New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafaela Garza
tollából
Ma 20:15-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 20:07-kor
Owen Grady
tollából
Ma 20:06-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:04-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tristan Hawkins
TémanyitásTristan Hawkins
Tristan Hawkins EmptyHétf. 25 Dec. - 22:21
Tristan Hawkins
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Brad Pitt
Születési hely
New York
Kor
42 körül
Lakhely
Los Angeles-New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Elvált
Csoport
Üzlet
Történetünk
Az egész nagyon régen kezdődött, amikor még mindketten gimisek voltunk, és valahogy olyan távolinak tűnt a későbbi kihívásokkal teli élet.Nem voltunk kimondottan legjobb barátok, és igazából az ismeretségünk eleinte kimerült abban, hogy a baráti társaságunk egy időre közös metszéspontra került. A te akkori legjobb barátod és az én akkori legjobb barátnőm egy pár alkottak. És mint ez azokban az időkben is volt, a két baráti társaság összeolvadt, kivált közös hétvégi programokra, vagy a nyári szünetben szervezett kirándulásokra, táborozásokra.Ilyen alkalmakkor eleinte frusztrálóan nem találva közös témát szűkszavúan beszélgettünk, vagy a sörösüveg mögé bújva kortyolgattunk, figyelve a többieket.Aztán egy idő után sűrűbbek lettek ezek a beszélgetések, egyre több közös témát találtunk, és egyre többször vonultunk félre a többiektől. Nem történt közöttünk semmi az alatt a három év alatt, amíg le nem érettségiztünk és szét nem rebbentünk a szélrózsa ezer irányába. Sokan nem hisznek a női-férfi barátságban, és tagadhatatlan, hogy sosem működött volna közöttünk igazán, ha nincs a másik felé egy csöppnyi vonzalom. Biztos, hogy volt, de valahogyan többre becsültük azt a semmiből születő tiszta kapcsolatot, amely közöttünk kialakult.Kimondatlanul is megtartottunk a határokat és nem közeledtünk. Talán néha, egy-egy kósza, elmélázó pillanatra, amely éppen olyan könnyedén reppent tovább, ahogyan született.
Az érettségit követően sosem kerestük többé egymást.Te a nyugati partra mentél egyetemre, én maradtam New Yorkban, ahol nem sokkal később megismertem a későbbi férjemet.Te elvégezted az egyetemet, elemző közgazdász lett belőled. Később a környezetvédelem, illetve a megújúló energia, a zöld beruházások azok amelyek egyre inkább maguk felé irányították a figyelmed. Fiatalon, huszonnégy évesen megnősültél, és a feleséged családjának vagyona révén lehetőséged adódott a benned szunnyadó üzleti érzék kiteljesítésére. Bármihez nyúltál, bármilyen befektetés felé irányítottad a figyelmed, valahogy mindig sikeres voltál. Néhány mellényúlás azért akadt, de nem annyi, hogy megingassa a szépen gyarapodó vagyonotokat. A kezdeti aprócska céget, melynek alaptőkéjét apósod nászajándékként adta gyakorlatilag alig tíz év alatt felvirágoztattad. A nyugati part tíz legismertebb és legbefolyásosabb zöldberuházásokat finanszírozó cégét létrehozva.A rengeteg munka, a gyerek utáni hiába való küzdelem (a feleséged nem tudott teherbe esni, és a lombik programok is rendre kudarcot vallottak) és a fokozódó egyéb problémák gyakorlatilag tönkretették a házasságotokat, melynek négy évvel ezelőtt válás lett a vége. Milyen különös, hogy az én és a fiam életéből is akkor sétált ki a férjem.
Nehéz válás volt, a vagyonmegosztáson hosszú hónapokig ment a harc, amelynek végén a cég a neveden maradt, ahogy a kapcsolati tőke is, az egyéb vagyontárgyak, a közös ingatlanok azonban a volt feleségedhez kerültek. Ekkor határoztál úgy, hogy visszaköltözöl New Yorkba.Bár még mindig ingázol Los Angeles és New York között, zömében inkább az utóbbiban tartózkodsz.
Egy beruházás keretén belül keresztezik egymást újra az útjaink, több mint húsz év után.A házam és egyben az üzletem melletti zöld területet 2023 januárjában vásároltam meg, hogy ott egy mozgássérült gyerekek számára is komfortos játszóteret építtessek. Nyilván ehhez leginkább az anyagiak hiányoznak. A házra azonban nem tudok több jelzálogot felvenni, kivált amíg az részben a papíron még férjem nevén van. A húgom, aki jelenleg hivatásos katona és külhoni szolgálatot teljesít, a saját magántőkéjét hajlandó részemre odaadni, de ez önmagában még kevés. A teljes beruházásnak, mindössze a 30%-a.Legalábbis a cég szerint, amely a portfóliót elkészítette. Szükségem lenne tehát a fennmaradó 70%-ra, hogy megvalósíthassak valami olyasmit, ami azt hiszem számomra egy óriási lépés lenne.A cég, amelyet megbíztam több vállalatot is felkeres, és a tiéd jelentkezik, hogy talán érdekelné a dolog. Annak ellenére, hogy majdhogynem null profitos beruházásról lenne szó, valamiért fontosnak tartod, hogy egy ilyen ügyet is támogass. Amit én nem tudok miért….valójában azért, mert volt egy féltestvéred(én őt nem ismertem) aki szintén mozgássérült volt.
A nevem nem mond semmit a számodra, hiszen a férjezett nevem a Lane a lánykori nevem Starwin. Még így ismertél te is, úgyhogy az első, megszervezett tárgyaláson nem tudod ki fog veled szemben állni. Ahogyan én sem, hiszen a céged nevében nincs semmiféle utalás rád, az csupán egy mozaikszó, fantázia szülte név.
És akkor, több mint húsz év elteltével találkozunk. Egy íróasztal mellett, pár üveg ásványvíz mellett, vadidegen emberek figyelő tekintetének kereszttüzében, én pedig hirtelen meg sem tudok szólalni, ahogyan te sem. Milyen fiatalok voltunk….és most hol vagyunk…oly sok év, oly sok eltűnt év….
(Név és arc nincs kőbe vésve, de kérlek, ha változtatni szeretnél, akkor mindenképp egyeztess velem.Ha megérkeztél küldj üzenetet, köszönöm. Tristan Hawkins 1471401822 )  

livin' in new york




   
Shelley Lane



   
   
mind álarcot viselünk
Shelley Lane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Tristan Hawkins 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
LEY
★ családi állapot ★ :
Papíron még házas
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Tristan Hawkins 93075e1a426481ca5fc33345b3dd96873ac74223
★ foglalkozás ★ :
Üzlettulajdonos,cukrász
★ play by ★ :
Reese Witherspoon
★ szükségem van rád ★ :
Tristan Hawkins
Logan
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
Tristan Hawkins Tumblr_inline_oqks0zu2Bj1r6xb6e_500
 
Tristan Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dylen Hawkins
» Reece Hawkins
» Mianna Hawkins
» Seraphina Echo Hawkins
» Claudia Hawkins | Lana Parrilla | ikertestvér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: