesen kibékülve, de csak azért, mert unalmas. Szeretek esőben és szélben kint lenni, hóesésben sétálni. Szeretem, amikor jön a vihar és fúj a szél és esőillatot hoz magával, majd pillanatok múlva leszakad az ég, mintha dézsából öntenék… Amúgy, úgysem tudod mindet megjegyezni, annyi mindent összehordok itt neked – tör ki belőlem a felismerés, de nevetek közben, mert jó dolog ezeket elmondani neki, kevesen tudnak ilyeneket rólam. – Vagy írjunk dogát utána?  – kérdezem nevetve tök komolytalanul. – Te jössz  – mosolygok rá bíztatóan, majd iszom egy kortyot a koktélból, mert már megint rengeteget beszéltem és szomjas vagyok.







Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptySzer. Ápr. 24 2024, 18:52


Tyra & Caesar

Ezeket az apró elejtett információkat, mint például, hogy szeret csak lézengeni a parton szépen elraktározom magamnak későbbre, hogy tudjam mivel tehetek majd a kedvére. Egy tengerparti randi mindenképp felkerül ezzel a listára. Egy széles mosollyal pillantok rá és egy pillanatra a mellkasomra szorítom a mellkasom.
-Tengermorajlás vagy eső? Jó ég... mi tök jól megleszünk.-bár ebben eddig sem kételkedtem , hiszen bármennyire is különbözőek vagyunk valahogy tök jól kiegyensúlyozzuk egymást, ez pedig borzasztóan tetszik.
Választ ugyan nem kapok, de nem is kell, hiszen kétség sem fér hozzá, hogy Tyra sok minden lehet, de unalmas semmiképp sem. Szerintem ő még akkor is mérhetetlenül édes lehet, amikor lemerülnek egy kicsit az elemei. Már ha neki van egyáltalán olyan állapota.
A csók tényleg a hab a tortán. Nekem ez vízválasztó szokott lenni, hiszen, ha ilyenkor nincs kémia, akkor a későbbiekben ez aligha alakulna ki. Vele viszont ez is tökéletes és már alig várom, hogy újra és újra megtehessem.
-Ne általánosíts... én tökre nem eszek halat.-vigyorgok rá.
Simán lelándzsáznám neked bármelyiket, hogy lenyűgözzelek, de biztos, hogy nem nyúlok hozzá.-abszurd, még én is érzem, így nem is bírom ki ezt teljesen komoly arccal, hamar elnevetem magam.
Imádom, hogy komolytalan is lehetek mellette és, hogy ennyire játékos. Simán megkergetett egy kicsit a rájás kezével, ez pedig szuper. Ez az egész sokkal jobban illik hozzám, mint az, hogy megpróbáljam neki előadni, hogy én bizony már komoly felnőtt férfi ember vagyok... sokat javultam... de ott még nem tartok.

A halas túra után jól esett végre egy kicsit tényleg megpihenni a foglalt asztalunknál, hiszen a kocsiban sem ültünk túl sokáig.
-Ejtőernyős ugrás? Van bármi, amit nem próbálnál ki szívesen?-imádom, hogy ennyire impulzív, ez annyi közös programra ad lehetőséget, hogy az szinte hihetetlen.
Fintorgására amikor a tengeri vackokat emlegetem halkan nevetek egyet.
-Van egy csomó más is.-csak tengeri kajás helyre sose vittem volna, hiszen arról az étlapról én sem tudtam volna választani magamnak semmit az ég világon.
Igazi csajos fogásra esik a választása, de legalább nem csak egy salátát kért, azzal biztosan nem lakott volna jól és tényleg szeretném, ha olyan komfortosan érezné magát, hogy valóban azt választja, amihez éppen kedve van.
A rendelés után végre lehetőségem nyílik újra egy kis testi kontaktust teremteni és ugyan egy pillanatig habozik, de egy fél perc után a tenyere az enyémbe simul. Kíváncsian hallgatom miközben a családról beszél és közben a hüvelykujjam apró köröket rajzol a kezére. A tekintetem az arcán pihen és csak úgy szívom magamba minden szavát. A végére annyira belelendül, hogy már nem bírom megállni, hogy ne nevessek egy kicsit, főleg amikor már bocsánatot is kér... mielőtt átesne egy újabb témába.
-Ne kérj bocsánatot imádom, hogy ennyit tudsz beszélni.-kicsit megszorítom a kezét, hogy érezze előttem nem kell rejtegetnie a lelkesedését.
-Anyukád nagyon aranyos lehet és ez az ideiglenes befogadó dolog is szuperül hangzik. Látom ez az állat imádat nálatok ilyen családi vonás és ez szerintem tök jó. Mondjuk durva, hogy tényleg ennyit utazgatsz... Egy közelebbi lakás gondolom megoldaná a problémát, bár lövésem sincs milyenek lehetnek a bérleti díjak.-mondjuk ha jól alakulnak köztünk a dolgok, akkor ezen nem kell majd gondolkodnia a jövőben.. jelenleg pedig semmi okom arra, hogy ne legyek száz százalékig bizakodó kettőnkkel kapcsolatban.
-Igen, most jön ez a fura rész.-nevetek jókedvűen.
-Az enyém a kék. A sötétkék, meg neon zöld. Valamiért azt nagyon csípem.-mosolygok rá.
-A penthouse? Ott egyedül lakok. A szüleim Scarsdale-ben laknak, szóval kicsit távolabb a központtól. Anya nagy házat akart kerttel, távol a szmogtól amikor ideköltöztek Los Angeles-ből. Ő sosem szeretett igazán bent lenni a nyüzsgő város kellős közepén, jobban kedveli a nyugodt körülményeket. Apa meg természetesen bármit megtenne az ő boldogságáért, úgyhogy inkább utazgat, csak anya elégedett legyen.-ez pedig így van jól.
-Én...-kezdenék bele, de közben megérkezik a pincér.
-Köszönjük.-pillantok rá hálásan és közben el is kezdem összekeverni egy kicsit az összetevőket.
-Igen szokás, de ha nem lenne erre a randira azt hiszem mi akkor is koccinthatnánk.-kacsintok rá és felemelem a poharam, hogy hozzáérinthesse az övét.
-Nagyon örülök, hogy igent mondtál amikor elhívtalak.-vigyorgok mielőtt kortyolnék néhányat és visszarakom az asztalra.
-Szóval... egyke vagyok. A szüleim egyébként sem terveztek egynél többet, de én is elég nehezen jöttem össze szóval utána nem is próbálkoztak, pedig szerintem anya arra született, hogy babázzon. Bárki szül az ismerősi körben, őt szabályosan elveszítjük, mert folyamatosan megy 'segíteni'. Igazából a gyerek miatt van folyamatosan ott.-bár valószínűleg már az is nagy segítség lehet a szülőknek, hogy olyankor mindenki hátradőlhet egy kicsit, mert anya intéz mindent. Még szerencse, hogy engem nem piszkál azzal, hogy mikor lesz végre unoka, akit imádhat.
-Na jó... öhm... nem tudom, hogy ilyenkor miket kell kérdezni még egyébként szóval.. csak szórj rám egy rakat infót.... mi a kedvenc filmed? Zenéd? Könyved, ha szeretsz olvasni... van kedvenc helyet a városban? Mi lenne az a hely, amit nagyon szeretnél látni?... bárhol az egész világon...-kérdezem kíváncsian miközben a szemeit figyelem, de közben kortyolok néhányat most, hogy az én köröm lezárult egy kicsit a beszélgetésben.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Ápr. 09 2024, 00:39

date night

Caesar & Tyra

N
em vagyok egy zen csaj, vagy hogyan is mondják az ilyesmit, de néha szükségem van arra, hogy kicsit megálljak, mert annyira pörög minden körülöttem, ebből adódóan én is, így néha kell az, hogy néhány pillanatig lelassuljak. Aludni is jó lenne, hát igen, de nem tudom bármikor kivitelezni, legfőképp azért, mert az ágyam környékén eléggé ritkán tartózkodom.
- Az a harmincöt és fél másodperc pont elég arra, hogy csak úgy nézd a tengert. – Mondjuk velem - mosolygok rá. Imádom, hogy ennyire különbözünk. – Meg tudod mi jó még a parton? Kagylókat keresni. Az olyan végtelen dolog, tökre beszippant… hogy egyre szebbet és jobbat akarjak találni, és egyszer csak azt veszem észre, hogy irtó messze vagyok már onnan, ahonnan elindultam, mert csak megyek és megyek – ismertetem lelkesen továbbra is a hóbortjaimat. Ha ettől nem fog zakkantnak tartani, akkor semmitől. Ráadásul van még ott, ahonnan ez jött. – Deee… az alvás is jó – vigyorgok rá. – A tenger morajlására olyan jól el lehet aludni. Vagy amikor esik az eső – teszem hozzá csak úgy mellékesen.
Majd az egymillió dolláros kérdés jön, hogy tudok-e unalmas lenni. Huh, erre most azt kellene mondanom, hogy „én?! Áh soha!”, csakhogy pont az imént magyaráztam neki, hogy miket csinálok, ami totál őrültségnek tűnhet, meg lehet, hogy az is. Csak vigyorogva lesütöm a szemeimet, inkább rá bízom, hogy eldöntse, az vagyok-e, vagy leszek később. Ezek úgyis olyan dolgok, hogy nem tudom elrejteni, bármikor kiderülhetnek rólam.
A tökéletesen varázslatos pillanatunknak pedig hamar vége lesz, de talán hátha lesz még hasonló. Nem vagyok telhetetlen vagy ilyesmi – csak egy kicsit -, de ami jó, az jó, nincs mit szépíteni a dolgon.
A ráják amúgy cukik a következő teremben, de azért nem kellene háziállatnak. Nem is tartanék halat, az fura lenne…
- Hát tudod, szoktak enni halat az emberek… - magyarázom tovább az iménti gondolatot, majd Caesar válaszán kissé megdöbbenek, de csak elnevetem a dolgot – Szóval, akkor kemény legény vagy és fognál nekem egyet, de így nem nyúlnál hozzá, mint én? Nem értem – cukkolom egy kicsit.  – A ráját amúgy nem enném meg – fintorodom el. Jól szórakozom azon, hogy menekül a rájás kezem elől, de nem bántom, még a végén fogja magát és hazamegy, én meg maradhatok itt a halakkal majd metrózhatok haza. Végül is, nem vagyunk messze, gyalog is mehetek. De nem akarok, vele akarok lenni.

Az étterem minden várakozásomat felülmúlja, nem is térek magamhoz. Sosem gondolkoztam még, hogy van-e tériszonyom, de valószínűleg nincsen, ha szeretem fentről látni a földet.
- Bizonyára – mosolygok rá. – Egy ejtőernyős ugrás elég menő lenne ilyen magasról – állapítom meg. Egyszer kipróbálnám, bár nem itt, hogy az autók között landoljak valahol, netán a vízben.
A menü tekintetében először eléggé tanácstalan vagyok, de valamit muszáj lesz választani, mert én sem szeretnék azzal indítani otthon, hogy feltépem a hűtő ajtaját.
- Nem szeretem a bizgentyűket – rázom meg a fejem és még fintorgok is hozzá. Nem is tudom már, hogy mikor ettem legutóbb normális kaját, főleg ilyen éttermi dolgokat, mivel sosem vagyok otthon, meg amúgy is mindig rohanok. Anya meg sokszor hiába vár haza vacsival, ha még este is dolgozom vagy az egyetemen vagyok vagy épp a kettő között valahol, netán valakinek a kutyájával.
Átnézem alaposan a kínálatot, én tuti, hogy nem fogok hambit enni, nem is bírnám, jó nekem valami csajos. Ha salátás lennék, akkor ehetnék Cézár salátát, de milyen gáz lenne már… pedig azt az egyet még szeretem is.
- Nekem ez a csirke meg grill zöldség izé jó lesz, azzal a fura nevű szósszal – bárcsak tudnám, hogy mi az, de annyira nem lehet vészes. – Hm, próbáljak ki koktélt? Na jó, meggyőzhető vagyok. Akkor legyen olyan, amilyen neked is. – Vizet végül is bármikor ihatok, koktélt meg tuti, hogy nagyjából soha, vagy ha elmegyek valami béna buliba az egyetemen és ott van valami, de az nem az igazi, meg alkoholos egyébként is.
Nagy nehezen sikerült mindent kiválasztanom, így a pincér fel tudja venni a rendelést, és sietve távozik is az asztalunktól.
Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól veszem a jeleket, de talán oda kellene nyújtanom a kezem az övéhez, és akkor olyan lenne, mint a filmekben. Csak egy kicsit gondolkodom a dolgon, majd megteszem és elmosolyodom.
Caesar kérdése zökkent ki a pillangók okozta káoszból. Sóhajtok egy nagyot, azt sem tudom, hol kezdjem…
- Anyukámmal. Ketten vagyunk csak… apámat nem ismertem soha, testvérem pedig nincsen – mondom rá pillantva, de egyáltalán nem szomorúan, hanem csak tényt közölve mondhatni. Nem sajnálom, hogy nincsen hatalmas nagy családom, anyától is megkaptam mindig mindent, amire szükségem volt. – De igazából csak aludni járok haza, mert sokat dolgozom a suli miatt… de ezt már mondtam, asszem. – Talán az autóban, ha jól emlékszem. -  Anya állatorvos, tök jó fej… – vigyorodom el – jobban várta a randit, mint én – itt most egy kicsit zavarba jövök, csak a szokásos… nem is tudom tartani már a szemkontaktust - vagyis én is vártam persze. Csak nem sűrűn van ilyen… szóval, izé… majd külön költözöm, ha vége a sulinak, gondolom – ah, nagy nehezen csak össze tudom szedni magamat végre és visszatérek az eredeti kérdéshez. – Meg szoktak lenni kutyáink is, anya ideiglenes gazdi… gondolom, innen jön a kutya mániám, vagy magam sem tudom… Nekem nem túl praktikus, hogy olyan messze lakunk, de anya munkája miatt jobb arrafelé, én meg végül is az életem felét azzal töltöm, hogy utazom valamerre, de ez van – vonom meg a vállamat. – Aludni nem nagyon szoktam, olyan korán kelek mindig, hogy reggel időben odaérjek a gazdikhoz Manhattanben, hogy nagyjából mire hazaérek, indulhatok is vissza… na jó, ez költői túlzás, de tény, hogy csak pár órát vagyok otthon… ma is ötkor keltem, úgyhogy reggel én már tök régóta felvoltam, mikor találkoztunk, de kicsit zombi voltam azért, azt láttad, gondolom – nevetek. – Jó ég, nem is tudom már, hogy jutottam idáig, bocsi, hogy ilyen rengeteget szövegelek, bár végül is te kérted, hogy meséljek, a te hibád. – Újfent. Néhány pillanat múlva nekiszegezem a kérdést: - Ez amúgy az a rész most, amikor megkérdezzük egymástól, hogy mi a kedvenc színünk, meg ilyenek? Nekem a zöld, meg talán a narancsssárga... de szeretem a kéket is, hm... – válaszolom meg a saját kérdésemet rövid hezitálást követően. Csak kicsit csapongok amúgy… - Amit mutattál reggel, hogy ott laksz… szóval ott a családoddal, vagy csak te? – Vagy ez nagyon hülye kérdés volt? Lehet, hogy mondta, csak annyira zavarban voltam, hogy teljesen kiesett. Áh, nem hinném, hogy ilyesmit az orromra kötött volna, hiszen csak akkor ismert meg. - Van tesód? Most te mesélj nekem ilyeneket... -
Közben kihozza a pincér a koktélt. Gőzöm sincs, hogy mi ez, de biztosan jó lesz. A kávékkal kapcsolatban kicsit tájékozottabb vagyok, koktélok közül csak a mojitot tudom fixen, ez meg nem úgy néz ki.
- Koktéllal szoktak koccintani? – kérdezem, még mielőtt innék egy kortyot. Annyit beszéltem már, hogy most érzem csak, hogy szomjas vagyok.







Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyVas. Ápr. 07 2024, 13:50


Tyra & Caesar

Csak úgy leülni és pihenni és nézni ki a fejemből?
-Hát megmondom neked őszintén szerintem nagyjából 35 és fél másodpercet bírnék ki anélkül, hogy el ne kezdenék bármit csinálni. Amióta az eszemet tudom örökmozgó vagyok, úgyhogy vagy valamivel le kell kötnöm magamat vagy alszok. Ez a két funkció működik nálam.-vallom be neki halkan nevetve.
-Jó a parton heverni és napozni megint más. Azt kifejezetten jól tudom csinálni, de talán tényleg az az egyetlen olyan helyzet, hogy ébren vagyok és nem érzek kényszert arra, hogy valamivel szórakoztassam magam. Bár.. basszus én a parton is baromi jókat tudok aludni.-nem mondom, hogy még sosem jártam szarul és égtem rommá, mert kidöglöttem, de hát ugye ezért nem szabad soha egyedül menni. Legalább valaki néha fordítson meg, hogy egyenletesen legyek rák vörös, ne csak az egyik oldalamon.
-Tudsz te unalmas lenni? Erősen kétlem.-rázom meg a fejemet miközben szorosan tartom őt a karjaim között. Tipikusan annak a lánynak tűnik, aki mindig tudna meglepetést okozni és még a legunalmasabb történetet is úgy tudná elmesélni, hogy tátott szájjal hallgassam tartson bármeddig is a beszámolója.
Annyira más vele, mint bárki mással korábban. Minden annyival.. hát nem is tudom.. egyfelől sokkal nyugodtabb az egész, hiszen nem a pillanat heve visz vele előre mégis van bennem egyfajta izgatottság, amihez foghatót még sosem éreztem. Valahogy más és kész.
-Igazad van. Ezek sokkal jobb jelzők.-bólintok egyetértve a csók után. Tényleg az volt. Varázslatos és tökéletes. Ahogyan az a nagykönyvben meg van írva. Már ha egyáltalán létezik ilyesmi... akkor valaki biztosan így fogalmazta volna meg.
A rájáknál ő hősiesen matat egy kanyart a vízben kicsit sem tartva a vízben úszkáló állatoktól, míg én maradok lelkes szemlélődő még akkor is, ha látom, hogy egyik sem szakította le tőből a karját.
-Megenni?!-kerekednek el a szemeim.
-Ha ezt tudom nem foglalok asztalt csak hozok egy nyársat aztán kikaptam volna neked egyet.-nevetem el magam a fejemet ingatva.
-Ne! Ne ne... ne merészeld!-nevetek lelkesen hátrálva tőle, amikor felém tartja a rájás kezét, de megkönnyebbülök, hogy végül a kézmosás mellett dönt.
-Örülök, hogy így látod.-vigyorgok rá.

A Peak-ben eddig csak egyszer jártam, de az egyik legjobb hely volt szerintem, ahol valaha ettem. Mármint ilyen alkalmakra szerintem tökéletes, hiszen a látvány már elviszi az egészet a hátán és bár nincs túl nagy választék, hiszen a menü gyakorlatilag hetente cserélődik valami különlegességre, mindig találtam valamit, ami még nekem is bejött pedig kifejezetten válogatós vagyok.
Miután leült én is helyet foglalok vele szembe és abban a pillanatban jövök rá, hogy kicsit rizikósra sikerült a helyszínválasztás, hiszen akár egy laza pánikrohamot is kaphatott volna az étterem kilátásától. A jelek szerint azonban a mázlifaktor még működik nálam.
-Azt hiszem már kiderült volna, ha bajod lenne a magassággal. Örülök, hogy tetszik a látvány.-elmosolyodok miközben kipillantok az ablakon az éjszakai város fényeire.
-Öhm...-az étlapra pillantok és gyorsan átfutom a szemeimmel a kínálatot.
-Egyébként vannak alkoholmentes koktélok szerintem azok szuperek, bár attól függ, hogy mit választasz. Ha szereted a tengeri bizgentyűs akármiket, anyám a legutóbb imádta a homáros bolognait, én szerintem maradok a Wagyu Burgernél, mert nem szeretem a halas vackokat. Meg abban akkora a húspogácsa, hogy biztos elég lesz. Utána még sütizhetünk. Olyanok az adagok, hogy még egy édesség kellemesen elfér... nekem legalábbis az a tapasztalatom. Válassz nyugodtan bármit, ami szimpatikus, nem akarom hogy egyből feltépd a hűtőt miután hazavittelek.-vigyorgok rá.
Én nem kísérletezek a legutóbbi rendelésem mellett kitartva marad a burger és az alkoholmentes koktél, hiszen még vezetek, meg egyébként is jobb ha ilyen szempontból kicsit összeszedem magam.
Miután leadtuk a rendelést és elvitték az étlapot rövid hezitálás után az asztalon pihentetve félig felé nyújtom a kezemet, hogy megfoghassam az övét, ha ő is odanyújtva.
-Mesélj nekem egy kicsit...  még otthon laksz családdal? Vagy már külön?-érdeklődök, de csak óvatosan, hiszen sosem lehet tudni, hogy kinek mennyire érzékeny téma a család.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptySzer. Márc. 27 2024, 10:15

date night

Caesar & Tyra

Ő
rület, hogy mennyi mindent megbeszéltünk már, hogy együtt csináljuk majd. A közös bulizás, a szülinapok meg a vezetés is mind olyan dolgok, amiket bizonyára nem egy első randin szoktak megbeszélni, de szemlátomást sem ő sem én nem vonakodunk attól, hogy legyen még tovább, pedig még vége sincs a napnak. Sosem csináltam még ilyet, nem is értem, hogy miért vagyok vele ilyen… lehet, hogy azért, mert reggel már elkezdődött ez az egész, és csak néhány óra szünetet tartottunk és már akkor is éreztem vele kapcsolatban valami… jót.
Óva kellene intenem magamat, hogy ne legyek felelőtlen, de egyszerűen nem megy, mert amikor megpillantom Caesart és rám mosolyog vagy egyáltalán csak rám néz – főleg úgy -, elszáll minden kétségem. Fogalmam sincs, hogyan csinálja, de annyira megnyerő, hogy ezt hozza ki belőlem. És amiket pedig mesél magáról, egyértelműen látszik, hogy ő már nem egy srác, aki keresi az útját, akiből talán egyszer lesz valaki, hanem egy férfi, aki már megtalálta azt és igyekszik a legtöbbet kihozni az életből. Ez pedig olyan biztonságot sugároz, amitől többet nem is akarhatnék.
Persze, előfordul, hogy még mindig nem jönnek normális szavak a számra – vajon ez elmúlik valaha? -, és a normális kérdésre hülye választ adok.
- Aranyos – kérdezek vissza vagy csak állítom, nem is tudom, de igazából nem is várok választ rá, hanem elmosolyodom, és rá pillantok. Hát, majd hozzászokik a béna poénjaimhoz. Néha eléggé fájdalmas tudok lenni, de minden elismerésem, ha tolerálni tudja őket.
- Oké, jól hangzik, kicsit fura is lenne ezt a csodajárgányt vezetni, olyan, mintha a jövőből jött volna… nem nekem való – jegyzem meg és újfent a műszerfalra pillantok, hogy mennyire bonyolult ez nekem. Meg egyébként is, ez egy pasis autó, nekem valami kisebb, cukibb kellene, ha arra adnám a fejem, hogy vezessek a városban vagy úgy egyáltalán.
Az Aquariumban pedig már annyira gyorsan történnek az események, hogy olyan, mintha csak néhány másodperce lennénk ott együtt, de mégsem, csak a közösen eltöltött idő elröppen és hiába is kapaszkodnék bele, mert nem akarom, hogy véget érjen, mégis elszáll és máris a kék teremben vagyunk, a kedvenc helyemen.
-Ahhh, nem bírnám… amúgy sincs annyi időm, a metrón meg ilyesmi helyeken inkább könyvet olvasok. – De nem vagyok ám stréber, bármennyire is úgy tűnik. – Máskor meg… nem is tudom, mindig csinálok valamit. De egyébként semmit csinálni is jó. Azt próbáltad már? Például leülsz a Central Parkban egy padra és csak bambulsz ki a fejedből. Oké, én ezt könnyen mondom, mert mindennap járok ott és némelyik kutyával le szoktunk ülni, az olyankor olyan… jó – mosolyodom el. – Vagy a tengert nézni. Imádom – sóhajtok fel ábrándosan, mert ez viszont tényleg olyan dolog, hogy órákon át képes lennék csinálni. Hm, most lehet, hogy tök unalmas csajnak tart… kicsit odafigyelhetnék, hogy miket beszélek, de egyszerűen csak kiszaladnak a számon ezek a szavak.
Ám mégis átölel szorosan és most is érzem azt a biztonságot, amit már korábban érezni véltem, csak most kicsit másképp, és tényleg olyan igazi az egész, mégis képtelen vagyok elhinni, hogy velem történik mindez.
- És ha addig meggondolod magad és a randi végén már unalmasnak fogsz tartani, akkor is meg akarod nézni velem a Nemot? – kérdezem incselkedve, és közben próbálom a pillangóimat visszafogni, hogy ne repítsenek el, mert már így is teljesen azt érzem, hogy eltávolodtam a talajtól és ez az egész Caesar hibája, senki másé, már megint.
Aztán ahogy rám néz azokkal a gyönyörű zöld szemekkel, egyszerűen elolvadok, majd ahogy megcsókol, egyből azt érzem, hogy elvesztem, bármennyire is igyekeztem nem könnyen adni magamat – csajszi, tökre nem igyekeztél – jegyzem meg magamnak. A csókból már tudom, hogy ugyanabba az irányba akarunk tartani mindketten; még sosem volt ilyen fantasztikus első csókom. Bárcsak ne érne véget.
- Ezt most nagyon imádtam – suttogom miután eltávolodtunk egymástól és mosolygok közben, de felnevetek, amikor azt mondja, hogy zseniális. – Mondjuk lehetne… - gondolkodom egy rövid ideig – varázslatos! Vagy… tökéletes – mosolygok rá ismét, és most ezzel jól zavarba is hozom magam, na nem baj. Hamar elillan az érzés, amikor átérünk a rájákhoz, akik extrán cukik, ám Caesar kijelentésén meglepődöm.
- Undik? Megfogni valóban furcsa – állapítom meg –, de megenni? Tök egészséges, meg minden… - pislogok rá nagyokat. Szuper jól elvagyok a rájával, de azért nem egy egésznapos dolog ez, így néhány pillanattal később el is jövök onnan. – Szóval akkor undi? – kérdezem és incselkedni kezdek a kezemmel, mintha meg akarnám érinteni Caesart – nyilván nem -, majd rövidesen békén hagyom elindulok a kézmosó irányába, hogy lemossam a halszagot.
A bogarakra vonatkozó megjegyzésén nevetek egyet.
- Hát ez irtó aranyos – jegyzem meg és egy puszit nyomok az arcára.

A Peakről eddig csak hallani véltem, nyilván soha életemben nem jártam még ilyen helyen. Mondanám, hogy nem vagyok zavarban, de az nem lenne igaz; kicsit más kategória, mint az utcai hot-dog árus, vagy a Meki. Hálát adok az égnek, hogy ezt a ruhát vettem fel, így nem tűnök annyira slamposnak a többi ember között, de attól még eléggé úgy érzem, hogy kilógok a sorból.
Az egyetlen dolog, ami megnyugtat az, hogy Caesarrel kézenfogva megyünk és az, hogy ő itt van, jócskán javít a kedélyállapotomon. Az ablakhoz tartunk a pincérrel, aki a foglalt asztalunkhoz vezet éppen bennünket. Próbálok úrrá lenni a csodálkozáson, amikor megpillantom, hogy milyen kilátás nyílik innen a városra, de eléggé nehezen tudom palástolni, egyszerűen ámulatba ejtő, hogy mennyire szép, meg hogy mennyire magasan vagyok.
- Wow – csúszik ki a számon, amikor jobban meglátom, hogy tényleg a város tetején vagyok és mennyire kicsi odament minden.
Caesar kihúzza a székemet, majd miután leültem, a pincér a kezembe adja az étlapot és ki is nyitom. Édes Istenem, csak add, hogy olyan kaják legyenek itt, amikről tudom is, hogy micsoda, na ja, egy kicsit izgulok ezen, hogy rendelek valami fancy nevű valamit és kiderül, hogy borzalom.
- Nem tudom, hogy az vagyok-e – mosolygok vissza rá kissé bizonytalanul –, de szerintem talán kibírható. A látvány kárpótol – na itt nem arra gondolok, hogy majd őt nézem, bár végül is az is megoldás lehet a problémára – elvigyorodom a hülye gondolatomra, már megint kezdek kifordulni önmagamból.
- Szerinted mit válasszak, amit nem fogok megbánni? – kérdezem, amikor meglátom, hogy milyen kaják vannak az étlapon. – Egyetlen dologban vagyok csak biztos, hogy inni vizet fogok – jelentem ki nagy optimistán. – Azzal biztosan nem lövök mellé. Meg szeretnék józan maradni, az alkohol kiüt hamar – szövegelek már megint, valaki üssön már le egy lapáttal! - Amúgy, ez olyan fine-dining hely, hogy ha nem akarok éhes maradni, akkor végig kell ennem az egész étlapot? – kérdezem és teljességgel meglepődöm magamon, hogy hogyan jutott olyan szó eszembe, hogy fine-dining, mikor életemben egyszer, ha használtam talán.
Tengeri herkentyűket tutira nem akarok, meg mondjuk nem lenne túl nőies egy medium steak sem, pedig eléggé adnám, de a saláta meg olyan nyomi, meg éhesebb leszek utána, ha már megettem, mint előtte.



Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyHétf. Márc. 25 2024, 21:40


Tyra & Caesar

-Nem, nem.. már nem annyira állok be oda, csak akkor ha tényleg nagyon megszorulnak, meg amikor én nem bírok magammal, egyébként már gyönyörűen fut ott minden nélkülem is szerencsére. Kimy, aki az eleje óta mellettem van, nagyon szépen igazgatja a helyet és szerintem még komolyabb fegyelmet tud tartani, mint én valaha. Szóval még lehet hálás is lesz, ha veled foglalkozom és nem kontárkodom bele a rendszerébe.-nevetek egyet.
Annyira könnyű vele beszélgetni és szerintem nagyon jól sikerült egymásra hangolódnunk, így most még attól sem ijedek be, hogy már a szülinapjainkról beszélgetünk. Egyszerűen annyira természetesnek hat az egész, hogy ideje sincs a belső munkamániás énemnek bestresszelni azon, hogy hogyan fogom ezt idő szempontjából megoldani. Nem tudom. Majd valamit kitalálok, de az biztos, hogy ezt a lányt nem fogom hagyni elúszni, ha már volt ekkora mérhetetlen mázlim, hogy egyből igent mondott nekem a randira.
-Az a legfontosabb, nem? A tudás bármikor pótolható és megszerezhető, de az érzék... na azt nem lehet bármelyik polcról leszedni.-egy biztató mosollyal pillantok rá. Ha ezt akarja csinálni később, akkor miért ne tenne bele több energiát? Szerintem konkrét vagyonokat fizetnének itt Manhattan-ben a gazdik, hogy jó kiképzést kapjanak a kutyáik. Vagyis csak gondolom. Ha nekem lenne kutyám biztos nem ezen próbálnék meg spórolni.
Nevetve pillantok rá.
-Ez jó..olyan aranyos vagy.-vigyorgok a fejemet ingatva, kissé hitetlenkedve, hogy ilyen lányok még tényleg léteznek.
-Persze. Jó, ezen ne izgulj kiviszlek majd a városból nem itt foglak sokkolni mindennel. Majd elhozom apáméktól a másik kocsit. Azt, ha véletlen meghúzod kevésbé fog fájni.-ez még túl új ahhoz, hogy rizikózzak vele, bár az is lehet, hogy elkérem anyáét, az tényleg egy családi, ember barátabb koncepció, szóval lehet az lenne a legideálisabb, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem látnám az én kocsim kormánya mögött szívesebben. Mondjuk természetesen Tyra kényelme a legfontosabb. Nem célom egyből elijeszteni a vezetés gondolatától.
Azt hiszem kicsivel jobban elkezdek izgulni, ahogy megérkezünk a helyszínre, de a jelek szerint valahogy ő is hasonlóan éli meg, hiszen újra elindul a kis csacsogó reflexe, amit már most imádok. Az is lehet, hogy neki ez az alap beállítás, amiért én biztos, hogy soha nem fogok panaszkodni.
-Nekem több, mint elég. Egyébként csak az ember idejét veszi el.. így is valami horror a képernyőidőm, de amióta le van töltve a TikTok... Jézus... nem is tudom meló mellett hogy a francba jut időm ennyi videót megnézni.-mosolygok rá. Persze azért annyira nem zavar a dolog, hogy töröljem az alkalmazást, annál jobban szeretem ilyen haszontalan dolgokkal eltölteni az esti órákat, amikor nincs kedvem kimozdulni.
Amikor magamhoz ölelem elfog az érzés, hogy ez a lány az, aki mindig is a karjaim közé tartozott. Én nem hiszek az olyan dolgokban, mint szerelem első látásra, de valami ilyesmiről beszélhetnek az emberek, amikor erről áradoznak.
-Ha éppen ráérsz? Muszáj leszel áldozni majd egy kis időt rám, meg Nemora...-annyira bejön, hogy ennyire természetesen jön az, hogy egymással tervezzünk. Őszintén szólva lövésem sincs róla, hogy hogyan kell valakivel lassan haladni, de vele most egészen máshogyan "sietek". Mintha már lenne mögöttünk vagy 5 randi és a sokadikról beszélgetnénk.
Talán éppen ezért érzem úgy, hogy megcsókolhatom. Mondjuk rajta sem láttam semmi jelét annak, hogy idegenkedne bármelyik érintésemtől. Ez pedig egy túl jó helyszín és pillanat ahhoz, hogy egyszerűen veszni hagyjam.
Érzem a mosolyát az ajkaimon, amikor bedobom a klasszikus filmes döntést a csók közben, bár fogalmam sincs, hogy honnan jött ez a mozdulat, még sosem csináltam senkivel. Nem mintha ez rossz dolog lenne. Úgy érzem sok mindenben lesz még Tyra az első a számomra.
Úgy vigyorgunk egymásra, hogy esélyem sincs beijedni, hogy nem szúrtam-e el azzal, hogy máris megcsókoltam.
-Ne mond már, hogy egy matekpélda megoldása megérdemli a "zseniális" jelzőt.-forgatom meg a szemeimet miközben halkan nevetek mielőtt tovább indulnánk.
Fogadni mertem volna rá, hogy a következő részt is imádni fogja.. nem is tudom, hogy létezik-e olyan dolog a világon, amiért ő nem lelkesedik tiszta szívből.
-Mert... szerintem undik..-az orromat összeráncolva pillantok a medence irányába.
-De ez téged ne tartson vissza!-teszem hozzá gyorsan egy nagy mosollyal.
A kezét fogva figyelem ahogyan ő barátkozik a rájával és ugyan egy pillanatra elgondolkozom, hogy kipróbálom milyen érzés, de amilyen gyorsan jött ez a gondolat olyan gyorsan tovább is állt.
-Ott van egy csap, hogy kezet tudj mosni.-nevetek miközben a fal felé bökök.
-Ohh... hála az égnek. Nem tudom, ott hogyan maradtam volna férfi a szemedben.-sóhajtok fel megkönnyebbülten.

A Peak egy felhőkarcoló 101. emeletén található a lehető legjobb kilátással az éjszakai New York-ra Hudson Yards-ban. Az étterem recepcióján a nevem bemondása után már egy pincér kísér is bennünket az ablak melletti asztalhoz, ahol kissé habozva megáll és rám pillant mire intek neki és oldalra lépve megadja nekem a lehetőséget, hogy kihúzzam a széket Tyra-nak.
-Hölgyem.-vigyorgok rá. Anyám kimondhatatlanul büszke lenne, ha most látna. Miután ő helyet foglalt vele szemben leülök addig pedig a pincér átad neki egy étlapot majd felém is nyújt egyet mielőtt magunkra hagyna.
-Remélem nem vagy tériszonyos.-mosolygok rá miközben kinyitom a bőrkötéses füzetkét.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyVas. Márc. 03 2024, 14:26

date night

Caesar & Tyra

B
ármennyire is úgy tűnik, hogy nem vagyok bulizós, azért ha jó a társaság, és tényleg nem arról szól az egész, hogy ki akarja az egyes testrészeimet végigtapizni, akkor eléggé jól tudom érezni magam. Az, hogy lenne egy testőröm, eléggé visszautasíthatatlan ajánlatnak hangzik. – Egyszer kipróbálhatjuk – ez meg milyen szöveg már!? – De az nem baj, hogy te olyankor dolgozol… vagy mi? – kérdezem kissé bizonytalanul. Na igen, ha nincs az ember homlokára írva, hogy szingli vagyok és van mellette egy srác, akkor talán kisebb eséllyel találnak be a nemkívánatos arcok.
Aztán azon kapom magam, hogy már a közös szülihetünkről beszélünk. Annyira ijesztően közel van, ki tudja, hol leszünk akkor, lehet, hogy nem is fog ez az egész működni közöttünk, de akkor egy kicsit szomorú lennék, mert nagyon rendes srácnak látom meg eléggé helyes is amúgy, de nem akarom semmilyen ábrándba ringatni magam, hiszen lehet, hogy meggondolja magát velem kapcsolatban.
Főleg, hogy amúgy tök elfoglaltnak is tűnik, így, hogy ekkora céget kell vezetnie meg még az Emperort is. Hogyan lenne ideje rám? Végül is, most is itt van… arra van időnk, amire szánunk.
- Ez igaz – értek egyet vele az autókkal kapcsolatban. – Annyira én sem értek ám a kutyákhoz, csak jól kijövök velük… asszem. – Tény, hogy lenne még mit tanulni róluk, de néha olyan meglepően jól működnek velem együtt, hogy magam sem értem, hogyan csinálom. – Áramot tudok vezetni, de az nem ér szerintem, meg versenyben is tudok, ha épp olyan, amihez értek, de autót, na azt nem – vonom meg a vállamat és lebiggyesztem az ajkaimat is kissé. Amint meghallom, hogy mit ajánl Caesar, felvonom a szemöldökeimet, hű, nem is tudom hirtelen, hogy mit mondjak. Nagyokat pislogok rá.
- Megtanítanál? Az… - keresem a szavakat – szuper lenne! De majd valahová a sivatagba menjünk ki, nehogy elüssek bárkit is – nevetek. Nekem nyilván könnyen menne. Ugyanakkor szerintem mindenki számára az a legbiztonságosabb, ha én egy ilyen városban, mint New York nem vezetek autót.
Aztán amikor megérkezünk, annyira gyorsan történnek a dolgok, vagy lehet, hogy csak nekem olyan, hogy gyorsan röppen az idő. Annyira nagyon jól érzem magam vele, ezt már reggel is így gondoltam, csak akkor még hirtelen történt az egész, irtóra zavarban voltam, de mostanra már talán önmagam vagyok, pedig erősen indított a virágokkal meg a puszival. Halványan el is mosolyodom, ahogyan eszembe jut, miközben sétálunk kéz a kézben.
Már most látom, hogy ő jobban a szavak embere, mint én. Valamiért én hamarabb kimondom a hülyeséget, mint a normális dolgokat, pedig nagyon próbálkozom, úgyhogy többnyire vagy nem tudok mit mondani és csak vigyorgok, mint egy tini csaj, vagy valami nagyon őrült dolog szalad ki a számon. Utóbbit próbálom kontrollálni azért.
- Instám van, az nem elég? – vigyorgok rá. Pedig attól még tényleg nem érzem különlegesnek magamat, meg nem is tudom, hogy mire gondolt az imént. Csak magamat adom aztán kész.
Amikor átölel, onnantól kezdve olyan varázsos lesz minden. Talán ilyenkor mondják, hogy izzik a levegő körülöttünk.
- Nézzük meg együtt a Nemot? – kérdezek vissza és úgy teszek egy pillanatig, mintha gondolkoznék rajta – Talán lehet róla szó, lehet, hogy épp ráérek majd – mosolygok. Már egy csomó dologról beszéltünk, hogy együtt csináljuk majd, pedig még nincs huszonnégy órája, hogy fellöktük, pontosabban szánt szándékkal belénk szaladt. Persze, hogy rá akarok érni, hogy Nemot nézzek vele.
Úgy hoz zavarba, mintha egész életében ezt gyakorolta volna. Pedig már egész jól feloldódtam mellette, reggel eleinte még elég nehéz volt, de már nem éreztem gáznak a dolgot mostanra, csak néha volt egy-egy olyan megjegyzése, amit nem bírtam elpirulás nélkül. De ez is, amit most mond, egyszerűen… tökre úgy hangzik, mintha rám várt volna eddig.
A pillantásától teljesen elolvadok, azt hiszem, mégis tudja, hogy milyen hatással van rám. Sőt, most már én is tudom, hogy én milyennel vagyok rá, és ezt a csókunk is bizonyítja. Talán lehet, hogy túl korai, de annyira nem érdekel, hogy mit mikor, valahogy azt érzem, hogy ez az egész most nagyon más vele, mint az eddigi próbálkozásaim. Annyira igazinak tűnik, de mégis varázslatosnak, mint amikor a főszereplő lányba beleszeret a királyfi.
De azért ott van bennem az érzés, hogy legyek óvatos, mert megüthetem a bokámat, én meg egyszerűen csak szállok a pillangókkal fel a magasba, ahová ő röppent azzal, ahogyan hozzám ér, ahogyan a fülembe suttog és ahogyan megcsókol. Vissza kellene térnem valahogy, de nem bírok. Amikor hátra dönt, belemosolygok a csókba, majd rövidesen elhúzódunk, de ő még mindig a karjai közt tart és annyira szeretem érzés ez. Még össze is piszézünk utána, miközben vigyorogva nézünk egymásra. Fel sem fogtam még, hogy mit csinálunk.
- Zseniális? Ezt úgy mondod, mintha megoldottunk volna együtt egy matekpéldát– nevetek rá. Nem is tudom, hogy milyen szót tudnék mondani, nem jut eszembe megfelelő, csak hogy minden pillanatát imádtam.
Amíg ezen tűnődöm, újra kéz a kézben megyünk tovább, és a rájasimogató a következő. Szerintem nagyon aranyosak, de nekem néhány kivétellel minden állat az. Még egy tigrist is megsimogatnék, ha nem akarná leharapni a fejemet.
- Naná, hogy van, de miért érzem azt, hogy neked nem igazán? – kérdezem fintorogva. Az teljesen normális dolog, ha valaki nem rajong ezekért a dolgokért. De lehet, hogy csak tévedek… Mindenesetre én tök lelkesen megyek oda a medence széléhez és nyújtom bele az egyik kezemet, amelyik éppen szabad. A másikkal el nem engedem Caesart.
Odajön hozzám egy pöttyös hátú rája, irtó aranyos, őt már láttam többször is, de mivel ide nem járok annyit, mint a cápákhoz, nem tudom van-e nevük. Belenyújtom a kezem a vízbe és óvatosan végighúzom a hátán, tök selymes. Kiúszik a széléhez és kidugja a fejét… vagy mit, így nem kell a hideg vízbe dugni a kezemet, nem is túl kellemes úgy. – Jajjj, most hal szagom lett így… - húzom el a számat, miközben Caesarre pillantok. - Figyu, a bogarakhoz ne menjünk, jó?



Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyPént. Márc. 01 2024, 20:48


Tyra & Caesar

Nagyon tetszik, hogy ennyire két különböző világ vagyunk. Így igazán érdekes, hiszen a családi háttér, az életvitelünk és minden eltérés ellenére valahogy annyira könnyű vele beszélgetni, együtt lenni, viccelődni, hogy szinte lubickol a lelkem az érzésben, hogy valami csak jó és könnyű. Annyi fronton kell erőlködnöm, hogy egyszerűen fel sem tűnt, hogy mennyire befeszültem, Tyra minden pezsgése ellenére olyan, mint egy egy nyugtató kamilla tea.
-Hát.. ezt mondjuk megértem, de ha tényleg van kedved szívesen leszek a testőröd az Emperorban.-ajánlom fel neki a lehetőséget. Ott tényleg tudnék vigyázni rá, hiszen gyakorlatilag minden odajáró vendég tudja, hogy az enyém a hely a közösségi platformokról vagy már láttak jó néhány alkalommal, így Tyra-nak biztos védelmet jelentene a kéretlen figyelem ellen a jelenlétem az oldalán. Ha valaki még így is a kellemetlenkedés mellett szeretne dönteni, az pedig rövid úton a járdán találhatja magát.
-Ez egyébként egy elég jó ötlet. Rám férne egy kis kikapcsolódás és talán egy hét alatt nem omlik össze a világ, ha magára hagyom. A rehabilitációra meg elég nekem egy nap.. általában annyi idő alatt kiheverem a szülinapi bulimat.-ha pedig tényleg ott lenne ő is, akkor biztos nem csapnám szét annyira magamat, hogy napokig használhatatlan legyek. Annyira aranyos, hogy ilyen nyugodtan ő is kimondott valami ilyen tervet. A közeli dátum miatt szerintem tök reális, hogy ilyesmi szóba kerül, még akkor is ha még csak úton vagyunk az első randinkra, de nekem ez egy jó jel. Nem sikerült az első fél órában eltolnom az egészet. Mentális pacsi magamnak.
-Annyi.-bólintok, de most a pontos számra én sem emlékszem. 603 vagy.. 606.. valami ilyesmi.-Végül is elég, ha az egyikünk tudja mi van a motorháztető alatt, nem? Én meg nem értek a kutyákhoz... azt tudom, hogy ami elől bemegy az előbb utóbb kijön belőlük hátul. Ha nem, akkor baj van. -nevetek fel.
-Nem tudsz vezetni egyáltalán?-kérdezem felvont szemöldökökkel. Azt mondta, hogy metrózik mindenhova, de azt nem gondoltam, hogy egyáltalán nincs jogsija. Mármint nem mintha ez gond lenne, hiszen ha tömegközeledéssel megold mindent akkor minek is kellene neki.
-Ha szeretnéd, akkor majd megtaníthatlak.-vigyorgok rá.-A legtöbb kütyü izével semmi dolgod, minden be van már állítva.-nem biztos, hogy pont az én kocsim a legjobb tanuló járgány, de hát sebaj, majd elhozok otthonról egy másikat vagy ezen benyomok egy fojtottabb teljesítményű beállítást, ami kevésbé érzékeny. Persze csak akkor, ha szeretne majd ilyesmivel szórakozni.
Ez a kocsi út jó volt arra, hogy mindketten kicsit feloldódjunk egymás közelében, így pedig már egy fokkal könnyebb, amikor már szabadabban mozgunk, bár hazugság lenne azt állítanom, hogy a kézfogás meg minden más miatt nem kezdek el újfent izgulni, hogy vajon mindent jól csinálok-e.
-Na látod pont ezért nem vagy átlagos. Melyik átlagos embernek nincs TikTokja?-kérdezem nevetve.
Úgy döntök, hogy az a legjobb, ha sodródok az árral és teszem, amit jónak érzek és amit a pillanat kínál, hiszen a legrosszabb esetben maximum jelzi, hogy túl hamar próbálok átlépni egy határt, ami természetesen eszemben sincs, de konkrétan lövésem sincs, hogy minek mikor jön el az ideje. Vagy erre nincs is ilyen szabály?
-Egyedül semmiképp, de ha csatlakozol valamikor, akkor abszolút nyitott vagyok rá.-nem a mesenézéssel van gondom, hiszen a Verdákat például már milliószor láttam, de ha már így adta magát a következő lehetőség egy újabb közös programra, akkor miért is ne élnék vele?
A közelében nem félek kimondani a gondolataimat. Ez nem szédítés vagy erőlködés, hogy még ma este az ágyamba tudhassam egyszerűen csak így érzek vele kapcsolatban, ennek pedig nem tudok nem hangot adni.
-Tényleg.-bólintok a szemeit figyelve. Olyan természetességgel hozzuk egymást zavarba, hogy az már szinte művészi. Próbálom megállni, hogy kapkodjak és csak remélni tudom, hogy nem értettem félre a jeleket. Ott van a kezeim között és tökéletesen illeszkedik az ölelésembe, mintha csak nekem szánta volna őt az ég. Nem menekül a közeledésemtől és amint az utolsó szó elhagyja az ajkait megcsókolom. Viszonzásra találok, ettől pedig félig belemosolygok a csókba és kissé felbátorodok amikor a tarkómra simuló keze tovább biztat, így én szorosabban ölelem magamhoz és kissé még hátra is döntöm erősen megtartva mielőtt visszaegyenesednék vele és elválunk egymástól, de a karjaim még nem eresztik.
Vigyorogva nézek a szemeibe és az orrom hegyével megbököm az övét mielőtt egy újabb gyors csókot lopnék tőle. Sok nagy dolgot vittem már véghez az életemben, de pillanatnyilag az összes eltörpül emellett. Ez lesz az egyik kedvenc emlékem ebben biztos vagyok.
-Ez valami zseniális volt.-állapítom meg úgy mosolyogva, mint egy komplett idióta. A kezét újra az enyémbe fogom és tovább indulok vele, mert így hirtelen nem is bírok nyugton megállni egy helyben. A következő teremben pedig el is érünk a rájasimogatóhoz, amit gondolom a túra végére szánnak, de mi ugye gyakorlatilag fordítva mozgunk, szóval mi ezt is kiélvezhetjük az elején.
-Van kedved?-kérdezem a kis medence felé intve, bár én őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy full nyugodtan végig bírok majd simítani egy rája hátán, de hát ez most elhanyagolható, majd adom a bátor, kemény legényt.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyHétf. Feb. 26 2024, 15:15

date night

Caesar & Tyra

H
osszútávon ezt úgysem lehet csinálni, amit én most, az lesz a vége, hogy egyszer csak kidőlök valahol és végem. De legalább aludni szoktam, az feltölt, de mást nem kifejezetten. Barátaim sem nagyon vannak, azzal a kevéssel meg Messengeren tök jól tudom tartani a kapcsolatot, de úgy igazából nem is tudom már, mikor találkoztam velük. Ez tök gáz. De ha pasim lenne, vele az úgy eléggé nehézkes lenne, akkor mindenképpen változtatnom kellene valamit, mert ez így nem élet. Néha azért jó mást csinálni, túlságosan mókuskerekes kezd lenni az életem.
Akkor lesz második randink is, amikor kávézni fogunk elmenni? Vajon ez most azt jelenti? Nyilván nem fogom megkérdezni, hogy azt jelenti-e, de nagyon cuki, hogy így gondolja. Pedig szerintem ennyire nem vagyok jó fej, vagy hát nem is tudom… szerintem akadnak tőlem sokkal érdekesebb lányok is. Az ablakon át bambulom a világot, amikor ezeken a dolgokon jár az agyam, majd újfent Caesar felé pillantok.
- Rendben, bevállalom – sóhajtom beletörődve. Nagyon tetszik, hogy vevő a poénjaimra és hogy konkrétan bármit mondok, neki van rá valami válasza.
Jó meglátás a részéről, hogy mennyire különbözőek vagyunk. Szerintem ettől jobban nem is tudnánk. Ha nem találkozunk ott a parkban, akkor eléggé kicsi esélye lenne annak, hogy bárhol máshol összefussunk. Köszi univerzum?
- Igazából, tudok, ha van kivel. Én csak azt nem élem, amikor random pasik odajönnek és akkor meg akadnak hívni egy italra, és NYILVÁN – ötször aláhúzva és kiemelve – mindenféle hátsó szándék nélkül, meg aztán megfogják a fenekemet a tánctéren… meg ilyenek… - sorolom a problémáimat a dologgal kapcsolatban. Persze, ha nem szingliként mennék ilyen helyekre, sokkal jobban tudnám érezni magamat, azt hiszem.
A campuson szoktak lenni partyk, de azokhoz sincs túlságosan sok kedvem pont a fenti okokból. Annyira rám lenne írva, hogy kétségbeesetten szükségem van egy pasira? Ennyire nem lehetek gáz, vagy mégis?
Végül is amúgy akkor neki szülihete van.
- Közös szülihetet is tudnánk csinálni, az nagyon király lenne. Egész héten nem dolgozunk meg nem megyek suliba és csak a szülinapjainkat ünnepeljük. Mindig is ki akartam próbálni. De akkor neked az csak akkor fog működni, ha a bulid nem fog teljesen kimeríteni – magyarázom a remek ötletet. Hű, ez fura azért, hogy előhozakodom ilyen közös dologgal… lehet nem is lesz ebből semmi. Jaj, kicsit jobban meg kellene válogatnom, hogy miket mondok ki, mert az egy dolog, hogy a fejemben megszületnek ezek a gondolatok, de kimondani mégsem kellene mindent. Viszont nem is kellene rástresszelnem arra, hogy mit beszélek, mert akkor meg az lesz a baj, hogy nagyon befeszülök. Sodródom inkább.
- Hatszáz?! – ismétlem csodálkozva hatalmas szemekkel. – Jó ég. Te összeraksz egy komplett autót, én meg azt sem tudom, hogyan kell beindítani – nevetek zavaromban. – Bár, ami nyomógombos, vagy ilyen kütyü izék vannak benne – mutogatok ott a kijelzőre meg a műszerfalon található ezernyi gombra -, hogy csak legyen benne a kulcs és elindítja magát, annál biztosan menne – állapítom meg büszkén.  – Amúgy nyilván nem sajnállak – teszem hozzá komolyra fordítva a szót. – Ez egy irtó jó lehetőség neked, ki kell használni, ha az élet ilyet kínál.
Caesar egy komoly üzletember lesz – vagy már az -, én meg? Én meg kutyákkal nyomulok a parkban meg kávét főzök. Vajon én is eljutok odáig, hogy valaha lesz normális munkám, ami tényleg életcél lehet?
Amikor már kéz a kézben sétálunk, valahogy olyan valóságossá kezd válni az egész, hogy itt vagyok vele és nemcsak egy álom. Talán a kisugárzása miatt van, vagy igazából magam sem tudom, mi okozza, hogy az idegességet már jóleső izgalom váltotta fel. Most tényleg olyan, mintha mi lennénk.
- Érdekesebb? – vigyorgok rá immáron a kék teremben. – Pedig szerintem tök átlagos vagyok. Tiktokom sincs – ez most hogy jött?! Gratulálni tudnék magamnak az ilyen szövegekért tényleg.
Amikor az üvegnél állva átölel, azt hiszem az felér egy level up-pal, ennyire közel még nem voltunk egymáshoz, és oh mennyire jó érzés, hogy itt van mögöttem és vigyáz rám. Hadoválok össze-vissza mindent, értelmes dolgokat mondok azért, csak izé, egy kicsit zavarban vagyok az új helyzettől, ennyi az egész.
- Azt hiszem, sürgősen meg kellene nézned – felelem a rajzfilmre vonatkozóan, miközben oldalra fordulva rápillantok. A következő pillanatban meg olyan bókot kapok, hogy tényleg elakad a szavam tőle. Nem tudok kinyögni egyetlen értelmes szót sem, de azért valamit meg kellene…  - Tényleg? – wow. Azért többre is képes vagyok ám, csak izé…
De inkább megfordulok, valami azt súgja, hogy jobban tenném, ha hátat fordítanék most a cápáknak. A kezei továbbra is a derekamon pihennek, jó ég, ez a közelség annyira jó, érzem az illatát és azt is, hogy pillangók akarnak repkedni bennem, de még csak akarnak, nem engedem, hogy átvegyék felettem az irányítást, mert akkor végem.
A megállapításomat követően elvigyorodik és én is.
- Tényleg – kezdem elveszíteni a kontrollt – Igen… - suttogom én is, amikor közelebb hajol és akkor megcsókol, amire válaszul lehunyom a szemeimet és gyengéden visszacsókolok. A kezeim a tarkójára simulnak, így húzom közelebb magamhoz de csak finoman. Azt hiszem, ez a világ legjobb első csókja. A pillangók nem hagynak, csak elérték, hogy elveszítsem az irányítást. Azt sem tudom hirtelen, hogy mi zajlik körülöttünk, csak mi vagyunk itt meg a pillangók és annyira imádom ezt, ami történik, hogy nem akarom, hogy véget érjen.
Csak remélni merem, hogy nem fog emiatt egy könnyűvérű csajnak tartani. Csak hát annyira azt érzem, hogy ez most így tökéletes.
Amikor elhúzódunk egy letörölhetetlen mosoly jelenik az arcomon, és mondhatni madarat lehetne fogatni velem. Teljesen el vagyok varázsolva. Nem húzódom el teljesen, a homlokának támasztom az enyémet, még az orrunk is összeér egy kicsit. Ez most így olyan jó.




Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyVas. Feb. 25 2024, 19:05


Tyra & Caesar

Nevetve bólintok néhányat, bár azt most inkább nem is részletezem neki, hogy pillanatnyilag mennyire szűkös az az időkeret, amit ténylegesen a magánéletemre fordítok. Ebben mondjuk benne van az is, hogy nem is próbáltam nagyobb egyensúlyt teremteni, csak mentem és megyek ahova kell, a könnyebb haladás és gyorsabb tanulás érdekében.
-Rendben. Kicsit sem ragaszkodom ahhoz, választhatsz mást... igen ebben teljesen egyetértünk.-bólogatok, bár azt kell mondanom, hogy ha 48 óra lenne egyetlen nap valahogy akkor is zsúfolásig tele lenne és nem érnék a teendőim végére. Talán éppen ez a következő lecke, amit meg kell tanulnom az életemben, egy egészségesebb időbeosztás.
-Benne vagyok. Ha pedig lebukok Mollynál megmondom neki, hogy te kényszerítettél.-vonom meg a vállaimat. Kezdünk elég szuperül belejönni abba, hogy poénkodva egymást okoljuk mindenért ezt pedig nagyon élvezem.
-Attól, hogy nem éled annyira a bulikat még nem vagy szürke kisegér.-rázom meg a fejemet, hogy kifejezzem egyet nem értésemet a témában.-Éppen ellenkezőleg. Mi két tök más világ vagyunk ilyen szempontból, de azt hiszem éppen ez teszi érdekessé.-miattam ő kimozdulhat gyakrabban, neki köszönhetően én pedig higgadhatnék egy jókorát, ami azt hiszem egyébként is rám férne, főleg ahogyan mostanában kezdtem visszacsúszni a régi ivási szokásaimhoz, amiket már egyszer sikeresen a hátam mögött hagytam.
-Az mindig csak a bemelegítés, hogy ne fárasszuk le magunkat teljesen az este előtt. Egyébként igen... mindig jól szokott sikerülni.-nagyokat bólogatok. Eddig tényleg nem volt okom panaszra, hiszen általában napokig nyögtük azt az egyetlen estét, még én is, aki egy korty alkoholt sem fogyasztott. Talán éppen azért most küldte nekem az univerzum ezt a lányt, hogy a szülinapomon ne haljak meg alkoholmérgezésben. Biztos vagyok benne, hogy akkor nem lettem volna képes még azt a minimális mértéket sem tartani amit az elmúlt pár hónapban produkáltam.
Tényleg nagyon örülök annak, hogy ma találkoztunk. Mondanám, hogy jobb lett volna ha korábban csöppen az életembe, de azt hiszem így volt tökéletes az időzítés. Korábban kicsit sem voltam nyitott hasonlóra és ugyan akkor is felkeltette volna az érdeklődésemet, de gyakorlatilag fél éve keveredtem ki az első valós kapcsolatomból és nem igazán volt sikeres próbálkozásnak nevezhető.
Nagyon szeretném, hogy ez most tényleg jól sikerüljön, így természetes, hogy aggódok az olyan részleteket miatt, amikre nem volt ráhatásom. Azt hiszem, ha már ott leszünk a helyszínen, akkor majd megnyugszom egy kicsit, most még nagyon friss ez az egész és nem tudom, hogy hogyan tartsam a helyzetet, az érzéseimet és a lelkesedésemet az irányításom alatt.
-Ahha. Igazából most onnan indultam, hogy elkezdtem bedolgozni az egyik szervizünkbe, hogy lássam ott hogyan mennek a dolgok. Aztán szépen lassan lépkedek feljebb, hogy ténylegesen összeálljon az egész rendszer. Jelenleg körülbelül 600 szervizünk üzemel az Államokban, plusz ott van a gyár... elég nagy a vállalat..-megvakarom kicsit a halántékomat miközben a lelki szemeim előtt meg is elevenedik egy kicsit az egész. Így is sok.. abba bele sem akarok gondolni, hogy milyen lenne ha az egészet csak hozzám vágta volna apám. Ez talán a legemberségesebb módja az átvételnek és a betanításnak, ha jól emlékszem ő is így futott neki a kezdeti időkben.
-De meg ne sajnálj! Valahol mélyen legbelül tökre élvezem, hogy ilyen fontos szerepem lesz csak most még nem tartok ott.-teszem hozzá gyorsan. Még nagyon új minden, ezért szenvedek, de meglesz ennek a gyümölcse, csak meg kell érte tisztességesen dolgoznom.
Nagyon örülök neki, hogy abból a hajtásból most egy kicsit kikapcsolhatok és csak vele kell foglalkoznom. Valami lélegzetelállítóan gyönyörű és ez nagyban hozzájárul ahhoz, hogy átkapcsoljon az agyam. A keze a kezemben, én pedig gondolkodás nélkül követem őt odabent felrúgva a helyi szokásokat és a menetirányt, amit kicsit sem bánok, boldogan bízom rá magamat.
-Nem aggódok.-nevetek egy rövidet. Valószínűleg szorongásnak tűnhet az a fajta izgalom, amit ő vált ki belőlem és ha van is bennem aggodalom, akkor az nem annak szól, hogy mi egyből a közepébe csapva a legjobb résznél kezdünk, hanem annak, hogy egyszerűen szokatlanul jó és könnyű vele együtt lenni. Olyan könnyed és természetes ebbe az érzésbe pedig egyszerűen bele tudnék temetkezni, mert nem is tudom, hogy volt-e bármi hasonlóban valaha részem.
-Hát de naaaaa....-vigyorgok rá elnyújtva az 'a' betűt.
-Te sokkal érdekesebb vagy.-vonom meg a vállaimat követve őt mielőtt hátulról átölelve végül csak megadom magam annak, hogy ne csak rajta pihenjenek a szemeim az egész randi folyamán. Ez az elhatározás addig tart, amíg a keze a karomra nem simul, ott pedig megint elvesztem egy kicsit a fonalat a hely élővilágával kapcsolatban, hiszen csak arra tudok koncentrálni, hogy a szívem belülről veri a bordáimat és már kicsit izgulok, hogy az ölelés miatt érezni is fogja.
-Nem láttam.-az valahogy nekem kimaradt a gyerekkoromból, de ahogy rám pillant egy pillanatra azt hiszem még a saját nevemet sem lennék képes megmondani.
Azért magamban nem csalódok, mert még valami szép azért ki bír jönni a számon, bár ez aligha az én érdemem, hiszen ő váltja ki ezt belőlem.
-Annyi embert ismertem már életem során, de te... édes Istenem... hozzád senki sem fogható...-éppen csak annyira lazítok a karjaimon körülötte, hogy meg tudjon fordulni.
A szemeimet szokták a leginkább szeretni, de amikor ezt ő teszi szóvá mégis zavarba jövök és nevetek is egyet halkan demonstrálva, hogy hogyan is lesz két csík a szemeimből, amikor túl szélessé válik a mosolyom.
-Cuki? Tényleg?-közelebb hajolok hozzá.-Szóval cukinak tartod?-kérdezem még egyszer szinte csak suttogva, mielőtt finoman megcsókolnám az ajkait, ha engedi. Ha nem ütközök ellenállásba, akkor sem esek neki vehemensen. Éppen csak néhány másodperc mielőtt hátrébb is húzódok, hogy újra a szemeibe nézhessek.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Feb. 20 2024, 00:56

date night

Caesar & Tyra

É
n abban is elfáradok, hogy felfogjam ezeket, amiket mond, nemhogy még csinálni is. Tök bonyolult dolgok lehetnek, ismét megállapítom, hogy ilyesmi nem való nekem.
- Huh – pislogok nagyokat – kész csoda, hogy van időd az életedre. Vagy úgy bármire a munkán kívül – főleg több munkára. Bár pont én is tapasztalom, ha túltolom a munkát, akkor nagyjából semmi másra nem lesz időm, pedig még csomó minden van, amivel foglalkoznom kellene. Van, hogy Anyát sem látom egy hétig, pedig egy fedél alatt alszunk.
- Az is jó, csak ne a Starbucksba légyszi, éppen eleget vagyok ott, amikor dolgozom, bár talán fel kellene mondani, mert lassan azt érzem, hogy kevés a huszonnégy óra mindenre. Ja, de kb. te is ugyanezt mondod… - nevetek zavartan. A kutyás biznisz jövedelmezőbb, mint kávét csinálni meg jópofizni mindenkivel. Eléggé el tudok fáradni abban. Sóhajtok is egyet erre a gondolatra, még az is fárasztó, hogy rágondoljak. Nem nekem való az. – Majd valami kutyabarát helyet keressünk és akkor megismerheted Haleyt, az én kutyámat… Már ha belefér neked, hogy megcsalod Mollyt… ajajjj ez eléggé durva dolog lenne… – teszem hozzá megjátszott aggódó fejjel.
- Mivel nem igazán szeretek a középpontban lenni, így nem rajongok érte, de kibírható, voltam már bulikban. Csak kicsit vagyok szürke egér, nem annyira – tiszta hülye vagyok, minek mondok ilyesmit? De nyilván látja, hogy kicsit az vagyok, tény, hogy a botoxos csajokhoz képest aztán végképp. Vajon milyen barátnői lehettek eddig? Tuti mind ilyen topmodell-szerűség… Még mindig nem értem, mit keresek itt. – Hm, amúgy a kockulás meg a pizzaevés azok egészen jól hangzanak. Biztosan tök szuper szülinapjaid szoktak lenni – állapítom meg. Naja, ha vannak az embernek normális barátai, akik résztvesznek ilyesmin, akkor naná. Igazából, én is tudok ám bulizni, ha akarok.
Gőzöm sincs, hogy hogy találtam ki végül, hogy ki okozta a reggeli ütközést, meg hogy jutott egyáltalán eszembe? De irtó jó fej, hogy vevő a hülye poénomra, jó ég, ez nem túl gyakran fordul elő. Molly nagyon tudott valamit.
- Ugyeee? Szerinted is így történt akkor, jól van, egyetértünk. Ennek örülök – nevetem el magam újfent. Hálás lehetek annak a kutyának komolyan. Előbb is eszébe juthatott volna, hogy lökjük fel Caesar-t. Na jó, nem feltétlen lett volna muszáj fellökni, mint ahogyan ma is tettük, valami kevésbé durva is megfelelő lett volna.
Tutira nem lesz vészes a tömeg, de megértem, ha aggódik miatta kicsit. Meg mindig van más megoldás, például majd én kitalálok valami őrült ötletet és azt csináljuk, de ezt egyelőre nem kötöm az orrára. De gondolom, úgyis el fogom cibálni a cápákhoz a titkos ajtón, hiszen az a legjobb. Nem is fűzöm tovább a gondolatot, majd meglátjuk, mi vár ránk.
Hm azért kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz vele az este. Nem tudom, hogy mire számítsak. Annyira cuki, hogy menten elolvadok tőle, de ezt persze nem kötöm az orrára, legfeljebb csak egy kicsit, ha úgy adja a helyzet.
- Autókat is kell szerelni? – kérdezek vissza meglepetten. – Mármint te csinálsz olyat is? Az tök érdekes lehet. A többi… háááát… - vallom be nagyjából, hogy bizonyára nekem is uncsi téma lenne, akárcsak neki. – Értem, hogy miért kell ezeket tenned, csak tök szívás – elhúzom a számat. Nem mondom, hogy „bárcsak segíthetnék”, mert tuti bele is pusztulnék, ha végig kellene ülnöm egy tárgyalást. Bár, végül is az is segítség lehet, ha a fantasztikus társaságomat élvezheti abban a kevés szabadidejében, ami van neki. Vagy inkább nincs. Na ja, pont erre célzott két perccel ezelőtt, hogy legyen még egy okom Manhattan-ben lógni. Áh, inkább csendben maradok.
Amikor megpillantom magunkat, kicsit azt érzem, hogy túlöltöztem Caesar-höz képest, de igazából nem volt túl sok választási lehetőségem, mert nem igazán vannak randira való ruháim. Olyat meg nyilván nem veszek fel, amiben suliba is járok. Vagy kutyázni. Na mindegy, az étterembe legalább tuti jó lesz. Aztán amikor hirtelen úgy döntök, hogy szabályt szegünk, vigyorogni kezdek. Bár nem tudom, hogy ettől, vagy amiatt, hogy már kézenfogva megyünk, de tök jó érzés ezt csinálni. Caesar arcán vegyes érzelmeket látok, de nem tudom, most azért, mert átvettem tőle az irányítást, vagy a másik irányt akarta volna? Nem tűnt túl magabiztosnak, hát én meg gondoltam, miért ne.
- Nem lesz baj, oké? – mondom csak úgy mellékesen, hogy ne aggódjon, én amúgy mindig így csinálom és tök jó. Majd amikor kattan a zár mögöttünk és ott vagyunk az üres teremben ketten, azért egy kicsit megkönnyebbülök, hogy összejött, és milyen szuper így.
- Ne kérj bocsánatot, tök aranyos vagy – mosolygok rá – csak izé… feltűnt. Meg amúgy sem én vagyok a lényeg, hanem ez itt – és mutatok a szabad kezemmel a körülöttünk levő mindenre majd odamegyünk az üveghez közel, hogy megmutassam neki, akik a kedvenceim. Sok van, de nem fogom untatni az összessel.
Amikor elengedi a kezem és mögém lépve átölel, az valami fantasztikus érzés, vadul kalapál a szívem már egyébként is, most meg nem sok hiányzik, hogy kiugorjon a helyéről. Kicsit zavarba is jövök, de mivel mögöttem van, nem látszik rajtam talán, csak vigyorgok olyan tini csajosan, mint újabban, ha vele vagyok. Az egyik kezemet az övére teszem a derekamon, a másikkal meg mutogatok ezer felé, meg sorolom, hogy éppen kiket látunk ott.
- Tudod, a Nemo nyomában. Láttad, ugye? – fordítom a fejem arra az oldalra, amerre ő is van. Ha nem látta, majd akkor gondoskodunk arról, hogy mindenképp nézze meg.
Huh na jó, mi lesz itt? Jó ég, tényleg ki fog ugrani a szívem, ha ilyeneket mond. Na ja, nem szoktam hozzá a bókokhoz és ezt már ő is megállapította reggel fél perc után. Meg a puszi is, tisztára elzsibbadok ettől az egésztől. Egy pillanatra lehunyom a szemem. Össze kellene szednem magam. Vajon tudja, hogy mit vált ki belőlem?
- Ha elmondod, tudni fogom – felelem és megfordulok, hogy lássam az arcát. Soha életemben nem mondta még senki, hogy csodálatos lennék. Próbálok határozottnak tűnni meg olyannak, mint aki nem izgul. – Tudtad, hogy nagyon szép szemeid vannak? – nyilván tudta, ennyi eszem lehetne, hogy nem így mondom… - És amikor mosolyogsz, akkor két csík lesz belőlük, nagyon cuki – jelentem ki mosolyogva és a szép szemeit nézem, ahogy visszatükröződik bennük a mögöttem levő kékség. Nemcsak ő tud ám úgy nézni.




Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyHétf. Feb. 19 2024, 11:30


Tyra & Caesar

-Bele kell tanulnom. Nyilván az a cél, hogy mindennel teljesen képben legyek, mire apa átadja a stafétát. Ott vannak a műhelyek államok szerte, a gyár, minden irányítás a központi irodába fut össze. Át kell látnom az egészet és és képben kell lennem mindennel, mire apám majd úgy dönt, hogy szeretne visszavonulni. Még így is kevesebb dolgot csinálok, mint ő jelenleg..-vonom meg a vállaimat. Ez egy hosszú folyamat, hiszen ha néhány év múlva egyszerűen apám azt mond, hogy na szevasz gyerek oldd meg, akkor minden kétség nélkül egyszerűen lefosnám a bokámat, miközben azt sem tudnám merre van az előre.
-Hmmm.. igazából a két szép szemedért is vállaltam volna, de már késő... a fagyit már beígérted fizetségnek, de egyelőre, amíg ilyen hideg van lehet beváltanám kávéra, ha még ennyit enged alkudozni a főnökasszony.-vigyorgok rá. Igazából már a mai rövid sétát is élveztem vele, ha már jobban ismerjük egymást és egy kicsit jobb idő lesz, akkor ez biztos még kellemesebb lesz, hiszen most is rajongva hallgatom minden szavát, még akkor is, amikor egy információ morzsán elindul az agya és hirtelen szómenésbe kezd. Nekem tetszik, hogy ő ilyen.
-Ééértem. Szóval nem szereted a nagy bulikat, ezt megjegyzem.-bólintok egy nagyon elraktározva az agyamban.
-Ööö... hát mindig iszonyú nagy megindulás lesz a szülinapomból. Hogy napközben mi történik az változó. Van amikor átjönnek a srácok és egész nap kockulunk, pizzát zabálunk, vagy kimozdulunk és csinálunk valamit ez leginkább időjárás függő, de a vége mindig ugyanaz... egy rohadt nagy buli az Emperorban, de tényleg.. ami a csövön kifér olyankor. Mondjuk volt olyan év is, hogy lementünk Hampton-ba és az ottani házunkban csaptuk szét magunkat, de az káosz volt és soha többet. Úgyhogy marad a klub.-nevetek egyet. Ott legalább nehéz tönkretenni bármit, hiszen pont az ilyen alkalmakra van berendezve az egész hely és minden kéznél van, így jóval kevesebb szervezést igényel. Rengeteg emberrel kell számolnom, az Emperor még úgy is teltházon van, hogy az egész csak az én vendégeimmel van tele.
-Így, hogy mondod, már kezdem én is úgy érezni, hogy az én ördögi tervem volt az egész.. de tudod mit? Vállalom. A vége jó lett, úgyhogy boldogan leszek én a 'hibás'.-vonogatom meg a szemöldökeimet szórakozottan. Jól esik ez a kis piszkálódás, nekem olyan valakire van szükségem, aki ilyenekben tudja velem tartani a tempót és Tyra valahogy még ebben is tökéletes.
-Igen, a képek alapján amit láttam tényleg elég jó hely, úgyhogy most be is fogom mielőtt bevonzom, hogy millióan lesznek. Bár ha jó ütemben indulunk el, még akkor is biztos élvezhető.-vagy nem tudom mindjárt kiderül, ha odaérünk.
Kicsit elcsendesedünk, addig én próbálok nem totál bestresszelni, hogy vajon mindent jól csinálok-e. Szeretném, ha jól menne ez az este és persze nem abban reménykedek, hogy még ma az ágyában, vagy ő az én ágyamban köt ki. Ezt most nem akarom elbaszni azzal, hogy kapkodok, szerintem minden adja majd magát ahogyan kell.. vagy legalábbis ebben reménykedek aztán majd lesz, ami lesz.
-Egyelőre az egyik szervizben voltam sokat, hogy tudjam, egy építőkocka hogyan működik, apám már hord magával tárgyalásokra, amikor a cég jövőjéről folyt a diskurálás, de egyelőre ezen kívül nem sok dolgom volt, hiszen jogilag még semmit nem intézhetek csak próbálom tartani a lépést, képbe kerülni és megjegyezni azt a sok marhaságot.-nevetek fel. Amikor először vitt magával apám, konkrétan nem tudtam, hogy mi történik. Most már ez egy kicsit jobb, hiszen szépen lassan fel tudtam venni az aktuális fonalat, így pedig fokozatosan összeáll bennem a kép.
-Egyébként mindenki borzasztó sokat próbál segíteni, hiszen közös érdek, hogy a cég majd a megfelelő kézbe kerüljön, de ez akkor is sok még.-majd belerázódok aztán onnantól már minden könnyebb lesz. Szerintem most az a legmegterhelőbb, hogy nem érzem azt, hogy ura lennék a helyzetnek, ez pedig nekem rohadt megterhelő. Nem szeretem, amikor nem tudok irányítani, most viszont ettől még messze vagyok.
Úgy tűnik felesleges volt izgulnom a tömeg miatt, hiszen éppen elviselhető mennyiségű látogató érkezett az Aquariumba. Így nem pang a hely az ürességtől, de nem érzi az az ember, hogy végig kell szaladnia mert 60 ember áll a háta mögött, hogy odaférjen az üveghez. A kezét fogom és ez láthatóan nincs ellenére, én mégis agyalok, hogy mindent jól csináljak vele kapcsolatban.
-Hát ezzel nem tudok vitatkozni.-nevetek miután az utat levágva az egyik leglátványosabb részhez érünk gyakorlatilag egyből. A miénk az egész, nekem pedig egyébként is az a legfontosabb, hogy ő  jól érezze magát, ami pedig azt hiszem már meg is van, hiszen nagy csillogó szemekkel nézi a látványt, én pedig őt, mert engem a mosolya sokkal jobban lenyűgöz, mint bármi más körülöttünk.
-Igazad van... bocsánat.-ingatom meg a fejemet miközben már húz is magával közelebb az üveghez. Amint megáll elengedem a kezét és mögé lépve ölelem át a derekánál a vállára támasztva az államat, és csendben hallgatom ahogyan egy komplett családfát kapok az előttünk úszkáló állatokhoz. Mosolyogva hallgatom miközben a megkeresem a tekintetemmel, hogy éppen melyikről is beszél.
-Aha, mint a mesében.-bólintok, de a figyelmem megint elkalandozik attól ahogyan beszél.
-Tudod te egyáltalán, hogy milyen csodálatos vagy?-dörmögöm a fülébe mielőtt a haját félresimítva adok egy puszit az arcára. Tökéletes hely lenne egy első csókhoz, de nem merem elkapkodni. Kicsit szorosabban ölelem magamhoz és a halántékomat az övéhez billentem miközben még egyszer az előttünk úszkáló halakra emelem a tekintetem.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyVas. Feb. 11 2024, 15:24

date night

Caesar & Tyra

A
nnyira másak vagyunk, de ez így van jól, különben unalmas lenne, ha túlságosan hasonlítanánk, nem lenne semmi érdekes egymásban, nem tudnánk beszélgetni.
- Miért neked kell csinálni mindent? Apukád már nem akarja?  - érdeklődöm. Bár lenne még háromszáz másik kérdésem is a témával kapcsolatban, de nem akarom ráönteni. Majd megkérdezem később, ha nem felejtem el. El fogom amúgy, de akkor majd egyszer, amikor újra eszembe jut…
- Akkor addig is örömmel a rendelkezésedre bocsátom Mollyt – ajánlom fel mosolyogva – de ingyen kell dolgoznod sajnos, mert én zsebelem be a lóvét… - közlöm elégedetten. – Ha ügyes leszel, talán majd veszek neked egy fagyit, vagy egy nyalókát – ó igen, tudom, hogy ez az év legjobb üzleti ajánlata. Arról nem is beszélve, hogy élvezheti a fantasztikus társaságomat, meg hallgathatja az agyzsibbasztó poénjaimat. Néha túlságosan is sok tudok lenni.
- Oké. Ez igazán megnyugtató, hogy nem egy napon vannak a szülinapjaink – sóhajtok fel egy nagyot miközben a virágokkal babrálok. – Én nem szeretem a nagy felhajtást, persze a tortát imádom, meg aznap sosem megyek suliba és dolgozni sem, az a nap csak az enyém – magyarázom. – Neked van valami különleges dolog, amit aznap szoktál csinálni? – kérdezem kíváncsian és rásandítok. Szavaiból ítélve neki más kaliberű szokott lenni a szülinapja. El tudom képzelni, hogy tartanak neki a klubjában egy hatalmas bulit, van óriási emeletes torta, meg pezsgőspoharakból épített torony és ezerfelé szállnak az arany színű konfetti izék, amiket másnap mindenki egyenként szedegethet ki majd a hajából.
- Csakis előre kitervelt, szándékos tett lehetett ez a reggeli, és mivel én félig aludtam még, bizonyára tőled jött az ötlet – nevetek – Molly pedig… csak rosszkor volt rossz helyen – na nem mintha annyira ellenére lett volna a dolog, olyan kis ribanc tud lenni néha, olykor még simán hanyatt is fekszik akárkinek, hogy kapjon pocaksimit, szörnyen tud viselkedni. Nem is tudom már, hogyan jutottam idáig, hogy Caesar találta ki az egészet… néha el tudok veszni a gondolatok erdejében.
- Ha sokan lesznek, kitalálhatunk mást. De szerintem nem lesz vészes, nyugi – felelem bíztatóan. Nekem az is tök oké lenne, ha csak sétálnánk akárhol. A randin úgyis az a lényeg, hogy megismerjük egymást meg beszélgessünk, amennyit csak tudunk. Felőlem akár hotdogot is ehetnénk egy utcai árusnál és aztán végigsétálnánk az Upper East Side-ot. De tény, hogy a halak bambulása a sima sétánál fényévekkel szuperebb elfoglaltság.  – Ez egy nagyon szuper hely.
Majd hirtelen csend áll be, ami egy kicsit fura, de vannak pillanatok, amikor nem tudom, mi lenne a legjobb, ha inkább csendben maradnék, mint most is, vagy egyetértenék vele, mert amúgy azt tenném. Nem vagyok rutinos, nem tudom, mi az, ami gáz. Nem akarok könnyűvérű csajnak tűnni, mert egyébként nem vagyok az, de talán ezt reggel a parkban egyértelműen a tudtára adtam.
- A tanulási időszak az biztosan nehéz, de remélem, hogy jobb lesz majd. Olyan fiatal vagy még, élvezned kellene az életet, nem pedig… hát nem is tudom, miket csinálsz… gondolom tárgyalsz öltönyös arcokkal meg doksikat írsz alá… mit még? Amúgy nem segít senki? – megint csak a kérdéseim. De legalább nem felejtettem el őket korábbról. Vagy legalábbis nem mindet. Meg talán így látja, hogy tényleg érdekel. Én olykor a kutyákkal alig bírok, ilyen hatalmas cég vezetésébe tutira, hogy bele is pusztulnék. Nem való nekem az ilyesmi, a gyakorlatiasabb dolgokat jobban szeretem.
Bíztató, hogy kevés embert látni, talán így nem lesz tömeg, bár a téli szezonban nincs minden nyitva. Ugyanakkor én nem is a fókák meg a kinti dolgok miatt szeretek ide jönni. Nagyot dobban a szívem, amikor megfogja a kezem és el is mosolyodom. Vajon zavarban van? Olyan aranyos, őrület.
- Ugyan minek várni, ha tudod a rövidebb utat és hamarabb ott lehetsz a szuper résznél? – felelek kérdéssel a kérdésre. Nem vagyok a türelem mintaképe, de azért igyekszem egész jól palástolni. Főleg itt, ahol tele van emberekkel mindig és tök bosszantó, amikor nyüzsögnek és nem lehet nyugiban lenni.
Amikor belépünk a cápákhoz, nagy vigyor jelenik meg az arcomon, hogy ennyire mázlisták nem lehetünk, tényleg nincs itt senki. Persze, ki tudja, hogy ez meddig tart… de mindig a pillanatot kell élvezni, a többivel ráérünk később is foglalkozni.
- Nem is nézed őket – jegyzem meg és a szemem sarkából Caesar-re pillantok. Értem én, hogy érti. – Megint úgy nézel… - jelentem ki mosolyogva, de már nem sütöm le a szemem meg ilyesmi. – Gyere – hívom, de igazából nem engedem el a kézfogást, így finomam húzom magammal, és odamegyünk az üveghez közel. – Nézd, ő Fred, nagyon cuki, gyakran ide szokott jönni közel. Bár, ha nem lenne köztünk az üveg, lehet, hogy nem mondanám, hogy cuki – nevetek zavartan és Caesar felé fordítom a tekintetem. – Frednek pedig van egy felesége, Fiona – magyarázom tovább lelkesen. – Ő is itt lesz valahol, azt hiszem… - kissé elbizonytalanodva nézek közül, de nem látom éppen, bizonyára elbújt. – Na jó, nem tudom, hogy tényleg a felesége-e, de jól hangzik – vallom be az igazat. – Meg van itt Nemo is valahol, tudod, mint a mesében…




Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyVas. Feb. 11 2024, 10:55


Tyra & Caesar

-Hát most vergődök az Emperor, a műhely és a központi iroda között és akkor a gyárat még el sem kezdte apa megmutogatni.-ja tényleg... hát még az is van. Franc, ott is irodázhatok majd egy pár hetet, hogy lássam mi történik, bár azt talán majd nem kell annyira ismernem... remélem.
-Majd talán később.. most nem tudnék még egy irányba elég energiát biztosítani azt hiszem..-főleg, hogy a kis maradék szabadidőmre talán éppen most találtam elfoglaltságot az ő személyében, de idővel majd beleférhet, ha nem kell majd ezer felé rángatnom magammal a kutyát, csak pár helyre, ahova én is fixen fogok járni. Egyelőre még azzal sem vagyok teljes mértékig tisztában, hogy hol, hogyan és milyen formában lesz nekem stabil helyem ebben az egészben.
-Meg is mondom neki. Bár lehet, hogy ma sikerült úgy belopnom magam a szívébe, hogy már ne keresgéljen neked tovább.-nehogy már az én legnagyobb szárnysegédem húzza majd keresztbe a terveimet.
-Komolyan?-szaladnak feljebb a szemöldökeim egy szórakozott mosollyal.
-Az enyém huszonkettedikén lesz.. na majd a két egymást követő hétvégén tartjuk, hogy rendesen meg tudjuk ünnepelni.-vigyorgok rá. A szülinapom mindig egy rohadt nagy káosz, rengeteg emberrel és egy bazi nagy bulival a klubban, szóval abba nem rángatnám bele az övét. Meg egyébként is szerintem mindenki megérdemli, hogy az ünneplésre kiválasztott nap csakis róla szóljon.
-Merényletet?!-vonom fel a szemöldökeimet és nevetéssel.-Ja, hogy most már ott tartunk, hogy én vadásztalak le titeket, miközben gyanútlanul sétálgattatok. Ahhhhhaaa...-bólogatok nagyokat miközben vigyorgok és összehúzom a szemöldökeimet.
-Kezdem úgy érezni, hogy inkább nekem lenne félnivalóm.-viccelődök. A legtöbben szerintem nem nyitnának ilyen könnyen és gyorsan egy idegen felé, mi viszont tényleg gyorsan egymásra hangolódtunk, így kár lett volna hagyni, hogy elússzon a lehetőség. Én a legtöbb dologba egyszerűen csak belevetem magam és az ismerkedés sem jelentett különösebb problémát, általában a lányok szoktak bizonytalanabbak lenni, így tényleg örülök neki, hogy ő nem menekült azonnal, amikor én nyitottam az irányába.
-Hát nagyon remélem, hogy nem pont az jutott eszébe fél New Yorknak, hogy ma jön el az Aquariumba.-bár szerintem így télen egyébként is kevesebben vannak, hiszen ilyenkor a kinti részek nem üzemelnek és gyerekekkel nem biztos, hogy akkora buli lenne csak úgy sétálgatni és nézelődni fagyizás és fóka show nélkül. Bár a fene tudja... én nem értek a kölykökhöz.
Nem tudok nem izgulni azon, hogy elhallgat, amikor azt említem, hogy lehetnék még egy ok Manhattan mellett, így nagyot nyelek és inkább elhallgatok egy kicsit. Lehet, hogy tényleg előre szaladtam ezzel a megjegyzéssel pedig nem ijesztgetésnek szántam. Fene... na mindegy majd megpróbálok javítani valahogy.
Ibiza téma legalább visszahozza egy kicsit a beszélgetést, így abban én is meg tudok nyugodni egy kicsit, hogy nem sikerült elbasznom a randit nagyjából negyed óra után... az szerintem példaértékű teljesítmény lett volna még tőlem is minden rutin nélkül.
-Hát most borzasztó sok a munka... mármint... nem is feltétlen a munka csak tényleg ok helyen kell jelen lennem és átlátnom az egész rendszert, hogy ne úgy vegyem majd át apámtól, hogy lövésem sincs semmiről. De ez csak egy ilyen időszak. Majd lazul az egész ha véget ért a betanulás.-remélem.
Közben pedig már megyünk is befelé, ahol illene tudnom azt hiszem, hogy merre is induljunk, de ennyire nem készültem fel, így tanácstalanul toporgok egy kört, főleg amikor az ő kezébe kerül a térkép.
Rohadtul izgulok, amikor a kezét az enyémbe fogom, így kissé későn reagálok amikor ő irányt vált, de hamar visszaigazodok mellé.
-Nem szeretsz várni a jó részekre?-kérdezem vigyorogva miközben áthaladunk az ajtón. Le sem tudom róla venni a szemeimet miközben ő a halakat és a cápákat nézi körülöttünk.
Kérdésére szélesebb mosolyra húzódik a szám és finoman megszorítom a kezét.
-Valami eszméletlenül gyönyörű...-mondom csendesebben úgy, hogy igazából még körbe sem néztem, mert a tekintetem őt még nem bírta elereszteni és én tényleg nem a helyről beszéltem.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Feb. 06 2024, 00:17

date night

Caesar & Tyra

E
rre még nem gondoltam eddig, hogy mi lesz, ha dolgozni fogok úgy igazán, de biztosan megoldom majd, hogy a kutya velem legyen. Anyára azért nem sóznám rá, de az biztos, hogy ha elköltözöm majd otthonról valamikor, akkor lesz egy kutyám.
- Hm, így nehéz lehet, igen. De látod, megoldottuk így is, hogy találkozzunk – mosolygok rá. – Olyan sokat kell utaznod? Amúgy, vihetnéd magaddal dolgozni is, sokan csinálják úgy – igazából az ügyfeleim nagy része így szokta. Azért vitetik sétálni, hogy utána elviszik magukkal az irodába és együtt vannak egész nap. Ez milyen jó már.
- Molly? – nevetek fel a gáncskirálynő szó hallatán – de tényleg. Hm, szerintem is jobban választott, egyre ügyesebb – jegyzem meg mosolyogva. – De majd mondom neki, hogy álljon le. Vagy akár majd te is megmondhatod neki legközelebb – remélem, hogy lesz legközelebb, csak akkor normálisan, esés nélkül. – Óh, bárcsak a vizsgákon is ilyen jól tippelnék – nevetek, amikor mondja, hogy eltaláltam a korát. Olyan kis cuki… vagyis, hát, jelen helyzetben nem tudok ettől férfiasabb szót, amit ki is lehetne mondani. – Az én szülinapom is akkor van – kontrázok rá – huszonhatodikán, de én még csak huszonhárom leszek – megint csak pofázok, pedig nem is kérdezte, nem is tudom ez a kor-dolog hogyan működik, lehet, hogy nem is kérdezné meg, mert lány vagyok. Na mindegy, talán annyira nem gáz így. Remélem, hogy nem ugyanazon a napon születtünk, mert akkor tuti kiakadok, a szülinapomat nem vagyok hajlandó megosztani senkivel, még akkor sem, ha ilyen szép szemekkel néz rám. Az csak az én napom. Ahh imádom a szülinapomat.
- Sőt, azt is tudtam egy percen belül, hogy hol laksz, úgyhogy akár be is törhettem volna a kutyákkal hozzád megtorolni, hogy merényletet kíséreltél meg ellenünk. Meg azt is tudtam, hogy hol dolgozol – sorolom vigyorogva. – Nyitott könyv vagy.
Bár, én is meglepően könnyen elmondtam neki a sulit meg pár dolgot, könnyen megnyíltam neki. Csak meg ne üssem a bokámat. Utólag már hiába jut ez eszembe, amikor kellene, akkor meg nem gondolkodom, csak dől a szöveg belőlem.
Annyira bele vagyok feledkezve a beszélgetésünkbe, hogy végképp nem is figyelem a külvilágot. Mennyire gyorsan szalad vele az idő.
- Színes halakat meg cápákat bambulni egy hatalmas akváriumban irtó jó dolog, ne viccelj - nevetek. – Az a jó, ha kevesen vannak, vagy tök egyedül vagy és olyan, mintha te is bent lennél velük – nyitás és zárás környékén eléggé jól ki lehet fogni az ilyen perceket. Most pedig talán pont zárás előtt leszünk majd, hátha sikerül elkapni néhány ilyen pillanatot.
Én is remélem, hogy lesz még egy okom Manhattanben lógni. De ezt nem mondhatom, mert akkor meg majd ribancnak tart, azt meg nem akarom. Nem is tudom, mit mondjak. Hirtelen inkább a virágaimat kezdem piszkálni, mintha rendkívül érdekes lenne. Nincs rajtuk tüske, annyira tökéletes mind, és még illatuk is van. Ő még olyan rózsát is tud szerezni a tél közepén, aminek illata van.
Ibizáról meg azért nem tudok semmit, mert úgy tűnik, hogy nem az én világom. Vagyis kicsit mást tudok róla. Például azt, hogy egy sziklából van az egész sziget, van egy folyója, amiben évek óta nincsen víz és a hivatalos nyelve a katalán és a spanyol, meg azt, hogy a világörökség része.
- Még sosem gondoltam így rá – felelem elgondolkodva. Tök gáz lehetek, igen. Nem vagyok egy nagyon bulizós csaj, jóhogy nem vagyok képben ilyesmikkel, bár a filmekből eszembe juthatott volna végül is. – Annyira sok munkád van, hogy nem tudsz elszabadulni? Az nagyon rossz lehet. Néha szükség van egy kicsit másra.
De nem is fűzöm tovább, mert megérkezünk és megyünk befelé az épületbe. És milyen jó, hogy nincsenek sokan.
Kapunk egy térképet a kasszánál, de amúgy csomó helyen ki van rakva, hogy hol mi van. Hatalmas ez a hely, csomó látnivaló van.
Mikor Caesar mondja, hogy nem tudja, merre induljunk, elveszem tőle a térképet, hogy úgy csináljak, mintha meg akarnám nézi. De ismerem a helyet, nem kell ide térkép.
Összefűzzük az ujjainkat, és így indulunk el. Jó érzéssel tölt el, hogy fogja a kezem és vigyáz rám.
- Gyere erre – invitálom cinkos mosollyal egy teljesen másik irányba, mint amerre alapból is indulni akartunk. Szembe megyünk a forgalommal, de ez így a jó. – Mindenki arra megy, mert az az út megy egyenesen a bejárattól, csak akkor egy fél élet, hogy a legjobb részhez eljuss, mert nyilván a végére hagyják a legjobbat – magyarázom, miközben megyünk valamerre, eddig még semmi érdekes nem volt, hát igen, úgy tűnhet hülyeséget csinálok. De aztán egy nagy piros ajtóhoz érünk és ami odabent fogad, az egyszerűen gyönyörű. És nincs ott senki, csak mi és a hatalmas kék akvárium benne a cápákkal, akik velünk mit sem törődve úszkálnak felettünk és mellettünk. – Na, hogy tetszik?



Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyHétf. Feb. 05 2024, 17:56


Tyra & Caesar

-Igazad van nincs kutyám sajnos úgy érzem nem férne bele az időmbe, hogy eleget tudjak mellette lenni, meg hát az utazások és a többi... bár ha lenne legalább előbb találkoztunk volna. Na mindegy.. talán ez volt a megfelelő idő a számunkra.-gondolom, hogy nem véletlenül kaptam PONT most őt az életemben, ennél jobb nem is lehetett volna az időzítés, bár tényleg nem szeretném elkiabálni a dolgot vagy túlságosan előre ünnepelni. Eddig azonban nem láttam mást csupán olyan dolgokat, amiktől bátran merek optimista lenni vele kapcsolatban.
-Na jó.. ezzel most kimentetted Molly-t a pácból és a bácsihoz képest most sokkal jobban választott valóban. Majd veszek neki valami nasit, hogy megháláljam, ha legközelebb találkozom vele. Ezek után viszont semmi kétségem nincs afelől, hogy a kisasszony a koronázatlan gáncskirálynő.-szegény ember mekkorát eshetett a biciklijével. Hozzá képest az, hogy én bukfenceztem egyet igazából még egy kifejezetten kedves gesztus volt a részéről.
-Ezt telibe találtad. 24 vagyok de márciusban lesz a szülinapom, szóval már a 25 is itt lohol az ajtóban.-bólintok egy nagyot nevetve. Tyra tényleg eszméletlenül szép és végtelenül kedves ez pedig most olyan, mint egy meleg borogatás a lelkemnek. Tényleg kezdtem elborulni, onnantól kezdve, hogy elkezdtem megint inni a sok év kihagyás után igen meredeknek tűnt a lejtő és minden bizonnyal csak magamat nyugtattam azzal, hogy nincs gáz... valójában egy rohadt kemény időszak állt volna előttem, ha ez a kis boldogságsugár nem toppan az életembe.
-Hmmm... hát majd igyekszem, hogy meg ne bánd véletlenül, hogy felrúgtad anyukád szabályát értem. Mondjuk... igen.. az esés és a bemutatkozás után már biztosan állíthatjuk, hogy ismerősök voltunk. A nevem is tudtad és a közös kaland is megvolt.-vonom meg a vállaimat vigyorogva.
A tervekre kitörő lelkesedésétől azonnal fellélegzem. Féltem, hogy egy rohadt nagy klisé programot sikerült összedobnom, így hirtelen.
-Huhhh.. hála az égnek. Izgultam, hogy tetszeni fog-e.-pillantok rá lopva vezetés közben. A netes képek alapján tényleg rohadt jónak tűnik a hely, bár nyilván ez még nem garancia az ég világon semmire, de a potenciál benne van, hogy tényleg nem fog csalódást okozni az úti célunk.
-Hát... ez így nem hangzik olyan egyszerűnek, remélem lesz még egy okod Manhattan-ben lógni.-szeretek előre tervezni, átjárni minden lehetséges végkifejletet a fejemben, így sokkal kevesebb meglepetés tud érni az életeben... így egyértelműen bevillan a fejemben, hogy később megkönnyítheti a napjait a lakásom kényelme ezzel megkímélve az utazgatástól és így nem is lenne neki akkora felfordulás, hogy a pasija egy totál másik városrészben lakik, hiszen az ideje nagy részét egyébként is azon a környéken tölti.
-Ibiza szépsége az, hogy majdnem egész évben fesztiválok vannak.. mindig különböző stílus, zenék, alaptéma, de alapvetően sosincs megállás. Emellett pedig valami brutális gyönyörű a tengerpartja, szóval a lehető legszebb helyen haldokolhat az ember másnaposan.-nevetek egyet parkolás közben.
-Változó, hogy a haverokkal mikor szoktunk menni... többször voltunk februárban az Ibiza Carnival-on, az valami eszméletlenül rohadt hangulatos, de idén szerintem majd később megyünk... főleg miattam, mert most nem bírok lelépni New Yorkból akármilyen jól esne. Majd lehet, hogy nyárra nézünk valamit.-vonom meg a vállaimat. Ennél biztosabbat még én sem tudok, de az biztos, hogy valamikor minimum egy hétet ott töltök majd.
Segítek neki az ajtóval meg a kiszállással mielőtt bezárnám az autót és elindulunk az épület irányába. Szerencsére hamar átverekedjük magunkat a bejáraton és a ruhatáron, így nem is olyan sokkal később már kabátok nélkül állunk az előtérben.
-Öööööööö....-forgatom tanácstalanul a minitérképet amit kaptunk.
-Hát. Lövésem sincs. Én most lehet inkább a csordaösztönre bízom magunkat..-az egyik irányba látványosan sokan indulnak meg, így azt tippelnem, hogy arra indul a megfelelő haladási irány.
-Talán arra.-nevetek egy kicsit bizonytalanul és kissé izgulva, a torkomban dobogó szívemmel fogom meg a kezét. Ezt persze igyekszem egy tonna természetességgel leplezni, de tökre nem tudom, hogy mit művelek. Ha hagyja akkor a kézenfogva indulunk a többiek után komótos léptekkel. Huu basszus szedjem már össze magamat...




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 10:15

date night

Caesar & Tyra

M
a reggel mikor felébredtem, még nem sejtettem, hogy ekkorát fordul velem a világ, hogy én randira megyek. Ilyen is csak velem történhet, hogy a kutyák révén ismerek meg valakit, aki most itt vigyorog mellettem. Gőzöm sincs, hogy mi járhat a fejében, de úgy látom, hogy ő pontosan tudja, hogy mit csinál, virágot kaptam meg tervei vannak, hogy mit fogunk csinálni, nem pedig csak annyi, hogy lógjunk együtt. Ez így olyan… felnőttes. Olyan igazi, azt hiszem. Nyilván akkor botlom belé, amikor végképp eszembe sem jut, hogy amúgy ideje lenne valakit találnom. Tisztára olyan, mint egy rom-com a Netflixen.
Amint túlteszem magam a rózsák és az autó okozta meglepettségen, már száguldunk is a célunk felé.
- Bármikor velünk tarthatsz. Molly nem az enyém, de egyszer majd szeretnék egy olyan kutyát, mint ő. Neked van? – kérdezem, majd egyből meg is válaszolom a saját kérdésemet – Áh, tuti nincs, mert akkor már ismernénk egymást, mert én vinném sétálni – viccelem el a dolgot. De amúgy kezdem azt érezni tényleg, hogy egész Manhattan kutyáit én sétáltatom. Jót vigyorgok Caesar szavain. – Na jó, eddig még senkivel sem járt sikerrel, talán várta a megfelelő pillanatot – és tényleg igaz, hogy kutyával könnyű pasizni. Habár, a könnyű az én esetemben nem igaz, mert sok évet vártam arra, hogy összeütközzek Caesar-rel. – Igazából, tavaly egy bácsit felborítottunk, amikor ki akart előzni biciklivel – vallom be töredelmesen. – De ő bácsi volt, öreg, meg minden, és leordította a fejemet is – nevetek miközben őt nézem, ahogyan az útra koncentrál. – Ekkor Molly talán rájött, hogy valaki fiatalabbat kell keresnie nekem. Hm, mennyi is lehetsz? – tűnődöm. - Huszonnégy-huszonöt?
Azért érthetetlen az egész, mert velem nem történik ilyen. Én nem az a lány vagyok, akire rátalál a herceg, sosem voltam szerencsés semmiben, ilyesmiben ugyan miért is lennék? De ezt mégsem mondhatom. Inkább csak lopva rá pillantok.
- Nahát milyen sok érthetetlen dolog történik ma – mosolygok. – Meg milyen hasonlóan alakult a napunk is, ez nem lehet véletlen. Anyukám azt mondta pedig, hogy ne álljak szóba idegenekkel, hát nem is tudom, hogy jól tettem-e. De egyből bemutatkozott végül is, és utána már nem volt az – szövegelek. Magam sem értem, hogyan jut eszembe ennyi hülyeség, ezek csak úgy spontán születnek a fejemben.
- Az Aquarium nagyon szuper – válaszolom lelkesen. Az étterem is az nyilván, mert ott meg enni adnak majd, viszont mégsem olyan különleges, mint egy hatalmas akvárium telis-tele cápákkal meg mindenféle halakkal meg színes korall izékkel meg fókákkal.
- Én kénytelen vagyok metrózni, különben soha nem érnék oda Manhattan-be, ahol egyébként az életemet élem. Néha komolyan azt érzem, hogy csak aludni járok haza, folyton ott vagyok – teszem hozzá kissé csüggedten. De sajnos nem opció, hogy közelebb költözzek, túl drága az egyetem. Úgy érzem, hogy egy örökkévalóság az egész, de végül is ennyire közel még sosem volt a vége.
Közben azt sem tudom, hogy hol vagyunk, mindenfelé kanyargunk, de azért egyszer csak feltűnik az Aquarium ismerős épülete. Egyszer olvastam a New York Times-ban, hogy Sharkitecture-nek nevezik, mennyire jó már, imádom az ilyen szójátékokat.
- Hű Ibiza? – pislogok. Hű magángép? – És mitől olyan különleges ott a buliszezon? Biztosan cikinek hangzik, de az mikor van? – az okos kérdéseimből bizonyára nyilvánvaló lesz számára, hogy nekem lövésem sincs az ilyesmikről, meg hogy még életemben nem jártam ott. Bár repülőn sem ültem szerintem annyit, mint ő. Európában is csak egyszer jártam.
Pislogok nagyokat, amint kiszáll és átjön az én oldalamra. De hiszen én is ki tudnék szállni egyedül szerintem, de ha már ilyen lovagias, akkor elfogadom a segítségét nyilván. Megfogom a kezét és a rózsákkal együtt kiszállok az autóból, majd a javaslatára visszateszem a virágokat. – Oké.
Összébb húzom magamon a kabátot és néhány lépést arrébb lépek, míg bezárja az autót, hogy együtt mehessünk be az épületbe. Hatalmas a parkoló és nincsenek benne igazán sokan, ami végül is jó jel, mert lehet, hogy nem lesz tömeg odabent. Meg a bejáratnál is alig vannak, ami meg azért jó, mert így nem kell sorban állni majd.
- Mit nézzünk meg először? – kérdezem, miközben Caesar-re pillantok majd elmosolyodom. Még mindig hihetetlen, hogy vele vagyok itt.


Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Jan. 30 2024, 11:25


Tyra & Caesar

Sosem gondoltam, hogy nekem valaha jutni fog valami egyszerűen jó. Rengeteg kiváltságba születtem bele, de ez egy folyamatos bizonyítási kényszerrel is járt. Egyetlen másodpercig sem lankadhatott a figyelmem sem pedig az igyekezetem főleg nagykorúságom óta. Persze a legtöbben a pénzt, a csillogást, a rengeteg utazást és a véget nem érő bulizást látják a közösségi médiának köszönhetően, de az igazság az, hogy megdolgoztam minden személyes sikeremért és nem is kicsit izzadtam meg mindezért, amit felépítettem. Az Emperor az én érdemem. Egy üresen kongó, elhagyott álom volt, amit valaki egyszer elindított, de a csőd elvitte mielőtt a kezeimbe került. Nagyon sok munkám volt abban, hogy kinője magát arra a szintre amit most produkál ehhez pedig nem csak magát a helyet, de a csapatot is fel kellett építenem, ami ezt lehetővé tette.
Most pedig végre itt állhatok egy kapualjban valami minden bonyodalom nélküli jóban reménykedve és ő pedig éppen felém sétál, gyönyörűen egy hatalmas mosollyal az arcán.
-Örülök, hogy tetszik.-legalább a virággal biztosan nem lőttem mellé. Ő zavarban van, nekem pedig lövésem sincs róla, hogy mit csinálok és azt jól csinálom-e, de igyekszem és láthatóan értékeli. Ez talán mindkettőnknek egy kissé szokatlan, de se baj.. majd valahogy belejövünk együtt, ha ad rá majd nekem lehetőséget és nem szúrom el a mait.
Halkan nevetve figyelem a csodálkozását az autón és ez persze melyik férfi lelkét ne simogatná meg, hogy értékelik a kocsiját. Nekem ez különösen a gyengém még akkor is ha nem tettem mást, csak átvettem a kulcsot apámtól a születésnapom után nem sokkal.
-Biztosan jobban jártam veled, de attól még hiányzik. Talán máskor is csatlakoznom kell hozzátok a sétán.-vigyorgok rá immár a kormány mögött ülve az övemet bekötve.
Magamban jót mosolyogva hallgatom ahogyan elmeséli a napját és lopva azért egyszer egyszer rápillantok amikor éppen a forgalom engedi, hogy levegyem a szemeimet az útról.
-Na álljon meg a menet! Azt hittem én vagyok a különleges kiválasztott... erre most kiderül, hogy Molly minden jöttmenttel próbál téged összeborolnálni? A kis áruló...-elnevetem magam miközben a fejemet ingatom.
-Mitől is olyan érthetetlen, hogy egy srác elhívott egy ilyen gyönyörű lányt randizni?-kérdezem felvonva a szemöldökeimet egy pimasz mosoly kíséretében.
-Az én napom? Képzeld kicsit hasonló volt... futok békésen reggel és a lehető legváratlanabb pillanatban kigáncsolt egy csoki színű kutyus, akinek köszönhetően megismerhettem egy csodálatos lányt, aki most éppen itt ül mellettem és valamilyen érthetetlen oknál fogva igent mondott arra, hogy egy idegen elrabolja az estére.-ismét rápillantok, de épp csak egy másodpercre. Úgy érzem nem feszeng mellettem, ami jó hír a számomra és kifejezetten jót sejtet a folytatással kapcsolatban.
-A New York Aquariumba utána pedig foglaltam asztalt, hogy vacsorázzunk.-kár lenne titkolni hiszen hamarosan minden sarkon ki lesz táblázva, hogy merre kell fordulni az úti célunkhoz, úgyhogy hamar megtudná egyébként is, hogy mit terveztem.
Szórakozottan hallgatom ahogyan egy újabb csacsogási hullámba kezd és ezt már most imádom, hogy ekkora lelkesedéssel tud konkrétan bármiről beszélni.
-Én mindenhova kocsival járok vagy taxival... vagy sofőrszolgálattal, ha úgy kívánja a helyzet, metrón talán egyszer vagy kétszer ültem, de elhiszem neked, hogy nem volt a legjobb élmény fenn ragadni a fordulóban. Egyébként sem tűnt a legbarátságosabb közegnek.-vigyorgok egyet miközben befordulok a parkolóba.
-Mondjuk repülni én is szeretek.. bár a messzebbi céloknál azért el tudja unni magát az ember. A haverokkal minden évben megjárjuk Ibizát buli szezonba, több mint 9 óra az út még magánrepülőn, társasággal is egy kín néha.-nevetek egyet parkolás közben.
-Na megjöttünk.-kipattanok, hogy egyből segíthessek neki az ajtóval és a kezemet nyújtva a szolgálatára lehessek a kiszállásban.
-A virágot hagyd itt nyugodtan, gondolom nem szeretnéd végig cipelni.-hát igen ezt meghagyhattam volna az étteremig, de üres kézzel nem akartam érkezni.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptySzer. Jan. 24 2024, 14:26

date night

Caesar & Tyra

A
nnyira nem lehet ez bonyolult dolog. Próbálok nem rástresszelni a dolgokra és akkor szerintem nem fogom elbénázni, bár magamat ismerve tuti, hogy lesz olyan helyzet, de majd lefeljebb röhögünk egy jót. Úgy tűnt a reggeli találkozóból, hogy Caesar-nek is van humora, méghozzá elég jó, így talán ez volt az egyik oka annak, hogy belementem a randiba. Képtelen lennék végigcsinálni egy estét úgy, hogy faarccal ülök egy asztalnál, megeszem a vacsimat, majd hazamegyek. Most is az van, hogy ha rágondolok, akkor azonnal fülig ér a szám, pedig még annyira friss az emlék.
Így telik a napom. Néha kicsit szenvedek, azon, hogy mit vegyek fel, meg mi lesz ha… néha meg csak úgy vigyorgok, mint egy tini. Végül is, még majdnem annak számítok, csak egy éve ihatok alkoholt.
A piros ruha tökéletes választásnak bizonyul, talán nem leszek slampos mellette.
Amint meghallom a hangját, egyből rájövök, hogy tényleg megtörténik velem ez az egész, és itt vár lent az ajtónál. Engem vár.
Mosolyogva bezárom magam mögött az ajtót és megyek felé. Ezernyi gondolat cikázik a fejemben míg a lépcsőházban a főbejárat irányába tartok: hogy mit tegyek, mit ne, hogyan, hogyan ne, de mire eljutok az ajtóig egy káosz lesz az egészből, és csak azt várom, hogy találkozzunk. Valami láthatatlan erő vonz hozzá, nem értem. Áh, de lehet, hogy már megint csak túlgondolok mindent.
Amint kilépek az utcára és megpillantom, hogy vigyorog, elszáll belőlem minden aggodalom. Milyen cuki már ezzel a rengeteg virággal. Úgy tűnik, hogy ő ilyen romantikusan udvarlós típus. Ami szuper. Nem mintha nagy tapasztalatom lenne, de szerintem én is olyan vagyok. Legalábbis mindjárt elolvadok, de ezt igyekszem nem tudtára adni.
- Na jó, hagyjuk – felelem megjátszott bűnbánó fejjel és már fordulnék vissza az ajtó irányába, de nevetünk és közben közelebb is lép hozzám. – Köszi, nagyon szépek – fogadom el tőle a csokrot és dicsérem meg a virágokat. Ő meg engem. Ezt ilyenkor vajon meg kell köszönni, vagy mit kellene mondanom? Kell viszonozni? Inkább csak rá pillantok és egy mosollyal köszönöm meg a szavait, talán így a legjobb. Mert amúgy irtó helyes, de ezt mégsem mondhatom, ugye?
Amíg ilyen gondolatok cikáznak a fejemben, még egy puszit is kapok, és nagyon fura, mert nem érzem ezt rossznak, sőt, inkább valamit megmozdított bennem.
Az autó aztán tényleg minden várakozásomat felülmúlja, olyan, mintha a jövőből érkezett volna. Nem is úgy nyílik az ajtaja, hanem FELFELÉ! – Wow, kíváncsian várom, hogy mit tud – felelem az autóra vonatkozóan. Még sosem láttam ilyet, és én ebben fogok utazni. Caesar-re pillantok mosolyogva és a segítségével beszállok, elhelyezkedem és bekapcsolom a biztonsági övet. Amikor ő is beül mellém, mosolygok szavai hallatán, de nem tudom szó nélkül hagyni.
- Egyetértek. Ha Molly is itt lenne, most nyakig sáros lennél. Velem talán jobban jártál – nyilván tudom, hogy nem erre gondolt.
Full nem értek az autókhoz, de ez nagyon menő. Az elég furcsa, hogy olyan, mintha a földön ülnék, annyira alacsonyan van, de végül is meg lehet szokni. Egy csomó kütyü izé van a műszerfalon meg gőzöm sincs miket látok a kijelzőn is. Talán előrébb lennék, ha tudnék vezetni, de odáig még nem jutottam el, a taxi meg a metró amúgy is elég jó megoldás a városi közlekedésre.
- Képzeld, ez egy nagyon fura nap – kezdem a mesélést – megyek reggel a kutyákkal a szokásos útvonalon és egyszer csak elgázoltunk egy srácot. Tök aranyos volt, még segített is Mollyval, hát ő ugye elég nehéz eset, odáig van a srácokért, és az a mániája, hogy mindenképp összeboronáljon valakivel – sóhajtok egy színpadiasat – szörnyű. Ezen kívül pedig nem igazán történt semmi. Vagyis elhívott az a srác randira és most épp vele vagyok, teljesen érthetetlen az egész – nevetek. – És a te napod milyen volt? – kérdezek vissza és a nevetés már mosollyá szelídül közben.
Nagyon érdekes ebben az autóban utazni, teljesen más érzés, mint a taxikban, amik kis híján szétesnek alattam. De nem rosszul érdekes, egyáltalán nem, hanem inkább jól. Teljesen új élmény az egész.
- Na és pontosan hová is megyünk? – azon még nem is gondolkoztam, hogy mit fogok enni. Remélem, hogy nem leszek nyomi. Étteremben enni mindig olyan… más.
Fel sem tűnik, hogy mennyire gyorsan megyünk, csak azt látom, hogy szaladnak az épületek egymás után. – Mindig autóval mész mindenhová? – érdeklődöm. – Néha olyan dugó van, hogy sokkal jobb metrózni, bár a legjobb a repülő lenne, akkor nem kellene más emberekkel együtt utazni, és nem áll fenn a veszélye annak, hogy elalszol és túlmész a megállódon – szövegelek hatalmas beleéléssel - Egyszer elaludtam és láttam, hogy hol fordul meg a metró. Az rémes volt. Ne akard látni, hogy hol fordul meg a metró – tényleg?! Most sem hazudtolom meg önmagamat, remek.




Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptySzer. Jan. 24 2024, 10:45


Tyra & Caesar

Nem mondom, hogy nem izgultam kicsit sem. A randizás mindig kívül esett a komfortzónámon, az előző füstbe ment próbálkozásom után pedig főleg tartottam ettől az egésztől. Volt valami Tyra-ban meg talán az egész találkozásunkban, ami nem hagyta nekem, hogy kihagyjam ezt a lehetőséget, amibe só szerint belebotlottam. Azért valahol mérhetetlenül viccesnek tartom, hogy ha ez tényleg jól alakul, akkor az egészet egy csokoládé színű labradornak köszönhetem majd és nagyon remélem, hogy meg kell majd Mollynak hálálnom. Jó lenne, ha összejönne a dolog.
Épp csak annyira állok meg a bejáratban amíg veszek egy mély levegőt, megkeresem a legnyugodtabb és természetesebb hangomat mielőtt beütöm a kódot. Azt hiszem akkor eresztek le, amikor meghallom az Ő hangját a készülékből. Jó lesz. Minden rendben lesz. Csak ne balfaszkodjam el ezt az egészet, de merem remélni, hogy megterveztem mindent annyira, hogy jól süljön el az este.
-Várlak!-mondom egy mosollyal és egy nagy bólintással, mintha láthatna engem itt lent és teszek is néhány lépést hátrébb az ajtóból, hogy ha esetleg valaki ki és be szeretne mászkálni, akkor senkinek se legyek az útjában. Nem szóltam senkinek, hogy mire készülök, pedig anya is hívott, de nem akartam idő előtt bezsongatni a randim hírével, mert pontosan tudom, hogy hogyan reagált volna azt pedig nem szerettem volna, hogy egész este várja a hívásomat, reménykedve, hogy valakit nem sokára bemutathatok majd neki.
Amint kilép az ajtón szinte a fülemig szalad a szám szeglete akkora mosoly terpeszkedik szét az arcomon.
-Szia!-még egyszer végigfuttatom rajta a tekintetem már amennyire erre lehetőséget ad számomra a kabátja takarása.  Akkor illan el minden szorongásom ahogy egy viccel indít, ezzel máris feloldva a hangulatot.
-Basszus.. pedig minimum Mollyban reménykedtem. Hagyjuk is az egészet.-nevetek fel minden komolyság nélkül miközben közelebb lépek hozzá átnyújtva neki a virágot.
-Ez neked hoztam. Remélem szereted a rózsát és.... gyönyörű vagy.-ámuldozok és ha engedi akkor az arcára kap egy puszit mielőtt a dereka köré fonom az egyik karomat a kocsi felé kísérve.
-Minél gyorsabb annál jobb. Ez pedig a kedvencem.-mosolygok rá miközben felnyitom neki az utasoldali ajtót és a kezemet nyújtom, hogy segítsek neki a beszállással. Amint elhelyezkedett lezárom a kocsi ajtaját és megkerülve az autót ülök be a volán mögé, hogy ismét életre keltsem benne a motort. Mielőtt azonban elindulnánk még lopva vetek rá egy pillantást.
-Egy rohadt mázlista vagyok.-nevetek egyet halkan, bár ebben eddig csak kételkedtem kifejezetten.
-Milyen napod volt eddig?-érdeklődök besorolva a forgalomba miután mindketten bekötöttük az öveket. Ha van mellettem valaki sosem vezetek állat módon, így most sem hergelem feleslegesen a kocsit.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Jan. 23 2024, 23:11

date night

Caesar & Tyra

E
z a mai nap… ez hűhaaaaa. De nem is csak egy, hanem sok hűhaaaaa. Nem elég, hogy reggel Molly révén megismertem Caesart, de még randira is hívott. Engem. Randira.
Amint leadtam a kutyákat, rákerestem a neten – nyilván, hisz mindenki ezt csinálja-, és OMG, ez a srác tök híres meg minden. Letörölhetetlen vigyor van a képemen, egyszerűen hihetetlen, hogy velem történik ez, tisztára, mint valami mesében. Aztán napközben a vigyor kicsit lehervad, meg fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel.
Anyának amikor elmondtam, teljesen belelkesült, szerintem jobban izgult, mint én. Még a délutáni betegeit is le akarta mondani, de mondtam neki, hogy azért ne vessük már el a sulykot. Aztán végül egyedül maradtam a lakásban, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat meg magamat, hogy ki is nézzek valahogy.
Végül egy közepesen elegáns – nem estélyi vagy hasonló -, piros ruha mellett döntöttem, amihez fekete térdig érő csizmát vettem fel. A hajamat csak megfésültem, nem kötöttem fel, sokkal jobban néz ki így szerintem. Mivel nem szoktam erős sminket használni, így csak nagyon minimális szempillaspirált és szájfényt használtam, hogy legalább úgy nézzek ki, mint aki randira megy. Tehát igazán odatettem magam ahhoz képest, hogy máskor hogyan festek.
Igazából, egészen hamar elkészültem, mivel én nem az vagyok, akire általában várni kell, hanem éppen ellenkezőleg. Vártam, hogy teljen az idő. Vártam és vártam. Talán életem leghosszabb délutánja volt ez a mai. Azon gondolkoztam sokat, hogy vajon milyen lesz vele, mit fogunk csinálni. Remélem, nem leszek zavarban, az annyira gáz.
Az egyik pillanatban megszólal a kapucsengő én meg új megijedek tőle, hogy majd’ kiugrik a szívem. De tudom, hogy ő érkezett meg. Veszek egy nagy levegőt, és beleszólok a kaputelefonba.
- Igen? – ezt is mire kinyögöm, eltelik egy fél élet, ráadásul szerintem úgy nyávogok, mint valami kismacska. –  Áh hello – köszöntöm a lovagomat. –  Rendben, indulok – majd leteszem a telefont.
Olyan gyorsan dobog a szívem, hogy mindjárt kiugrik a helyéről. Nem is emlékszem már, hogy mikor voltam igazi randin. Talán olyan igazi igazin még soha. Gyorsan felveszem a kabátomat, ami egy világosbarna szövetkabát és a csizmámhoz illő, fekete táskát viszek magammal, amibe csak bedobtam néhány apróságot. Több dolgot is akartam, de én nem tudok álcázott tértágító bűbájt, pech.
Nyugodtan lesétálok a lépcsőn és mielőtt kinyitnám az ajtót megállok. Megint veszek egy mély levegőt, és kifújom. Majd kinyitom az ajtót.
Megpillantom Caesar-t és fülig ér a szám. Reggel is irtó jól festett, de most is. És komolyan filmbe illő pillanat ez, ott van nála csillió szál rózsa, ami az enyém? Még sosem kaptam virágot. Egyetlen szálat sem, nemhogy ennyit.
- Szia! – köszöntöm mosolyogva. – Most nem hozok kutyát, nem baj? Mehetek így is veled? – kérdezem viccelődve. Wow, már az első pillanatban elsütök egy poént, mi lesz itt később?
Bezáródik mögöttem a súlyos ajtó, és kilépek az utcára. – Hű, nem pont ilyen autóra gondoltam, amikor meséltél róla – mondom döbbenten. Na jó, talán túl sokat szövegelek, most nem vagyok zavarban? Vagy azért szövegelek, mert igen?



Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 9aae25d92b7be6391e9d6461dc0b7fdd
Date night. Tyra & Caesar 0e34f67277c3be37e2d07807f4311cf0
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
his
Date night. Tyra & Caesar Fa0e0e4c5099bc3a0d33c5a540b5e891012581bb
youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
next door girl who walks with doggos
Date night. Tyra & Caesar 84c0598a2213e78e84db9a924a1012ed
★ idézet ★ :
She drank from a bottle called drink me
And up she grew so tall,
She ate from a plate called taste me
And down she shrank so small.
And so she changed, while other folks
Never tried nothin' at all.
★ foglalkozás ★ :
student, barista, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
96
★ :
Date night. Tyra & Caesar D9ddcdb7439a724a13308af3927f1aac
TémanyitásDate night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar EmptyKedd Jan. 23 2024, 15:12


Tyra & Caesar

Dél körül egyeztettünk és úgy tűnik a szerencse még mindig az én pártomon állt, hiszen tényleg a saját számát adta meg, fel is vette a telefont és valóban ráért az este. Így szépen a délutánt azzal töltöttem, hogy letelefonáltam mindent, asztalt foglaltam és biztos, ami biztos még a New York Aquariumot is felhívtam, hogy biztosan nyitva vannak-e.
Időben indultam, hogy a forgalom ne toljon ki velem, hiszen ilyenkor már sokan indulnak haza New York külsőbb területeire a munkából. Ahogyan terveztem a megbeszélt időpont előtt 10 perccel már le is parkoltam az autót az épület előtt. Az anyósülésről magamhoz veszem a tucat rózsaszín rózsát és azzal a kezemben szállok ki. Még egyet igazítok a szövetkabátomon mielőtt a bejáratnál állva beírom a lakás kódját. Türelmesen várok, amíg a kaputelefon dallamot játszva kicseng, ami néhány másodpercen belül elhallgat és meghallom Tyra csilingelő hangját.
-Szia! Caesar vagyok. Megjöttem. Ha esetleg kell még idő készülődj nyugodtan.-sürgetni nem akarom, hiszen tudom, hogy a nőknek nem megy ez olyan gyorsan, mint nekünk férfiaknak, így ha arra van szüksége, akkor tényleg szívesen várok még. Remélem tetszeni fog majd neki az Aqarium. Rohadtul nem vagyok rutinos randi ötletekben, így egy kicsit vakon tippeltem, hogy mi lehet ilyenkor a jó választás. Mozit nem akartam, mert ott nem tudunk beszélgetni, meg egyébként is valami izgalmasabbat próbáltam kitalálni. Tényleg szerettem volna lenyűgözni legalább egy kicsit annak ellenére, hogy szerintem ő az a típus, aki konkrétan mindennek és bárminek képes lenne örülni.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Date night. Tyra & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Date night. Tyra & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Date night. Tyra & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Date night. Tyra & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Date night. Tyra & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
404
★ :
Date night. Tyra & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
TémanyitásRe: Date night. Tyra & Caesar
Date night. Tyra & Caesar Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Date night. Tyra & Caesar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wild for the night. Kimy & Caesar
» Tyra Greene
» Tyra Cavanagh
» Tyra & Flor
» instagram.com/tyra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: