New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

" Pippa ” Barrington
Témanyitás" Pippa ” Barrington
" Pippa ” Barrington EmptyHétf. Dec. 18 2023, 19:23
" Pippa ” Barrington
Stopolt

Play by
Diana Silvers
Születési hely
New York
Kor
18 éves
Lakhely
New York - gazdag környék
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Döntsd el neki
Csoport
Diák
Történetünk

Bevalljam az összes bűnömet, amely hozzád köt? Sosem ismertelek. Egy lány vagy csupán az én életemben, de mégis össze köt minket valami...valami baljós. Hogy mi? Hát elmesélem.  

Egy átbulizott éjszakán kocsiba ültem részegen és elhajtottam. Te pedig ott voltál az úton, vagy a járdán, vagy már a zebrán... majd elütöttelek, feltűntél szinte a semmiből és szerencsétlenségünkre el is ütöttelek. Repültél vagy tíz métert az autótól és csoda hogy életben maradtál, hiszen a belső vérzéseid durvák voltak. A mentősök és a rendőrség is hamar kiérkezett. Megmentettek. A prebestyanba szállítottak miután stabilizáltak. A szüleidtől (Robert és Evelyn) tudtunk meg elég sok mindent a családommal. Köztük az, hogy gyermekorvos akarsz majd lenni. Sokkolt a tudat, hogy majdnem kinyírtalak, látni akartalak, de az állapotod miatt nem láthattalak. Csak később, mikor már stabilizáltak és megműtöttek. De mondani még akkor sem mondtak nekem semmit sem az állapotodról. Azt tudom hogy hosszú ideig romlott az állapotod, kómában feküdtél és csak később tértél magadhoz. Akkor is úgy hogy sokkolt már az első ébredésed. Nem tudsz lábra állni, nem érzed a lábad és az egyik kezedet sem tudtad mozdítani. (Ideiglenes mindez) A fajdalom mely körül járt arról meg inkább ne is beszéljünk. És én ballga még mindig nem álltam eléd, hogy bocsánatot kérjek. Na nem mintha azzal mindezt ellehetne rendezni. Azzal nem fogsz helyre jönni. Ezt még én is tudom. De félek a tudattól, félek attól a tekintettől mellyel adózni fogsz irányomba. Már előre félek hogy gyűlölni fogsz emiatt, hogy nem fogom tudni helyre hozni mindezt. Mert ezt nem is lehet szinte semmivel sem helyre hozni! Nem tudom beleképzelni a helyedbe magamat! Sajnálom!
Vajon mikor fogsz kikerülni a kórházból?
Vajon lesz-e alkalom rá, hogy megbeszéljünk bármit is?
A szüleid vajon a fejedbe beszélték mindazt, hogy neked is gyűlölnöd kell engem a történtek miatt?  

//Előre leszögezem, hogy nem szerelmi szálat szeretnék. Egy lelki vívódás lenne kettőjük között, amelyet ki kellene bógozni, Manolo retteg a szemébe nézni, pedig mindketten bűnössek. Nagyon várlak. Nem leszel egyedül, akadni fog játszópajtás dögivel! Minden mást PM-ben egyeztethetünk! //

livin' in new york




Manorama




Gabriela Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
" Pippa ” Barrington 14
" Pippa ” Barrington 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
" Pippa ” Barrington Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
" Pippa ” Barrington 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
" Pippa ” Barrington 77
 
" Pippa ” Barrington
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Philippa S. Barrington
» Amelia Sabrine Barrington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: