New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 13:48-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 13:26-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things
TémanyitásFriendship isn`t a big thing - it`s a million little things
Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things EmptySzomb. Dec. 30 2023, 17:58
Prudence Gringard
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Lea Seydoux a képen, de változtatható
Születési hely
New York
Kor
34-37
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero?
Családi állapot
nem szereted a kötöttséget
Csoport
bármi
Történetünk
Elvált szülők gyermekeként mindig is megvetted a komoly kapcsolatokat és leginkább a házasságot. Amondója voltál, hogy minden csoda három napig tart, és mivel a szüleid annak ellenére mentek szét, hogy szerinted idilli volt a kapcsolatuk, biztos vagy abban még a mai napig, hogy nem is létezik az a tökéletes kapcsolat amiben például én mindig is hittem.  Az apád vissza költözött Párizsba a közvetlen szomszédunkba, te az anyáddal maradtál New Yorkban, de minden egyes szünetet ott töltöttél az apáddal. Először nem túl jó szívvel, de aztán megismerkedtünk és szinte azonnal meg is találtuk a közös szót. Egy idő után pedig szinte nehezedre esett haza térned az anyádhoz. Szóval a barátságunk egészen gyerekkorunkra nyúlik vissza, senkiben sem bízok annyira, mint benned, bár legtöbbször be kellett érnünk annyival, hogy kamerán keresztül lássuk egymást. Talán épp miattad választottam New Yorkot ahhoz, hogy új életet építsek magamnak, és neked köszönhetően sikerült is beilleszkednem egész hamar. Mindent tudunk egymásról és bár teljesen különböző a jellemünk, mégis bátran ki merem jelenteni, hogy a másik felem vagy. Amíg én epekedve kergetem a boldogságot a mai napig, neked épp elég pillanatnyi öröm. Miközben én padlóra kerültem minden egyes csalódásom után, te az ilyesmiket elröhögted, és inkább te szeretsz az lenni, akiben csalódnak, minthogy bárkinek is megadd azt az örömet, hogy sírni lásson. Erős jellem vagy, magabiztos és szereted élni az életed. Nem függesz senkitől és nem is vágysz még mindig arra, hogy családod legyen. Nagy szájú vagy, aki nem fél kimondani azt, amit gondol. Bár megteheted, hogy mindenféle Elit helyre el járj, de te annyira szereted a kihívásokat, hogy néha meglepsz az őrült ötleteiddel. Szereted például a füstös kocsmákat felfedezni, lovardákat látogatni és néha olyan, mintha szándékosan keresnéd a veszélyes helyzeteket. Próbáltál mindig engem is rá venni, hogy kicsit vegyem lazábban az életet, de nekem mások az elképzeléseim egy kicsit mint neked. Te pedig féltesz most az új kapcsolatomtól, mert szerinted ismét csalódni fogok, és nem is hiszed, hogy ebből olyan könnyen talpra tudnál állítani. Mert ijesztőnek találod, hogy ilyen hamar ennyire kötődök egy olyan férfi után, akit az interneten ismertem meg. Próbálsz hatni rám, de én hajthatatlan vagyok, és abban bízok, hogy majd te is rájössz, hogy ezúttal nem lőttem mellé.  
A kérdés csupán az, hogy egyetlen férfi képes-e ahhoz, hogy elvállasszon bennünket, vagy a barátsáunk majd ezen is túl fog jutni?
Bár még Ellie nem tudja, de a párja nem épp olyan ember, mint akinek mutatja magát, sőt nagyon is szeretné, ha a két nő között megszakadna a barátság, mert szerinte árt a kapcsolatuknak. Talán még Prue is veszélybe kerülhet, aki amúgy akárcsak Ellie de foggal körömmel harcol a barátaiért. Az viszont kérdéses még, hogy Ellie a szerelmet vagy a barátnőjét választja inkább és az is, hogy Prue mennyire hagyja azt neki, hogy teljesen le mondjon mindenről egyetlen emberért. Azt is simán kinézem belőle, hogy titokban megpróbál utána nézni a férfinek, akiben egyáltalán nem bízik. Gleeson is örülne neked azt hiszem, nem csak én  Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things 3874598021  

livin' in new york

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
 
Friendship isn`t a big thing - it`s a million little things
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Family is not an important thing. It's everything!
» I feel a million miles away, still you connect me in your way ◿
» sweet little unforgettable thing
» D&L - hope is a dangerous thing
» the next best thing - Patrizia & Fabrizzio

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: