New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39 am-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30 am-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56 am-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:44 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 7:53 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Dylen Hawkins
TémanyitásDylen Hawkins
Dylen Hawkins EmptySzer. Júl. 18, 2018 3:48 pm
Dylen Hawkins


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dylen Hawkins
Becenevek:
Nincs
Születési hely, idő:
1990 május 15 Los Angeles
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Munkások
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Rendőrtiszti főiskola
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Jelenleg egy kávézóban dolgozok, hogy közel legyek édesanyámhoz, és ne kelljen aggodalmaskodnia miattam.
Ha dolgozik//Munkahely:
Csak egy egyszerű kávé ház.
Hobbi:
Mit is csinálok…szeretek olvasni, rajzolok is néha, no de ne a pálcika ember stílust várd el. Néha éneklek, de csak a zuhany alatt, és gyakorló szakács vagyok.
Play by:
Jared Padalecki

Jellem
Nézzük csak. Magas vagyok, izmos testalkattal rendelkezek… De ugyebár nem egy első randis szöveget kell levágni. Jobban illik ide az, hogy kedves, és határozott egyéniség vagyok. Kimondom amire gondolok, és sokszor nem tetszik ez másoknak. Kordában kell tartanom magam, hiszen sosem vennének fel egy őrsre sem, ha bárminemű kihágásom lenne. Édesanyám szerint, tipikus jófiú vagyok, s másokban mindig keresem a jót, s úgy gondolom bárkit meg lehet menteni. Mondjuk ebben igaza van.
Csak miatta nem mentem el rendőrnek. Csak miatta nem álltam az egyenruhások közé.
Mit is mondhatnék még el magamról? Sokkal jobban járnál, ha  megismernél, és nem ezen sorok alapján ítélnél meg. Nem szeretem ha átcseszik a fejem. Ha leírtalak, örökre vége, és nincs több esélyed, de gondolom ezzel sokan így vannak. Még nem találtam meg az igazit… Anyám szerint várok a megmentendő „királylányra”.
Múlt

Kezdhetnék egy unalmas történetet olvasni, egy olyan világról, amikor minden megváltozott, amikor az emberek már nem tisztán emberek voltak, s mutálódtak a túlélés érdekében, de inkább elvetettem a gondolatot, s előhalásztam egy régebbi nagy kedvencemet. Éppen belekezdtem volna az olvasásba, mikor nyílt az ajtóm, s anyám lépett be rajta, kedves mosollyal arcán, két bögre forró kakaóval a kezében, majd letelepedett az ágyam szélére.
Letettem a könyvet, majd elmosolyodtam, s elvettem az egyik kakaót. Beleszagoltam, majd elmosolyodtam.
-Pillecukor… hab, és fahéj!-elmosolyodtam, majd odahajoltam hozzá, s adtam egy puszit homlokára. –Honnan tudod mindig, mikor van rá szükségem?
-Egy anya ismerje a fiát! Nem igaz?-arcára mosoly költözött, majd megkavargatta kakaóját, s belekortyolt.
Emlékszem mikor ideköltöztettem magamhoz. Nem akart a terhemre lenni, s hónapokig kellett gondolkodnom rajta, még is hogyan győzhetném meg, hogy ne akarjon egyedül maradni abban a nagy házban. Szerencsére megtaláltam a megoldást! Igaz kis füllentésembe került, de szerencsére sikerült rávennem, hogy hozzám költözzön.
-Igazad van, mint mindig! –felsóhajtottam, majd beleittam a kakaómba, s letöröltem arcomról a habot.
-Ismét visszautasítottál egy felkérést.. Igaz?
-Igen…-bólintottam, majd megforgattam kezemben a poharat, aztán mosolyt költöztettem képemre. –De jó most így nekem… majd talán később elfogadom a felkérést.
-Tudod, hogy nem halogathatod sokáig… osztályelső voltál kisfiam!-emelte rám tekintetét, majd elmosolyodott ismételten, majd ő is beleivott a kakaóba.
-Jó nekem így Anya!- ismét puszit nyomtam arcára, majd felkeltem, s az ajtóban megvártam őt is.
Együtt mentünk le a konyhába, majd megkért, vegyek le egy tálat a szekrényből. Olyan apró termet volt, hogy magam sem értettem, hogy nőhettem meg ilyen magasra.
Miután odaadtam neki a tálat, nekidőltem a konyhapultnak, s végignéztem törékeny alkatán, vékonyka karjain, kedves mosolyán, mi mindig az arcán játszott.
Gyanús volt, hogy túl sokat mosolyog, és a kakaó, s persze akadt még más furcsaság is itt az egészben. A vacsora.
Általában a vacsora az én reszortom volt, s mindig valami olyat eszünk, amit ő nem akart, vagy nem tudott elkészíteni, ám most még is ő főzött, s még azt sem engedte, hogy segítsek neki. Aztán a gyanúm tovább fokozódott, mikor elküldött egy üveg borért, pedig ilyesmit nem szoktunk itthon tartani.
Magamra kaptam a kabátom, s eloldalogtam egy éjjelnappaliba, hogy vehessek egy üveg jóféle vörösbort, s mire visszaértem, egy ismeretlen autó állt a házunk elött.  
Belépve egy korom beli nő álldogált a konyhapultot támasztva, mosolyogva, és nevetgélve. Szinte biztosra vettem, hogy rólam folyt a diskurzus.
-Sziasztok!-beljebb léptem, letettem a kabátom, majd a bort betettem a hűtőbe, hogy hűvös legyen, mire a vacsorának vége szakadt.
Igaz rengetegszer megmondtam anyának, hogy nem kell kerítőt játszania, szoktam én randizni, de olykor mindig bepróbálkozik valamivel.
Szerencsére a kaja finom volt, s kellemetlen érzéseimet elnyomta a bor, s a tudat, hogy ebből a kapcsolatból nem lehet semmi sem. Erin ott rontotta el az egészet, mikor kiment dohányozni.
Nem szokott ezzel bajom lenni, de mikor valaki prédikál ellene, aztán végül még is rágyújt, na az olaj a tűzre, s képes teljes mértékben kizökkenteni az addigi hangulatomból. Bár tény és való, hogy nem egy hamutállal akarok csókolózni. Míg ő odakint volt, lerendeztem a dolgot anyával, s megbeszéltük, hogy több ilyet nem tesz, mert máskülönben felrakom a legmagasabb polcra a kedvenc tálát, amiért persze a vállamba boxolt.
Letudtuk a vacsorát, majd kikísértem Erint a kocsijához, s elbúcsúztam tőle illő módon, majd visszamentem a lakásba, s segítettem elmosogatni, ha egyszer már volt olyan drága és főzött egy finom vacsorát.
Rengeteget dolgozott élete során, s mindig mindenre kész volt a családjáért. Én úgy éreztem, még fiatal vagyok egy komolyabb kapcsolathoz. Nézzük úgy esküvő, és gyerekek… úgy gondoltam, még bőven ráérek, hiszen ha szembe jön velem az igazi, azt úgy sem fogom tudni kikerülni.
Miután végeztem, letelepedtem Anya mellé a kanapéra, aki már kényelembe helyezte magát, lábát feltéve a kedvenc puffjára.
-Köszönöm.-szaladt ki a száján, majd megtörölgette szemeit.
-Még is micsodát?-értetlenkedtem.
-Mindent Kisfiam! Mindent!-magamhoz öleltem, majd adtam neki egy puszit, s végig néztük a szerencsekereket, s végül csak ennyit mondtam.
-Ez a gyerek dolga … másunk nincs… egymásnak vagyunk Anya… Apáékra nem számíthatunk évek óta…hát nekünk kell összetartanunk!-feleltem, majd mikor elpityeredett, magamhoz öleltem, kaptam egy puszit, majd utamra engedett, s eltettük magunkat a következő napra.
Minden nap elmondta ezt. Minden este… volt mikor elfelejtett dolgokat. Volt mikor nem emlékezett még a nevére sem… de nem tehettem meg vele, hogy magára hagyom. Nem! Vele kell lennem, vigyázni rá, és segíteni ott ahol tudok…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dylen Hawkins
Dylen Hawkins EmptySzer. Júl. 18, 2018 5:19 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dylen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

*Összekaparja magát ,és komolyra veszi a figurát .* Úristeeeen ,Te aztán rendesen megütöd a cukiság faktort! Dylen Hawkins 1404455205 ..(hm,ez nem jött össze) Szóval ! Szeretném hangsúlyozni , hogy az anyukáddal való kapcsolatod mennyire tetszett ,és igazán jó volt olvasni ,hogy van még ilyen is. Azt hiszem Te vagy az a srác ,aki minden lány álma,mégis ezt az egészet ,egyfajta szerénységbe csomagoltad ! Nagyon-nagyon szép,amit az anyukádért megteszel ,azt hiszem nem sok mindenki tenné meg. Remélem az utad során megtalálod a királylányodat ,akit anyukád melléd képzelt . Mindig maradj ilyen! De nem csacsogok tovább ,utadra engedlek ! Smile Dylen Hawkins 3874598021

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dylen Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seraphina Echo Hawkins
» Dylen & Gretchen -Primer día catastrófico
» Reece Hawkins
» Mianna Hawkins
» Tristan Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: