New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzer. Márc. 13 2024, 17:07
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Továbbra is próbálok óvatos maradni és tartani egy bizonyos határt, de Autumn esetében ezeket a határokat kénytelen vagyok kijjebb tolni és az óvatosnál kicsit keményebben bánni vele. Még ki kell puhatolnom, mi a számára legmegfelelőbb, hogy hathassak rá, de mindenkin lehet kellő fogást találni, ha tudjuk hogy kell. Az ő esetében pedig nem a maga egészsége, hanem a kislánya biztonsága volt az egyik ilyen. Noha meg kellett toldanom egy hathatós példával, és ezzel némileg nyomást gyakorolni rá, mert úgy érzem, nagyon nincs két lábbal a talajon, hogy a kevésbé szúró tényezők elérjenek láztól vak tudatáig. Megjegyzése nyomán se szégyellem el magam, de azért nem is leszek modortalan.
- Sajnálom. - mert sajnálom, ugyanakkor ez az igazság mindkettőre érvényes. Én sem örülök neki, de attól még muszáj. S úgy tűnik ezzel most sikerült célt érnem. Talán. Aprót bólintok.
- Ha elbizonytalanodna és én nem volnék ott, jusson eszébe, hogy tragédiák egy szem pillantás alatt történhetnek. - gondolok itt a mosómedvés ügyre. És ha a kislánya lett volna? Nyomozóként pedig pontosan tudja, hogy ez így van. Hangom nem szigorú, inkább óvva intő, tekintve, hogy tartok attól, most is félvállról veszi az ígéretét. Mondjuk könnyebb préda volna, ha végül gyermeke áldozatául esne neki. Viszont onnantól nem is venném túl nagy hasznát.
Nem kell szavakba öntenie, arcára van írva, hogy most kissé neheztel, de ez is csak azt igazolja, hogy egy lépéssel közelebb kerültem hozzá. Ha pedig sikerélménye lesz általam, még legalább két lépéssel. De a beszélgetés itt ma úgy tűnik véget ér, ugyanis telefonos zaklatója csak nem hagy fel próbálkozásaival, s ezek végül célt is érnek. Mint kiderül az exe az, és a kislánya. Sejtettem, lévén, hogy vele ellentétben én emlékeztem a megbeszélt időpontra, dehát hogy legyek a bábmestere, ha az őrangyalát játszom? Egyszerre nem megy a kettő. Megértően bólogatok neki, miközben el-el hint egy-két hasznos infó morzsát. Mint mikor a vacsoránál végre elérjük a lényeges beszélgetést a vacsoravendégekkel és kibökik végre, amiért meghívtam őket. Felsegítem kabátját, nem lehet ellenére, hisz így is épp elég kapkodva keresi holmijait és igyekszik mielőbb kilépni. Én is így teszek. Odakint szinte el se köszön, csak lohol a kocsihoz. Én is csak egy darabig figyelem, aztán elkezdem bezárni az ajtót. Persze fél füllel most is rajta vagyok, és fel is tűnik, hogy nem hallom kitolatni, se tovább állni. Hm, nem hiszem, hogy meggondolta magát, se azt, hogy itt hagyott valamit, szóval más oka lesz. Már fordulok meg, hogy odapillantsak, mikor szinte már előttem terem. Meg is lepődöm, és ez úgy őszinte is, mert nem számítottam rá. Kérdőn vonom össze szemöldökeim, de csak míg nem közli, mi a probléma. Akkor fel vonom őket, majd egy halovány, de nem ellene szóló, mint inkább az állandóan felette járó fekete felhőn kezdek mosolyogni. Pech. Neki. Nekem éppenséggel jól jön.
- Nem probléma. - mosolygom barátian. Aztán elindulok mögöttem Autumnmal az én kocsim felé, ahol előbb neki nyitok ajtót, aztán beszállok én is. Bekapcsolom a biztonsági övem, majd ránézek, ha ő esetleg nem tenné meg. Csak azután indítom be a kocsit és tolatok ki a parkolóból, majd indulok.
- Van autószerelő ismerősöm, ha gondolja, felhívhatom, hátha olcsón megnézi az autóját. - ajánlom fel készségesen még pluszba, ha már úgy is együtt kocsikázunk. Nem tudom mennyire van beszédes kedvében, így csak bízom benne, hogy nem lesz túl kínos, míg elérjük úticélünk, ahová, mikor megérkezünk, már kissé morcos ábrázattal várnak... ő rá. A férfi alapból sem szimpatikus, már az sem, hogy egyáltalán köze van Autumnhoz. A kislány viszont éppen jó korban van... A manipuláláshoz. S ha olyan, mint amilyennek tűnik, egy-két csoki, pár jó szó, és egy plüss nyúl s már is a kedvenc ismerőse leszek. Ha pedig a kislány szeret, anya is szeretni fog. Leparkolok a ház előtt, a motort is leállítom. Ó, nem, nem szándékozom csak úgy itt hagyni őket. Élek a lehetőséggel, hogy együtt a család.
- Szívesen bevédem jelenlétemmel, ha ezzel megúszhatja, hogy a volt párja esetleg problémázzon a kislánya előtt. - pillantok rá, igen, nos egy újabb ajánlattal. Vissza utasíthatja, de elnézve a kint rá váró fickót, aki karba tett kézzel vár rá és láthatóan arra is nagyon, hogy megmondhassa a magáét, én biztos belemennék.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyVas. Márc. 03 2024, 23:46


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

Dr. Brewster továbbra sem pátyolgatja a konok és felélőtlen ügynöknő lelkét, velősen rávilágít cseppet sem professzionális hozzáállása, - a valós problémára. A makacssága olyan mértéket ölt, ami nem csupán ön, de közveszélyes is lehet, de mégsem hajlandó látni a fától az erdőt. Ha tehetné inkább a munkájára koncentrálna, mert a betegszabit önzésnek véli és ez már elég okként szolgál, hogy a “betegségét” félvállról vegye és elsumákolja. De szerencsére a doktor nem finomkodik vele és az anyai ösztönén próbál fogást találni. Tanulságos és felkavaróan szívfacsaró története szinte megelevenedik előtte és nem nehéz a gyerekek helyére Alice -t képzelnie. Az ártatlan kis arcocskáját miként békésen pihen az új szobájában, amit olyan lelkesen és örömmel alakított neki át. Még gondolatát sem bírja elviselni, hogy árthatna neki... És hiába nyugtatná magát azzal, hogy a kislánya az apjával él, nagyon ritkán találkoznak; bármikor megtörténhet a baj. Alicenek egy egészséges anyára van szüksége, aki nem, hogy rá, vagy akár önmagára, de senkire sem jelent veszélyt. Ám hogy mindez megvalósuljon az FBI közelébe se mehet, legalábbis, amíg teljesen meg nem gyógyul.
- Maga aztán tudja hogyan hasson az emberre... - Lehetne bók is, de nem az. Van némi neheztelés szavai hangsúlyában. Anyaként mélyen érintették a hallottak, de ez kellett, hogy észhez térjen, belássa, még ha igyekszik is palástolni. Joseph pokolian jól manipulálja, sőt a kecses nyakára tekeri a láthatatlan madzagot és ha továbbra is ilyen jól taktikázik hús-vér marionett bábuvá formálhatja a gyanútlan nőt.  
- Azon leszek, hogy ez ne történhessen meg. - Nyíltan nem fogja kimondani, hogy szót fogad.  
Kérdése teljesen váratlanul éri, övön aluli csapásként és ha nem olvassa el azt a bizonyos üzenetet, amitől teljesen feje tetejére borul minden, rettentően pipa lenne.  Az, hogy mindez csupán feltételezés, vagy ennyire kiismerte volna Hobbsot nem derül ki. Bár ettől még sértő. Még hogy versenyként kezeljen egy ilyen véres ügyet? Ha őszinte akar lenni,  - már pedig nem akar, annyira nem áll távol a igazságtól. Ám ezt nem, hogy Josephnek, de magának sem volna hajlandó beismerni. Nyaljon sót. - Gondolja kissé nyersen, miközben hagyja, hogy felsegítse rá a kabátot és viszonozva a mosolyt halkan meg is köszöni.  
- Muszáj, az apja szörnyen ki van akadva már csak az hiányzik, hogy újabb pert aggasson a nyakamba. - Kotyogja ki óvatlanul, aztán legyint mintha semmiség volna. Önmagában ez elég kevés és gyenge indok volna, elvégre nem új keletű dolog, hogy elkésik. Ettől függetlenül fél, hogy az exe előbb vagy utóbb tesz róla, hogy megosztott szülői felügyelet újra támadja. Ezért sem volna jó, ha jelenlegi állapotáról tudomást szerezne, már pedig nem dobhatja csak úgy vissza minden indok nélkül a lányt. - Higgye el nem szívesen kockáztatok... Nem lesz gond. - A búcsú ismét gyorsan eljön.   
Sietős léptekkel tart a kocsija felé és hátra sem pillant, főleg mert érzi magán a férfi óvó tekintetét. Elültette a fülébe a kételkedő bogarat, az elrettentő példa, a tragikus történet, mélyen az elméjében ivódott. Elbizonytalanodik, de nem torpan meg.  
Mielőtt még beindítaná a motort még küld egy üzenet, egy hihető kifogással, miért késik ennyit. Azt mégsem közölheti, hogy arra sem emlékezett, hogy ma jönnek. A kocsi persze nem indul, ebben a hidegben nem meglepő, rég le kellett volna cserélnie ezt a dízeles ócska tragacsot. Nem kap dührohamot, de azért hangosan szórja az szitkokat. Mi legyen?  Fogjon taxit? Hívjon ubert? Egyik sem opció mivel már elküldte az üzenetet, elméletileg már úton van, csak kifogott egy csúnya balesetet és kicsit tovább tart haza jutni. Ezért nem szeret hazudni.  
Homlokát a hideg kormánynak nyomja, legszívesebben elbőgné magát. Mikor lett ennyire érzékeny szar? Elszámol inkább tízig és mielőtt meggondolhatná magát már szedi a lábait a rendelő bejárata felé, amit Dr. Brewster zárni készül. Autumn pedig arra, hogy a jó szívét kihasználja.  
- Utálom, hogy megint zaklatnom kell, de a kocsim felmondta a szogálatot... Esetleg eltudna dobni?  - Kínos és igyekszik nem belevörösödni. Amennyiben hajlandó makacs seggét hazaszállítani, egy árva szó nélkül követi a kocsijáig. Most már nem csupán a lánya miatt kell aggódnia, azon is filózhat újfent mivel fogja meghálálni. De legalább attól nem kell tartania, hogy tömegbaleset okoz, hurrá.




Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyHétf. Feb. 05 2024, 15:22
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Szavaiból dől a makacsság, még a segélykérései is elutasítóbbak. Hiába nyújtanám folyton a kezem, hisz minden alkalommal újra és újra lecsapja, miközben a földön fekve segítségért kiált nekem. Mintha más megoldást várna. De csak ennyit nyújthatok. Mindkettőnk érdekében. Előbb vagy utóbb be kell látnia. S remélem, inkább előbb. Nem volna jó tudni, hogy életem főbb munkája semmibe vész, mert nem bír pihenni egy-két hetet. Más esetben, jószívűségből megmondanám neki, hogy nincs semmi baj, amíg pihen, én sem fogok több embert keresztre feszíteni. Ám ez nem így működik. Várhatok én, de ennek közlése... nos teljesen abszurd. Más megoldás kell. Egy igazán elrettentő példa.
- Nem akarok érzéketlen lenni, de amit tesz az nem kis felelőtlenség. Nem csak a maga testi épsége van veszélyben, de... - elakad szavam, ahogy egyre hevesebbé válnak a szavak hangsúlya, s merülnék el újra felidézve a múltkori esetet. Nem a haragot akarom szítani magam ellen, csupán rá ébreszteni, hogy bár a tisztán látás éppenséggel most nem erőssége, kellene, hogy valami a talajon tartsa még a legkegyetlenebb időkben is. Vagy valaki... Ne személyeskedjünk, de adjuk tudtára, hogy még a mai nap visszavonulót kell fújnia.
- Néhány éve az egyik kollégám egy tragikus esetről számolt be az egyik előadása alatt, ahol a a lelki és fizikai erő párhuzamáról beszéltünk. A fáradság volt a témája, melyet a képleteken túl egy általa megélt történettel egészített ki, főleg azon kollégák számára, akik kevésbé voltak fogékonyak a tudományos részletekre. - kezdtem bele, majd egy gyors torok köszörülés után folytattam. - A betege egy középkorú, egyedülálló anya volt, akit a férje elhagyott. A nő azért kezdett el járni hozzá, mert a gyerektartás miatt állandóan attól félt, hogy a férje bosszút áll, noha erre a későbbiekben semmi bizonyítékot nem találtunk. Rémálmai voltak, így egy idő után az alvással is felhagyott. Élénkítő gyógyszereket és italokat fogyasztott, noha a sürgős pihenés megállapítására, amire a kolléga kérte, még altatót is kapott, míg a rém képeket igyekezték megszüntetni azoknak átbeszélésével. A hölgy ígérete ellenére nem változtatott az életmódján, az agya pedig idővel nem tudta már meg különböztetni az álmokat a valóságtól. Alvajáró lett, és végül felhagyott a terápiával is. Azt gondolom elméje azzal mérgezte magát, hogy az orvos is rosszat akar neki. A kolléga a sokadik alkalom után elindított egy orvosilag alátámasztott eljárást, hogy a betegét mielőbb kórházi körülmények közt kezelhessék. Persze az ilyen eljárások, ahogy a többi, lassan haladt. Ellenben a nő leépülésével. Azt hiszem, a volt férjének képzelhette magát, mikor éppen a démonaival próbált egy maga megküzdeni és magukra gyújtotta a házát. Mindkét gyereke meghalt, ő pedig úton a kórház felé halt bele a sérüléseibe. Nem indult eljárás a volt férje ellen, ugyanis a gyerekszobában volt kamera. Többek között ott is. Aminek felvételeit számítógép rögzítette, és amit a mai napig meg lehet nézni. A nő saját lábán sétált be a gyerekekhez, öntötte le az alvó 3 és 5 éves gyermekét festék hígítóval, illetve magát is, és gyújtotta fel magukat. Ugye érti a problémát? - vonom össze szemöldökeim rávezetve, hogy ez a történet akár egy jövőbeli tragédiát is jelképezhet az ő esetében. Itt az sem mentség, hogy a kislánya nincs mindig ott vele, mert elég egy nap is, mint kiderült, hogy az egész tragédiába torkolljon.
- Ne kockáztasson, Autumn, kérem. Segíteni szeretnék, de nem akarom magunkkal is megismételni azt, ami velük történt. - és nem is tenném. Nem csak, mert az a szakmája végét jelentené, de miért is állítanám meg akkor már a saját ámokfutásában. Ez volna a büntetése, ha nem fogad szót.
Figyelmesen hallgatom, ahogy a tragédiák sorra veszik egymást, noha most éppenséggel állapotának okát fejtegetjük. Még hogy életben? Naiv kislány... Ennyi ideig disznót sem hizlalunk.
- Miért nem tette? - érdeklődöm, hiszen mindennek oka van. - Neheztelt rá, hogy többet tudhatott önnél? Talán versenynek ítélték meg egy gyilkos elkapását? - ami rendkívül gyermeteg, még ha sokszor előnyös is. De nem ebben az esetben. Nem jutunk el a válaszig, mert valaki nagyon keresi. Némi féltékenységet érzek azon valaki irányába, de megértem. Ki ne akarná egy ilyen nő figyelmének minden apró pillanatát? És már meg is válaszolom kérdésem. Türelmesen várok, de még csak nem is kell túl sokat. Felvont szemöldökkel pillantok a telefonról, fel rá. Nem várom el, hogy maradjon, mikor a kislánya vár rá. De erről persze én mit sem tudok, így továbbra is érdeklődön, és kisebb kirohanásán kissé meglepődve pillogok rá. Zavartan hallgatom, és bár próbálom követni, és valamiképpen megjegyezni neki, hogy nem tartom jó ötletnek, hogy ilyen állapotban kettesben legyen a lányával, nem teszem. Hogy is nézne ki... De azért bízom benne, hogy a történet alaposan elméjébe vésődött s hogy a következő alkalommal, mikor elszánja magát az alvásra, magáévá teszi a tragédiát, hogy végül felkelve belássa, igazam volt, és engednie kell nekem. De csak is nekem.
- Semmi... baj... - motyogom halkan, ahogy még kissé zavartan, összevont szemöldökkel az értetlenkedéstől figyelem, ahogy kapkodva próbál útnak indulni. Mintha csak a sors is azt suttogná: Nem mész te sehová. Egy ideig figyelem, ahogy bizonytalanul próbál menekülni, majd túltéve magam szórakoztatásán, már én is talpon, oda lépek az akasztóhoz és leveszem onnan kabátját, amit, ha már nálam van, segítek rá feladni egy halovány mosoly kíséretében, mint egy újfent intve erre a kis... semmiségre.
- Természetesen megoldható, de... biztos útnak akar indulni? - kérdem kissé aggodalmasan, semmint éreztetve vele, mekkora őrültséget csinál. Noha ez még belefér. Számomra. Csak halálos baleset ne érje, de épp itt az ideje, hogy valami megint kigáncsolja. Főleg, mert most már én is lassan részese leszek életének. Közvetlenül is. Szóval köszi sors, de innen átveszem, ha nem gond. Még ki is kísérem az ajtóig, s a kapkodós elköszönést követően, még ott állok az ajtóban, mint egy figyelve, hogy legalább a parkolóból ki tud e tolatni anélkül, hogy mondjuk bele nem hajt a rendelő falába. De odáig el sem jut "szegény", mivel a kocsija úgy döntött, ma innen nem mozdul sehová. Hm, akkor hozzam én is a kabátom?




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzer. Jan. 24 2024, 19:52


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

'Halál gondolatához is képtelenség hozzászokni" - Ez tény, mégis naivan úgy vélte, ha elég kemény páncélt növeszt talán nem is olyan lehetetlen.  
- Néha? - Kérdez vissza őszintén. - Vagy inkább mindig... - Egyszerűbb magunkra rántani a közömbösséget, magas falakat építeni... Burkot, amiben már ő is régóta élt és igyekezett mindenféle érzés elől elzárkózni a haragot kivéve, mert azzal legalább tudott azonosulni.  
- Hát igen. Ha minden egyes alkalommal hagynám, hogy elgyengüljek és halálon töprengenék, a miérteken, ó szerintem már régen gumiszobában ücsörögnék előre hátra ringatózva dúdolgatva valami hátborzongató altatódalt.  - Úgy tartja a mondás, hogy ami késik nem múlik, főleg a jelenlegi állapotából kiindulva simán beillene a zártosztály közegébe, mégis úgy csinál belőle viccet, mintha nem pár perccel ezelőtt vallotta volna be mennyire megviseli a halál látványa, gondolata hiába próbál az erős szilárd páncélja mögé bújva tudomást sem venni róla. Rés van pácélon... nem is kicsi.    
Múltjáról nem oszt meg túl sokat. Nem feszegeti, ha nem muszáj, mert olyan fiókót nyitna ki elméjében, amit legalább nyolc kulcsra zárt és nem hiába. Vannak sebek, amik sosem gyógyulnak be igazán, noha nem véreznek, de fájdalmasan sajoghatnak. Különben sincs mentálisan toppon, nem áll készen a szívfacsaró emlékek felelevenítésére. Hiába bizonytalanodik újfent el egy röpke pillanat erejéig, hiába jó hallgatóság, még nem akarja kiteregetni a szar gyerekkor kártyát. És nem is faggatja, próbálja siettetni, visszakanyarodni a múlt mély és sötét gödrébe, amiért újabb jó pontokat szerez nála.  
Így sem evez sokkal kellemesebb téma felé, de mégsem szeretné eltitkolni a furcsa látomásait. Nem is veszi zokon, hogy egyből jegyzetelni kezd, de rettentően kíváncsi lesz. Lehet most üti rá a pecsétet és elküldi nyaralni a diliházba?  
Nem sok jót ígér tekintete, de állja a sarat nagyot nyelve várja az ítéletet, és úgy kapaszkodik a fotel karfájában, mintha az élete múlna rajta.
Nem cáfolja a meglátásait még inkább boncolgatja, mélyebbre ás és alátámasztja a félelmeit. Hobbs ízlésének túlzóan zúdítja nyakába a csúf igazságot, minek terhe alatt szinte összeroskad. Megsemmisülve dől hátra, a csalódottság keserédes ízével, mely kelletlenül torkára ül.  
- És mit javasol? Menjek újabb vizsgálatokra? Vonuljak vissza míg jobban nem leszek? - Ezzel csak az a probléma, hogy pihenés fogalmát sem ismeri. A betegszabadság hosszú távon semmi esetre sem jöhet szóba, még akkor sem, ha ilyen nagy a baj. Ha belét is húzza és fél lábban a sírban van akkor sem hagyhatja cserben a társát.  
- Mert tudtam, hogy mire készül. - Évek óta marcangolta a bűntudat, de még soha senkivel nem beszélt nyíltan erről. Az érzelmei elragadják, de a büszkesége meggátolja a sírásban. - Nagyon közel álltunk egymáshoz... Már, mint nem abban az értelemben. - Pletykák ellenére nem tudtak egymásra úgy tekinteni. - Olyan volt számomra, mintha bátyám lett volna. Biztos vagyok benne, hogy információkat tartott vissza és rájött ki a tettes. Saját szakállára nyomozott és belesétált a Hasfelmetsző csapdájába. - Beleborzong. Kimondani sem kellemesebb, de mobilja szűnni nem akaró rezgése elvonja a figyelmét.  
- Meg kellett volna állítanom, lebeszélnem, de nem tettem... Az ég világon semmit sem tettem és már nem tudom visszacsinálni. Ugyanakkor hiszem, hogy még helyrehozhatom. Ezért se tudok nyugton maradni és tétlenül otthon ülni, még betegen sem. Úgy hiszem Jake még életben van. - Dr. Brewster az egyetlen, akivel megosztotta a feltételezését, melyben makacsul hisz. Vannak információk, amiket jobbnak vélt eltitkolni mit sem tanulva Jake hibájából. Több oka is volt rá, de leginkább bűntudat volt a mozgatórugója. Ő hagyta cserben, neki kell megtalálnia a képlet egyszerű.  
Nem szeretne udvariatlannak tűnni, viszont kénytelen mobiljára pillantani.  
Hat nem fogadott hívás és három üzenet várja, egyenesen az exétől.
- Ó a francba! Teljesen kiment a fejemből! - Hivatalosan is kiérdemelte a világ legrosszabb anya titulusát. - Ne haragudjon Dr. Brewster, de nekem most sürgősen haza kell mennem. Köszönöm, hogy nem rázott le és rám áldozta a szabadidejét, de megfeledkeztem róla, hogy kislányom ma érkezik. Nem meglepő nem igaz? A napokkal, de még pontos idővel sem vagyok tisztában. - Úgy kacag fel, mint az őrült és annak is érzi magát. Alice egy hétig nála lesz, hogy fogja gondját viselni, ha saját magára sem tud vigyázni? Ezt még az autóban kitalálja.  
- A holnapi időpontom áttudja adni másnak? Persze mindenképpen kifizetem azt is... És esetleg betudna szorítani későbbre? Nekem bármikor jó, ezt a hetet leszámítva. - Többet beszél, mint az elmúlt fél évben összesen, de megint mérhetetlenül zavarban van. Nem csupán mentálisan, de anyaként is lebőgött. Káosz a köbön. Egyhelyben toporog, valamit nagyon keres. Nem emlékszik rá hova tette le a kabátját és táskáját.  




Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyCsüt. Dec. 14 2023, 21:27
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Egyszerű kérésem, csupán szavanként könnyű, utólag én is belátom. De bízom benne, hogy idővel képe lesz felengedni a mostani kényelmetlenségből, még ha azt sikerült is megkoronáznunk a mai hibákkal. Vallomása viszont önmagáról már sokkalta őszintébb, mint sem tartózkodó vagy óvatos. Nincs is igazán mit takargatnia, hiszen pár nappal ezelőtt oly betekintést nyerhettem életébe, melybe minden bizonnyal senkit sem vont volna be. Ennyire közelről biztosan nem. Mindenesetre elismerésre méltó, hogy végül még is elszánta magát. Örülök, de tényleg. Más különben nagy bajban lettem volna. Épp elég rossz hírrel szolgált nekem a felügyelő arról, hogy végül társa - ki szeretne megválni tőle - úgy döntött ideiglenesen magához költözteti. Ha nem Killian volna az, ha nem ismerném, teljes mértékben őrültnek tartanám az illetőt. Róla viszont meggyőződésem, hogy érzelmei olykor túl hajszolják agyát és emiatt hoz légből kapott ötleteket.
- Aggasztani éppen aggaszt, bár bosszankodni valóban felesleges volna. Mindazon által azt gondolom mielőbb a végére kell járnunk, mert úgy vélem, ha az orvosi papírjai nem szolgáltak válasszal, akkor majd a beszélgetéseink alatt kell, hogy kiderüljön, hol engedhette el ténylegesen a gyeplőt. - vázolom fel finoman a hosszútávú együttműködésünket, s azt, hogy én magam sem hiszem, hogy az esti séta volt az első ilyen rémisztő bakija. Útban az irodám felé, még hátra pillantok rá kérdése nyomán és megrázom fejem.
- Tulajdonképpen haza indultam. De egy kis beszélgetés még bőven belefér. - felelem őszintén egy percig sem éreztetve, hogy útban lenne. Hiszen nincs. Hiszen minden, amit az intézkedéseim alatt tennék, csak is érte vannak. Miatta. Az iroda megadja az első löketet, a tea ízének eltalálása a másodikat, én pedig kapok az alkalmon, hogy megragadjam figyelmét azzal, ami a leginkább foglalkoztatja őt egy ideje. A munkájával. Megosztok egy apró kis részletet életemből, mely közös az ő munkájával, s mely egyfajta kapcsolatot hozhat létre köztünk. Én együttérzek, ő pedig pontosan tudja miről beszélek. A halovány, érdeklődő mosolyából - mely eddig sehol sem volt - és a csillogó szemeiből tudom, hogy teli találat volt a próbálkozásom. Elmélyülten hallgatom, olykor még biccentek is hozzá, miközben szemöldökeim összevonva próbálom megérteni, ő miképp képes feldolgozni. Noha, pontosan tudom valójában. És ehhez orvosnak sem kell lenni, hisz éppen az imént bizonyította be, hogy nem képes rá. Azt gondolom nincs ebben szégyellni való, hiszen, nem sokan képesek úgy tekinteni a halálra, mint semmiségre. Én magam művészi lehetőségeket látok benne - az fogyaszthatóságon túl -, de azt sem nevezném semmiségnek.
- Már pusztán a halál gondolatához is képtelenség hozzászokni, kivéve annak, ki nem érti vagy érzi át teljes valóját. Mert vannak, akik nem értik meg úgy, mint mondjuk mi. A fontosságát, az elfogadását, a velejáró fájdalmakat. A sok vegyes érzést, amit egyszerre kelthet bennünk. Nem kell hozzá pszichopatának lenni, hogy érzéketlenné váljunk az halál témájában. Néha könnyebb bele sem gondolni, fejtegetni a miérteket egy-egy dolognál. - értek itt ez alatt akár egy finom ebédet, amit legtöbben csak hamar letudunk, bele sem gondolva, hogy mindaz, ami előttünk van, valakinek idő, pénz és energiájába került. Áldozatot hozott, ahogy az is, aki előteremtette az alapanyagokat. Nem becsülik meg. Elvész az érték, s ugyanígy van ez a halállal is.
Bólogatok, s egy félszeg mosollyal nyugtázom a pozitív emlékek felidézését, míg nem éles véget nem ér, s kanyarodunk el egyből a jelenre. Ez fontos, jelentőséggel bíró szünet volt, melyet nem hagyok figyelmen kívül, pusztán nem teszem szóvá, nem kérdezősködöm. Még nem. Az én szememben ő még egy riadt kislány, a múltja pedig az egyetlen macija, amit, ha erőszakkal próbálnék meg elvenni, mindent elrontana. Így nem teszem. Megvárom, míg ő maga nyújtja át bizalma jeléül. Érdeklődve hallgatom, noha legbelül kissé szíven üt, mikor veszélyesnek és kegyetlennek bélyegez. Meg lehet, a túloldalról valóban ilyennek tűnök. De bízom benne, hogy idővel ugyanazon az ablakon tekintünk majd ki mind a ketten. Ez az én tervem. Érdekes információkkal lát el, különösképp a hallucinációit illetően. Emésztgetem amiket mond, s azt, amiket majd én akarok mondani, de végül így is ő adja a remek táptalajt meglátásaimnak, hisz nincs más dolgom, mint megerősíteni őt. Lefirkantok pár mondatot, miközben hallgatom, s mielőtt válaszolnék, sőt válaszom előtt pár röpke pillanatig csupán mérlegelően szavaim nézek szemeibe, szinte már jelezvén, hogy a válaszom valószínűleg nem fog tetszeni a számára.
- A testünk és az elménk gyakran nincs teljes összhangban, és a távolság növelése gyakorta növeli a problémáinkat. Betegségekhez és lelkiproblémákhoz vezethetnek. Ha az elménk csak úgy képes kitisztulni, ha futunk, elmegyünk futni, de a testünk nem tart ki örökké, hiába erőlteti elménk. A testünk ösztönösen reagál, és jelez már egészen korán, hogy fárad, pihennie kell, meg kell állni. És akkor, figyelnünk kell ezekre a jelekre, mert ha nem tesszük, akkor izmaink, izületeink és néha még a csontunk is bánthatja. A szerveinkről nem is beszélve. A pulzus megnő a vérnyomással, a légzés szaporább, a szív munkája a triplájára emelkedik, ami végül eljut az agyig is, hiszen szédülést okozhat. Azt gondolom, az ön esze makacsabb és kitartóbb, mint amennyit a teste elbírt, mely ma már nem is inkább jelez, mint inkább... kezdi feladni. - csúnyán fogalmazva, de lássuk be, nem sokan jutnak el ilyen súlyos betegségek súlyosabb fokáig. - A tempó, amit az esze diktál, már nem csupán meghaladja a teste képességeit, de jelenleg nem képes még rangba sem szállni vele. A hallucinációk jelentik, hogy ezen sürgősen változtatnia kell. - felelem kissé bővebben, majd újabb pár pillanatnyi csend áll be köztünk, míg gondolkodom a továbbiakon, ha csak ő nem reagál rá valamit.
- Így kissé elhamarkodottan azt gondolom, közre játszik a bűntudata, amiért kollégája eltűnt. De miért gondolja, hogy az ön hibája? Esetleg van valami köze ahhoz a személyhez, akit kerestek? - kíváncsiskodom, bár a választ tudom, ellenben azt nem, hogy ő miként érez, gondol erre a dologra. A bűntudat remek játékszer, jó alapanyag, ha manipulálni akarunk valakit. Ám, ahhoz, hogy hasznossá váljon, alaposan tudnunk kell róla mindent.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyKedd Dec. 05 2023, 23:39


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

Ne legyen ideges? Könnyű ezt mondani.  
- Próbálok, de... - Forgatja meg a szemét durcásan. Már bánja, hogy legalább a pohár vizet nem fogadta el, mert hirtelen olyan száraz lesz a torka, hogy vattát tudna köpni. A feje megint csak iszonyatosan fájni kezd. Legalább negyed éve szenvedett vele és azt hinnék már hozzá szokott, de nem, egyre intenzívebben és gyakrabban tört rá a fájdalom. Mintha féreg lakná a koponyáját, s csillapíthatatlan falánksággal rágna magát egyre csak mélyebbre. Ha így folytatja attól fél lassan nem marad semmi fogára való...
- Össze vagyok zavarodva és félek. - Más különben, ha nem is a végtelenségig, de még egy ideig biztosan halogatta volna “találkozást”.
- A kiesett idő... az állapotom, hogy egy nappal korábban toppantam be még, ha önt látszólag nem is különösen bosszantja, engem megrémít. - Mégsem pár órás tévedésről beszélünk. Nem tudja magát túltenni rajta.
- Egyébként mennyi időnk van, nem vár másik beteget? - Nem árt letisztázni.
Évente legalább egyszer megjelenik az FBI pszichiáterénél, letudja a kötelező köröket, szóval az eddigi tapasztaltai merőben másak, mint ahogy Dr. Brewster indít, vagy éppen próbálja rávenni milyen szemszögből tekintsen a beszélgetésükre. Nyilván ahány pszichiáter, annyi szokás... Eleve a környezet is nem a megszokott rideg kórházi termet idézi, de hogy nem sorozta meg a sablonos kérdésekkel és inkább beavassa az élete - a nyomozónő számára rettentően érdekes - szegletébe, plusz piros pontokat érdemel. Jó taktika azt meg kell hagyni, míg hallgatja valamennyire sikerül feloldódnia. Nyilván nem csettintésre, de már testtartása is egészen más és nem olyan merev és feszengő. Előre dől a könyökei pedig a lábain pihennek és két tenyere között támasztva meg fejét őszinte kíváncsisággal, néhol együttérzéssel issza a szavait, hallgatja. Érdekesnek találja miként vélekedik a munkájáról, hogy milyen hatással voltak rá a fotók, melyekre nyomozónő olykor érzelemtelenül, ijesztő rutinosággal pillant.
- Belekóstolt a világunk árnyoldalába... Teljesen meg tudom érteni mit érzett... Habár az otthonom fala nem erről árulkodik, de nekem sem egyszerű nézegeti az áldozatokról készült anyagokat, s fejtegetni a szörnyeteg tetteinek okát. És akkor még csak fotókról beszélünk ugye... a bűntett helyszínén állni és élőben látni mire képes egy ember a másikkal... érezni a... vér fémes illatát, a halál jellegzetes szagát.  Szerintem ez olyasmi, amihez évekkel később sem lehet hozzászokni. Meg lehet tanulni kezelni, de kizárt, hogy valaki hozzászokjon. Mikor azt hiszi ez legszörnyűbb, amit valaha látott, jön egy újabb gyilkosság, ami még felkavaróbb, még rettenetesebb, még véresebb. Az első munkanapomon hasonlóan éreztem ahogy maga is, aztán fokozatosan megtanultam elzárni elmém egyik fiókjába a látottakat, oda, ahol a rossz emlékeket őrzőm, de nem mondhatom azt, hogy időnként nem elevenedik meg egy kellemetlen rémálomban az áldozatok arca, vagy maga gyilkossági helyszín... Mint szakmabeli, arra biztatom ne lépjen be még egyszer ezen az ajtón, -  Sötét van túloldalán, amelyben a téboly várakozik.  -  Még akkor sem ha már úgy érzi készen áll rá...
Megteszünk minden tőlünk telhetőt ám sajnos előfordul, hogy a gonosz ügyesebb és elillan, akár a füst.
 - Felegyenesedik és hátra dől. Tekintete üveges, a távolba mered. Elgondolkodtatják a hallottak.  
Borzalmas érzés volt nézni a képeket és még tisztán gondolkodni is mellettük, vagy a megbeszélések alatt a gyilkos fejével gondolkodni. Olyan érzés volt, mintha démonok jártak volna táncot a szívem körül, miközben a vasvillájukkal bökdösték volna, hogy mielőbb megtörjek. Rettenetes volt...  “ - Ha egy edzett férfit pár óra leforgása alatt megtörik, talán nem is olyan meglepő, hogy elméje hallucinációkkal küldi a segélykéréseket. Az elmúlt hat évben megállás nélkül dolgozott.
- Igen.  - Az ujjait tördelve töpreng. Olyan téma felé kell kanyarodnia, amiről rettentő ritkán, vagy soha nem beszél. - Az apám rendőr volt. Járőr. Néha elvitt autókázni. Imádtam minden percét... Felcsapta a szirénát és végig mentünk az egész városon. Azt képzeltem rossz fiúkat üldözünk. - Aztán huss, a tündérmesébe illő gyerekkornak nyoma sem maradt. Erről viszont nem akar részletesen beszélni, úgy hogy inkább átugorja. -  Halála után pedig biztos voltam benne, hogy ha lenne egyéb lehetőségem akkor sem akarnék mást csinálni. Mi több mertem nagyot álmodni és meg sem álltam az FBI-ig. De mostanában mikor éjjel felriadok, elbizonytalanodom.  - Nagyot nyel, keresi a szavakat mégis hogyan kellene ezt finoman tálálni, ám végül belecsap a közepébe.
- Gyakran jelenik meg az ágyam mellett a volt kollégám... Róla tudni kell, hogy nyoma veszett, amikor megpróbáltunk elkapni egy különösen veszélyes és kegyetlen sorozatgyilkost. - Itt már határozttan nem képes tartani a szemkontaktust.    
- Van, hogy leül az ágyamra, még azt is érzem, ahogy besüpped a súlya alatt a matrac. Nem szól hozzám sohasem... csak bámul. Vádlóan fúrja belém azokat hihetetlenül nagy barna szemeit. Azt gondoltam, hogy csak egy rossz álom, ami kicsordult, úgy mint azon a napon amikor kisétáltam a kocsija elé... de nem, fényes nappal is megjelent már. Szóval... oda akarok kilyukadni, hogy elmentem a kivizsgálásokra, de az MRI vizsgálat, illetve a véreredményeim szempontjából sem találtak semmi rendelleneset. Pedig a hallucinációk meg egyre gyakoribbak és mintha a francos lázcsillapítóra is immunis lennék... - Becsületesen szedi, de tényleg. - Viszont be kell valljam, hogy bogarat ültetett a fülembe. Ugye maga pár óra leforgása alatt kikészült, én már évek óta megállás nélkül csinálom, lehet, hogy az elmém így tiltakozik?  -




Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyVas. Dec. 03 2023, 15:57
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Autumn jelenléte, bár váratlan fordulat volt a számomra - ami kissé kizökkentett a napi teendőimből - ugyanakkor igyekeztem meglátni benne a lehetőségeket. Horatio várhat. Amúgy is Autumn a történetünk főszereplője. A beigazolódott tévedést követően sincs szívem elküldeni, épp ezért is terelem tovább az iroda felé. Ráadásul még a teával is sikerül meglepnie, amivel eltalálja az ízlésem. Pontosabban megosztja velem, hogy ő is kedveli ezt a fajta ízkombinációt. Meglep, hogy bár az időponttal bakizott - nem is kicsit - a tea és annak kiválasztása jobban megmaradt benne, mint, hogy haza siessen, lehetőleg még a lánya érkezése előtt. Kinti mosolygós reakció meghívásomra, már elárulta, hogy jelenleg tényleg nincs rendben minden odafent. Hogy a probléma nem, hogy a tetőfokára hágott, de már egy ideje rombolja vele a nyomozó egészségét. A berendezést illető megjegyzésére széles mosoly ül arcomra.
- Ó, én csak támpontot adtam elképzeléseimről, de való igaz, hogy a lakberendező kitett önmagáért, mert szerettem volna elérni vele, hogyha valaki ide belép, ne szorongjon a megszokott sémákat látva, ne azt érezze, hogy egy orvosi rendelőben van. Sokat segít az otthonosság nyújtása. Bár való igaz, itt most se gyilkossági fotók, se gyanúsítottakról készült jegyzetek, de azért remélem, így sem fogná menekülőre... - mosolygom, mialatt a teát is leteszem. Nem kapkodunk, ráérünk. Bár biztos vagyok benne, hogy a hosszas késés végett keresni fogják odahaza, de bízom benne, hogy még kihúzzuk egy kis ideig. Ha már a programjaim változtak, legalább a mostaniból had húzzak minél több hasznot.
Mosolyogva bajszom alatt figyelem csendesen, ahogy percekig keresgéli helyét, bizonytalanul szemléli, hol volna a legjobb. Ez a kis apróság is sokat elárul a személyről, akár jelenlegi állapotáról, bár Autumn már odakint az ajtó előtt elárulta. Horatio is sokat nézelődött, de kevésbé tűnt idegesnek, és a legkevésbé sem zavarodottnak, mikor úgy döntött megtalálta a maga helyét. Még igazított is rajta. Akár egy luxus körülmények közt tartott macska, aki akárhová nem teszi le hátsóját. Ellenben Autumnon sokkalta inkább a kuszaság látszott, mint egy munkából korábban elkéreckedő anyuka, aki még így is késett a kislánya előadásáról, és mivel, hogy már mindenki a helyén, alig-alig akad üres, az sem épp a széleken, kénytelen újabb kínos perceket átélnie, mire elszánja magát, hogy leülhessen valahová, hogy legalább a darab végét láthassa. Végül ő is a fotel mellett dönt. A folyadékot mondjuk extrán ajánlanám neki, tekintve, hogy nem csak lelkileg van szüksége a támogatásra, de nem erősködöm. Nem baj, ha most még kicsit kusza. Bólintok is rá, majd vele szemben foglalok helyet, miután magamhoz veszem a kis jegyzetfüzetem és a tollam, hogy jegyzetelni tudjak. Ahogy a nyomozók munkája, úgy az enyém is megkívánja, hogy a "helyszínelést" követően, odahaza is gondolkodhassak egy kicsit. A telefon ugyan megzavar minket egy pillanatra, már-már kezdek beletörődni, hogy akkor a mai nap mégsem lesz olyan sikeres, mint, ahogy terveztem, de Autumn még csak rá se néz a kijelzőre. Ez jó. Igaz nem a háza előtt várakozóknak, de nekem mindenféleképpen. Legyintek rá, hisz nincs semmi baj, majd kíváncsian hallgatom, ami végett aztán el is mosolyodom kijelentésén. Mindenki feszeng még a sokadik alkalomnál is sokszor. S minél közelebb kerülnek magához a beszélgetéshez - ami végett sokan hajlamosak mindenféle őrültségre asszociálni - annál jobban menekülnének a helyzetből. De még egyetlen egy betegem sem dörgölte így orrom alá ijedtében, hogy vágjunk bele, ezen pedig nem tudok nem mosolyogni. Épp csak el nem nevetem magam rajta.
- Ne érezze kötelezőnek ezt az egészet. - tárom szét kicsit karjaim, miközben keresztbe vetem lábaim. - Ön döntött úgy, hogy végül eljön ennyi idő után, és ugyan még húzhatta volna bőven, végül nem csak, hogy időben jött el, de jóval korábban is. Ne legyen ideges, ez... -elgondolkodom mihez tudnám hasonlítani, bár sanszos, hogy a laza felfogásommal ugyanazt fogom elérni, mint legutóbb nála. - ..mintha most ön lenne nálam, és arról beszélgetünk, amiről ön szeretne... amiről csak szeretne... Ha pedig nem szeretne, feldobhatunk egy témát is, akármit, ami által végül úgy is elérünk oda, ahová indultunk. - magyarázom szerte ágazó lehetőségeink, mialatt próbálom kitalálni, mivel kerülhetném még el, hogy eszébe se jusson, hogy a mai nem a kettőnkké volt eredetileg. Szeretnék a kedvében járni, és azt gondolom, az első napunk erre is szánhatom. Onnantól úgy is könnyebb lesz már a bizalmunk építgetni. Egyenlőre maximum csak kényszerből árult el magáról dolgokat, így nem szeretném vele éreztetni, hogy már is bevonnám magam életébe, viszont azt tudom, hogy a munkája fontos neki. Fontos neki, annyira, hogy még a család helyett is azt választotta. Gondoltam teszek egy próbát, és megpróbálom bevonni az én életem egy kis részletébe, ha csak közben fel nem dobott egy témát.
- Képzelje, miközben felírtam a naptáramba, beugrott, hogy néhány hónappal ezelőtt, én is részt vetem  egy nyomozásban. - meséltem el neki azt az egyszeri alkalmat. - Oké, talán túlzs, hogy olyan nagy szerepem lett volna benne. Csupán néhány mondat erejéig voltam részese, és azt is, úgy, hogy felkeresett tanácsért egy kollégám, de igent mondtam rá, mert azt gondoltam, hű, lehetőség, hogy másképp is segíthessek az embereken. Mondom, naná! - avatom be, kicsivel több átéléssel a történteket előadva. - De hiba volt. - kezdem el csóválni fejem immáron nem csupán megkomolyodva, de mint, akit tényleg olyan rosszul érintettek volna a helyszín fotók és a hallottak. - Amikor orvosi ügyekben kérték ki véleményem, igazán bele sem gondoltam, hogy mire mondtam igent. De már túl késő volt, hogy visszakozzak. - emelem fel megadóan karjaim, ujjaim közt a tollal. - Elém tettek egy csomó fiatal lányról készült képet, akiket valami szörnyeteg kínzott és ölt meg rettenetes módon, azt mondtam, jézusom, még is mit vállaltam el? Persze, a rendelőben akadhatnak kirívó esetek, de egy gyilkost tanulmányozni? Edzett vagyok, de az a röpke pár óra még engem is megizzasztott. Utána meg persze kértem, hogyha lehet, legközelebb inkább mást keressenek fel, mert én erre még nem állok készen.
Borzalmas érzés volt nézni a képeket és még tisztán gondolkodni is mellettük, vagy a megbeszélések alatt a gyilkos fejével gondolkodni. Olyan érzés volt, mintha démonok jártak volna táncot a szívem körül, miközben a vasvillájukkal bökdösték volna, hogy mielőbb megtörjek. Rettenetes volt... szóval... minden tiszteletem az önöké, Miss Hobbs, de tényleg. Elismerésem, hogy önök képesek szembe szállni a gonosszal.
- dőlök végül hátra nagyot szusszanva.
- Mondja... maga mindig ezt szerette volna csinálni? - kérdek vissza egy kis hatás szünetet követően.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzomb. Dec. 02 2023, 19:04


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

Makacssága megint megmutatkozik, hajthatatlan a saját igazát illetően, nem akarja elhinni, hogy még csak hétfő lenne, ráadásul tizenegy óra. Amíg a saját szemével nem bizonyosodik meg róla, hogy ennyire benézte, ő aztán nem vállalja fel, hogy téved. Az kizárt. Ő? Soha.  
- Szívesen. -  Jaj dehogy őrlődik; - már nem, persze akkor bosszantotta, hogy arra sem képes, hogy iható italt készítsen. Persze, ha mélyen magába nézne, nem is olyan meglepő a konyhai bakik ugyanis gyakran előfordulnak nála. Kifelejt hozzávalókat, felcseréli azokat és még lehetne sorolni. Akadt példa rá, hogy konkrétan annyira elmerült a munkában, hogy arról is megfeledkezett, hogy főz, csak kiszűrődő füst döbbentette rá, hogy valami nagyon nincs rendben.  
Azért közölte, hogy sótlan, mert egyrészt viccesnek találja, másrészt nem szeretné, ha azt feltételezné, hogy újra megmérgezné. Nem javítja ki azonban feltételezését, hogy mi okból hozta, vagy mondta azt, amit. Apró figyelmességnek szánta, végül is megmentette. Nem csupán kötelességnek érezte meghálálni, meg is akarta. Különben is szeret kedveskedni, de nem akárkinek ezt pedig mégsem kötné az orrára, nehogy még olyan szándékot is mögé képzeljen, ami zavarba hozhatná akár mindkettőjüket. Szóval csak mosolyog, mint aki tudomásul vette, hogy nem neheztel rá, amiért olyan pocsék vendéglátásban részesült.  
Könyékig kotor a feneketlen táskája mélyén, ami mellesleg csurig van mindennel is. Ránéz a habfürdőre és az első gondolata az, hogy 'hál istennek nem fakadt ki, nem pedig az, hogy mi célból vette. 
Alice és apja már repülőn ültek és tekintve a kicsivel több, mint egy órás útra nagy valószínűséggel hamarosan meg is érkeznek. Ezért sem felelt meg neki a hétfő. Keddel még úgy volt, hogy arra pár órára kerít egy babyszittert. Legalább a szobája elkészült. Kitapétázta, megvette a bútorokat, egyéb kiegészítőket és a komód összeszerelésének kivételével, készen állt az apró kis vendég fogadására. Ellenben a lakása többi helységével.
Még a telefon kijelzőjén felbukkanó egyértelmű információ sem győzi meg. Egyből.  
Semmi sem egyezik. Se a nap, sem az időpont, de legszomorúbb, hogy még mindig nem emlékeszik arra sem, hogy Alice hosszú idő után egy egész hétre beköltözik. Hogy lehet ilyesmiről egyáltalán megfeledkezni? Tehetnék fel jogosan a kérdést. Nos, Autumn tényleg szörnyen feledékeny, rosszabb, mint Szenilla. Plusz agyvelőgyulladásban szenved, noha az összecserélt leletek szerint tökéletes egyészségnek örvend, a betegsége már a kezdődő formájában is elég veszélyes. Ő pedig jócskán túl van az olyan enyhe tüneteken, mint a magas láz, fejfájás, hányás, romló éberségi állapot. A tudatzavar mezsgyéjére lépett, nehezen gondolkozik, emlékszik.  
Nem rest bocsánatot kérni, bár jobb, ha nem szokik hozzá a doktor úr. Fel van készülve rá, hogy kitessékelik, de pont az ellenkezője történik, mint amire számít. Megértő, türelmes, és kedves, mind olyan tulajdonságok, amikkel akkor sem feltétlen rendelkezne, ha férfi helyében volna és a szakmája megkövetelné. Gyanakvóan némi meglepettséggel a hangjában az orra alatt motyogja, miközben még nem pillant fel rá.
- Tényleg? -  Vissza is mosolyog, mert tekintete őszinteségről árulkodik. Nahát.  
Néhány pillanattal később követi, még összehúzza a táskáját és telefonját a farmerja zsebébe süllyeszti, de előtte még gondosan le is halkítja. Előre megy és míg a doktor úr megtorpanva áll mögötte, ő a helység méretétől van ledöbbenve. Megint csak felületesen néz körül... A bútorok elrendezése, a dekorációk, a színvilág összesége nagyon kellemes helyé varázsolják. Nem csupán méretét tekintve nagyobb, mint a garázzsal együtt az egész háza, de sokkal otthonosabb is.  
- Másodállásban lakberendező? - Bukkan ki belőle burkolt dicséret kérdés formájába.  
Oldalra döntött fejjel figyeli a reakcióját és magában a két opció között viaskodik. Most vagy jól választott, vagy nem.  
- Nem, miért kellett volna?  - Büszkeségből sem kért segítséget a pultos hölgytől hiába állt ott percekig feltartva a sort. Tényleg mindig igyekezett saját maga hozni a döntéseit, legyen szó akár olyan apróságról, mint például a tea kiválasztása.  - Nagy volt a választék, szóval végül olyat kértem, amit én is szeretek. - És milyen jól tette. Úgy tűnik van bennük egy közös vonás, ki hitte volna. Aprót bólint. - Egészségére. - Megérinti, hogy ekkorra sikert arat egy ilyen számára szinte már semmiségnek minősülő gesztussal. Ha már rátört ilyen váratlanul, azért kifejezetten örül, hogy ha időpontot nem is, de az ízlését eltalálta, még ha csupán véletlenül is.  
Kibújik a kabátjából és a táskájával együtt felakasztja. Hosszú percekig keresi magának a megfelelő helyet, bőség zavarában végül az egyik fotelban helyezkedik el.
- Nem kérek semmit köszönöm. - Kezeit az ölébe ejti, ám mielőtt még doktor neki láthatna a munkájának a telefonja rezegni kezd. Basszus még le sem ült. Elnézést kér és anélkül, hogy a kijelzőjére pillantana, megszakítsa hívást. Bárki is az, majd egy óra múlva visszahívja.  
Van benne egy kis félelemérzet, amit leginkább az generál, hogy meg kell nyílnia. Mintha fogát húznák. Érzéstelenítő nélkül.  
- Gyerünk Dr. Brewster ne kíméljen vágja hozzám a kérdéseit. -    




Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzomb. Dec. 02 2023, 13:21
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Figyelmetlenség a részemről, hogy bár sok mindenkire nem számítottam, rá végképp. Ha nem ismerném már, ha nem tudnám milyen problémákkal küzd, azt hinném, hogy gyanakszik és próbára tesz. De ilyesmire csak az FBI-nál bohóckodó Terry volna képes, s még ő is elbukott. S bár eleinte szóhoz sem jutok igazán, nem vallanám kellemetlen meglepetésnek jelenlétét, inkább csak tényleg váratlanul ért. Igyekszem ezt éreztetni is vele. Alsó ajkam beharapva, úgy téve, mint aki egy pillanatra elbizonytalanodik az helyes időpontot illetően, kíváncsian, némi gyanakvással hunyorgó tekintettel hallgatom magyarázatát.
- Nem, öt perc valóban nem probléma. Illetve, ha éppen nem is volnék szabad a váróba ilyen szabadon lehet mozogni, várni, deee... az időpont holnapra szól. - és még csak nem is ebben az időben, de nem nehezítem a dolgát, maximum majd annyival, hogy nem közlöm vele, hogy ő még óvva intett is a mai naptól, lévén, hogy van már rá programja. Hupsz, hát ez most így pont törlődik a memóriámból.
- Igeen, de ma hétfő van és még csak 11 óra. - felelem, és ebben teljesen biztos is vagyok. Ahogy abban is, hogy az eredményeinek babrálása nagyon is jó ötlet volt. Noha a smink valóban jó ötlet volt, és gyanítom ma már minimum egy pohár kávét is maga mögött tudhat, ha csak nem az van a kezében, az extra fáradság jeleit nem lehet csak úgy hip-hop eltüntetni. Meg vannak az arra utaló jelek. De nem is hoznám ezzel zavarba, elég, ha én tudom, és ő azt, hogy terve sikeresen bevált.
- Ó, köszönöm, igazán nem kellett volna. - mosolygom, mert ezzel szint úgy meglep, mint váratlan megjelenésével. Át is veszem közben, miközben vicces megjegyzése nyomán szélesedik mosolyom. - Látom még mindig emészti a dolog, pedig, ez bárkivel előfordul. - forgatom színpadiasan szemeim, éreztetvén, hogy igazán semmiség. A bárkit mondjuk mindenki másra értem, magamra nem. Hibázni a konyhában? Még csak az hiányzik. Olyan baki lenne, mint egy levágott végtagot hagyni a helyszínen. Közben az ajtót is becsukom magunk mögött, míg aztán érdeklődve figyelem, ahogy kínos kotorászásba kezd táskájában. Mondanám, hogy hagyja, most úgy is ráérek, de a jó orvosnak tudnia kell olykor félretolni sajnálatát a beteget illetően, és a tanulás útján, hagyni, hogy mikor csak lehetőség van rá, önmaga szembesüljön az elkövetett hibáival. Mint, amikor ráébred a beteg a finom utalásokkal tőlem, hogy talán azért haragszik a felesége, mert a vele töltött percekben is állandóan a telefonját bújja. Türelmesen figyelem és várok, egyedül a habfürdő kiejtése nyomán pillantok egy másodpercre felé. Vajon be villan neki, hogy, ma más programja van? Úgy tűnik nem. Annak ellenére, hogy még vissza is pakolja, nem idézi meg benne eme fontos pillanatot, amit a lányával kellene töltenie. Az önmaga igazolása most sokkal fontosabb. Tipikus kos.
Az viszont már kevésbé mulattató, mikor önmaga közli, hogy zavarodottsága újabb szintet lépett. Nos igen, a kimaradt percek, órák már bőven adnak okot az aggodalomra. Már csak abból kifolyólag is, hogy nem lehetek minden percben mellette és mi lesz, ha egyszer világgá megy...? Vagy le egy hídról, tetőről? Miután pedig Autumn is láthatja, hogy nem csalás, nem ámítás, bizony-bizony még mindig hétfő van, megértően pillantok rá. A kosok ajkait, amúgy is ritkán hagyja el bocsánatkérés, emiatt pedig úgy érzem, már is jó irányba haladunk.
- Miss Hobbs... - pillantok melegen szemeibe, ha ő is felemeli rám tekintetét a kijelzőről. - Örülök, hogy itt van. - mosolygom őszintén, hiszen az ő esetében maximum akkor okozhat gondot, ha épp a rendelőmben csomagolom az áldozatot.
- Jöjjön... - biccentek az iroda irányába, és előre megyek, bár azt gondolom nem kell vezetni, hisz csupán egy ajtó van arra felé. Ha követ, úgy ismételten kinyitom az ajtót és előre engedem, majd utána lépve becsukom az ajtót, és közben bele kortyolok a még mindig kellemesen meleg teába. Meg is torpanok egy pillanatra az első korty után, és összevont szemöldökkel fürkészve pillantok le előbb a meleg italra, majd fel rá. Egy dolog, hogy a hely, ahol ez a fajta tea kapható, itt van közel, s jó magam is bejárok, ha épp különleges keverékre vágyom, de nem szokásom elárulni ízlésem - azt gondolom ez érthető -, így a pontosan eltalált bodza és ribizli savanykás és édeskés íz kombinációja végett, fel merül bennem a gyanú. Ez most utalás rá, hogy még is csak sejt valamit? Nem egy megszokott tea fajta, én viszont cukor és más ízesítők nélkül is szeretem, hiszen remekül passzol egymáshoz a két íz.
- A tea. - bökök rá még mindig értetlenkedően, de megadom annak lehetőségét, hogy őszinte legyen velem. - Talán... említette a kávézóban, hogy nekem szánja? - kérdem kíváncsian, mert az már inkább elképzelhető, hogy elmesélte a kínos estét, és az ottaniak már emlékezhetnek rám, lévén, hogy mióta itt dolgozom, odajárok be. Egy újabb korty, ezúttal nagyobb, mert már most vágyják az intenzitását ízlelőbimbóim. Még egyszer megköszönöm, és ha még témánál vagyunk, meg is jegyzem, hogy a kedvencem. Nem az egyik, hanem A kedvencem. Aztán leteszem az íróasztalomra, közben elővéve a noteszem, amire majd még szükségem lesz a beszélgetés alatt, és felpillantok rá.
- Vegye le nyugodtan a kabátot, az ajtónál feltudja akasztani, de a szék támlára is nyugodtan, vagy dobja csak le a kanapéra. - mutogatok ezzel kellően feltárva, mennyiféle ülőalkalmatosság közül választhat.
- Amíg helyet foglal hozhatok valami italt? Teát, gyümölcs levet, kávét, esetleg vizet? - kérdem, mielőtt én is leülnék, lehetőleg a közelébe vagy vele szembe. A legtöbb betegemmel kicsit elszokott húzódni a beszélgetés, és olykor épp olyan intenzív az egész, hogy jó, ha van egy kis ivási lehetőség. Zsebkendős doboz is éppen ezért van az egyik kis asztalon. Akkor tudunk igazán megnyílni, ha kellően biztonságban érezzük magunk, s ez mindenkinél más.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzomb. Dec. 02 2023, 03:01


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

Nincs már olyan kellemes őszies időjárás, így hát duplán jól esik neki a kávé. Útközben ráérősen fel is hörpinti. Nem csupán felmelegíti, de az álmosságot is kiűzi a szeméből. Na meg az sem elhanyagolható tény és hátrány, főleg közvetlenül az első beszélgetésük előtt, hogy általában egy pohár fekete után sokkal barátságosabb elviselhetőbb.  
Némi tétovázás követően, csak összeszedi a bátorságát és bekopog.  
Rohanó, robbanó természetének nem kifejezetten tesz jót, ha megváratják, már pedig az ajtó csak nem akar kinyílni. Nyilván nem fortyog dühében, mint mondjuk egy fél órás várakozás után tenné, inkább újfent elbizonytalanodik, s tétován hátrál. Lehet csengetnie kellett volna? Túl halkan kopogott? Vágyakozva pillant az autója irányába, ám most már nem szaladhat el, távol áll tőle, hogy gyáva nyuszi legyen. Mély levegőt vesz, tüdeje megtelik a csípős téli hideggel, még a pilláit is lesüti egy röpke pillanatra úgy próbál úrrá lenni a túlgondolás okozta egyre csak fokozódó szorongásán. Talán még az előző páciensével beszélget. Semmi baj, tud ő türelmes is lenni, ha nagyon akar, fázni úgy sem fázik, mert a kabát alá rétegesen felöltözött. A legutóbbi alvajárós, mezítlábas, pizsamás eset után abszolút haladás. Habár a két mérettel nagyobb szürkés kék garbó és farmer kombó nem éppen a szekrénye legelőnyösebb darabjai közé tartoznak. A szétnyúzott tornacipőről nem is beszélve. Húzhatott volna csizmát és kevésbé lenne proli az összhatás.  
Vannak nők, akik különösen odafigyelnek a megjelenésükre, a legapróbb részletig és divat magazinba illően, másoknak akár irigylésre méltóan ízlésesen öltöznek. Aztán itt van Hobbs, akitől az ízlés és a divat világa olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. A kényelemre és a praktikusság híve. Bezzeg Joseph Dr. Brewster ismét kifogástalanul fest öltönyében, még a pulzusa is megemelkedik. Hát igen, attól, hogy aszexuális még nem vak. Bár inkább lenne az.  
- Jó napot Dr. Brewster. - Köszön apró mosollyal, amely fokozatos el is tűnik, hogy helyét átvegye a kérdő és egyben komor tekintet. Nem pont ilyen fogadtatásra számított. - Úgy gondoltam, ha öt perccel korábban érkezem nem feltétlen gond...? - Vagy mégis? Illetlenség ennyivel korábban érkezni? De, hogy még emailt is pötyögjön elég túlzónak véli. Füst jeleket ne küldjön?
Kételkedve ráncolja a homlokát.
- Mára van időpontom. Kedd, fél kettőre. - Se a nap, de még az idő sem passzol, és még csak nem is sejti. Fürkészve nézi a másikat, hátha csupán viccel, bár elég ízléstelennek tartaná és nem hinné, hogy doktor úr ilyesmivel próbálkozna tekintve a megismerkedésük körülményeire. Valamelyikük téved és sejti is, hogy melyikük...   
Úgy áll az ajtóban, mint aki azt sem tudja ki fia-borja, ajkába harapva gondolkozik, magyarázatot keres, de nem talál. Megint össze van zavarodva és ha nem tessékelné beljebb eszébe se jutna megmozdulni. Hát ide jutottunk, szeme se rebben, hogy hozzá érnek és ismét terelgetni kell akár egy elveszett védtelen bárányt. A meglepettség teljesen lebénítja.  
Az előszoba melegében cövekel le, sebtében néz csak körül. Barátságos, otthonos és ízléses. A kórház szürke és nyomasztó várótermeivel össze sem hasonlítható.  
- Hoztam magának teát. - Nyújtsa felé a papírpohárban lévő italt, fajtáját és ízesítését illetően nagyon sokáig válogatott, végül olyasmire esett a választása, amit ő maga is szívesen megiszik. - Nincs benne só. - Jelenti ki büszke mosollyal, mondjuk nevetni is tudna, ám leginkább önmagán.  Amint szabaddá tette mindkét kezét, leemeli viseletes válltáskáját.  
- Legalább négy emlékeztetőt is beállítottam, hogy még véletlenül se felejtsem el. - Kezd el magyarázkodni. Hallotta, a saját fülével hallotta és kinyomta. Még a zuhany alól is ki kellett másznia, mert annyira idegesítően csipogott.  
A mobilja után kutat, persze iszonyatosan zavarban van és olyankor ügyetlen. Ez-az kiesik belőle. Rá jár a rúd elég rendesen. Kézfertőtlenítő, almás müzliszelet, Alicenek vásárolt habfürdő hullik a földre, amit igyekszik is gyorsan visszapakolni, feltéve, ha nem folyt ki.  
- Arra határozottan nem emlékszem, hogy tettem meg az idevezető utat, de... - Ez elég aggasztóan és furcsán hangzik aláírja, már édes mindegy, így is komplett hülyét csinált magából megint. Mit számít, ha tovább fokozza, nem igaz? Ebben úgyis profi. - A telóm többször is csörgött. Hallottam. Nem létezik, hogy hétfő van. Tessék, nézze csak meg... - Telefonja természetesen a táskája rejtett cipzáras részében van, amit amúgy sosem használ. Lényegtelen, nagy nehézségek árán csak meglesz, fel is oldja és felé mutatja bizonyítékként. A kijelzőn azonban ott virít fekete fehéren - a pontos idő, dátum, valamint a nap. Ennél hétfőbb nem is lehetne. Mi a fene? Oké, ez még nem jelent önmagában semmit. - Gondolja naivan és optimistán. Megnyissa a naptárát, hátha rossz naphoz pötyögte be, de ott is keddnél van a kis ébresztőóra ikon. 
- Sa... sajnálom. Pedig megesküdtem volna rá...  -  




Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptyPént. Dec. 01 2023, 20:59
Autumn & Joseph
If everything that can happen happens, then you can never really do the wrong thing. You’re just doing what you’re supposed to.

Terry jó ideje már, hogy távol tartja magát tőlem, noha ez egy percig sem jelenti, hogy nem figyel, de csak rajta. Én sem vesztettem szem elől, pusztán furcsállom, hogy a személyeskedést követően, még munkaügyben sem keresett fel, ahhoz képest, hogy gyanúsított. Nem baj, Terry, én megadtam a kellő lökést, most rajtad a sor, hogy lépj. Dr. Grimwald továbbra is töri a borsot az orrom alatt, ám bár erről ő mit sem sejt. Jó lenne kiiktatni, de mint kiderült, szorosabb a kapcsolatuk Horatioval, mint gondoltam. Egy-két dolgot újra kellett gondolnom, és ennek nem örülök. Sinclair felügyelő megkapta az ajándékom, melyet Jeremyvel együtt készítettünk, és a várt hatást értem el, sőt, Killian távozásának köszönhetően, még annál is többet. Jeremyben pedig nem csupán egy remek üzlettársat véltem felfedezni, de igencsak komoly érdeklődést érzek iránta, noha nem abban az értelemben. Azt gondolom csodálatos elme, sötét és bizarr gondolatokkal, amikkel engem is megragadt. Őszintén mondom, ő az első személy, aki anélkül válna életem részévé, hogy áldozati bárányként tekintenék rá. És akkor ott van Autumn, az erdő legkülönlegesebb élőlénye, melyre, csak úgy, mint ő rám, én is vadászom rá. Csupán a módszereink másabbak. Nem hiszek a véletlenekben, de a múltkori személyes "találkánk", nem is egy apró véletlenből állt össze. A kellemetlen pillanatokat leszámítva - a mosómedve persze nem tartozott ezek közé, ó, nem - úgy éreztem kezdetnek nem is rossz, kellően közel kerültem hozzá, néhány röpke, és igen veszélyes óra alatt.
Utána kérdeztem orvos ismerősömnél a kórházban a leleteit illetően, és biztosított róla, hogy nincs akadálya a terápiámnak és, hogy ő is szorgalmazza, hogy mielőbb kezdjük el. Ennek örülök. Annak már kevésbé, hogy gyógyuló félben és még csak az eredményeire sem foghatom, ha rosszul lesz. Se baj, a napokban úgy is meglátogatom a kedves kollégát és elintézem, hogy nézze át azokat az eredményeket újra. Hátha elnézett valamit.
Halk fütyörészéssel pakoltam el a mai betegeim jegyzeteit, és a már nem használt holmikat az íróasztal oldalsó fiókjának felső részébe, majd az idő közben levett könyveket is visszapakoltam az emeleti könyves polcok egyikére, ahol épp a helyük volt. Szerettem az irodám, mert egy percig sem éreztem annak. S azt gondolom betegeim se, kikkel a mai napra végeztem. Korán, de még egy magam fajta doktornak is vannak rövidebb napjai. Bár azt sem pihenéssel töltöm általában, ha csak a háztartásbeli intézni valók nem annak számítanak. Gondoltam kicsit rákészülök majd arra a különleges vacsorára, amit megígértem különleges üzlettársamnak, illetve arról sem szabad elfeledkeznem, hogy a karácsonyi dekorációval még korán sincs vége a meglepetéseknek, s szeretném, ha ezt Horatio is tudná. Kabátot nem hoztam magammal. Míg a hó nem szakad, azt a néhány métert - sokszor pusztán pár lépésnyit - gond nélkül megtudom tenni, így gondosan bezárva az irodám ajtaját elindulok a rövidke folyosón, ami egyben a váróterem is, bár érthető módon se recepció, se ülő helyek tömkelege. Kevés betegem van, de rájuk nagyon odafigyelek, így sosincs tolongás, bőven elég egy több személyes kanapé. Még félúton sem lehetek, mikor a kopogást hallva megtorpanok. A betegeim ma rendjén itt voltak, a postás sem mostanság jön, és ide amúgy is ritkán hoznak levelet. Ismerős itt sose látogat, ráadásul senki nem tudja mikor és hogyan végzem. Nem indulok el azonnal, mert át kell látnom lehetőségeim. Horatio ugyan nem sokat járt még itt, de azt gondolom, van olyan érzékeny, már csak a pánikrohamai miatt is, hogy csak úgy rám rontson. Ám a kopogás nem volt se kapkodó, se idegességre utaló. Killian gyanakodhat, de ide szerintem ő se jönne. Terry...? Nos... belőle kinézem, noha külön kértem, hogy értesítsen, pláne, ha itt zavar, mert elég nagy illetlenség. Mindegy, hogy a sarkiboltban eladó vagy FBI-os. Kicsit félrehúzom szám, de hamar rendbe utasítom magam. Mennyivel kellemesebb volna, ha helyette egy korán érkező, téli énekes brigád fogadna. Egyből küldhetném is Horatiohoz őket, haha. Komolyra fordítva a szót végül odamegyek és a kilincset elforgatva kinyitom az ajtót. Röpke pár pillanatra le is fagyok, bár valahol már közben megjelenik arcomon egy nagyon halovány, de örömteli mosoly, éppen csak... meglepett jelenléte. Most sem tűnik kevésbé szétszórtabbnak, de tekintve, hogy a vizsgálatokat sem siette el, gondoltam ki bírja holnapig. Össze is vonom szemöldökeim kissé zavartan.
- Miss Hobbs! Esetleg... történt valami, hogy ennyivel korábban jött? Nem olyan rég néztem az emailjaim, de nem láttam, hogy írt volna, hogy változtatni szeretne a kezdésen. - pláne, mert ez általában nem is úgy működik, hogy a beteg mondja meg mikor jó neki. No, persze, ez esetben tehetünk kivételt... - Holnapra beszéltük meg. - teszem hozzá bizonytalanul, s nem azért, mert ne tudnám percre pontosan mikorra kellett volna érkeznie, hanem, mert kezdtem sejteni, hogy egészen más áll a háttérben. Ki is tárom az ajtót némi fázis késéssel, mégse ácsorogjon kint a hidegben, és ha magától nem jut el odáig, hogy beljebb lépjen, finoman zsebébe lévő alkarjára fogok és óvatosan beterelem. - Jöjjön, mielőtt megfázik. - kérem, hogy ha eljutunk idáig, be is csukom az ajtót, kizárva a hideget, mert, hogy idebent még mindig jó idő van, az irodában pedig még jobb, lévén, hogy nem rég aludt ki a kandalló.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Autumn C. Hobbs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph IUcsxkc
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
Témanyitási feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph EmptySzer. Nov. 29 2023, 17:57


I don’t know what’s real and what isn’t anymore.
And when that line is blurred, it’s terrifying.

Hobbs tipikus kos; ha valaki tanáccsal látja el meghallgatja, hogy aztán pontosan az ellenkezőjét tegye. Nem tűri el, hogy megmondják neki mit tegyen. Döntéseit egyedül hozza. Konokul megy előre a maga által választott úton, s ha ez egy idő után nem járható? Erre saját tévedései árán jön rá, vagy olykor még akkor sem...   Mentségére szóljon a maga csökönyös módján, de betartotta a szavát, legalábbis azon részét, hogy felkeresse a megmentője és egyben leendő pszichiátere Dr. Brewster által ajánlott orvost, hogy ráléphessen a gyógyulás útjára és maga mögött hagyja a lázas nyavalyát. Persze előbb visszament dolgozni és még véletlenül se vett vissza a tempóból. A hallucinációi akár egy sötét baljós árnyék bármerre ment elkísérték. Megpróbálta elhiteti magával, hogy az a út, amire rálépett, habár némileg ingoványos, de járható. A szakadék ettől még létezett és mélység egyre csak húzta. Munka közben, terepen érte utol a balsors, a mély zuhanás. Egy pillanat volt, egy villanás és mire feleszmélt már beszennyezte a helyszínt...  
Saját kárán, de belátta, hogy ostobaság volna tovább halogatni a kivizsgálást, úgy, hogy még az nap meglátogatta a kórházat. Első körben a doktornő tanácsára felkeresett egy neurológust is, de az MRI vizsgálat eredményei szempontjából nem találtak semmi rendelleneset. Se tumort, se ödémát, se vérzést. Semmit. Tehát neurológiai szempontból semmi baja nem volt. Alávetette még vérvizsgálatnak is, de azok eredményei se voltak sokkal meggyőzőbbek. A fejfájás, a tudatzavar és az alvajárás minden jel szerint mentális betegség tünetei voltak, melyet nem hogy nem tudott, nem is akart elfogadni. Voltak mély pontjai, mint mindenkinek, olykor az ő feje felett is összecsaptak a hullámok és rátört a depresszió, de ez most egészen más volt... súlyosabb. Olyasmi, amit nem tudott orvosolni néhány napnyi szabadsággal, egy tábla csokival, vagy kiadós alvással, főleg, hogy a pihentető alvás fogalmát már egy ideje nem ismerte... A rémálmai az alvajárós incidenst követően mindennapossá váltak, gyakran még éber állapotban is kísértették. Jaket látta mindenhol... Bármit csinál a hasfelmetsző jól csinálja. Azzal, hogy ezüst tálcán kínálta a fülét nem csupán mély szúrást ejtett Hobbson, és rá szabadította a démonjait, de reményt is keltett benne. Elhitette vele, hogy Jake még életben lehet. Reménykedett a lehetetlenben, miközben oda-vissza táncolt a különböző mélységű szakadékok között. Az ügy továbbra is stagnált, nem kapott újabb testrészeket, se üzenet, semmit. Pedig még legalább két holtestre számít, aztán hónapokig semmi, vagy egy évig... Vele kapcsolatban semmit sem vehet biztosra. Megnyílik egy ablak, hogy elkaphassák aztán ez az ablak egyszer csak váratlanul bezárul. A legutóbb mikor bezárult hat évre elvesztették Jakkel együtt. Ezt nem akarja még egyszer. Előbb viszont meg kell gyógyulnia... Le kell győznie a hallucinációit, amik elfedik a valóságot. El kell fogadnia, hogy segítségre szorul és kénytelen megragadni a mankót, amit pár hete még makacsul visszautasított. Levette a hűtőről a névjegykártyát és tárcsázta a számot.  

Hosszasan őrlődik a kocsijában ülve. Feszült és zavart. Főleg, hogy arra sem emlékszik, hogy tette meg az utat, ráadásul egy órával korábban érkezett. Az egyik pillanatban még a fürdőben állt a tükör előtt és némán bámulta a tükörképét. Átnézett magán, mint egy idegenen, miközben a frissen mosott haját szárította... aztán már Manhattan szívében volt és a pirosnál várakozott.
Belepillant a visszapillantóba. Pont olyan pocsékul fest, mint ahogyan érezi magát. Az alsó ajka felrepedve, valószínűleg álmában elharapta, a szemei alatt húzódó karikákat pedig bármelyik panda megirigyelhetné. Nem jelenhet meg így az első beszélgetésen. Mivel még jócskán van ideje, valamivel távolabb parkol le a rendelőtől és betér egy drogériába. Az ingyenes tesztereket felhasználva, - ami nyilván nem a leghigiénikusabb megoldás, - próbálja eltűntetni a kialvatlanságának jeleit. Nem viszi túlzásba, csupán a szeme alá visz fel a folyékony korrektorból, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki öt éve nem aludt. Alicenek is vásárol ezt-azt, elvégre hamarosan meglátogatja. Visszafelé kávét is vesz, hogy legalább a fáradtság ne akarja legyűrni. Viszont nem akar üres kézzel menni tekintettel a kalandos megismerkedésükre, az elsózott forró italra, kér egy teát is elvitere.   
Pár méterre a rendelőtől, már szabályosan izzad a tenyere. Megtorpan és felnéz az épületre, még mindig vívódik, de leginkább amiatt, hogy mit szól majd a doktor úr, ha elmeséli, hogy a lefektetett szabályokat, amivel nyilván csak segíteni akart, semmibe vette. Nem mintha bánná, vagy ha helyzet úgy adja ne keressen majd újfent kiskapukat... Halkan és bizonytalanul kopogtat, legalább öt perccel hamarabb - rossz szokásainak egyike, hogy vagy túl korán érkezik, vagy elkésik, köztes opció nincsen, ahogyan ez sok más dologban is jellemezte az életét. Egyik kezét barna szövet kabátjának zsebébe süllyeszti, másikban a még mindig kellemesen meleg tea és vár. A szíve szinte a torkában dobol.  


zene: Madness megjegyzés:  i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 2451935670   


Joseph Brewster imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Autumn C. Hobbs
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph BC8VMmj
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph TCjVQkq
It's not over until I win.
★ kor ★ :
34
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 629d44e10c7388a231a0b590334fcf0f1e043094

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

I'm having a hard time thinking.
I feel like I'm losing my mind.

I don’t know what’s real.…
What's happening to me!?

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph YTMa9dq i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph AnY0jRv i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph ZYSSYOE
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA
She was too quiet, or she was too loud. She took things too seriously, or not seriously at all. She was too sensitive, or too cold-hearted. She hated with every fiber of her being, or loved with all her heart. There was no in-between for her. It was either all or nothing.
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Iie5YWj
Fix it, please.  
Fix what?
(…)
Me.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 419cf94db3668da1ce57691b6f33437df5d8d8de
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

Betrayal and forgiveness are best seen
as something akin to falling in love.


i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

You think I don't see who you really are?
I know all your secrets. I know all your lies.
I know where you keep 'em. Buried deep inside.

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph H1kQKRA

i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph 53f526695c43001cf3d5f3f661ab60f7adeee762
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök
★ play by ★ :
Victoria Pedretti
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph WEYXeLo
TémanyitásRe: i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
i feel like i'm fading ━ Autumn & Joseph
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the future we dreamed of is fading to black
» Autumn C. Hobbs
» Mary Autumn Hall
» Diane & Celia - Autumn Morning
» Little autumn leaf, little bliss - Rainey & Colin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: