New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 1 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Wilhelmina Melgren
TémanyitásWilhelmina Melgren
Wilhelmina Melgren EmptyCsüt. Szept. 21 2023, 20:58
Wilhelmina Melgren
not every witch lives in salem

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját / Keresett
Teljes Név
Wilhelmina Melgren
Becenév
Willa, Helmina, Mina
Születési hely
New Orleans; Louisiana állam
Születési idõ
1996. Augusztus 20.
Oroszlán jegy szülötte.
Kor
27
Lakhely
Upper East Side; Manhattan, NY
Szexuális beállítottság
Pánszexuális
Családi állapot
Özvegy
Tanulmányok
Columbia University School of the Arts
Foglalkozás
Egykor fényes és ígéretes jövő állt előtte. Kiváló balerina volt, igazi őstehetség... Megkapta álmai szerepét, bájos arca visszaköszönt a darabot népszerűsítő plakátokról. Bimbózó karrierjét azonban örökre derékba törte egy “véletlen” baleset. Viszont a mai napig sem hajlandó lemondani az álmáról, miszerint egyszer híres lesz. Színpadra teremtették... Talán felcsap énekesnőnek, vagy betör a divatvilág piacára és alapít egy női ruhamárkát. Vagy az apja nyomdokaiba lép... 
Hobbi
Lássuk csak mi az, amit hobbi szinten űzhet egy hedonista dúsgazdag özvegy, ha csak az indokolatlan pénzszórás nem számít annak?
Kedveli a hosszúra elnyúlt sétákat a természet lágy ölén, a nyüzsgő belváros utcáin egyaránt. Édesszájú, cappucino függő, - napi rutinjához tartozik, hogy meglátogatja a kedvenc cukrászdáját, és elfogyasztja imádott házi eperlekvárral töltött croissantját. Szeret utazgatni új országok kultúrájába és ételeibe belekóstolni. Imád a figyelem középpontjában lenni, szórakozni, bulizni. Gyakran szervez fényűző koktél partikat, a közeli ismerőseinek / barátainak pazar vacsorával egybekötött estélyeket.  
 
Fun fact:
“Hobbi boszi” {#daughter of lilith}, már kislányként is vonzotta a spiritualizmus és történtek körülötte megmagyarázhatatlan dolgok. Az intuíciója félelmetesen jó. Tarot kártyái véleményét, helyzettől függően segítségét; gyakran kikéri. Halmozza a különféle ásványokat, kristályokat, csontokat, Lilithez méltó tárgyakat, amiket aztán a neki állított oltárra pakolhat. Könnyen megeshet, hogy te is ott végzed, már ha vagy olyan ostoba, hogy keresztbe teszel neki... Ha kategóriába kellene sorolni káosz boszorkánynak vallaná magát. 

Moodboard

munkanélküliek
csoporthoz tartozom

Küllem; Jellem
Willa elragadó őzike szemű teremtés… legalábbis első ránézésre biztosan. De ne tévesszen meg a kislányos báj, a jámbornak tűnő tekintet, a tökéletesen begyakorolt műmosoly; szemtelenül imád visszaélni ártatlanak tűnő külsőjével.  
Megjelenése nem unalmas, és általában nem is hivalkodó. Csinosan öltözik, szereti az elegáns, divatos méregdrága ruhákat és a különféle ritka desinger kiegészítőket. Magasságát tekintve sem teljesen átlagos, ugyanis 180 cm. Azon mázlista hölgyek közé tartozik, akinek nem kell koplalnia, megdolgoznia alakjáért. Ettől függetlenül szabadidős tevékenységként szívesen jár el jóga órákra, pilatesre, alkalomadtán Central parkba futni.  
Fakó, enyhén szeplős porcelánszerű bőrét, barna íriszeit, valamint különleges arcvonásait apjától örökölte, a szőkés barna derékig érő hullámos hajzuhataga azonban anyja érdeme. Egyáltalán nem híve a mű dolgoknak, (műköröm, hajpótlás, különböző szépészeti beavatkozások) a természetességet kedveli, épp ezért megveti, és el is ítéli plasztikázott nőtársait. Tetoválásokért, illetve a testékszerekért se különösen van oda; bőre teljesen makulátlan.  

Jellemét tekintve meglehetősen ellentétekkel teli személyiség. Szeret a figyelem középpontjában lenni. Tudja mit akar és azt is hogyan érheti el, bármely társaságban Ő a legragyogóbb jelenség. Elvárja, hogy mindig csodálja és kívánja mindenki. Mindenben nagyon igényes, soha semmi sem elég jó neki. A luxus és kényelem híveként sokat és meggondolatlanul költekezik. Elvárja a drága ajándékokat, az ékszereket, szőrméket, de szeret adni is.  
Önmagával szemben épp oly engedékeny, mint másokkal; sosem keres hibát senkiben és semmiben, de nem is gyakorol önkritikát. Optimista, kiegyensúlyozott, és nehéz ebből kimozdítani, megfontolt és megbízható. Mindenkiről a jót feltételezi, ezért általában a saját kárán tanul. Nem képes megérteni esetleges kudarcait vagy csalódásait, inkább dramatizálja a helyzetet.
Ha az útjában állsz, kegyetlenül eltipor. Hajlamos túlzottan domináns és az indulatos viselkedésre, és amikor belelovalja magát a dühbe, nehéz - szinte lehetetlen - észhez téríteni. Lesöpri az asztalról az ellenvéleményeket, anélkül, hogy meghallgatná a másikat.
Temperamentuma, akár a tigrisé: ha bántják, ha provokálják; - üt, vág, harap, s csak akkor nyugszik meg, ha elégtételt nyert, és vágya beteljesedett. Néha meggondolatlanul bízik, vagy magyarázat nélkül bezárkózik.Egyszerre szeret és gyűlöl okkal, és ok nélkül is.

Serenay Sarıkaya
arcát viselem

Múlt

Könnyfátyolos szemgödrökkel bámulok a vértócsa felé, mely már egészen eléri és beborítja a csupasz lábujjaim, s vörösre festi a fehér szatén pizsamanadrágom szárát.  
Mindent neki adtam.  
Mindent.  
Elpocsékoltam öt teljes évet az életemből.  A balerina most pokolian tombol bennem. Dühöng és csalódott. Tökéletes voltam. A legjobb. Olyan karrier küszöbén álltam, amelyről kislányként mindig is álmodoztam. De a feleségem… derékba törte. Örökre. Önzőn elragadta tőlem a jövőmet, az álmaimat. Mégis megbocsájtottam. Szemet hunytam tette felett, elrejtettem az igazságot apám elől. Balesetnek álcázva a tettlegességig fajult veszekedésünket. A szerelem elvakított.  

- El akarok válni. - Érzelemmentesen súgta a szoba idilli félhomályába, miközben felém fordult az ágyban. Váratlanul ért, nem ilyen meglepetésre vágytam az negyedik házassági évfordulónkon.  
Smaragdzöld szemei üresek voltak, olyan érzelemmentesek, hogy a rideg tekintete fájóbb volt szavainál. Mindent neki adtam. Hogy teheti ezt velem?
- Hogy mondtad? -
- Te is tudod, hogy eltávolodtunk egymástól és hiába cipelsz el a szánalmas párterápiánkra, ez már menthetetlen.  
Találtam valakit…
Szeretem.
-  
(…)
A konyhába szaladtam, a ház legtávolabbi pontjára, el a messze a szavai elől. A pultot még beborították az évfordulós vacsoránk maradékai, a rúzsnyomos kristály poharak, melynek alján még ott aranylott a néhány korty buborékját vesztett pezsgő. Pazar vacsora volt. Hónapokig terveztem. Néhány alapanyagot Európából hozattam, hogy méltó módon ünnepelhessünk és kellően lenyűgözgessem, elvégre az ízlésünk csakugyan megegyezett és szerette az exkluzív, méreg drága ételeket, minőségi italokat. A dekoráció, a fogások, a helyszín; minden tökéletes volt. Mesébe illő.  
Végig azt hittem, ha mindent jól csinálok az életünk is jól alakul. Nem hangzik észszerűen? Például a “balesetem” után sem hibáztattam egyszer sem. Elfogadtam, hogy többé nem tudok színpadra állni és  táncolni, - még az évek múltán sem dörgöltem az orra alá, mitől fosztott meg… Pedig Sabine lökött le arról a kibaszott lépcsőről a premier előtt mindössze néhány órával. Teltházas előadás lett volna, mely után bekerülhettem volna a nagyok közé. Nem logikus feltételezés, hogy velem marad az élete végéig, ha már ekkora áldozatot hoztam érte?  
Két kézzel támaszkodva a márvány pulton újra és újra lejátszottam magamban a vallomását. Nem tudtam elfogadni, nem akartam elfogadni.  
Puszta kézzel tépte ki szívem.
Egy világ omlott össze bennem.



5 évvel ezelőtt.

Émelygek az éhségtől, gyomrom pedig szüntelenül korog. Szerencse, hogy a kellemes háttérzene elnyomja. Le kell fogynom pár kilót különben nem férek bele a fellépő ruhámba. Mindössze egy zöldalma volt az egész napos táplálékom, nem is meglepő, hogy úgy szédelgek az előkelő vendégek gyűrűjében, mintha legurítottam volna éhgyomorra legalább fél üveg pezsgőt. Az előételek felé masírozok, hogy legalább a látvánnyal jól lakjak, de feltartóztatnak, s majdnem nyakon öntöm pezsgővel a szmokingos figurát.    
- Olyan ismerős vagy találkoztunk már valahol? - Álmodban talán. Töretlenül mosolygom, leplezve gonosz gondolatom. Mindeközben alaposan szemügyre veszem. Gesztenyebarna frissen nyírt haj, igéző szempár, melyeket finom ráncok öveznek, sármos, de nem eléggé.  
- Nem hinném. -
- A feleségem nagy rajongód. Megcsillogtathatnád a tehetséged az egyik emeleti szobában, mit gondolsz? -  
- Hogy folytál volna le apád lábán. -  
- De nagy a szád cicám, volna tippem mi körül mutatna jó. - Fülemhez hajol, orromat megcsapja alkoholtól bűzlő lehelete. Megragadja vékony karom, még közelebb húz, ingerlően belemászik az aurámba, szája a fülcimpám karistolja, ha nem lenne tele a kezem úgy állcsúcson ütném, ám mivel jó pár tekintet ránk szegyül úrinőként viselkedem. - Fent találkozunk, ne várass meg, - feltéve, ha nem akarod, hogy az új darabban háttércosként bohóckodj a többi jelentéktelen kis balerinával… - Mázlimra egy puha női kéz karol belém.  
- Hát itt bujkálsz! Segítened kell bepúderozni az orrom. - Őszintén remélem, hogy nem valódi púderre gondol. A női mosdó fele tartva olyan fesztelenül cseverészik, mintha régi jó barátnők lennénk, pedig valójában nem ismerem. Csupán figyeltem, azóta, hogy belépett a bálterembe gyakorlatilag le sem tudtam róla venni a tekintetem. Megbabonázott. Lenyűgözött az old hollywood stílusa. Kacér, dallamos mosolya. Olyan színpadiasan szívta a cigarettát, hogy esküszöm szívem félre vert. Minden porcikájából árad az erő, a lehengerlő ősi női energia. Büszkén fürdött az irigykedő, magasztaló tekintetek kereszttűzében. A mi tekintetünk is óhatatlanul sokszor egymásba forrt. Titokzatos, figyelemreméltó. De van még benne más is: veszély, sötétség, mely megmagyarázhatatlanul vonz, szippant magába. Tudni akarom, ki is ő igazán azon túl, amit előad, mert szerepet játszik, mint mi mindannyian és nem is akár hogy. Be akarok látni az álarca mögé.
- Néztél már tükörbe édesem? A rúzsod elkenődött. - Letöröli a szám sarkát, s lenyalja az ujjait. Egy pillanatra elgondolkozom, akkor most ki cserkész be kit? Kizárt, hogy képzelődjek, az egész gesztus erőteljesen szexuális töltetű. Főleg, hogy a mosdókagylónak présel és megcsókol. Hosszan, éhesen, erősen. Hallom az artériáim vad dobolását a fejemben. Beleszédülök a csókba. Szája puha és követelőző…

Akarom Őt. A hatalmát. A pénzét. Talán még lelkét is…



Jelen


Nem veszíthetem el. Szükségem van rá.  Ő ez enyém.

- Nem kell túl dramatizálni kezeljük felnőttként a dolgot, rendben? Az élet megy tovább... Még fiatal vagy és szép. - Jól főzök és jó vagyok az ágyban. Jó feleség vagyok, okos, csinos, humoros.  
- Elhitetted velem, hogy megbecsülsz. Hogy boldog vagy… És hogy a házasságunk megmentése számodra is legalább olyan fontos akár csak nekem. -
- Ez nem teljesen igaz. Te sem voltál maradéktalanul boldog, az a sok félre kefélés…  Mindketten hibáztunk…  -  
Elment az esze, ha azt hiszi csak úgy kihajíthat, mint valami megunt porcelán babát.  
- Sajnálom Willa, nem akartalak bántani. Mindig különös helyed lesz a szívemben. - Közvetlen kezelőről érkezett a hang, mely lágy volt, akár a márványra csurgatott méz, mégis azt a szánalmas érzést kellette bennem, mint az anyám szokta mikor dacos gyerekként nyugtatni próbált.
- Senki. Senki nem fog úgy szeretni, mint én Sabine. -

Aztán csak megtörtént…
Lenéztem a hasába fúródó konyhakésre és kirántottam...  
A nappali felé vezető folyosón értem utol és hátba szúrtam, míg nem mindketten a földre zuhantunk.  
Ki ne ismerné és fújnál fejből a házassági eskü szövegét: jóban-rosszban, egészségben, betegségben, míg a halál el nem választ. Na de mégis, ki gondolja ezt manapság komolyan?  
Én komolyan gondoltam.  
- Míg a halál el nem választ… hát ennyit ér az esküd? Ezen gondolkozz el, amíg itt fekszel.  -
Nem érkezik válasz. Néma csend honol a nyaralónk falai közt.  

A vér már nem olyan meleg, tehát már egy ideje itt állhatok a gondolataimba és látványába merülve. Már rég alig ismerek magamra. Annyira akartam, hogy helyrehozzuk ezt a kurva házasságot. Kibaszottul manipulált. Megkérdőjeleztem az élet minden részletét… Csak hogy a kis hangnak a fejemben, amit végig kurvára igyekeztem elnyomni igaza volt. Nem velem volt baj, hanem a feleségemmel. Minden Sabine hibája… csak magának köszönheti.
Vérmaszatos ujjaimmal írok üzenetet édes apámnak melyben csak ennyi áll:  
A Hamptons-i nyaralónkban vagyok, ide tudnál jönni? Baj van.
Rá mindig számíthatok. Soha nem hagyna cserben. Soha nem hagyna el…


livin' in new york

Horatio R. Sinclair ölelést küldött

Julian C. Hemlock, Fable Elizabeth Hart and Jayla Haynes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Wilhelmina Melgren
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Wilhelmina Melgren Qq48TAK
Wilhelmina Melgren RhdZSbT
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
NOT EVERY witch LIVES IN SALEM
★ családi állapot ★ :
you AND I BOTH KNOW
Wilhelmina Melgren H1kQKRA
THIS ENDS in blood
★ lakhely ★ :
61 Quail Run - Hampton Bays
★ :
Wilhelmina Melgren SAbpEjS
MAGIC COMES WITH A  ━ price
Wilhelmina Melgren H1kQKRAWilhelmina Melgren H1kQKRA
Wilhelmina Melgren 4dyLSRu
We are the blood of the witches you thought were dead. We carry witchcraft in our bones whilst magic still sings inside out heads. When the witch hunters imprisoned out ancestors when they tried to burn the magic away. Someone should have warned them that magic cannot be tamed. Because you cannot burn away what has always been aflame.

Wilhelmina Melgren H1kQKRA
A strong witch needs to watch her thoughts, for she can curse without intention.

Wilhelmina Melgren H1kQKRA
Wilhelmina Melgren B9qBXD2

Wilhelmina Melgren BBXI4gr

Wilhelmina Melgren SjJpa3M
Wilhelmina Melgren 64a9d0064dfeaa42b9f63587e29f07b686a06734
Wilhelmina Melgren H1kQKRA
Wilhelmina Melgren CgIJWQN I'M MY FATHER'S DAUGHTER AND I'M NOT AFRAID OF ANYTHING.

Wilhelmina Melgren H1kQKRA
Wilhelmina Melgren Gun022C
Wilhelmina Melgren H1kQKRA
LIKE THE MOON, SHE HAD A SIDE OF HER SO DARK, that even the stars couldn't shine on it. She had a side of her so cold, that even the sun couldn't ━ burn on it.
★ play by ★ :
Serenay Sarıkaya
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
Wilhelmina Melgren HqsqPmY
TémanyitásRe: Wilhelmina Melgren
Wilhelmina Melgren EmptySzomb. Szept. 23 2023, 12:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Małgorzata!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán különleges, egyedi atmoszférát teremtettél a történeteddel, Margo titkaival és viselkedésével. A bosszúd, a finoman megtervezett részletei és az odáig vezető út mind-mind kemény munkával és hazugságokkal van kikövezve, amelyek következményei a kedves kis pusztulásra megérett világunk szabályai szerint hamarabb utolérnek bennünket, mint gondolnánk. Akkor van szerencsénk, ha nem harapnak belénk, s azért szurkolok, hogy ez veled is így legyen - a megtalált fegyver ide vagy oda.
Aki ismeri a történetedet, mondhatni aki belát a színfalak mögé, talán egészen más nőt ismer, mint aki jelenleg vagy. A külsőd egy olyan nőt enged láttatni, akinek szüksége van támaszra, valakire, aki nem csak mindenféle tárgyi javakat megad neked, hanem aki érzelmileg is csak a Te boldogságodra törekszik. S míg a külső egy törékeny relikvia, addig a belsőd valójában egy megrendült, mégis szilárd alapokon álló, domináns és már-már számító nőt rejt. Ami a mai világban azt hiszem inkább előny, mintsem hátrány, aki pedig mást mond, az soha nem érdemelt nőt maga mellé.
Magával ragadó volt a stílusod és a történeted is, ami igazi cliffhanger véget kapott, így kétségtelen, hogy a hosszú tervezgetés igazi eredménye most érik majd be, a Te életed pedig talán most fordul igazán a feje tetejére. Mi pedig fordulunk veled kíváncsiságunkban. Wilhelmina Melgren 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Wilhelmina Melgren imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Wilhelmina Melgren Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Wilhelmina Melgren Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Wilhelmina Melgren 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Wilhelmina Melgren 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Wilhelmina Melgren 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Wilhelmina Melgren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer D. Melgren
» The witching hour - Wilhelmina & Alden
» These serene moments - Wilhelmina & Fiorentina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: