New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 1 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 7:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 5:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

...because everyone has demons...
Témanyitás...because everyone has demons...
...because everyone has demons... EmptyKedd 16 Jan. - 16:52
༺ My first love  ༻
Szabad

Play by
Jude Law
Születési hely
Németország
Kor
55 körül körül
Lakhely
Rád bízva
Szexuális beállítottság
Bi vagy homo
(kapcsolatunkra való tekintettel)
Családi állapot
Már biztosan egyedül, ha eddig nem...
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Ég és föld voltunk, vagyunk és leszünk is. De, ahogy e két dolog mi is kiegészítettük egymást. A családi hátterünk vert mindig is éket közénk, később pedig az ebből fakadó sebek. Én gazdag, mondhatni nemes családból származtam, egyke voltam. Te egy középosztálybeli család többedik gyermekeként láttad meg a nap világot. Én már kisgyermekként is egy fagyos tekintetű, rideg természetű fiúcska voltam, bár örökké kíváncsi a birtokon kívüli világra, míg te egy igazi kalandor, egy bajkeverő, mindenki életébe napfényt hozó kölyök voltál.
Egy nap váltságdíjat követelve elraboltak szüleimtől, ám végül rejtélyes körülmények közt eltűntek elrablóim menekülés közben, én pedig egy erdőben bolyongtam. Míg legalábbis te és apád rám nem találtatok, s míg értem nem jöttek, ti gondoskodtatok rólam. Röpke pár nap volt csupán, de mély barátság köttetett alatta.


༺ ⚝ ༻ ☾ ༺ ⚝ ༻

Idővel aztán újra találkoztunk, bár ellentéteink örökké érződtek, noha te jobbára ezeken mindig jót szórakoztál. Nem mindig éreztettem veled, hogy a barátomnak tartalak, de olyasfajta dologgal ajándékoztalak meg olykor, amivel soha senkit azóta sem Willán kívül. Őszinte mosollyal. De mikor írtál, vagy kértél, hogy találkozzunk, minden alkalommal úgy készültem, mintha saját esküvőmre mentem volna. Készültem, a kalandjainkhoz túlöltöztem, izgultam és bár mindig megígértem magamnak, hogy nem érkezem előbb, mindig legalább 5 perccel a megbeszélt idő előtt már az ajtód előtt vártam, hogy csengethessek. Meghívtalak volna én is abba a Pokolba, ahol én éltem fényűző kényelemben, de még a felvetése is hiba volt, amit odáig csak azért nem tettem, mert önző módon jobban szerettem nálatok lenni, veled, mint odahaza a katona fegyelem és érzelemmentes arcok közt. Mikor szüleim tudomást szereztek róla, hogy olyanokkal barátkozom, kiket ők aligha tartottak többre, eltiltottak tőled, s végül egy magániskolába száműztek.

༺ ⚝ ༻ ☾ ༺ ⚝ ༻
...because everyone has demons... Tumblr_pju8x6pZkw1t2sh34o3_400

Kedveltem a régi módi dolgokat, így ha tehettem telefon helyett is inkább levelet írtam neked. Egy általam betanított varjúval küldtem el mindig a levelet. Míg egy nap meg nem leptél személyesen. Nem történt semmit, nem több egy csóknál, de lebuktunk. A szüleim kis híján kitagadtak a családból, de a verést így sem mellőzték. A varjat kilőtték, idővel pedig elköltöztünk.

༺ ⚝ ༻ ☾ ༺ ⚝ ༻
...because everyone has demons... C4e6910fd23dae78a323cb5d2049511e08be77f9

Idővel megtanultam, hogy a boldogság egy olyan fogalom, mely után csak ábrándozni lehet, azt is csak óvatosan. Apámnál is rosszabb útra léptem, megházasodtam és gyermekem is született. Téged addigra csupán egy múló szép álomnak képzeltelek, mely jött, ha elmém nyughatatlan tengerén vihar tombolt.
A gunyoros sors tán, hogy míg én felépítettem a magam poklát, te az igazságszolgáltatás hű katonája lettél. Kereszteztük is egy néhányszor egymás útját. Egyenlő ellenfelek voltunk és vagyunk, pedig még vívtunk is. Te sosem féltél tőlem, és sosem féltetted családod és barátaid sem a haragomtól, mert tudod jól, hogy sosem ártanék neked. Ahogy te sem nekem. Hiszed, hogy a megannyi gyász, fájdalom és hamu alatt még mindig öntudatra ébresztheted a főnixet.


༺ ⚝ ༻
- érdekességek -
Wilhelminán kívül te vagy a másik kivételes ember, akinek képtelen vagyok szemébe nézni, ha hazudok
eltelt felettünk az idő, s megannyi szörnyűség szemtanúja voltál, még is képes vagy az önfeledt nevetésre, amit, ha általába én okozok, sűrű és zavart pislogások közepette próbálom valahogy lereagálni, ahogy a gyerekkori emlékeink felidézését is
tiltások, költözés, feleség és múló idő; te tudod a legjobban, hogy a varjak egy életre választanak párt
azt gondolom, soha be nem teljesülő, de örökké utána áhítozó szerelem a miénk, noha tudom, hogy te mindig is a szöges ellentétem voltál pozitivitásoddal, így ha megérkezel, és kalandunk kezdetén táncra hívsz, állok elébe, tartogasson bármit is a jövő számunkra...

livin' in new york

Yelena Volkova, Wilhelmina Melgren and Emmalynn Larson imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Lucifer D. Melgren
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
...because everyone has demons... 9961581468187d2f747fec8bdfba3ec5
★ kor ★ :
58
★ elõtörténet ★ :
༺ ⚝ ༻ ☾ ༺ ⚝ ༻
...because everyone has demons... K2I5wK

...because everyone has demons... H1kQKRA
If everything that can happen happens,
then you can never really do the wrong thing.
You’re just doing what you’re supposed to.
...because everyone has demons... Iie5YWj
Remember.
Typhoid and swans,
it all comes from
the same place.

...because everyone has demons... H1kQKRA

...because everyone has demons... K2t4Bb
...because everyone has demons... H1kQKRA

The Devil has been a yoke on the neck of humanity since
we first began to think and dream.


...because everyone has demons... H1kQKRA

...because everyone has demons... K2g9Ao
༺ ⚝ ༻
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
☾ in anyone's nightmares
★ :
...because everyone has demons... K2r7bc
★ foglalkozás ★ :
Az Inferno Club tulaja
★ play by ★ :
☾ Mads Mikkelsen
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
...because everyone has demons... K2Z4Be
 
...because everyone has demons...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Running from my demons
» everybody got their own demons -〖 Jesie & Bray 〗

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: