New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 71 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 11:34-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 11:03-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 11:02-kor
Aleyna Poyraz
tollából
Ma 10:59-kor
William Archer
tollából
Ma 10:18-kor
William Archer
tollából
Ma 10:16-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 2:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 1:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 1:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Tiziano Pellegrini
TémanyitásRe: Tiziano Pellegrini
Tiziano Pellegrini EmptySzomb. 2 Dec. - 14:53
Tiziano Pellegrini
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Giacomo Gianniotti van a képen, de alkuképes
Születési hely
Olaszrország, Nápoly
Kor
34
Lakhely
Nápoly
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
Párkapcsolatban
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
Lassan egy évvel ezelőtt esett meg az, hogy egy klubban odaléptél hozzám. Hallottam én rólad megannyi történetet, hogy csak kihasználod a nőket, hogy játszadozol, hogy világrekorder kívánsz lenni abban, hogy mennyi mindenkit fektetsz meg / versz át. A legjobb barátnőm kifejezetten kérte, hogy még csak szóba se álljak veled, de nekem éppen akkor arra volt szükségem, hogy valaki úgy udvaroljon körbe ahogyan azt te tetted azon az estén.
Én teljesen tisztában voltam azzal, hogy mi lehet ennek a vége. Egy éjszaka és te jobbra, én pedig balra.
Aztán pofára esve álltam az ajtóban, amikor egy arcra adott puszi után úgy hajtottál el a háztól, mintha csak kilőttek volna egy csúzlival. Nem, hogy nem döntöttél meg, de még csak le sem tapiztál! Micsoda szemtelenség ez!
Összetört önbizalmam apró maradványait nyaldostam fel másnap, mikor csengettek. Te álltál ott személyesen, hoztál reggelit, kávét és fejfájás csillapítót, mert feltűnt, hogy mennyi alkoholt vittem be a szervezetembe.
Pillanatok alatt döntöttél le mindent, amit addig hallottam rólad és ha őszinte akarok lenni, akkor a mai napig nem igazán értem, hogy miért.
Én nem állítom, hogy nincsenek kilengéseid, sőt.. biztos vagyok benne, hogy csapod jobbra balra a szelet, de azt is pontosan tudom már jól rólad, hogy a szád nagyobb, mint a tetteid. Hogy másoknak miért mutatsz egy olyan embert, aki életképtelen, nem törődő és lázadó, azt nem tudom.
Viszont én és Matteo ( testvérem autista gyermeke, aki velem él) egy olyan oldaladat kapjuk, amit talán még a családod sem ismer. Figyelsz ránk, törődsz velünk és megosztasz velünk olyan terveket is, amelyek véleményem szerint életképesek lehetnek a jövőben.

//Jelenleg a kapcsolatuk Patrizia részéről felhőtlen, ő tényleg másnak látja Tizianot, mint amilyennek mondják. Az, hogy ez játék-e a férfi részéről, megbeszélhetjük, jó kis csavar lenne. A történet előrehaladtával egyébként, kettősük végleg búcsút intene egymásnak, így ha csak a kötöttség tartana vissza a karaktertől nem kell félni, nem tart sokáig.
Ha bármi kérdésed van itt és discordon is állok rendelkezésedre. Smile //


livin' in new york

Fabiola Pellegrini imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Patrizia Ferrara
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Tiziano Pellegrini Giphy

Tiziano Pellegrini Giphy
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I'm not a girl, Not yet a woman.
★ családi állapot ★ :
Your love is dangerous,
Give me a warning before falling in love.
Tiziano Pellegrini 1c20bfb0f17c07ca49f8aa3de1f33623085af91d
★ lakhely ★ :
Nápoly
★ foglalkozás ★ :
Agente immobiliare
★ play by ★ :
Shay Mitchell
★ szükségem van rád ★ :
Tiziano Pellegrini Tumblr_ndtorigo0I1svt3k3o1_500
★ hozzászólások száma ★ :
136
TémanyitásTiziano Pellegrini
Tiziano Pellegrini EmptySzomb. 2 Dec. - 14:45
Tiziano Pellegrini
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Giacomo Gianniotti van a képen, de alkuképes
Születési hely
Olaszrország, Nápoly
Kor
34
Lakhely
Nápoly
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
Párkapcsolatban
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
A legidősebb Pellegrini férfiként te vagy apánk után a családfő szerep várományosa, amivel nincs gond, hiszen a tradíciók így követelik. Az már sokkal inkább baljósabb, hogy az egész közeg egy véleményen van. Egyik Pellegrini férfi ivadék sem elég talpraesett, rafinált és tökös ahhoz, hogy valaha vezér legyen.
Nos, öcséink tekintetében ez nem annyira hátrány, hiszen nekik van még idejük felnőni a feladathoz. Viszont te neked pillanatok alatt kellene összekapni magad, főleg a jelenlegi helyzetben.
Apánk ellen merényletet követtek el, mely célt nem ért, de reményeim szerint felnyitja a szemedet, mennyire fontos lenne végre odatenned magadat. Gyerekkorod óta készítenek arra, hogy egyszer családfő legyél, de a visszajelzések soha nem voltak olyanok, melyek eléggé kielégítették volna apánk vágyát a tökéletes utódot illetően.
Talán ezért is vette szárnyai alá Alfonsot, hiszen benne mindent megtalált, ami egy vezér fiában kellene legyen. Tudásvágy, taníthatóság, hajlandóság és tisztelet.
Én nem állítom, hogy ezek hiányoznak belőled, sőt talán valahol mélyen nagyon bízom benne, hogy ott szunnyadnak és arra várnak, hogy a megfelelő pillanatban végre előtörjenek. Azonban a jelenlegi kép, mely rólad a közegben él, egy lehetséges lázadást, trónfosztást harangoz be a jövőben, ha nem hagyod el a bulikat, a kilengéseket.
Én vagyok az utánad következő gyermek, nő vagyok, nem vágyok olyan szerepre, ami rád vár. Azonban, ha kell, bármit meg fogok mozgatni azért, hogy a Pellegrinik ne veszítsenek a pozicíójukból. Örülnék, ha általad teljesülne ez, nem pedig egy családi viszály következtében.

//Lehet, hogy a leírtakból nem jön ez le, de Fabiola nagyon szereti a bátyját - az összes testvérét- és valahol mélyen hisz abban, hogy nem az a lókötő, akinek mutatja magát. Semmi áron sem akarja, hogy más kerüljön majd az apja helyére, támogatni fogja Tizit bármiben, ha kell. De attól még parázs vitáik lehetnek, ahol igyekszik seggbe rúgni a testvérét.
A nápolyi plotban most már többen is vagyunk, így játékban hiányod biztosan nem lesz.
Amennyiben érdekelne a karakter, keress discordon vagy üzenetben és mindent megbeszélünk részletesebben.
Ő nem egy komoly, vérfürdőt rendező, mindenkivel leszámoló maffiatag, de lassan fel kell nőnie a feladataihoz. Smile //

livin' in new york

Alfonso Deluca, Marcello Serra and Patrizia Ferrara imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Fabiola Pellegrini
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tiziano Pellegrini Giphy
Tiziano Pellegrini 8b4ccfb7e1f4b45fbb663e64d9b4fd77
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
The Devil wears Prada
★ családi állapot ★ :
Feels so good being bad
Tiziano Pellegrini Giphy.gif?cid=ecf05e47zucij0xv5gbetlogl27kmjiqjizkj0jt8zm2wscl&ep=v1_gifs_related&rid=giphy
There's no way I'm turning back.
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Tiziano Pellegrini Runover-ranover
★ foglalkozás ★ :
Az ördög ügyvédje
★ play by ★ :
Flávia Santiago
★ hozzászólások száma ★ :
220
 
Tiziano Pellegrini
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Viviana Pellegrini
» Corinne M. Pellegrini
» Fabiola Pellegrini

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: